Start Filtrering Smfriidrott.com Friidrott.se

SM-pokalen - filtrering

Sök i ett eller flera fält nedan. Exempel: Åldersgrupp: Välj "Juniorer" för att få fram ålderskategorin 18-22 år.

Exempel 2: Välj Ullevi FK vid klubb näst längst ner och tryck på "Sök". Då visas först placering, poäng och antal poängplatser följt av de aktiva som tog poäng. Eller sök på "Tävling: ISM Gävle 17-18/2 2018" samt "Klubb: Malmö AI" för att se hur många och vilka topp-6-placeringar MAI tog.

Sammanställd av jonas.hedman@friidrott.se

Välj filtrering









Poängtabellen

Aktuell filtrering: 2019, IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019
PlacKlubbPoängAntalMKM22P19P17K22F19F17P16P15F16F15
1Malmö AI63.752422.58.2531218
2Upsala IF53.25218.257.512169.5
3Ullevi FK43.751326.25152.5
4Hässelby SK391461.55.2526.25
5Täby IS35152.25167.58.251
6Turebergs FK32.5140.753.75177.51.52
7IK Ymer32112.253.75917
8Mölndals AIK31.88137.882.258.512.750.5
Örgryte IS31.88127.139.7595.250.75
10Falu IK29118.2512.750.534.5
11Linköpings GIF25.578.2511.256
12IF Göta Karlstad24.5913.592
13IFK Helsingborg21.75593.755.253.75
IFK Växjö21.751230.7594.51.53
15Högby IF2145.2515.75
16Sävedalens AIK20.7575.255.2555.25
17IF Kville16.63128.255.51.881
18KFUM Örebro16.588.250.751.52.253.75
19Göteborgs KIK15.385123.38
20AIK14.2553.55.255.5
21Hammarby IF13.7563.752.252.53.751.5
Hovslätts IK13.75739.751
23Västerås FK13.2550.752.591
24Spårvägens FK12.2563.755.250.752.5
25Ärla IF1233.755.253
Nyköpings BIS12412
IK Lerum FI12632.560.5
28Tjalve IF Norrköping11.2552.252.250.756
29Gefle IF1140.57.53
30Kyrkhults SK929
31FIF Gnistan8.7540.7562
Hälle IF8.7531.53.53.75
33Råby-Rekarne FI8317
34Visby IF Gute7.25225.25
35KA 2 IF6.75432.251.5
Eskilstuna FI6.7533.753
37IFK Lidingö6.551.532
38IFK Märsta626
Hanvikens SK626
40Huddinge AIS5.7561.51.510.751
41Habo FIF-045.5332.5
42Ängelholms IF5.2525.25
43Umedalens IF523.51.5
44Kvarnsvedens GoIF420.53.5
45Öresund FK3.7523.75
46IFK Lund313
F Bålsta IK313
Strömstads IF313
Höörs IS323
Skellefteå AIK323
51Tväråselets AIF2.512.5
Hellas FK2.521.51
Rånäs 4H2.512.5
Mälarhöjdens IK2.512.5
55IK Orient2.2512.25
Eslövs AI2.2512.25
Trångsvikens IF2.2512.25
58Åsbro GoIF222
59IFK Umeå1.511.5
FIK Färjestaden1.511.5
Strands IF1.511.5
Motala AIF1.511.5
IF Rigor1.511.5
64Wedevågs IF111
Tingbergs AIS111
66IFK Sunne0.7510.75
Thorengruppen TFC0.7510.75
Piteå IF0.7510.75
SK Bore0.7510.75
70Ljungby FIK0.510.5

Relaterade resultat
TävlingUte/InneKlassÅldersgr.GrenPlac.nameKlubbResultat
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22Junior60 m 1Marcus TornéeIFK Helsingborg6.82
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22Junior60 m 2Filip SchwartzMölndals AIK6.84
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22Junior60 m 3Jonatan HirshKFUM Örebro6.94
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22Junior60 m =4Tarley AllisonMölndals AIK6.95
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22Junior60 m =4Alexander AndreassonÖrgryte IS6.95
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22Junior60 m 6Grigorios KyriakoudisHässelby SK6.95
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22Junior400 m 1Joakim KarlssonUllevi FK49.06
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22Junior400 m 2Viktor BondessonMalmö AI49.58
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22Junior400 m 3Samuel WiikÖrgryte IS49.64
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22Junior400 m 4Anton BertilssonIFK Växjö50.56
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22Junior400 m 5Anton BengtssonUllevi FK51.19
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22Junior400 m 6Kevin DuvertTurebergs FK52.59
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22Junior1500 m 1Leo MagnussonSävedalens AIK3:58.36
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22Junior1500 m 2Berhe KidaneÄrla IF3:58.36
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22Junior1500 m 3Abubakar AbdullahiMalmö AI3:59.43
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22Junior1500 m 4August MollénTjalve IF Norrköping3:59.50
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22Junior1500 m 5Erik DjurbergHässelby SK4:04.49
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22Junior1500 m 6Axel DjurbergHässelby SK4:05.82
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22Junior60 m häck 1Max HreljaMalmö AI7.95
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22Junior60 m häck 2Joel BengtssonIFK Helsingborg8.06
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22Junior60 m häck 3Filip BjörklundUpsala IF8.10
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22Junior60 m häck 4Andreas GustafssonFalu IK8.15
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22Junior60 m häck 5James GaudielloMalmö AI8.26
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22Junior60 m häck 6David AdrianHuddinge AIS8.87
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22JuniorHöjd 1Filip BjörklundUpsala IF2.08
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22JuniorHöjd 2Robin JacobssonUllevi FK2.06
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22JuniorHöjd 3Arvid RybergIF Göta Karlstad2.04
