Start Filtrering Smfriidrott.com Friidrott.se

SM-pokalen - filtrering

Sök i ett eller flera fält nedan. Exempel: Åldersgrupp: Välj "Juniorer" för att få fram ålderskategorin 18-22 år.

Exempel 2: Välj Ullevi FK vid klubb näst längst ner och tryck på "Sök". Då visas först placering, poäng och antal poängplatser följt av de aktiva som tog poäng. Eller sök på "Tävling: ISM Gävle 17-18/2 2018" samt "Klubb: Malmö AI" för att se hur många och vilka topp-6-placeringar MAI tog.

Sammanställd av jonas.hedman@friidrott.se

Välj filtrering









Poängtabellen

Aktuell filtrering: 2020, Senior
PlacKlubbPoängAntalMKM22P19P17K22F19F17P16P15F16F15
1Hässelby SK2165914076
2Spårvägens FK2085212385
3Malmö AI154328668
4Ullevi FK142346775
5Hälle IF121234477
6Örgryte IS115316451
7Sävedalens AIK88212563
8Turebergs FK84173351
9Upsala IF76244036
10IF Göta Karlstad61171645
11Hammarby IF51143120
12Högby IF49102326
13Eskilstuna FI4212366
14KFUM Örebro35121124
15Västerås FK298722
Mölndals AIK2991712
17Täby IS28.5913.515
18IFK Växjö2711225
19IS Göta26526
20Huddinge AIS258178
21IFK Göteborg237617
22IFK Umeå218912
23Falkenbergs IK20420
24IK Ymer198118
25Athletics 24Seven SK174611
26Lidköpings IS16516
27LK Roslagen15315
IFK Lidingö15315
29F Stenungsunds FI14214
30Falu IK13.5313.5
31Kils AIK12212
Göteborgs KIK12312
33Gefle IF11447
IFK Helsingborg11529
35Råby-Rekarne FI10210
Linköpings GIF10382
37Trångsvikens IF929
38IFK Lund8426
Göteborg-Majorna OK838
40Tjalve IF Norrköping7325
F Bålsta IK717
42Vallentuna FK515
Bollnäs FIK525
Ängelholms IF515
Hellas FK525
46Örebro AIK424
Runacademy IF424
FK Studenterna424
49AIK323
Åsbro GoIF313
Umedalens IF313
Wärnamo SK313
Kyrkhults SK313
Sundsvalls FI323
55IF Skade212
Strömstad LK212
Fredrikshofs FI212
Motala AIF222
Tyresö FK212
Timrå AIF212
IK Orient222
62Terrible Tuesdays TC111
IFK Trelleborg111
Ockelbo SK111
IK Lerum FI111
Alvesta FI111
IK Hakarpspojkarna111
IF Kville111
Heleneholms IF111
Strands IF111

Relaterade resultat
TävlingUte/InneKlassÅldersgr.GrenPlac.nameKlubbResultat
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UMSenior4 km terräng 1Mohammad RezaSpårvägens FK12:00
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UMSenior4 km terräng 2Emil Millán de la OlivaEskilstuna FI12:02
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UMSenior4 km terräng 3Emil DanielssonSpårvägens FK12:05
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UMSenior4 km terräng 4Robin RohlénIFK Umeå12:06
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UMSenior4 km terräng 5Elmar EngholmHässelby SK12:07
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UMSenior4 km terräng 6Axel DjurbergHässelby SK12:10
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UMSeniorLag1Spårvägens FK23
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UMSeniorLag2Hässelby SK42
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UMSeniorLag3Eskilstuna FI49
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UMSeniorLag4KFUM Örebro53
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UMSeniorLag5IFK Göteborg54
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UMSeniorLag6IFK Umeå78
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UMSenior10 km terräng 1Samuel TsegayHälle IF30:46
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UMSenior10 km terräng 2Samuel RussomIS Göta30:53
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UMSenior10 km terräng 3Emil Millán de la OlivaEskilstuna FI31:22
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UMSenior10 km terräng 4Jonas LeanderssonIF Göta Karlstad31:33
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UMSenior10 km terräng 5Emil DanielssonSpårvägens FK31:46
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UMSenior10 km terräng 6Elmar EngholmHässelby SK31:49
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UMSeniorLag1Spårvägens FK31
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UMSeniorLag2Hässelby SK60
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UMSeniorLag3Eskilstuna FI63
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UMSeniorLag4IFK Göteborg66
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UMSeniorLag5Hälle IF66
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UMSeniorLag6IFK Umeå71
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UKSenior4 km terräng 1Meraf BahtaHälle IF13:38
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UKSenior4 km terräng 2Samrawit MengsteabHälle IF13:54
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UKSenior4 km terräng 3Anastasia DenisovaSävedalens AIK13:55
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UKSenior4 km terräng 4Lina StrandGöteborg-Majorna OK14:09
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UKSenior4 km terräng 5Sara ChristianssonSävedalens AIK14:12
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UKSenior4 km terräng 6Moa EnmarkGöteborg-Majorna OK14:13
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UKSeniorLag1Hälle IF10
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UKSeniorLag2Sävedalens AIK29
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UKSeniorLag3Göteborg-Majorna OK47
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UKSeniorLag4Hässelby SK48
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UKSeniorLag5Örgryte IS63
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UKSeniorLag6Spårvägens FK75
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UKSenior10 km terräng 1Meraf BahtaHälle IF35:00
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UKSenior10 km terräng 2Sarah LahtiHässelby SK35:05
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UKSenior10 km terräng 3Anastasia DenisovaSävedalens AIK36:28
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UKSenior10 km terräng 4Sara ChristianssonSävedalens AIK36:37
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UKSenior10 km terräng 5Charlotte AnderssonIFK Umeå36:57
