Start Filtrering Smfriidrott.com Friidrott.se

SM-pokalen - filtrering

Sök i ett eller flera fält nedan. Exempel: Åldersgrupp: Välj "Juniorer" för att få fram ålderskategorin 18-22 år.

Exempel 2: Välj Ullevi FK vid klubb näst längst ner och tryck på "Sök". Då visas först placering, poäng och antal poängplatser följt av de aktiva som tog poäng. Eller sök på "Tävling: ISM Gävle 17-18/2 2018" samt "Klubb: Malmö AI" för att se hur många och vilka topp-6-placeringar MAI tog.

Sammanställd av jonas.hedman@friidrott.se

Välj filtrering









Poängtabellen

Aktuell filtrering: 2019, Senior
PlacKlubbPoängAntalMKM22P19P17K22F19F17P16P15F16F15
1Spårvägens FK25558128127
2Ullevi FK1613968.592.5
3Malmö AI159.534123.536
4Hässelby SK154428866
5Turebergs FK78162157
6IF Göta Karlstad76.5233541.5
7Örgryte IS72.5175319.5
8Sävedalens AIK58151741
9Hammarby IF51162724
10Upsala IF46171828
11Athletics 24Seven SK42102121
12Mölndals AIK41141526
13IFK Lidingö3982217
14IFK Växjö3612279
15Hälle IF3471123
16Huddinge AIS3191219
17KFUM Örebro2991514
18Högby IF267917
19IK Ymer256214
20Falu IK23523
Eskilstuna FI23423
22Västerås FK229139
Täby IS228517
24Falkenbergs IK21321
25Trångsvikens IF19419
26Gefle IF176134
27IFK Helsingborg12.5512.5
28Lidköpings IS12312
Östersunds GIF12212
30Råby-Rekarne FI11211
IFK Umeå11592
32IK Nocout.se10210
33Hellas FK929
Göteborgs KIK949
35LK Roslagen8417
Skellefteå AIK8271
Motala AIF838
38Kalmar SK747
Kils AIK727
F Bålsta IK717
Ärla IF727
Ockelbo SK717
Linköpings GIF7361
Umeå TFC727
45IFK Märsta626
46IK Orient515
Vallentuna FK515
IFK Halmstad515
Runacademy IF515
IK Wilske515
51Visby IF Gute424
Bollnäs FIK424
En av tre RC414
Uptown RC414
IFK Lund4222
Hässleholms AIS414
57Timrå AIF313
Tväråselets AIF323
IFK Trelleborg313
Strömstad LK313
IFK Göteborg313
Tjalve IF Norrköping313
Sundsvalls FI313
Team Blekinge LF313
65Vegan Runners IK212
SOK Knallen212
IF Kville212
Örebro AIK212
AIK212
70Björnstorps IF111
Umara SC111
IK Heros111
FK Studenterna111
Uddevalla SK111
Umedalens IF111
Roma IF111

Relaterade resultat
TävlingUte/InneKlassÅldersgr.GrenPlac.nameKlubbResultat
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSenior100 m 1Henrik LarssonIF Göta Karlstad10.26
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSenior100 m 2Emmanuel DawlsonHammarby IF10.60
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSenior100 m 3Jean-Christian ZirignonMalmö AI10.75
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSenior100 m 4Alexander HultKFUM Örebro10.88
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSenior100 m 5Tony DarkwahHammarby IF10.91
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSenior100 m 6David SennungUllevi FK10.94
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSenior200 m 1Henrik LarssonIF Göta Karlstad20.78
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSenior200 m 2Felix SvenssonMölndals AIK20.84
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSenior200 m 3Anders PihlbladKFUM Örebro21.17
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSenior200 m 4Kasper KadestålMalmö AI21.26
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSenior200 m 5Dennis ForsmanHässelby SK21.76
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSenior200 m 6Desmond RogoHammarby IF21.92
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSenior400 m 1Nick Ekelund-ArenanderMalmö AI47.28
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSenior400 m 2Anton SigurdssonMalmö AI47.34
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSenior400 m 3Emil JohanssonTurebergs FK47.81
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSenior400 m 4Alexander NyströmBollnäs FIK48.65
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSenior400 m 5Filip NilssonIFK Lund49.07
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSenior400 m 6Martin SelinUllevi FK49.55
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSenior800 m 1Andreas KramerSävedalens AIK1:47.17
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSenior800 m 2Erik MartinssonGefle IF1:48.75
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSenior800 m 3Berhe KidaneÄrla IF1:48.80
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSenior800 m 4Joakim AnderssonIFK Trelleborg1:49.40
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSenior800 m 5Rickard GunnarssonHässelby SK1:49.47
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSenior800 m 6Robin RohlénIFK Umeå1:49.74
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSenior1500 m 1Kalle BerglundSpårvägens FK3:40.93
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSenior1500 m 2Abubakar AbdullahiMalmö AI3:43.63
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSenior1500 m 3Emil DanielssonSpårvägens FK3:44.21
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSenior1500 m 4Abdelfath YassinGefle IF3:44.96
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSenior1500 m 5Simon WallenlindMölndals AIK3:49.19
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSenior1500 m 6Alexander NilssonMölndals AIK3:49.48
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSenior5000 m 1Suldan HassanUllevi FK14:02.45
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSenior5000 m 2Robel FsihaSpårvägens FK14:05.96
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSenior5000 m 3David NilssonHögby IF14:11.26
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSenior5000 m 4Emil DanielssonSpårvägens FK14:22.09
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSenior5000 m 5Efrem BrhaneVästerås FK14:22.63
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSenior5000 m 6Abdelfath YassinGefle IF14:24.04
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSenior10 000 m 1Adhanom AbrahaEskilstuna FI29:21.23
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSenior10 000 m 2Robel FsihaSpårvägens FK29:23.17
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSenior10 000 m 3Emil Millán de la OlivaEskilstuna FI29:27.53
