Start Filtrering Smfriidrott.com Friidrott.se

SM-pokalen - filtrering

Sök i ett eller flera fält nedan. Exempel: Åldersgrupp: Välj "Juniorer" för att få fram ålderskategorin 18-22 år.

Exempel 2: Välj Ullevi FK vid klubb näst längst ner och tryck på "Sök". Då visas först placering, poäng och antal poängplatser följt av de aktiva som tog poäng. Eller sök på "Tävling: ISM Gävle 17-18/2 2018" samt "Klubb: Malmö AI" för att se hur många och vilka topp-6-placeringar MAI tog.

Sammanställd av jonas.hedman@friidrott.se

Välj filtrering









Poängtabellen

Aktuell filtrering: 2019, USM Trollhättan 9-11/8 2019
PlacKlubbPoängAntalMKM22P19P17K22F19F17P16P15F16F15
1Hammarby IF22.252217.751.252.750.5
2Turebergs FK18191314
3Hässelby SK15.5181.54.54.55
4Malmö AI14.75180.53.2510.750.25
5IF Göta Karlstad13.51342.756.75
6Mölndals AIK12.251243.50.754
7IFK Växjö12122.50.56.52.5
8Skruvs IF10.2595.54.75
9Upsala IF9.88142.252.251.384
10Västerås FK9.7586.51.510.75
11Eslövs AI741.753.51.75
Örgryte IS793.53.5
13Vallentuna FK6.7556.75
14IFK Halmstad6.581.751.750.252.75
Kils AIK6.565.251.25
16Tyresö FK6.2546.25
KFUM Örebro6.25524.25
18IFK Mora662.250.253.5
Hanvikens SK653.52.5
IFK Göteborg6712.52.5
Huddinge AIS6540.751.25
22Falu IK5.75541.75
23Bromma IF5.25631.251
Hellas FK5.2544.50.75
Bohus IF5.2535.25
26IFK Lund5721.751.25
27IF Kville4.75531.250.5
28Bollnäs FIK4.2533.50.75
Täby IS4.2530.753.5
30Åhus FIK440.53.5
31Råby-Rekarne FI3.7540.250.752.75
Glanshammars IF3.7543.75
Danderyds SK3.7543.75
Trollhättan FIK3.7550.750.252.75
35Wärnamo SK3.2542.750.5
Spårvägens FK3.2541.750.750.75
Sundsvalls FI3.2540.511.75
38Marieby GoIF353
IFK Lidingö350.52.5
IS Göta323
Alunda SK340.251.51.25
Brännans FF321.751.25
Oskarshamns SK323
44FIK Färjestaden2.7532.75
Linköpings GIF2.7532.50.25
46Höörs IS2.2520.51.75
Kvarnsvedens GoIF2.2550.252
Göteborgs KIK2.2522.25
49Ljungby FIK222
IK Heros222
IK Lerum FI222
Säffle FIK222
53KA 2 IF1.8820.881
54Ystads IF1.7521.75
Varbergs GIF1.7540.250.51
IF Rigor1.7521.250.5
Hälle IF1.7520.751
Öresund FK1.7521.75
Ullevi FK1.7531.250.5
60Luleå FI1.540.251.25
Östersunds GIF1.520.251.25
Klippans FK1.521.5
Högby IF1.521.5
Umedalens IF1.520.251.25
Ängelholms IF1.5310.5
Strands IF1.5410.5
67Borlänge LK1.2511.25
Kongahälla AIK1.2521.25
Falkenbergs IK1.2511.25
70Stocksäters IF111
IFK Tumba121
IK Hakarpspojkarna111
Östhammar FI111
74Piteå IF0.7520.75
75Heleneholms IF0.510.5
IFK Sunne0.510.5
Katrineholms SK0.510.5
Habo FIF-040.510.5
Brattås CK0.510.5
Mariestads AIF0.510.5
81Haparanda SKT0.2510.25
Eksjö Södra IK0.2510.25
Eskilstuna FI0.2510.25
Flens FS0.2510.25
F Stenungsunds FI0.2510.25
Tjalve IF Norrköping0.2510.25
Genarps IF0.2510.25
Sävedalens AIK0.2510.25
Skellefteå AIK0.2510.25

Relaterade resultat
TävlingUte/InneKlassÅldersgr.GrenPlac.nameKlubbResultat
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom100 m 1Viktor WallHammarby IF
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom100 m 2Niklas WallHammarby IF
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom100 m 3Elias WennolfIFK Lund
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom100 m 4Oliver EllströmIF Göta Karlstad
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom100 m 5Jonatan BorgHammarby IF
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom100 m 6Moltas StrömbergIFK Växjö
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom200 m 1Alexander NyströmBollnäs FIK23.01
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom200 m 2Oliver EllströmIF Göta Karlstad23.65
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom200 m 3Elias WennolfIFK Lund23.71
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom200 m 4Stefan FranzénKFUM Örebro24.01
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom200 m 5Anton SällHuddinge AIS24.01
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom200 m 6Ville MakslahtiLuleå FI24.14
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom400 m 1Alexander NyströmBollnäs FIK49.67
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom400 m 2Isak HelgessonÖrgryte IS51.61
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom400 m 3Noah Bucht WesslénHammarby IF51.64
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom400 m 4Tadesse JohanssonSpårvägens FK52.79
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom400 m 5Nils Nilsson GottMalmö AI53.52
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom400 m 6Emil Tegenborg SjöströmUmedalens IF53.91
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom800 m 1Viktor FriskHuddinge AIS1:55.31
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom800 m 2Henrik FranzénKFUM Örebro1:57.85
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom800 m 3Tadesse JohanssonSpårvägens FK2:01.13
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom800 m 4Simon WikellMölndals AIK2:02.37
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom800 m 5Victor BjörkIFK Lidingö2:03.05