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UKSenior10 km terräng 6Hanna LindholmHuddinge AIS37:01
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UKSeniorLag1Hälle IF17
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UKSeniorLag2Hässelby SK25
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UKSeniorLag3IFK Umeå30
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UKSeniorLag4Sävedalens AIK42
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UKSeniorLag5Spårvägens FK66
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UKSeniorLag6Örgryte IS72
SM 10 km Anderstorp 10/10 2020UMSenior10 km1Samuel TsegayHälle IF28:31
SM 10 km Anderstorp 10/10 2020UMSenior10 km2Samuel RussomIS Göta28:38
SM 10 km Anderstorp 10/10 2020UMSenior10 km3David NilssonHögby IF28:49
SM 10 km Anderstorp 10/10 2020UMSenior10 km4Kalle BerglundSpårvägens FK29:08
SM 10 km Anderstorp 10/10 2020UMSenior10 km5Mohammad RezaSpårvägens FK29:09
SM 10 km Anderstorp 10/10 2020UMSenior10 km6Oscar ClaessonIK Hakarpspojkarna29:15
SM 10 km Anderstorp 10/10 2020UKSenior10 km1Meraf BahtaHälle IF32:02
SM 10 km Anderstorp 10/10 2020UKSenior10 km2Carolina WikströmLK Roslagen32:38
SM 10 km Anderstorp 10/10 2020UKSenior10 km3Hanna LindholmHuddinge AIS33:07
SM 10 km Anderstorp 10/10 2020UKSenior10 km4Sanna MustonenHässelby SK33:55
SM 10 km Anderstorp 10/10 2020UKSenior10 km5Charlotte AnderssonIFK Umeå33:58
SM 10 km Anderstorp 10/10 2020UKSenior10 km6Johanna ErikssonMotala AIF34:00
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UMSenior4x100 m 1Ullevi FK40.45
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UMSenior4x100 m 2Malmö AI40.56
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UMSenior4x100 m 3Örgryte IS40.59
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UMSenior4x100 m 4Hässelby SK41.95
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UMSenior4x100 m 5Malmö AI43.11
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UMSenior4x100 m 6IFK Göteborg44.81
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UMSenior4x400 m 1Ullevi FK3:14.12
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UMSenior4x400 m 2Malmö AI3:14.31
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UMSenior4x400 m 3Spårvägens FK3:16.17
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UMSenior4x400 m 4Turebergs FK3:17.53
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UMSenior4x800 m 1Spårvägens FK7:34.64
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UMSenior4x800 m 2Hässelby SK7:42.85
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UMSenior4x800 m 3Mölndals AIK7:58.82
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UMSenior4x800 m 4Örgryte IS8:38.16
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UMSenior4x1500 m 1Spårvägens FK15:27.55
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UMSenior4x1500 m 2Sävedalens AIK15:40.06
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UMSenior4x1500 m 3Hässelby SK15:43.69
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UMSenior4x1500 m 4Hälle IF15:46.14
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UMSenior4x1500 m 5Spårvägens FK16:18.69
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UKSenior4x100 m 1Malmö AI45.05
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UKSenior4x100 m 2Ullevi FK46.92
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UKSenior4x100 m 3IF Göta Karlstad47.08
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UKSenior4x100 m 4Örgryte IS48.03
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UKSenior4x100 m 5IFK Lund48.24
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UKSenior4x100 m 6Mölndals AIK48.37
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UKSenior4x400 m 1IF Göta Karlstad3:47.79
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UKSenior4x400 m 2Malmö AI3:52.31
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UKSenior4x400 m 3IFK Göteborg4:15.66
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UKSenior4x800 m 1Göteborgs KIK9:08.27
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UKSenior4x800 m 2IF Göta Karlstad9:10.34
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UKSenior4x800 m 3IFK Göteborg9:10.60
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UKSenior4x800 m 4Hammarby IF9:34.12
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UKSenior4x800 m 5Mölndals AIK9:34.82
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UKSenior4x800 m 6Örgryte IS10:29.48
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UKSenior3x1500 m 1Sävedalens AIK14:01.90
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UKSenior3x1500 m 2IFK Göteborg14:18.85
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UKSenior3x1500 m 3Göteborgs KIK14:25.08
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UKSenior3x1500 m 4Örgryte IS15:34.61
SM maraton Stockholm 5/9 2020UMSeniorMaraton1Samuel TsegayHälle IF2:14:41
SM maraton Stockholm 5/9 2020UMSeniorMaraton2Samuel RussomIS Göta2:16:14
SM maraton Stockholm 5/9 2020UMSeniorMaraton3Archibald CasteelSpårvägens FK2:18:28
SM maraton Stockholm 5/9 2020UMSeniorMaraton4Johan LarssonMalmö AI2:20:30
SM maraton Stockholm 5/9 2020UMSeniorMaraton5Kristofer LååsFredrikshofs FI2:21:28
SM maraton Stockholm 5/9 2020UMSeniorMaraton6Joacim LantzOckelbo SK2:24:01
SM maraton Stockholm 5/9 2020UKSeniorMaraton1Carolina WikströmLK Roslagen2:33:59
SM maraton Stockholm 5/9 2020UKSeniorMaraton2Mikaela ArfwedsonSpårvägens FK2:38:28
SM maraton Stockholm 5/9 2020UKSeniorMaraton3Louise WikerHässelby SK2:46:51
SM maraton Stockholm 5/9 2020UKSeniorMaraton4Johanna SalminenFK Studenterna2:46:56
SM maraton Stockholm 5/9 2020UKSeniorMaraton5Liduina van SitterenÖrebro AIK2:49:36
SM maraton Stockholm 5/9 2020UKSeniorMaraton6Fanny SchulstadRunacademy IF2:49:59
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSenior100 m 1Henrik LarssonIF Göta Karlstad10.37
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSenior100 m 2Tom Kling-BaptisteHuddinge AIS10.52