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSenior10 000 m 4Omar NuurIFK Växjö29:30.21
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSenior10 000 m 5Jonas LeanderssonIF Göta Karlstad29:41.00
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSenior10 000 m 6Daniel LundgrenTurebergs FK29:53.65
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSenior3000 m hinder 1Simon SundströmIFK Lidingö8:46.59
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSenior3000 m hinder 2Emil BlombergHässelby SK8:53.05
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSenior3000 m hinder 3Omar NuurIFK Växjö8:53.94
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSenior3000 m hinder 4Efrem BrhaneVästerås FK8:58.37
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSenior3000 m hinder 5Napoleon SolomonTurebergs FK8:59.44
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSenior3000 m hinder 6Miguel PalmMölndals AIK9:04.87
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSenior110 m häck 1Max HreljaMalmö AI14.10
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSenior110 m häck 2Hampus WidlundIFK Växjö14.11
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSenior110 m häck 3Anton LevinMalmö AI14.12
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSenior110 m häck 4Filip BjörklundÖrgryte IS14.21
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSenior110 m häck 5Alexander BrorssonAthletics 24Seven SK14.26
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSenior110 m häck 6Marvin TaySpårvägens FK14.53
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSenior400 m häck 1Carl BengtströmÖrgryte IS50.38
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSenior400 m häck 2Hampus WidlundIFK Växjö50.70
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSenior400 m häck 3Isak AnderssonUpsala IF51.17
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSenior400 m häck 4Johan ClaesonLinköpings GIF51.99
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSenior400 m häck 5Ludvig HillenfjärdHuddinge AIS52.40
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSenior400 m häck 6Ívar Kristinn JasonarsonSpårvägens FK53.09
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSeniorHöjd 1Andreas CarlssonIK Ymer2.13
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSeniorHöjd 2Fabian DelrydTäby IS2.11
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSeniorHöjd 3Melwin Lycke HolmKils AIK2.09
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSeniorHöjd 4Oskar LundqvistUpsala IF2.07
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSeniorHöjd 5Philip Frifelt LundqvistMölndals AIK2.07
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSeniorHöjd 6Adam ChiguerSpårvägens FK2.07
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSeniorStav 1Melker Svärd JacobssonÖrgryte IS5.50
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSeniorStav 2Oscar JansonUllevi FK5.08
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSeniorStav 3Carl SténsonHellas FK5.03
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSeniorStav 4Emil CarlssonIFK Växjö4.95
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSeniorStav 5Simon ThorIFK Märsta4.85
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSeniorStav =6Magnus HerstedtMalmö AI4.75
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSeniorStav =6Robin JacobssonUllevi FK4.75
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSeniorLängd 1Thobias MontlerMalmö AI8.01/+0.7
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSeniorLängd 2Andreas OtterlingIFK Lidingö7.74/+1.9
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSeniorLängd 3Andreas CarlssonIK Ymer7.74w/+2.5
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSeniorLängd 4Michel TornéusHammarby IF7.72/+1.6
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSeniorLängd 5Rickard WillmanVästerås FK7.43w/+2.1
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSeniorLängd 6Oskar ErixonIF Göta Karlstad7.20/+0.6
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSeniorTresteg 1Jesper HellströmHässelby SK15.80/ +1.4
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSeniorTresteg 2Erik EhrlinHammarby IF15.37w/+2.7
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSeniorTresteg 3Isak PerssonÖrgryte IS15.12w/+3.0
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSeniorTresteg 4Markus LundborgUllevi FK15.02/+1.5
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSeniorTresteg 5Artur EngströmÖrgryte IS15.01/+0.9
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSeniorTresteg 6Marcus NybergMalmö AI15.01/+1.8
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSeniorKula 1Wictor PeterssonMalmö AI20.33
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSeniorKula 2Niklas ArrheniusSpårvägens FK18.73
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSeniorKula 3Jesper ArbingeSpårvägens FK18.64
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSeniorKula 4Arwid KoskinenUllevi FK18.47
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSeniorKula 5Viktor GardenkransAthletics 24Seven SK17.82
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSeniorKula 6Gabriel HeenHässelby SK17.31
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSeniorDiskus 1Daniel StåhlSpårvägens FK69.23
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSeniorDiskus 2Niklas ArrheniusSpårvägens FK61.14
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSeniorDiskus 3Simon PetterssonHässelby SK61.06
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSeniorDiskus 4Jakob GardenkransAthletics 24Seven SK58.20
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSeniorDiskus 5Axel HärstedtMalmö AI57.07
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSeniorDiskus 6Gustav LibergUllevi FK55.27
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSeniorSlägga 1Mattias LindbergSkellefteå AIK70.11
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSeniorSlägga 2Ragnar CarlssonFalu IK66.21