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom800 m 6David SteenFlens FS2:06.06
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom1500 m 1Viktor FriskHuddinge AIS4:22.39
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom1500 m 2Albin WalleniusVästerås FK4:23.38
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom1500 m 3Nils EkrothUpsala IF4:25.12
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom1500 m 4Fabian HaefflerMölndals AIK4:26.04
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom1500 m 5Filip SvahnSundsvalls FI4:26.12
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom1500 m 6Albin LagoGenarps IF4:28.43
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom3000 m 1Albin WalleniusVästerås FK9:06.42
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom3000 m 2Mattias ÖstbergBorlänge LK9:12.01
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom3000 m 3Albin GezeliusIFK Mora9:34.97
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom3000 m 4Vidar ArvidssonUpsala IF9:38.18
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom3000 m 5Agust KronkvistÄngelholms IF9:42.23
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom3000 m 6Mikael AlmIFK Tumba10:18.17
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom2000 m hinder 1Albin WalleniusVästerås FK6:25.51
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom2000 m hinder 2Albin GezeliusIFK Mora6:44.54
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom2000 m hinder 3Carl ErixonMölndals AIK6:51.94
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom2000 m hinder 4Mikael AlmIFK Tumba6:53.24
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom2000 m hinder 5Agust KronkvistÄngelholms IF6:56.32
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom2000 m hinder 6Rasmus HaakF Stenungsunds FI7:16.75
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom110 m häck 1Markus MobergHammarby IF14.38
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom110 m häck 2Hannes EgonsonIFK Växjö14.79
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom110 m häck 3Nils ThorinÖrgryte IS15.01
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom110 m häck 4Elliot DuvertTurebergs FK15.09
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom110 m häck 5Oskari PeuraUpsala IF15.45
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom110 m häck 6Nils EkströmTrollhättan FIK15.64
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom300 m häck 1Markus MobergHammarby IF37.36
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom300 m häck 2David ThidHammarby IF38.59
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom300 m häck 3Moltas StrömbergIFK Växjö39.55
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom300 m häck 4Nils ThorinÖrgryte IS39.98
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom300 m häck 5Nils EkströmTrollhättan FIK40.83
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16Ungdom300 m häck 6Hugo WallbergÖstersunds GIF42.18
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomHöjd 1Elliot DuvertTurebergs FK2.00
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomHöjd 2Jacob ThelanderLjungby FIK1.93
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomHöjd 3Malte Fuchs EdbergBromma IF1.89
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomHöjd 4Jonatan BorgHammarby IF1.89
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomHöjd 5Philip BayerMölndals AIK1.86
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomHöjd 6Eric ForsbergSkellefteå AIK1.83
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomStav 1Elliot DuvertTurebergs FK4.23
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomStav 2Malte Fuchs EdbergBromma IF4.18
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomStav 3Oliver EllströmIF Göta Karlstad4.18
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomStav 4Felix NybergBromma IF4.13
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomStav 5Sten HagströmÖrgryte IS4.08
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomStav 6Viktor RydåkerAlunda SK3.87
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomLängd 1David ThidHammarby IF6.81/0.0
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomLängd 2Niklas WallHammarby IF6.79/0.0
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomLängd 3David UlsteinMölndals AIK6.58/-0.3
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomLängd 4David ThelanderLjungby FIK6.55/0.0
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomLängd 5Oliver EllströmIF Göta Karlstad6.54/0.0
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomLängd 6Jimmy HellströmUllevi FK6.52/0.0
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomTresteg 1Niklas WallHammarby IF13.50w/+4.4
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomTresteg 2David ThidHammarby IF13.47/+1.7
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomTresteg 3Victor HeringUllevi FK13.21w/+2.8
