Start Filtrering Smfriidrott.com Friidrott.se

SM-pokalen - filtrering

Sök i ett eller flera fält nedan. Exempel: Åldersgrupp: Välj "Juniorer" för att få fram ålderskategorin 18-22 år.

Exempel 2: Välj Ullevi FK vid klubb näst längst ner och tryck på "Sök". Då visas först placering, poäng och antal poängplatser följt av de aktiva som tog poäng. Eller sök på "Tävling: ISM Gävle 17-18/2 2018" samt "Klubb: Malmö AI" för att se hur många och vilka topp-6-placeringar MAI tog.

Sammanställd av jonas.hedman@friidrott.se

Välj filtrering









Poängtabellen

Aktuell filtrering: 2020, Ungdom
PlacKlubbPoängAntalMKM22P19P17K22F19F17P16P15F16F15
1Hammarby IF100.25486921.51.756.251.75
2Hässelby SK72.256410.53014.756.7510.25
3Malmö AI64.25446.5350.7511.252.258.5
4IF Göta Karlstad60.753622.524.50.513.25
5Turebergs FK55.753138.5141.252
6Mölndals AIK52.253522.58.510.50.53.257
7Västerås FK44.63281397.7513.381.5
8Upsala IF44.25378125.50.58.2510
9Tyresö FK39.75180.52811.25
10IFK Göteborg37.25346.56.256.55.256.756
Bromma IF37.25301312.51.55.251.253.75
12Örgryte IS34.25318116.252.751.754.5
13Täby IS31.75274.522.754.5
14Huddinge AIS25.524136.50.250.751.53.5
15Kvarnsvedens GoIF24.515618.5
16IFK Växjö23.752385.54.541.75
17Hälle IF21.25144143.25
18KFUM Örebro20.25178.51.753.56.5
Danderyds SK20.251953.511.75
20Ullevi FK19.515133.252.50.75
21Alunda SK182063.51.53.7512.25
22Glanshammars IF17.5817.5
Falu IK17.517511.251.25
24IFK Lidingö17.38185.255.6351.5
25Hanvikens SK1614111.253.75
26Vallentuna FK15.751320.2513.5
27Klippans FK15.25140.25411
28Råby-Rekarne FI14.5112.580.53.250.25
29IFK Lund13.511533.7510.75
30KA 2 IF13.25170.530.252.252.255
31Eslövs AI137157
32Kils AIK12.51010.51.750.25
IFK Halmstad12.5180.50.53.757.75
34Sävedalens AIK12141.51.259.25
35Spårvägens FK11.513424.51
Ljungby FIK11.5765.5
Linköpings GIF11.5107.531
IF Skade11.5511.5
Åhus FIK11.5111.2510.25
40Trollhättan FIK11.2595.55.250.5
41Gefle IF111218.51.5
42IK Hakarpspojkarna1091.58.5
43Varbergs GIF9.25112.7542.5
44Eskilstuna FI8.7558.75
45IFK Mora8.58521.5
Skruvs IF8.593.255.25
47Borlänge LK838
48IK Lerum FI7.7591.53.251.51.5
Hellas FK7.7567.75
50Heleneholms IF7.543.54
51Bollnäs FIK7.2556.50.75
52Stocksäters IF727
IF Hagen777
54IF Kville6.561.54.50.5
Ransäters AIS6.566.5
56Säffle FIK6.2534.51.75
57IS Göta650.255.75
Höörs IS6533
Väsby IK655.250.75
Boden FI656
61Sundsvalls FI5.7564.50.50.75
Oskarshamns SK5.7545.50.25
Lidköpings IS5.7555.50.25
64IK Heros5.525.5
65Skellefteå AIK5.2560.531.75
Göteborgs KIK5.2543.51.75
IF Rigor5.2581.512.75
Alingsås IF5.2561.53.75
69Motala AIF5723
70Athletics 24Seven SK4.554.5
Brännans FF4.531.52.50.5
Strands IF4.534.5
73Bohus IF4.2562.252
74Ängelholms IF4322
75Tjalve IF Norrköping3.7530.253.5
76Östhammar FI3.532.51
Hässleholms AIS3.540.253.25
IK Orient3.5330.5
79IF Kronan3.2533.25
80Kalmar OK323
IFK Umeå3321
82Piteå IF2.7542.50.25
Östersunds GIF2.75311.75
Umedalens IF2.75220.75
85Ystads IF2.522.5
86Öresund FK2.2542.25
IK Ymer2.2522.25
Wärnamo SK2.2522.25
89Haparanda SKT222
Marieby GIF242
Villstad GIF212
IFK Tumba212
93Rånäs 4H1.7511.75
94Mariestads AIF1.521.5
Flens FS1.511.5
96Tullinge FI1.2521.25
IF Hallby1.2511.25
98Hovslätts IK111
Genarps IF111
Gottsunda IF111
IF Udd111
LK Roslagen111
103Ludvika FFI0.7510.75
IFK Helsingborg0.7520.75
Kongahälla AIK0.7510.75
IF Start0.7520.75
107Eksjö Södra IK0.510.5
Brattås CK0.510.5
Luleå FI0.510.5
Mälarhöjdens IK0.510.5
FIF Gnistan0.510.5
Nyköpings BIS0.510.5
Högby IF0.510.5
Istrums SK0.510.5
115Tierps IF0.2510.25
IFK Sunne0.2510.25
Enhörna IF0.2510.25
Falkenbergs IK0.2510.25
IFK Trelleborg0.2510.25
Högbo GIF0.2510.25

Relaterade resultat
TävlingUte/InneKlassÅldersgr.GrenPlac.nameKlubbResultat
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UP17Ungdom4 km terräng 1Mattias ÖstbergBorlänge LK13:07
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UP17Ungdom4 km terräng 2Hugo UnossonKalmar OK13:16
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UP17Ungdom4 km terräng 3Jonatan LamySpårvägens FK13:16
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UP17Ungdom4 km terräng 4Carl ErixonMölndals AIK13:26
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UP17Ungdom4 km terräng 5Albin GezeliusIFK Mora13:43
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UP17Ungdom4 km terräng 6Filip SvahnSundsvalls FI13:46
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UP17UngdomLag 1Mölndals AIK24
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UP17UngdomLag 2Turebergs FK68
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UP17UngdomLag 3Hälle IF70
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UP17UngdomLag 4Spårvägens FK77
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UP17UngdomLag 5Hässelby SK78
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UP16Ungdom4 km terräng 1Jonathan GrahnMölndals AIK12:49
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UP16Ungdom4 km terräng 2Gabriel ClaessonIF Hallby13:13
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UP16Ungdom4 km terräng 3Edvin NilssonLK Roslagen13:17
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UP16Ungdom4 km terräng 4Linus JanssonHässelby SK13:30
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UP16Ungdom4 km terräng 5Nils OlssonIK Lerum FI13:42
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UP16Ungdom4 km terräng 6Jonas MagnussonHälle IF13:45
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UP15Ungdom4 km terräng 1Markus AnderssonVästerås FK13:16
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UP15Ungdom4 km terräng 2Noah KrikströmÄngelholms IF13:25
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UP15Ungdom4 km terräng 3Sander Petri BereGenarps IF13:32
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UP15Ungdom4 km terräng 4Samuel BerhaneHässelby SK13:41
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UP15Ungdom4 km terräng 5Milian HentschkeTullinge FI13:43
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UP15Ungdom4 km terräng 6Adam SörqvistSävedalens AIK13:56
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UF17Ungdom4 km terräng 1Nora LundinHammarby IF14:16
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UF17Ungdom4 km terräng 2Alva Malmsten NilssonIF Skade14:46
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UF17Ungdom4 km terräng 3Elvira BredinTurebergs FK14:48
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UF17Ungdom4 km terräng 4Filippa HägglundUpsala IF14:57
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UF17Ungdom4 km terräng 5Tilda KnauerHälle IF15:01
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UF17Ungdom4 km terräng 6Julia SvennbladHälle IF15:21
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UF17UngdomLag 1Upsala IF39
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UF17UngdomLag 2Hälle IF43
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UF17UngdomLag 3Mölndals AIK48
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UF17UngdomLag 4Hammarby IF55
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UF16Ungdom4 km terräng 1Johanna HofvendahlIS Göta15:06
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UF16Ungdom4 km terräng 2Saga ProvciIFK Göteborg15:22
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UF16Ungdom4 km terräng 3Alma SvantessonMölndals AIK15:32
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UF16Ungdom4 km terräng 4Elina HellgrenVallentuna FK15:37
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UF16Ungdom4 km terräng 5Filippa BergsmanSpårvägens FK15:41
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UF16Ungdom4 km terräng 6Klara BorgEnhörna IF15:49
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UF15Ungdom4 km terräng 1Alice Magnell MillánEskilstuna FI14:31
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UF15Ungdom4 km terräng 2Lowa BranthUpsala IF14:40
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UF15Ungdom4 km terräng 3Paulina HultbergAlingsås IF14:42
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UF15Ungdom4 km terräng 4Ebba CronholmLjungby FIK15:14
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UF15Ungdom4 km terräng 5Maud De ConinckSävedalens AIK15:20
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UF15Ungdom4 km terräng 6Alva BjörkTrollhättan FIK15:36
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UF15UngdomLag1Upsala IF31
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UF15UngdomLag2IF Göta Karlstad59
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020UF15UngdomLag3KA 2 IF66
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UP17Ungdom4x100 m 1Hammarby IF42.64
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UP17Ungdom4x100 m 2Örgryte IS43.56
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UP17Ungdom4x100 m 3Bromma IF43.79
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UP17Ungdom4x100 m 4Ullevi FK43.95
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UP17Ungdom4x100 m 5Huddinge AIS44.39
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UP17Ungdom4x100 m 6Hässelby SK44.72
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UP17Ungdom4x100 m 7Hanvikens SK44.78
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UP17Ungdom1000 m stafett 1Hammarby IF1:56.89
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UP17Ungdom1000 m stafett 2Danderyds SK2:00.43
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UP17Ungdom1000 m stafett 3IFK Göteborg2:00.84
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UP17Ungdom1000 m stafett 4IFK Lund2:02.11
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UP17Ungdom1000 m stafett 5Huddinge AIS2:02.65
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UP17Ungdom1000 m stafett 6Örgryte IS2:03.27
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UP17Ungdom3x800 m 1Mölndals AIK6:00.27
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UP17Ungdom3x800 m 2Danderyds SK6:03.80
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UP17Ungdom3x800 m 3IFK Göteborg6:06.68
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UP17Ungdom3x800 m 4Upsala IF6:09.25
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UP17Ungdom3x800 m 5Hälle IF6:13.68
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UP17Ungdom3x800 m 6Hässelby SK6:15.92
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UP15Ungdom4x80 m 1Malmö AI34.91
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UP15Ungdom4x80 m 2Bromma IF36.09
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UP15Ungdom4x80 m 3IFK Göteborg36.65
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UP15Ungdom4x80 m 4Örgryte IS38.02
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UP15Ungdom4x80 m 5Gefle IF38.31
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UP15Ungdom4x80 m 6Mölndals AIK38.81
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UP15Ungdom3x800 m 1Danderyds SK6:31.81
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UP15Ungdom3x800 m 2IFK Lidingö6:35.26
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UP15Ungdom3x800 m 3Hässelby SK6:38.92
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UP15Ungdom3x800 m 4Malmö AI6:41.92
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UP15Ungdom3x800 m 5IK Lerum FI6:50.96
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UP15Ungdom3x800 m 6Mölndals AIK7:09.54
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UF17Ungdom4x100 m 1Malmö AI47.50
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UF17Ungdom4x100 m 2Hässelby SK48.38
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UF17Ungdom4x100 m 3Glanshammars IF48.92
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UF17Ungdom4x100 m 4Bromma IF49.40
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UF17Ungdom4x100 m 5Hanvikens SK50.91
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UF17Ungdom4x100 m 6Örgryte IS51.00
