Start Filtrering Smfriidrott.com Friidrott.se

SM-pokalen - filtrering

Sök i ett eller flera fält nedan. Exempel: Åldersgrupp: Välj "Juniorer" för att få fram ålderskategorin 18-22 år.

Exempel 2: Välj Ullevi FK vid klubb näst längst ner och tryck på "Sök". Då visas först placering, poäng och antal poängplatser följt av de aktiva som tog poäng. Eller sök på "Tävling: ISM Gävle 17-18/2 2018" samt "Klubb: Malmö AI" för att se hur många och vilka topp-6-placeringar MAI tog.

Sammanställd av jonas.hedman@friidrott.se

Välj filtrering









Poängtabellen

Aktuell filtrering: 2020, Junior
PlacKlubbPoängAntalMKM22P19P17K22F19F17P16P15F16F15
1Hässelby SK228.75737866.7538.2545.75
2Malmö AI1805556.2514.2521.7587.75
3Örgryte IS124.53763.7515.75396
4Turebergs FK109.133826.2546.1332.254.5
5Ullevi FK91.53039455.252.25
6Göteborgs KIK872636.7550.25
7Mölndals AIK82.52629.2528.5186.75
8Spårvägens FK76.5284513.513.54.5
9Upsala IF63.75250.753029.253.75
10Täby IS63192.2515369.75
11IFK Växjö58.51815.75366.75
Västerås FK58.5236156.7530.75
13Sävedalens AIK55.52115.7516.5914.25
14IK Ymer52.88216937.88
15KFUM Örebro44.251417.2510.513.53
16Hälle IF42.751114.2528.5
17Lidköpings IS36.751131.55.25
18Tjalve IF Norrköping35.251011.2524
IFK Helsingborg35.2596.7519.59
IF Göta Karlstad35.251316.515.753
21Huddinge AIS33.38168.2511.6313.5
22IFK Lidingö31.5137.515.7562.25
Högby IF31.595.2526.25
24Linköpings GIF23.25610.52.2510.5
25Råby-Rekarne FI22.5522.5
IK Lerum FI22.596.751.514.25
IF Kville22.510184.5
28Eskilstuna FI20.2565.2596
29Skellefteå AIK19.5711.258.25
30Hovslätts IK18.75717.251.5
31Falu IK17.25415.751.5
32Hammarby IF15.7545.2510.5
33Hellas FK14.25591.53.75
34Ärla IF13.5310.53
35Umedalens IF12.7556.751.54.5
Ängelholms IF12.7553.759
37IFK Göteborg1258.251.52.25
38Nyköpings BIS10.556.753.75
IFK Lund10.5410.5
40Bollnäs FIK9.7539.75
Valbo AIF9.7549.75
42Trångsvikens IF929
Falkenbergs IK929
Motala AIF932.256.75
Kyrkhults SK929
46Strands IF8.2548.25
KA 2 IF8.2542.2533
Mälarhöjdens IK8.2548.25
49AIK7.533.753.75
50Kalmar SK6.7525.251.5
Sya SK6.7526.75
Gefle IF6.7566.75
53Åsbro GoIF5.2535.25
Linköpings LK5.2525.25
55Höörs IS4.524.5
Athletics 24Seven SK4.522.252.25
Rånäs 4H4.534.5
IFK Umeå4.522.252.25
59Borlänge LK3.7513.75
Kvarnsvedens GoIF3.7520.753
SK Bore3.7522.251.5
Haparanda SKT3.7523.75
Järvsö IF3.7513.75
64OK Landehof313
Estuna IF313
Stora Skedvi IK313
Stocksäters IF323
IK Orient322.250.75
Brännans FF313
Trollhättans SOK313
71IK Hakarpspojkarna2.2512.25
Marieby GIF2.2522.25
73Bromma IF1.521.5
FIF Gnistan1.511.5
Timrå AIF1.511.5
Åhus FIK1.520.750.75
Sundsvalls FI1.511.5
Östersunds GIF1.511.5
Södertälje IF1.511.5
Finspångs AIK1.511.5
81Dala-Järna IK0.7510.75
Eslövs AI0.7510.75
OK Ravinen0.7510.75
84IFK Mora0.3810.38

Relaterade resultat
TävlingUte/InneKlassÅldersgr.GrenPlac.nameKlubbResultat
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UM22Junior8 km terräng 1Samuel FitsumbrhanHälle IF25:41
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UM22Junior8 km terräng 2Axel DjurbergHässelby SK25:47
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UM22Junior8 km terräng 3Miguel PalmMölndals AIK25:47
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UM22Junior8 km terräng 4Leo MagnussonSävedalens AIK25:58
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UM22Junior8 km terräng 5Simon SundströmIFK Lidingö26:02
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UM22Junior8 km terräng 6Axel GranqvistOK Ravinen26:13
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UM22JuniorLag1Hässelby SK41
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UM22JuniorLag2IFK Lidingö44
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UM22JuniorLag3Högby IF49
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UM22JuniorLag4Spårvägens FK75
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UP19Junior6 km terräng 1Sharmarke AhmedHälle IF19:54
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UP19Junior6 km terräng 2Andreas CarlssonHässelby SK20:03
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UP19Junior6 km terräng 3Nils BredinHälle IF20:05
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UP19Junior6 km terräng 4Oskar PalmSpårvägens FK20:26
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UP19Junior6 km terräng 5Linus Agervig KristianssonIFK Göteborg20:37
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UP19Junior6 km terräng 6Jimmy ÖhmanGefle IF20:42
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UP19JuniorLag1Hässelby SK26
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UP19JuniorLag2Spårvägens FK49
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UP19JuniorLag3Sävedalens AIK55
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UK22Junior6 km terräng 1Linnéa SennströmHässelby SK22:09
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UK22Junior6 km terräng 2Elin MarkussonTrångsvikens IF22:50
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UK22Junior6 km terräng 3Ida Agervig KristianssonTrollhättans SOK23:07
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UK22Junior6 km terräng 4Evelina HenrikssonIFK Umeå23:23
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UK22Junior6 km terräng 5Malin DahlbäckEskilstuna FI23:42
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UK22Junior6 km terräng 6Alice GrebergMölndals AIK24:04
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UF19Junior4 km terräng 1Elsa WalleniusVästerås FK14:34
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UF19Junior4 km terräng 2Tilda ÖstbergBorlänge LK14:45
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UF19Junior4 km terräng 3Julia NielsenGöteborgs KIK14:49
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UF19Junior4 km terräng 4Malin Agervig KristianssonIFK Göteborg14:52
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UF19Junior4 km terräng 5Lovisa BivstedtHässelby SK15:13
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UF19Junior4 km terräng 6Wilma NielsenGöteborgs KIK15:37
SM 10 km Anderstorp 10/10 2020UM22Junior10 km1Samuel FitsumbrhanHälle IF29:37
SM 10 km Anderstorp 10/10 2020UM22Junior10 km2Oliver LöfqvistSpårvägens FK29:38
SM 10 km Anderstorp 10/10 2020UM22Junior10 km3Hussein IbrahimUllevi FK29:56
SM 10 km Anderstorp 10/10 2020UM22Junior10 km4Erik KarlssonHögby IF30:23
SM 10 km Anderstorp 10/10 2020UM22Junior10 km5Merih HagosVästerås FK30:46
SM 10 km Anderstorp 10/10 2020UM22Junior10 km6Yassin AbdiHässelby SK30:52
SM 10 km Anderstorp 10/10 2020UK22Junior10 km1Linnéa SennströmHässelby SK34:17
SM 10 km Anderstorp 10/10 2020UK22Junior10 km2Jessica BorgSpårvägens FK39:54
SM 10 km Anderstorp 10/10 2020UK22Junior10 km3Linnea SmalströmSävedalens AIK41:12
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UM22Junior4x100 m 1Örgryte IS41.95
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UM22Junior4x100 m 2Ullevi FK43.49
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UM22Junior4x100 m 3Örgryte IS44.99
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UM22Junior4x100 m 4IFK Göteborg45.15
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UM22Junior4x100 m 5Mölndals AIK45.24
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UM22Junior3x400 m 1Turebergs FK2:30.08
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UM22Junior3x400 m 2IFK Göteborg2:31.43
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UM22Junior3x400 m 3Ullevi FK2:31.51
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UM22Junior3x400 m 4Örgryte IS2:32.74
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UM22Junior3x400 m 5Sävedalens AIK2:47.68
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UM22Junior3x800 m 1Spårvägens FK5:55.95
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UM22Junior3x800 m 2Örgryte IS6:10.19
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UP19Junior4x100 m 1Ullevi FK41.30
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UP19Junior4x100 m 2Malmö AI42.07
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UP19Junior4x100 m 3IFK Växjö43.13
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UP19Junior4x100 m 4Mölndals AIK43.25
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UP19Junior4x100 m 5Västerås FK44.34
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UP19Junior1000 m stafett 1Malmö AI1:59.30
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UP19Junior1000 m stafett 2IF Kville2:02.02
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UP19Junior1000 m stafett 3Spårvägens FK2:02.32
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UP19Junior1000 m stafett 4Västerås FK2:05.71
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UP19Junior1000 m stafett 5Örgryte IS2:07.40
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UP19Junior1000 m stafett 6Åhus FIK2:09.43
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UP19Junior3x800 m 1Mölndals AIK5:58.99
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UP19Junior3x800 m 2IFK Lidingö6:00.84
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UP19Junior3x800 m 3Hässelby SK6:04.08
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UP19Junior3x800 m 4KA 2 IF6:15.22
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UP19Junior3x800 m 5Gefle IF6:34.87
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UP19Junior3x800 m 6Sävedalens AIK6:43.70
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UK22Junior4x100 m 1Sävedalens AIK48.44