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22JuniorHöjd 4Markus AsplundIF Göta Karlstad2.02
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22JuniorHöjd 5Anton OlssonFIK Färjestaden1.99
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22JuniorHöjd 6Simon ThrogenIF Göta Karlstad1.88
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22JuniorStav 1Robin JacobssonUllevi FK4.92
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22JuniorStav 2Tom JohanssonKFUM Örebro4.82
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22JuniorStav 3Andreas GustafssonFalu IK4.67
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22JuniorStav 4Jonathan KarlssonTäby IS4.45
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22JuniorStav 5Carl-Einar Söderström EskonniemiHellas FK4.28
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22JuniorStav 6Emil ÖstergrenIFK Växjö4.28
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22JuniorLängd 1Victor PetterssonIF Göta Karlstad7.29
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22JuniorLängd 2David SvenssonHammarby IF7.18
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22JuniorLängd 3Andreas GustafssonFalu IK7.18
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22JuniorLängd 4Elias MartinssonMölndals AIK7.15
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22JuniorLängd 5Jonatan HirshKFUM Örebro7.08
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22JuniorLängd 6Oskar ErixonIF Göta Karlstad6.97
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22JuniorTresteg 1Gustaf BålströmUllevi FK15.05
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22JuniorTresteg 2Marcus NybergMalmö AI14.88
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22JuniorTresteg 3Markus LundborgUllevi FK14.61
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22JuniorTresteg 4Victor KochÖrgryte IS14.51
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22JuniorTresteg 5Albin BoestadIFK Lidingö14.48
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22JuniorTresteg 6Timothy OlssonHuddinge AIS14.44
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22JuniorKula 1Wictor PeterssonMalmö AI20.65
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22JuniorKula 2Jesper ArbingeSpårvägens FK17.21
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22JuniorKula 3Jakob SamuelssonHässelby SK15.09
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22JuniorKula 4Carl NarupUllevi FK12.96
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22JuniorKula 5Emil NilssonIF Göta Karlstad12.05
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IM22JuniorKula 6Filip KarlssonFIF Gnistan11.91
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19Junior60 m 1Thomas JonesKyrkhults SK6.81
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19Junior60 m 2Omar ChaabanIFK Helsingborg6.82
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19Junior60 m 3Carl BengtströmÖrgryte IS6.89
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19Junior60 m 4Oliwer DanielssonUllevi FK6.94
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19Junior60 m 5William ThorStrands IF6.95
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19Junior60 m 6Bimo SoenarsoKFUM Örebro6.97
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19Junior400 m 1Johan ClaesonLinköpings GIF48.77
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19Junior400 m 2Simon MartinssonMalmö AI50.21
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19Junior400 m 3Karl WållgrenIK Lerum FI50.22
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19Junior400 m 4Jacob HelsingIK Orient50.27
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19Junior400 m 5Anton SjölundSpårvägens FK51.39
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19Junior1500 m 1Omar IsmailHögby IF3:58.27
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19Junior1500 m 2Emil Millán de la OlivaEskilstuna FI3:59.31
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19Junior1500 m 3Erik JälknäsSävedalens AIK3:59.74
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19Junior1500 m 4Eric KällmanIK Ymer3:59.97
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19Junior1500 m 5Merhawi SeyfuHälle IF4:02.20
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19Junior1500 m 6Hassan AbdiqadirVästerås FK4:02.66
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19Junior60 m häck 1Benjamin TinglöfÄrla IF7.89
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19Junior60 m häck 2Thomas JonesKyrkhults SK7.93
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19Junior60 m häck 3Johan ClaesonLinköpings GIF8.19
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19Junior60 m häck 4Jonatan HåkanssonHammarby IF8.24
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19Junior60 m häck 5Mikael LundkvistHuddinge AIS8.40
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19Junior60 m häck 6Max Rosquist-LarssonMalmö AI8.42
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19JuniorHöjd 1Emil UhlinFalu IK2.02
