Start Filtrering Smfriidrott.com Friidrott.se

SM-pokalen - filtrering

Sök i ett eller flera fält nedan. Exempel: Åldersgrupp: Välj "Juniorer" för att få fram ålderskategorin 18-22 år.

Exempel 2: Välj Ullevi FK vid klubb näst längst ner och tryck på "Sök". Då visas först placering, poäng och antal poängplatser följt av de aktiva som tog poäng. Eller sök på "Tävling: ISM Gävle 17-18/2 2018" samt "Klubb: Malmö AI" för att se hur många och vilka topp-6-placeringar MAI tog.

Sammanställd av jonas.hedman@friidrott.se

Välj filtrering









Poängtabellen

Aktuell filtrering: 2019, Ungdom
PlacKlubbPoängAntalMKM22P19P17K22F19F17P16P15F16F15
1Turebergs FK82.13594210.2522.881.255.75
2Malmö AI68.5518.75351.5714.252
3IFK Växjö624126172.750.512.753
4Täby IS56.7529443.51.57.75
5IK Ymer562356
6Mölndals AIK554025.510.54.756.750.756.75
7Upsala IF54.75471026.253.756.381.636.75
8Hässelby SK51.38531.524.7518.6311.513
9Hammarby IF47419.54261.754.51.25
10IFK Lidingö42.753223.5112.55.75
11Västerås FK32.5226.55.510.55.2540.75
12Örgryte IS31.52412.57.555.750.75
13Sävedalens AIK28.75151513.50.25
14KFUM Örebro28.52016.50.531.57
IF Göta Karlstad28.52577.52.7511.25
IF Kville28.525151.51.7581.750.5
17Falu IK25.25214.5100.57.52.75
18Råby-Rekarne FI23.25131180.250.7530.25
19Hälle IF22.51119.50.752.25
20Huddinge AIS22.251810.53.55.250.750.51.75
21Tyresö FK21.2516813.25
22Kvarnsvedens GoIF18.5182.560.59.5
23Umedalens IF16.510770.252.25
24Skruvs IF15.5146.59
25AIK1577.57.5
26Spårvägens FK14.75120.5111.750.750.75
27IFK Halmstad14161.755.750.256.25
28Eslövs AI13.581.758.753
29Kils AIK12.251010.51.75
30IFK Göteborg1215133.54.5
31Alunda SK11.38153.251.751.54.88
32Hanvikens SK11105.55.5
Tjalve IF Norrköping1180.5100.250.25
34Ullevi FK10.75100.54312.25
35Bromma IF10.51315.25211.25
Hovslätts IK10.5973.5
37Åhus FIK10112.50.7524.75
38Vallentuna FK9.2579.25
39Eskilstuna FI9881
Åsbro GoIF949
Höörs IS9550.53.5
42Glanshammars IF8.7588.75
Danderyds SK8.7588.75
Bollnäs FIK8.75671.75
45Mälarhöjdens IK8.560.58
Visby IF Gute8.547.251.25
Högbo GIF8.538.5
48Östhammar FI8.25562.25
49Hellas FK7.5715.51
IFK Mora7.582.250.255
FIK Färjestaden7.567.5
Bohus IF7.557.5
IFK Lund7.51031.7511.75
54KA 2 IF7.3871.52.133.75
55Trollhättan FIK7.2570.750.256.25
56Göteborgs KIK7.1363.530.63
57Ärla IF737
58Brännans FF6.533.51.751.25
59Rånäs 4H626
60IS Göta5.7545.75
Sundsvalls FI5.7571.251.752.75
62IK Lerum FI5.552.50.520.5
IF Rigor5.56320.5
Varbergs GIF5.590.5212
Klippans FK5.562.50.52.5
Strands IF5.581.751.252.5
SK Bore5.535.5
68IFK Umeå5.2542.51.51.25
Ljungby FIK5.2571.53.75
Linköpings GIF5.2561.7530.250.25
71Dala-Järna IK4.534.5
72Oskarshamns SK4.2534.25
73IFK Helsingborg3.523.5
FIF Gnistan3.533.5
Högby IF3.5321.5
76Wärnamo SK3.2542.750.5
Habo FIF-043.2542.50.75
78Marieby GoIF353
Wedevågs IF333
IFK Sunne322.50.5
Lidköpings IS342.50.5
82IK Heros2.7532.75
Öresund FK2.7532.75
84Tingbergs AIS2.531.51
Tväråselets AIF2.512.5
IK Hakarpspojkarna2.532.5
87Heleneholms IF2.2521.750.5
Säffle FIK2.2532.25
Ystads IF2.2530.51.75
90Stocksäters IF222
Luleå FI260.251.75
92Sävast Skiteam IF1.7511.75
93Timrå AIF1.511.5
IFK Tumba1.5310.5
Flens FS1.521.5
Ängelholms IF1.5310.5
Östersunds GIF1.520.251.25
98Haparanda SKT1.25210.25
IK Orient1.2511.25
Kongahälla AIK1.2521.25
Falkenbergs IK1.2511.25
Borlänge LK1.2511.25
Piteå IF1.2541.25
Skellefteå SK1.2511.25
105Kalmar SK111
Tullinge FI111
Stockviks SF111
Säters IF111
IK Wilske111
110Kalix SK0.7510.75
IF Skade0.7510.75
112Skellefteå AIK0.6320.63
113Gefle IF0.510.5
IFK Strömsund0.510.5
Motala AIF0.510.5
Katrineholms SK0.510.5
Mariestads AIF0.510.5
Brattås CK0.510.5
119F Stenungsunds FI0.2510.25
Genarps IF0.2510.25
Eksjö Södra IK0.2510.25
Luleå Gjutarens IF0.2510.25

Relaterade resultat
TävlingUte/InneKlassÅldersgr.GrenPlac.nameKlubbResultat
SM terräng Umeå 12-13/10 2019UP17Ungdom4 km terräng 1Sharmarke AhmedHälle IF12:59
SM terräng Umeå 12-13/10 2019UP17Ungdom4 km terräng 2Nils BredinHälle IF13:06
SM terräng Umeå 12-13/10 2019UP17Ungdom4 km terräng 3Anders Danielson FrostDala-Järna IK13:18
SM terräng Umeå 12-13/10 2019UP17Ungdom4 km terräng 4Michael RosenqvistMölndals AIK13:22
SM terräng Umeå 12-13/10 2019UP17Ungdom4 km terräng 5Julius MördrupIFK Lidingö13:25
SM terräng Umeå 12-13/10 2019UP17Ungdom4 km terräng 6Victor WahlgrenMölndals AIK13:37
SM terräng Umeå 12-13/10 2019UP16Ungdom4 km terräng 1Theo MatteiSävast Skiteam IF13:02
SM terräng Umeå 12-13/10 2019UP16Ungdom4 km terräng 2David SteenFlens FS13:24
SM terräng Umeå 12-13/10 2019UP16Ungdom4 km terräng 3Victor BjörkIFK Lidingö13:44
SM terräng Umeå 12-13/10 2019UP16Ungdom4 km terräng 4Filip SvahnSundsvalls FI13:59
SM terräng Umeå 12-13/10 2019UP16Ungdom4 km terräng 5Albin WalleniusVästerås FK14:00
SM terräng Umeå 12-13/10 2019UP16Ungdom4 km terräng 6Carl ErixonMölndals AIK14:26
SM terräng Umeå 12-13/10 2019UP15Ungdom4 km terräng 1Jonathan GrahnMölndals AIK13:37
SM terräng Umeå 12-13/10 2019UP15Ungdom4 km terräng 2Linus JanssonHässelby SK13:47
SM terräng Umeå 12-13/10 2019UP15Ungdom4 km terräng 3Benjamin EdmanUmedalens IF14:04
SM terräng Umeå 12-13/10 2019UP15Ungdom4 km terräng 4Oscar Säfström NiemiKalix SK14:13
SM terräng Umeå 12-13/10 2019UP15Ungdom4 km terräng 5Tobias PetterssonHammarby IF14:15
SM terräng Umeå 12-13/10 2019UP15Ungdom4 km terräng 6Nikolaj RiekkolaLuleå Gjutarens IF14:22
SM terräng Umeå 12-13/10 2019UP15UngdomLag1Hässelby SK23
SM terräng Umeå 12-13/10 2019UP15UngdomLag2IFK Umeå37
SM terräng Umeå 12-13/10 2019UF17Ungdom4 km terräng 1Lisa WreebySävedalens AIK15:44
SM terräng Umeå 12-13/10 2019UF17Ungdom4 km terräng 2Johanna MickelsÄrla IF15:46
SM terräng Umeå 12-13/10 2019UF17Ungdom4 km terräng 3Emilia BrangefältVästerås FK15:47
SM terräng Umeå 12-13/10 2019UF17Ungdom4 km terräng 4Hanna ÅbergSpårvägens FK16:14
SM terräng Umeå 12-13/10 2019UF17Ungdom4 km terräng 5Stina PetterssonSävedalens AIK16:19
SM terräng Umeå 12-13/10 2019UF17Ungdom4 km terräng 6Ulrika BredinSävedalens AIK16:38
SM terräng Umeå 12-13/10 2019UF17UngdomLag 1Sävedalens AIK45
SM terräng Umeå 12-13/10 2019UF17UngdomLag 2Hammarby IF45
SM terräng Umeå 12-13/10 2019UF17UngdomLag 3Turebergs FK59
SM terräng Umeå 12-13/10 2019UF17UngdomLag 4IFK Umeå84
SM terräng Umeå 12-13/10 2019UF16Ungdom4 km terräng 1Tilde Axelsson FröjdenlundIFK Växjö14:37
SM terräng Umeå 12-13/10 2019UF16Ungdom4 km terräng 2Nora LundinHammarby IF14:39
SM terräng Umeå 12-13/10 2019UF16Ungdom4 km terräng 3Tove EricssonStockviks SF15:07
SM terräng Umeå 12-13/10 2019UF16Ungdom4 km terräng 4Elvira BredinTurebergs FK15:16
SM terräng Umeå 12-13/10 2019UF16Ungdom4 km terräng 5Tilda KnauerHälle IF15:18
SM terräng Umeå 12-13/10 2019UF16Ungdom4 km terräng 6My RundgrenLuleå FI15:28
SM terräng Umeå 12-13/10 2019UF15Ungdom4 km terräng 1Johanna HofvendahlIS Göta14:56
SM terräng Umeå 12-13/10 2019UF15Ungdom4 km terräng 2Evelina CrusellSkellefteå SK15:12
SM terräng Umeå 12-13/10 2019UF15Ungdom4 km terräng 3Alma SvantessonMölndals AIK15:12
SM terräng Umeå 12-13/10 2019UF15Ungdom4 km terräng 4Julia MeijerIFK Mora15:56
SM terräng Umeå 12-13/10 2019UF15Ungdom4 km terräng 5Saga ProvciIFK Göteborg15:58
SM terräng Umeå 12-13/10 2019UF15Ungdom4 km terräng 6Estelle StrandIFK Lidingö16:07
JSM-USM mångkamp Varberg 14-15/9 2019UP17UngdomTiokamp1Robin IsakssonIFK Lidingö6.721
JSM-USM mångkamp Varberg 14-15/9 2019UP17UngdomTiokamp2Johannes JanssonÖsthammar FI5.947
JSM-USM mångkamp Varberg 14-15/9 2019UP17UngdomTiokamp3Edvin MånssonIFK Växjö5.746
JSM-USM mångkamp Varberg 14-15/9 2019UP17UngdomTiokamp4Viktor HedlundFalu IK5.655
JSM-USM mångkamp Varberg 14-15/9 2019UP16UngdomTiokamp1Elliot DuvertTurebergs FK6.781
JSM-USM mångkamp Varberg 14-15/9 2019UP16UngdomTiokamp2Oliver EllströmIF Göta Karlstad6.358
JSM-USM mångkamp Varberg 14-15/9 2019UP16UngdomTiokamp3Malte Fuchs EdbergBromma IF6.166
JSM-USM mångkamp Varberg 14-15/9 2019UP16UngdomTiokamp4Viktor RydåkerAlunda SK6.135
JSM-USM mångkamp Varberg 14-15/9 2019UP16UngdomTiokamp5Elias LindhHässelby SK5.899
JSM-USM mångkamp Varberg 14-15/9 2019UP16UngdomTiokamp6Noa SkomorowskiKvarnsvedens GoIF5.816
JSM-USM mångkamp Varberg 14-15/9 2019UP15UngdomÅttakamp1Linus JonssonHässelby SK4.535
JSM-USM mångkamp Varberg 14-15/9 2019UP15UngdomÅttakamp2Isac SvenssonIFK Halmstad4.437
JSM-USM mångkamp Varberg 14-15/9 2019UP15UngdomÅttakamp3Elias BomanHässelby SK4.232
JSM-USM mångkamp Varberg 14-15/9 2019UP15UngdomÅttakamp4Linus ÖhmanStrands IF3.994
JSM-USM mångkamp Varberg 14-15/9 2019UP15UngdomÅttakamp5Leo GöranssonKlippans FK3.513
JSM-USM mångkamp Varberg 14-15/9 2019UP15UngdomÅttakamp6Gustav ThyrmanIF Rigor3.442
JSM-USM mångkamp Varberg 14-15/9 2019UF17UngdomSjukamp1Sophie ReidIK Ymer5.321
JSM-USM mångkamp Varberg 14-15/9 2019UF17UngdomSjukamp2Ebba ÅhmanIK Ymer4.572
JSM-USM mångkamp Varberg 14-15/9 2019UF17UngdomSjukamp3Tiffanie MagnussonUpsala IF4.453
JSM-USM mångkamp Varberg 14-15/9 2019UF17UngdomSjukamp4Pernilla NorgrenUmedalens IF4.439
JSM-USM mångkamp Varberg 14-15/9 2019UF17UngdomSjukamp5Lisa HolmbergLidköpings IS4.402
JSM-USM mångkamp Varberg 14-15/9 2019UF17UngdomSjukamp6Cajsa AugustssonIK Ymer4.090
JSM-USM mångkamp Varberg 14-15/9 2019UF16UngdomSjukamp1Ebba HedbergKvarnsvedens GoIF4.576
JSM-USM mångkamp Varberg 14-15/9 2019UF16UngdomSjukamp2Laura FodorHässelby SK4.413
JSM-USM mångkamp Varberg 14-15/9 2019UF16UngdomSjukamp3Frida HjorthSäters IF4.399
JSM-USM mångkamp Varberg 14-15/9 2019UF16UngdomSjukamp4Alma FlygtTäby IS4.398
JSM-USM mångkamp Varberg 14-15/9 2019UF16UngdomSjukamp5Justina EsangbedoKvarnsvedens GoIF4.393
JSM-USM mångkamp Varberg 14-15/9 2019UF16UngdomSjukamp6Clara FalleniusHässelby SK4.257
JSM-USM mångkamp Varberg 14-15/9 2019UF15UngdomSexkamp1Linnéa SvanhallFIK Färjestaden3.911
JSM-USM mångkamp Varberg 14-15/9 2019UF15UngdomSexkamp2Jonna LundgrenSkruvs IF3.776
JSM-USM mångkamp Varberg 14-15/9 2019UF15UngdomSexkamp3Sydney KarströmÅhus FIK3.655
JSM-USM mångkamp Varberg 14-15/9 2019UF15UngdomSexkamp4Matilda ÅkermanIFK Halmstad3.642
JSM-USM mångkamp Varberg 14-15/9 2019UF15UngdomSexkamp5Emilia MandlMalmö AI3.371
JSM-USM mångkamp Varberg 14-15/9 2019UF15UngdomSexkamp6Nike IsakssonIFK Lidingö3.340
Lag-USM Uppsala 18/8 2019UP17UngdomLag1Malmö AI128
Lag-USM Uppsala 18/8 2019UP17UngdomLag2Turebergs FK128
Lag-USM Uppsala 18/8 2019UP17UngdomLag3Upsala IF122.5
Lag-USM Uppsala 18/8 2019UP17UngdomLag4Hässelby SK114
Lag-USM Uppsala 18/8 2019UP17UngdomLag5IFK Växjö111
Lag-USM Uppsala 18/8 2019UP17UngdomLag6Hammarby IF111
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17Ungdom100 m 1Zion ErikssonTäby IS10.52
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17Ungdom100 m 2Emil JohanssonTurebergs FK10.69
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17Ungdom100 m 3Milo WahlgrenAIK10.83
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17Ungdom100 m 4Erik IsakssonIF Kville11.22
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17Ungdom100 m 5Edvin MånssonIFK Växjö11.26
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17Ungdom100 m =6Elias HednerMalmö AI11.28
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17Ungdom100 m =6Anton RunemarTurebergs FK11.28
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17Ungdom200 m 1Emil JohanssonTurebergs FK21.49
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17Ungdom200 m 2Oskar EdlundTäby IS22.10
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17Ungdom200 m 3Milo WahlgrenAIK22.37
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17Ungdom200 m 4Adam LandénIFK Helsingborg22.86
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17Ungdom200 m 5Anton RunemarTurebergs FK22.91
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17Ungdom200 m 6Elias HednerMalmö AI23.02
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17Ungdom400 m 1Gabriel VikicVisby IF Gute50.80
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17Ungdom400 m 2Gustav HarningUpsala IF51.33
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17Ungdom400 m 3Adam LandénIFK Helsingborg51.66
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17Ungdom400 m 4Andreas JönssonMalmö AI51.97
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17Ungdom400 m 5Lukas SällströmIFK Umeå53.26
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17Ungdom400 m 6Victor WahlgrenMölndals AIK53.27
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17Ungdom800 m 1Erik GuanderSävedalens AIK1:56.14
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17Ungdom800 m 2Sharmarke AhmedHälle IF1:56.14
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17Ungdom800 m 3Gustav HarningUpsala IF1:57.98
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17Ungdom800 m 4Victor WahlgrenMölndals AIK1:58.20
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17Ungdom800 m 5Gustav LundqvistHovslätts IK2:00.86
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17Ungdom800 m 6Kevin BodénMotala AIF2:01.32
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17Ungdom1500 m 1Sharmarke AhmedHälle IF4:04.68
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17Ungdom1500 m 2Wilhelm BergentzKFUM Örebro4:05.21
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17Ungdom1500 m 3Noha OlssonKFUM Örebro4:09.54
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17Ungdom1500 m 4Michael RosenqvistMölndals AIK4:09.93
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17Ungdom1500 m 5Eric WestbergSK Bore4:11.81
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17Ungdom1500 m 6Anders Danielson FrostDala-Järna IK4:17.63
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17Ungdom3000 m 1Sharmarke AhmedHälle IF9:11.53
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17Ungdom3000 m 2Wilhelm BergentzKFUM Örebro9:14.50
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17Ungdom3000 m 3Anders Danielson FrostDala-Järna IK9:17.64