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UF17Ungdom1000 m stafett 1Malmö AI2:15.18
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UF17Ungdom1000 m stafett 2Bromma IF2:18.23
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UF17Ungdom1000 m stafett =3IFK Lidingö2:18.28
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UF17Ungdom1000 m stafett =3IFK Göteborg2:18.28
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UF17Ungdom1000 m stafett 5Hässelby SK2:18.59
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UF17Ungdom1000 m stafett 6Örgryte IS2:19.70
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UF17Ungdom3x800 m 1IFK Lidingö7:09.46
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UF17Ungdom3x800 m 2Mölndals AIK7:10.43
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UF17Ungdom3x800 m 3Vallentuna FK7:11.63
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UF17Ungdom3x800 m 4Upsala IF7:13.43
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UF17Ungdom3x800 m 5IFK Växjö7:20.64
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UF17Ungdom3x800 m 6Hammarby IF7:21.80
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UF15Ungdom4x80 m 1IF Göta Karlstad39.72
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UF15Ungdom4x80 m 2Malmö AI40.41
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UF15Ungdom4x80 m 3IF Hagen40.86
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UF15Ungdom4x80 m 4Mölndals AIK41.00
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UF15Ungdom4x80 m 5IK Orient41.74
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UF15Ungdom4x80 m 6Falkenbergs IK41.91
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UF15Ungdom3x800 m 1IF Göta Karlstad7:07.12
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UF15Ungdom3x800 m 2IFK Göteborg7:09.28
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UF15Ungdom3x800 m 3Upsala IF7:12.69
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UF15Ungdom3x800 m 4Mölndals AIK7:16.85
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020UF15Ungdom3x800 m 5IFK Göteborg7:56.22
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17Ungdom100 m 1Viktor WallHammarby IF10.94
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17Ungdom100 m 2Oliver EllströmIF Göta Karlstad11.00
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17Ungdom100 m 3Jonathan BorgHammarby IF11.06
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17Ungdom100 m 4Vilmer VännmanIFK Umeå11.30
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17Ungdom100 m 5Lucas LorentzonIFK Göteborg11.36
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17Ungdom100 m 6Petter LundbergBromma IF11.41
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17Ungdom200 m 1Viktor WallHammarby IF21.69
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17Ungdom200 m 2Oliver EllströmIF Göta Karlstad21.92
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17Ungdom200 m 3Jonathan BorgHammarby IF22.21
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17Ungdom200 m 4Linus PihlIK Lerum FI22.72
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17Ungdom200 m 5Adam SvenssonMalmö AI23.03
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17Ungdom200 m 6Vilmer VännmanIFK Umeå23.21
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17Ungdom400 m 1Markus MobergHammarby IF49.73
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17Ungdom400 m 2Alex PilgrimMölndals AIK50.96
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17Ungdom400 m 3Nils EkströmTrollhättan FIK51.54
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17Ungdom400 m 4Lucas LorentzonIFK Göteborg52.48
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17Ungdom400 m 5Noah Bucht WesslénHammarby IF52.52
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17Ungdom400 m 6Simon RosenquistKA 2 IF52.71
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17Ungdom800 m 1Alexander NyströmBollnäs FIK1:59.26
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17Ungdom800 m 2Henrik FranzénKFUM Örebro2:00.18
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17Ungdom800 m 3Simon WikellMölndals AIK2:00.99
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17Ungdom800 m 4Elias LiljestrandUpsala IF2:04.05
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17Ungdom800 m 5Lukas HolmGefle IF2:04.08
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17Ungdom800 m 6Mårten NystrandHässelby SK2:04.49
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17Ungdom1500 m 1Albin WalleniusVästerås FK4:16.26
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17Ungdom1500 m 2Mattias ÖstbergBorlänge LK4:18.88
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17Ungdom1500 m 3Filip SvahnSundsvalls FI4:20.52
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17Ungdom1500 m 4Nils EkrothUpsala IF4:22.79
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17Ungdom1500 m 5Alexander CarlssonHälle IF4:27.45
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17Ungdom1500 m 6Jonatan LamySpårvägens FK4:29.72
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17Ungdom3000 m 1Viktor FriskHuddinge AIS8:55.05
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17Ungdom3000 m 2Albin WalleniusVästerås FK8:59.63
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17Ungdom3000 m 3Mattias ÖstbergBorlänge LK9:01.73
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17Ungdom3000 m 4Albin GezeliusIFK Mora9:14.44
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17Ungdom3000 m 5Carl ErixonMölndals AIK9:23.76
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17Ungdom3000 m 6Hugo UnossonKalmar OK9:27.89
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17Ungdom2000 m hinder 1Carl ErixonMölndals AIK6:23.33
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17Ungdom2000 m hinder 2Albin GezeliusIFK Mora6:24.80
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17Ungdom110 m häck 1Markus MobergHammarby IF13.71w
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17Ungdom110 m häck 2Hannes EgonssonIFK Växjö13.99w
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17Ungdom110 m häck 3Nils ThorinÖrgryte IS14.30w
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17Ungdom110 m häck 4Oliver NilssonLinköpings GIF14.47w
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17Ungdom110 m häck 5Nils EkströmTrollhättan FIK14.48w
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17Ungdom110 m häck 6Oskari PeuraUpsala IF14.67w
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17Ungdom300 m häck 1Markus MobergHammarby IF37.10
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17Ungdom300 m häck 2Moltas StrömbergIFK Växjö39.04
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17Ungdom300 m häck 3Nils EkströmTrollhättan FIK39.28
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17Ungdom300 m häck 4Noa SkomorowskiKvarnsvedens GoIF39.30
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17Ungdom300 m häck 5Hugo WallbergÖstersunds GIF40.03
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17Ungdom300 m häck 6Nils ThorinÖrgryte IS40.60
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17UngdomHöjd 1Jonatan BorgHammarby IF1.99
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17UngdomHöjd 2Jacob ThelanderLjungby FIK1.97
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17UngdomHöjd 3Elliot DuvertTurebergs FK1.97
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17UngdomHöjd 4Adam SvenssonMalmö AI1.95
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17UngdomHöjd 5Vincent ArousellHässelby SK1.90
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17UngdomHöjd 6Albin ErikssonTyresö FK1.90
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17UngdomStav 1Teodor BorgiusHammarby IF4.58
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17UngdomStav 2Viktor RydåkerAlunda SK4.53
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17UngdomStav 3Felix NybergBromma IF4.48
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17UngdomStav 4William NestorLinköpings GIF4.30
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17UngdomStav 5Oliver LundströmKFUM Örebro4.22
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17UngdomStav 6Malte Fuchs EdbergBromma IF4.22
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17UngdomLängd 1Oliver EllströmIF Göta Karlstad7.05/0.0
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17UngdomLängd 2Victor HeringUllevi FK6.84/0.0
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17UngdomLängd 3Niklas WallHammarby IF6.71/0.0
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17UngdomLängd 4Joakim HellbrattHuddinge AIS6.61/+0.2
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17UngdomLängd 5Samuel EkelundEslövs AI6.56/0.0
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17UngdomLängd 6David ThidHammarby IF6.44/-0.8
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17UngdomTresteg 1Niklas WallHammarby IF14.14/+0.7
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17UngdomTresteg 2Nils ThorinÖrgryte IS13.86/+0.8
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17UngdomTresteg 3David ThidHammarby IF13.68/+0.5
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17UngdomTresteg 4Agustin HilmerssonIK Orient12.99/+0.1
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17UngdomTresteg 5Malte EdwardssonBollnäs FIK12.73/+1.4
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17UngdomKula 1Jesper AhlinTurebergs FK17.73
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17UngdomKula 2Elias LindHässelby SK16.23
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17UngdomKula 3Tushar NyqvistRåby-Rekarne FI15.30
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17UngdomKula 4Viktor RydåkerAlunda SK14.77
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17UngdomKula 5Teo PaganusTurebergs FK14.64
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17UngdomKula 6Pontus LindellUpsala IF14.42
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17UngdomDiskus 1Teo PaganusTurebergs FK55.17
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17UngdomDiskus 2Martin SundbergHammarby IF52.62
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17UngdomDiskus 3Jesper AhlinTurebergs FK50.91
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17UngdomDiskus 4Melker AlbertssonBrännans FF49.16
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17UngdomDiskus 5Albin SilénStrands IF47.38
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17UngdomDiskus 6August SchmidtMälarhöjdens IK46.76
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17UngdomSlägga 1Leo BystedtVästerås FK65.04
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17UngdomSlägga 2Fredrik FrunckTurebergs FK63.25
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17UngdomSlägga 3Albin SilénStrands IF52.51
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17UngdomSlägga 4Elias LindHässelby SK48.04
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17UngdomSlägga 5Wille ÖhmanIF Rigor47.36
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17UngdomSlägga 6Alexander LindefalkHammarby IF46.53
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17UngdomSpjut 1Olle HübertIK Heros60.70
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17UngdomSpjut 2Arvid KlingbergKvarnsvedens GoIF58.09
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17UngdomSpjut 3Teodor LundvallBollnäs FIK55.93
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17UngdomSpjut 4Oliver NilssonLinköpings GIF51.81
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17UngdomSpjut 5Oliver EllströmIF Göta Karlstad49.53
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UP17UngdomSpjut 6Patrik BergstrandIFK Halmstad48.62