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomTresteg 4Elias LindHässelby SK13.12w/+2.2
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomTresteg 5Oliver EllströmIF Göta Karlstad13.04w/+4.6
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomTresteg 6Noa SkomorowskiKvarnsvedens GoIF12.56w/+3.1
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomKula 1Jesper AhlinTurebergs FK16.89
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomKula 2Olle HübertIK Heros15.19
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomKula 3Martin SundbergHammarby IF14.94
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomKula 4Elias LindHässelby SK14.47
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomKula 5Teo PaganusTurebergs FK13.85
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomKula 6Tushar NyqvistRåby-Rekarne FI13.81
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomDiskus 1Melker AlbertssonBrännans FF46.46
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomDiskus 2Jesper AhlinTurebergs FK46.38
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomDiskus 3Teo PaganusTurebergs FK44.76
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomDiskus 4Olle HübertIK Heros44.63
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomDiskus 5Albin SilénStrands IF43.79
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomDiskus 6Fredrik FrunckTurebergs FK43.62
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomSlägga 1Leo BystedtVästerås FK62.76
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomSlägga 2Fredrik FrunckTurebergs FK54.91
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomSlägga 3Jesper AhlinTurebergs FK52.55
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomSlägga 4Alexander LindefalkHammarby IF50.06
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomSlägga 5Filip AasaHabo FIF-0447.94
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomSlägga 6Albin SilénStrands IF46.70
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomSpjut 1Max AnderssonEslövs AI60.95
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomSpjut 2Fredrik FrunckTurebergs FK49.29
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomSpjut 3André BergenhemIFK Halmstad47.47
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomSpjut 4Patrik BergstrandIFK Halmstad47.18
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomSpjut 5Elliot DuvertTurebergs FK42.65
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP16UngdomSpjut 6Albin SilénStrands IF40.41
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15Ungdom80 m 1Edvin AssarssonEslövs AI9.24
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15Ungdom80 m 2Kristoffer AnderssonFalu IK9.34
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15Ungdom80 m 3Jonatan LindhIK Hakarpspojkarna9.53
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15Ungdom80 m 4Philip TennhedRåby-Rekarne FI9.55
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15Ungdom80 m 5Alex ApelgrimÖrgryte IS9.56
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15Ungdom80 m 6Erik ErlandssonIFK Lund9.64
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15Ungdom300 m 1Olle BillgrenHellas FK36.65
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15Ungdom300 m 2Viktor SkoglundDanderyds SK37.09
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15Ungdom300 m 3Erik ErlandssonIFK Lund37.56
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15Ungdom300 m 4Jonathan AppelLinköpings GIF38.16
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15Ungdom300 m 5Isak HolgerssonIFK Lund38.52
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15Ungdom300 m 6Gustav BraschWärnamo SK41.35
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15Ungdom800 m 1Jonathan GrahnMölndals AIK2:01.44
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15Ungdom800 m 2Viktor SkoglundDanderyds SK2:02.70
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15Ungdom800 m 3Erik SkoglundDanderyds SK2:03.32
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15Ungdom800 m 4Jonas MagnussonHälle IF2:03.76
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15Ungdom800 m 5Modou Lamin BahMalmö AI2:04.44
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15Ungdom800 m 6Luke BrickhillMalmö AI2:05.92
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15Ungdom2000 m 1Jonathan GrahnMölndals AIK6:00.64
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15Ungdom2000 m 2Benjamin EdmanUmedalens IF6:02.71
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15Ungdom2000 m 3Nils OlssonIK Lerum FI6:04.09
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15Ungdom2000 m 4Linus JanssonHässelby SK6:12.41
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15Ungdom2000 m 5Tobias PetterssonHammarby IF6:13.59
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15Ungdom2000 m 6Philip FrickÖrgryte IS6:23.52