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17Ungdom3000 m 4Julius MördrupIFK Lidingö9:19.60
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17Ungdom3000 m 5Eric WestbergSK Bore9:20.19
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17Ungdom3000 m 6Nils BredinHälle IF9:20.81
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17Ungdom2000 m hinder 1Eric WestbergSK Bore6:20.45
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17Ungdom2000 m hinder 2Wilhelm BergentzKFUM Örebro6:20.89
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17Ungdom2000 m hinder 3Noha OlssonKFUM Örebro6:23.66
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17Ungdom2000 m hinder 4Julius MördrupIFK Lidingö6:23.88
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17Ungdom2000 m hinder 5Abdale OmarHaparanda SKT6:54.21
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17Ungdom2000 m hinder 6Morgan ÅkerblomYstads IF7:15.53
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17Ungdom110 m häck 1Ludvig AllTäby IS14.60
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17Ungdom110 m häck 2Edvin MånssonIFK Växjö14.67
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17Ungdom110 m häck 3Marcus BlixtMölndals AIK15.00
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17Ungdom110 m häck 4Fred ÖsterblomTäby IS15.15
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17Ungdom110 m häck 5Viktor HedlundFalu IK15.22
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17Ungdom110 m häck 6Edvin AnderssonVarbergs GIF15.68
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17Ungdom300 m häck 1Oskar EdlundTäby IS37.10
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17Ungdom300 m häck 2Fred ÖsterblomTäby IS38.37
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17Ungdom300 m häck 3Anton HermanssonHögby IF39.34
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17Ungdom300 m häck 4Viktor HedlundFalu IK40.11
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17Ungdom300 m häck 5Amrullah StanikzaiIF Kville40.19
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17Ungdom300 m häck 6Jesper NordströmIF Kville40.79
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17UngdomHöjd 1Olle BångUmedalens IF1.94
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17UngdomHöjd 2Erik DahlbergTurebergs FK1.88
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17UngdomHöjd =3Johan BurvallVisby IF Gute1.85
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17UngdomHöjd =3Emil PeterssonTurebergs FK1.85
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17UngdomHöjd 5Victor KruseIFK Göteborg1.78
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17UngdomHöjd 6Lukas EdqvistÖrgryte IS1.73
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17UngdomStav 1Emil CarlssonIFK Växjö4.90
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17UngdomStav 2Jonathan HowserTäby IS4.13
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17UngdomStav 3Joel AnderssonKvarnsvedens GoIF3.91
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17UngdomStav 4Peter SvenssonIF Rigor3.91
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17UngdomStav 5Robin IsakssonIFK Lidingö3.75
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17UngdomStav 6Erik DahlbergTurebergs FK3.75
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17UngdomLängd 1David ÅrhammarIFK Lidingö7.02w/+3.5
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17UngdomLängd 2André Barroso JohanssonHammarby IF6.59/+1.4
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17UngdomLängd 3Josh RouthHuddinge AIS6.55w/+2.4
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17UngdomLängd 4Ludvig AllTäby IS6.52/+1.3
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17UngdomLängd 5Hugo OlssonTurebergs FK6.43/+1.9
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17UngdomLängd 6Julian Swanberg RoscherTjalve IF Norrköping6.40/+0.1
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17UngdomTresteg 1David ÅrhammarIFK Lidingö14.34w/ +2.9
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17UngdomTresteg 2Gustav TartuIF Kville13.80/+1.5
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17UngdomTresteg 3Josh RouthHuddinge AIS13.71/+2.0
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17UngdomTresteg 4Jesper NordströmIF Kville13.62/+0.9
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17UngdomTresteg 5Lukas EdqvistÖrgryte IS13.33/+0.8
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17UngdomTresteg 6Karl-William EinarsonWedevågs IF13.01/+0.3
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17UngdomKula 1Måns RoosMölndals AIK16.69
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17UngdomKula 2Caspar LarssonHuddinge AIS16.36
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17UngdomKula 3Leo Frid GöranssonSävedalens AIK15.85
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17UngdomKula 4Andreas HenrikssonMalmö AI15.23
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17UngdomKula 5Leo JanénIFK Växjö14.71
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17UngdomKula 6Daniel AdolfssonTingbergs AIS14.50
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17UngdomDiskus 1Leo JanénIFK Växjö53.38
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17UngdomDiskus 2Karl LudvikTurebergs FK51.79
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17UngdomDiskus 3Måns RoosMölndals AIK49.65
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17UngdomDiskus 4Andreas HenrikssonMalmö AI48.70
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17UngdomDiskus 5Caspar LarssonHuddinge AIS48.22
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17UngdomDiskus 6Hampus WallinHovslätts IK41.68
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17UngdomSlägga 1Alfons HaalsVästerås FK67.53
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17UngdomSlägga 2Hampus WallinHovslätts IK63.71
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17UngdomSlägga 3Karl LudvikTurebergs FK62.38
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17UngdomSlägga 4Erik NordinTimrå AIF47.57
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17UngdomSlägga 5Gustav AnderssonIFK Lidingö47.00
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17UngdomSlägga 6Anton HarryssonMälarhöjdens IK44.72
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17UngdomSpjut 1Jakob RahmSävedalens AIK61.11
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17UngdomSpjut 2Karl LudvikTurebergs FK55.20
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17UngdomSpjut 3Robin IsakssonIFK Lidingö51.72
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17UngdomSpjut 4Johannes JanssonÖsthammar FI47.16
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17UngdomSpjut 5Gabriel AxelssonUpsala IF46.48
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UP17UngdomSpjut 6Pontus GustavssonVästerås FK45.50
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17Ungdom100 m 1Nikki AnderbergMalmö AI11.86
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17Ungdom100 m 2Josefin WikfeldtMälarhöjdens IK12.32
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17Ungdom100 m 3Olivia StridhMalmö AI12.32
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17Ungdom100 m 4Maja ÅskagRåby-Rekarne FI12.39
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17Ungdom100 m 5Ella HagmanHuddinge AIS12.42
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17Ungdom100 m 6Elise LegzdinsMälarhöjdens IK12.60
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17Ungdom200 m 1Maja ÅskagRåby-Rekarne FI25.52
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17Ungdom200 m 2Ebba GustafssonMölndals AIK25.69
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17Ungdom200 m 3Josefin WikfeldtMälarhöjdens IK25.92
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17Ungdom200 m 4Ella HagmanHuddinge AIS26.05
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17Ungdom200 m 5Selma JönssonÅhus FIK26.44
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17Ungdom200 m 6Leticia BuchliTäby IS26.44
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17Ungdom400 m 1Ebba GustafssonMölndals AIK57.36
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17Ungdom400 m 2Maja JönssonHöörs IS58.90
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17Ungdom400 m 3Emilia RydensjöEskilstuna FI59.70
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17Ungdom400 m 4Johanna BülowHovslätts IK60.44
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17Ungdom400 m 5Elisabeth HvalgrenIFK Lidingö60.98
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17Ungdom400 m 6Hedda TellowÖrgryte IS61.08
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17Ungdom800 m 1Klara FrihÅsbro GoIF2:14.93
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17Ungdom800 m 2Lisa FröbergIFK Lidingö2:16.75
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17Ungdom800 m 3Ebba WahlbergIK Ymer2:17.47
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17Ungdom800 m 4Elin EkengrenEskilstuna FI2:19.37
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17Ungdom800 m 5Johanna BülowHovslätts IK2:20.12
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17Ungdom800 m 6Lisa WreebySävedalens AIK2:22.34
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17Ungdom1500 m 1Klara FrihÅsbro GoIF4:57.19
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17Ungdom1500 m 2Saga FältenhagHögbo GIF5:00.15
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17Ungdom1500 m 3Ebba WahlbergIK Ymer5:00.68
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17Ungdom1500 m 4Elin EkengrenEskilstuna FI5:00.74
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17Ungdom1500 m 5Johanna MickelsÄrla IF5:10.68
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17Ungdom1500 m 6Ida BlomHässelby SK5:12.28
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17Ungdom3000 m 1Johanna MickelsÄrla IF10:50.40
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17Ungdom3000 m 2Saga FältenhagHögbo GIF10:56.96
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17Ungdom3000 m 3Klara YgebyUpsala IF11:01.39
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17Ungdom3000 m 4Ida BlomHässelby SK11:36.03
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17Ungdom3000 m 5Astou SeneTullinge FI11:52.19
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17Ungdom3000 m 6Alina VuokilaIFK Lidingö11:58.20
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17Ungdom1500 m hinder 1Saga FältenhagHögbo GIF5:26.92
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17Ungdom1500 m hinder 2Stina PetterssonSävedalens AIK5:33.45
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17Ungdom1500 m hinder 3Klara YgebyUpsala IF5:39.07
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17Ungdom1500 m hinder 4Lisa WreebySävedalens AIK5:39.21
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17Ungdom1500 m hinder 5Alice BergTurebergs FK5:47.62
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17Ungdom1500 m hinder 6Ulrika BredinSävedalens AIK5:49.23
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17Ungdom100 m häck 1Ebba ÅhmanIK Ymer14.36
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17Ungdom100 m häck 2Sophie ReidIK Ymer14.76
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17Ungdom100 m häck 3Tuvalisa RosenquistTjalve IF Norrköping14.90
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17Ungdom100 m häck 4Cindy DarrellUllevi FK15.16
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17Ungdom100 m häck 5Tiffanie MagnussonUpsala IF15.25
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17Ungdom100 m häck 6Emelie BiarnerKlippans FK15.32
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17Ungdom300 m häck 1Ebba ÅhmanIK Ymer43.30
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17Ungdom300 m häck 2Tyra LandinVästerås FK44.33
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17Ungdom300 m häck 3Leticia BuchliTäby IS44.51
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17Ungdom300 m häck 4Lovisa Nilsson EdinMölndals AIK44.65
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17Ungdom300 m häck 5Tuvalisa RosenquistTjalve IF Norrköping45.15
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17Ungdom300 m häck 6Cecilia NybleusBromma IF46.43
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17UngdomHöjd 1Sophie ReidIK Ymer1.70
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17UngdomHöjd 2Tilde GudmundssonIFK Växjö1.65
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17UngdomHöjd 3Pernilla NorgrenUmedalens IF1.65
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17UngdomHöjd 4Lisa HolmbergLidköpings IS1.61
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17UngdomHöjd 5Tiffanie MagnussonUpsala IF1.61
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17UngdomHöjd 6Emma StenmanKFUM Örebro1.58
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17UngdomStav 1Matilda HonethIFK Växjö3.57
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17UngdomStav 2Hilma HindsbergKvarnsvedens GoIF3.52
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17UngdomStav 3Celina JohannsenMalmö AI3.47
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17UngdomStav 4Johanna DuplantisUpsala IF3.24
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17UngdomStav =5Clara BillingTurebergs FK3.15
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17UngdomStav =5Frida ThornanderUpsala IF3.15
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17UngdomLängd 1Olivia BojangÖrgryte IS6.06/+0.1
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17UngdomLängd 2Maja ÅskagRåby-Rekarne FI5.96/+0.5
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17UngdomLängd 3Emelie BiarnerKlippans FK5.74/+1.7