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17Ungdom100 m 1Katharina GråmanTyresö FK12.06
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17Ungdom100 m 2Ida StaafgårdMalmö AI12.16
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17Ungdom100 m 3Wilma SvensonOskarshamns SK12.43
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17Ungdom100 m 4Daga IndebetouIFK Lund12.59
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17Ungdom100 m 5Justina EsangbedoKvarnsvedens GoIF12.60
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17Ungdom100 m 6Lisen RignellBromma IF12.64
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17Ungdom200 m 1Katharina GråmanTyresö FK24.61
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17Ungdom200 m 2Ida StaafgårdMalmö AI24.63
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17Ungdom200 m 3Lova PermanIF Göta Karlstad24.66
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17Ungdom200 m 4Wilma SvensonOskarshamns SK25.39
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17Ungdom200 m 5Daga IndebetouIFK lund25.51
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17Ungdom200 m 6Thea Ädling RingIFK Mora25.75
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17Ungdom400 m 1Lova PermanIF Göta Karlstad55.36
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17Ungdom400 m 2Hanna KarlssonIF Göta Karlstad57.06
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17Ungdom400 m 3Lisen RignellBromma IF58.13
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17Ungdom400 m 4Elin PetterssonIFK Göteborg59.34
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17Ungdom400 m 5Vanna UllénTurebergs FK60.56
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17Ungdom400 m 6Tindra FrykholmGlanshammars IF60.62
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17Ungdom800 m 1Julia SvennbladHälle IF2:13.87
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17Ungdom800 m 2Nora LundinHammarby IF2:15.06
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17Ungdom800 m 3Sandra ÅbergGöteborgs KIK2:17.27
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17Ungdom800 m 4Lova PermanIF Göta Karlstad2:17.97
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17Ungdom800 m 5Juni RuglandHöörs IS2:18.36
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17Ungdom800 m 6Tilda KnauerHälle IF2:20.68
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17Ungdom1500 m 1Nora LundinHammarby IF4:30.91
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17Ungdom1500 m 2Alva Malmsten NilssonIF Skade4:40.20
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17Ungdom1500 m 3Elvira BredinTurebergs FK4:42.03
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17Ungdom1500 m 4Sandra ÅbergGöteborgs KIK4:42.96
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17Ungdom1500 m 5Lykke SjöbeckYstads IF4:49.81
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17Ungdom1500 m 6Sofia AminiUpsala IF4:54.04
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17Ungdom3000 m 1Nora LundinHammarby IF10:14.58
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17Ungdom3000 m 2Alva Malmsten NilssonIF Skade10:20.80
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17Ungdom3000 m 3Elvira BredinTurebergs FK10:25.35
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17Ungdom3000 m 4Lykke SjöbeckYstads IF10:30.62
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17Ungdom3000 m 5Wilma KarlssonIF Göta Karlstad10:38.24
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17Ungdom3000 m 6Sofia AminiUpsala IF10:40.26
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17Ungdom1500 m hinder 1Julia SvennbladHälle IF4:59.46
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17Ungdom1500 m hinder 2Alva Malmsten NilssonIF Skade5:02.19
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17Ungdom1500 m hinder 3Wilma KarlssonIF Göta Karlstad5:11.62
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17Ungdom1500 m hinder 4Filippa HägglundUpsala IF5:14.74
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17Ungdom1500 m hinder 5Saga HagelinMölndals AIK5:22.18
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17Ungdom1500 m hinder 6Nelly ÖssmarHögby IF5:25.54
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17Ungdom100 m häck 1Katharina GråmanTyresö FK13.69
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17Ungdom100 m häck 2Clara FalleniusHässelby SK14.06
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17Ungdom100 m häck 3Alma FlygtTäby IS14.16
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17Ungdom100 m häck 4Thea Ädling RingIFK Mora14.99
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17Ungdom100 m häck 5Laura FodorHässelby SK15.17
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17Ungdom100 m häck 6Julia HåkanssonSpårvägens FK15.36
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17Ungdom300 m häck 1Hanna KarlssonIF Göta Karlstad43.82
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17Ungdom300 m häck 2Lisen RignellBromma IF44.67
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17Ungdom300 m häck 3Milla SvanbergMalmö AI44.68
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17Ungdom300 m häck 4Vanna UllénTurebergs FK46.30
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17Ungdom300 m häck 5Madeleine SöderqvistHuddinge AIS46.50
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17Ungdom300 m häck 6Silvia PopaMariestads AIF46.73
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17UngdomHöjd 1Elvira JonssonVästerås FK1.63
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17UngdomHöjd 2Klara FrykholmGlanshammars IF1.63
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17UngdomHöjd 3Elvira MagnussonIFK Tumba1.58
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17UngdomHöjd 4Clara FalleniusHässelby SK1.58
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17UngdomHöjd 5Ally Robertsson HolmbergSkellefteå AIK1.58
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17UngdomHöjd 6Ebba HedbergKvarnsvedens GoIF1.53
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17UngdomStav 1Myra ErikssonStocksäters IF3.49
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17UngdomStav 2Emilie BeckmanHässelby SK3.42
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17UngdomStav 3Frida AnderssonMalmö AI3.31
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17UngdomStav 4Milla EkstrandKA 2 IF3.20
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17UngdomStav 5Ellinor HannerforsHaparanda SKT3.20
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17UngdomStav =6Ebba KristianssonHuddinge AIS3.04
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17UngdomStav =6Moa IvarssonHuddinge AIS3.04
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17UngdomLängd 1Katharina GråmanTyresö FK5.82/+0.3
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17UngdomLängd 2Lisen RignellBromma IF5.71/+1.7
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17UngdomLängd 3Justina EsangbedoKvarnsvedens GoIF5.64/+1.2
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17UngdomLängd 4Clara FalleniusHässelby SK5.57/+0.3
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17UngdomLängd 5Elin PetterssonIFK Göteborg5.41/+1.9
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17UngdomLängd 6Laura FodorHässelby SK5.36/+1.9
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17UngdomTresteg 1Katharina GråmanTyresö FK12.33/0.0
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17UngdomTresteg 2Tinda FrykholmGlanshammars IF11.62/0.0
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17UngdomTresteg 3Frida AnderssonMalmö AI11.55/0.0
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17UngdomTresteg 4Klara FrykholmGlanshammars IF11.36/+0.3
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17UngdomTresteg 5Fia ViklundSkellefteå AIK11.20/0.0
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17UngdomKula 1Julia ScharnellEslövs AI15.57
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17UngdomKula 2Justina EsangbedoKvarnsvedens GoIF14.72
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17UngdomKula 3Linn Gabrielli GustafssonRåby-Rekarne FI14.44
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17UngdomKula 4Victoria WickmanAlunda SK14.09
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17UngdomKula 5Amanda PetterssonIFK Växjö13.98
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17UngdomKula 6Ninni LundbergIFK Växjö13.93
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17UngdomDiskus 1Emilia WamslerHeleneholms IF45.78
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17UngdomDiskus 2Linn Gabrielli GustafssonRåby-Rekarne FI42.51
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17UngdomDiskus 3Johanna EmanuelssonVillstad GIF41.80
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17UngdomDiskus 4Thea BjörkIFK Växjö38.63
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17UngdomDiskus 5Victoria WickmanAlunda SK37.85
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17UngdomDiskus 6Thea LöfmanMalmö AI35.41
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17UngdomSlägga 1Thea LöfmanMalmö AI63.78
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17UngdomSlägga 2Molly SkuggeTurebergs FK57.41
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17UngdomSlägga 3Isabella WiklundVästerås FK56.02
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17UngdomSlägga 4Linn HarrysonHammarby IF53.45
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17UngdomSlägga 5Ebba WulcanSäffle FIK51.16
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17UngdomSlägga 6Emelie MalmborgHässelby SK46.36
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17UngdomSpjut 1Amanda OlssonSäffle FIK46.45
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17UngdomSpjut 2Ingrid LundkvistBrännans FF41.64
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17UngdomSpjut 3Evelina WikellMölndals AIK39.80
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17UngdomSpjut 4Ida ElménIF Kville39.75
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17UngdomSpjut 5Ebba HedbergKvarnsvedens GoIF39.57
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020UF17UngdomSpjut 6Malin LundgrenEksjö Södra IK38.40
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom100 m 1Edvin AssarssonEslövs AI10.91
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom100 m 2Alex ApelgrimÖrgryte IS10.99
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom100 m 3Erik ErlandssonIFK Lund11.01
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom100 m 4Kristoffer AnderssonFalu IK11.15
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom100 m 5Arvid BorgNyköpings BIS11.36
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom100 m 6Anthon Bokelund SinghIFK Göteborg11.38
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom200 m 1Erik ErlandssonIFK Lund22.32
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom200 m 2Alex ApelgrimÖrgryte IS22.74
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom200 m 3Isak HolgerssonIFK Lund22.39
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom200 m 4Jonatan LindhIK Hakarpspojkarna23.59
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom200 m 5Anthon Bokelund SinghIFK Göteborg23.62
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom200 m 6Erdion LajiqOskarshamns SK23.96
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom400 m 1Olle BillgrenHellas FK49.52
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom400 m 2Robin TuranIFK Göteborg50.55
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom400 m 3Alvin ReineboKFUM Örebro50.56
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom400 m 4Erik SkoglundDanderyds SK51.76