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UK22Junior4x100 m 2Örgryte IS50.37
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UK22Junior4x100 m 3Göteborgs KIK50.88
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UK22Junior3x400 m 1Göteborgs KIK3:05.94
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UK22Junior3x400 m 2Örgryte IS3:15.35
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UK22Junior3x800 m 1Mölndals AIK7:26.52
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UK22Junior3x800 m 2Göteborgs KIK7:39.46
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UK22Junior3x800 m 3Örgryte IS8:41.23
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UF19Junior4x100 m 1Malmö AI45.83
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UF19Junior4x100 m 2Mälarhöjdens IK49.96
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UF19Junior4x100 m 3IK Lerum FI50.78
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UF19Junior4x100 m 4Mölndals AIK1:28.68
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UF19Junior1000 m stafett 1Göteborgs KIK2:17.22
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UF19Junior1000 m stafett 2Malmö AI2:18.94
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UF19Junior1000 m stafett 3IK Lerum FI2:22.06
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UF19Junior3x800 m 1Göteborgs KIK7:07.00
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UF19Junior3x800 m 2Sävedalens AIK7:07.58
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UF19Junior3x800 m 3IK Lerum FI8:17.71
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22Junior100 m 1Filip SchwartzMölndals AIK10.74
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22Junior100 m 2William ThorStrands IF10.82
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22Junior100 m 3Anders PihlbladKFUM Örebro10.88
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22Junior100 m 4Viktor ThorStrands IF10.95
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22Junior100 m 5Omar ChaabanIFK Helsingborg10.98
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22Junior100 m 6Jonatan HirshÖrgryte IS11.15
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22Junior200 m 1Anders PihlbladKFUM Örebro21.10w
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22Junior200 m 2Kasper KadestålMalmö AI21.43w
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22Junior200 m 3Filip SchwartzMölndals AIK21.54w
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22Junior200 m 4Omar ChaabanIFK Helsingborg21.80w
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22Junior200 m 5William ThorStrands IF22.01w
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22Junior200 m 6Oskar MottaUpsala IF22.16w
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22Junior400 m 1Kasper KadestålMalmö AI48.61
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22Junior400 m 2Samuel WiikÖrgryte IS50.03
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22Junior400 m 3Anton BertilssonIFK Växjö50.06
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22Junior400 m 4Samuel AndreassonIFK Göteborg50.13
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22Junior400 m 5Edvin HagbergTurebergs FK50.15
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22Junior400 m 6Markus ÖgrenIF Göta Karlstad50.18
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22Junior800 m 1Yared KidaneEskilstuna FI1:53.58
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22Junior800 m 2Henry JacobsonSpårvägens FK1:55.94
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22Junior800 m 3Johan LammMölndals AIK1:56.89
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22Junior800 m 4Abdul Majiid MusseLinköpings LK1:57.05
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22Junior800 m 5Mathias SöderUllevi FK1:57.96
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22Junior800 m 6Tobias EknorSpårvägens FK1:58.37
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22Junior1500 m 1Oliver LöfqvistSpårvägens FK4:02.43
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22Junior1500 m 2Jonatan GustafssonKFUM Örebro4:03.12
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22Junior1500 m 3Abdul Majiid MusseLinköpings LK4:03.67
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22Junior1500 m 4Michael WeldayStocksäters IF4:05.37
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22Junior1500 m 5Edvin HagbergTurebergs FK4:08.33
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22Junior1500 m 6Erik JälknäsSävedalens AIK4:10.01
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22Junior5000 m 1Miguel PalmMölndals AIK15:10.63
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22Junior5000 m 2Samuel FitsumbrhanHälle IF15:11.48
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22Junior5000 m 3Axel DjurbergHässelby SK15:12.34
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22Junior5000 m 4Oliver LöfqvistSpårvägens FK15:15.10
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22Junior5000 m 5Hussein IbrahimUllevi FK15:22.99
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22Junior5000 m 6Samuel Eriksson LidbrinkSpårvägens FK15:32.12
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22Junior2000 m hinder 1Leo MagnussonSävedalens AIK5:56.08
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22Junior2000 m hinder 2Axel DjurbergHässelby SK5:58.65
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22Junior2000 m hinder 3Miguel PalmMölndals AIK6:03.15
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22Junior2000 m hinder 4Olof SilvanderIFK Lidingö6:08.03
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22Junior110 m häck 1Max HreljaMalmö AI13.88
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22Junior110 m häck 2Staffan RisbergTurebergs FK14.90
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22Junior110 m häck 3Philip StömneValbo AIF15.03
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22Junior110 m häck 4David AdrianHuddinge AIS15.50
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22Junior400 m häck 1Anton BertilssonIFK Växjö52.56
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22Junior400 m häck 2Fredrik KihlblomHuddinge AIS53.31
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22Junior400 m häck 3Viktor BondessonMalmö AI54.72
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22Junior400 m häck 4Gustav KarlssonKFUM Örebro55.34
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22Junior400 m häck 5Samuel WiikÖrgryte IS55.48
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22Junior400 m häck 6Philip StömneValbo AIF56.76
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22JuniorHöjd 1Emil UhlinFalu IK2.04
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22JuniorHöjd 2Arvid RybergIF Göta Karlstad2.01
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22JuniorHöjd 3Simon LarssonIK Ymer1.97
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22JuniorHöjd 4Samuel FranssonMalmö AI1.97
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22JuniorHöjd 5Carl WindmarSpårvägens FK1.87
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22JuniorHöjd 6Kevin DuvertTurebergs FK1.81
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22JuniorStav 1Robin JacobssonUllevi FK4.80
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22JuniorStav 2Gustav MagnussonTjalve IF Norrköping4.70
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22JuniorStav 3Magnus HerstedtMalmö AI4.56
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22JuniorStav 4Carl-Einar Söderström EskonniemiHellas FK4.42
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22JuniorLängd 1Tobias CarlrydÖrgryte IS7.36w/+3.8
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22JuniorLängd 2Jonatan HirshÖrgryte IS7.28w/+3.5
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22JuniorLängd 3Albin MånssonIFK Växjö7.22w/+4.8
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22JuniorLängd 4Gustav MagnussonTjalve IF Norrköping7.22w/+3.3
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22JuniorLängd 5Alexander NymanHässelby SK6.96w/+4.1
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22JuniorLängd 6Oskar ErixonIF Göta Karlstad6.87/+1.9
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22JuniorTresteg 1Gustaf BålströmUllevi FK14.34w/+2.4
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22JuniorTresteg 2Victor KochÖrgryte IS14.19/0.0
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22JuniorTresteg 3Markus LundborgUllevi FK14.09/0.0
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22JuniorTresteg 4Tobias CarlrydÖrgryte IS14.01/-1.0
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22JuniorTresteg 5Alexander NymanHässelby SK13.98/+1.1
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22JuniorTresteg 6Samuel WiikÖrgryte IS13.80/+0.2
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22JuniorKula 1Wictor PeterssonMalmö AI19.81
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22JuniorKula 2Lukas BjörningerTurebergs FK15.63
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22JuniorKula 3Ragnar CarlssonHässelby SK15.39
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22JuniorKula 4Sebastian LöschnerSpårvägens FK15.28
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22JuniorKula 5Simon LanngrenSävedalens AIK14.13