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSeniorSlägga 3Ryan McCulloughMalmö AI66.19
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSeniorSlägga 4Elias HåkanssonSpårvägens FK65.84
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSeniorSlägga 5Oscar VestlundIF Göta Karlstad64.43
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSeniorSlägga 6Ivar MoisanderSpårvägens FK61.31
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSeniorSpjut 1Kim AmbF Bålsta IK86.03
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSeniorSpjut 2Jiannis SmaliosEskilstuna FI76.39
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSeniorSpjut 3Sebastian ThörngrenIFK Växjö74.98
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSeniorSpjut 4Jonathan HarleyUllevi FK73.10
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSeniorSpjut 5Jakob SamuelssonHässelby SK72.79
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UMSeniorSpjut 6Esa HiltunenUllevi FK68.11
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSenior100 m 1Irene EkelundSpårvägens FK11.51
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSenior100 m 2Daniella BuskMalmö AI11.75
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSenior100 m 3Claudia PaytonUllevi FK11.78
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSenior100 m 4Elin ÖstlundKFUM Örebro11.79
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSenior100 m 5Maja AlmgrenVisby IF Gute11.96
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSenior100 m 6Emelie RantzowIK Ymer11.98
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSenior200 m 1Irene EkelundSpårvägens FK23.56
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSenior200 m 2Moa HjelmerSpårvägens FK23.83
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSenior200 m 3Elin ÖstlundKFUM Örebro23.97
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSenior200 m 4Daniella BuskMalmö AI24.11
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSenior200 m 5Matilda HellqvistUllevi FK24.50
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSenior400 m 1Moa HjelmerSpårvägens FK54.15
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSenior400 m 2Sandra KnezevicHammarby IF54.68
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSenior400 m 3Linnea KillanderMalmö AI55.31
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSenior400 m 4Klara HelanderUpsala IF55.86
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSenior400 m 5Josephine Risberg ThoorIFK Helsingborg57.10
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSenior400 m 6Ebba SvantessonUpsala IF58.67
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSenior800 m 1Hanna HermanssonTurebergs FK2:04.82
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSenior800 m 2Linn SöderholmSävedalens AIK2:10.77
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSenior800 m 3Lovisa BivstedtHässelby SK2:11.33
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSenior800 m 4Madeleine Björlin-DelmarIFK Göteborg2:11.49
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSenior800 m 5Greta GrazianiTäby IS2:12.09
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSenior800 m 6Jessica EdlundUmedalens IF2:12.71
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSenior1500 m 1Yolanda NgarambeTurebergs FK4:26.23
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSenior1500 m 2Hanna HermanssonTurebergs FK4:26.65
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSenior1500 m 3Sara ChristianssonSävedalens AIK4:31.53
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSenior1500 m 4Hanna BergströmHuddinge AIS4:33.20
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSenior1500 m 5Vera SjöbergAIK4:34.78
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSenior1500 m 6Annika FaagerBjörnstorps IF4:36.60
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSenior5000 m 1Meraf BahtaHälle IF15:56.68
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSenior5000 m 2Samrawit MengsteabHälle IF15:57.68
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSenior5000 m 3Sara ChristianssonSävedalens AIK15:57.69
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSenior5000 m 4Anastasia DenisovaSävedalens AIK16:06.71
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSenior5000 m 5Elisabet ClausénTväråselets AIF16:37.53
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSenior5000 m 6Hanna BergströmHuddinge AIS16:46.55
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSenior10 000 m 1Samrawit MengsteabHälle IF35:03.93
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSenior10 000 m 2Cecilia NorrbomSpårvägens FK35:05.31
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSenior10 000 m 3Johanna ErikssonMotala AIF35:06.42
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSenior10 000 m 4Sanna MustonenHässelby SK35:07.52
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSenior10 000 m 5Charlotte AnderssonIFK Umeå35:31.86
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSenior10 000 m 6Johanna SalminenFK Studenterna35:43.55
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSenior3000 m hinder 1Linn SöderholmSävedalens AIK10:21.94
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSenior3000 m hinder 2Julia SamuelssonHögby IF10:29.88
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSenior3000 m hinder 3Tova EurénGöteborgs KIK10:34.34
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSenior3000 m hinder 4Emma JanssonHässelby SK11:07.98
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSenior3000 m hinder 5Jill HöstmanUllevi FK12:20.23
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSenior100 m häck 1Emma TuvessonSpårvägens FK13.76
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSenior100 m häck 2Malin SkogströmHässelby SK14.13
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSenior100 m häck 3Amanda HolmbergLidköpings IS14.18