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19JuniorHöjd 2Oliver EricssonUpsala IF2.02
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19JuniorHöjd 3Samuel FranssonMalmö AI1.98
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19JuniorHöjd 4Joakim WadsteinTjalve IF Norrköping1.98
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19JuniorHöjd 5Tim SvantessonNyköpings BIS1.91
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19JuniorHöjd 6Simon ThorIFK Märsta1.91
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19JuniorStav 1Simon ThorIFK Märsta5.05
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19JuniorStav 2Gustav MagnussonNyköpings BIS4.68
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19JuniorStav 3Tim SvantessonNyköpings BIS4.63
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19JuniorStav 4Emil UhlinFalu IK4.58
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19JuniorStav 5Tobias SolbergHässelby SK4.38
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19JuniorStav 6Hannes ForslundPiteå IF4.19
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19JuniorLängd 1Oliwer DanielssonUllevi FK7.07
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19JuniorLängd 2Gustav MagnussonNyköpings BIS7.02
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19JuniorLängd 3Erik JohanssonUllevi FK6.98
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19JuniorLängd 4Alexander NymanHanvikens SK6.94
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19JuniorLängd 5Tobias CarlrydÖrgryte IS6.94
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19JuniorLängd 6Caleb ConableMalmö AI6.87
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19JuniorTresteg 1Tobias CarlrydÖrgryte IS14.87
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19JuniorTresteg 2Alexander NymanHanvikens SK14.27
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19JuniorTresteg 3Melker ManneUllevi FK14.14
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19JuniorTresteg 4Oskar WeidenholmMölndals AIK13.80
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19JuniorTresteg 5Favour ChidisonUllevi FK12.81
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19JuniorTresteg 6Mohammad Al MasriIF Kville12.76
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19JuniorKula 1Arvid Mägi TheorinIF Kville17.44
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19JuniorKula 2Lukas BjörningerTurebergs FK16.94
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19JuniorKula 3Danijel MilenkovicFIF Gnistan16.26
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19JuniorKula 4Simon LanngrenSävedalens AIK15.79
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19JuniorKula 5Victor WisénUpsala IF15.69
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19JuniorKula 6Alex WismeIFK Växjö14.90
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19JuniorVikt 1Ragnar CarlssonFalu IK20.73
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19JuniorVikt 2Ivar MoisanderSpårvägens FK18.05
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19JuniorVikt 3Danijel MilenkovicFIF Gnistan17.19
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19JuniorVikt 4Hugo SörbyUpsala IF16.34
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19JuniorVikt 5Arvid Mägi TheorinIF Kville15.03
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP19JuniorVikt 6William LanndalenIF Kville14.61
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17Ungdom60 m 1Milo WahlgrenAIK6.86
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17Ungdom60 m 2Emil JohanssonTurebergs FK6.89
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17Ungdom60 m 3Zion ErikssonTäby IS6.94
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17Ungdom60 m 4Edvin MånssonIFK Växjö7.19
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17Ungdom60 m 5Linus SimmerleinHuddinge AIS7.21
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17Ungdom60 m 6Erik IsakssonIF Kville7.24
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17Ungdom400 m 1Emil JohanssonTurebergs FK48.55
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17Ungdom400 m 2Oskar EdlundTäby IS48.90
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17Ungdom400 m 3Robin IsakssonIFK Lidingö52.05
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17Ungdom400 m 4Lukas SällströmIFK Umeå52.55
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17Ungdom400 m 5Fred ÖsterblomTäby IS56.22
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17Ungdom1500 m 1Sharmarke AhmedHälle IF4:17.93
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17Ungdom1500 m 2Arvid BacktemanSävedalens AIK4:20.13
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17Ungdom1500 m 3Michael RosenqvistMölndals AIK4:20.71
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17Ungdom1500 m 4Noha OlssonKFUM Örebro4:21.34
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17Ungdom1500 m 5Julius MördrupIFK Lidingö4:21.68
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17Ungdom1500 m 6Gustav LundqvistHovslätts IK4:24.79
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17Ungdom60 m häck 1Ludvig AllTäby IS8.05
