Start Filtrering Smfriidrott.com Friidrott.se

SM-pokalen - filtrering

Sök i ett eller flera fält nedan. Exempel: Åldersgrupp: Välj "Juniorer" för att få fram ålderskategorin 18-22 år.

Exempel 2: Välj Ullevi FK vid klubb näst längst ner och tryck på "Sök". Då visas först placering, poäng och antal poängplatser följt av de aktiva som tog poäng. Eller sök på "Tävling: ISM Gävle 17-18/2 2018" samt "Klubb: Malmö AI" för att se hur många och vilka topp-6-placeringar MAI tog.

Sammanställd av jonas.hedman@friidrott.se

Välj filtrering









Poängtabellen

Aktuell filtrering: 2019, Junior
PlacKlubbPoängAntalMKM22P19P17K22F19F17P16P15F16F15
1Malmö AI146.254958.523.25955.5
2Hässelby SK145.134533.3839.7519.552.5
3Upsala IF117.753712.75275127
4Mölndals AIK95.632943.88645.75
5Ullevi FK94.52957.7522.57.56.75
6Täby IS75.752235.2538.2529.25
7Örgryte IS73.882828.8821.7518.754.5
8IF Göta Karlstad69.752428.55.2533.752.25
9Göteborgs KIK65.63203035.63
10KFUM Örebro632527.7521.759.753.75
11Högby IF62.63165.2515.751229.63
12Huddinge AIS55.882418.758.2514.2514.63
13Spårvägens FK542119.525.57.51.5
14Falu IK481517.25273.75
15Linköpings GIF47.251519.519.58.25
16Västerås FK44.25133.7562.2532.25
17IFK Helsingborg41.631014.633.7510.512.75
18Turebergs FK38.63166618.388.25
19Hammarby IF38.25179.758.2515.754.5
20IFK Växjö34.5145.2511.2513.54.5
21Ärla IF33.751022.55.256
22Sävedalens AIK30.751113.510.56.75
23IK Ymer2784.52.2511.259
24IFK Lidingö26.2515182.256
25Gefle IF24.3895.2511.637.5
26AIK22.563.7518.75
27Nyköpings BIS21.759315.753
28IF Kville20.63101.517.251.88
29Hälle IF19.572.254.512.75
IFK Märsta19.5619.5
31Hovslätts IK18.757315.75
IK Lerum FI18.75899.75
33Eskilstuna FI1855.2511.251.5
34Hanvikens SK1550.7514.25
35Kyrkhults SK12.75493.75
36Ängelholms IF1251.510.5
IFK Göteborg12593
IFK Lund12412
39Skellefteå AIK11.2571.51.58.25
Lidköpings IS11.2540.7510.5
41Visby IF Gute10.5210.5
KA 2 IF10.573.756.75
43IK Orient9.75363.75
FIF Gnistan9.7540.759
Tjalve IF Norrköping9.7552.255.250.751.5
46Hellas FK7.531.56
Bollnäs FIK7.537.5
Strands IF7.537.5
49Timrå AIF6.75233.75
50FIK Färjestaden636
Trångsvikens IF626
52Eslövs AI5.2525.25
Athletics 24Seven SK5.2515.25
Falkenbergs IK5.2515.25
Järvsö IF5.2515.25
56Höörs IS4.534.5
Valbo AIF4.524.5
F Bålsta IK4.524.5
59Varbergs GIF3.7513.75
Öresund FK3.7523.75
Söderhamns IF3.7513.75
Thorengruppen TFC3.75230.75
Strömstads IF3.7523.75
64LK Roslagen313
Kils AIK313
Umedalens IF322.250.75
Kungsängens FK313
F Stenungsunds FI323
Piteå IF320.752.25
Habo FIF-04313
Motala AIF321.51.5
72Väsby IK2.2512.25
Kalmar SK2.2512.25
Ljungby FIK2.2512.25
Trollhättans SOK2.2512.25
Säffle FIK2.2512.25
Estuna IF2.2512.25
78SK Bore1.521.5
IFK Umeå1.511.5
Linköpings LK1.511.5
Åhus FIK1.511.5
Enköpings AI1.511.5
83Haparanda SKT0.7510.75
Karlskoga FI0.7510.75
Södertälje IF0.7510.75
Dalaportens OL0.7510.75
IFK Sunne0.7510.75
IFK Halmstad0.7510.75

Relaterade resultat
TävlingUte/InneKlassÅldersgr.GrenPlac.nameKlubbResultat
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22Junior100 m 1Alexander AndreassonÖrgryte IS10.70
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22Junior100 m 2Jonatan HirshKFUM Örebro10.71
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22Junior100 m =3Joel BengtssonIFK Helsingborg10.79
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22Junior100 m =3Grigorios KyriakoudisHässelby SK10.79
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22Junior100 m 5Tarley AllisonMölndals AIK10.80
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22Junior100 m 6Raymond MpangaMalmö AI10.91
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22Junior200 m 1Felix SvenssonMölndals AIK21.69
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22Junior200 m 2Anders PihlbladKFUM Örebro21.75
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22Junior200 m 3Filip SchwartzMölndals AIK22.22
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22Junior200 m 4Grigorios KyriakoudisHässelby SK22.42
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22Junior200 m 5Chidozie AbikaIF Kville22.68
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22Junior200 m 6Oskar MottaUpsala IF22.82
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22Junior400 m 1Berhe KidaneÄrla IF48.50
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22Junior400 m 2Ludvig HillenfjärdHuddinge AIS50.05
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22Junior400 m 3Anton BengtssonUllevi FK50.49
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22Junior400 m 4Villiam OlssonLjungby FIK50.77
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22Junior400 m 5Andreas GustafssonFalu IK50.77
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22Junior400 m 6Fredrik KihlblomHuddinge AIS50.95
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22Junior800 m 1Berhe KidaneÄrla IF1:50.13
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22Junior800 m 2Abubakar AbdullahiMalmö AI1:51.21
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22Junior800 m 3Warsame DoleyMalmö AI1:53.13
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22Junior800 m 4Simon WallenlindMölndals AIK1:53.39
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22Junior800 m 5Johan LammMölndals AIK1:55.18
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22Junior800 m 6Henry JacobsonHammarby IF1:55.56
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22Junior1500 m 1Abubakar AbdullahiMalmö AI3:56.02
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22Junior1500 m 2Leo MagnussonSävedalens AIK3:56.38
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22Junior1500 m 3Simon WallenlindMölndals AIK3:57.03
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22Junior1500 m 4Jonatan GustafssonKFUM Örebro3:58.04
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22Junior1500 m 5Gustav NordlingSpårvägens FK3:58.42
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22Junior1500 m 6Olof SilvanderIFK Lidingö4:00.70
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22Junior5000 m 1Sebastian NilssonMölndals AIK14:51.14
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22Junior5000 m 2Miguel PalmMölndals AIK14:54.61
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22Junior5000 m 3Erik DjurbergHässelby SK14:55.60
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22Junior5000 m 4Olle AhlbergHälle IF14:58.44
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22Junior5000 m 5Erik KarlssonHögby IF15:02.26
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22Junior5000 m 6Jonatan GustafssonKFUM Örebro15:03.12
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22Junior2000 m hinder 1Simon SundströmIFK Lidingö5:41.93
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22Junior2000 m hinder 2Leo MagnussonSävedalens AIK5:45.41
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22Junior2000 m hinder 3Miguel PalmMölndals AIK5:51.50
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22Junior2000 m hinder 4Axel DjurbergHässelby SK5:53.16
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22Junior2000 m hinder 5Olof SilvanderIFK Lidingö5:58.21
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22Junior2000 m hinder 6Henry JacobsonHammarby IF6:04.67
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22Junior110 m häck 1Max HreljaMalmö AI14.09
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22Junior110 m häck 2Filip BjörklundÖrgryte IS14.17
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22Junior110 m häck 3Joel BengtssonIFK Helsingborg14.42
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22Junior110 m häck 4Andreas GustafssonFalu IK15.06
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22Junior110 m häck 5David AdrianHuddinge AIS15.62
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22Junior110 m häck 6Jesper NymanHanvikens SK17.03
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22Junior400 m häck 1Ludvig HillenfjärdHuddinge AIS52.84
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22Junior400 m häck 2Viktor BondessonMalmö AI53.42
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22Junior400 m häck 3Fredrik KihlblomHuddinge AIS54.45
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22Junior400 m häck 4Samuel WiikÖrgryte IS54.49
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22Junior400 m häck 5Jesper RilegårdIFK Lidingö56.60
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22Junior400 m häck 6Kevin DuvertTurebergs FK57.81
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22JuniorHöjd 1Robin JacobssonUllevi FK2.01
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22JuniorHöjd 2Oskar LundqvistUpsala IF1.99
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22JuniorHöjd 3Simon LarssonIK Ymer1.99
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22JuniorHöjd 4Mattias GreenSäffle FIK1.94
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22JuniorHöjd 5Markus AsplundIF Göta Karlstad1.94
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22JuniorHöjd 6Simon ThrogenIF Göta Karlstad1.82