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22JuniorKula 6Jakob SamuelssonHässelby SK13.95
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22JuniorDiskus 1Wictor PeterssonMalmö AI57.51
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22JuniorDiskus 2Sebastian LöschnerSpårvägens FK50.36
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22JuniorDiskus 3Lukas BjörningerTurebergs FK49.65
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22JuniorDiskus 4Jakob SamuelssonHässelby SK48.42
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22JuniorDiskus 5Lukas HamrinTimrå AIF48.23
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22JuniorDiskus 6Patrik LindstedtHässelby SK45.75
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22JuniorSlägga 1Ragnar CarlssonHässelby SK70.40
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22JuniorSlägga 2Ivar MoisanderSpårvägens FK61.96
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22JuniorSlägga 3August BergstrandUllevi FK59.64
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22JuniorSlägga 4Johannes NilssonVästerås FK56.19
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22JuniorSlägga 5Patrik LindstedtHässelby SK55.83
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22JuniorSpjut 1Jakob SamuelssonHässelby SK70.48
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22JuniorSpjut 2Carl WidenholmHellas FK63.04
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22JuniorSpjut 3Albert OttanderEstuna IF62.93
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22JuniorSpjut 4Simon ThorHässelby SK60.23
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22JuniorSpjut 5Edvin HagbergTurebergs FK53.98
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UM22JuniorSpjut 6Emil NilssonIF Göta Karlstad52.83
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19Junior100 m 1Thomas JonesIFK Växjö10.51
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19Junior100 m 2Emil JohanssonTurebergs FK10.61
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19Junior100 m 3Zion ErikssonTäby IS10.65
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19Junior100 m 4Oliwer DanielssonUllevi FK10.79
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19Junior100 m 5Simon SharapoKFUM Örebro10.83
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19Junior100 m 6Rafael Tejada De LeonUllevi FK10.89
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19Junior200 m 1Zion ErikssonTäby IS21.28
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19Junior200 m 2Simon SharapoKFUM Örebro21.63
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19Junior200 m 3Rafael Tejada De LeonUllevi FK21.71
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19Junior200 m 4Paul FörnestigHammarby IF21.86
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19Junior200 m 5Caleb ConableMalmö AI21.96
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19Junior200 m 6Simon PlesseUpsala IF22.73
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19Junior400 m 1Emil JohanssonTurebergs FK47.73
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19Junior400 m 2Karl WållgrenIK Lerum FI48.58
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19Junior400 m 3Johan ClaesonLinköpings GIF49.03
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19Junior400 m 4Mattias WaernulfVästerås FK49.09
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19Junior400 m 5Robin IsakssonIFK Lidingö50.71
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19Junior400 m 6Jakob ZällÄngelholms IF51.10
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19Junior800 m 1Erik GuanderSävedalens AIK1:56.25
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19Junior800 m 2Victor WahlgrenMölndals AIK1:56.94
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19Junior800 m 3Elias BrinkIF Kville1:57.57
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19Junior800 m 4Kevin BodénMotala AIF1:57.71
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19Junior800 m 5Max BechtelHässelby SK1:58.23
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19Junior800 m 6Julius MördrupIFK Lidingö1:59.11
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19Junior1500 m 1Samuel PihlströmHälle IF3:54.30
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19Junior1500 m 2Omar NuurIFK Växjö3:57.26
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19Junior1500 m 3Sharmarke AhmedHälle IF4:01.67
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19Junior1500 m 4Jonathan EdmanIFK Umeå4:06.25
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19Junior1500 m 5Julius MördrupIFK Lidingö4:07.30
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19Junior1500 m 6Jimmy ÖhmanGefle IF4:07.68
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19Junior5000 m 1Emil Millán de la OlivaEskilstuna FI13:56.57
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19Junior5000 m 2Sharmarke AhmedHälle IF15:24.93
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19Junior5000 m 3Wilhelm BergentzKFUM Örebro15:26.48
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19Junior5000 m 4Nils BredinHälle IF15:27.20
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19Junior5000 m 5Arvid BacktemanSävedalens AIK15:34.31
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19Junior5000 m 6Anders Danielson FrostDala-Järna IK15:37.79
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19Junior2000 m hinder 1Omar NuurIFK Växjö5:53.16
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19Junior2000 m hinder 2Nils BredinHälle IF6:05.26
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19Junior2000 m hinder 3Hassan AbdiqadirVästerås FK6:08.56
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19Junior2000 m hinder 4Eric WestbergSK Bore6:23.06
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19Junior110 m häck 1Benjamin TinglöfÄrla IF13.90
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19Junior110 m häck 2Thomas JonesIFK Växjö14.11
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19Junior110 m häck 3Carl af ForsellesHässelby SK14.19
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19Junior110 m häck 4Sidrak AfeworkSpårvägens FK14.28
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19Junior110 m häck 5Jonatan HåkanssonHässelby SK14.65
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19Junior110 m häck 6Max Rosquist-LarssonMalmö AI14.75
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19Junior400 m häck 1Oskar EdlundTäby IS52.23
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19Junior400 m häck 2Johan ClaesonLinköpings GIF52.44
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19Junior400 m häck 3Karl WållgrenIK Lerum FI53.94
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19Junior400 m häck 4Linus StrandKFUM Örebro53.38
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19Junior400 m häck 5Viktor HedlundFalu IK59.42
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19Junior400 m häck 6Herman ForsbergUllevi FK61.16
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19JuniorHöjd 1Oliver EricssonUpsala IF2.03
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19JuniorHöjd 2Lukas EdqvistÖrgryte IS2.01
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19JuniorHöjd 3Olle BångUmedalens IF1.97
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19JuniorHöjd 4Theodor DuvertTurebergs FK1.91
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19JuniorHöjd 5Emil De Maria PeterssonTurebergs FK1.91
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19JuniorHöjd =6Erik DahlbergTurebergs FK1.87
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19JuniorHöjd =6Olle HammarbergHuddinge AIS1.87
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19JuniorStav 1Carl af ForsellesHässelby SK4.83
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19JuniorStav 2Emil CarlssonIFK Växjö4.78
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19JuniorStav 3Harald GemmelHammarby IF4.58
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19JuniorStav 4Tobias SolbergHässelby SK4.51
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19JuniorStav 5Jonatan HåkanssonHässelby SK4.33
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19JuniorStav 6Samuel ErikssonRånäs 4H4.22
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19JuniorLängd 1Erik JohanssonUllevi FK7.37/+1.1
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19JuniorLängd 2Carl af ForsellesHässelby SK7.36/+1.9
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19JuniorLängd 3Oliwer DanielssonUllevi FK7.32/+1.7
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19JuniorLängd 4Caleb ConableMalmö AI7.06/+1.6
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19JuniorLängd 5Lukas ZardersHässelby SK6.63/+1.5
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19JuniorLängd 6Gustav TartuIF Kville6.61w/+4.7
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19JuniorTresteg 1Lukas EdqvistÖrgryte IS14.42/0.0
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19JuniorTresteg 2Oskar WeidenholmMölndals AIK14.31/0.0
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19JuniorTresteg 3Melker ManneUllevi FK13.96/0.0
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19JuniorTresteg 4David ÅrhammarIFK Lidingö13.83/0.0
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19JuniorTresteg 5Gustav TartuIF Kville13.72/0.0