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom400 m 5Viktor SkoglundDanderyds SK52.15
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom400 m 6Alvin RaskAlunda SK52.22
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom800 m 1Jonathan GrahnMölndals AIK1:56.85
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom800 m 2Viktor SkoglundDanderyds SK1:57.56
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom800 m 3Robin TuranIFK Göteborg1:57.84
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom800 m 4Erik SkoglundDanderyds SK1:58.22
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom800 m 5Jonas MagnussonHälle IF1:58.69
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom800 m 6Alexander Davidsson ErikssonDanderyds SK2:00.98
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom1500 m 1Jonathan GrahnMölndals AIK4:08.59
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom1500 m 2Jonas MagnussonHälle IF4:09.56
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom1500 m 3Linus JanssonHässelby SK4:12.98
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom1500 m 4Albin ÖbergMalmö AI4:18.33
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom1500 m 5Conor HoganTurebergs FK4:25.59
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom1500 m 6Oskar DavidssonVarbergs GIF4:26.59
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom3000 m 1Jonathan GrahnMölndals AIK9:11.32
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom3000 m 2Linus JanssonHässelby SK9:15.14
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom3000 m 3Nils OlssonIK Lerum FI9:21.20
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom3000 m 4Isak AnderbergMölndals AIK9:45.05
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom3000 m 5Hugo ÖrnIF Start9:45.06
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom3000 m 6Jona LindmanKA 2 IF9:50.20
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom2000 m hinder 1Nils OlssonIK Lerum FI6:27.05
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom2000 m hinder 2Linus JanssonHässelby SK6:34.11
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom2000 m hinder 3Philip FrickÖrgryte IS6:51.57
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom2000 m hinder 4Olle StaafLinköpings GIF6:57.80
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom2000 m hinder 5Marlon TolleforsHässelby SK7:14.64
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom110 m häck 1Edvin AssarssonEslövs AI14.42
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom110 m häck 2Gustav BraschWärnamo SK15.02
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom110 m häck 3Linus JonssonHässelby SK15.35
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom110 m häck 4David SteinbergBromma IF15.36
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom110 m häck 5Kristoffer AnderssonFalu IK15.45
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom110 m häck 6Isac SvenssonIFK Halmstad15.79
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom300 m häck 1Olle BillgrenHellas FK38.94
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom300 m häck 2Isac SvenssonIFK Halmstad40.68
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom300 m häck 3Joel TorpÅhus FIK41.73
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom300 m häck 4Felix RidderstrålePiteå IF41.95
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom300 m häck 5David SteinbergBromma IF42.02
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom300 m häck 6Elias BomanHässelby SK42.12
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomHöjd 1Melwin Lycke HolmKils AIK2.07
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomHöjd 2Ludvig JaasundVästerås FK1.88
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomHöjd 3Felix RidderstrålePiteå IF1.80
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomHöjd 4Valter KjellbergTurebergs FK1.75
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomHöjd 5Albin CosterÖrgryte IS1.75
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomHöjd 6Gustav ThyrmanIF Rigor1.75
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomStav 1William AskerÖrgryte IS4.60
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomStav 2Olle BillgrenHellas FK4.14
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomStav 3Ludvig JaasundVästerås FK3.97
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomStav 4Felix SteeneUllevi FK3.97
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomStav 5Linus JonssonHässelby SK3.90
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomStav 6Gustav ThyrmanIF Rigor3.90
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomLängd 1Melwin Lycke HolmKils AIK7.20/+0.9
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomLängd 2Alex ApelgrimÖrgryte IS7.05/+1.9
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomLängd 3Linus JonssonHässelby SK6.88w/+4.4
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomLängd 4Henrik Silva SkoogVästerås FK6.64w/+3.8
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomLängd 5Isaac SvenssonIFK Halmstad6.54w/+2.6
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomLängd 6Joel BorrmanHuddinge AIS6.39/+3.0
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomTresteg 1Melwin Lycke HolmKils AIK14.49/+1.2
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomTresteg 2Oden Grahm GolesIFK Göteborg13.85/+0.4
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomTresteg 3Aron SwartzÖstersunds GIF13.72/+1.0
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomTresteg 4Alex ApelgrimÖrgryte IS13.43w/+3.3
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomTresteg 5Philip KarlssonUllevi FK13.34/+3.3
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomTresteg 6Johannes LundqvistUllevi FK13.20w/+2.9
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomKula 1Leo ZikovicÖrgryte IS18.17
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomKula 2Oscar NiklassonHanvikens SK15.22
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomKula 3Hugo KarsamoSkruvs IF14.19
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomKula 4Kristoffer AnderssonFalu IK13.37
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomKula 5Noel RudbergLinköpings GIF12.77
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomKula 6Adam HellbomFalu IK12.75
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomDiskus 1Max ForsUpsala IF43.82
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomDiskus 2Adam HellbomFalu IK41.98
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomDiskus 3Kristoffer AnderssonFalu IK41.44
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomDiskus 4Alexander KarlssonSkruvs IF40.83
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomDiskus 5Wiktor RönnqvistBrännans FF40.66
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomDiskus 6Filip SundinIF Göta Karlstad40.42
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomSlägga 1Oscar NiklassonHanvikens SK54.32
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomSlägga 2Adam HellbomFalu IK49.12
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomSlägga 3Max ForsUpsala IF48.73
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomSlägga 4Jakob JohanssonVarbergs GIF47.67
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomSlägga 5Alexander KarlssonSkruvs IF46.72
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomSlägga 6Mille EdwardssonBollnäs FIK46.12
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomSpjut 1Max ForsUpsala IF56.46
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomSpjut 2Oscar NiklassonHanvikens SK55.54
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomSpjut 3Hugo KarsamoSkruvs IF55.43
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomSpjut 4Filip LindlöfPiteå IF55.40
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomSpjut 5Noel RudbergLinköpings GIF54.81
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomSpjut 6Filip SundinIF Göta Karlstad53.92
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15Ungdom80 m 1Isak HughesIFK Växjö8.96
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15Ungdom80 m 2Noah KarlbergMalmö AI9.17
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15Ungdom80 m 3Melvin Vala TefreMalmö AI9.39
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15Ungdom80 m 4Tim JanssonAlingsås IF9.41
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15Ungdom80 m 5Joel EnanderTäby IS9.46
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15Ungdom80 m 6Henning EhnSundsvalls FI9.57
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15Ungdom300 m 1Isak GamstIF Kronan35.68
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15Ungdom300 m 2Victor TörnströmDanderyds SK36.05
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15Ungdom300 m 3Jeroen PerssonIFK Lund36.90
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15Ungdom300 m 4Tim JanssonAlingsås IF37.13
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15Ungdom300 m 5Babu BadjieBromma IF37.22
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15Ungdom300 m 6Lucas TörnströmDanderyds SK37.31
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15Ungdom800 m 1Olle AckebjerIFK Göteborg2:02.70
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15Ungdom800 m 2Marcus AskerMalmö AI2:05.52
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15Ungdom800 m 3Elias RamhultIK Ymer2:05.54
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15Ungdom800 m 4Albert SöderqvistTullinge FI2:06.39
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15Ungdom800 m 5Luca GränzerIFK Lidingö2:08.45
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15Ungdom800 m 6Leonardo GaraviniIFK Lidingö2:09.76
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15Ungdom2000 m 1Markus AnderssonVästerås FK5:46.84
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15Ungdom2000 m 2Samuel BerhaneHässelby SK5:52.14
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15Ungdom2000 m 3Olle AckebjerIFK Göteborg5:52.29
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15Ungdom2000 m 4Noah KrikströmÄngelholms IF5:57.73
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15Ungdom2000 m 5Adam SörqvistSävedalens AIK6:03.67
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15Ungdom2000 m 6Filip MalmrosIS Göta6:06.63
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15Ungdom1500 m hinder 1Markus AnderssonVästerås FK4:18.25
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15Ungdom1500 m hinder 2Olle AckebjerIFK Göteborg4:33.22
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15Ungdom1500 m hinder 3Marcus AskerMalmö AI4:33.33
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15Ungdom1500 m hinder 4Leonardo GaraviniIFK Lidingö4:48.61
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15Ungdom1500 m hinder 5Nicklas ÖstlundIFK Lidingö5:00.81
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15Ungdom1500 m hinder 6Fabian LidbaumVallentuna FK5:03.73
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15Ungdom80 m häck 1Albin EdgertTäby IS11.10
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15Ungdom80 m häck 2Viggo StridhTäby IS11.57
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15Ungdom80 m häck 3James MostertKA 2 IF11.63
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15Ungdom80 m häck 4Filip EkströmBromma IF11.84
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15Ungdom80 m häck 5Henning EhnSundsvalls FI11.89
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15Ungdom80 m häck 6Erik Larripa TaxellHässelby SK11.99
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15Ungdom300 m häck 1Victor TörnströmDanderyds SK39.70
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15Ungdom300 m häck 2James MostertKA 2 IF40.30