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15Ungdom1500 m hinder 1Philip FrickÖrgryte IS4:40.92
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15Ungdom1500 m hinder 2Linus JanssonHässelby SK4:45.39
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15Ungdom1500 m hinder 3Nils OlssonIK Lerum FI4:45.41
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15Ungdom1500 m hinder 4Tobias PetterssonHammarby IF4:47.86
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15Ungdom1500 m hinder 5Valter KjellbergTurebergs FK5:02.78
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15Ungdom1500 m hinder 6Oden Grahm GolesIFK Göteborg5:04.68
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15Ungdom80 m häck 1Edvin AssarssonEslövs AI10.73
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15Ungdom80 m häck 2Gustav BraschWärnamo SK11.12
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15Ungdom80 m häck 3Isac SvenssonIFK Halmstad11.23
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15Ungdom80 m häck 4Linus JonssonHässelby SK11.36
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15Ungdom80 m häck 5Kristoffer AnderssonFalu IK11.44
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15Ungdom80 m häck 6David SteinbergBromma IF11.61
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15Ungdom300 m häck 1Olle BillgrenHellas FK38.79
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15Ungdom300 m häck 2Gustav BraschWärnamo SK39.34
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15Ungdom300 m häck 3David SteinbergBromma IF41.14
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15Ungdom300 m häck 4Gustav NylanderMalmö AI41.95
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15Ungdom300 m häck 5Hugo WintherTurebergs FK42.63
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15Ungdom300 m häck 6Ludvig JaasundVästerås FK44.14
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomHöjd 1Melwin Lycke HolmKils AIK2.01
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomHöjd 2Ludvig JaasundVästerås FK1.85
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomHöjd 3Rufus ArvénHellas FK1.83
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomHöjd 4Albin CosterÖrgryte IS1.79
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomHöjd 5Linus ÖhmanStrands IF1.73
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomHöjd 6Alexander LudwigsDanderyds SK1.73
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomStav 1Felix SteeneIF Kville4.00
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomStav 2Gustav ThyrmanIF Rigor3.38
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomStav 3Christof NeibSundsvalls FI3.33
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomStav 4Eric MathierHuddinge AIS3.19
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomStav 5Sebastian BrauniasIFK Växjö3.09
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomStav 6David AxelssonUpsala IF2.85
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomLängd 1Melwin Lycke HolmKils AIK7.11/+1.4
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomLängd 2Kristoffer AnderssonFalu IK6.72/+1.5
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomLängd 3Oscar NiklassonHanvikens SK6.62/+1.1
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomLängd 4Isac SvenssonIFK Halmstad6.51/+1.8
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomLängd 5Linus JonssonHässelby SK6.27w/+3.9
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomLängd 6Alex ApelgrimÖrgryte IS6.16/+1.7
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomTresteg 1Melwin Lycke HolmKils AIK14.13w/+3.1
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomTresteg 2Aron SwartzÖstersunds GIF13.27w/+5.7
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomTresteg 3Linus JonssonHässelby SK13.01w/+3.6
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomTresteg 4Oden Grahm GolesIFK Göteborg12.64/+0.5
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomTresteg 5Douglas GoldénKatrineholms SK12.60/+1.1
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomTresteg 6Felix RidderstrålePiteå IF12.29w/+3.1
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomKula 1Oscar NiklassonHanvikens SK16.58
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomKula 2Leo ZikovicIF Kville15.10
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomKula 3Hugo KarsamoSkruvs IF15.09
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomKula 4Viggo BerlinSpårvägens FK13.48
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomKula 5Oliver SonnerupBrattås CK12.94
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomKula 6Alexander KarlssonSkruvs IF12.72
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomDiskus 1Filip SundinIF Göta Karlstad46.65
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomDiskus 2Alexander KarlssonSkruvs IF43.77
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomDiskus 3Joseph LindvallMalmö AI43.75