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19JuniorTresteg 6Olle HammarbergHuddinge AIS12.76/0.0
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19JuniorKula 1Måns RoosMölndals AIK17.74
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19JuniorKula 2Caspar LarssonHuddinge AIS16.93
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19JuniorKula 3Victor WisénUpsala IF16.03
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19JuniorKula 4Leo Frid GöranssonSävedalens AIK15.23
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19JuniorKula 5Malek EmghemesSödertälje IF13.26
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19JuniorKula 6Fredrik GrundIF Kville12.02
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19JuniorDiskus 1Leo JanénKalmar SK53.17
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19JuniorDiskus 2Victor WisénUpsala IF51.48
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19JuniorDiskus 3Karl LudvikTurebergs FK50.46
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19JuniorDiskus 4Måns RoosMölndals AIK50.41
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19JuniorDiskus 5Johannes LiliusHuddinge AIS48.88
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19JuniorDiskus 6Emil HolmTurebergs FK46.20
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19JuniorSlägga 1Hugo SörbyUpsala IF66.62
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19JuniorSlägga 2Alfons HaalsVästerås FK63.99
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19JuniorSlägga 3Hampus WallinHovslätts IK63.55
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19JuniorSlägga 4Karl LudvikTurebergs FK63.13
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19JuniorSlägga 5William LanndalenUllevi FK59.75
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19JuniorSlägga 6Johannes LiliusHuddinge AIS53.41
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19JuniorSpjut 1William LanndalenUllevi FK61.01
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19JuniorSpjut 2Jakob RahmSävedalens AIK60.24
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19JuniorSpjut 3Karl LudvikTurebergs FK59.04
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19JuniorSpjut 4Pontus GustavssonVästerås FK49.94
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19JuniorSpjut 5Pontus LundqvistSundsvalls FI48.63
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP19JuniorSpjut 6Gabriel AxelssonUpsala IF46.44
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UK22Junior100 m 1Julia HenrikssonIFK Helsingborg11.80
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UK22Junior100 m 2Emelie RantzowIK Ymer11.81
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UK22Junior100 m 3Nikki SjöbergBollnäs FIK11.94
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UK22Junior100 m 4Greta DeltinHässelby SK11.97
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UK22Junior100 m 5Amanda HolmbergLidköpings IS12.16
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UK22Junior100 m 6Karolina SvenssonMarieby GIF12.27
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UK22Junior200 m 1Julia HenrikssonIFK Helsingborg23.87w
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UK22Junior200 m 2Nikki SjöbergBollnäs FIK23.98w
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UK22Junior200 m 3Emelie RantzowIK Ymer24.50w
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UK22Junior200 m 4Linnea FrobeTäby IS24.83w
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UK22Junior200 m 5Virva RylanderVästerås FK24.98w
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UK22Junior200 m 6Clara AugustssonIK Ymer25.06w
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UK22Junior400 m 1Amanda HolmbergLidköpings IS55.20
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UK22Junior400 m 2Lovisa LindeTäby IS55.88
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UK22Junior400 m 3Jonna ClaessonStora Skedvi IK56.43
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UK22Junior400 m 4Celina ReichardtSpårvägens FK56.92
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UK22Junior400 m 5Linnea FrobeTäby IS57.34
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UK22Junior400 m 6Virva RylanderVästerås FK58.58
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UK22Junior800 m 1Maria FreijMalmö AI2:11.80
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UK22Junior800 m 2Thea NorlundSkellefteå AIK2:12.86
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UK22Junior800 m 3Alicia NilssonUllevi FK2:13.75
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UK22Junior800 m 4Amanda HolmbergLidköpings IS2:18.07
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UK22Junior800 m 5Malin DahlbäckEskilstuna FI2:21.23
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UK22Junior1500 m 1Emilia LillemoTäby IS4:36.26
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UK22Junior1500 m 2Thea NorlundSkellefteå AIK4:37.39
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UK22Junior1500 m 3Malin DahlbäckEskilstuna FI4:44.31
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UK22Junior1500 m 4Alicia NilssonUllevi FK4:44.55
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UK22Junior1500 m 5Jessica BorgSpårvägens FK4:47.27
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UK22Junior1500 m 6Ida EsperiHaparanda SKT4:49.97
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UK22Junior5000 m 1Linnéa SennströmHässelby SK17:00.85
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UK22Junior5000 m 2Kristina AxelssonSya SK17:05.25
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UK22Junior5000 m 3Julia SamuelssonHögby IF17:38.82
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UK22Junior5000 m 4Alice GrebergMölndals AIK18:06.65
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UK22Junior2000 m hinder 1Julia SamuelssonHögby IF6:49.84
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UK22Junior2000 m hinder 2Emilia LillemoTäby IS6:58.46
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UK22Junior2000 m hinder 3Kristina AxelssonSya SK7:11.46
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UK22Junior2000 m hinder 4Amanda EkbladLinköpings GIF7:38.65
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UK22Junior2000 m hinder 5Julia JohanssonIK Lerum FI8:07.76
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UK22Junior100 m häck 1Amanda HolmbergLidköpings IS13.67
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UK22Junior100 m häck 2Maria SödergrenTäby IS14.46
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UK22Junior100 m häck 3Tess Hertz SaebböGöteborgs KIK14.49
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UK22Junior100 m häck 4Sofia LindhUpsala IF14.64
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UK22Junior100 m häck 5Emelie RantzowIK Ymer15.10
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UK22Junior100 m häck 6Levina AhlgrenUpsala IF16.17
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UK22Junior400 m häck 1Amanda HolmbergLidköpings IS58.42
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UK22Junior400 m häck 2Lovisa LindeTäby IS59.19
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UK22Junior400 m häck 3Emma SöderströmGöteborgs KIK62.98
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UK22Junior400 m häck 4Lovisa EllströmIF Göta Karlstad64.20
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UK22JuniorHöjd 1Bianca SalmingTurebergs FK1.85
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UK22JuniorHöjd 2Maja NilssonÖrgryte IS1.78
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UK22JuniorHöjd 3Emma SöderströmGöteborgs KIK1.70
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UK22JuniorHöjd 4Karin BoestadIFK Lidingö1.57
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UK22JuniorStav 1Linnea JönssonIFK Helsingborg3.90
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UK22JuniorStav 2Ebba BlomstrandKFUM Örebro3.36
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UK22JuniorStav 3Tilde TofftSpårvägens FK2.50
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UK22JuniorLängd 1Kaiza KarlénIF Göta Karlstad5.99/0.0
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UK22JuniorLängd 2Jenny LestanderÖrgryte IS5.97/0.0
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UK22JuniorLängd 3Amanda HanssonHässelby SK5.85/0.0
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UK22JuniorLängd 4Lovisa KarlssonHögby IF5.85/-1.3
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UK22JuniorLängd 5Karolina SvenssonMarieby GIF5.75/0.0
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UK22JuniorLängd 6Emelie EklundTäby IS5.69/0.0
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UK22JuniorTresteg 1Bianca SalmingTurebergs FK12.44/+1.2
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UK22JuniorTresteg 2Fatima KonéMölndals AIK12.26/+1.9
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UK22JuniorTresteg 3Klara EkelundKA 2 IF12.10/+1.5
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UK22JuniorTresteg 4Jenny LestanderÖrgryte IS12.09/+1.2
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UK22JuniorTresteg 5Lisa WeyhenmeyerUpsala IF12.02/+1.3
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UK22JuniorTresteg 6Kajsa LindqvistUpsala IF11.90/+1.8