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17UngdomLängd 4Tiffanie MagnussonUpsala IF5.71/+0.9
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17UngdomLängd 5Tuvalisa RosenquistTjalve IF Norrköping5.69/ -0.6
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17UngdomLängd 6Maja PetterssonFIF Gnistan5.38/+1.9
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17UngdomTresteg 1Maja ÅskagRåby-Rekarne FI12.69/ +2.0
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17UngdomTresteg 2Olivia BojangÖrgryte IS12.32/+0.7
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17UngdomTresteg 3Emilia SjöstrandAIK12.09/0.0
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17UngdomTresteg 4Tilde GudmundssonIFK Växjö11.99w/+2.7
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17UngdomTresteg 5Maja PetterssonFIF Gnistan11.59/0.0
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17UngdomTresteg 6Emilia LönnqvistIF Kville10.92/+0.6
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17UngdomKula 1Victoria QuainooMalmö AI15.24
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17UngdomKula 2Hannah HildingSpårvägens FK14.82
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17UngdomKula 3Sophie ReidIK Ymer14.74
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17UngdomKula 4Tilde GudmundssonIFK Växjö13.25
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17UngdomKula 5Alva SundströmLjungby FIK13.06
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17UngdomKula 6Nina PyrellIFK Växjö12.73
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17UngdomDiskus 1Amanda FridbergIF Göta Karlstad42.91
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17UngdomDiskus 2Nina PyrellIFK Växjö41.69
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17UngdomDiskus 3Hillevi CarlssonFalu IK41.45
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17UngdomDiskus 4Hannah HildingSpårvägens FK39.56
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17UngdomDiskus 5Nova BrideauKalmar SK38.95
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17UngdomDiskus 6Felicia Wiberg ErikssonIFK Strömsund36.62
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17UngdomSlägga 1Hillevi CarlssonFalu IK61.09
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17UngdomSlägga 2Victoria QuainooMalmö AI58.81
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17UngdomSlägga 3Emma Holmgren LöfUpsala IF58.12
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17UngdomSlägga 4Hannah HildingSpårvägens FK57.57
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17UngdomSlägga 5Amanda FridbergIF Göta Karlstad53.32
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17UngdomSlägga 6Cajsa AugustssonIK Ymer52.52
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17UngdomSpjut 1Amanda RaskBrännans FF46.99
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17UngdomSpjut 2Tilda BergströmIFK Sunne46.58
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17UngdomSpjut 3Tilde GudmundssonIFK Växjö44.21
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17UngdomSpjut 4Hannah HildingSpårvägens FK40.73
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17UngdomSpjut 5Sophie ReidIK Ymer40.49
JSM-USM17 Göteborg 9-11/8 2019UF17UngdomSpjut 6Pernilla NorgrenUmedalens IF36.81
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom100 m 1Viktor WallHammarby IF
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom100 m 2Niklas WallHammarby IF
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom100 m 3Elias WennolfIFK Lund
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom100 m 4Oliver EllströmIF Göta Karlstad
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom100 m 5Jonatan BorgHammarby IF
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom100 m 6Moltas StrömbergIFK Växjö
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom200 m 1Alexander NyströmBollnäs FIK23.01
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom200 m 2Oliver EllströmIF Göta Karlstad23.65
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom200 m 3Elias WennolfIFK Lund23.71
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom200 m 4Stefan FranzénKFUM Örebro24.01
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom200 m 5Anton SällHuddinge AIS24.01
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom200 m 6Ville MakslahtiLuleå FI24.14
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom400 m 1Alexander NyströmBollnäs FIK49.67
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom400 m 2Isak HelgessonÖrgryte IS51.61
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom400 m 3Noah Bucht WesslénHammarby IF51.64
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom400 m 4Tadesse JohanssonSpårvägens FK52.79
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom400 m 5Nils Nilsson GottMalmö AI53.52
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom400 m 6Emil Tegenborg SjöströmUmedalens IF53.91
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom800 m 1Viktor FriskHuddinge AIS1:55.31
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom800 m 2Henrik FranzénKFUM Örebro1:57.85
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom800 m 3Tadesse JohanssonSpårvägens FK2:01.13
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom800 m 4Simon WikellMölndals AIK2:02.37
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom800 m 5Victor BjörkIFK Lidingö2:03.05
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom800 m 6David SteenFlens FS2:06.06
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom1500 m 1Viktor FriskHuddinge AIS4:22.39
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom1500 m 2Albin WalleniusVästerås FK4:23.38
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom1500 m 3Nils EkrothUpsala IF4:25.12
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom1500 m 4Fabian HaefflerMölndals AIK4:26.04
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom1500 m 5Filip SvahnSundsvalls FI4:26.12
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom1500 m 6Albin LagoGenarps IF4:28.43
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom3000 m 1Albin WalleniusVästerås FK9:06.42
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom3000 m 2Mattias ÖstbergBorlänge LK9:12.01
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom3000 m 3Albin GezeliusIFK Mora9:34.97
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom3000 m 4Vidar ArvidssonUpsala IF9:38.18
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom3000 m 5Agust KronkvistÄngelholms IF9:42.23
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom3000 m 6Mikael AlmIFK Tumba10:18.17
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom2000 m hinder 1Albin WalleniusVästerås FK6:25.51
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom2000 m hinder 2Albin GezeliusIFK Mora6:44.54
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom2000 m hinder 3Carl ErixonMölndals AIK6:51.94
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom2000 m hinder 4Mikael AlmIFK Tumba6:53.24
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom2000 m hinder 5Agust KronkvistÄngelholms IF6:56.32
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom2000 m hinder 6Rasmus HaakF Stenungsunds FI7:16.75
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom110 m häck 1Markus MobergHammarby IF14.38
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom110 m häck 2Hannes EgonsonIFK Växjö14.79
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom110 m häck 3Nils ThorinÖrgryte IS15.01
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom110 m häck 4Elliot DuvertTurebergs FK15.09
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom110 m häck 5Oskari PeuraUpsala IF15.45
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom110 m häck 6Nils EkströmTrollhättan FIK15.64
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom300 m häck 1Markus MobergHammarby IF37.36
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom300 m häck 2David ThidHammarby IF38.59
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom300 m häck 3Moltas StrömbergIFK Växjö39.55
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom300 m häck 4Nils ThorinÖrgryte IS39.98
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom300 m häck 5Nils EkströmTrollhättan FIK40.83
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom300 m häck 6Hugo WallbergÖstersunds GIF42.18
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomHöjd 1Elliot DuvertTurebergs FK2.00
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomHöjd 2Jacob ThelanderLjungby FIK1.93
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomHöjd 3Malte Fuchs EdbergBromma IF1.89
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomHöjd 4Jonatan BorgHammarby IF1.89
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomHöjd 5Philip BayerMölndals AIK1.86
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomHöjd 6Eric ForsbergSkellefteå AIK1.83
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomStav 1Elliot DuvertTurebergs FK4.23
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomStav 2Malte Fuchs EdbergBromma IF4.18
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomStav 3Oliver EllströmIF Göta Karlstad4.18
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomStav 4Felix NybergBromma IF4.13
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomStav 5Sten HagströmÖrgryte IS4.08
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomStav 6Viktor RydåkerAlunda SK3.87
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomLängd 1David ThidHammarby IF6.81/0.0
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomLängd 2Niklas WallHammarby IF6.79/0.0
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomLängd 3David UlsteinMölndals AIK6.58/-0.3
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomLängd 4David ThelanderLjungby FIK6.55/0.0
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomLängd 5Oliver EllströmIF Göta Karlstad6.54/0.0
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomLängd 6Jimmy HellströmUllevi FK6.52/0.0
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomTresteg 1Niklas WallHammarby IF13.50w/+4.4
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomTresteg 2David ThidHammarby IF13.47/+1.7
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomTresteg 3Victor HeringUllevi FK13.21w/+2.8
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomTresteg 4Elias LindHässelby SK13.12w/+2.2
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomTresteg 5Oliver EllströmIF Göta Karlstad13.04w/+4.6
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomTresteg 6Noa SkomorowskiKvarnsvedens GoIF12.56w/+3.1
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomKula 1Jesper AhlinTurebergs FK16.89
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomKula 2Olle HübertIK Heros15.19
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomKula 3Martin SundbergHammarby IF14.94
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomKula 4Elias LindHässelby SK14.47
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomKula 5Teo PaganusTurebergs FK13.85
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomKula 6Tushar NyqvistRåby-Rekarne FI13.81
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomDiskus 1Melker AlbertssonBrännans FF46.46
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomDiskus 2Jesper AhlinTurebergs FK46.38
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomDiskus 3Teo PaganusTurebergs FK44.76
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomDiskus 4Olle HübertIK Heros44.63
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomDiskus 5Albin SilénStrands IF43.79
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomDiskus 6Fredrik FrunckTurebergs FK43.62
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomSlägga 1Leo BystedtVästerås FK62.76
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomSlägga 2Fredrik FrunckTurebergs FK54.91
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomSlägga 3Jesper AhlinTurebergs FK52.55
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomSlägga 4Alexander LindefalkHammarby IF50.06
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomSlägga 5Filip AasaHabo FIF-0447.94
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomSlägga 6Albin SilénStrands IF46.70
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomSpjut 1Max AnderssonEslövs AI60.95
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomSpjut 2Fredrik FrunckTurebergs FK49.29
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomSpjut 3André BergenhemIFK Halmstad47.47
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomSpjut 4Patrik BergstrandIFK Halmstad47.18
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomSpjut 5Elliot DuvertTurebergs FK42.65
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomSpjut 6Albin SilénStrands IF40.41
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15Ungdom80 m 1Edvin AssarssonEslövs AI9.24
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15Ungdom80 m 2Kristoffer AnderssonFalu IK9.34
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15Ungdom80 m 3Jonatan LindhIK Hakarpspojkarna9.53
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15Ungdom80 m 4Philip TennhedRåby-Rekarne FI9.55
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15Ungdom80 m 5Alex ApelgrimÖrgryte IS9.56
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15Ungdom80 m 6Erik ErlandssonIFK Lund9.64
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15Ungdom300 m 1Olle BillgrenHellas FK36.65
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15Ungdom300 m 2Viktor SkoglundDanderyds SK37.09