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22JuniorStav 1Robin JacobssonUllevi FK4.80
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22JuniorStav 2Tom JohanssonKFUM Örebro4.58
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22JuniorStav 3Anton OlssonFIK Färjestaden4.53
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22JuniorStav 4Magnus HerstedtMalmö AI4.53
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22JuniorStav 5Chakkrit ChanprakhonFIK Färjestaden4.41
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22JuniorStav 6Jonathan KarlssonTäby IS4.34
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22JuniorLängd 1Jonatan HirshKFUM Örebro7.39/+1.8
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22JuniorLängd 2Victor PetterssonIF Göta Karlstad7.34w/+4.6
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22JuniorLängd 3David SvenssonHammarby IF7.13w/+3.4
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22JuniorLängd 4Oskar ErixonIF Göta Karlstad7.10/+1.9
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22JuniorLängd 5Alexander AndreassonÖrgryte IS7.05w/+2.5
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22JuniorLängd 6Henning AndréNyköpings BIS6.94/+1.3
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22JuniorTresteg 1Gustaf BålströmUllevi FK15.29/0.0
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22JuniorTresteg 2Marcus NybergMalmö AI15.14/+0.9
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22JuniorTresteg 3Markus LundborgUllevi FK14.70/0.0
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22JuniorTresteg 4Henning AndréNyköpings BIS14.00/+1.6
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22JuniorTresteg 5Albin BoestadIFK Lidingö13.89/+0.5
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22JuniorKula 1Jesper ArbingeSpårvägens FK18.09
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22JuniorKula 2Patrik LindstedtHässelby SK15.74
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22JuniorKula 3Jakob SamuelssonHässelby SK14.48
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22JuniorKula 4Carl NarupUllevi FK12.93
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22JuniorDiskus 1Jakob GardenkransAthletics 24Seven SK57.82
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22JuniorDiskus 2Jesper ArbingeSpårvägens FK52.36
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22JuniorDiskus 3Lukas HamrinTimrå AIF50.51
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22JuniorDiskus 4Alexander SjögrenKalmar SK49.09
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22JuniorDiskus 5Mattias EklundIK Ymer27.88
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22JuniorSlägga 1Patrik LindstedtHässelby SK57.65
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22JuniorSlägga 2Johannes NilssonVästerås FK54.75
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22JuniorSlägga 3Jesper ArbingeSpårvägens FK54.23
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22JuniorSlägga 4August BergstrandUllevi FK51.75
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22JuniorSlägga 5William LindbergSkellefteå AIK47.84
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22JuniorSpjut 1Jakob SamuelssonHässelby SK71.83
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22JuniorSpjut 2Jakob ErikssonIF Göta Karlstad69.24
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22JuniorSpjut 3Rasmus ErikssonKils AIK64.56
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UM22JuniorSpjut 4Abbas Taheri NilssonIFK Växjö47.93
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19Junior100 m 1Vidar StenqvistTäby IS10.76
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19Junior100 m 2Viktor ThorStrands IF10.79
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19Junior100 m 3Caleb ConableMalmö AI10.94
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19Junior100 m 4William ThorStrands IF10.98
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19Junior100 m 5Max Rosquist-LarssonMalmö AI11.08
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19Junior100 m 6Isak KristensenUllevi FK11.17
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19Junior200 m 1Rasmus HugossonKFUM Örebro22.02
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19Junior200 m 2Caleb ConableMalmö AI22.13
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19Junior200 m 3William GardellSpårvägens FK22.37
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19Junior200 m 4Simon SharapoKFUM Örebro22.63
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19Junior200 m 5Gabriel GunnarssonIF Göta Karlstad22.65
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19Junior200 m 6Adam Elhendy GunnarssonKarlskoga FI22.79
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19Junior400 m 1Johan ClaesonLinköpings GIF49.53
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19Junior400 m 2Jacob HelsingIK Orient49.90
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19Junior400 m 3Kalle WållgrenIK Lerum FI49.96
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19Junior400 m 4Anton SjölundSpårvägens FK50.80
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19Junior400 m 5Jakob ZällÄngelholms IF51.80
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19Junior400 m 6Viktor BergkvistLinköpings GIF52.05
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19Junior800 m 1Omar IsmailHögby IF1:56.43
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19Junior800 m 2Anton AxelssonHässelby SK1:57.17
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19Junior800 m 3Albert NygrenUpsala IF1:57.25
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19Junior800 m 4Max BechtelHässelby SK1:57.85
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19Junior800 m 5Abdul MusseLinköpings LK1:59.25
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19Junior800 m 6Tobias EknorSpårvägens FK2:01.0m
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19Junior1500 m 1Omar IsmailHögby IF3:53.06
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19Junior1500 m 2Emil Millán de la OlivaEskilstuna FI3:53.96
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19Junior1500 m 3Erik JälknäsSävedalens AIK4:03.96
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19Junior1500 m 4Faustin MugaboVäsby IK4:07.55
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19Junior1500 m 5Anton AxelssonHässelby SK4:08.46
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19Junior1500 m 6Elias BrinkIF Kville4:09.93
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19Junior5000 m 1Omar NuurIFK Växjö14:40.83
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19Junior5000 m 2Emil Millán de la OlivaEskilstuna FI14:45.19
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19Junior5000 m 3Merhawi SeifuHälle IF15:14.23
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19Junior5000 m 4Jonathan EdmanUmedalens IF15:15.91
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19Junior5000 m 5Hassan AbdiqadirVästerås FK15:47.23
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19Junior5000 m 6Alexander LarssonKFUM Örebro15:59.65
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19Junior2000 m hinder 1Omar NuurIFK Växjö5:43.01
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19Junior2000 m hinder 2Hassan AbdiqadirVästerås FK6:04.88
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19Junior2000 m hinder 3Max BechtelHässelby SK6:21.77
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19Junior2000 m hinder 4Jacob KlinthIFK Lidingö6:35.74
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19Junior2000 m hinder 5Biniam HabtomÅhus FIK6:51.35
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19Junior110 m häck 1Carl af ForsellesHässelby SK14.33
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19Junior110 m häck 2Philip StömneValbo AIF14.46
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19Junior110 m häck 3Emil UhlinFalu IK14.78
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19Junior110 m häck 4Max Rosquist-LarssonMalmö AI14.93
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19Junior110 m häck 5Mikael LundkvistHuddinge AIS15.31
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19Junior110 m häck 6Jonatan HåkanssonHammarby IF16.15
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19Junior400 m häck 1Johan ClaesonLinköpings GIF51.89
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19Junior400 m häck 2Gustav KarlssonKFUM Örebro53.36
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19Junior400 m häck 3Kalle WållgrenIK Lerum FI53.80
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19Junior400 m häck 4Mikael LundkvistHuddinge AIS57.01
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19Junior400 m häck 5Felix Larsen NilssonÖrgryte IS57.13
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19Junior400 m häck 6Linus StrandKFUM Örebro57.80
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19JuniorHöjd 1Oliver EricssonUpsala IF2.04