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSenior100 m 3Thomas JonesIFK Växjö10.56
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSenior100 m 4Zion ErikssonTäby IS10.71
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSenior100 m 5Stefan TärnhuvudSundsvalls FI10.73
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSenior100 m 6William ThorStrands IF10.76
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSenior200 m 1Felix SvenssonMölndals AIK20.80
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSenior200 m 2Tom Kling-BaptisteHuddinge AIS20.93
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSenior200 m 3Anders PihlbladKFUM Örebro21.32
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSenior200 m 4Erik AnnerfalkUllevi FK21.42
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSenior200 m 5Marcus TornéeIFK Helsingborg21.43
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSenior200 m 6Desmond RogoAIK21.64
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSenior400 m 1Nick Ekelund-ArenanderMalmö AI46.60
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSenior400 m 2Emil JohanssonTurebergs FK47.51
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSenior400 m 3Kasper KadestålMalmö AI48.08
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSenior400 m 4Ívar Kristinn JasonarsonSpårvägens FK48.32
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSenior400 m 5Filip NilssonIFK Lund48.64
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSenior400 m 6Karl WållgrenIK Lerum FI48.95
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSenior800 m 1Andreas KramerSävedalens AIK1:45.53
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSenior800 m 2Felix FrancoisÖrgryte IS1:46.96
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSenior800 m 3Erik MartinssonGefle IF1:47.58
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSenior800 m 4Alexander LundskogUllevi FK1:49.37
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSenior800 m 5Abubakar AbdullahiMalmö AI1:49.62
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSenior800 m 6Anton PerssonHässelby SK1:49.63
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSenior1500 m 1Johan RogestedtF Stenungsunds FI3:53.99
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSenior1500 m 2Andreas AlmgrenTurebergs FK3:54.45
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSenior1500 m 3Samuel PihlströmHälle IF3:54.84
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSenior1500 m 4Emil DanielssonSpårvägens FK3:55.11
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSenior1500 m 5Hampus BörjessonUllevi FK3:56.86
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSenior1500 m 6Alexander NilssonMölndals AIK3:57.39
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSenior5000 m 1Suldan HassanUllevi FK13:57.27
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSenior5000 m 2Emil DanielssonSpårvägens FK13:58.33
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSenior5000 m 3Emil Millán de la OlivaEskilstuna FI14:01.33
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSenior5000 m 4Samuel TsegayHälle IF14:05.60
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSenior5000 m 5John FoitzikSpårvägens FK14:06.39
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSenior5000 m 6Mohammad RezaSpårvägens FK14:14.47
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSenior10 000 m 1Emil Millán de la OlivaEskilstuna FI29:49.05
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSenior10 000 m 2David NilssonHögby IF29:50.75
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSenior10 000 m 3Samuel RussomIS Göta29:52.92
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSenior10 000 m 4Daniel LundgrenTurebergs FK29:54.09
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSenior10 000 m 5Samuel TsegayHälle IF30:06.16
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSenior10 000 m 6Otto KingstedtHuddinge AIS30:06.23
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSenior3000 m hinder 1Simon SundströmIFK Lidingö8:48.33
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSenior3000 m hinder 2Emil BlombergHässelby SK8:53.18
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSenior3000 m hinder 3Vidar JohanssonSävedalens AIK8:55.07
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSenior3000 m hinder 4Miguel PalmMölndals AIK9:02.19
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSenior3000 m hinder 5Leo MagnussonSävedalens AIK9:02.48
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSenior3000 m hinder 6Axel DjurbergHässelby SK9:09.02
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSenior110 m häck 1Max HreljaMalmö AI14.00
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSenior110 m häck 2Anton LevinMalmö AI14.48
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSenior110 m häck 3Fredrick EkholmIFK Lidingö14.49
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSenior110 m häck 4Hampus WidlundIFK Växjö14.74
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSenior110 m häck 5Staffan RisbergTurebergs FK14.82
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSenior110 m häck 6Fredrik SamuelssonHässelby SK14.98
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSenior400 m häck 1Oskar EdlundTäby IS50.15
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSenior400 m häck 2Carl BengtströmÖrgryte IS50.42
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSenior400 m häck 3Johan ClaesonLinköpings GIF51.56
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSenior400 m häck 4Markus MobergHammarby IF52.03
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSenior400 m häck 5Ludvig HillenfjärdHuddinge AIS52.40
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSenior400 m häck 6Anton BertilssonIFK Växjö52.51
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSeniorHöjd 1Melwin Lycke HolmKils AIK2.13