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UK22JuniorKula 1Axelina JohanssonHässelby SK16.67
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UK22JuniorKula 2Caisa-Marie LindforsUpsala IF14.63
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UK22JuniorKula 3Mathilda ErikssonMalmö AI13.53
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UK22JuniorKula 4Amanda LejrosHässelby SK13.26
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UK22JuniorKula 5Bianca SalmingTurebergs FK13.03
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UK22JuniorKula 6Nina BjörkmanVästerås FK12.43
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UK22JuniorDiskus 1Vanessa KamgaUpsala IF59.43
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UK22JuniorDiskus 2Caisa-Marie LindforsUpsala IF57.19
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UK22JuniorDiskus 3Mathilda ErikssonMalmö AI53.35
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UK22JuniorDiskus 4Jennifer RudbergAthletics 24Seven SK50.50
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UK22JuniorDiskus 5Daniella PerssonSpårvägens FK48.85
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UK22JuniorDiskus 6Ella AnderssonEslövs AI46.79
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UK22JuniorSlägga 1Grete AhlbergHammarby IF62.64
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UK22JuniorSlägga 2Sara ForssellMotala AIF59.65
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UK22JuniorSlägga 3Jennifer QuickMalmö AI54.43
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UK22JuniorSlägga 4Luana Lundh KlaricGöteborgs KIK54.40
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UK22JuniorSlägga 5Ida StenbäckSK Bore48.55
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UK22JuniorSlägga 6Hanna GrönwallMalmö AI46.11
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UK22JuniorSpjut 1Carolin NäslundIF Göta Karlstad48.61
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UK22JuniorSpjut 2Maja GustavssonVästerås FK47.83
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UK22JuniorSpjut 3Ida ThunbergKFUM Örebro45.19
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UK22JuniorSpjut 4Stina JacobsonÖrgryte IS39.57
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UK22JuniorSpjut 5Anna NogolovaUmedalens IF38.70
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UK22JuniorSpjut 6Daniella EkströmUpsala IF37.50
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19Junior100 m 1Nikki AnderbergMalmö AI11.46
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19Junior100 m 2Wilma RosenquistMalmö AI11.70
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19Junior100 m 3Filippa SivnertMalmö AI11.97
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19Junior100 m 4Ella HagmanHuddinge AIS12.01
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19Junior100 m 5Maja MaunsbachIFK Lund12.07
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19Junior100 m 6Elise LegzdinsMälarhöjdens IK12.17
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19Junior200 m 1Wilma RosenquistMalmö AI23.83
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19Junior200 m 2Nikki AnderbergMalmö AI23.95
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19Junior200 m 3Elise LegzdinsMälarhöjdens IK24.87
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19Junior200 m 4Ebba GustafssonMölndals AIK25.04
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19Junior200 m 5Maja ÅskagRåby-Rekarne FI25.25
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19Junior200 m 6Cecilia NybleusBromma IF25.37
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19Junior400 m 1Tuvalisa RosenquistTjalve IF Norrköping56.51
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19Junior400 m 2Lovisa BivstedtHässelby SK56.95
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19Junior400 m 3Caroline LarssonTäby IS57.43
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19Junior400 m 4Ebba GustafssonMölndals AIK58.17
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19Junior400 m 5Johanna BülowHovslätts IK58.53
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19Junior400 m 6Tyra LandinVästerås FK58.65
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19Junior800 m 1Lovisa BivstedtHässelby SK2:13.25
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19Junior800 m 2Wilma NielsenGöteborgs KIK2:14.15
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19Junior800 m 3Julia NielsenGöteborgs KIK2:14.73
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19Junior800 m 4Klara FrihÅsbro GoIF2:15.89
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19Junior800 m 5Ellinor AurellÄngelholms IF2:16.47
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19Junior800 m 6Ebba WahlbergIK Ymer2:16.67
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19Junior1500 m 1Wilma NielsenGöteborgs KIK4:30.45
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19Junior1500 m 2Elsa WalleniusVästerås FK4:30.62
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19Junior1500 m 3Julia NielsenGöteborgs KIK4:30.89
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19Junior1500 m 4Lovisa BivstedtHässelby SK4:31.30
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19Junior1500 m 5Klara FrihÅsbro GoIF4:39.81
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19Junior1500 m 6Ebba WahlbergIK Ymer4:57.59
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19Junior3000 m 1Wilma NielsenGöteborgs KIK11:58.28
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19Junior3000 m 2Elsa WalleniusVästerås FK11:58.73
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19Junior3000 m 3Vera SjöbergTäby IS11:59.28
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19Junior3000 m 4Julia NielsenGöteborgs KIK12:01.10
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19Junior3000 m 5Lisa WreebySävedalens AIK12:06.53
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19Junior3000 m 6Emilia BrangefältVästerås FK12:17.93
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19Junior2000 m hinder 1Wilma NielsenGöteborgs KIK7:22.66
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19Junior2000 m hinder 2Julia NielsenGöteborgs KIK7:24.54
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19Junior2000 m hinder 3Stina PetterssonSävedalens AIK7:30.51
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19Junior2000 m hinder 4Alina VuokilaIFK Lidingö8:10.99
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19Junior100 m häck 1Ebba ÅhmanIK Ymer14.05
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19Junior100 m häck 2Maja MaunsbachIFK Lund14.05
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19Junior100 m häck 3Freja AndersdotterMalmö AI14.35
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19Junior100 m häck 4Ebba MagnussonUllevi FK14.87
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19Junior100 m häck 5Clara BillingTurebergs FK14.88
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19Junior100 m häck 6Kajsa EngblomHuddinge AIS15.14
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19Junior400 m häck 1Ebba ÅhmanIK Ymer60.47
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19Junior400 m häck 2Caroline LarssonTäby IS61.79
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19Junior400 m häck 3Ella HagmanHuddinge AIS63.31
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19Junior400 m häck 4Lovisa SkoglundHöörs IS63.84
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19Junior400 m häck 5Elvira CarlénIK Lerum FI65.07
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19Junior400 m häck 6Cecilia NybleusBromma IF66.53
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19JuniorHöjd 1Klara RådboHässelby SK1.74
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19JuniorHöjd 2Angel RichmoreMalmö AI1.68
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19JuniorHöjd 3Emma StenmanKFUM Örebro1.60
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19JuniorHöjd 4Kajsa EngblomHuddinge AIS1.60
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19JuniorHöjd 5Lisa HolmbergLidköpings IS1.55
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19JuniorHöjd =6Melanie SimonIK Ymer1.55
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19JuniorHöjd =6Elsa HårrskogIFK Mora1.55
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19JuniorStav 1Sandra AlveroIFK Växjö4.07
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19JuniorStav 2Gabriella JönssonIFK Helsingborg3.88
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19JuniorStav 3Clara BillingTurebergs FK3.58
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19JuniorStav 4Linnea PihlIK Lerum FI3.58
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19JuniorStav 5Sanna HäggströmSkellefteå AIK3.43
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19JuniorStav 6Celina JohannsenMalmö AI3.43
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19JuniorLängd 1Maja ÅskagRåby-Rekarne FI6.03w/+2.1
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19JuniorLängd 2Tuvalisa RosenquistTjalve IF Norrköping5.91/+0.8
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19JuniorLängd 3Freja AndersdotterMalmö AI5.68/+1.5
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19JuniorLängd 4Klara RådboHässelby SK5.65/+1.2