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19JuniorHöjd 2Emil UhlinFalu IK2.04
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19JuniorHöjd 3Joakim WadsteinTjalve IF Norrköping2.02
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19JuniorHöjd 4Samuel FranssonMalmö AI2.00
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19JuniorHöjd 5Carl WindmarSpårvägens FK1.96
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19JuniorHöjd 6Philip StömneValbo AIF1.93
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19JuniorStav 1Simon ThorIFK Märsta4.93
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19JuniorStav 2Gustav MagnussonNyköpings BIS4.83
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19JuniorStav 3Oliver EdmanÖrgryte IS4.38
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19JuniorStav 4Emil UhlinFalu IK4.33
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19JuniorStav 5Tobias SolbergHässelby SK4.23
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19JuniorStav 6Harald GemmelHammarby IF4.04
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19JuniorLängd 1Carl af ForsellesHässelby SK7.36/+1.5
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19JuniorLängd 2Erik JohanssonUllevi FK7.23w/+3.0
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19JuniorLängd 3Alexander NymanHanvikens SK7.08/+0.9
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19JuniorLängd 4Samuel LestanderIFK Göteborg6.91w/+4.1
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19JuniorLängd 5Melker GustavssonIF Göta Karlstad6.88/+2.0
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19JuniorLängd 6Elias SahlinHellas FK6.78/+1.6
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19JuniorTresteg 1Alexander NymanHanvikens SK14.49/+2.0
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19JuniorTresteg 2Oskar WeidenholmMölndals AIK14.45/+1.7
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19JuniorTresteg 3Melker ManneUllevi FK13.94/+0.7
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19JuniorTresteg 4Caleb ConableMalmö AI13.47/+0.5
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19JuniorTresteg 5Theodor DuvertTurebergs FK13.39/+0.6
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19JuniorTresteg 6Olle HammarbergHuddinge AIS12.81/+1.0
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19JuniorKula 1Arvid Mägi TheorinIF Kville17.70
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19JuniorKula 2Sebastian LöschnerSpårvägens FK16.97
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19JuniorKula 3Victor WisénUpsala IF16.46
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19JuniorKula 4Simon LanngrenSävedalens AIK15.67
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19JuniorKula 5Simon ThorIFK Märsta13.65
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19JuniorKula 6Johannes LiliusHuddinge AIS12.99
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19JuniorDiskus 1Victor WisénUpsala IF54.19
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19JuniorDiskus 2Sebastian LöschnerSpårvägens FK51.99
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19JuniorDiskus 3Danijel MilenkovicFIF Gnistan51.27
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19JuniorDiskus 4Arvid Mägi TheorinIF Kville50.24
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19JuniorDiskus 5Johannes LiliusHuddinge AIS46.17
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19JuniorDiskus 6Emil HolmTurebergs FK45.41
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19JuniorSlägga 1Ragnar CarlssonFalu IK72.15
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19JuniorSlägga 2Ivar MoisanderSpårvägens FK68.00
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19JuniorSlägga 3Hugo SörbyUpsala IF60.89
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19JuniorSlägga 4James Ericsson-NichollsKFUM Örebro56.98
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19JuniorSlägga 5David SahiEnköpings AI56.01
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19JuniorSlägga 6William LanndalenIF Kville55.26
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19JuniorSpjut 1Carl WidenholmHellas FK64.75
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19JuniorSpjut 2Otto SundellSöderhamns IF63.24
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19JuniorSpjut 3Simon ThorIFK Märsta57.40
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19JuniorSpjut 4Albert OttanderEstuna IF53.27
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19JuniorSpjut 5Ozzie HinshawMotala AIF49.08
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP19JuniorSpjut 6Daniel RihtnesbergHammarby IF48.63
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22Junior100 m 1Maja AlmgrenVisby IF Gute11.76
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22Junior100 m 2Emelie RantzowIK Ymer11.80
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22Junior100 m 3Nikki SjöbergBollnäs FIK11.86
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22Junior100 m 4Emma JanssonKFUM Örebro12.07
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22Junior100 m 5Jenny LestanderLinköpings GIF12.30
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22Junior100 m 6Binai AhmadKA 2 IF12.38
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22Junior200 m 1Irene EkelundSpårvägens FK24.01
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22Junior200 m 2Emelie RantzowIK Ymer24.45
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22Junior200 m 3Nikki SjöbergBollnäs FIK24.64
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22Junior200 m 4Emma JanssonKFUM Örebro24.69
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22Junior200 m 5Vendela RydbäckGöteborgs KIK25.28
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22Junior200 m 6Carolina SöderbomÄrla IF25.59
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22Junior400 m 1Lovisa LindeTäby IS56.51
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22Junior400 m 2Ebba SvantessonUpsala IF57.03
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22Junior400 m 3Vendela RydbäckGöteborgs KIK57.06
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22Junior400 m 4Carolina SöderbomÄrla IF57.22
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22Junior400 m 5Sofia HultgrenTäby IS58.76
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22Junior400 m 6Alicia NilssonF Stenungsunds FI59.72
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22Junior800 m 1Elin BrinkMölndals AIK2:15.76
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22Junior800 m 2Wilma MarcussonTrångsvikens IF2:16.22
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22Junior800 m 3Hanna BergströmHuddinge AIS2:16.61
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22Junior800 m 4Alicia NilssonF Stenungsunds FI2:17.15
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22Junior800 m 5Malin PerssonBollnäs FIK2:17.77
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22Junior800 m 6Mika SöderströmIFK Lidingö2:18.33
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22Junior1500 m 1Elin BrinkMölndals AIK4:52.98
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22Junior1500 m 2Hanna BergströmHuddinge AIS4:54.03
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22Junior1500 m 3Olivia WeslienIF Göta Karlstad4:55.23
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22Junior1500 m 4Julia SamuelssonHögby IF4:56.99
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22Junior1500 m 5Sofia JohanssonLinköpings GIF4:57.16
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22Junior1500 m 6Sara DädebyHovslätts IK4:57.64
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22Junior5000 m 1Hanna BergströmHuddinge AIS17:06.35
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22Junior5000 m 2Elin BrinkMölndals AIK17:29.17
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22Junior5000 m 3Olivia WeslienIF Göta Karlstad17:33.03
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22Junior5000 m 4Sara DädebyHovslätts IK17:40.99
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22Junior5000 m 5Evelina HenrikssonIFK Umeå17:42.92
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22Junior5000 m 6Ellen PerssonHögby IF17:50.79
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22Junior2000 m hinder 1Elin BrinkMölndals AIK6:45.81
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22Junior2000 m hinder 2Julia SamuelssonHögby IF6:45.84
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22Junior2000 m hinder 3Olivia WeslienIF Göta Karlstad6:49.05
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22Junior2000 m hinder 4Mika SöderströmIFK Lidingö7:21.54
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22Junior2000 m hinder 5Malin DahlbäckEskilstuna FI7:25.02
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22Junior100 m häck 1Amanda HanssonHässelby SK13.73
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22Junior100 m häck 2Amanda HolmbergLidköpings IS14.11