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSenior100 m häck 4Josefine SandeliusHammarby IF14.47
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSenior100 m häck 5Maja MaunsbachIFK Lund14.64
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSenior100 m häck 6Jonna LindéenKalmar SK14.73
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSenior400 m häck 1Hanna PalmqvistMölndals AIK58.75
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSenior400 m häck 2Moa GranatVallentuna FK59.44
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSenior400 m häck 3Johanna Holmén SvenssonUllevi FK60.30
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSenior400 m häck 4Lovisa LindeTäby IS60.37
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSenior400 m häck 5Caroline LarssonTäby IS61.32
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSenior400 m häck 6Ebba SvantessonUpsala IF64.37
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSeniorHöjd 1Erika KinseyTrångsvikens IF1.88
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSeniorHöjd 2Bianca SalmingTurebergs FK1.84
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSeniorHöjd 3Sofie SkoogIF Göta Karlstad1.82
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSeniorHöjd =4Louise EkmanGefle IF1.79
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSeniorHöjd =4Maja NilssonÖrgryte IS1.79
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSeniorHöjd 6Evelina ErlandssonIF Göta Karlstad1.72
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSeniorStav 1Angelica BengtssonHässelby SK4.63
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSeniorStav 2Michaela MeijerÖrgryte IS4.32
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSeniorStav 3Hanna JanssonUllevi FK4.02
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSeniorStav 4Linnea JönssonIFK Helsingborg3.94
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSeniorStav 5Emma Kiviniemi AnderssonSpårvägens FK3.86
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSeniorStav 6Gabriella JönssonIFK Helsingborg3.86
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSeniorLängd 1Kaiza KarlénIF Göta Karlstad6.26/-1.6
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSeniorLängd 2Elin LarssonIFK Halmstad6.18/-0.2
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSeniorLängd 3Erica JarderIF Göta Karlstad6.16/+0.1
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSeniorLängd 4Erika KinseyTrångsvikens IF6.14/-1.5
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSeniorLängd 5Malin MarmbrandtVästerås FK6.03/+1.4
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSeniorLängd 6Jonna LindéenKalmar SK5.87/+0.6
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSeniorTresteg 1Emelie Nyman WänsethÖstersunds GIF13.25/+1.6
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSeniorTresteg 2Aina GriksaiteSpårvägens FK13.22w/+3.5
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSeniorTresteg 3Maja ÅskagRåby-Rekarne FI13.19/+1.8
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSeniorTresteg 4Rebecka AbrahamssonÖrgryte IS13.03/+1.5
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSeniorTresteg 5Jasmin SabirHammarby IF12.74/+1.6
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSeniorTresteg 6Fatima KonéMölndals AIK12.65w/+2.5
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSeniorKula 1Fanny RoosAthletics 24Seven SK18.57
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSeniorKula 2Maria NilssonIK Orient15.47
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSeniorKula 3Sara LennmanSpårvägens FK15.25
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSeniorKula 4Amanda MalmehedIF Göta Karlstad14.13
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSeniorKula 5Axelina JohanssonHässelby SK14.08
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSeniorKula 6Amanda LejrosHässelby SK13.44
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSeniorDiskus 1Fanny RoosAthletics 24Seven SK56.89
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSeniorDiskus 2Caisa-Marie LindforsUpsala IF55.98
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSeniorDiskus 3Emma LjungbergSpårvägens FK54.77
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSeniorDiskus 4Vanessa KamgaUpsala IF54.20
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSeniorDiskus 5Mathilda ErikssonMalmö AI49.11
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSeniorDiskus 6Amanda NordinSkellefteå AIK47.77
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSeniorSlägga 1Tracey AnderssonUllevi FK66.89
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSeniorSlägga 2Grete AhlbergHammarby IF65.32
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSeniorSlägga 3Ida StormMalmö AI62.89
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSeniorSlägga 4Frida BååthTimrå AIF62.57
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSeniorSlägga 5Eleni LarssonSpårvägens FK58.97
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSeniorSlägga 6Cecilia LarssonIFK Växjö58.86
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSeniorSpjut 1Ásdís HjálmsdóttirSpårvägens FK57.49
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSeniorSpjut 2Anna WessmanIFK Växjö52.99
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSeniorSpjut 3Mari Klaup-McCollUllevi FK52.62
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSeniorSpjut 4Malin HaglundUllevi FK49.91
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSeniorSpjut 5Carolin NäslundIF Göta Karlstad49.82
Friidrotts-SM Karlstad 30/8-1/9 2019UKSeniorSpjut 6Elisabeth LithellKFUM Örebro48.40
SM mångkamp Falun 17-18/8 2019UMSeniorTiokamp1Fredrik SamuelssonHässelby SK7.873
SM mångkamp Falun 17-18/8 2019UMSeniorTiokamp2Andreas GustafssonFalu IK7.437
SM mångkamp Falun 17-18/8 2019UMSeniorTiokamp3Rasmus ElfgaardAthletics 24Seven SK6.676
SM mångkamp Falun 17-18/8 2019UKSeniorSjukamp1Bianca SalmingTurebergs FK5.610