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17Ungdom60 m häck 2Emil JohanssonTurebergs FK8.16
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17Ungdom60 m häck 3Edvin MånssonIFK Växjö8.28
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17Ungdom60 m häck 4Marcus BlixtMölndals AIK8.41
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17Ungdom60 m häck 5Fred ÖsterblomTäby IS8.42
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17Ungdom60 m häck 6Viktor HedlundFalu IK8.45
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomHöjd 1Olle BångUmedalens IF1.93
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomHöjd 2Erik BohmanIK Lerum FI1.86
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomHöjd 3Johan BurvallVisby IF Gute1.86
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomHöjd 4Erik DahlbergTurebergs FK1.84
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomHöjd 5Emil PeterssonTurebergs FK1.81
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomHöjd 6André Barroso JohanssonHammarby IF1.81
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomStav 1Emil CarlssonIFK Växjö4.80
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomStav 2Samuel ErikssonRånäs 4H4.50
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomStav 3Jonathan HowserTäby IS4.03
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomStav 4Peter SvenssonIF Rigor3.93
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomStav 5Erik DahlbergTurebergs FK3.65
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomStav 6Joel AnderssonKvarnsvedens GoIF3.51
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomLängd 1Gabriel WallmarkÖrgryte IS6.90
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomLängd 2Oskar EdlundTäby IS6.82
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomLängd 3André Barroso JohanssonHammarby IF6.49
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomLängd 4Oliver PapinskiTäby IS6.47
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomLängd 5Simon PlesseUpsala IF6.46
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomLängd 6Gustav TartuIF Kville6.32
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomTresteg 1Gabriel WallmarkÖrgryte IS14.62
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomTresteg 2Gustav TartuIF Kville13.50
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomTresteg 3Lukas EdqvistÖrgryte IS12.90
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomTresteg 4Jesper NordströmIF Kville12.85
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomTresteg 5Karl-William EinarsonWedevågs IF12.54
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomTresteg 6Natthaphon SchröderGefle IF12.30
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomKula 1Måns RoosMölndals AIK17.03
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomKula 2Leo Frid GöranssonSävedalens AIK16.43
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomKula 3Leo JanénIFK Växjö16.06
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomKula 4Karl LudvikTurebergs FK15.55
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomKula 5Daniel AdolfssonTingbergs AIS15.03
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomKula 6Hampus WallinHovslätts IK14.75
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomVikt 1Karl LudvikTurebergs FK20.78
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomVikt 2Alfons HaalsVästerås FK18.94
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomVikt 3Hampus WallinHovslätts IK17.47
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomVikt 4Måns RoosMölndals AIK16.82
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomVikt 5Victor SahlinRåby-Rekarne FI16.09
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IP17UngdomVikt 6Fredrik GrundIF Kville13.53
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22Junior60 m 1Maja AlmgrenVisby IF Gute7.50
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22Junior60 m 2Emelie RantzowIK Ymer7.56
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22Junior60 m 3Amanda HanssonHässelby SK7.61
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22Junior60 m 4Emma JanssonKFUM Örebro7.62
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22Junior60 m 5Hanna AxelssonUpsala IF7.69
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22Junior60 m 6Binai AhmadKA 2 IF7.72
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22Junior400 m 1Vendela RydbäckGöteborgs KIK56.12
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22Junior400 m 2Lovisa LindeTäby IS56.30
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22Junior400 m 3Carolina SöderbomÄrla IF56.97
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22Junior400 m 4Maria FreijÖresund FK58.51
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22Junior1500 m 1Elin BrinkMölndals AIK4:31.62
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22Junior1500 m 2Olivia WeslienIF Göta Karlstad4:33.15
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22Junior1500 m 3Sara DädebyHovslätts IK4:40.33