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22Junior100 m häck 3Lovisa ÖstervallUpsala IF14.29
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22Junior100 m häck 4Sofia LindhUpsala IF14.46
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22Junior100 m häck 5Maria SödergrenTäby IS14.68
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22Junior100 m häck 6Filippa GunnarssonMölndals AIK14.76
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22Junior400 m häck 1Lovisa LindeTäby IS59.83
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22Junior400 m häck 2Ebba SvantessonUpsala IF60.99
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22Junior400 m häck 3Amanda HolmbergLidköpings IS61.04
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22Junior400 m häck 4Ellen EklundPiteå IF64.84
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22Junior400 m häck 5Maria SödergrenTäby IS65.37
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22Junior400 m häck 6Emelie ÖbergUllevi FK65.45
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22JuniorHöjd 1Maja NilssonÖrgryte IS1.82
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22JuniorHöjd =2Louise EkmanGefle IF1.80
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22JuniorHöjd =2Bianca SalmingTurebergs FK1.80
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22JuniorHöjd 4Emma SöderströmGöteborgs KIK1.75
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22JuniorHöjd 5Lovisa ÖstervallUpsala IF1.68
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22JuniorHöjd 6Karin BoestadIFK Lidingö1.63
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22JuniorStav 1Linnea JönssonIFK Helsingborg4.07
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22JuniorStav 2Klara MattssonIK Orient3.90
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22JuniorStav 3Filippa MillerHovslätts IK3.78
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22JuniorStav 4Johanna HellmanIFK Lidingö3.18
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22JuniorStav 5Sophie OhlssonIFK Växjö3.00
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22JuniorLängd 1Kaiza KarlénIF Göta Karlstad6.23w/+2.2
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22JuniorLängd 2Amanda HanssonHässelby SK6.14/+1.3
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22JuniorLängd 3Fanny RunheimThorengruppen TFC6.03w/+2.3
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22JuniorLängd 4Jenny LestanderLinköpings GIF6.01w/+2.7
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22JuniorLängd 5Filippa GunnarssonMölndals AIK5.85w/+2.5
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22JuniorLängd 6Judith WagerstenÖrgryte IS5.81/+1.4
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22JuniorTresteg 1Fatima KonéMölndals AIK12.66/0.0
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22JuniorTresteg 2Lisa WarfvingeVarbergs GIF12.44/0.0
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22JuniorTresteg 3Jenny LestanderLinköpings GIF12.22/0.0
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22JuniorTresteg 4Judith WagerstenÖrgryte IS12.00/+0.1
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22JuniorTresteg 5Victoria JacobssonUllevi FK11.58/+0.4
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22JuniorTresteg 6Klara PedersenUpsala IF11.46/+1.0
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22JuniorKula 1Amanda MalmehedIF Göta Karlstad14.30
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22JuniorKula 2Beatrice LantzIFK Växjö14.20
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22JuniorKula 3Amanda LejrosHässelby SK13.50
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22JuniorKula 4Mathilda ErikssonMalmö AI13.48
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22JuniorKula 5Victoria Engström KindmarkUpsala IF13.32
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22JuniorKula 6Bianca SalmingTurebergs FK12.95
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22JuniorDiskus 1Vanessa KamgaUpsala IF57.10
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22JuniorDiskus 2Mathilda ErikssonMalmö AI50.46
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22JuniorDiskus 3Ellen PetterssonUpsala IF47.26
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22JuniorDiskus 4Amanda LejrosHässelby SK46.15
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22JuniorDiskus 5Amanda NordinSkellefteå AIK42.97
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22JuniorDiskus 6Ida StenbäckSK Bore41.09
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22JuniorSlägga 1Grete AhlbergHammarby IF64.16
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22JuniorSlägga 2Frida BååthTimrå AIF62.67
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22JuniorSlägga 3Emma ThorTurebergs FK56.38
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22JuniorSlägga 4Cecilia LarssonIFK Växjö54.88
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22JuniorSlägga 5Mathilda BjörklundF Bålsta IK54.40
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22JuniorSlägga 6Michaela NorrbeliusGefle IF53.90
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22JuniorSpjut 1Carolin NäslundIF Göta Karlstad54.97
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22JuniorSpjut 2Bianca SalmingTurebergs FK50.26
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22JuniorSpjut 3Ida ThunbergKFUM Örebro49.74
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22JuniorSpjut 4Maja GustavssonVästerås FK45.80
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22JuniorSpjut 5Beatrice LantzIFK Växjö42.92
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UK22JuniorSpjut 6Linn PeuraSödertälje IF42.32
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19Junior100 m 1Wilma RosenquistMalmö AI11.75w
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19Junior100 m 2Julia HenrikssonIFK Helsingborg11.96w
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19Junior100 m 3Gabriella HolmströmUpsala IF11.98w
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19Junior100 m 4Filippa SivnertMalmö AI11.99w
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19Junior100 m 5Greta DeltinHässelby SK12.04w
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19Junior100 m 6Kajsa KjellergrenIFK Halmstad12.08w
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19Junior200 m 1Wilma RosenquistMalmö AI24.69
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19Junior200 m 2Gabriella HolmströmUpsala IF24.86
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19Junior200 m 3Charlotte AnderssonHässelby SK25.34
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19Junior200 m 4Hanna EnlundAIK25.55
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19Junior200 m 5Linda ErikssonHuddinge AIS25.64
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19Junior200 m 6Louise Duvling AnderssonUllevi FK25.76
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19Junior400 m 1Lovisa BivstedtHässelby SK57.14
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19Junior400 m 2Caroline LarssonTäby IS57.71
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19Junior400 m 3Virva RylanderVästerås FK57.95
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19Junior400 m 4Louise Duvling AnderssonUllevi FK58.00
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19Junior400 m 5Ellinor AurellÄngelholms IF58.02
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19Junior400 m 6Linnea GatemanStrömstads IF58.02
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19Junior800 m 1Wilma NielsenGöteborgs KIK2:17.90
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19Junior800 m 2Maja SundTurebergs FK2:18.06
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19Junior800 m 3Julia NielsenGöteborgs KIK2:19.55
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19Junior800 m 4Lovisa EllströmIF Göta Karlstad2:21.35
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19Junior800 m 5Nadja RuglandHöörs IS2:22.15
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19Junior800 m 6Liva GustavssonSpårvägens FK2:34.17
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19Junior1500 m 1Elsa WalleniusVästerås FK4:42.11
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19Junior1500 m 2Wilma NielsenGöteborgs KIK4:42.13
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19Junior1500 m 3Vera SjöbergAIK4:42.63
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19Junior1500 m 4Julia NielsenGöteborgs KIK4:47.12
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19Junior1500 m 5Ebba BerglinKA 2 IF4:50.91
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19Junior1500 m 6Ida EsperiHaparanda SKT4:55.92
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19Junior3000 m 1Vera SjöbergAIK10:06.82
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19Junior3000 m 2Elsa WalleniusVästerås FK10:07.80
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19Junior3000 m 3Emilia LillemoTäby IS10:08.40
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19Junior3000 m 4Malin KristianssonTrollhättans SOK10:15.69