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15Ungdom300 m häck 3Lucas TörnströmDanderyds SK41.40
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15Ungdom300 m häck 4Albin GyhleniusKFUM Örebro43.10
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15Ungdom300 m häck 5Theodor JohnerIK Lerum FI43.65
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15Ungdom300 m häck 6Morgan LindstedtMalmö AI43.65
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomHöjd 1Erik Larripa TaxellHässelby SK1.84
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomHöjd 2Viggo StridhTäby IS1.82
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomHöjd 3Axel EenfeldtÖrgryte IS1.79
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomHöjd 4Joel EnanderTäby IS1.79
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomHöjd 5Thirachai SchröderGefle IF1.76
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomHöjd =6Mikola AhlgrenVästerås FK1.72
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomHöjd =6Edvin UngerIFK Lidingö1.72
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomStav 1Linus JönssonTjalve IF Norrköping4.40
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomStav 2Gabriel TorgerssonIF Kville4.08
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomStav 3Alfons ElmgrenKFUM Örebro3.97
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomStav 4Viktor RahmVästerås FK3.97
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomStav 5Viggo StridhTäby IS3.97
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomStav 6Victor TörnströmDanderyds SK3.86
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomLängd 1Filip EkströmBromma IF6.52w/+2.4
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomLängd 2Gabriel DagVästerås FK6.51/+1.0
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomLängd 3Axel EenfeldtÖrgryte IS6.36/+1.1
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomLängd 4Joel EnanderTäby IS6.35/+2.0
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomLängd 5Thirachai SchröderGefle IF6.15/+0.7
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomLängd 6William DuongIFK Helsingborg6.08w/+2.7
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomTresteg 1Thirachai SchröderGefle IF13.43/-0.6
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomTresteg 2Jonas GusténUllevi FK13.07/+1.8
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomTresteg 3Gabriel DarinIF Udd12.74/+1.5
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomTresteg 4Melker SvanbergIF Kville12.73/+1.1
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomTresteg 5Melvin Vala TefreMalmö AI12.62/+2.0
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomKula 1Jesper LindqvistBoden FI16.01
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomKula 2Fabian MixTäby IS15.54
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomKula 3Jacob NilssonSpårvägens FK15.01
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomKula 4Viktor LögdahlRåby-Rekarne FI14.73
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomKula 5Gustav RydåkerAlunda SK14.44
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomKula 6Casper GriphageIFK Trelleborg12.60
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomDiskus 1Niklas LundahlVäsby IK54.43
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomDiskus 2Gustav RydåkerAlunda SK51.64
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomDiskus 3Victor TörnströmDanderyds SK46.65
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomDiskus 4Adam SöderGefle IF45.78
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomDiskus 5Jesper LindqvistBoden FI45.75
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomDiskus 6Jacob NilssonSpårvägens FK44.50
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomSlägga 1Jesper LindqvistBoden FI58.20
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomSlägga 2Niklas LundahlVäsby IK57.50
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomSlägga 3Gustav RydåkerAlunda SK54.98
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomSlägga 4Jacob NilssonSpårvägens FK52.51
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomSlägga 5Adam RydénBohus IF44.34
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomSlägga 6Erik IlisonHammarby IF44.28
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomSpjut 1Leo BodénMotala AIF59.83
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomSpjut 2Viktor LögdahlRåby-Rekarne FI50.10
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomSpjut 3Erik IlisonHammarby IF49.54
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomSpjut 4Måns BergströmMalmö AI49.23
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomSpjut 5Leo EricsonUpsala IF46.56
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomSpjut 6Calle LindstedtMotala AIF46.43
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom100 m 1Elvira TanderudTrollhättan FIK11.86
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom100 m 2Emilia FranzénKlippans FK12.36
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom100 m 3Nora LindahlHässelby SK12.42
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom100 m 4Nike IsakssonIFK Lidingö12.46
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom100 m 5Ebba AspKFUM Örebro12.65
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom100 m 6Ellen HanssonÖrgryte IS12.76
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom200 m 1Elvira TanderudTrollhättan FIK24.72
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom200 m 2Nike IsakssonIFK Lidingö25.12
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom200 m 3Nora LindahlHässelby SK25.50
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom200 m 4Emilia FranzénKlippans FK25.75
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom200 m 5Magda KarlssonIFK Lund26.30
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom200 m 6Ellen HanssonÖrgryte IS26.54
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom400 m 1Moa GranatVallentuna FK54.41
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom400 m 2Nike IsakssonIFK Lidingö57.50
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom400 m 3Emilia MandlMalmö AI58.17
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom400 m 4Elin JoabssonIFK Växjö58.68
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom400 m 5Louise EliassonBromma IF58.98
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom400 m 6Hilda LindellKA 2 IF59.16
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom800 m 1Saga ProvciIFK Göteborg2:12.59
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom800 m 2Elin JoabssonIFK Växjö2:16.39
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom800 m 3Hilda LindellKA 2 IF2:16.71
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom800 m 4Louise EliassonBromma IF2:16.98
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom800 m 5Elina HellgrenVallentuna FK2:18.98
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom800 m 6Julia MeijerIFK Mora2:20.96
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom1500 m 1Saga ProvciIFK Göteborg4:32.27
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom1500 m 2Ida KnutssonUpsala IF4:33.37
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom1500 m 3Johanna HofvendahlIS Göta4:38.24
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom1500 m 4Alma SvantessonMölndals AIK4:47.34
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom1500 m 5Julia MeijerIFK Mora4:57.71
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom1500 m 6Emma HättestrandHögbo GIF4:58.14
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom3000 m 1Ida KnutssonUpsala IF9:47.81
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom3000 m 2Johanna HofvendahlIS Göta10:08.52
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom3000 m 3Alma SvantessonMölndals AIK10:18.56
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom3000 m 4Tilda MånssonVäsby IK10:49.57
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom3000 m 5Filippa BergsmanSpårvägens FK11:00.37
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom1500 m hinder 1Elina HellgrenVallentuna FK4:55.54
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom1500 m hinder 2Ida KnutssonUpsala IF5:00.42
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom1500 m hinder 3Saga ProvciIFK Göteborg5:04.32
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom1500 m hinder 4Alma SvennerudKA 2 IF5:15.65
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom1500 m hinder 5Felicia BrinkIF Kville5:29.14
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom1500 m hinder 6Anne OostraHöörs IS5:33.02
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom100 m häck 1Moa GranatVallentuna FK14.53
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom100 m häck 2Sydney KarströmÅhus FIK14.75
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom100 m häck 3Sara WinbergTäby IS15.06
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom100 m häck 4Alannah HellstadiusHammarby IF15.48
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom100 m häck 5Edda Chin NygårdsIFK Lidingö16.02
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom100 m häck 6Lizette CarlssonVallentuna FK16.32
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom300 m häck 1Moa GranatVallentuna FK42.21
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom300 m häck 2Sydney KarströmÅhus FIK45.55
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom300 m häck 3Elin JoabssonIFK Växjö45.69
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom300 m häck 4Sofia WallinVarbergs GIF45.84
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom300 m häck 5Lizette CarlssonVallentuna FK46.55
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom300 m häck 6Hanna JoabssonIFK Växjö46.58
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomHöjd 1Tilde BjeragerHöörs IS1.69
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomHöjd 2Emma HäggblomUpsala IF1.69
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomHöjd 3Ingrid RongeIF Rigor1.65
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomHöjd 4Olivia KålenMarieby GIF1.62
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomHöjd 5Emma CarlssonIstrums SK1.62
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomHöjd 6Emma Karlsson SvedestamRåby-Rekarne FI1.59
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomStav 1Sara WinbergTäby IS4.00
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomStav 2Alannah HellstadiusHammarby IF3.48
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomStav 3Ida Jexe EkIFK Halmstad3.41
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomStav 4Hilda WallgrenSkellefteå AIK3.31
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomStav 5Rebecka ForslingHuddinge AIS3.31
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomStav 6Tuva WeilandPiteå IF3.07
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomLängd 1Nora JolbäckLidköpings IS5.69w/+2.6
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomLängd 2Ellen HanssonÖrgryte IS5.61/+1.2
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomLängd 3Saga HermundstadHässelby SK5.60/+1.6
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomLängd 4Sydney KarströmÅhus FIK5.57/+1.4
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomLängd 5Linnéa SvanhallAthletics 24Seven SK5.53/+1.5
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomLängd 6Nicole NybergHässelby SK5.42/+1.6
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomTresteg 1Nora JolbäckLidköpings IS12.03w/+2.1
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomTresteg 2Moa GustafssonGöteborgs KIK11.63w/+2.9
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomTresteg 3Tilde SöderlundAlunda SK11.61w/+2.6