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSeniorHöjd 2Oskar LundqvistUpsala IF2.11
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSeniorHöjd =3Fabian DelrydTäby IS2.08
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSeniorHöjd =3Emil UhlinFalu IK2.08
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSeniorHöjd 5Oliver EricssonUpsala IF2.05
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSeniorHöjd 6Arvid RybergIF Göta Karlstad2.00
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSeniorStav 1Armand DuplantisUpsala IF5.63
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSeniorStav 2Melker Svärd JacobssonÖrgryte IS5.53
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSeniorStav 3Simon ThorHässelby SK5.18
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSeniorStav 4Carl SténsonHellas FK5.08
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSeniorStav 5Oscar JansonUllevi FK4.96
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSeniorStav 6Magnus HerstedtMalmö AI4.89
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSeniorLängd 1Thobias MontlerMalmö AI8.15/0.0
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSeniorLängd 2Andreas CarlssonIK Ymer7.64/-0.2
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSeniorLängd 3Andreas OtterlingIFK Lidingö7.55/0.0
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSeniorLängd 4Erik JohanssonUllevi FK7.42/+0.5
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSeniorLängd 5Jesper HellströmHässelby SK7.36/-0.5
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSeniorLängd 6Carl af ForsellesHässelby SK7.15/-0.8
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSeniorTresteg 1Jesper HellströmHässelby SK16.09/+0.1
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSeniorTresteg 2Isak PerssonÖrgryte IS15.76/+0.7
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSeniorTresteg 3Erik EhrlinHammarby IF15.40/+0.1
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSeniorTresteg 4Artur EngströmÖrgryte IS15.36/+0.4
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSeniorTresteg 5Gustaf BålströmUllevi FK15.25/-0.1
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSeniorTresteg 6Gabriel WallmarkÖrgryte IS15.24/+1.2
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSeniorKula 1Wictor PeterssonMalmö AI20.60
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSeniorKula 2Viktor GardenkransUpsala IF19.32
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSeniorKula 3Jesper ArbingeSpårvägens FK18.80
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSeniorKula 4Simon PetterssonHässelby SK17.39
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSeniorKula 5Gabriel HeenHässelby SK17.09
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSeniorKula 6Niklas LindstedtHässelby SK16.70
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSeniorDiskus 1Daniel StåhlSpårvägens FK68.74
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSeniorDiskus 2Simon PetterssonHässelby SK64.73
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSeniorDiskus 3Axel HärstedtMalmö AI58.77
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSeniorDiskus 4Jakob GardenkransUpsala IF55.67
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSeniorDiskus 5Theodor WaltherUllevi FK49.00
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSeniorDiskus 6Matt BrownHammarby IF47.83
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSeniorSlägga 1Ragnar CarlssonHässelby SK70.83
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSeniorSlägga 2Oscar VestlundIF Göta Karlstad69.31
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSeniorSlägga 3Ryan McCulloughMalmö AI66.01
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSeniorSlägga 4Ivar MoisanderSpårvägens FK63.51
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSeniorSlägga 5Hugo SörbyUpsala IF59.71
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSeniorSlägga 6Stefan KvistAlvesta FI58.43
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSeniorSpjut 1Kim AmbF Bålsta IK83.60
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSeniorSpjut 2Jakob SamuelssonHässelby SK71.31
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSeniorSpjut 3Sebastian ThörngrenIFK Växjö68.93
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSeniorSpjut 4Esa HiltunenUllevi FK68.70
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSeniorSpjut 5Joni KaartinenÖrgryte IS66.96
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UMSeniorSpjut 6Sebastian RuthströmSpårvägens FK63.19
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSenior100 m 1Nikki AnderbergMalmö AI11.47
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSenior100 m 2Claudia PaytonUllevi FK11.53
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSenior100 m 3Daniella BuskMalmö AI11.74
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSenior100 m 4Filippa SivnertMalmö AI11.84
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSenior100 m 5Nikki SjöbergBollnäs FIK11.92
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSenior100 m 6Julia HenrikssonIFK Helsingborg11.96
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSenior200 m 1Moa HjelmerSpårvägens FK23.47
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSenior200 m 2Lisa LiljaUllevi FK23.53
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSenior200 m 3Daniella BuskMalmö AI24.05
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSenior200 m 4Nikki SjöbergBollnäs FIK24.13
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSenior200 m 5Matilda HellqvistUllevi FK24.28
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSenior200 m 6Emma JanssonKFUM Örebro24.38
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSenior400 m 1Moa HjelmerSpårvägens FK53.39
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSenior400 m 2Sandra KnezevicHammarby IF54.08