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19Junior3000 m 5Almida ThörjessonKyrkhults SK10:31.72
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19Junior3000 m 6Jennifer AnderssonDalaportens OL10:42.95
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19Junior2000 m hinder 1Emilia LillemoTäby IS6:37.30
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19Junior2000 m hinder 2Ellinor AurellÄngelholms IF6:47.12
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19Junior2000 m hinder 3Elsa WalleniusVästerås FK6:47.37
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19Junior2000 m hinder 4Almida ThörjessonKyrkhults SK7:14.37
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19Junior2000 m hinder 5Ebba BerglinKA 2 IF7:22.33
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19Junior100 m häck 1Lovisa KarlssonHögby IF14.24
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19Junior100 m häck 2Klara RådboHässelby SK14.29
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19Junior100 m häck 3Maja MaunsbachIFK Lund14.34
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19Junior100 m häck 4Nellie ErlandssonMalmö AI14.56
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19Junior100 m häck 5Kajsa EngblomHuddinge AIS15.55
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19Junior100 m häck 6Ebba MagnussonIFK Göteborg15.93
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19Junior400 m häck 1Caroline LarssonTäby IS61.79
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19Junior400 m häck 2Ebba Jernmark BurrowsHälle IF64.31
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19Junior400 m häck 3Maja SundTurebergs FK64.51
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19Junior400 m häck 4Alice KjellanderGöteborgs KIK66.97
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19JuniorHöjd 1Linn Hertz SaebböGöteborgs KIK1.65
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19JuniorHöjd =2Kajsa EngblomHuddinge AIS1.65
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19JuniorHöjd =2Lovisa KarlssonHögby IF1.65
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19JuniorHöjd 4Ellen WhiteIFK Lund1.59
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19JuniorHöjd 5Ellen HedinHälle IF1.55
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19JuniorStav 1Gabriella JönssonIFK Helsingborg4.07
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19JuniorStav 2Alva SundinTäby IS3.87
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19JuniorStav 3Tilda KapellHammarby IF3.72
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19JuniorStav 4Freja AndersdotterMalmö AI3.62
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19JuniorStav 5Linnea PihlIK Lerum FI3.50
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19JuniorStav 6Sofie WiklundSkellefteå AIK3.34
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19JuniorLängd 1Angel RichmoreMalmö AI5.82w/+2.2
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19JuniorLängd 2Izabella RipswedenHuddinge AIS5.79/+0.9
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19JuniorLängd 3Nellie ErlandssonMalmö AI5.66w/+2.2
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19JuniorLängd 4Linn EgerfältGefle IF5.65w/+2.4
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19JuniorLängd 5Lovisa KarlssonHögby IF5.63/+1.4
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19JuniorLängd 6Cornelia NilssonSkellefteå AIK5.63/+1.6
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19JuniorTresteg 1Lisa WeyhenmeyerUpsala IF12.15/+1.6
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19JuniorTresteg 2Cornelia NilssonSkellefteå AIK12.09/+0.9
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19JuniorTresteg 3Linn Hertz SaebböGöteborgs KIK12.07/+0.3
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19JuniorTresteg 4Linn EgerfältGefle IF11.78/+0.7
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19JuniorTresteg 5Sara GrahnKA 2 IF11.20/+1.3
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19JuniorTresteg 6Hilma HofströmÖrgryte IS11.19/+1.1
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19JuniorKula 1Axelina JohanssonHässelby SK15.18
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19JuniorKula 2Caisa-Marie LindforsUpsala IF14.12
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19JuniorKula 3Wilma LundbergIFK Växjö12.66
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19JuniorKula 4Emilia MalmehedLinköpings GIF12.45
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19JuniorKula 5Angel RichmoreMalmö AI12.39
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19JuniorKula 6Klara RådboHässelby SK12.36
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19JuniorDiskus 1Caisa-Marie LindforsUpsala IF51.63
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19JuniorDiskus 2Daniella PerssonHälle IF48.50
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19JuniorDiskus 3Ella AnderssonEslövs AI43.86
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19JuniorDiskus 4Axelina JohanssonHässelby SK41.79
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19JuniorDiskus 5Jennifer AhlstedtTjalve IF Norrköping36.84
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19JuniorDiskus 6Emma PalmgrenNyköpings BIS36.15
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19JuniorSlägga 1Jennifer AnderssonVästerås FK56.52
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19JuniorSlägga 2Jennifer QuickIFK Lund52.96
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19JuniorSlägga 3Anna GötbergVästerås FK52.81
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19JuniorSlägga 4Emma PalmgrenNyköpings BIS52.40
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19JuniorSlägga 5Matilda EkenbergSävedalens AIK48.32
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19JuniorSlägga 6Jonna GeirydSpårvägens FK46.05
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19JuniorSpjut 1Feben TeweldeJärvsö IF44.46
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19JuniorSpjut 2Erika WärffMalmö AI43.67
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19JuniorSpjut 3Gabriella FatakiKungsängens FK43.02
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19JuniorSpjut 4Angel RichmoreMalmö AI42.26
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19JuniorSpjut 5Klara RådboHässelby SK40.80
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF19JuniorSpjut 6Madeleine AhlströmUmedalens IF38.44
SM 10 km Stockholm 13/6 2019UM22Junior10 km1Merih HagosEskilstuna FI30:47
SM 10 km Stockholm 13/6 2019UM22Junior10 km2Erik KarlssonHögby IF31:46
SM 10 km Stockholm 13/6 2019UM22Junior10 km3Gustaf NorlanderÄrla IF32:39
SM 10 km Stockholm 13/6 2019UM22Junior10 km4Dennis OlssonSpårvägens FK32:55
SM 10 km Stockholm 13/6 2019UM22Junior10 km5Heshlu AndemariamIFK Lidingö33:35
SM 10 km Stockholm 13/6 2019UM22Junior10 km6Ludvig JohanssonIFK Lidingö33:43
SM 10 km Stockholm 13/6 2019UK22Junior10 km1Ellen PerssonHögby IF36:40
SM 10 km Stockholm 13/6 2019UK22Junior10 km2Filippa RambergHammarby IF40:24
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UM22Junior4x100 m 1Örgryte IS42.59
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UM22Junior4x100 m 2Mölndals AIK42.93
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UM22Junior4x100 m 3Malmö AI43.31
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UM22Junior3x400 m 1Ullevi FK2:30.36
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UM22Junior3x400 m 2Örgryte IS2:34.22
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UM22Junior3x400 m 3Huddinge AIS2:35.03
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UM22Junior3x400 m 4Ärla IF2:36.46
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UM22Junior3x400 m 5IFK Lidingö2:37.07
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UM22Junior3x400 m 6Turebergs FK2:39.15
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UM22Junior3x800 m 1Malmö AI5:53.11
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UM22Junior3x800 m 2Mölndals AIK5:58.23
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UM22Junior3x800 m 3Ärla IF6:06.74
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UM22Junior3x800 m 4IFK Lidingö6:11.50
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UM22Junior3x800 m 5Hammarby IF6:30.05
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UM22Junior3x800 m 6Sävedalens AIK6:38.50
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UP19Junior4x100 m 1Hässelby SK43.84
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UP19Junior4x100 m 2AIK43.89
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UP19Junior4x100 m 3IFK Göteborg44.09
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UP19Junior4x100 m 4Örgryte IS44.80
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UP19Junior4x100 m 5Hammarby IF44.87
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UP19Junior1000 m stafett 1Örgryte IS1:57.89
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UP19Junior1000 m stafett 2IFK Göteborg1:59.65