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19JuniorLängd 5Tuva LindqvistFinspångs AIK5.51/+1.1
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19JuniorTresteg 1Maja ÅskagRåby-Rekarne FI13.21w/+3.5
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19JuniorTresteg 2Emilia SjöstrandHellas FK12.11w/+2.9
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19JuniorTresteg 3Cornelia NilssonSkellefteå AIK11.83w/+4.3
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19JuniorTresteg 4Hanna JohanssonKA 2 IF11.43w/+2.6
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19JuniorTresteg 5Maja PetterssonFIF Gnistan11.39/-1.4
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19JuniorKula 1Emilia MalmehedLinköpings GIF13.46
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19JuniorKula 2Sophie ReidIK Ymer13.16
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19JuniorKula 3Angel RichmoreMalmö AI12.72
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19JuniorKula 4Victoria QuainooMalmö AI12.71
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19JuniorKula 5Stina GustavssonHässelby SK12.22
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19JuniorKula 6Hanna DidrickssonMalmö AI12.00
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19JuniorDiskus 1Hillevi CarlssonHässelby SK45.94
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19JuniorDiskus 2Hannah HildingSpårvägens FK44.90
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19JuniorDiskus 3Amanda FridbergIF Göta Karlstad43.91
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19JuniorDiskus 4Molly BrobackSävedalens AIK43.79
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19JuniorDiskus 5Nova BrideauKalmar SK40.79
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19JuniorDiskus 6Nina PyrellIFK Växjö39.59
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19JuniorSlägga 1Jennifer AnderssonVästerås FK58.68
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19JuniorSlägga 2Hillevi CarlssonHässelby SK57.07
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19JuniorSlägga 3Emma PalmgrenNyköpings BIS55.65
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19JuniorSlägga 4Emma Holmgren LöfUpsala IF55.12
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19JuniorSlägga 5Victoria QuainooMalmö AI51.98
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19JuniorSlägga 6Maj YngvesonVästerås FK50.97
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19JuniorSpjut 1Angel RichmoreMalmö AI45.63
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19JuniorSpjut 2Feben TeweldeJärvsö IF44.86
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19JuniorSpjut 3Amanda RaskBrännans FF43.70
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19JuniorSpjut 4Sophie ReidIK Ymer43.28
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19JuniorSpjut 5Klara RådboHässelby SK38.70
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF19JuniorSpjut 6Kajsa AnderssonÅhus FIK36.63
SM-JSM-USM16-17 mångkamp Ljungby 31/7-2/8 2020UM22JuniorTiokamp1Simon ThorHässelby SK6.982
SM-JSM-USM16-17 mångkamp Ljungby 31/7-2/8 2020UM22JuniorTiokamp2Philip StömneValbo AIF6.637
SM-JSM-USM16-17 mångkamp Ljungby 31/7-2/8 2020UM22JuniorTiokamp3Karl ZuberHässelby SK5.600
SM-JSM-USM16-17 mångkamp Ljungby 31/7-2/8 2020UP19JuniorTiokamp1Carl af ForsellesHässelby SK6.932
SM-JSM-USM16-17 mångkamp Ljungby 31/7-2/8 2020UP19JuniorTiokamp2Jonatan HåkanssonHässelby SK6.435
SM-JSM-USM16-17 mångkamp Ljungby 31/7-2/8 2020UP19JuniorTiokamp3Teodor SobczykHovslätts IK6.066
SM-JSM-USM16-17 mångkamp Ljungby 31/7-2/8 2020UP19JuniorTiokamp4Theodor DuvertTurebergs FK5.878
SM-JSM-USM16-17 mångkamp Ljungby 31/7-2/8 2020UP19JuniorTiokamp5Gustaf VennerholmGefle IF5.741
SM-JSM-USM16-17 mångkamp Ljungby 31/7-2/8 2020UP19JuniorTiokamp6Samuel ErikssonRånäs 4H5.410
SM-JSM-USM16-17 mångkamp Ljungby 31/7-2/8 2020UK22JuniorSjukamp1Bianca SalmingTurebergs FK6.042
SM-JSM-USM16-17 mångkamp Ljungby 31/7-2/8 2020UK22JuniorSjukamp2Lovisa KarlssonHögby IF5.584
SM-JSM-USM16-17 mångkamp Ljungby 31/7-2/8 2020UK22JuniorSjukamp3Amanda HolmbergLidköpings IS5.397
SM-JSM-USM16-17 mångkamp Ljungby 31/7-2/8 2020UF19JuniorSjukamp1Tuvalisa RosenquistTjalve IF Norrköping5.330
SM-JSM-USM16-17 mångkamp Ljungby 31/7-2/8 2020UF19JuniorSjukamp2Angel RichmoreMalmö AI5.196
SM-JSM-USM16-17 mångkamp Ljungby 31/7-2/8 2020UF19JuniorSjukamp3Ebba ÅhmanIK Ymer4.797
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IM22Junior60 m 1Filip SchwartzMölndals AIK6.77
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IM22Junior60 m 2Kasper KadestålMalmö AI6.81
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IM22Junior60 m 3Marcus TornéeIFK Helsingborg6.86
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IM22Junior60 m 4Max HreljaMalmö AI6.86
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IM22Junior60 m 5Alexander AndreassonÖrgryte IS6.90
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IM22Junior60 m 6William ThorStrands IF6.93
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IM22Junior400 m 1Carl BengtströmÖrgryte IS46.95
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IM22Junior400 m 2Anton BertilssonIFK Växjö49.80
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IM22Junior400 m 3Samuel WiikÖrgryte IS49.93
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IM22Junior400 m 4Jacob HelsingIK Orient52.66
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IM22Junior1500 m 1Warsame DoleyMalmö AI3:57.82
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IM22Junior1500 m 2Leo MagnussonSävedalens AIK3:58.14
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IM22Junior1500 m 3Jonathan GustafssonKFUM Örebro3:59.99
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IM22Junior1500 m 4Axel DjurbergHässelby SK4:00.42
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IM22Junior1500 m 5August MollénTjalve IF Norrköping4:03.69
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IM22Junior1500 m 6Michael WeldayStocksäters IF4:04.88
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IM22Junior60 m häck 1Max HreljaMalmö AI7.79
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IM22Junior60 m häck 2Filip BjörklundÖrgryte IS8.13
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IM22Junior60 m häck 3Staffan RisbergTurebergs FK8.40
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IM22Junior60 m häck 4Viktor Wahlén DiederichsenSpårvägens FK8.45
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IM22Junior60 m häck 5David AdrianHuddinge AIS8.60
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IM22Junior60 m häck 6Fredrik KihlblomHuddinge AIS8.67
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IM22JuniorHöjd 1Emil UhlinFalu IK2.09
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IM22JuniorHöjd 2Joakim WadsteinTjalve IF Norrköping2.03
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IM22JuniorHöjd 2Arvid RybergIF Göta Karlstad2.03
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IM22JuniorHöjd 4Markus AsplundIF Göta Karlstad2.00
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IM22JuniorHöjd 5Samuel FranssonMalmö AI2.00
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IM22JuniorHöjd 6Robin JacobssonUllevi FK1.95
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IM22JuniorStav 1Simon ThorHässelby SK4.91
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IM22JuniorStav 2Robin JacobssonUllevi FK4.71
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IM22JuniorStav 3Carl-Einar Söderström EskonniemiHellas FK4.59
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IM22JuniorStav 4Jonathan KarlssonTäby IS4.41
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IM22JuniorStav 4Tim SvantessonNyköpings BIS4.41
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IM22JuniorStav 6Emil ÖstergrenIFK Växjö4.30
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IM22JuniorLängd 1Filip BjörklundÖrgryte IS7.30
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IM22JuniorLängd 2Jonatan HirshÖrgryte IS7.23
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IM22JuniorLängd 3Oskar ErixonIF Göta Karlstad7.17
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IM22JuniorLängd 4Tobias CarlrydÖrgryte IS6.99
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IM22JuniorLängd 5Melker GustavssonIF Göta Karlstad6.87
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IM22JuniorLängd 6Tim SvantessonNyköpings BIS6.55
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IM22JuniorTresteg 1Markus LundborgUllevi FK14.55
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IM22JuniorTresteg 2Tim SvantessonNyköpings BIS14.26
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IM22JuniorTresteg 3Tobias CarlrydÖrgryte IS13.95
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IM22JuniorTresteg 4Simon ThorHässelby SK13.50
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IM22JuniorTresteg 5Wilhelm EidenstedtHässelby SK12.99
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IM22JuniorKula 1Wictor PeterssonMalmö AI21.15
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IM22JuniorKula 2Sebastian LöschnerSpårvägens FK16.04
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IM22JuniorKula 3Patrik LindstedtHässelby SK15.99
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IM22JuniorKula 4Lukas BjörningerTurebergs FK15.72