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22Junior1500 m 4Wilma MarcussonTrångsvikens IF4:40.62
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22Junior1500 m 5Maria FreijÖresund FK4:49.53
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22Junior1500 m 6Thea BoströmTjalve IF Norrköping4:50.58
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22Junior60 m häck 1Tess Hertz SaebböGöteborgs KIK8.58
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22Junior60 m häck 2Therese BjurebyLinköpings GIF8.94
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22Junior60 m häck 3Maria SödergrenTäby IS9.00
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22Junior60 m häck 4Levina AhlgrenUpsala IF9.18
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22Junior60 m häck 5Sofia LindhUpsala IF9.20
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22Junior60 m häck 6Helena KolteTäby IS9.21
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22JuniorHöjd 1Louise EkmanGefle IF1.84
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22JuniorHöjd 2Bianca SalmingTurebergs FK1.84
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22JuniorHöjd 3Jennifer DalbergUpsala IF1.60
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22JuniorStav 1Linnea JönssonIFK Helsingborg4.08
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22JuniorStav 2Filippa MillerHovslätts IK3.85
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22JuniorStav 3Sophie OhlssonIFK Växjö3.35
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22JuniorLängd 1Kaiza KarlénIF Göta Karlstad6.29
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22JuniorLängd 2Jenny LestanderLinköpings GIF6.00
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22JuniorLängd 3Ida NilssonHovslätts IK5.83
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22JuniorLängd 4Judith WagerstenÖrgryte IS5.80
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22JuniorLängd 5Filippa GunnarssonMölndals AIK5.70
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22JuniorLängd 6Fatima KonéMölndals AIK5.69
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22JuniorTresteg 1Fatima KonéMölndals AIK12.98
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22JuniorTresteg 2Jenny LestanderLinköpings GIF12.71
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22JuniorTresteg 3Judith WagerstenÖrgryte IS11.84
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22JuniorTresteg 4Klara EkelundKA 2 IF11.83
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22JuniorTresteg 5Claudia SpanierUpsala IF11.43
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22JuniorTresteg 6Annina StensSpårvägens FK11.43
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22JuniorKula 1Vanessa KamgaUpsala IF14.13
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22JuniorKula 2Bianca SalmingTurebergs FK13.83
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22JuniorKula 3Mathilda ErikssonMalmö AI13.05
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22JuniorKula 4Amanda LejrosHässelby SK13.04
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22JuniorKula 5Beatrice LantzIFK Växjö12.96
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22JuniorKula 6Victoria Engström KindmarkUpsala IF12.96
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22JuniorVikt 1Vanessa KamgaUpsala IF20.42
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22JuniorVikt 2Grete AhlbergHammarby IF19.72
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22JuniorVikt 3Mathilda BjörklundF Bålsta IK17.12
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22JuniorVikt 4Michaela NorrbeliusGefle IF16.31
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22JuniorVikt 5Luana Klaric LundhGöteborgs KIK14.74
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IK22JuniorVikt 6Ida StenbäckSK Bore14.44
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19Junior60 m 1Julia WennerstenIK Ymer7.51
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19Junior60 m 2Wilma RosenquistMalmö AI7.64
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19Junior60 m 3Maja MaunsbachIFK Lund7.74
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19Junior60 m 4Freja AndersdotterMalmö AI7.74
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19Junior60 m 5Charlotte AnderssonHässelby SK7.78
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19Junior60 m 6Fanny JanssonIFK Sunne7.79
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19Junior400 m 1Lovisa BivstedtHässelby SK56.23
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19Junior400 m 2Ellinor AurellÄngelholms IF58.41
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19Junior400 m 3Linnea GatemanStrömstads IF58.58
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19Junior400 m 4Lovisa SkoglundHöörs IS59.06
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19Junior400 m 5Maja SundTurebergs FK59.27
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19Junior400 m 6Sandra JonssonÖrgryte IS59.34
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19Junior1500 m 1Vera SjöbergAIK4:33.57