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UP19Junior1000 m stafett 3KFUM Örebro1:59.90
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UP19Junior1000 m stafett 4IF Göta Karlstad2:00.17
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UP19Junior1000 m stafett 5Spårvägens FK2:00.57
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UP19Junior1000 m stafett 6KFUM Örebro2:04.49
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UP19Junior3x800 m 1Hässelby SK6:12.08
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UP19Junior3x800 m 2Gefle IF6:23.68
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UP19Junior3x800 m 3LK Roslagen6:26.01
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UP19Junior3x800 m 4KFUM Örebro6:33.10
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UK22Junior4x100 m 1Ullevi FK48.42
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UK22Junior4x100 m 2Täby IS48.45
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UK22Junior4x100 m 3Göteborgs KIK48.49
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UK22Junior4x100 m 4Mölndals AIK49.09
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UK22Junior4x100 m 5Spårvägens FK50.43
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UK22Junior4x100 m 6Örgryte IS52.28
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UK22Junior3x400 m 1Göteborgs KIK2:52.23
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UK22Junior3x400 m 2Täby IS2:55.16
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UK22Junior3x400 m 3Täby IS2:59.30
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UK22Junior3x400 m 4Örgryte IS3:05.62
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UK22Junior3x800 m 1Täby IS7:13.04
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UK22Junior3x800 m 2Mölndals AIK7:23.85
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UK22Junior3x800 m 3Hammarby IF7:24.14
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UK22Junior3x800 m 4Örgryte IS8:02.07
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UF19Junior4x100 m 1Malmö AI47.50
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UF19Junior4x100 m 2Huddinge AIS48.58
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UF19Junior4x100 m 3AIK49.05
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UF19Junior4x100 m 4Göteborgs KIK50.05
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UF19Junior4x100 m 5Örgryte IS50.87
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UF19Junior4x100 m 6Falu IK51.02
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UF19Junior1000 m stafett 1Göteborgs KIK2:17.82
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UF19Junior1000 m stafett 2Ullevi FK2:18.66
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UF19Junior1000 m stafett 3Malmö AI2:18.85
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UF19Junior1000 m stafett 4IFK Göteborg2:18.99
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UF19Junior1000 m stafett 5Örgryte IS2:19.50
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22Junior60 m 1Marcus TornéeIFK Helsingborg6.82
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22Junior60 m 2Filip SchwartzMölndals AIK6.84
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22Junior60 m 3Jonatan HirshKFUM Örebro6.94
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22Junior60 m =4Tarley AllisonMölndals AIK6.95
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22Junior60 m =4Alexander AndreassonÖrgryte IS6.95
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22Junior60 m 6Grigorios KyriakoudisHässelby SK6.95
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22Junior400 m 1Joakim KarlssonUllevi FK49.06
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22Junior400 m 2Viktor BondessonMalmö AI49.58
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22Junior400 m 3Samuel WiikÖrgryte IS49.64
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22Junior400 m 4Anton BertilssonIFK Växjö50.56
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22Junior400 m 5Anton BengtssonUllevi FK51.19
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22Junior400 m 6Kevin DuvertTurebergs FK52.59
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22Junior1500 m 1Leo MagnussonSävedalens AIK3:58.36
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22Junior1500 m 2Berhe KidaneÄrla IF3:58.36
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22Junior1500 m 3Abubakar AbdullahiMalmö AI3:59.43
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22Junior1500 m 4August MollénTjalve IF Norrköping3:59.50
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22Junior1500 m 5Erik DjurbergHässelby SK4:04.49
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22Junior1500 m 6Axel DjurbergHässelby SK4:05.82
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22Junior60 m häck 1Max HreljaMalmö AI7.95
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22Junior60 m häck 2Joel BengtssonIFK Helsingborg8.06
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22Junior60 m häck 3Filip BjörklundUpsala IF8.10
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22Junior60 m häck 4Andreas GustafssonFalu IK8.15
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22Junior60 m häck 5James GaudielloMalmö AI8.26
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22Junior60 m häck 6David AdrianHuddinge AIS8.87
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22JuniorHöjd 1Filip BjörklundUpsala IF2.08
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22JuniorHöjd 2Robin JacobssonUllevi FK2.06
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22JuniorHöjd 3Arvid RybergIF Göta Karlstad2.04
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22JuniorHöjd 4Markus AsplundIF Göta Karlstad2.02
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22JuniorHöjd 5Anton OlssonFIK Färjestaden1.99
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22JuniorHöjd 6Simon ThrogenIF Göta Karlstad1.88
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22JuniorStav 1Robin JacobssonUllevi FK4.92
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22JuniorStav 2Tom JohanssonKFUM Örebro4.82
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22JuniorStav 3Andreas GustafssonFalu IK4.67
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22JuniorStav 4Jonathan KarlssonTäby IS4.45
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22JuniorStav 5Carl-Einar Söderström EskonniemiHellas FK4.28
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22JuniorStav 6Emil ÖstergrenIFK Växjö4.28
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22JuniorLängd 1Victor PetterssonIF Göta Karlstad7.29
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22JuniorLängd 2David SvenssonHammarby IF7.18
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22JuniorLängd 3Andreas GustafssonFalu IK7.18
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22JuniorLängd 4Elias MartinssonMölndals AIK7.15
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22JuniorLängd 5Jonatan HirshKFUM Örebro7.08
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22JuniorLängd 6Oskar ErixonIF Göta Karlstad6.97
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22JuniorTresteg 1Gustaf BålströmUllevi FK15.05
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22JuniorTresteg 2Marcus NybergMalmö AI14.88
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22JuniorTresteg 3Markus LundborgUllevi FK14.61
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22JuniorTresteg 4Victor KochÖrgryte IS14.51
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22JuniorTresteg 5Albin BoestadIFK Lidingö14.48
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22JuniorTresteg 6Timothy OlssonHuddinge AIS14.44
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22JuniorKula 1Wictor PeterssonMalmö AI20.65
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22JuniorKula 2Jesper ArbingeSpårvägens FK17.21
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22JuniorKula 3Jakob SamuelssonHässelby SK15.09
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22JuniorKula 4Carl NarupUllevi FK12.96
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22JuniorKula 5Emil NilssonIF Göta Karlstad12.05
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22JuniorKula 6Filip KarlssonFIF Gnistan11.91
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19Junior60 m 1Thomas JonesKyrkhults SK6.81
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19Junior60 m 2Omar ChaabanIFK Helsingborg6.82
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19Junior60 m 3Carl BengtströmÖrgryte IS6.89
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19Junior60 m 4Oliwer DanielssonUllevi FK6.94
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19Junior60 m 5William ThorStrands IF6.95
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19Junior60 m 6Bimo SoenarsoKFUM Örebro6.97
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19Junior400 m 1Johan ClaesonLinköpings GIF48.77