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15Ungdom300 m 3Erik ErlandssonIFK Lund37.56
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15Ungdom300 m 4Jonathan AppelLinköpings GIF38.16
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15Ungdom300 m 5Isak HolgerssonIFK Lund38.52
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15Ungdom300 m 6Gustav BraschWärnamo SK41.35
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15Ungdom800 m 1Jonathan GrahnMölndals AIK2:01.44
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15Ungdom800 m 2Viktor SkoglundDanderyds SK2:02.70
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15Ungdom800 m 3Erik SkoglundDanderyds SK2:03.32
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15Ungdom800 m 4Jonas MagnussonHälle IF2:03.76
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15Ungdom800 m 5Modou Lamin BahMalmö AI2:04.44
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15Ungdom800 m 6Luke BrickhillMalmö AI2:05.92
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15Ungdom2000 m 1Jonathan GrahnMölndals AIK6:00.64
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15Ungdom2000 m 2Benjamin EdmanUmedalens IF6:02.71
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15Ungdom2000 m 3Nils OlssonIK Lerum FI6:04.09
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15Ungdom2000 m 4Linus JanssonHässelby SK6:12.41
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15Ungdom2000 m 5Tobias PetterssonHammarby IF6:13.59
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15Ungdom2000 m 6Philip FrickÖrgryte IS6:23.52
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15Ungdom1500 m hinder 1Philip FrickÖrgryte IS4:40.92
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15Ungdom1500 m hinder 2Linus JanssonHässelby SK4:45.39
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15Ungdom1500 m hinder 3Nils OlssonIK Lerum FI4:45.41
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15Ungdom1500 m hinder 4Tobias PetterssonHammarby IF4:47.86
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15Ungdom1500 m hinder 5Valter KjellbergTurebergs FK5:02.78
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15Ungdom1500 m hinder 6Oden Grahm GolesIFK Göteborg5:04.68
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15Ungdom80 m häck 1Edvin AssarssonEslövs AI10.73
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15Ungdom80 m häck 2Gustav BraschWärnamo SK11.12
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15Ungdom80 m häck 3Isac SvenssonIFK Halmstad11.23
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15Ungdom80 m häck 4Linus JonssonHässelby SK11.36
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15Ungdom80 m häck 5Kristoffer AnderssonFalu IK11.44
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15Ungdom80 m häck 6David SteinbergBromma IF11.61
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15Ungdom300 m häck 1Olle BillgrenHellas FK38.79
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15Ungdom300 m häck 2Gustav BraschWärnamo SK39.34
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15Ungdom300 m häck 3David SteinbergBromma IF41.14
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15Ungdom300 m häck 4Gustav NylanderMalmö AI41.95
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15Ungdom300 m häck 5Hugo WintherTurebergs FK42.63
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15Ungdom300 m häck 6Ludvig JaasundVästerås FK44.14
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomHöjd 1Melwin Lycke HolmKils AIK2.01
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomHöjd 2Ludvig JaasundVästerås FK1.85
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomHöjd 3Rufus ArvénHellas FK1.83
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomHöjd 4Albin CosterÖrgryte IS1.79
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomHöjd 5Linus ÖhmanStrands IF1.73
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomHöjd 6Alexander LudwigsDanderyds SK1.73
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomStav 1Felix SteeneIF Kville4.00
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomStav 2Gustav ThyrmanIF Rigor3.38
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomStav 3Christof NeibSundsvalls FI3.33
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomStav 4Eric MathierHuddinge AIS3.19
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomStav 5Sebastian BrauniasIFK Växjö3.09
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomStav 6David AxelssonUpsala IF2.85
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomLängd 1Melwin Lycke HolmKils AIK7.11/+1.4
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomLängd 2Kristoffer AnderssonFalu IK6.72/+1.5
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomLängd 3Oscar NiklassonHanvikens SK6.62/+1.1
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomLängd 4Isac SvenssonIFK Halmstad6.51/+1.8
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomLängd 5Linus JonssonHässelby SK6.27w/+3.9
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomLängd 6Alex ApelgrimÖrgryte IS6.16/+1.7
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomTresteg 1Melwin Lycke HolmKils AIK14.13w/+3.1
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomTresteg 2Aron SwartzÖstersunds GIF13.27w/+5.7
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomTresteg 3Linus JonssonHässelby SK13.01w/+3.6
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomTresteg 4Oden Grahm GolesIFK Göteborg12.64/+0.5
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomTresteg 5Douglas GoldénKatrineholms SK12.60/+1.1
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomTresteg 6Felix RidderstrålePiteå IF12.29w/+3.1
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomKula 1Oscar NiklassonHanvikens SK16.58
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomKula 2Leo ZikovicIF Kville15.10
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomKula 3Hugo KarsamoSkruvs IF15.09
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomKula 4Viggo BerlinSpårvägens FK13.48
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomKula 5Oliver SonnerupBrattås CK12.94
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomKula 6Alexander KarlssonSkruvs IF12.72
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomDiskus 1Filip SundinIF Göta Karlstad46.65
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomDiskus 2Alexander KarlssonSkruvs IF43.77
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomDiskus 3Joseph LindvallMalmö AI43.75
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomDiskus 4Adam ErikssonHanvikens SK41.59
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomDiskus 5Hugo KarsamoSkruvs IF41.34
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomDiskus 6Linus JonssonHässelby SK41.09
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomSlägga 1Max ForsUpsala IF54.28
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomSlägga 2Alexander KarlssonSkruvs IF50.74
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomSlägga 3Adam HellbomFalu IK46.03
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomSlägga 4Mille EdwardssonBollnäs FIK44.80
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomSlägga 5Lukas LindbladhÅhus FIK44.27
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomSlägga 6Jacob JohanssonVarbergs GIF41.39
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomSpjut 1Noel RudbergLinköpings GIF56.15
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomSpjut 2Hugo KarsamoSkruvs IF52.12
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomSpjut 3Filip SundinIF Göta Karlstad50.13
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomSpjut 4Joseph LindvallMalmö AI46.09
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomSpjut 5Filip LindlöfPiteå IF45.83
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomSpjut 6Max ForsUpsala IF45.24
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom100 m 1Katharina GråmanTyresö FK12.39
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom100 m 2Wilma SvensonOskarshamns SK12.45
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom100 m 3Ida StaafgårdMalmö AI12.46
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom100 m 4Joy ThulinMalmö AI12.80
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom100 m 5Sofia BjörkmanIF Kville12.99
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom200 m 1Wilma SvensonOskarshamns SK25.63
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom200 m 2Ida StaafgårdMalmö AI25.91
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom200 m 3Lova PermanIF Göta Karlstad26.08
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom200 m 4Joy ThulinMalmö AI26.29
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom200 m 5Milla SvanbergMalmö AI26.78
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom200 m 6Thea Ädling RingIFK Mora26.93
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom400 m 1Lova PermanIF Göta Karlstad57.62
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom400 m 2Elin PetterssonIFK Göteborg59.14
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom400 m 3Sandra ÅbergGöteborgs KIK60.06
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom400 m 4Vanna UllénTurebergs FK60.61
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom400 m 5Filippa ZällÄngelholms IF62.30
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom400 m 6Wilma NordgrenHammarby IF62.93
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom800 m 1Julia SvennbladBohus IF2:17.52
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom800 m 2Sandra ÅbergGöteborgs KIK2:18.79
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom800 m 3Tilda KnauerHälle IF2:19.22
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom800 m 4Elsa PalmgrenSundsvalls FI2:20.18
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom800 m 5Juni RuglandHöörs IS2:21.69
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom800 m 6My RundgrenLuleå FI2:24.81
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom1500 m 1Julia SvennbladBohus IF4:45.77
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom1500 m 2Tilde Axelsson FröjdenlundIFK Växjö4:46.69
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom1500 m 3Elsa PalmgrenSundsvalls FI4:48.08
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom1500 m 4Nora LundinHammarby IF4:51.28
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom1500 m 5Lykke SjöbeckYstads IF4:51.49
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom1500 m 6My RundgrenLuleå FI4:53.66
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom3000 m 1Tilde Axelsson FröjdenlundIFK Växjö9:54.54
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom3000 m 2Fanny AnderssonFalkenbergs IK10:05.70
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom3000 m 3Nora LundinHammarby IF10:16.86
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom3000 m 4My RundgrenLuleå FI10:26.40
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom3000 m 5Nelly ÖssmarHögby IF10:43.17
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom3000 m 6Maja BjörnssonUpsala IF10:48.23
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom1500 m hinder 1Julia SvennbladBohus IF5:11.08
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom1500 m hinder 2Tilde Axelsson FröjdenlundIFK Växjö5:11.18
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom1500 m hinder 3Nelly ÖssmarHögby IF5:18.40
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom1500 m hinder 4Saga HagelinMölndals AIK5:19.15
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom1500 m hinder 5Elvira BredinTurebergs FK5:26.28
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom1500 m hinder 6Maja BjörnssonUpsala IF5:27.13
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom100 m häck 1Clara FalleniusHässelby SK14.94
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom100 m häck 2Klara FrykholmGlanshammars IF14.99
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom100 m häck 3Katharina GråmanTyresö FK15.05
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom100 m häck 4Julia HåkanssonSpårvägens FK15.60
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom100 m häck 5Laura FodorHässelby SK15.63
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom100 m häck 6Milla SvanbergMalmö AI15.64
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom300 m häck 1Hanna KarlssonIF Göta Karlstad43.36
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom300 m häck 2Milla SvanbergMalmö AI44.31
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom300 m häck 3Lisen RignellBromma IF45.49
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom300 m häck 4Vanna UllénTurebergs FK46.88
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom300 m häck 5Silvia PopaMariestads AIF47.77
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom300 m häck 6Nadja FernströmHammarby IF48.07
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomHöjd 1Alma UhlinFalu IK1.72
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomHöjd 2Johanna PerssonYstads IF1.65
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomHöjd =3Edda FlinkUpsala IF1.63
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomHöjd =3Frida AnderssonKA 2 IF1.63
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomHöjd 5Ebba HedbergKvarnsvedens GoIF1.63
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomHöjd 6Klara FrykholmGlanshammars IF1.63
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomStav 1Rebecka KrüegerMalmö AI3.60
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomStav 2Emelie BeckmanHässelby SK3.32
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomStav 3Myra ErikssonStocksäters IF3.27