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSenior400 m 3Klara HelanderUpsala IF54.59
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSenior400 m 4Lova PermanIF Göta Karlstad54.89
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSenior400 m 5Lovisa LindeTäby IS55.01
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSenior400 m 6Linnea KillanderMalmö AI55.03
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSenior800 m 1Lovisa LindhUllevi FK2:04.89
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSenior800 m 2Hanna HermanssonTurebergs FK2:04.95
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSenior800 m 3Senna OhlssonSävedalens AIK2:06.05
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSenior800 m 4Rebecca HögbergKFUM Örebro2:06.52
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSenior800 m 5Linn SöderholmSävedalens AIK2:06.94
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSenior800 m 6Alice Magnell MillánEskilstuna FI2:08.31
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSenior1500 m 1Hanna HermanssonTurebergs FK4:16.07
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSenior1500 m 2Sara ChristianssonSävedalens AIK4:18.76
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSenior1500 m 3Alice Magnell MillánEskilstuna FI4:20.11
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSenior1500 m 4Jessica EdlundUmedalens IF4:20.52
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSenior1500 m 5Elin BrinkMölndals AIK4:25.30
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSenior1500 m 6Nora LundinHammarby IF4:26.38
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSenior5000 m 1Meraf BahtaHälle IF16:27.13
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSenior5000 m 2Linn NilssonHälle IF16:27.50
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSenior5000 m 3Sara ChristianssonSävedalens AIK16:30.51
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSenior5000 m 4Cecilia NorrbomSpårvägens FK16:46.60
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSenior5000 m 5Emma DahlÖrgryte IS16:52.34
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSenior5000 m 6Linnéa SennströmHässelby SK16:54.49
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSenior10 000 m 1Meraf BahtaHälle IF34:07.21
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSenior10 000 m 2Sarah LahtiHässelby SK34:07.54
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSenior10 000 m 3Linn NilssonHälle IF34:07.99
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSenior10 000 m 4Carolina WikströmLK Roslagen34:12.62
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSenior10 000 m 5Anastasia DenisovaSävedalens AIK34:29.00
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSenior10 000 m 6Linnéa SennströmHässelby SK34:50.58
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSenior3000 m hinder 1Amélie SvenssonSävedalens AIK10:17.75
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSenior3000 m hinder 2Emma DahlÖrgryte IS10:19.24
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSenior3000 m hinder 3Julia SamuelssonHögby IF10:26.23
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSenior3000 m hinder 4Hanna BergströmHuddinge AIS10:42.56
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSenior3000 m hinder 5Alva Malmsten NilssonIF Skade11:10.87
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSenior100 m häck 1Lovisa KarlssonHögby IF13.67
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSenior100 m häck 2Tilde JohanssonFalkenbergs IK13.80
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSenior100 m häck 3Julia WennerstenIK Ymer13.82
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSenior100 m häck 4Amanda HolmbergLidköpings IS13.89
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSenior100 m häck 5Katharina GråmanTyresö FK13.97
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSenior100 m häck 6Maja MaunsbachIFK Lund14.19
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSenior400 m häck 1Hanna PalmqvistMölndals AIK57.33
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSenior400 m häck 2Moa GranatVallentuna FK58.06
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSenior400 m häck 3Amanda HolmbergLidköpings IS58.64
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSenior400 m häck 4Lovisa LindeTäby IS58.92
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSenior400 m häck 5Jonna TilgnerLinköpings GIF59.96
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSenior400 m häck 6Ebba ÅhmanIK Ymer60.95
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSeniorHöjd 1Erika KinseyTrångsvikens IF1.95
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSeniorHöjd 2Sofie SkoogIF Göta Karlstad1.89
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSeniorHöjd 3Bianca SalmingTurebergs FK1.87
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSeniorHöjd 4Ellen EkholmUllevi FK1.83
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSeniorHöjd 5Louise EkmanGefle IF1.80
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSeniorHöjd 6Maja NilssonÖrgryte IS1.80
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSeniorStav 1Angelica BengtssonHässelby SK4.71
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSeniorStav 2Lisa GunnarssonHässelby SK4.46
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSeniorStav 3Michaela MeijerÖrgryte IS4.36
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSeniorStav 4Linnea JönssonIFK Helsingborg4.09
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSeniorStav 5Sandra AlveroIFK Växjö4.02
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSeniorStav 6Sara WinbergTäby IS4.02
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSeniorLängd 1Khaddi SagniaUllevi FK6.72/+0.1
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSeniorLängd 2Erica JarderIF Göta Karlstad6.42/+0.5