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomDiskus 4Adam ErikssonHanvikens SK41.59
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomDiskus 5Hugo KarsamoSkruvs IF41.34
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomDiskus 6Linus JonssonHässelby SK41.09
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomSlägga 1Max ForsUpsala IF54.28
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomSlägga 2Alexander KarlssonSkruvs IF50.74
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomSlägga 3Adam HellbomFalu IK46.03
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomSlägga 4Mille EdwardssonBollnäs FIK44.80
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomSlägga 5Lukas LindbladhÅhus FIK44.27
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomSlägga 6Jacob JohanssonVarbergs GIF41.39
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomSpjut 1Noel RudbergLinköpings GIF56.15
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomSpjut 2Hugo KarsamoSkruvs IF52.12
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomSpjut 3Filip SundinIF Göta Karlstad50.13
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomSpjut 4Joseph LindvallMalmö AI46.09
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomSpjut 5Filip LindlöfPiteå IF45.83
USM Trollhättan 9-11/8 2019UP15UngdomSpjut 6Max ForsUpsala IF45.24
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom100 m 1Katharina GråmanTyresö FK12.39
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom100 m 2Wilma SvensonOskarshamns SK12.45
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom100 m 3Ida StaafgårdMalmö AI12.46
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom100 m 4Joy ThulinMalmö AI12.80
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom100 m 5Sofia BjörkmanIF Kville12.99
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom200 m 1Wilma SvensonOskarshamns SK25.63
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom200 m 2Ida StaafgårdMalmö AI25.91
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom200 m 3Lova PermanIF Göta Karlstad26.08
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom200 m 4Joy ThulinMalmö AI26.29
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom200 m 5Milla SvanbergMalmö AI26.78
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom200 m 6Thea Ädling RingIFK Mora26.93
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom400 m 1Lova PermanIF Göta Karlstad57.62
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom400 m 2Elin PetterssonIFK Göteborg59.14
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom400 m 3Sandra ÅbergGöteborgs KIK60.06
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom400 m 4Vanna UllénTurebergs FK60.61
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom400 m 5Filippa ZällÄngelholms IF62.30
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom400 m 6Wilma NordgrenHammarby IF62.93
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom800 m 1Julia SvennbladBohus IF2:17.52
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom800 m 2Sandra ÅbergGöteborgs KIK2:18.79
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom800 m 3Tilda KnauerHälle IF2:19.22
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom800 m 4Elsa PalmgrenSundsvalls FI2:20.18
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom800 m 5Juni RuglandHöörs IS2:21.69
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom800 m 6My RundgrenLuleå FI2:24.81
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom1500 m 1Julia SvennbladBohus IF4:45.77
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom1500 m 2Tilde Axelsson FröjdenlundIFK Växjö4:46.69
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom1500 m 3Elsa PalmgrenSundsvalls FI4:48.08
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom1500 m 4Nora LundinHammarby IF4:51.28
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom1500 m 5Lykke SjöbeckYstads IF4:51.49
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom1500 m 6My RundgrenLuleå FI4:53.66
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom3000 m 1Tilde Axelsson FröjdenlundIFK Växjö9:54.54
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom3000 m 2Fanny AnderssonFalkenbergs IK10:05.70
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom3000 m 3Nora LundinHammarby IF10:16.86
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom3000 m 4My RundgrenLuleå FI10:26.40
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom3000 m 5Nelly ÖssmarHögby IF10:43.17
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom3000 m 6Maja BjörnssonUpsala IF10:48.23
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom1500 m hinder 1Julia SvennbladBohus IF5:11.08
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom1500 m hinder 2Tilde Axelsson FröjdenlundIFK Växjö5:11.18
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom1500 m hinder 3Nelly ÖssmarHögby IF5:18.40