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IM22JuniorKula 5Ragnar CarlssonHässelby SK15.68
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IM22JuniorKula 6Simon LanngrenSävedalens AIK14.02
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IM22JuniorVikt 1Ragnar CarlssonHässelby SK21.11
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IM22JuniorVikt 2Ivar MoisanderSpårvägens FK18.76
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IM22JuniorVikt 3Patrik LindstedtHässelby SK17.71
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IM22JuniorVikt 4Johannes NilssonVästerås FK16.68
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IM22JuniorVikt 5Simon ThorHässelby SK12.77
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP19Junior60 m 1Thomas JonesKyrkhults SK6.78
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP19Junior60 m 2Milo WahlgrenAIK6.82
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP19Junior60 m 3Emil JohanssonTurebergs FK6.89
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP19Junior60 m 4Erik JohanssonUllevi FK6.94
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP19Junior60 m 5Martin HagbergHässelby SK7.00
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP19Junior60 m 6Lucas BolinUllevi FK7.03
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP19Junior400 m 1Emil JohanssonTurebergs FK48.41
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP19Junior400 m 2Johan ClaesonLinköpings GIF49.00
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP19Junior400 m 3Jakob ZällÄngelholms IF50.94
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP19Junior1500 m 1Omar NuurIFK Växjö3:52.05
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP19Junior1500 m 2Emil Millán de la OlivaEskilstuna FI3:53.46
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP19Junior1500 m 3Samuel PihlströmOK Landehof3:57.22
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP19Junior1500 m 4Sharmarke AhmedHälle IF3:58.34
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP19Junior1500 m 5Max BechtelHässelby SK3:59.85
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP19Junior1500 m 6Elias BrinkIF Kville4:00.43
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP19Junior60 m häck 1Benjamin TinglöfÄrla IF7.72
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP19Junior60 m häck 2Thomas JonesKyrkhults SK7.79
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP19Junior60 m häck 3Jonatan HåkanssonHässelby SK7.96
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP19Junior60 m häck 4Carl af ForsellesHässelby SK8.10
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP19Junior60 m häck 5Ludvig AllTäby IS8.17
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP19Junior60 m häck 6Max Rosquist-LarssonMalmö AI8.20
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP19JuniorHöjd 1Oliver EricssonUpsala IF2.02
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP19JuniorHöjd 2Olle BångUmedalens IF2.00
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP19JuniorHöjd 3Theodor DuvertTurebergs FK1.94
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP19JuniorHöjd 4Per LiljegrenSpårvägens FK1.88
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP19JuniorHöjd 5Erik DahlbergTurebergs FK1.88
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP19JuniorHöjd 6Emil de Maria PeterssonTurebergs FK1.83
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP19JuniorStav 1Carl af ForsellesHässelby SK4.86
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP19JuniorStav 2Emil CarlssonIFK Växjö4.61
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP19JuniorStav 3Samuel ErikssonRånäs 4H4.61
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP19JuniorStav 4Tobias SolbergHässelby SK4.56
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP19JuniorStav 5Jonatan HåkanssonHässelby SK4.27
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP19JuniorStav 6Joel AnderssonKvarnsvedens GoIF4.17
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP19JuniorLängd 1Erik JohanssonUllevi FK7.28
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP19JuniorLängd 2Otto NilssonHovslätts IK6.77
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP19JuniorLängd 3Teodor SobczykHovslätts IK6.71
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP19JuniorLängd 4Robin IsakssonIFK Lidingö6.64
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP19JuniorLängd 5Elias SahlinHellas FK6.59
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP19JuniorLängd 6Gustaf VennerholmGefle IF6.58
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP19JuniorTresteg 1Lukas EdqvistÖrgryte IS14.66
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP19JuniorTresteg 2Melker ManneUllevi FK14.49
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP19JuniorTresteg 3Oskar WeidenholmMölndals AIK14.20
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP19JuniorTresteg 4Gustav TartuIF Kville14.19
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP19JuniorTresteg 5Filip LindhIFK Växjö13.38
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP19JuniorTresteg 6Josh RouthHuddinge AIS13.24
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP19JuniorKula 1Arvid Mägi TheorinIF Kville17.65
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP19JuniorKula 2Caspar LarssonHuddinge AIS16.45
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP19JuniorKula 3Måns RoosMölndals AIK16.08
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP19JuniorKula 4Victor WisénUpsala IF15.44
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP19JuniorKula 5Karl LudvikTurebergs FK14.89
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP19JuniorKula 6Leo JanénIFK Växjö14.87
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP19JuniorVikt 1Karl LudvikTurebergs FK16.67
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP19JuniorVikt 2Victor WisénUpsala IF15.44
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP19JuniorVikt 3William LanndalenUllevi FK14.95
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP19JuniorVikt 4Hampus WallinHovslätts IK14.58
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP19JuniorVikt 5Emil HolmTurebergs FK12.43
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IK22Junior60 m 1Maja AlmgrenTäby IS7.40
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IK22Junior60 m 2Julia HenrikssonIFK Helsingborg7.51
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IK22Junior60 m 3Nikki SjöbergBollnäs FIK7.66
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IK22Junior60 m 4Amanda HolmbergLidköpings IS7.68
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IK22Junior60 m 5Madeleine WinbergMölndals AIK7.79
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IK22Junior60 m 6Felicia SjöblomIK Orient7.81
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IK22Junior400 m 1Lovisa LindeTäby IS56.39
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IK22Junior400 m 2Maria FreijMalmö AI57.36
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IK22Junior400 m 3Carolina SöderbomÄrla IF57.99
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IK22Junior1500 m 1Elin MarcussonTrångsvikens IF4:43.75
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IK22Junior1500 m 2Thea NorlundSkellefteå AIK4:50.66
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IK22Junior1500 m 3Ida EsperiHaparanda SKT4:59.62
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IK22Junior60 m häck 1Lovisa KarlssonHögby IF8.27
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IK22Junior60 m häck 2Amanda HolmbergLidköpings IS8.43
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IK22Junior60 m häck 3Tess Hertz SaebböGöteborgs KIK8.57
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IK22Junior60 m häck 4Sofia LindhUpsala IF8.67
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IK22Junior60 m häck 5Emelie Nyman WänsethÖstersunds GIF8.87
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IK22Junior60 m häck 6Maria SödergrenTäby IS8.88
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IK22JuniorHöjd 1Bianca SalmingTurebergs FK1.83
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IK22JuniorHöjd 2Maja NilssonÖrgryte IS1.81
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IK22JuniorHöjd 3Emma SöderströmGöteborgs KIK1.77
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IK22JuniorHöjd 4Moa SjödellIK Hakarpspojkarna1.56
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IK22JuniorHöjd 4Linn Hertz SaebböGöteborgs KIK1.56
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IK22JuniorStav 1Ebba BlomstrandKFUM Örebro3.42
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IK22JuniorStav 2Johanna HellmanIFK Lidingö3.15
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IK22JuniorLängd 1Jenny LestanderÖrgryte IS6.23
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IK22JuniorLängd 2Ida NilssonMölndals AIK6.01
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IK22JuniorLängd 3Lovisa KarlssonHögby IF5.92
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IK22JuniorLängd 4Tess Hertz SaebböGöteborgs KIK5.82
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IK22JuniorLängd 5Ida ThunbergKFUM Örebro5.79
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IK22JuniorLängd 6Filippa RodriguesMölndals AIK5.76
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IK22JuniorTresteg 1Jenny LestanderÖrgryte IS12.37