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19Junior1500 m 2Elsa WalleniusVästerås FK4:35.92
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19Junior1500 m 3Emilia LillemoTäby IS4:37.41
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19Junior1500 m 4Ebba BerglinKA 2 IF4:37.95
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19Junior1500 m 5Ellinor AurellÄngelholms IF4:39.90
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19Junior1500 m 6Nadja RuglandHöörs IS4:46.60
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19Junior60 m häck 1Lovisa KarlssonHögby IF8.40
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19Junior60 m häck 2Julia WennerstenIK Ymer8.58
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19Junior60 m häck 3Klara RådboHässelby SK8.83
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19Junior60 m häck 4Alva WolwanUpsala IF9.00
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19Junior60 m häck 5Elvira CarlénIK Lerum FI9.07
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19Junior60 m häck 6Alva von GerberHuddinge AIS9.13
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19JuniorHöjd 1Klara RådboHässelby SK1.72
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19JuniorHöjd 2Elvira CarlénIK Lerum FI1.70
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19JuniorHöjd 3Lovisa LindholmLinköpings GIF1.70
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19JuniorHöjd =4Linn Hertz SaebböGöteborgs KIK1.65
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19JuniorHöjd =4Hilda GyldénIF Kville1.65
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19JuniorHöjd 6Angel RichmoreMalmö AI1.62
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19JuniorStav 1Alva SundinTäby IS4.01
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19JuniorStav 2Gabriella JönssonIFK Helsingborg3.91
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19JuniorStav 3Sandra AlveroHabo FIF-043.86
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19JuniorStav 4Ebba BlomstrandKFUM Örebro3.63
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19JuniorStav 5Tilda KapellHammarby IF3.63
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19JuniorStav 6Sofie WiklundSkellefteå AIK3.40
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19JuniorLängd 1Lovisa KarlssonHögby IF6.04
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19JuniorLängd 2Samantha OwareMalmö AI5.74
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19JuniorLängd 3Melisa ZilicFalu IK5.66
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19JuniorLängd 4Klara RådboHässelby SK5.52
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19JuniorLängd 5Emily CapobiancoKFUM Örebro5.52
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19JuniorLängd 6Freja AndersdotterMalmö AI5.50
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19JuniorTresteg 1Lovisa KarlssonHögby IF12.36
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19JuniorTresteg 2Lisa WeyhenmeyerUpsala IF11.97
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19JuniorTresteg 3Linn EgerfältGefle IF11.92
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19JuniorTresteg 4Cornelia NilssonSkellefteå AIK11.73
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19JuniorTresteg 5Linn Hertz SaebböGöteborgs KIK11.71
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19JuniorTresteg 6Elvira CarlénIK Lerum FI11.30
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19JuniorKula 1Axelina JohanssonHässelby SK14.56
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19JuniorKula 2Daniella PerssonHälle IF13.85
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19JuniorKula 3Emilia MalmehedLinköpings GIF13.00
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19JuniorKula 4Ella AnderssonEslövs AI12.66
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19JuniorKula 5Wilma LundbergIFK Växjö12.42
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19JuniorKula 6Angel RichmoreMalmö AI12.33
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19JuniorVikt 1Anna GötbergVästerås FK17.75
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19JuniorVikt 2Axelina JohanssonHässelby SK16.21
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19JuniorVikt 3Molly BrobackSävedalens AIK15.79
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19JuniorVikt 4Matilda EkenbergSävedalens AIK14.67
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19JuniorVikt 5Sara ForssellMotala AIF14.66
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF19JuniorVikt 6Alice NilssonThorengruppen TFC14.28
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17Ungdom60 m 1Nikki AnderbergMalmö AI7.67
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17Ungdom60 m 2Josefin WikfeldtMälarhöjdens IK7.71
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17Ungdom60 m 3Olivia StridhMalmö AI7.77
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17Ungdom60 m 4Laura IversenIFK Växjö7.79
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17Ungdom60 m 5Ella SjöblomAIK7.81