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom1500 m hinder 4Saga HagelinMölndals AIK5:19.15
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom1500 m hinder 5Elvira BredinTurebergs FK5:26.28
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom1500 m hinder 6Maja BjörnssonUpsala IF5:27.13
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom100 m häck 1Clara FalleniusHässelby SK14.94
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom100 m häck 2Klara FrykholmGlanshammars IF14.99
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom100 m häck 3Katharina GråmanTyresö FK15.05
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom100 m häck 4Julia HåkanssonSpårvägens FK15.60
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom100 m häck 5Laura FodorHässelby SK15.63
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom100 m häck 6Milla SvanbergMalmö AI15.64
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom300 m häck 1Hanna KarlssonIF Göta Karlstad43.36
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom300 m häck 2Milla SvanbergMalmö AI44.31
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom300 m häck 3Lisen RignellBromma IF45.49
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom300 m häck 4Vanna UllénTurebergs FK46.88
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom300 m häck 5Silvia PopaMariestads AIF47.77
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16Ungdom300 m häck 6Nadja FernströmHammarby IF48.07
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomHöjd 1Alma UhlinFalu IK1.72
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomHöjd 2Johanna PerssonYstads IF1.65
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomHöjd =3Edda FlinkUpsala IF1.63
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomHöjd =3Frida AnderssonKA 2 IF1.63
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomHöjd 5Ebba HedbergKvarnsvedens GoIF1.63
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomHöjd 6Klara FrykholmGlanshammars IF1.63
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomStav 1Rebecka KrüegerMalmö AI3.60
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomStav 2Emelie BeckmanHässelby SK3.32
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomStav 3Myra ErikssonStocksäters IF3.27
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomStav 4Hanna KarlssonIF Göta Karlstad3.22
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomStav 5Elsa KasperssonVarbergs GIF3.08
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomStav 6Ellinor HannerforsHaparanda SKT3.08
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomLängd 1Katharina GråmanTyresö FK5.78/0.0
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomLängd 2Elin PetterssonIFK Göteborg5.42/-0.7
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomLängd 3Clara FalleniusHässelby SK5.34/0.0
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomLängd 4Alma FlygtTäby IS5.31/-0.3
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomLängd 5Hanna KarlssonIF Göta Karlstad5.30/0.0
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomLängd 6Tindra RedenforsIFK Halmstad5.29/0.0
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomTresteg 1Katharina GråmanTyresö FK12.23w/ +2.3
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomTresteg 2Klara FrykholmGlanshammars IF11.96/+1.9
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomTresteg 3Tindra FrykholmGlanshammars IF11.59w/+2.4
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomTresteg 4Klara AvebäckHellas FK11.34w/+3.4
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomTresteg 5Justina EsangbedoKvarnsvedens GoIF10.96w/+5.5
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomTresteg 6Ebba NiklassonSävedalens AIK10.76w/+2.1
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomKula 1Julia ScharnellEslövs AI14.67
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomKula 2Amanda PetterssonIFK Växjö14.14
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomKula 3Linn Gabrielli GustafssonRåby-Rekarne FI13.00
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomKula 4Thea LöfmanMalmö AI13.00
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomKula 5Justina EsangbedoKvarnsvedens GoIF12.83
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomKula 6Victoria WickmanAlunda SK12.06
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomDiskus 1Linn Gabrielli GustafssonRåby-Rekarne FI36.22
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomDiskus 2Victoria WickmanAlunda SK35.50
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomDiskus 3Thea BjörkIFK Växjö35.20
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomDiskus 4Thea LöfmanMalmö AI33.73
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomDiskus 5Emilia WamslerHeleneholms IF33.22
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomDiskus 6Lovisa HörnströmTrollhättan FIK28.95