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSeniorLängd 3Tilde JohanssonFalkenbergs IK6.33/0.0
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSeniorLängd 4Malin Otterling MarmbrandtVästerås FK6.21/+0.9
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSeniorLängd 5Jenny LestanderÖrgryte IS6.03w/+2.1
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSeniorLängd 6Kaiza KarlénIF Göta Karlstad5.94/+0.5
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSeniorTresteg 1Rebecka AbrahamssonÖrgryte IS13.56/-1.9
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSeniorTresteg 2Maja ÅskagRåby-Rekarne FI13.42/-1.1
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSeniorTresteg 3Aina GriksaiteSpårvägens FK13.09/-1.3
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSeniorTresteg 4Malin Otterling MarmbrandtVästerås FK12.99/-0.1
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSeniorTresteg 5Madeleine NilssonGefle IF12.56/0.0
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSeniorTresteg 6Elvira RichardssonGöteborgs KIK12.15/+2.0
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSeniorKula 1Fanny RoosMalmö AI18.59
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSeniorKula 2Frida ÅkerströmHässelby SK17.10
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSeniorKula 3Axelina JohanssonHässelby SK16.85
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSeniorKula 4Sara LennmanSpårvägens FK15.76
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSeniorKula 5Caisa-Marie LindforsUpsala IF15.11
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSeniorKula 6Maria NilssonIK Orient14.99
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSeniorDiskus 1Vanessa KamgaUpsala IF56.11
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSeniorDiskus 2Emma LjungbergSpårvägens FK55.92
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSeniorDiskus 3Fanny RoosMalmö AI54.85
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSeniorDiskus 4Caisa-Marie LindforsUpsala IF54.24
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSeniorDiskus 5Ásdís Hjálmsdóttir AnnerudSpårvägens FK50.86
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSeniorDiskus 6Ellen PetterssonUpsala IF50.33
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSeniorSlägga 1Ida StormMalmö AI68.54
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSeniorSlägga 2Tracey AnderssonUllevi FK67.75
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSeniorSlägga 3Grete AhlbergHammarby IF64.13
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSeniorSlägga 4Eleni LarssonSpårvägens FK63.71
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSeniorSlägga 5Frida BååthTimrå AIF61.14
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSeniorSlägga 6Sara ForssellMotala AIF60.20
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSeniorSpjut 1Ásdís Hjálmsdóttir AnnerudSpårvägens FK57.27
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSeniorSpjut 2Sofi FlinkVästerås FK55.10
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSeniorSpjut 3Matilda ElfgaardAthletics 24Seven SK50.30
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSeniorSpjut 4Carolin NäslundIF Göta Karlstad49.76
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSeniorSpjut 5Bianca SalmingTurebergs FK48.16
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020UKSeniorSpjut 6Elisabeth LithellKFUM Örebro46.97
Lag-SM Göteborg 6/8 2020UMSeniorLag1Örgryte IS58
Lag-SM Göteborg 6/8 2020UMSeniorLag2Hässelby SK58
Lag-SM Göteborg 6/8 2020UMSeniorLag3Ullevi FK57
Lag-SM Göteborg 6/8 2020UMSeniorLag4Spårvägens FK56
Lag-SM Göteborg 6/8 2020UMSeniorLag5IFK Växjö38
Lag-SM Göteborg 6/8 2020UKSeniorLag1Ullevi FK78
Lag-SM Göteborg 6/8 2020UKSeniorLag2Spårvägens FK75
Lag-SM Göteborg 6/8 2020UKSeniorLag3Upsala IF63
Lag-SM Göteborg 6/8 2020UKSeniorLag4IF Göta Karlstad62
Lag-SM Göteborg 6/8 2020UKSeniorLag5Hässelby SK58
Lag-SM Göteborg 6/8 2020UKSeniorLag6IFK Växjö37
SM-JSM-USM16-17 mångkamp Ljungby 31/7-2/8 2020UMSeniorTiokamp1Fredrik SamuelssonHässelby SK7.854
SM-JSM-USM16-17 mångkamp Ljungby 31/7-2/8 2020UMSeniorTiokamp2Marcus NilssonHögby IF7.574
SM-JSM-USM16-17 mångkamp Ljungby 31/7-2/8 2020UMSeniorTiokamp3Andreas GustafssonUpsala IF7.297
SM-JSM-USM16-17 mångkamp Ljungby 31/7-2/8 2020UMSeniorTiokamp4Simon ThorHässelby SK6.982
SM-JSM-USM16-17 mångkamp Ljungby 31/7-2/8 2020UMSeniorTiokamp5Andreas CarlssonIK Ymer6.965
SM-JSM-USM16-17 mångkamp Ljungby 31/7-2/8 2020UMSeniorTiokamp6Rasmus ElfgaardAthletics 24Seven SK6.662
SM-JSM-USM16-17 mångkamp Ljungby 31/7-2/8 2020UKSeniorSjukamp1Bianca SalmingTurebergs FK6.042
SM-JSM-USM16-17 mångkamp Ljungby 31/7-2/8 2020UKSeniorSjukamp2Lovisa KarlssonHögby IF5.584
SM-JSM-USM16-17 mångkamp Ljungby 31/7-2/8 2020UKSeniorSjukamp3Amanda HolmbergLidköpings IS5.397
SM-JSM-USM16-17 mångkamp Ljungby 31/7-2/8 2020UKSeniorSjukamp4Tuvalisa RosenquistTjalve IF Norrköping5.330
SM-JSM-USM16-17 mångkamp Ljungby 31/7-2/8 2020UKSeniorSjukamp5Angel RichmoreMalmö AI5.196
SM-JSM-USM16-17 mångkamp Ljungby 31/7-2/8 2020UKSeniorSjukamp6Ebba ÅhmanIK Ymer4.797
SM halvmaraton Anderstorp 29/7 2020UMSeniorHalvmaraton1Samuel RussomIS Göta1:03:47
SM halvmaraton Anderstorp 29/7 2020UMSeniorHalvmaraton2Samuel TsegayHälle IF1:03:52
SM halvmaraton Anderstorp 29/7 2020UMSeniorHalvmaraton3Mustafa MohamedHälle IF1:03:59
SM halvmaraton Anderstorp 29/7 2020UMSeniorHalvmaraton4Adhanom AbrahaEskilstuna FI1:04:24
SM halvmaraton Anderstorp 29/7 2020UMSeniorHalvmaraton5Mikael EkvallStrömstad LK1:04:36
SM halvmaraton Anderstorp 29/7 2020UMSeniorHalvmaraton6Archibald CasteelSpårvägens FK1:04:50
SM halvmaraton Anderstorp 29/7 2020UKSeniorHalvmaraton1Charlotta FougbergUllevi FK1:16:51
SM halvmaraton Anderstorp 29/7 2020UKSeniorHalvmaraton2Linnéa SennströmHässelby SK1:17:07
SM halvmaraton Anderstorp 29/7 2020UKSeniorHalvmaraton3Charlotte AnderssonIFK Umeå1:17:20
SM halvmaraton Anderstorp 29/7 2020UKSeniorHalvmaraton4Johanna BäcklundRunacademy IF1:17:23