SM mångkamp Falun 17-18/8 2019UKSeniorSjukamp2Amanda HolmbergLidköpings IS5.435
SM mångkamp Falun 17-18/8 2019UKSeniorSjukamp3Jonna LindéenKalmar SK4.967
SM mångkamp Falun 17-18/8 2019UKSeniorSjukamp4Emilia StenströmHuddinge AIS4.230
SM 100 km Ljungskile 6/7 2019UMSenior100 km1Elov OlssonOckelbo SK6:38:44
SM 100 km Ljungskile 6/7 2019UMSenior100 km2Linus WirénHälle IF6:44:18
SM 100 km Ljungskile 6/7 2019UMSenior100 km3Sebastian PokornyUptown RC7:24:40
SM 100 km Ljungskile 6/7 2019UMSenior100 km4Roger KjellssonTeam Blekinge LF8:21:57
SM 100 km Ljungskile 6/7 2019UMSenior100 km5Sören ForsbergÖrebro AIK8:25:27
SM 100 km Ljungskile 6/7 2019UMSenior100 km6Hannes SvenssonUmara SC8:28:45
SM 100 km Ljungskile 6/7 2019UKSenior100 km1Lisa RingIK Nocout.se7:58:11
SM 100 km Ljungskile 6/7 2019UKSenior100 km2Krisztina RuscsákMölndals AIK8:12:15
SM 100 km Ljungskile 6/7 2019UKSenior100 km3Lina KarlssonEn av tre RC8:34:01
SM 100 km Ljungskile 6/7 2019UKSenior100 km4Frida SödermarkTjalve IF Norrköping8:55:27
SM 100 km Ljungskile 6/7 2019UKSenior100 km5Therese FredrikssonSOK Knallen9:02:25
SM 100 km Ljungskile 6/7 2019UKSenior100 km6Madeleine LundellUddevalla SK9:13:17
Lag-SM Malmö 26/6 2019UMSeniorLag1Ullevi FK75
Lag-SM Malmö 26/6 2019UMSeniorLag2Hässelby SK74
Lag-SM Malmö 26/6 2019UMSeniorLag3Spårvägens FK70
Lag-SM Malmö 26/6 2019UMSeniorLag4Örgryte IS63
Lag-SM Malmö 26/6 2019UMSeniorLag5IFK Växjö51
Lag-SM Malmö 26/6 2019UMSeniorLag6Hammarby IF45
Lag-SM Malmö 26/6 2019UKSeniorLag1Spårvägens FK79
Lag-SM Malmö 26/6 2019UKSeniorLag2Ullevi FK72
Lag-SM Malmö 26/6 2019UKSeniorLag3Hässelby SK69
Lag-SM Malmö 26/6 2019UKSeniorLag4IF Göta Karlstad65
Lag-SM Malmö 26/6 2019UKSeniorLag5Upsala IF53
Lag-SM Malmö 26/6 2019UKSeniorLag6IFK Växjö38
SM 10 km Stockholm 13/6 2019UMSenior10 km1Robel FsihaSpårvägens FK29:23
SM 10 km Stockholm 13/6 2019UMSenior10 km2David NilssonHögby IF29:31
SM 10 km Stockholm 13/6 2019UMSenior10 km3Olle WallerängSpårvägens FK29:42
SM 10 km Stockholm 13/6 2019UMSenior10 km4Napoleon SolomonTurebergs FK30:31
SM 10 km Stockholm 13/6 2019UMSenior10 km5Jonas LeanderssonIF Göta Karlstad30:36
SM 10 km Stockholm 13/6 2019UMSenior10 km6Jonatan FridolfssonSävedalens AIK30:43
SM 10 km Stockholm 13/6 2019UKSenior10 km1Charlotta FougbergUllevi FK33:59
SM 10 km Stockholm 13/6 2019UKSenior10 km2Anastasia DenisovaSävedalens AIK34:18
SM 10 km Stockholm 13/6 2019UKSenior10 km3Samrawit MengsteabHälle IF35:03
SM 10 km Stockholm 13/6 2019UKSenior10 km4Johanna ErikssonMotala AIF35:30
SM 10 km Stockholm 13/6 2019UKSenior10 km5Carolina WikströmLK Roslagen36:03
SM 10 km Stockholm 13/6 2019UKSenior10 km6Elisabet ClausénTväråselets AIF36:09
SM maraton Stockholm 1/6 2019UMSeniorMaraton1Adhanom AbrahaEskilstuna FI2:16:48
SM maraton Stockholm 1/6 2019UMSeniorMaraton2Ebba Tulu ChalaHuddinge AIS2:20:30
SM maraton Stockholm 1/6 2019UMSeniorMaraton3Mustafa MohamedHälle IF2:21:01
SM maraton Stockholm 1/6 2019UMSeniorMaraton4Daniel BerggrenStrömstad LK2:21:56
SM maraton Stockholm 1/6 2019UMSeniorMaraton5Klas JohanssonVegan Runners IK2:23:47
SM maraton Stockholm 1/6 2019UMSeniorMaraton6Fred GrönwallRoma IF2:24:09
SM maraton Stockholm 1/6 2019UKSeniorMaraton1Mikaela LarssonSpårvägens FK2:36:32
SM maraton Stockholm 1/6 2019UKSeniorMaraton2Johanna BäcklundRunacademy IF2:39:08
SM maraton Stockholm 1/6 2019UKSeniorMaraton3Hanna LindholmHuddinge AIS2:41:31
SM maraton Stockholm 1/6 2019UKSeniorMaraton4Lisa RingIK NocOut.se2:43:03
SM maraton Stockholm 1/6 2019UKSeniorMaraton5Carolina WikströmLK Roslagen2:43:05
SM maraton Stockholm 1/6 2019UKSeniorMaraton6Ellen PerssonHögby IF2:43:57
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UMSenior4x100 m 1Malmö AI39.62
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UMSenior4x100 m 2Malmö AI41.06
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UMSenior4x100 m 3KFUM Örebro41.68
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UMSenior4x100 m 4Örgryte IS41.86
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UMSenior4x100 m 5Malmö AI42.07
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UMSenior4x100 m 6Västerås FK44.13
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UMSenior4x400 m 1Malmö AI3:14.58
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UMSenior4x400 m 2Örgryte IS3:14.72
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UMSenior4x400 m 3Ullevi FK3:15.24
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UMSenior4x400 m 4Upsala IF3:17.37
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UMSenior4x400 m 5Hässelby SK3:24.69
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UMSenior4x800 m 1Hässelby SK7:37.00
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UMSenior4x800 m 2Ullevi FK7:37.61
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UMSenior4x800 m 3Mölndals AIK7:46.72
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UMSenior4x800 m 4Spårvägens FK7:49.64
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UMSenior4x800 m 5Hässelby SK8:00.63
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UMSenior4x800 m 6Sävedalens AIK8:15.27
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UMSenior4x1500 m 1Spårvägens FK15:31.40
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UMSenior4x1500 m 2Hässelby SK16:04.80
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UMSenior4x1500 m 3Spårvägens FK16:06.83
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UMSenior4x1500 m 4IFK Umeå16:30.62
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UMSenior4x1500 m 5Spårvägens FK16:54.41
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UMSenior4x1500 m 6LK Roslagen17:52.33
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UKSenior4x100 m 1Ullevi FK44.87
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UKSenior4x100 m 2Spårvägens FK45.18
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UKSenior4x100 m 3Malmö AI45.23
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UKSenior4x100 m 4Hässelby SK45.97