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomSlägga 1Thea LöfmanMalmö AI59.03
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomSlägga 2Molly SkuggeTurebergs FK53.78
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomSlägga 3Isabella WiklundVästerås FK51.25
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomSlägga 4Vilma DambergTurebergs FK49.08
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomSlägga 5Linn HarryssonHammarby IF47.46
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomSlägga 6Ebba WulcanSäffle FIK47.27
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomSpjut 1Amanda OlssonSäffle FIK42.33
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomSpjut 2Ingrid LundkvistBrännans FF40.35
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomSpjut 3Maria GrenegårdIF Göta Karlstad36.15
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomSpjut 4Ida ElménIF Kville35.34
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomSpjut 5Ebba HedbergKvarnsvedens GoIF34.96
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF16UngdomSpjut 6Malin LundgrenEksjö Södra IK34.28
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15Ungdom80 m 1Elvira TanderudTrollhättan FIK10.06
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15Ungdom80 m 2Emilia FranzénKlippans FK10.39
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15Ungdom80 m 3Klara PerssonIFK Lund10.48
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15Ungdom80 m 4Hilma WideUpsala IF10.56
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15Ungdom80 m 5Nike IsakssonIFK Lidingö10.71
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15Ungdom80 m 6Magda KarlssonIFK Lund10.91
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15Ungdom300 m 1Moa GranatVallentuna FK40.17
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15Ungdom300 m 2Nike IsakssonIFK Lidingö40.30
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15Ungdom300 m 3Elvira TanderudTrollhättan FIK40.85
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15Ungdom300 m 4Ella BorgMölndals AIK41.04
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15Ungdom300 m 5Lia CederbergHässelby SK42.13
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15Ungdom300 m 6Emilia FranzénKlippans FK42.16
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15Ungdom800 m 1Julia MeijerIFK Mora2:16.98
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15Ungdom800 m 2Johanna HofvendahlIS Göta2:17.35
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15Ungdom800 m 3Saga ProvciIFK Göteborg2:17.36
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15Ungdom800 m 4Alma SvantessonMölndals AIK2:17.39
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15Ungdom800 m 5Elina HellgrenVallentuna FK2:21.74
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15Ungdom800 m 6Estelle StrandIFK Lidingö2:23.81
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15Ungdom2000 m 1Johanna HofvendahlIS Göta6:28.19
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15Ungdom2000 m 2Alma SvantessonMölndals AIK6:34.89
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15Ungdom2000 m 3Julia MeijerIFK Mora6:39.73
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15Ungdom2000 m 4Ida KnutssonUpsala IF6:39.77
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15Ungdom2000 m 5Saga ProvciIFK Göteborg6:48.05
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15Ungdom2000 m 6Louise LarssonKongahälla AIK7:15.61
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15Ungdom1500 m hinder 1Elina HellgrenVallentuna FK5:09.72
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15Ungdom1500 m hinder 2Ida KnutssonUpsala IF5:14.43
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15Ungdom1500 m hinder 3Saga ProvciIFK Göteborg5:23.28
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15Ungdom1500 m hinder 4Julia MeijerIFK Mora5:29.35
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15Ungdom1500 m hinder 5Felicia BrinkIF Kville5:36.37
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15Ungdom1500 m hinder 6Fanny AmrénTjalve IF Norrköping5:36.99
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15Ungdom80 m häck 1Sara WinbergTäby IS11.55
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15Ungdom80 m häck 2Linnéa SvanhallFIK Färjestaden11.77
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15Ungdom80 m häck 3Moa GranatVallentuna FK11.89
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15Ungdom80 m häck 4Sydney KarströmÅhus FIK12.12
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15Ungdom80 m häck 5Nora LindahlHässelby SK12.14
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15Ungdom80 m häck 6Sofia WallinVarbergs GIF12.51
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15Ungdom300 m häck 1Moa GranatVallentuna FK41.44
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15Ungdom300 m häck 2Ella BorgMölndals AIK44.01