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17Ungdom60 m 6Ebba GustafssonMölndals AIK7.99
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17Ungdom400 m 1Tuvalisa RosenquistTjalve IF Norrköping57.60
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17Ungdom400 m 2Ebba ÅhmanIK Ymer57.64
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17Ungdom400 m 3Emilia RydensjöEskilstuna FI57.88
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17Ungdom400 m 4Lisa FröbergIFK Lidingö57.88
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17Ungdom400 m 5Johanna BülowHovslätts IK59.63
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17Ungdom400 m 6Klara FrihÅsbro GoIF61.12
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17Ungdom1500 m 1Klara YgebyUpsala IF4:49.57
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17Ungdom1500 m 2Ebba WahlbergIK Ymer4:50.12
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17Ungdom1500 m 3Linnéa Ericsson BäckvallTurebergs FK4:50.76
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17Ungdom1500 m 4Klara FrihÅsbro GoIF4:51.56
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17Ungdom1500 m 5Elin EkengrenEskilstuna FI4:52.23
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17Ungdom1500 m 6Stina PetterssonIK Lerum FI4:54.18
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17Ungdom60 m häck 1Ebba ÅhmanIK Ymer8.58
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17Ungdom60 m häck 2Cindy DarrellUllevi FK8.72
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17Ungdom60 m häck 3Sophie ReidIK Ymer8.77
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17Ungdom60 m häck 4Tove LarssonIFK Växjö8.85
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17Ungdom60 m häck 5Leticia BuchliTäby IS8.95
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17Ungdom60 m häck 6Tiffanie MagnussonUpsala IF9.26
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomHöjd 1Sophie ReidIK Ymer1.64
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomHöjd 2Sunny BjörkénTväråselets AIF1.62
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomHöjd 3Tiffanie MagnussonUpsala IF1.60
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomHöjd 4Pernilla NorgrenUmedalens IF1.57
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomHöjd 5Vendela EinbergHuddinge AIS1.57
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomHöjd 6Emilia LönnqvistIF Kville1.54
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomStav 1Hilda HindsbergKvarnsvedens GoIF3.55
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomStav 2Celina JohannsenMalmö AI3.50
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomStav 3Frida ThornanderUpsala IF3.30
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomStav 4Tilda FischerHabo FIF-043.18
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomStav 5Linn JanssonFalu IK2.91
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomStav 6Kristina HvalgrenIFK Lidingö2.91
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomLängd 1Maja ÅskagRåby-Rekarne FI5.85
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomLängd 2Tuvalisa RosenquistTjalve IF Norrköping5.75
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomLängd 3Emilia SjöstrandAIK5.54
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomLängd 4Nikki AnderbergMalmö AI5.53
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomLängd 5Bilge KayaHellas FK5.53
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomLängd 6Ida PerssonIK Ymer5.49
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomTresteg 1Maja ÅskagRåby-Rekarne FI12.98
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomTresteg 2Emilia SjöstrandAIK12.23
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomTresteg 3Maja PetterssonFIF Gnistan11.56
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomTresteg 4Clara JohanssonKA 2 IF11.26
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomTresteg 5Felicia NorellHabo FIF-0410.79
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomTresteg 6Emilia LönnqvistIF Kville10.73
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomKula 1Victoria QuainooMalmö AI15.63
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomKula 2Sophie ReidIK Ymer14.76
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomKula 3Hannah HildingSpårvägens FK13.81
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomKula 4Hanna DidrickssonMalmö AI13.73
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomKula 5Hillevi CarlssonFalu IK12.88
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomKula 6Alva SundströmLjungby FIK12.87
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomVikt 1Victoria QuainooMalmö AI19.06
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomVikt 2Hillevi CarlssonFalu IK17.81
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomVikt 3Amanda FridbergIF Göta Karlstad16.43
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomVikt 4Emma Holmgren LöfUpsala IF16.18
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomVikt 5Maja ÅkerblomVästerås FK15.61
IJSM-IUSM17 Växjö 23-24/2 2019IF17UngdomVikt 6Hannah HildingSpårvägens FK15.19