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UKSenior4x100 m 5Mölndals AIK48.56
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UKSenior4x100 m 6Göteborgs KIK48.62
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UKSenior4x400 m 1Ullevi FK3:44.74
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UKSenior4x400 m 2Hässelby SK3:50.72
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UKSenior4x400 m 3Upsala IF3:52.44
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UKSenior4x400 m 4Täby IS3:56.25
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UKSenior4x800 m 1Turebergs FK8:33.69
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UKSenior4x800 m 2Täby IS9:06.76
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UKSenior4x800 m 3IFK Lidingö9:18.92
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UKSenior4x800 m 4Mölndals AIK9:45.62
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UKSenior4x800 m 5Örgryte IS9:57.55
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UKSenior3x1500 m 1Turebergs FK13:25.73
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UKSenior3x1500 m 2Sävedalens AIK13:35.16
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UKSenior3x1500 m 3IFK Lidingö14:23.32
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UKSenior3x1500 m 4Hässelby SK15:28.25
SM halvmaraton Göteborg 18/5 2019UMSeniorHalvmaraton1Robel FsihaSpårvägens FK1:03:02
SM halvmaraton Göteborg 18/5 2019UMSeniorHalvmaraton2Niklas JonssonHuddinge AIS1:06:14
SM halvmaraton Göteborg 18/5 2019UMSeniorHalvmaraton3Jonas LeanderssonIF Göta Karlstad1:06:54
SM halvmaraton Göteborg 18/5 2019UMSeniorHalvmaraton4Marcus ÅbergHässelby SK1:07:04
SM halvmaraton Göteborg 18/5 2019UMSeniorHalvmaraton5Oscar CarlssonHälle IF1:07:22
SM halvmaraton Göteborg 18/5 2019UMSeniorHalvmaraton6Yassin AbdiHässelby SK1:07:24
SM halvmaraton Göteborg 18/5 2019UKSeniorHalvmaraton1Charlotta FougbergUllevi FK1:13:16
SM halvmaraton Göteborg 18/5 2019UKSeniorHalvmaraton2Hanna LindholmHuddinge AIS1:14:20
SM halvmaraton Göteborg 18/5 2019UKSeniorHalvmaraton3Cecilia NorrbomSpårvägens FK1:16:10
SM halvmaraton Göteborg 18/5 2019UKSeniorHalvmaraton4Carolina WikströmLK Roslagen1:17:06
SM halvmaraton Göteborg 18/5 2019UKSeniorHalvmaraton5Malin StrandSävedalens AIK1:18:03
SM halvmaraton Göteborg 18/5 2019UKSeniorHalvmaraton6Johanna ErikssonMotala AIF1:18:13
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSenior60 m 1Henrik LarssonIF Göta Karlstad6.60
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSenior60 m 2Austin HamiltonMalmö AI6.62
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSenior60 m 3Odain RoseSpårvägens FK6.81
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSenior60 m 4Stefan TärnhuvudSundsvalls FI6.82
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSenior60 m 5Emmanuel DawlsonHammarby IF6.88
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSenior60 m 6Nils ThornbergBollnäs FIK6.91
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSenior200 m 1Dennis ForsmanHässelby SK21.83
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSenior200 m 2Emil JohanssonTurebergs FK21.99
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSenior200 m 3Anders PihlbladKFUM Örebro22.05
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSenior200 m 4Erik AnnerfalkUllevi FK22.24
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSenior400 m 1Carl BengtströmÖrgryte IS47.96
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSenior400 m 2Martin SelinUllevi FK49.13
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSenior400 m 3Joakim KarlssonUllevi FK49.25
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSenior400 m 4Johan ClaesonLinköpings GIF49.30
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSenior800 m 1Andreas KramerSävedalens AIK1:51.36
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSenior800 m 2Efrem BrhaneVästerås FK1:52.86
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSenior800 m 3Robin RohlénIFK Umeå1:52.93
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSenior800 m 4Berhe KidaneÄrla IF1:53.21
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSenior800 m 5Björn SeifertUpsala IF1:58.87
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSenior800 m 6Anton PerssonHässelby SK2:05.08
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSenior1500 m 1Jonas LeandersonMalmö AI3:56.56
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSenior1500 m 2Emil DanielssonSpårvägens FK3:57.77
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSenior1500 m 3Ali Al-JanabiUllevi FK3:59.04
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSenior1500 m 4Johan WalldénSpårvägens FK3:59.83
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSenior1500 m 5Gustav BerlinHässelby SK4:03.18
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSenior1500 m 6Vidar JohanssonSävedalens AIK4:03.49
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSenior3000 m 1Jonas LeandersonMalmö AI8:04.43
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSenior3000 m 2Suldan HassanUllevi FK8:04.89
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSenior3000 m 3Robel FsihaSpårvägens FK8:12.02
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSenior3000 m 4Napoleon SolomonTurebergs FK8:17.90
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSenior3000 m 5Jonas LeanderssonIF Göta Karlstad8:18.34
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSenior3000 m 6Max Peter BejmerHässelby SK8:24.39
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSenior60 m häck 1Anton LevinMalmö AI7.79
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSenior60 m häck 2Fredrick EkholmIFK Lidingö7.88
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSenior60 m häck 3Alexander BrorssonAthletics 24Seven SK7.90
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSenior60 m häck 4Max HreljaMalmö AI7.94
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSenior60 m häck 5Filip BjörklundUpsala IF7.96