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IK22JuniorTresteg 2Bianca SalmingTurebergs FK12.25
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IK22JuniorTresteg 3Linn Hertz SaebböGöteborgs KIK11.96
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IK22JuniorTresteg 4Judith WagerstenÖrgryte IS11.93
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IK22JuniorTresteg 5Annina StensSpårvägens FK11.70
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IK22JuniorTresteg 6Lisa WeyhenmeyerUpsala IF11.60
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IK22JuniorKula 1Axelina JohanssonHässelby SK15.49
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IK22JuniorKula 2Caisa-Marie LindforsUpsala IF15.22
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IK22JuniorKula 3Amanda MalmehedIF Göta Karlstad14.49
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IK22JuniorKula 4Amanda LejrosHässelby SK13.82
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IK22JuniorKula 5Mathilda ErikssonMalmö AI13.51
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IK22JuniorKula 6Bianca SalmingTurebergs FK13.20
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IK22JuniorVikt 1Grete AhlbergHammarby IF19.45
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IK22JuniorVikt 2Vanessa KamgaUpsala IF19.22
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IK22JuniorVikt 3Sara ForssellMotala AIF17.84
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IK22JuniorVikt 4Axelina JohanssonHässelby SK15.70
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IK22JuniorVikt 5Mathilda ErikssonMalmö AI15.58
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IK22JuniorVikt 6Matilda EkenbergSävedalens AIK14.72
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF19Junior60 m 1Filippa SivnertMalmö AI7.43
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF19Junior60 m 2Tilde JohanssonFalkenbergs IK7.51
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF19Junior60 m 3Julia WennerstenIK Ymer7.58
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF19Junior60 m 4Wilma RosenquistMalmö AI7.65
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF19Junior60 m 5Maja MaunsbachIFK Lund7.67
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF19Junior60 m 6Elise LegzdinsMälarhöjdens IK7.71
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF19Junior400 m 1Tuvalisa RosenquistTjalve IF Norrköping56.88
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF19Junior400 m 2Lovisa BivstedtHässelby SK57.45
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF19Junior400 m 3Ebba ÅhmanIK Ymer57.51
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF19Junior400 m 4Ellinor AurellÄngelholms IF58.31
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF19Junior1500 m 1Ellinor AurellÄngelholms IF4:37.30
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF19Junior1500 m 2Wilma NielsenGöteborgs KIK4:37.48
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF19Junior1500 m 3Elsa WalleniusVästerås FK4:39.29
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF19Junior1500 m 4Nadja RuglandHöörs IS4:46.14
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF19Junior1500 m 5Klara FrihÅsbro GoIF4:47.32
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF19Junior1500 m 6Julia NielsenGöteborgs KIK4:47.49
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF19Junior60 m häck 1Tilde JohanssonFalkenbergs IK8.37
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF19Junior60 m häck 2Maja MaunsbachIFK Lund8.44
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF19Junior60 m häck 3Julia WennerstenIK Ymer8.49
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF19Junior60 m häck 4Freja AndersdotterMalmö AI8.68
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF19Junior60 m häck 5Ebba ÅhmanIK Ymer8.70
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF19Junior60 m häck 6Alva WolwanUpsala IF9.11
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF19JuniorHöjd 1Kajsa EngblomHuddinge AIS1.70
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF19JuniorHöjd 2Lisa HolmbergLidköpings IS1.68
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF19JuniorHöjd 3Pernilla NorgrenUmedalens IF1.66
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF19JuniorHöjd 4Tilde GudmundssonAthletics 24Seven SK1.66
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF19JuniorHöjd 5Emilia LönnqvistIF Kville1.63
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF19JuniorHöjd 6Sophie ReidIK Ymer1.63
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF19JuniorStav 1Gabriella JönssonIFK Helsingborg4.11
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF19JuniorStav 2Freja AndersdotterMalmö AI3.71
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF19JuniorStav 3Hilma HindsbergKvarnsvedens GoIF3.60
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF19JuniorStav 4Sanna HäggströmSkellefteå AIK3.45
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF19JuniorStav 5Linnea PihlIK Lerum FI3.45
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF19JuniorStav 6Matilda HonethIFK Växjö3.30
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF19JuniorLängd 1Maja ÅskagRåby-Rekarne FI5.75
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF19JuniorLängd 2Samantha OwareMalmö AI5.73
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF19JuniorLängd 3Anja OlssonMalmö AI5.68
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF19JuniorLängd 4Olivia BojangÖrgryte IS5.65
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF19JuniorLängd 5Emilia SjöstrandAIK5.65
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF19JuniorLängd 6Tuvalisa RosenquistTjalve IF Norrköping5.63
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF19JuniorTresteg 1Maja ÅskagRåby-Rekarne FI13.13
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF19JuniorTresteg 2Olivia BojangÖrgryte IS12.26
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF19JuniorTresteg 3Emilia LönnqvistIF Kville11.96
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF19JuniorTresteg 4Emilia SjöstrandAIK11.95
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF19JuniorTresteg 5Cornelia NilssonSkellefteå AIK11.59
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF19JuniorTresteg 6Clara JohanssonKA 2 IF11.07
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF19JuniorKula 1Emilia MalmehedLinköpings GIF13.38
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF19JuniorKula 2Angel RichmoreMalmö AI13.04
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF19JuniorKula 3Victoria QuainooMalmö AI13.03
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF19JuniorKula 4Sophie ReidIK Ymer13.00
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF19JuniorKula 5Stina GustavssonHässelby SK12.58
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF19JuniorKula 6Hannah HildingSpårvägens FK12.34
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF19JuniorVikt 1Anna GötbergVästerås FK17.30
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF19JuniorVikt 2Molly BrobackSävedalens AIK17.14
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF19JuniorVikt 3Hillevi CarlssonHässelby SK17.07
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF19JuniorVikt 4Jennifer AnderssonVästerås FK16.74
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF19JuniorVikt 5Victoria QuainooMalmö AI16.54
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF19JuniorVikt 6Emma PalmgrenNyköpings BIS15.63
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IM22JuniorSjukamp 1Emil UhlinFalu IK5.310
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IM22JuniorSjukamp 2Simon ThorHässelby SK5.080
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IM22JuniorSjukamp 3Simon LarssonIK Ymer5.005
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IM22JuniorSjukamp 4Philip StömneValbo AIF4.886
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IP19JuniorSjukamp 1Carl af ForsellesHässelby SK5.480
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IP19JuniorSjukamp 2Robin IsakssonIFK Lidingö4.931
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IP19JuniorSjukamp 3Jonatan HåkanssonHässelby SK4.853
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IP19JuniorSjukamp 4Teodor SobczykHovslätts IK4.797
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IP19JuniorSjukamp 5Gustaf VennerholmGefle IF4.209
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IK22JuniorFemkamp 1Bianca SalmingTurebergs FK4.422
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IK22JuniorFemkamp 2Lovisa KarlssonHögby IF3.967
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IK22JuniorFemkamp 3Amanda HolmbergLidköpings IS3.884
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IF19JuniorFemkamp 1Klara RådboHässelby SK3.916
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IF19JuniorFemkamp 2Tuvalisa RosenquistTjalve IF Norrköping3.905
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IF19JuniorFemkamp 3Sophie ReidIK Ymer3.812
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IF19JuniorFemkamp 4Angel RichmoreMalmö AI3.757
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IF19JuniorFemkamp 5Pernilla NorgrenUmedalens IF3.411
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IF19JuniorFemkamp 6Tiffanie MagnussonUpsala IF3.299