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomStav 4Hanna KarlssonIF Göta Karlstad3.22
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomStav 5Elsa KasperssonVarbergs GIF3.08
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomStav 6Ellinor HannerforsHaparanda SKT3.08
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomLängd 1Katharina GråmanTyresö FK5.78/0.0
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomLängd 2Elin PetterssonIFK Göteborg5.42/-0.7
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomLängd 3Clara FalleniusHässelby SK5.34/0.0
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomLängd 4Alma FlygtTäby IS5.31/-0.3
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomLängd 5Hanna KarlssonIF Göta Karlstad5.30/0.0
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomLängd 6Tindra RedenforsIFK Halmstad5.29/0.0
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomTresteg 1Katharina GråmanTyresö FK12.23w/ +2.3
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomTresteg 2Klara FrykholmGlanshammars IF11.96/+1.9
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomTresteg 3Tindra FrykholmGlanshammars IF11.59w/+2.4
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomTresteg 4Klara AvebäckHellas FK11.34w/+3.4
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomTresteg 5Justina EsangbedoKvarnsvedens GoIF10.96w/+5.5
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomTresteg 6Ebba NiklassonSävedalens AIK10.76w/+2.1
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomKula 1Julia ScharnellEslövs AI14.67
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomKula 2Amanda PetterssonIFK Växjö14.14
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomKula 3Linn Gabrielli GustafssonRåby-Rekarne FI13.00
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomKula 4Thea LöfmanMalmö AI13.00
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomKula 5Justina EsangbedoKvarnsvedens GoIF12.83
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomKula 6Victoria WickmanAlunda SK12.06
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomDiskus 1Linn Gabrielli GustafssonRåby-Rekarne FI36.22
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomDiskus 2Victoria WickmanAlunda SK35.50
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomDiskus 3Thea BjörkIFK Växjö35.20
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomDiskus 4Thea LöfmanMalmö AI33.73
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomDiskus 5Emilia WamslerHeleneholms IF33.22
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomDiskus 6Lovisa HörnströmTrollhättan FIK28.95
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomSlägga 1Thea LöfmanMalmö AI59.03
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomSlägga 2Molly SkuggeTurebergs FK53.78
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomSlägga 3Isabella WiklundVästerås FK51.25
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomSlägga 4Vilma DambergTurebergs FK49.08
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomSlägga 5Linn HarryssonHammarby IF47.46
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomSlägga 6Ebba WulcanSäffle FIK47.27
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomSpjut 1Amanda OlssonSäffle FIK42.33
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomSpjut 2Ingrid LundkvistBrännans FF40.35
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomSpjut 3Maria GrenegårdIF Göta Karlstad36.15
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomSpjut 4Ida ElménIF Kville35.34
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomSpjut 5Ebba HedbergKvarnsvedens GoIF34.96
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomSpjut 6Malin LundgrenEksjö Södra IK34.28
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15Ungdom80 m 1Elvira TanderudTrollhättan FIK10.06
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15Ungdom80 m 2Emilia FranzénKlippans FK10.39
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15Ungdom80 m 3Klara PerssonIFK Lund10.48
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15Ungdom80 m 4Hilma WideUpsala IF10.56
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15Ungdom80 m 5Nike IsakssonIFK Lidingö10.71
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15Ungdom80 m 6Magda KarlssonIFK Lund10.91
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15Ungdom300 m 1Moa GranatVallentuna FK40.17
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15Ungdom300 m 2Nike IsakssonIFK Lidingö40.30
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15Ungdom300 m 3Elvira TanderudTrollhättan FIK40.85
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15Ungdom300 m 4Ella BorgMölndals AIK41.04
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15Ungdom300 m 5Lia CederbergHässelby SK42.13
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15Ungdom300 m 6Emilia FranzénKlippans FK42.16
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15Ungdom800 m 1Julia MeijerIFK Mora2:16.98
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15Ungdom800 m 2Johanna HofvendahlIS Göta2:17.35
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15Ungdom800 m 3Saga ProvciIFK Göteborg2:17.36
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15Ungdom800 m 4Alma SvantessonMölndals AIK2:17.39
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15Ungdom800 m 5Elina HellgrenVallentuna FK2:21.74
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15Ungdom800 m 6Estelle StrandIFK Lidingö2:23.81
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15Ungdom2000 m 1Johanna HofvendahlIS Göta6:28.19
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15Ungdom2000 m 2Alma SvantessonMölndals AIK6:34.89
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15Ungdom2000 m 3Julia MeijerIFK Mora6:39.73
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15Ungdom2000 m 4Ida KnutssonUpsala IF6:39.77
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15Ungdom2000 m 5Saga ProvciIFK Göteborg6:48.05
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15Ungdom2000 m 6Louise LarssonKongahälla AIK7:15.61
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15Ungdom1500 m hinder 1Elina HellgrenVallentuna FK5:09.72
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15Ungdom1500 m hinder 2Ida KnutssonUpsala IF5:14.43
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15Ungdom1500 m hinder 3Saga ProvciIFK Göteborg5:23.28
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15Ungdom1500 m hinder 4Julia MeijerIFK Mora5:29.35
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15Ungdom1500 m hinder 5Felicia BrinkIF Kville5:36.37
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15Ungdom1500 m hinder 6Fanny AmrénTjalve IF Norrköping5:36.99
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15Ungdom80 m häck 1Sara WinbergTäby IS11.55
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15Ungdom80 m häck 2Linnéa SvanhallFIK Färjestaden11.77
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15Ungdom80 m häck 3Moa GranatVallentuna FK11.89
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15Ungdom80 m häck 4Sydney KarströmÅhus FIK12.12
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15Ungdom80 m häck 5Nora LindahlHässelby SK12.14
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15Ungdom80 m häck 6Sofia WallinVarbergs GIF12.51
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15Ungdom300 m häck 1Moa GranatVallentuna FK41.44
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15Ungdom300 m häck 2Ella BorgMölndals AIK44.01
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15Ungdom300 m häck 3Sydney KarströmÅhus FIK44.50
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15Ungdom300 m häck 4Sofia WallinVarbergs GIF44.89
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15Ungdom300 m häck 5Elin JoabssonIFK Växjö47.02
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15Ungdom300 m häck 6Emilia MandlMalmö AI48.60
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomHöjd 1Tilde BjeragerHöörs IS1.71
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomHöjd 2Jonna LundgrenSkruvs IF1.67
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomHöjd 3Emma HäggblomUpsala IF1.65
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomHöjd 4Linnéa SvanhallFIK Färjestaden1.65
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomHöjd 5Olivia KålenMarieby GoIF1.58
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomHöjd 6Lovisa BlomqvistMarieby GoIF1.58
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomStav 1Sara WinbergTäby IS3.81
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomStav 2Rebecka ForslingHuddinge AIS3.20
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomStav 3Elli JohanssonKA 2 IF3.00
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomStav 4Ida Jexe EkIFK Halmstad2.95
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomStav 5Sofia OlssonIF Rigor2.84
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomStav 6Lovisa BlomqvistMarieby GoIF2.78
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomLängd 1Sydney KarströmÅhus FIK5.55/+1.4
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomLängd 2Saga HermundstadHässelby SK5.52/+1.8
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomLängd 3Nicole NybergHässelby SK5.52/0.0
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomLängd 4Linnéa SvanhallFIK Färjestaden5.38w/+2.8
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomLängd 5Tyra Tunander CedreniusIFK Lidingö5.37/+1.7
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomLängd 6Alva NordvargUpsala IF5.28/+1.4
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomTresteg 1Jonna LundgrenSkruvs IF11.70w/+5.2
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomTresteg 2Tilde SöderlundAlunda SK11.65w/+2.6
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomTresteg 3Nicole NybergHässelby SK11.64w/+3.6
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomTresteg 4Jasmine GyllenhammarHässelby SK11.54w/+2.5
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomTresteg 5Aicha KonéUllevi FK11.38/+1.8
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomTresteg 6Sophie SäweKils AIK10.86w/+3.0
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomKula 1Jonna LundgrenSkruvs IF13.40
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomKula 2Tilda BernhultKFUM Örebro13.24
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomKula 3Emilia WernerlivKongahälla AIK12.69
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomKula 4Ebba LindHanvikens SK11.98
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomKula 5Bea Vold JohannessonIFK Sunne11.50
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomKula 6Hanna BertilssonEskilstuna FI11.24
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomDiskus 1Levina RingdahlMarieby GoIF39.41
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomDiskus 2Tilda BernhultKFUM Örebro39.38
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomDiskus 3Matilda ÅkermanIFK Halmstad37.88
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomDiskus 4Stella GudmundssonIFK Växjö36.49
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomDiskus 5Tilde GrönwallÖresund FK36.12
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomDiskus 6Elvira HögmanKils AIK35.67
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomSlägga 1Ebba LindHanvikens SK49.56
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomSlägga 2Tilde GrönwallÖresund FK45.75
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomSlägga 3Saga BergÖsthammar FI44.95
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomSlägga 4Elvira HögmanKils AIK42.03
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomSlägga 5Alva EnbladHammarby IF41.78
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomSlägga 6Amanda JönssonLinköpings GIF40.39
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomSpjut 1Tilda BernhultKFUM Örebro40.84
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomSpjut 2Stella GudmundssonIFK Växjö40.83
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomSpjut 3Matilda ÅkermanIFK Halmstad39.02
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomSpjut 4Matilda ErikssonVästerås FK37.43
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomSpjut 5Alice DavidssonWärnamo SK34.84
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomSpjut 6Lovisa BlomqvistMarieby GoIF31.72
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UP17Ungdom4x100 m 1Täby IS42.88
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UP17Ungdom4x100 m 2IFK Växjö43.62
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UP17Ungdom4x100 m 3Turebergs FK44.02
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UP17Ungdom4x100 m 4Hammarby IF44.26
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UP17Ungdom4x100 m 5Huddinge AIS44.71
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UP17Ungdom4x100 m 6Ullevi FK44.91
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UP17Ungdom1000 m stafett 1Täby IS1:58.14
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UP17Ungdom1000 m stafett 2Hammarby IF2:01.11
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UP17Ungdom1000 m stafett 3Örgryte IS2:02.57
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UP17Ungdom1000 m stafett 4Mölndals AIK2:04.06
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UP17Ungdom1000 m stafett 5Huddinge AIS2:04.34
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UP17Ungdom1000 m stafett 6Turebergs FK2:05.30
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UP17Ungdom3x800 m 1KFUM Örebro6:10.57
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UP17Ungdom3x800 m 2Mölndals AIK6:10.84