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19Junior400 m 2Simon MartinssonMalmö AI50.21
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19Junior400 m 3Karl WållgrenIK Lerum FI50.22
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19Junior400 m 4Jacob HelsingIK Orient50.27
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19Junior400 m 5Anton SjölundSpårvägens FK51.39
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19Junior1500 m 1Omar IsmailHögby IF3:58.27
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19Junior1500 m 2Emil Millán de la OlivaEskilstuna FI3:59.31
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19Junior1500 m 3Erik JälknäsSävedalens AIK3:59.74
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19Junior1500 m 4Eric KällmanIK Ymer3:59.97
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19Junior1500 m 5Merhawi SeifuHälle IF4:02.20
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19Junior1500 m 6Hassan AbdiqadirVästerås FK4:02.66
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19Junior60 m häck 1Benjamin TinglöfÄrla IF7.89
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19Junior60 m häck 2Thomas JonesKyrkhults SK7.93
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19Junior60 m häck 3Johan ClaesonLinköpings GIF8.19
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19Junior60 m häck 4Jonatan HåkanssonHammarby IF8.24
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19Junior60 m häck 5Mikael LundkvistHuddinge AIS8.40
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19Junior60 m häck 6Max Rosquist-LarssonMalmö AI8.42
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19JuniorHöjd 1Emil UhlinFalu IK2.02
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19JuniorHöjd 2Oliver EricssonUpsala IF2.02
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19JuniorHöjd 3Samuel FranssonMalmö AI1.98
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19JuniorHöjd 4Joakim WadsteinTjalve IF Norrköping1.98
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19JuniorHöjd 5Tim SvantessonNyköpings BIS1.91
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19JuniorHöjd 6Simon ThorIFK Märsta1.91
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19JuniorStav 1Simon ThorIFK Märsta5.05
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19JuniorStav 2Gustav MagnussonNyköpings BIS4.68
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19JuniorStav 3Tim SvantessonNyköpings BIS4.63
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19JuniorStav 4Emil UhlinFalu IK4.58
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19JuniorStav 5Tobias SolbergHässelby SK4.38
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19JuniorStav 6Hannes ForslundPiteå IF4.19
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19JuniorLängd 1Oliwer DanielssonUllevi FK7.07
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19JuniorLängd 2Gustav MagnussonNyköpings BIS7.02
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19JuniorLängd 3Erik JohanssonUllevi FK6.98
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19JuniorLängd 4Alexander NymanHanvikens SK6.94
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19JuniorLängd 5Tobias CarlrydÖrgryte IS6.94
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19JuniorLängd 6Caleb ConableMalmö AI6.87
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19JuniorTresteg 1Tobias CarlrydÖrgryte IS14.87
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19JuniorTresteg 2Alexander NymanHanvikens SK14.27
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19JuniorTresteg 3Melker ManneUllevi FK14.14
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19JuniorTresteg 4Oskar WeidenholmMölndals AIK13.80
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19JuniorTresteg 5Favour ChidisonUllevi FK12.81
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19JuniorTresteg 6Mohammad Al MasriIF Kville12.76
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19JuniorKula 1Arvid Mägi TheorinIF Kville17.44
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19JuniorKula 2Lukas BjörningerTurebergs FK16.94
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19JuniorKula 3Danijel MilenkovicFIF Gnistan16.26
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19JuniorKula 4Simon LanngrenSävedalens AIK15.79
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19JuniorKula 5Victor WisénUpsala IF15.69
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19JuniorKula 6Alex WismeIFK Växjö14.90
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19JuniorVikt 1Ragnar CarlssonFalu IK20.73
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19JuniorVikt 2Ivar MoisanderSpårvägens FK18.05
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19JuniorVikt 3Danijel MilenkovicFIF Gnistan17.19
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19JuniorVikt 4Hugo SörbyUpsala IF16.34
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19JuniorVikt 5Arvid Mägi TheorinIF Kville15.03
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19JuniorVikt 6William LanndalenIF Kville14.61
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22Junior60 m 1Maja AlmgrenVisby IF Gute7.50
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22Junior60 m 2Emelie RantzowIK Ymer7.56
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22Junior60 m 3Amanda HanssonHässelby SK7.61
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22Junior60 m 4Emma JanssonKFUM Örebro7.62
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22Junior60 m 5Hanna AxelssonUpsala IF7.69
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22Junior60 m 6Binai AhmadKA 2 IF7.72
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22Junior400 m 1Vendela RydbäckGöteborgs KIK56.12
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22Junior400 m 2Lovisa LindeTäby IS56.30
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22Junior400 m 3Carolina SöderbomÄrla IF56.97
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22Junior400 m 4Maria FreijÖresund FK58.51
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22Junior1500 m 1Elin BrinkMölndals AIK4:31.62
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22Junior1500 m 2Olivia WeslienIF Göta Karlstad4:33.15
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22Junior1500 m 3Sara DädebyHovslätts IK4:40.33
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22Junior1500 m 4Wilma MarcussonTrångsvikens IF4:40.62
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22Junior1500 m 5Maria FreijÖresund FK4:49.53
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22Junior1500 m 6Thea BoströmTjalve IF Norrköping4:50.58
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22Junior60 m häck 1Tess Hertz SaebböGöteborgs KIK8.58
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22Junior60 m häck 2Therese BjurebyLinköpings GIF8.94
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22Junior60 m häck 3Maria SödergrenTäby IS9.00
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22Junior60 m häck 4Levina AhlgrenUpsala IF9.18
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22Junior60 m häck 5Sofia LindhUpsala IF9.20
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22Junior60 m häck 6Helena KolteTäby IS9.21
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22JuniorHöjd 1Louise EkmanGefle IF1.84
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22JuniorHöjd 2Bianca SalmingTurebergs FK1.84
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22JuniorHöjd 3Jennifer DalbergUpsala IF1.60
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22JuniorStav 1Linnea JönssonIFK Helsingborg4.08
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22JuniorStav 2Filippa MillerHovslätts IK3.85
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22JuniorStav 3Sophie OhlssonIFK Växjö3.35
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22JuniorLängd 1Kaiza KarlénIF Göta Karlstad6.29
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22JuniorLängd 2Jenny LestanderLinköpings GIF6.00
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22JuniorLängd 3Ida NilssonHovslätts IK5.83
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22JuniorLängd 4Judith WagerstenÖrgryte IS5.80
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22JuniorLängd 5Filippa GunnarssonMölndals AIK5.70
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22JuniorLängd 6Fatima KonéMölndals AIK5.69
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22JuniorTresteg 1Fatima KonéMölndals AIK12.98
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22JuniorTresteg 2Jenny LestanderLinköpings GIF12.71
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22JuniorTresteg 3Judith WagerstenÖrgryte IS11.84
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22JuniorTresteg 4Klara EkelundKA 2 IF11.83
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22JuniorTresteg 5Claudia SpanierUpsala IF11.43
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22JuniorTresteg 6Annina StensSpårvägens FK11.43