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomTresteg 4Emilia MandlMalmö AI11.52/+0.8
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomTresteg 5Nicole NybergHässelby SK11.47/+0.7
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomTresteg 6Sydney KarströmÅhus FIK11.45/+1.3
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomKula 1Jonna LundgrenSkruvs IF15.10
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomKula 2Tilda BernhultKFUM Örebro14.52
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomKula 3Elsa WållgrenIK Lerum FI13.74
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomKula 4Matilda ÅkermanIFK Halmstad13.38
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomKula 5Frida KrantzHammarby IF13.18
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomKula 6Bea Vold JohannessonIFK Sunne12.71
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomDiskus 1Frida KrantzHammarby IF40.49
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomDiskus 2Tilda BernhultKFUM Örebro35.62
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomDiskus 3Matilda ÅkermanIFK Halmstad35.45
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomDiskus 4Ella EklundÖresund FK34.39
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomDiskus 5Levina RingdahlMarieby GIF33.39
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomDiskus 6Tilde GrönwallÖresund FK32.21
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomSlägga 1Ebba LindHanvikens SK50.42
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomSlägga 2Saga BergÖsthammar FI49.29
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomSlägga 3Amanda JönssonLinköpings GIF48.87
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomSlägga 4Tilde GrönwallÖresund FK48.84
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomSlägga 5Elvira HögmanKils AIK47.50
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomSlägga 6Elin RydqvistIFK Halmstad45.71
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomSpjut 1Tilda BernhultKFUM Örebro43.22
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomSpjut 2Matilda ErikssonVästerås FK42.66
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomSpjut 3Matilda ÅkermanIFK Halmstad42.45
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomSpjut 4Frida KrantzHammarby IF40.26
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomSpjut 5Lovisa BlomqvistMarieby GIF35.06
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomSpjut 6Levina RingdahlMarieby GIF31.74
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15Ungdom80 m 1Helmi HjortbäckSävedalens AIK9.96
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15Ungdom80 m 2Ella UddenäsMalmö AI10.04
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15Ungdom80 m 3Ebba EklundIF Hagen10.14
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15Ungdom80 m 4Lina ÅstadMotala AIF10.15
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15Ungdom80 m 5Amanda LennartssonIFK Växjö10.31
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15Ungdom80 m 6Chanel MoularéIF Hagen10.36
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15Ungdom300 m 1Lathifa AfrahIF Göta Karlstad39.71
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15Ungdom300 m 2Elna WesterÖrgryte IS40.47
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15Ungdom300 m 3Emma LöfkvistHeleneholms IF41.01
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15Ungdom300 m 4Ella UddenäsMalmö AI41.72
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15Ungdom300 m 5Irma JonhedIF Göta Karlstad41.91
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15Ungdom300 m 6Mellanie Neudinger NellmerBromma IF42.00
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15Ungdom800 m 1Alice Magnell MillánEskilstuna FI2:11.78
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15Ungdom800 m 2Ebba CronholmLjungby FIK2:14.26
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15Ungdom800 m 3Nicole TiourineIFK Göteborg2:15.95
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15Ungdom800 m 4Frida BerglinKA 2 IF2:18.36
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15Ungdom800 m 5Ella HolmqvistIF Göta Karlstad2:21.45
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15Ungdom800 m 6Maud De ConinckSävedalens AIK2:21.70
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15Ungdom2000 m 1Alice Magnell MillánEskilstuna FI6:18.39
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15Ungdom2000 m 2Ebba CronholmLjungby FIK6:28.36
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15Ungdom2000 m 3Lowa BranthUpsala IF6:33.74
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15Ungdom2000 m 4Paulina HultbergAlingsås IF6:40.28
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15Ungdom2000 m 5Felicia JanssonAlunda SK6:45.50
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15Ungdom2000 m 6Ida KraftTrollhättan FIK6:46.09
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15Ungdom1500 m hinder 1Alice Magnell MillánEskilstuna FI4:50.72
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15Ungdom1500 m hinder 2Ebba CronholmLjungby FIK4:53.82
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15Ungdom1500 m hinder 3Lowa BranthUpsala IF4:58.19
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15Ungdom1500 m hinder 4Paulina HultbergAlingsås IF4:59.48
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15Ungdom1500 m hinder 5Astrid BaungeMölndals AIK5:11.57
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15Ungdom1500 m hinder 6Felicia JanssonAlunda SK5:16.08
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15Ungdom80 m häck 1Ebba EklundIF Hagen11.63
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15Ungdom80 m häck 2Helmi HjortbäckSävedalens AIK11.78
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15Ungdom80 m häck 3Lathifa AfrahIF Göta Karlstad12.02
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15Ungdom80 m häck 4Alice Lindgren EngelblomIFK Lidingö12.35
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15Ungdom80 m häck 5Izabella OlofssonKA 2 IF12.39
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15Ungdom80 m häck 6Irma JonhedIF Göta Karlstad12.51
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15Ungdom300 m häck 1Helmi HjortbäckSävedalens AIK45.08
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15Ungdom300 m häck 2Emma LöfkvistHeleneholms IF45.33
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15Ungdom300 m häck 3Irma JonhedIF Göta Karlstad46.62
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15Ungdom300 m häck 4Lisa MårtenssonHuddinge AIS47.04
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15Ungdom300 m häck 5Elenie CarlssonIFK Växjö48.13
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15Ungdom300 m häck 6Ivana PekicIFK Göteborg48.17
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomHöjd 1Emma SandinIK Hakarpspojkarna1.72
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomHöjd 2Engla NilssonÖrgryte IS1.70
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomHöjd 3Moa CornéerIFK Göteborg1.63
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomHöjd 4Lina BjerkestamHuddinge AIS1.63
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomHöjd 5Lisa MårtenssonHuddinge AIS1.60
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomHöjd 6Ebba ElfströmLidköpings IS1.60
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomStav 1Ella UddenäsMalmö AI3.62
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomStav 2Alvah LindTyresö FK3.57
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomStav 3Izabella OlofssonKA 2 IF3.25
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomStav 4Luna JohannsenMalmö AI3.18
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomStav 5Ellida StengårdKA 2 IF3.08
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomStav 6Emma CarlssonTurebergs FK3.08
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomLängd 1Emma LöfkvistHeleneholms IF5.58/0.0
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomLängd 2Linnéa SäfströmHässleholms AIS5.55/+0.9
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomLängd 3Helmi HjortbäckSävedalens AIK5.54/0.0
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomLängd 4Lathifa AfrahIF Göta Karlstad5.43w/+2.4
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomLängd 5Doris TheanderVarbergs GIF5.32/-0.4
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomLängd 6Lina ÅnstadMotala AIF5.31/+1.8
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomTresteg 1Emma SandinIK Hakarpspojkarna11.71/+1.1
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomTresteg 2Matilda HalfwordsonBromma IF11.70/+1.7
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomTresteg 3Melina LidbergBromma IF11.50w/+2.2
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomTresteg 4Alice Lindgren EngelblomIFK Lidingö11.49/+1.3
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomTresteg 5Agnes JanssonHammarby IF11.34/+0.3
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomTresteg 6Linnéa SäfströmHässleholms AIS11.31/+3.0
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomKula 1Norah LindTyresö FK13.81
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomKula 2Beatrice PetterssonMölndals AIK13.52
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomKula 3Wilma NilssonKlippans FK13.29
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomKula 4Edvina NorbergRansäters AIS13.11
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomKula 5Hanna AnderssonFalu IK12.29
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomKula 6Anna StrunkeTurebergs FK12.19
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomDiskus 1Edvina NorbergRansäters AIS46.99
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomDiskus 2Beatrice PetterssonMölndals AIK40.35
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomDiskus 3Norah LindTyresö FK38.62
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomDiskus 4Hanna AnderssonFalu IK37.98
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomDiskus 5Alma MennborgIK Hakarpspojkarna35.53
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomDiskus 6Ronja RickardssonIFK Växjö35.43
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomSlägga 1Norah LindTyresö FK56.28
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomSlägga 2Emma KrantzBohus IF52.61
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomSlägga 3Malin GarbellÖsthammar FI52.45
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomSlägga 4Ruth EklöfAlunda SK50.42
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomSlägga 5Edvina NorbergRansäters AIS49.46
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomSlägga 6Alva NylanderGefle IF46.42
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomSpjut 1Emelie OlssonSäffle FIK46.98
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomSpjut 2Edvina NorbergRansäters AIS38.11
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomSpjut 3Wilma NilssonKlippans FK37.26
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomSpjut 4Ellen Heldt CasselLudvika FFI34.92
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomSpjut 5Norah LindTyresö FK34.63
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomSpjut 6Mira JohanssonMalmö AI34.62
SM-JSM-USM16-17 mångkamp Ljungby 31/7-2/8 2020UP17UngdomTiokamp1Jacob ThelanderLjungby FIK7.086
SM-JSM-USM16-17 mångkamp Ljungby 31/7-2/8 2020UP17UngdomTiokamp2Oliver EllströmIF Göta Karlstad6.977
SM-JSM-USM16-17 mångkamp Ljungby 31/7-2/8 2020UP17UngdomTiokamp3Elliot DuvertTurebergs FK6.883
SM-JSM-USM16-17 mångkamp Ljungby 31/7-2/8 2020UP17UngdomTiokamp4Oliver NilssonLinköpings GIF6.626
SM-JSM-USM16-17 mångkamp Ljungby 31/7-2/8 2020UP17UngdomTiokamp5Noa SkomorowskiKvarnsvedens GoIF6.575