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UP17Ungdom3x800 m 3IFK Lidingö6:21.16
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UP17Ungdom3x800 m 4Upsala IF6:23.24
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UP17Ungdom3x800 m 5Sävedalens AIK6:25.23
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UP17Ungdom3x800 m 6Spårvägens FK6:36.70
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UP15Ungdom4x80 m 1Danderyds SK36.52
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UP15Ungdom4x80 m 2Upsala IF37.18
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UP15Ungdom4x80 m 3Hässelby SK37.20
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UP15Ungdom4x80 m 4IFK Göteborg37.36
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UP15Ungdom4x80 m 5Malmö AI37.39
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UP15Ungdom4x80 m 6Hanvikens SK37.48
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UP15Ungdom3x800 m 1Danderyds SK6:29.11
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UP15Ungdom3x800 m 2Malmö AI6:34.84
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UP15Ungdom3x800 m 3IFK Göteborg6:36.64
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UP15Ungdom3x800 m 4Mölndals AIK6:44.61
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UP15Ungdom3x800 m 5Hässelby SK6:45.70
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UP15Ungdom3x800 m 6Turebergs FK6:55.42
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UF17Ungdom4x100 m 1Malmö AI48.68
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UF17Ungdom4x100 m 2IK Ymer49.63
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UF17Ungdom4x100 m 3Göteborgs KIK50.92
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UF17Ungdom4x100 m 4Åhus FIK51.07
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UF17Ungdom4x100 m 5Turebergs FK51.23
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UF17Ungdom4x100 m 6Mälarhöjdens IK51.39
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UF17Ungdom1000 m stafett 1IK Ymer2:18.76
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UF17Ungdom1000 m stafett 2Mölndals AIK2:18.93
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UF17Ungdom1000 m stafett 3IFK Lidingö2:19.09
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UF17Ungdom1000 m stafett 4Göteborgs KIK2:19.82
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UF17Ungdom1000 m stafett 5Örgryte IS2:20.19
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UF17Ungdom1000 m stafett 6Bromma IF2:20.98
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UF17Ungdom3x800 m 1Turebergs FK7:10.34
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UF17Ungdom3x800 m 2Höörs IS7:13.77
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UF17Ungdom3x800 m 3IFK Lidingö7:15.06
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UF17Ungdom3x800 m 4Hammarby IF7:17.83
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UF17Ungdom3x800 m 5Upsala IF7:32.54
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UF17Ungdom3x800 m 6IF Göta Karlstad7:40.32
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UF15Ungdom4x80 m 1Hässelby SK38.98
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UF15Ungdom4x80 m 2Upsala IF39.17
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UF15Ungdom4x80 m 3Mölndals AIK39.34
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UF15Ungdom4x80 m 4IFK Lidingö39.68
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UF15Ungdom4x80 m 5IFK Lund39.74
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UF15Ungdom4x80 m 6Malmö AI39.78
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UF15Ungdom3x800 m 1Vallentuna FK7:07.50
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UF15Ungdom3x800 m 2IFK Göteborg7:22.30
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UF15Ungdom3x800 m 3IFK Lidingö7:24.51
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UF15Ungdom3x800 m 4Örgryte IS7:30.12
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UF15Ungdom3x800 m 5IFK Växjö7:31.76
SM stafett Stockholm 25-26/5 2019UF15Ungdom3x800 m 6Upsala IF7:33.55
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16Ungdom60 m 1Alexander NyströmBollnäs FIK7.16
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16Ungdom60 m 2Viktor WallTyresö FK7.21
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16Ungdom60 m 3Elias WennolfIFK Lund7.29
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16Ungdom60 m 4Arvid WändesjöTyresö FK7.31
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16Ungdom60 m 5Birck WärnströmFalu IK7.33
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16Ungdom60 m 6Hannes EgonsonIFK Växjö7.41
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16Ungdom400 m 1Alexander NyströmBollnäs FIK50.50
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16Ungdom400 m 2Markus MobergHammarby IF51.14
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16Ungdom400 m 3Isak HelgessonÖrgryte IS51.94
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16Ungdom400 m 4Niklas WallTyresö FK52.28
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16Ungdom1500 m 1Albin WalleniusVästerås FK4:23.02
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16Ungdom1500 m 2Viktor FriskHuddinge AIS4:24.00
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16Ungdom1500 m 3Victor BjörkIFK Lidingö4:27.68
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16Ungdom1500 m 4Henrik FranzénKFUM Örebro4:29.10
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16Ungdom1500 m 5Simon WikellMölndals AIK4:29.24
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16Ungdom1500 m 6Vidar ArvidssonUpsala IF4:31.88
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16Ungdom60 m häck 1Arvid WändesjöTyresö FK8.06
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16Ungdom60 m häck 2Markus MobergHammarby IF8.25
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16Ungdom60 m häck 3Oskari PeuraUpsala IF8.52
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16Ungdom60 m häck 4David ThidHammarby IF8.53
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16Ungdom60 m häck 5Nils ThorinÖrgryte IS8.56
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16Ungdom60 m häck 6Elliot DuvertTurebergs FK8.76
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16UngdomHöjd 1Fabian SteeneIF Kville1.91
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16UngdomHöjd 2Agustin HilmerssonIK Orient1.87
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16UngdomHöjd 3Adam SvenssonMalmö AI1.85
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16UngdomHöjd 4Jacob ThelanderLjungby FIK1.83
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16UngdomHöjd =5Eric ForsbergSkellefteå AIK1.80
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16UngdomHöjd =5Elliot DuvertTurebergs FK1.80
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16UngdomStav 1William NestorLinköpings GIF4.25
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16UngdomStav 2Teodor BorgiusHammarby IF4.20
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16UngdomStav 3Elliot DuvertTurebergs FK3.95
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16UngdomStav 4Malte Fuchs EdbergBromma IF3.88
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16UngdomStav 5Felix NybergBromma IF3.81
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16UngdomStav 6Oliver LundströmKFUM Örebro3.81
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16UngdomLängd 1Arvid WändesjöTyresö FK6.85
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16UngdomLängd 2Jimmy HellströmUllevi FK6.62
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16UngdomLängd 3David ThidHammarby IF6.61
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16UngdomLängd 4Olle HübertIK Heros6.57
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16UngdomLängd 5Oliver EllströmIF Göta Karlstad6.54
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16UngdomLängd 6Jacob ThelanderLjungby FIK6.53
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16UngdomTresteg 1David ThidHammarby IF13.60
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16UngdomTresteg 2Arvid WändesjöTyresö FK13.55
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16UngdomTresteg 3Elias LindHässelby SK13.37
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16UngdomTresteg 4Oliver EllströmIF Göta Karlstad12.86
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16UngdomTresteg 5Victor HeringUllevi FK12.82
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16UngdomTresteg 6Niklas WallTyresö FK12.67
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16UngdomKula 1Jesper AhlinTurebergs FK17.46
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16UngdomKula 2Elias LindHässelby SK14.21
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16UngdomKula 3Martin SundbergHammarby IF14.12
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16UngdomKula 4Teo PaganusTurebergs FK13.52
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16UngdomKula 5Viktor RydåkerAlunda SK13.25
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16UngdomKula 6Viktor WallTyresö FK13.07
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16UngdomVikt 1Leo BystedtVästerås FK18.49
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16UngdomVikt 2Jesper AhlinTurebergs FK18.33
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16UngdomVikt 3Fredrik FrunckTurebergs FK16.72
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16UngdomVikt 4Albin SilénStrands IF14.68
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16UngdomVikt 5Viktor RydåkerAlunda SK14.59
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP16UngdomVikt 6Filip AasaHabo FIF-0414.05
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15Ungdom60 m 1Edvin AssarssonEslövs AI7.18
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15Ungdom60 m 2Kristoffer AnderssonFalu IK7.28
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15Ungdom60 m 3Alex ApelgrimÖrgryte IS7.35
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15Ungdom60 m 4Jonatan LindhIK Hakarpspojkarna7.44
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15Ungdom60 m =5Lucas LindbergHässelby SK7.45
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15Ungdom60 m =5Max ForsUpsala IF7.45
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15Ungdom200 m 1Edvin AssarssonEslövs AI23.22
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15Ungdom200 m 2Alex ApelgrimÖrgryte IS23.53
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15Ungdom200 m 3Kristoffer AnderssonFalu IK23.78
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15Ungdom200 m 4Jonatan LindhIK Hakarpspojkarna24.06
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15Ungdom1000 m 1Albin ÖbergHeleneholms IF2:45.72
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15Ungdom1000 m 2Ludvig JaasundVästerås FK2:46.76
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15Ungdom1000 m 3Viktor SkoglundDanderyds SK2:47.27
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15Ungdom1000 m 4Jonathan GrahnMölndals AIK2:47.28
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15Ungdom1000 m 5Alvin ReineboKFUM Örebro2:49.27
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15Ungdom1000 m 6Modou Lamin BahMalmö AI2:49.30
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15Ungdom60 m häck 1Edvin AssarssonEslövs AI8.33
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15Ungdom60 m häck 2Linus JonssonHässelby SK8.57
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15Ungdom60 m häck 3Isac SvenssonIFK Halmstad8.65
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15Ungdom60 m häck 4David SteinbergBromma IF8.70
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15Ungdom60 m häck 5Kristoffer AnderssonFalu IK8.77
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15Ungdom60 m häck 6Lucas LindbergHässelby SK8.90
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15UngdomHöjd 1Melwin Lycke HolmKils AIK2.01
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15UngdomHöjd 2Ludvig JaasundVästerås FK1.85
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15UngdomHöjd 3Rufus ArvénHellas FK1.83
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15UngdomHöjd 4Linus JonssonHässelby SK1.79
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15UngdomHöjd 5Alexander LudwigsDanderyds SK1.73
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15UngdomHöjd 6Felix RidderstrålePiteå IF1.73
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15UngdomStav 1William AskerIF Kville3.99
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15UngdomStav 2Joseph LindvallMalmö AI3.94
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15UngdomStav 3Erik ZetterlundKFUM Örebro3.49
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15UngdomStav 4Christof NeibSundsvalls FI3.25
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15UngdomStav 5Gustav ThyrmanIF Rigor3.25
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15UngdomStav 6Josef KülenTjalve IF Norrköping3.15
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15UngdomLängd 1Melwin Lycke HolmKils AIK6.94
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15UngdomLängd 2Felix SteeneIF Kville6.36
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15UngdomLängd 3Linus JonssonHässelby SK6.32
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15UngdomLängd 4Isac SvenssonIFK Halmstad6.10
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15UngdomLängd 5Noel RudbergLinköpings GIF6.02
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15UngdomLängd 6Felix RidderstrålePiteå IF5.85
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15UngdomTresteg 1Melwin Lycke HolmKils AIK14.06