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSenior60 m häck 6Marvin TaySpårvägens FK7.98
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSeniorHöjd 1Andreas CarlssonIK Ymer2.10
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSeniorHöjd 2Simon WiklundIK Wilske2.07
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSeniorHöjd 3Adam ChiguerSpårvägens FK2.07
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSeniorHöjd 4Melwin Lycke HolmKils AIK2.04
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSeniorHöjd 5Fredrik SamuelssonHässelby SK2.04
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSeniorHöjd 6Emil UhlinFalu IK2.00
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSeniorStav 1Melker Svärd JacobssonÖrgryte IS5.15
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSeniorStav 2Carl SténsonHellas FK5.03
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSeniorStav 3Simon ThorIFK Märsta4.95
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSeniorStav 4Erik ThorstenssonSpårvägens FK4.95
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSeniorStav 5Filip GyllenstenIF Kville4.87
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSeniorStav 6Emil CarlssonIFK Växjö4.87
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSeniorLängd 1Thobias MontlerMalmö AI7.94
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSeniorLängd 2Andreas OtterlingIFK Lidingö7.79
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSeniorLängd 3Michel TornéusHammarby IF7.76
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSeniorLängd 4Andreas CarlssonIK Ymer7.46
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSeniorLängd 5Jesper HellströmHässelby SK7.39
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSeniorLängd 6Max AnderssonUpsala IF7.36
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSeniorTresteg 1Jesper HellströmHässelby SK15.89
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSeniorTresteg 2Artur EngströmÖrgryte IS15.26
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSeniorTresteg 3Erik EhrlinHammarby IF15.26
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSeniorTresteg 4Marcus NybergMalmö AI15.20
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSeniorTresteg 5Gustaf BålströmUllevi FK15.00
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSeniorTresteg 6Matthias JohanssonIFK Umeå14.81
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSeniorKula 1Wictor PeterssonMalmö AI19.70
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSeniorKula 2Niklas ArrheniusSpårvägens FK18.20
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSeniorKula 3Gabriel HeenHässelby SK17.90
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSeniorKula 4Jesper ArbingeSpårvägens FK17.20
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSeniorKula 5Gustav LibergUllevi FK16.48
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSeniorKula 6Andreas ErikssonIK Heros15.99
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSeniorVikt 1Ragnar CarlssonFalu IK21.00
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSeniorVikt 2Elias HåkanssonSpårvägens FK20.53
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSeniorVikt 3Robert AlnerothGefle IF19.44
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSeniorVikt 4Alex LarssonUpsala IF18.59
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSeniorVikt 5Gustav LibergUllevi FK18.53
ISM Norrköping 16-17/2 2019IMSeniorVikt 6Ivar MoisanderSpårvägens FK17.63
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSenior60 m 1Irene EkelundSpårvägens FK7.29
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSenior60 m 2Elin ÖstlundKFUM Örebro7.43
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSenior60 m 3Jessica ÖstlundHässelby SK7.45
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSenior60 m 4Julia WennerstenIK Ymer7.57
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSenior60 m 5Maja AlmgrenVisby IF Gute7.60
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSenior60 m 6Emma JanssonKFUM Örebro7.61
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSenior200 m 1Lisa LiljaUllevi FK23.91
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSenior200 m 2Moa HjelmerSpårvägens FK23.97
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSenior200 m 3Daniella BuskMalmö AI24.47
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSenior200 m 4Wilma RosenquistMalmö AI25.92
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSenior400 m 1Matilda HellqvistUllevi FK54.03
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSenior400 m 2Moa HjelmerSpårvägens FK54.42
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSenior400 m 3Elise MalmbergHässleholms AIS55.07
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSenior400 m 4Sandra KnezevicHammarby IF55.89
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSenior800 m 1Lovisa LindhUllevi FK2:10.96
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSenior800 m 2Anna SilvanderIFK Lidingö2:11.51
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSenior800 m 3Sofia ÖbergIFK Lidingö2:11.90
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSenior800 m 4Fanny DusabimanaUmeå TFC2:13.24
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSenior800 m 5Lovisa BivstedtHässelby SK2:14.19
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSenior800 m 6Greta GrazianiTäby IS2:14.63
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSenior1500 m 1Yolanda NgarambeTurebergs FK4:21.39
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSenior1500 m 2Linn SöderholmSävedalens AIK4:25.66
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSenior1500 m 3Fanny DusabimanaUmeå TFC4:27.32
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSenior1500 m 4Olivia WeslienIF Göta Karlstad4:31.70
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSenior1500 m 5Elin BrinkMölndals AIK4:32.17
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSenior1500 m 6Lisa BergdahlSävedalens AIK4:33.05