SM halvmaraton Anderstorp 29/7 2020UKSeniorHalvmaraton5Liduina Van SitterenÖrebro AIK1:17:46
SM halvmaraton Anderstorp 29/7 2020UKSeniorHalvmaraton6Sara SvenskTerrible Tuesdays TC1:18:05
ISM Växjö 22-23/2 2020IMSenior60 m 1Emmanuel DawlsonHammarby IF6.73
ISM Växjö 22-23/2 2020IMSenior60 m 2Odain RoseSpårvägens FK6.74
ISM Växjö 22-23/2 2020IMSenior60 m 3Tom Kling-BaptisteHuddinge AIS6.76
ISM Växjö 22-23/2 2020IMSenior60 m 4Thomas JonesKyrkhults SK6.78
ISM Växjö 22-23/2 2020IMSenior60 m 5Grigorios KyriakoudisHässelby SK6.83
ISM Växjö 22-23/2 2020IMSenior60 m 6Stefan TärnhuvudSundsvalls FI6.84
ISM Växjö 22-23/2 2020IMSenior200 m 1Carl BengtströmÖrgryte IS21.26
ISM Växjö 22-23/2 2020IMSenior200 m 2Erik AnnerfalkUllevi FK21.64
ISM Växjö 22-23/2 2020IMSenior200 m 3Dennis OtienoHammarby IF21.80
ISM Växjö 22-23/2 2020IMSenior200 m 4Anders PihlbladKFUM Örebro22.12
ISM Växjö 22-23/2 2020IMSenior200 m 5Desmond RogoAIK22.63
ISM Växjö 22-23/2 2020IMSenior400 m 1Emil JohanssonTurebergs FK47.76
ISM Växjö 22-23/2 2020IMSenior400 m 2Hampus WidlundIFK Växjö48.37
ISM Växjö 22-23/2 2020IMSenior400 m 3Johan ClaesonLinköpings GIF48.39
ISM Växjö 22-23/2 2020IMSenior400 m 4Martin SelinUllevi FK50.58
ISM Växjö 22-23/2 2020IMSenior800 m 1Andreas KramerSävedalens AIK1:47.66
ISM Växjö 22-23/2 2020IMSenior800 m 2Joakim AnderssonSpårvägens FK1:48.52
ISM Växjö 22-23/2 2020IMSenior800 m 3Robin RohlénIFK Umeå1:48.72
ISM Växjö 22-23/2 2020IMSenior800 m 4Berhe KidaneEskilstuna FI1:51.11
ISM Växjö 22-23/2 2020IMSenior800 m 5Felix FrancoisÖrgryte IS1:51.21
ISM Växjö 22-23/2 2020IMSenior800 m 6Anton PerssonHässelby SK1:52.22
ISM Växjö 22-23/2 2020IMSenior1500 m 1Johan RogestedtF Stenungsunds FI3:50.40
ISM Växjö 22-23/2 2020IMSenior1500 m 2Efrem BrhaneVästerås FK3:51.17
ISM Växjö 22-23/2 2020IMSenior1500 m 3Omar IsmailHögby IF3:52.49
ISM Växjö 22-23/2 2020IMSenior1500 m 4Elmar EngholmHässelby SK3:52.85
ISM Växjö 22-23/2 2020IMSenior1500 m 5Alexander NilssonMölndals AIK3:54.15
ISM Växjö 22-23/2 2020IMSenior1500 m 6Mattias OhlssonHeleneholms IF3:55.17
ISM Växjö 22-23/2 2020IMSenior3000 m 1Andreas AlmgrenTurebergs FK7:48.34
ISM Växjö 22-23/2 2020IMSenior3000 m 2Kalle BerglundSpårvägens FK7:57.78
ISM Växjö 22-23/2 2020IMSenior3000 m 3Mohammad RezaSpårvägens FK8:07.01
ISM Växjö 22-23/2 2020IMSenior3000 m 4Emil DanielssonSpårvägens FK8:08.16
ISM Växjö 22-23/2 2020IMSenior3000 m 5Emil Millán de la OlivaEskilstuna FI8:09.43
ISM Växjö 22-23/2 2020IMSenior3000 m 6Gustav NordlingSpårvägens FK8:16.42
ISM Växjö 22-23/2 2020IMSenior60 m häck 1Max HreljaMalmö AI7.75
ISM Växjö 22-23/2 2020IMSenior60 m häck 2Jonathan HolmHammarby IF7.87
ISM Växjö 22-23/2 2020IMSenior60 m häck 3Filip BjörklundÖrgryte IS7.94
ISM Växjö 22-23/2 2020IMSenior60 m häck 4Hampus WidlundIFK Växjö7.94
ISM Växjö 22-23/2 2020IMSenior60 m häck 5Amir ShakerHammarby IF7.97
ISM Växjö 22-23/2 2020IMSenior60 m häck 6Marvin TaySpårvägens FK8.01
ISM Växjö 22-23/2 2020IMSeniorHöjd 1Emil UhlinFalu IK2.12
ISM Växjö 22-23/2 2020IMSeniorHöjd 2Melwin Lycke HolmKils AIK2.10
ISM Växjö 22-23/2 2020IMSeniorHöjd 3Oskar LundqvistUpsala IF2.08
ISM Växjö 22-23/2 2020IMSeniorHöjd 4Herman OlvikUllevi FK2.05
ISM Växjö 22-23/2 2020IMSeniorHöjd 5Joakim WadsteinTjalve IF Norrköping2.05
ISM Växjö 22-23/2 2020IMSeniorHöjd 6Oliver EricssonUpsala IF2.05
ISM Växjö 22-23/2 2020IMSeniorStav 1Melker Svärd JacobssonÖrgryte IS5.50
ISM Växjö 22-23/2 2020IMSeniorStav 2Simon ThorHässelby SK5.07
ISM Växjö 22-23/2 2020IMSeniorStav 3Robin JacobssonUllevi FK5.07
ISM Växjö 22-23/2 2020IMSeniorStav 4Oscar JansonUllevi FK5.07
ISM Växjö 22-23/2 2020IMSeniorStav 5Carl StensonHellas FK4.88
ISM Växjö 22-23/2 2020IMSeniorStav 6Rasmus CarlssonKFUM Örebro4.77
ISM Växjö 22-23/2 2020IMSeniorLängd 1Thobias MontlerMalmö AI8.22
ISM Växjö 22-23/2 2020IMSeniorLängd 2Jesper HellströmHässelby SK7.57
ISM Växjö 22-23/2 2020IMSeniorLängd 3Fredrik SamuelssonHässelby SK7.42
ISM Växjö 22-23/2 2020IMSeniorLängd 4Andreas CarlssonIK Ymer7.34
ISM Växjö 22-23/2 2020IMSeniorLängd 5Patric HjortVästerås FK7.20
ISM Växjö 22-23/2 2020IMSeniorLängd 6Andreas GustafssonUpsala IF7.18
ISM Växjö 22-23/2 2020IMSeniorTresteg 1Jesper HellströmHässelby SK16.36
ISM Växjö 22-23/2 2020IMSeniorTresteg 2Erik EhrlinHammarby IF15.78
ISM Växjö 22-23/2 2020IMSeniorTresteg 3Artur EngströmÖrgryte IS15.30
ISM Växjö 22-23/2 2020IMSeniorTresteg 4Gustaf BålströmUllevi FK15.07
ISM Växjö 22-23/2 2020IMSeniorTresteg 5Marcus NybergMalmö AI15.05
ISM Växjö 22-23/2 2020IMSeniorTresteg 6Markus LundborgUllevi FK14.96
ISM Växjö 22-23/2 2020IMSeniorKula 1Wictor PeterssonMalmö AI20.89
ISM Växjö 22-23/2 2020IMSeniorKula 2Viktor GardenkransAthletics 24Seven SK18.89
ISM Växjö 22-23/2 2020IMSeniorKula 3Gabriel HeenHässelby SK18.06
ISM Växjö 22-23/2 2020IMSeniorKula 4Simon PetterssonHässelby SK16.73
ISM Växjö 22-23/2 2020IMSeniorKula 5Niklas LindstedtHässelby SK16.61
ISM Växjö 22-23/2 2020IMSeniorKula 6Arvid Mägi TheorinIF Kville16.53
ISM Växjö 22-23/2 2020IMSeniorVikt 1Elias HåkanssonSpårvägens FK22.55
ISM Växjö 22-23/2 2020IMSeniorVikt 2Ragnar CarlssonHässelby SK22.29
ISM Växjö 22-23/2 2020IMSeniorVikt 3Simon PetterssonHässelby SK20.12
ISM Växjö 22-23/2 2020IMSeniorVikt 4Ivar MoisanderSpårvägens FK19.01
ISM Växjö 22-23/2 2020IMSeniorVikt 5Alexander LarssonUpsala IF18.99
ISM Växjö 22-23/2 2020IMSeniorVikt 6Karl LudvikTurebergs FK17.16
ISM Växjö 22-23/2 2020IKSenior60 m 1Filippa SivnertMalmö AI7.38
ISM Växjö 22-23/2 2020IKSenior60 m 2Elin ÖstlundKFUM Örebro7.38
ISM Växjö 22-23/2 2020IKSenior60 m 3Irene EkelundSpårvägens FK7.42
ISM Växjö 22-23/2 2020IKSenior60 m 4Maja AlmgrenTäby IS7.48
ISM Växjö 22-23/2 2020IKSenior60 m 5Jessica ÖstlundHässelby SK7.53
ISM Växjö 22-23/2 2020IKSenior60 m 6Emma JanssonKFUM Örebro7.60
ISM Växjö 22-23/2 2020IKSenior200 m 1Moa HjelmerSpårvägens FK23.52
ISM Växjö 22-23/2 2020IKSenior200 m 2Lisa LiljaUllevi FK23.62
ISM Växjö 22-23/2 2020IKSenior200 m 3Elin ÖstlundKFUM Örebro23.74
ISM Växjö 22-23/2 2020IKSenior200 m 4Daniella BuskMalmö AI24.28