SM-JSM-USM16-17 mångkamp Ljungby 31/7-2/8 2020UP17UngdomTiokamp6Viktor RydåkerAlunda SK6.570
SM-JSM-USM16-17 mångkamp Ljungby 31/7-2/8 2020UP16UngdomTiokamp1Oscar NiklassonHanvikens SK6.696
SM-JSM-USM16-17 mångkamp Ljungby 31/7-2/8 2020UP16UngdomTiokamp2Ludvig JaasundVästerås FK6.084
SM-JSM-USM16-17 mångkamp Ljungby 31/7-2/8 2020UP16UngdomTiokamp3Isac SvenssonIFK Halmstad5.783
SM-JSM-USM16-17 mångkamp Ljungby 31/7-2/8 2020UP16UngdomTiokamp4Elias BomanHässelby SK5.196
SM-JSM-USM16-17 mångkamp Ljungby 31/7-2/8 2020UP16UngdomTiokamp5Felix JousseSundsvalls FI4.069
SM-JSM-USM16-17 mångkamp Ljungby 31/7-2/8 2020UF17UngdomSjukamp1Clara FalleniusHässelby SK4.938
SM-JSM-USM16-17 mångkamp Ljungby 31/7-2/8 2020UF17UngdomSjukamp2Justina EsangbedoKvarnsvedens GoIF4.870
SM-JSM-USM16-17 mångkamp Ljungby 31/7-2/8 2020UF17UngdomSjukamp3Ebba HedbergKvarnsvedens GoIF4.853
SM-JSM-USM16-17 mångkamp Ljungby 31/7-2/8 2020UF17UngdomSjukamp4Laura FodorHässelby SK4.681
SM-JSM-USM16-17 mångkamp Ljungby 31/7-2/8 2020UF17UngdomSjukamp5Madeleine SöderqvistHuddinge AIS4.069
SM-JSM-USM16-17 mångkamp Ljungby 31/7-2/8 2020UF17UngdomSjukamp6Kerstin SiwertssonIFK Växjö3.175
SM-JSM-USM16-17 mångkamp Ljungby 31/7-2/8 2020UF16UngdomSjukamp1Linnéa SvanhallAthletics 24Seven SK4.998
SM-JSM-USM16-17 mångkamp Ljungby 31/7-2/8 2020UF16UngdomSjukamp2Sydney KarströmÅhus FIK4.656
SM-JSM-USM16-17 mångkamp Ljungby 31/7-2/8 2020UF16UngdomSjukamp3Jonna LundgrenSkruvs IF4.642
SM-JSM-USM16-17 mångkamp Ljungby 31/7-2/8 2020UF16UngdomSjukamp4Matilda ÅkermanIFK Halmstad4.573
SM-JSM-USM16-17 mångkamp Ljungby 31/7-2/8 2020UF16UngdomSjukamp5Emilia MandlMalmö AI4.380
SM-JSM-USM16-17 mångkamp Ljungby 31/7-2/8 2020UF16UngdomSjukamp6Ida Jexe EkIFK Halmstad4.329
USM15 mångkamp Huddinge 1-2/8 2020UP15UngdomÅttakamp1Joel EnanderTäby IS5.042
USM15 mångkamp Huddinge 1-2/8 2020UP15UngdomÅttakamp2Victor TörnströmDanderyds SK4.957
USM15 mångkamp Huddinge 1-2/8 2020UP15UngdomÅttakamp3Viggo StridhTäby IS4.627
USM15 mångkamp Huddinge 1-2/8 2020UP15UngdomÅttakamp4Albin EdgertTäby IS4.548
USM15 mångkamp Huddinge 1-2/8 2020UP15UngdomÅttakamp5Erik Larripa TaxellHässelby SK4.443
USM15 mångkamp Huddinge 1-2/8 2020UP15UngdomÅttakamp6Leo GöranssonKlippans FK4.340
USM15 mångkamp Huddinge 1-2/8 2020UF15UngdomSexkamp1Wilma NilssonKlippans FK4.109
USM15 mångkamp Huddinge 1-2/8 2020UF15UngdomSexkamp2Doris TheanderVarbergs GIF3.977
USM15 mångkamp Huddinge 1-2/8 2020UF15UngdomSexkamp3Emma SandinIK Hakarpspojkarna3.923
USM15 mångkamp Huddinge 1-2/8 2020UF15UngdomSexkamp4Lisa MårtenssonHuddinge AIS3.881
USM15 mångkamp Huddinge 1-2/8 2020UF15UngdomSexkamp5Lathifa AfrahIF Göta Karlstad3.787
USM15 mångkamp Huddinge 1-2/8 2020UF15UngdomSexkamp6Inez YngveÖrgryte IS3.591
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16Ungdom60 m 1Edvin AssarssonEslövs AI7.03
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16Ungdom60 m 2Alex ApelgrimÖrgryte IS7.12
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16Ungdom60 m 3Kristoffer AnderssonFalu IK7.21
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16Ungdom60 m 4Jonatan LindhIK Hakarpspojkarna7.32
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16Ungdom60 m 4Anthon Bokelund SinghIFK Göteborg7.32
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16Ungdom60 m 6Philip TennehedRåby-Rekarne FI7.34
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16Ungdom400 m 1Olle BillgrenHellas FK51.09
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16Ungdom400 m 2Jonathan AppelLinköpings GIF52.35
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16Ungdom400 m 3Tristan HenoIFK Göteborg52.41
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16Ungdom400 m 4Alvin ReineboKFUM Örebro52.48
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16Ungdom1500 m 1Jonathan GrahnMölndals AIK4:06.00
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16Ungdom1500 m 2Jonas MagnussonHälle IF4:14.18
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16Ungdom1500 m 3Edvin SchönGottsunda IF4:16.72
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16Ungdom1500 m 4Philip FrickÖrgryte IS4:21.61
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16Ungdom1500 m 5Oskar DavidssonVarbergs GIF4:21.74
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16Ungdom1500 m 6Hugo ÖrnIF Start4:24.77
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16Ungdom60 m häck 1Edvin AssarssonEslövs AI8.07
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16Ungdom60 m häck 2Linus JonssonHässelby SK8.23
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16Ungdom60 m häck 3Gustav BraschWärnamo SK8.28
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16Ungdom60 m häck 4Kristoffer AnderssonFalu IK8.42
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16Ungdom60 m häck 5Tristan HenoIFK Göteborg8.52
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16Ungdom60 m häck 6David SteinbergBromma IF8.57
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16UngdomHöjd 1Melwin Lycke HolmKils AIK2.10
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16UngdomHöjd 2Ludvig JaasundVästerås FK1.88
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16UngdomHöjd 3Adrihan Alsér PryceMölndals AIK1.86
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16UngdomHöjd 4Eli Dahl OudHässelby SK1.86
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16UngdomHöjd 5Linus JonssonHässelby SK1.84
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16UngdomHöjd 6Albin CosterÖrgryte IS1.84
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16UngdomStav 1William AskerÖrgryte IS4.30
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16UngdomStav 2Ludvig JaasundVästerås FK3.86
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16UngdomStav 3Olle BillgrenHellas FK3.86
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16UngdomStav 4Felix SteeneUllevi FK3.79
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16UngdomStav 5Gustav ThyrmanIF Rigor3.72
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16UngdomStav 6Josef KülenTjalve IF Norrköping3.30
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16UngdomLängd 1Melwin Lycke HolmKils AIK7.05
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16UngdomLängd 2Kristoffer AnderssonFalu IK6.76
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16UngdomLängd 3Alex ApelgrimÖrgryte IS6.71
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16UngdomLängd 4Oscar NiklassonHanvikens SK6.61
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16UngdomLängd 5Felix SteeneUllevi FK6.43
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16UngdomLängd 6Philip TennhedRåby-Rekarne FI6.37
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16UngdomTresteg 1Melwin Lycke HolmKils AIK14.12
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16UngdomTresteg 2Patrick HopkinsAlunda SK13.55
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16UngdomTresteg 3Linus JonssonHässelby SK13.53
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16UngdomTresteg 4Aron SwartzÖstersunds GIF13.47
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16UngdomTresteg 5Johannes LundqvistUllevi FK13.20
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16UngdomTresteg 6Oscar NiklassonHanvikens SK13.04
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16UngdomKula 1Leo ZikovicÖrgryte IS15.82
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16UngdomKula 2Oscar NiklassonHanvikens SK14.75
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16UngdomKula 3Kristoffer AnderssonFalu IK13.98
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16UngdomKula 4Linus JonssonHässelby SK13.44
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16UngdomKula 5Adam HellbomFalu IK13.39
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16UngdomKula 6Max ForsUpsala IF13.08
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16UngdomVikt 1Oscar NiklassonHanvikens SK16.06
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16UngdomVikt 2Jacob JohanssonVarbergs GIF15.12
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16UngdomVikt 3Adam HellbomFalu IK14.84
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16UngdomVikt 4Max ForsUpsala IF14.05
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16UngdomVikt 5Mille EdwardssonBollnäs FIK12.92
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16UngdomVikt 6Lukas LindbladhÅhus FIK12.54
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15Ungdom60 m 1Noah KarlbergMalmö AI7.22
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15Ungdom60 m 2Joel Gustafsson MillerUllevi FK7.24
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15Ungdom60 m 3Isak HughesIFK Växjö7.27
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15Ungdom60 m 4Isak GamstIF Kronan7.32
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15Ungdom60 m 5Victor TörnströmDanderyds SK7.42
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15Ungdom60 m 6Melvin Vala TefreMalmö AI7.51
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15Ungdom200 m 1Isak HughesIFK Växjö23.70
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15Ungdom200 m 2Victor TörnströmDanderyds SK23.78
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15Ungdom200 m 3David Hedlund CarlsonBromma IF23.86
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15Ungdom200 m 4Isak GamstIF Kronan24.04
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15Ungdom1000 m 1Markus AnderssonVästerås FK2:42.93
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15Ungdom1000 m 2Elias RamhultIK Ymer2:44.95
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15Ungdom1000 m 3Samuel BerhaneHässelby SK2:45.94
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15Ungdom1000 m 4Marcus AskerMalmö AI2:46.48
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15Ungdom1000 m 5Adam SörqvistSävedalens AIK2:51.38
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15Ungdom1000 m 6Olle AckebjerIFK Göteborg2:53.62
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15Ungdom60 m häck 1Joel EnanderTäby IS8.40
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15Ungdom60 m häck 2Albin EdgertTäby IS8.43
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15Ungdom60 m häck 3Viggo StridhTäby IS8.79
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15Ungdom60 m häck 4Thirachai SchröderGefle IF8.90
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15Ungdom60 m häck 5Theodor JohnerIK Lerum FI8.94
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15Ungdom60 m häck 6Albin GyhleniusKFUM Örebro9.96
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15UngdomHöjd 1Thirachai SchröderGefle IF1.84
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15UngdomHöjd 2Ludvig HolgerssonBohus IF1.82
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15UngdomHöjd 3Edvin UngerIFK Lidingö1.80
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15UngdomHöjd 4Albin GyhleniusKFUM Örebro1.74
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15UngdomHöjd 5Joel EnanderTäby IS1.72
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15UngdomHöjd 6Erik Larripa TaxellHässelby SK1.72
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15UngdomHöjd 6Anton Hellstrand HellebergIFK Lidingö1.72
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15UngdomStav 1Linus JönssonTjalve IF Norrköping4.08
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15UngdomStav 2Gabriel TorgerssonIF Kville3.98
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15UngdomStav 3Viktor RahmVästerås FK3.93
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15UngdomStav 4Alfons Elmgren HallingerKFUM Örebro3.78
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15UngdomStav 5Erik NorlénTäby IS3.73
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15UngdomStav 6Victor TörnströmDanderyds SK3.68