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSenior3000 m 1Lisa HavellSpårvägens FK9:25.58
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSenior3000 m 2Sanna MustonenHässelby SK9:32.77
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSenior3000 m 3Cecilia NorrbomSpårvägens FK9:33.04
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSenior3000 m 4Hanna LindholmHuddinge AIS9:38.68
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSenior3000 m 5Tilde Axelsson FröjdenlundIFK Växjö9:40.71
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSenior3000 m 6Olivia WeslienIF Göta Karlstad9:41.20
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSenior60 m häck 1Tilde JohanssonFalkenbergs IK8.17
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSenior60 m häck 2Emma TuvessonSpårvägens FK8.30
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSenior60 m häck 3Lovisa KarlssonHögby IF8.37
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSenior60 m häck 4Johanna CarlssonIFK Helsingborg8.45
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSenior60 m häck 5Tess Hertz SaebböGöteborgs KIK8.55
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSenior60 m häck 6Jonna LindéenKalmar SK8.62
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSeniorHöjd 1Sofie SkoogIF Göta Karlstad1.90
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSeniorHöjd 2Bianca SalmingTurebergs FK1.90
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSeniorHöjd 3Erika KinseyTrångsvikens IF1.88
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSeniorHöjd 4Ebba JungmarkMölndals AIK1.83
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSeniorHöjd =5Louise EkmanGefle IF1.76
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSeniorHöjd =5Evelina ErlandssonIF Göta Karlstad1.76
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSeniorStav 1Angelica BengtssonHässelby SK4.60
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSeniorStav 2Michaela MeijerÖrgryte IS4.50
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSeniorStav =3Hanna JanssonUllevi FK4.15
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSeniorStav =3Linnea JönssonIFK Helsingborg4.15
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSeniorStav 5Malin DahlströmÖrgryte IS3.98
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSeniorStav 6Alva SundinTäby IS3.90
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSeniorLängd 1Tilde JohanssonFalkenbergs IK6.43
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSeniorLängd 2Erika KinseyTrångsvikens IF6.33
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSeniorLängd 3Kaiza KarlénIF Göta Karlstad6.28
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSeniorLängd 4Lovisa KarlssonHögby IF6.22
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSeniorLängd 5Malin MarmbrandtVästerås FK6.18
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSeniorLängd 6Erica JarderIF Göta Karlstad6.12
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSeniorTresteg 1Maja ÅskagRåby-Rekarne FI13.25
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSeniorTresteg 2Emelie Nyman WänsethÖstersunds GIF13.16
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSeniorTresteg 3Malin MarmbrandtVästerås FK13.13
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSeniorTresteg 4Fatima KonéMölndals AIK12.77
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSeniorTresteg 5Jasmin SabirHammarby IF12.77
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSeniorTresteg 6Jenny LestanderLinköpings GIF12.72
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSeniorKula 1Fanny RoosAthletics 24Seven SK18.61
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSeniorKula 2Frida ÅkerströmHässelby SK16.63
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSeniorKula 3Ásdís HjálmsdóttirSpårvägens FK15.77
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSeniorKula 4Sara LennmanSpårvägens FK15.10
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSeniorKula 5Axelina JohanssonHässelby SK14.47
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSeniorKula 6Caisa-Marie LindforsUpsala IF13.28
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSeniorVikt 1Ida StormMalmö AI23.53
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSeniorVikt 2Tracey AnderssonUllevi FK20.25
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSeniorVikt 3Grete AhlbergHammarby IF19.52
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSeniorVikt 4Vanessa KamgaUpsala IF19.34
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSeniorVikt 5Anneli StåhlSpårvägens FK17.39
ISM Norrköping 16-17/2 2019IKSeniorVikt 6Anna GötbergVästerås FK16.64
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IMSeniorSjukamp 1Fredrik SamuelssonHässelby SK6.018
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IMSeniorSjukamp 2Andreas GustafssonFalu IK5.377
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IMSeniorSjukamp 3Kevin FanklAthletics 24Seven SK5.312
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IMSeniorSjukamp 4Edvin HagbergTurebergs FK4.936
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IMSeniorSjukamp 5Rasmus ElfgaardAthletics 24Seven SK4.082
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IMSeniorSjukamp 6Emil NilssonIF Göta Karlstad3.162
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IKSeniorFemkamp 1Tilde JohanssonFalkenbergs IK4.201
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IKSeniorFemkamp 2Lovisa ÖstervallUpsala IF4.081
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IKSeniorFemkamp 3Lovisa KarlssonHögby IF4.005
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IKSeniorFemkamp 4Amanda HolmbergLidköpings IS3.810
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IKSeniorFemkamp 5Emma SöderströmGöteborgs KIK3.736
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IKSeniorFemkamp 6Klara RådboHässelby SK3.661