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15UngdomTresteg 2Edvin GustafssonUpsala IF12.78
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15UngdomTresteg 3Johannes LundqvistUllevi FK12.71
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15UngdomTresteg 4William AskerIF Kville12.60
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15UngdomTresteg 5Patrick HopkinsAlunda SK12.49
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15UngdomTresteg 6Oden Grahm GolesIFK Göteborg12.40
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15UngdomKula 1Oscar NiklassonHanvikens SK15.85
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15UngdomKula 2Leo ZikovicIF Kville14.56
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15UngdomKula 3Hugo KarsamoSkruvs IF14.49
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15UngdomKula 4Linus JonssonHässelby SK14.01
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15UngdomKula 5Patrick HopkinsAlunda SK13.96
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15UngdomKula 6Adam HellbomFalu IK13.34
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15UngdomVikt 1Jacob JohanssonVarbergs GIF16.17
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15UngdomVikt 2Max ForsUpsala IF15.21
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15UngdomVikt 3Mille EdwardssonBollnäs FIK14.84
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15UngdomVikt 4Patrick HopkinsAlunda SK14.71
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15UngdomVikt 5Adam HellbomFalu IK14.36
IUSM Västerås 9-10/3 2019IP15UngdomVikt 6Lukas LindbladhÅhus FIK13.37
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16Ungdom60 m 1Katharina GråmanTyresö FK7.68
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16Ungdom60 m 2Wilma SvensonOskarshamns SK7.84
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16Ungdom60 m 3Famke PerssonIFK Lund7.88
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16Ungdom60 m 4Justina EsangbedoKvarnsvedens GoIF7.99
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16Ungdom60 m 5Sofia BjörkmanIF Kville8.10
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16Ungdom60 m 6Joy ThulinMalmö AI8.14
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16Ungdom400 m 1Lova PermanIF Göta Karlstad57.68
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16Ungdom400 m 2Hanna KarlssonIF Göta Karlstad58.16
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16Ungdom400 m 3Milla SvanbergMalmö AI58.87
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16Ungdom400 m 4Laura FodorHässelby SK59.93
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16Ungdom1500 m 1Julia SvennbladBohus IF4:34.82
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16Ungdom1500 m 2Tilde Axelsson FröjdenlundIFK Växjö4:35.45
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16Ungdom1500 m 3Elsa PalmgrenSundsvalls FI4:48.31
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16Ungdom1500 m 4Alva Malmsten NilssonIF Skade4:49.93
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16Ungdom1500 m 5Nora LundinHammarby IF4:51.63
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16Ungdom1500 m 6My RundgrenLuleå FI4:51.80
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16Ungdom60 m häck 1Katharina GråmanTyresö FK8.58
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16Ungdom60 m häck 2Klara FrykholmGlanshammars IF8.85
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16Ungdom60 m häck 3Clara FalleniusHässelby SK9.01
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16Ungdom60 m häck 4Hanna KarlssonIF Göta Karlstad9.17
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16Ungdom60 m häck 5Amanda SörenssonMalmö AI9.24
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16Ungdom60 m häck 6Siri ElofssonIFK Växjö9.47
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16UngdomHöjd 1Klara FrykholmGlanshammars IF1.72
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16UngdomHöjd 2Elvira JonssonVästerås FK1.70
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16UngdomHöjd 3Alma UhlinFalu IK1.68
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16UngdomHöjd 4Ebba HedbergKvarnsvedens GoIF1.64
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16UngdomHöjd 5Elvira MagnussonIFK Tumba1.61
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16UngdomHöjd 6Edda FlinkUpsala IF1.58
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16UngdomStav 1Rebecka KrüegerMalmö AI3.70
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16UngdomStav 2Emelie BeckmanHässelby SK3.25
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16UngdomStav 3Myra ErikssonStocksäters IF3.15
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16UngdomStav 4Lova NilssonIFK Växjö3.10
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16UngdomStav 5Elsa KasperssonVarbergs GIF3.05
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16UngdomStav 6Frida AnderssonKA 2 IF2.98
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16UngdomLängd 1Katharina GråmanTyresö FK5.76
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16UngdomLängd 2Moa ÖrevikVisby IF Gute5.58
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16UngdomLängd 3Elin PetterssonIFK Göteborg5.54
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16UngdomLängd 4Clara FalleniusHässelby SK5.34
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16UngdomLängd 5Ebba HedbergKvarnsvedens GoIF5.24
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16UngdomLängd 6Sara LundqvistLinköpings GIF5.15
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16UngdomTresteg 1Katharina GråmanTyresö FK12.02
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16UngdomTresteg 2Justina EsangbedoKvarnsvedens GoIF11.60
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16UngdomTresteg 3Frida AnderssonKA 2 IF11.45
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16UngdomTresteg 4Anna ConstantinescuGöteborgs KIK11.18
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16UngdomTresteg 5Julia SvennbladBohus IF11.17
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16UngdomTresteg 6Klara AvebäckHellas FK10.80
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16UngdomKula 1Amanda PetterssonIFK Växjö14.48
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16UngdomKula 2Julia ScharnellEslövs AI14.09
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16UngdomKula 3Justina EsangbedoKvarnsvedens GoIF12.81
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16UngdomKula 4Thea LöfmanÅhus FIK12.77
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16UngdomKula 5Ninni LundbergIFK Växjö12.12
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16UngdomKula 6Linn Gabrielli GustafssonRåby-Rekarne FI11.98
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16UngdomVikt 1Isabella WiklundVästerås FK16.75
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16UngdomVikt 2Thea LöfmanÅhus FIK16.08
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16UngdomVikt 3Vilma DambergTurebergs FK14.92
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16UngdomVikt 4Johanna HallstenHälle IF14.10
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16UngdomVikt 5Sarah BrackenHuddinge AIS13.44
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF16UngdomVikt 6Ebba WulcanSäffle FIK13.29
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15Ungdom60 m 1Elvira TanderudTrollhättan FIK7.79
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15Ungdom60 m 2Ebba AspKFUM Örebro8.01
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15Ungdom60 m 3Emilia FranzénKlippans FK8.04
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15Ungdom60 m 4Casandra JohnsonStrands IF8.11
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15Ungdom60 m 5Karin BengtssonHanvikens SK8.16
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15Ungdom60 m 6Wilma GarplidMölndals AIK8.16
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15Ungdom200 m 1Elvira TanderudTrollhättan FIK25.49
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15Ungdom200 m 2Nora LindahlHässelby SK25.88
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15Ungdom200 m 3Nike IsakssonIFK Lidingö26.11
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15Ungdom200 m 4Felicia JohanssonHanvikens SK27.28
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15Ungdom1000 m 1Hilda LindellKA 2 IF2:56.16
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15Ungdom1000 m 2Louise EliassonBromma IF2:56.69
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15Ungdom1000 m 3Johanna HofvendahlIS Göta2:57.31
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15Ungdom1000 m 4Julia MeijerIFK Mora3:01.06
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15Ungdom1000 m 5Alma SvantessonMölndals AIK3:03.29
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15Ungdom1000 m 6Saga ProvciIFK Göteborg3:05.67
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15Ungdom60 m häck 1Nora LindahlHässelby SK8.89
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15Ungdom60 m häck 2Linnnéa SvanhallFIK Färjestaden8.90
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15Ungdom60 m häck 3Sara WinbergTäby IS9.02
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15Ungdom60 m häck 4Moa GranatVallentuna FK9.08
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15Ungdom60 m häck 5Sofia WallinVarbergs GIF9.25
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15Ungdom60 m häck 6Filippa RydensjöEskilstuna FI9.37
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15UngdomHöjd 1Tilde BjeragerHöörs IS1.65
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15UngdomHöjd 2Emma HäggblomUpsala IF1.63
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15UngdomHöjd 3Stina LarssonIK Wilske1.63
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15UngdomHöjd =4Tilde SöderlundAlunda SK1.58
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15UngdomHöjd =4Nina Hertz SaebböGöteborgs KIK1.58
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15UngdomHöjd 6Jonna LundgrenSkruvs IF1.58
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15UngdomStav 1Sara WinbergTäby IS3.71
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15UngdomStav 2Ida Jexe EkIFK Halmstad3.06
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15UngdomStav 3Elli JohanssonKA 2 IF3.06
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15UngdomStav 4Alannah HellstadiusHammarby IF3.01
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15UngdomStav 5Rebecka ForslingHuddinge AIS2.87
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15UngdomStav 6Alva NilssonKFUM Örebro2.77
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15UngdomLängd 1Casandra JohnsonStrands IF5.73
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15UngdomLängd 2Saga HermundstadHässelby SK5.61
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15UngdomLängd 3Nicole NybergHässelby SK5.55
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15UngdomLängd 4Sara WinbergTäby IS5.54
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15UngdomLängd 5Tilde SöderlundAlunda SK5.38
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15UngdomLängd 6Nora JolbäckLidköpings IS5.46
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15UngdomTresteg 1Aicha KonéUllevi FK11.61
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15UngdomTresteg 2Tilde SöderlundAlunda SK11.38
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15UngdomTresteg 3Nicole NybergHässelby SK11.25
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15UngdomTresteg 4Ella JovanovicMalmö AI11.17
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15UngdomTresteg 5Sofia WallinVarbergs GIF10.99
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15UngdomTresteg 6Nora JolbäckLidköpings IS10.99
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15UngdomKula 1Jonna LundgrenSkruvs IF13.53
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15UngdomKula 2Tilda BernhultKFUM Örebro12.42
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15UngdomKula 3Emilia WernerlivTingbergs AIS12.04
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15UngdomKula 4Matilda ÅkermanIFK Halmstad11.59
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15UngdomKula 5Elsa WållgrenIK Lerum FI10.85
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15UngdomKula 6Elsa HjelmÅhus FIK10.83
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15UngdomVikt 1Ebba LindHanvikens SK15.82
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15UngdomVikt 2Saga BergÖsthammar FI15.14
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15UngdomVikt 3Tilde GrönwallÖresund FK13.07
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15UngdomVikt 4Elin RydqvistIFK Halmstad12.87
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15UngdomVikt 5Elvira HögmanKils AIK12.55
IUSM Västerås 9-10/3 2019IF15UngdomVikt 6Moa GustafssonRåby-Rekarne FI12.20
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17Ungdom60 m 1Milo WahlgrenAIK6.86
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17Ungdom60 m 2Emil JohanssonTurebergs FK6.89
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17Ungdom60 m 3Zion ErikssonTäby IS6.94
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17Ungdom60 m 4Edvin MånssonIFK Växjö7.19
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17Ungdom60 m 5Linus SimmerleinHuddinge AIS7.21
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17Ungdom60 m 6Erik IsakssonIF Kville7.24
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17Ungdom400 m 1Emil JohanssonTurebergs FK48.55