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15Ungdom300 m häck 3Sydney KarströmÅhus FIK44.50
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15Ungdom300 m häck 4Sofia WallinVarbergs GIF44.89
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15Ungdom300 m häck 5Elin JoabssonIFK Växjö47.02
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15Ungdom300 m häck 6Emilia MandlMalmö AI48.60
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomHöjd 1Tilde BjeragerHöörs IS1.71
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomHöjd 2Jonna LundgrenSkruvs IF1.67
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomHöjd 3Emma HäggblomUpsala IF1.65
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomHöjd 4Linnéa SvanhallFIK Färjestaden1.65
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomHöjd 5Olivia KålenMarieby GoIF1.58
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomHöjd 6Lovisa BlomqvistMarieby GoIF1.58
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomStav 1Sara WinbergTäby IS3.81
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomStav 2Rebecka ForslingHuddinge AIS3.20
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomStav 3Elli JohanssonKA 2 IF3.00
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomStav 4Ida Jexe EkIFK Halmstad2.95
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomStav 5Sofia OlssonIF Rigor2.84
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomStav 6Lovisa BlomqvistMarieby GoIF2.78
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomLängd 1Sydney KarströmÅhus FIK5.55/+1.4
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomLängd 2Saga HermundstadHässelby SK5.52/+1.8
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomLängd 3Nicole NybergHässelby SK5.52/0.0
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomLängd 4Linnéa SvanhallFIK Färjestaden5.38w/+2.8
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomLängd 5Tyra Tunander CedreniusIFK Lidingö5.37/+1.7
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomLängd 6Alva NordvargUpsala IF5.28/+1.4
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomTresteg 1Jonna LundgrenSkruvs IF11.70w/+5.2
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomTresteg 2Tilde SöderlundAlunda SK11.65w/+2.6
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomTresteg 3Nicole NybergHässelby SK11.64w/+3.6
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomTresteg 4Jasmine GyllenhammarHässelby SK11.54w/+2.5
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomTresteg 5Aicha KonéUllevi FK11.38/+1.8
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomTresteg 6Sophie SäweKils AIK10.86w/+3.0
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomKula 1Jonna LundgrenSkruvs IF13.40
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomKula 2Tilda BernhultKFUM Örebro13.24
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomKula 3Emilia WernerlivKongahälla AIK12.69
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomKula 4Ebba LindHanvikens SK11.98
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomKula 5Bea Vold JohannessonIFK Sunne11.50
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomKula 6Hanna BertilssonEskilstuna FI11.24
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomDiskus 1Levina RingdahlMarieby GoIF39.41
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomDiskus 2Tilda BernhultKFUM Örebro39.38
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomDiskus 3Matilda ÅkermanIFK Halmstad37.88
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomDiskus 4Stella GudmundssonIFK Växjö36.49
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomDiskus 5Tilde GrönwallÖresund FK36.12
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomDiskus 6Elvira HögmanKils AIK35.67
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomSlägga 1Ebba LindHanvikens SK49.56
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomSlägga 2Tilde GrönwallÖresund FK45.75
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomSlägga 3Saga BergÖsthammar FI44.95
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomSlägga 4Elvira HögmanKils AIK42.03
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomSlägga 5Alva EnbladHammarby IF41.78
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomSlägga 6Amanda JönssonLinköpings GIF40.39
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomSpjut 1Tilda BernhultKFUM Örebro40.84
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomSpjut 2Stella GudmundssonIFK Växjö40.83
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomSpjut 3Matilda ÅkermanIFK Halmstad39.02
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomSpjut 4Matilda ErikssonVästerås FK37.43
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomSpjut 5Alice DavidssonWärnamo SK34.84
USM Trollhättan 9-11/8 2019UF15UngdomSpjut 6Lovisa BlomqvistMarieby GoIF31.72