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22JuniorKula 1Vanessa KamgaUpsala IF14.13
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22JuniorKula 2Bianca SalmingTurebergs FK13.83
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22JuniorKula 3Mathilda ErikssonMalmö AI13.05
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22JuniorKula 4Amanda LejrosHässelby SK13.04
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22JuniorKula 5Beatrice LantzIFK Växjö12.96
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22JuniorKula 6Victoria Engström KindmarkUpsala IF12.96
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22JuniorVikt 1Vanessa KamgaUpsala IF20.42
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22JuniorVikt 2Grete AhlbergHammarby IF19.72
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22JuniorVikt 3Mathilda BjörklundF Bålsta IK17.12
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22JuniorVikt 4Michaela NorrbeliusGefle IF16.31
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22JuniorVikt 5Luana Klaric LundhGöteborgs KIK14.74
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22JuniorVikt 6Ida StenbäckSK Bore14.44
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19Junior60 m 1Julia WennerstenIK Ymer7.51
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19Junior60 m 2Wilma RosenquistMalmö AI7.64
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19Junior60 m 3Maja MaunsbachIFK Lund7.74
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19Junior60 m 4Freja AndersdotterMalmö AI7.74
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19Junior60 m 5Charlotte AnderssonHässelby SK7.78
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19Junior60 m 6Fanny JanssonIFK Sunne7.79
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19Junior400 m 1Lovisa BivstedtHässelby SK56.23
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19Junior400 m 2Ellinor AurellÄngelholms IF58.41
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19Junior400 m 3Linnea GatemanStrömstads IF58.58
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19Junior400 m 4Lovisa SkoglundHöörs IS59.06
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19Junior400 m 5Maja SundTurebergs FK59.27
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19Junior400 m 6Sandra JonssonÖrgryte IS59.34
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19Junior1500 m 1Vera SjöbergAIK4:33.57
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19Junior1500 m 2Elsa WalleniusVästerås FK4:35.92
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19Junior1500 m 3Emilia LillemoTäby IS4:37.41
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19Junior1500 m 4Ebba BerglinKA 2 IF4:37.95
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19Junior1500 m 5Ellinor AurellÄngelholms IF4:39.90
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19Junior1500 m 6Nadja RuglandHöörs IS4:46.60
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19Junior60 m häck 1Lovisa KarlssonHögby IF8.40
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19Junior60 m häck 2Julia WennerstenIK Ymer8.58
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19Junior60 m häck 3Klara RådboHässelby SK8.83
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19Junior60 m häck 4Alva WolwanUpsala IF9.00
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19Junior60 m häck 5Elvira CarlénIK Lerum FI9.07
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19Junior60 m häck 6Alva von GerberHuddinge AIS9.13
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19JuniorHöjd 1Klara RådboHässelby SK1.72
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19JuniorHöjd 2Elvira CarlénIK Lerum FI1.70
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19JuniorHöjd 3Lovisa LindholmLinköpings GIF1.70
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19JuniorHöjd =4Linn Hertz SaebböGöteborgs KIK1.65
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19JuniorHöjd =4Hilda GyldénIF Kville1.65
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19JuniorHöjd 6Angel RichmoreMalmö AI1.62
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19JuniorStav 1Alva SundinTäby IS4.01
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19JuniorStav 2Gabriella JönssonIFK Helsingborg3.91
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19JuniorStav 3Sandra AlveroHabo FIF-043.86
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19JuniorStav 4Ebba BlomstrandKFUM Örebro3.63
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19JuniorStav 5Tilda KapellHammarby IF3.63
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19JuniorStav 6Sofie WiklundSkellefteå AIK3.40
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19JuniorLängd 1Lovisa KarlssonHögby IF6.04
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19JuniorLängd 2Samantha OwareMalmö AI5.74
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19JuniorLängd 3Melisa ZilicFalu IK5.66
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19JuniorLängd 4Klara RådboHässelby SK5.52
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19JuniorLängd 5Emily CapobiancoKFUM Örebro5.52
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19JuniorLängd 6Freja AndersdotterMalmö AI5.50
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19JuniorTresteg 1Lovisa KarlssonHögby IF12.36
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19JuniorTresteg 2Lisa WeyhenmeyerUpsala IF11.97
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19JuniorTresteg 3Linn EgerfältGefle IF11.92
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19JuniorTresteg 4Cornelia NilssonSkellefteå AIK11.73
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19JuniorTresteg 5Linn Hertz SaebböGöteborgs KIK11.71
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19JuniorTresteg 6Elvira CarlénIK Lerum FI11.30
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19JuniorKula 1Axelina JohanssonHässelby SK14.56
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19JuniorKula 2Daniella PerssonHälle IF13.85
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19JuniorKula 3Emilia MalmehedLinköpings GIF13.00
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19JuniorKula 4Ella AnderssonEslövs AI12.66
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19JuniorKula 5Wilma LundbergIFK Växjö12.42
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19JuniorKula 6Angel RichmoreMalmö AI12.33
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19JuniorVikt 1Anna GötbergVästerås FK17.75
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19JuniorVikt 2Axelina JohanssonHässelby SK16.21
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19JuniorVikt 3Molly BrobackSävedalens AIK15.79
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19JuniorVikt 4Matilda EkenbergSävedalens AIK14.67
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19JuniorVikt 5Sara ForssellMotala AIF14.66
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19JuniorVikt 6Alice NilssonThorengruppen TFC14.28
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IM22JuniorSjukamp 1Andreas GustafssonFalu IK5.377
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IM22JuniorSjukamp 2Edvin HagbergTurebergs FK4.936
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IM22JuniorSjukamp 3Emil NilssonIF Göta Karlstad3.162
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IP19JuniorSjukamp 1Carl af ForsellesHässelby SK5.397
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IP19JuniorSjukamp 2Simon ThorIFK Märsta5.159
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IP19JuniorSjukamp 3Teodor SobczykHovslätts IK4.672
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IP19JuniorSjukamp 4Jonatan HåkanssonHammarby IF4.448
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IP19JuniorSjukamp 5Gustaf HeikkiGefle IF3.911
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IP19JuniorSjukamp 6Melker DracknerLidköpings IS3.582
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IK22JuniorFemkamp 1Lovisa ÖstervallUpsala IF4.081
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IK22JuniorFemkamp 2Amanda HolmbergLidköpings IS3.810
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IK22JuniorFemkamp 3Emma SöderströmGöteborgs KIK3.736
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IK22JuniorFemkamp 4Emilia StenströmHuddinge AIS3.524
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IF19JuniorFemkamp 1Tilde JohanssonFalkenbergs IK4.201
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IF19JuniorFemkamp 2Lovisa KarlssonHögby IF4.005
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IF19JuniorFemkamp 3Klara RådboHässelby SK3.661
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IF19JuniorFemkamp 4Elvira CarlénIK Lerum FI3.527
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IF19JuniorFemkamp 5Angel RichmoreMalmö AI3.499
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IF19JuniorFemkamp 6Helena CronstedtMalmö AI3.300