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17Ungdom400 m 2Oskar EdlundTäby IS48.90
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17Ungdom400 m 3Robin IsakssonIFK Lidingö52.05
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17Ungdom400 m 4Lukas SällströmIFK Umeå52.55
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17Ungdom400 m 5Fred ÖsterblomTäby IS56.22
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17Ungdom1500 m 1Sharmarke AhmedHälle IF4:17.93
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17Ungdom1500 m 2Arvid BacktemanSävedalens AIK4:20.13
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17Ungdom1500 m 3Michael RosenqvistMölndals AIK4:20.71
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17Ungdom1500 m 4Noha OlssonKFUM Örebro4:21.34
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17Ungdom1500 m 5Julius MördrupIFK Lidingö4:21.68
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17Ungdom1500 m 6Gustav LundqvistHovslätts IK4:24.79
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17Ungdom60 m häck 1Ludvig AllTäby IS8.05
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17Ungdom60 m häck 2Emil JohanssonTurebergs FK8.16
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17Ungdom60 m häck 3Edvin MånssonIFK Växjö8.28
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17Ungdom60 m häck 4Marcus BlixtMölndals AIK8.41
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17Ungdom60 m häck 5Fred ÖsterblomTäby IS8.42
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17Ungdom60 m häck 6Viktor HedlundFalu IK8.45
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomHöjd 1Olle BångUmedalens IF1.93
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomHöjd 2Erik BohmanIK Lerum FI1.86
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomHöjd 3Johan BurvallVisby IF Gute1.86
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomHöjd 4Erik DahlbergTurebergs FK1.84
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomHöjd 5Emil PeterssonTurebergs FK1.81
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomHöjd 6André Barroso JohanssonHammarby IF1.81
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomStav 1Emil CarlssonIFK Växjö4.80
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomStav 2Samuel ErikssonRånäs 4H4.50
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomStav 3Jonathan HowserTäby IS4.03
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomStav 4Peter SvenssonIF Rigor3.93
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomStav 5Erik DahlbergTurebergs FK3.65
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomStav 6Joel AnderssonKvarnsvedens GoIF3.51
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomLängd 1Gabriel WallmarkÖrgryte IS6.90
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomLängd 2Oskar EdlundTäby IS6.82
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomLängd 3André Barroso JohanssonHammarby IF6.49
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomLängd 4Oliver PapinskiTäby IS6.47
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomLängd 5Simon PlesseUpsala IF6.46
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomLängd 6Gustav TartuIF Kville6.32
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomTresteg 1Gabriel WallmarkÖrgryte IS14.62
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomTresteg 2Gustav TartuIF Kville13.50
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomTresteg 3Lukas EdqvistÖrgryte IS12.90
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomTresteg 4Jesper NordströmIF Kville12.85
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomTresteg 5Karl-William EinarsonWedevågs IF12.54
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomTresteg 6Nattaphon SchröderGefle IF12.30
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomKula 1Måns RoosMölndals AIK17.03
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomKula 2Leo Frid GöranssonSävedalens AIK16.43
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomKula 3Leo JanénIFK Växjö16.06
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomKula 4Karl LudvikTurebergs FK15.55
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomKula 5Daniel AdolfssonTingbergs AIS15.03
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomKula 6Hampus WallinHovslätts IK14.75
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomVikt 1Karl LudvikTurebergs FK20.78
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomVikt 2Alfons HaalsVästerås FK18.94
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomVikt 3Hampus WallinHovslätts IK17.47
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomVikt 4Måns RoosMölndals AIK16.82
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomVikt 5Victor SahlinRåby-Rekarne FI16.09
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomVikt 6Fredrik GrundIF Kville13.53
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17Ungdom60 m 1Nikki AnderbergMalmö AI7.67
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17Ungdom60 m 2Josefin WikfeldtMälarhöjdens IK7.71
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17Ungdom60 m 3Olivia StridhMalmö AI7.77
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17Ungdom60 m 4Laura IversenIFK Växjö7.79
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17Ungdom60 m 5Ella SjöblomAIK7.81
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17Ungdom60 m 6Ebba GustafssonMölndals AIK7.99
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17Ungdom400 m 1Tuvalisa RosenquistTjalve IF Norrköping57.60
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17Ungdom400 m 2Ebba ÅhmanIK Ymer57.64
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17Ungdom400 m 3Emilia RydensjöEskilstuna FI57.88
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17Ungdom400 m 4Lisa FröbergIFK Lidingö57.88
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17Ungdom400 m 5Johanna BülowHovslätts IK59.63
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17Ungdom400 m 6Klara FrihÅsbro GoIF61.12
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17Ungdom1500 m 1Klara YgebyUpsala IF4:49.57
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17Ungdom1500 m 2Ebba WahlbergIK Ymer4:50.12
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17Ungdom1500 m 3Linnéa Ericsson BäckvallTurebergs FK4:50.76
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17Ungdom1500 m 4Klara FrihÅsbro GoIF4:51.56
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17Ungdom1500 m 5Elin EkengrenEskilstuna FI4:52.23
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17Ungdom1500 m 6Stina PetterssonIK Lerum FI4:54.18
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17Ungdom60 m häck 1Ebba ÅhmanIK Ymer8.58
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17Ungdom60 m häck 2Cindy DarrellUllevi FK8.72
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17Ungdom60 m häck 3Sophie ReidIK Ymer8.77
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17Ungdom60 m häck 4Tove LarssonIFK Växjö8.85
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17Ungdom60 m häck 5Leticia BuchliTäby IS8.95
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17Ungdom60 m häck 6Tiffanie MagnussonUpsala IF9.26
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomHöjd 1Sophie ReidIK Ymer1.64
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomHöjd 2Sunny BjörkénTväråselets AIF1.62
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomHöjd 3Tiffanie MagnussonUpsala IF1.60
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomHöjd 4Pernilla NorgrenUmedalens IF1.57
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomHöjd 5Vendela EinbergHuddinge AIS1.57
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomHöjd 6Emilia LönnqvistIF Kville1.54
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomStav 1Hilda HindsbergKvarnsvedens GoIF3.55
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomStav 2Celina JohannsenMalmö AI3.50
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomStav 3Frida ThornanderUpsala IF3.30
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomStav 4Tilda FischerHabo FIF-043.18
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomStav 5Linn JanssonFalu IK2.91
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomStav 6Kristina HvalgrenIFK Lidingö2.91
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomLängd 1Maja ÅskagRåby-Rekarne FI5.85
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomLängd 2Tuvalisa RosenquistTjalve IF Norrköping5.75
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomLängd 3Emilia SjöstrandAIK5.54
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomLängd 4Nikki AnderbergMalmö AI5.53
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomLängd 5Bilge KayaHellas FK5.53
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomLängd 6Ida PerssonIK Ymer5.49
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomTresteg 1Maja ÅskagRåby-Rekarne FI12.98
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomTresteg 2Emilia SjöstrandAIK12.23
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomTresteg 3Maja PetterssonFIF Gnistan11.56
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomTresteg 4Clara JohanssonKA 2 IF11.26
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomTresteg 5Felicia NorellHabo FIF-0410.79
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomTresteg 6Emilia LönnqvistIF Kville10.73
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomKula 1Victoria QuainooMalmö AI15.63
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomKula 2Sophie ReidIK Ymer14.76
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomKula 3Hannah HildingSpårvägens FK13.81
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomKula 4Hanna DidrickssonMalmö AI13.73
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomKula 5Hillevi CarlssonFalu IK12.88
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomKula 6Alva SundströmLjungby FIK12.87
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomVikt 1Victoria QuainooMalmö AI19.06
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomVikt 2Hillevi CarlssonFalu IK17.81
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomVikt 3Amanda FridbergIF Göta Karlstad16.43
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomVikt 4Emma Holmgren LöfUpsala IF16.18
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomVikt 5Maja ÅkerblomVästerås FK15.61
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomVikt 6Hannah HildingSpårvägens FK15.19
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IP17UngdomSjukamp 1Samuel ErikssonRånäs 4H4.495
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IP17UngdomSjukamp 2Fredrik GrundIF Kville4.258
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IP17UngdomSjukamp 3Johannes JanssonÖsthammar FI3.996
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IP17UngdomSjukamp 4Karl-William EinarsonWedevågs IF3.613
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IP16UngdomSjukamp 1Elliot DuvertTurebergs FK4.560
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IP16UngdomSjukamp 2Viktor RydåkerAlunda SK4.343
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IP16UngdomSjukamp 3Oliver EllströmIF Göta Karlstad4.262
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IP16UngdomSjukamp 4Jacob ThelanderLjungby FIK4.251
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IP16UngdomSjukamp 5Vincent ArousellHässelby SK4.034
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IP16UngdomSjukamp 6Pontus LindellUpsala IF4.010
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IP15UngdomSjukamp 1Linus JonssonHässelby SK4.436
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IP15UngdomSjukamp 2Ludvig JaasundVästerås FK4.249
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IP15UngdomSjukamp 3Isac SvenssonIFK Halmstad3.936
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IP15UngdomSjukamp 4Elias BomanHässelby SK3.661
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IP15UngdomSjukamp 5Joseph LindvallMalmö AI3.475
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IF17UngdomFemkamp 1Sophie ReidIK Ymer3.766
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IF17UngdomFemkamp 2Ebba ÅhmanIK Ymer3.620
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IF17UngdomFemkamp 3Tiffanie MagnussonUpsala IF3.594
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IF17UngdomFemkamp 4Pernilla NorgrenUmedalens IF3.470
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IF17UngdomFemkamp 5Lisa FröbergIFK Lidingö3.246
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IF16UngdomFemkamp 1Klara FrykholmGlanshammars IF3.629
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IF16UngdomFemkamp 2Clara FalleniusHässelby SK3.494
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IF16UngdomFemkamp 3Justina EsangbedoKvarnsvedens GoIF3.362
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IF16UngdomFemkamp 4Hanna KarlssonIF Göta Karlstad3.232
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IF16UngdomFemkamp 5Laura FodorHässelby SK3.212
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IF16UngdomFemkamp 6Tindra FrykholmGlanshammars IF3.068
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IF15UngdomFemkamp 1Linnéa SvanhallFIK Färjestaden3.472
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IF15UngdomFemkamp 2Tilde SöderlundAlunda SK3.393
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IF15UngdomFemkamp 3Jonna LundgrenSkruvs IF3.325
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IF15UngdomFemkamp 4Sara WinbergTäby IS3.219
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IF15UngdomFemkamp 5Filippa RydensjöEskilstuna FI3.106
ISM mångkamp Uppsala 2-3/2 2019IF15UngdomFemkamp 6Emilia MandlMalmö AI3.105