ISM Växjö 22-23/2 2020IKSenior200 m 5Emma JanssonKFUM Örebro24.70
ISM Växjö 22-23/2 2020IKSenior200 m 6Pernilla NilssonIFK Trelleborg25.03
ISM Växjö 22-23/2 2020IKSenior400 m 1Moa HjelmerSpårvägens FK54.53
ISM Växjö 22-23/2 2020IKSenior400 m 2Matilda HellqvistUllevi FK54.83
ISM Växjö 22-23/2 2020IKSenior400 m 3Lovisa LindeTäby IS55.31
ISM Växjö 22-23/2 2020IKSenior400 m 4Klara HelanderUpsala IF55.58
ISM Växjö 22-23/2 2020IKSenior400 m 5Ebba SvantessonUpsala IF56.13
ISM Växjö 22-23/2 2020IKSenior400 m 6Vendela RydbäckIFK Växjö56.65
ISM Växjö 22-23/2 2020IKSenior800 m 1Rebecca HögbergKFUM Örebro2:12.09
ISM Växjö 22-23/2 2020IKSenior800 m 2Ellinor AurellÄngelholms IF2:12.32
ISM Växjö 22-23/2 2020IKSenior800 m 3Madeleine Björlin-DelmarIFK Göteborg2:13.02
ISM Växjö 22-23/2 2020IKSenior800 m 4Klara FrihÅsbro GoIF2:13.85
ISM Växjö 22-23/2 2020IKSenior800 m 5Greta GrazianiTäby IS2:14.76
ISM Växjö 22-23/2 2020IKSenior800 m 6Alice Magnell MillánEskilstuna FI2:15.03
ISM Växjö 22-23/2 2020IKSenior1500 m 1Hanna HermanssonTurebergs FK4:17.22
ISM Växjö 22-23/2 2020IKSenior1500 m 2Samrawit MengsteabHälle IF4:18.45
ISM Växjö 22-23/2 2020IKSenior1500 m 3Linn SöderholmSävedalens AIK4:30.17
ISM Växjö 22-23/2 2020IKSenior1500 m 4Elsa WalleniusVästerås FK4:36.70
ISM Växjö 22-23/2 2020IKSenior1500 m 5Elin MarcussonTrångsvikens IF4:36.91
ISM Växjö 22-23/2 2020IKSenior1500 m 6Johanna LarssonÖrgryte IS4:39.41
ISM Växjö 22-23/2 2020IKSenior3000 m 1Samrawit MengsteabHälle IF9:46.00
ISM Växjö 22-23/2 2020IKSenior3000 m 2Hanna HermanssonTurebergs FK9:46.40
ISM Växjö 22-23/2 2020IKSenior3000 m 3Sara ChristianssonSävedalens AIK9:48.52
ISM Växjö 22-23/2 2020IKSenior3000 m 4Anastasia DenisovaSävedalens AIK9:52.98
ISM Växjö 22-23/2 2020IKSenior3000 m 5Linn NilssonHälle IF9:54.18
ISM Växjö 22-23/2 2020IKSenior3000 m 6Johanna SalminenFK Studenterna10:09.13
ISM Växjö 22-23/2 2020IKSenior60 m häck 1Tilde JohanssonFalkenbergs IK8.29
ISM Växjö 22-23/2 2020IKSenior60 m häck 2Lovisa KarlssonHögby IF8.35
ISM Växjö 22-23/2 2020IKSenior60 m häck 3Amanda HolmbergLidköpings IS8.45
ISM Växjö 22-23/2 2020IKSenior60 m häck 4Maja MaunsbachIFK Lund8.53
ISM Växjö 22-23/2 2020IKSenior60 m häck 5Julia WennerstenIK Ymer8.55
ISM Växjö 22-23/2 2020IKSenior60 m häck 6Malin SkogströmHässelby SK8.63
ISM Växjö 22-23/2 2020IKSeniorHöjd 1Bianca SalmingTurebergs FK1.87
ISM Växjö 22-23/2 2020IKSeniorHöjd 2Sofie SkoogIF Göta Karlstad1.85
ISM Växjö 22-23/2 2020IKSeniorHöjd 3Maja NilssonÖrgryte IS1.82
ISM Växjö 22-23/2 2020IKSeniorHöjd 4Louise EkmanGefle IF1.82
ISM Växjö 22-23/2 2020IKSeniorHöjd 5Lovisa ÖstervallUpsala IF1.74
ISM Växjö 22-23/2 2020IKSeniorHöjd 6Evelina ErlandssonIF Göta Karlstad1.74
ISM Växjö 22-23/2 2020IKSeniorStav 1Angelica BengtssonHässelby SK4.74
ISM Växjö 22-23/2 2020IKSeniorStav 2Michaela MeijerÖrgryte IS4.38
ISM Växjö 22-23/2 2020IKSeniorStav 3Linnea JönssonIFK Helsingborg4.18
ISM Växjö 22-23/2 2020IKSeniorStav 4Ellen OlssonWärnamo SK4.11
ISM Växjö 22-23/2 2020IKSeniorStav 5Hanna JanssonUllevi FK4.04
ISM Växjö 22-23/2 2020IKSeniorStav 6Gabriella JönssonIFK Helsingborg4.04
ISM Växjö 22-23/2 2020IKSeniorLängd 1Khaddi SagniaUllevi FK6.57
ISM Växjö 22-23/2 2020IKSeniorLängd 2Malin MarmbrandtVästerås FK6.24
ISM Växjö 22-23/2 2020IKSeniorLängd 3Tilde JohanssonFalkenbergs IK6.19
ISM Växjö 22-23/2 2020IKSeniorLängd 4Jenny LestanderÖrgryte IS6.17
ISM Växjö 22-23/2 2020IKSeniorLängd 5Erica JarderIF Göta Karlstad6.15
ISM Växjö 22-23/2 2020IKSeniorLängd 6Kaiza KarlénIF Göta Karlstad6.11
ISM Växjö 22-23/2 2020IKSeniorTresteg 1Rebecka AbrahamssonÖrgryte IS13.31
ISM Växjö 22-23/2 2020IKSeniorTresteg 2Maja ÅskagRåby-Rekarne FI13.29
ISM Växjö 22-23/2 2020IKSeniorTresteg 3Aina GriksaiteSpårvägens FK13.23
ISM Växjö 22-23/2 2020IKSeniorTresteg 4Malin MarmbrandtVästerås FK12.99
ISM Växjö 22-23/2 2020IKSeniorTresteg 5Jasmin SabirHammarby IF12.41
ISM Växjö 22-23/2 2020IKSeniorTresteg 6Amanda HjalmarssonIFK Växjö12.26
ISM Växjö 22-23/2 2020IKSeniorKula 1Fanny RoosAthletics 24Seven SK17.92
ISM Växjö 22-23/2 2020IKSeniorKula 2Frida ÅkerströmHässelby SK16.36
ISM Växjö 22-23/2 2020IKSeniorKula 3Ásdís Hjálmsdóttir AnnerudSpårvägens FK16.14
ISM Växjö 22-23/2 2020IKSeniorKula 4Caisa-Marie LindforsUpsala IF15.73
ISM Växjö 22-23/2 2020IKSeniorKula 5Axelina JohanssonHässelby SK15.51
ISM Växjö 22-23/2 2020IKSeniorKula 6Maria NilssonIK Orient15.10
ISM Växjö 22-23/2 2020IKSeniorVikt 1Ida StormMalmö AI23.23
ISM Växjö 22-23/2 2020IKSeniorVikt 2Grete AhlbergHammarby IF19.82
ISM Växjö 22-23/2 2020IKSeniorVikt 3Eleni LarssonSpårvägens FK19.54
ISM Växjö 22-23/2 2020IKSeniorVikt 4Tracey AnderssonUllevi FK19.01
ISM Växjö 22-23/2 2020IKSeniorVikt 5Linnea JönssonUpsala IF17.98
ISM Växjö 22-23/2 2020IKSeniorVikt 6Rebecka HallerthSpårvägens FK17.43
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IMSeniorSjukamp 1Fredrik SamuelssonHässelby SK5.808
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IMSeniorSjukamp 2Marcus NilssonHögby IF5.597
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IMSeniorSjukamp 3Andreas GustafssonUpsala IF5.457
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IMSeniorSjukamp 4Emil UhlinFalu IK5.310
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IMSeniorSjukamp 5Simon ThorHässelby SK5.080
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IMSeniorSjukamp 6Simon LarssonIK Ymer5.005
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IKSeniorFemkamp 1Bianca SalmingTurebergs FK4.422
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IKSeniorFemkamp 2Lovisa KarlssonHögby IF3.967
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IKSeniorFemkamp 3Klara RådboHässelby SK3.916
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IKSeniorFemkamp 4Lovisa ÖstervallUpsala IF3.909
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IKSeniorFemkamp 5Tuvalisa RosenquistTjalve IF Norrköping3.905
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IKSeniorFemkamp 6Amanda HolmbergLidköpings IS3.884