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15UngdomLängd 1Gabriel DagVästerås FK6.24
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15UngdomLängd 2Joel EnanderTäby IS6.14
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15UngdomLängd 3August CallesIFK Lidingö6.12
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15UngdomLängd 4Ludvig RichtnérHuddinge AIS6.10
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15UngdomLängd 5William DuongIFK Helsingborg6.00
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15UngdomLängd 6Thirachai SchröderGefle IF5.94
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15UngdomTresteg 1Thirachai SchröderGefle IF12.98
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15UngdomTresteg 2Melker SvanbergIF Kville12.62
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15UngdomTresteg 3Mikola AhlgrenVästerås FK12.50
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15UngdomTresteg 4Jacob NilssonSpårvägens FK12.38
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15UngdomTresteg 5Axel EenfeldtBohus IF11.76
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15UngdomTresteg 6Elis GemzellTierps IF11.74
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15UngdomKula 1Jesper LindqvistBoden FI15.78
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15UngdomKula 2Viktor LögdahlRåby-Rekarne FI15.64
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15UngdomKula 3Fabian MixTäby IS14.96
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15UngdomKula 4Jacob NilssonSpårvägens FK14.91
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15UngdomKula 5Niklas LundahlVäsby IK13.72
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15UngdomKula 6Gustav RydåkerAlunda SK13.45
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15UngdomVikt 1Niklas LundahlVäsby IK17.32
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15UngdomVikt 2Fabian MixTäby IS17.26
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15UngdomVikt 3Jacob NilssonSpårvägens FK17.24
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15UngdomVikt 4Gustav RydåkerAlunda SK14.45
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15UngdomVikt 5Erik IlisonHammarby IF14.07
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15UngdomVikt 6Jesper LindqvistBoden FI12.91
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16Ungdom60 m 1Elvira TanderudTrollhättan FIK7.53
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16Ungdom60 m 2Emilia FranzénKlippans FK7.74
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16Ungdom60 m 3Nora LindahlHässelby SK7.85
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16Ungdom60 m 4Clara SpangenbergUpsala IF7.88
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16Ungdom60 m 5Ebba AspKFUM Örebro7.98
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16Ungdom60 m 6Klara PerssonIFK Lund8.01
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16Ungdom400 m 1Moa GranatVallentuna FK54.78
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16Ungdom400 m 2Nike IsakssonIFK Lidingö56.85
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16Ungdom400 m 3Lia CederbergHässelby SK58.73
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16Ungdom400 m 4Elin JoabssonIFK Växjö59.64
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16Ungdom1500 m 1Johanna HofvendahlIS Göta4:37.96
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16Ungdom1500 m 2Ida KnutssonUpsala IF4:40.33
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16Ungdom1500 m 3Saga ProvciIFK Göteborg4:48.68
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16Ungdom1500 m 4Julia MeijerIFK Mora4:54.22
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16Ungdom1500 m 5Alma SvantessonMölndals AIK4:56.93
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16Ungdom1500 m 6Alma SvennerudKA 2 IF4:58.10
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16Ungdom60 m häck 1Moa GranatVallentuna FK8.61
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16Ungdom60 m häck 2Linnéa SvanhallAthletics 24Seven SK8.66
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16Ungdom60 m häck 3Nora LindahlHässelby SK8.70
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16Ungdom60 m häck 4Sofia WallinVarbergs GIF8.83
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16Ungdom60 m häck 5Minna SilvellHuddinge AIS9.24
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16Ungdom60 m häck 6Jonna LundgrenSkruvs IF9.27
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16UngdomHöjd 1Sydney KarströmÅhus FIK1.67
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16UngdomHöjd 2Ingrid RongeIF Rigor1.67
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16UngdomHöjd 3Tilde BjeragerHöörs IS1.64
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16UngdomHöjd 4Emma HäggblomUpsala IF1.64
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16UngdomHöjd 5Maja BjörkHuddinge AIS1.64
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16UngdomHöjd 6Linnéa SvanhallAthletics 24Seven SK1.61
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16UngdomStav 1Sara WinbergTäby IS3.90
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16UngdomStav 2Alannah HellstadiusHammarby IF3.29
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16UngdomStav 3Hilda WallgrenSkellefteå AIK3.22
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16UngdomStav 4Ida Jexe EkIFK Halmstad3.22
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16UngdomStav 5Alma OlssonIF Rigor3.06
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16UngdomStav 6Ronja SjöstrandHässleholms AIS2.97
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16UngdomLängd 1Fanny KarlssonHässelby SK5.61
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16UngdomLängd 2Sofia WallinVarbergs GIF5.59
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16UngdomLängd 3Sydney KarströmÅhus FIK5.58
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16UngdomLängd 4Emilia FranzénKlippans FK5.58
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16UngdomLängd 5Nicole NybergHässelby SK5.54
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16UngdomLängd 6Nora JolbäckLidköpings IS5.54
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16UngdomTresteg 1Nora JolbäckLidköpings IS11.79
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16UngdomTresteg 2Nicole NybergHässelby SK11.64
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16UngdomTresteg 3Sydney KarströmÅhus FIK11.58
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16UngdomTresteg 4Aicha KonéUllevi FK11.51
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16UngdomTresteg 5Moa GustafssonGöteborgs KIK11.45
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16UngdomTresteg 6Sophie SäweKils AIK11.22
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16UngdomKula 1Jonna LundgrenSkruvs IF14.57
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16UngdomKula 2Tilda BernhultKFUM Örebro14.43
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16UngdomKula 3Matilda ÅkermanIFK Halmstad13.44
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16UngdomKula 4Emilia WernerlivKongahälla AIK13.37
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16UngdomKula 5Elsa WållgrenIK Lerum FI13.27
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16UngdomKula 6Ebba LindHanvikens SK13.24
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16UngdomVikt 1Ebba LindHanvikens SK17.88
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16UngdomVikt 2Saga BergÖsthammar FI15.99
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16UngdomVikt 3Elvira HögmanKils AIK13.99
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16UngdomVikt 4Elin RydqvistIFK Halmstad13.97
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16UngdomVikt 5Tilde GrönwallÖresund FK13.36
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16UngdomVikt 6Matilda ErikssonVästerås FK13.01
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15Ungdom60 m 1Maya Bergström WeekesUpsala IF7.70
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15Ungdom60 m 2Ella UddenäsMalmö AI7.82
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15Ungdom60 m 3Chanel MoulareIF Hagen7.90
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15Ungdom60 m 4Ane Torine IversenMölndals AIK7.98
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15Ungdom60 m 5Emma CarlssonTurebergs FK8.02
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15Ungdom60 m 6Moa BertilssonIFK Göteborg8.07
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15Ungdom200 m 1Elna WesterÖrgryte IS26.08
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15Ungdom200 m 2Helmi HjortbäckSävedalens AIK26.36
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15Ungdom200 m 3Chanel MoulareIF Hagen26.41
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15Ungdom1000 m 1Alice Magnell MillánEskilstuna FI2:51.37
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15Ungdom1000 m 2Paulina HultbergAlingsås IF2:55.34
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15Ungdom1000 m 3Ebba CronholmLjungby FIK2:56.00
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15Ungdom1000 m 4Nicole TiourineIFK Göteborg2:59.29
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15Ungdom1000 m 5Frida BerglinKA 2 IF3:01.41
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15Ungdom1000 m 6Maud De ConinckSävedalens AIK3:02.99
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15Ungdom60 m häck 1Maya Bergström WeekesUpsala IF8.71
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15Ungdom60 m häck 2Emilia JohanssonKlippans FK8.77
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15Ungdom60 m häck 3Ebba EklundIF Hagen8.81
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15Ungdom60 m häck 4Helmi HjortbäckSävedalens AIK8.92
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15Ungdom60 m häck 5Lathifa AfrahIF Göta Karlstad8.98
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15Ungdom60 m häck 6Agnes JanssonHammarby IF9.36
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15UngdomHöjd 1Emma SandinIK Hakarpspojkarna1.66
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15UngdomHöjd 2Alvah LindTyresö FK1.64
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15UngdomHöjd 3Wilma NilssonKlippans FK1.62
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15UngdomHöjd 4Lisa MårtenssonHuddinge AIS1.59
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15UngdomHöjd 5Lova WildeIF Göta Karlstad1.59
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15UngdomHöjd 6Engla NilssonBohus IF1.56
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15UngdomStav 1Greta ErlandssonRånäs 4H3.63
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15UngdomStav 2Alvah LindTyresö FK3.53
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15UngdomStav 3Ella UddenäsMalmö AI3.29
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15UngdomStav 4Izabella OlofssonKA 2 IF3.29
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15UngdomStav 4Emma CarlssonTurebergs FK3.29
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15UngdomStav 6Luna JohannsenMalmö AI3.06
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15UngdomLängd 1Emilia JohanssonKlippans FK5.55
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15UngdomLängd 2Lina ÅnstadMotala AIF5.33
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15UngdomLängd 3Ivana PekicIFK Göteborg5.30
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15UngdomLängd 4Elin Tegenborg SjöströmUmedalens IF5.23
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15UngdomLängd 5Wilma NilssonKlippans FK5.18
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15UngdomLängd 6Elenie CarlssonIFK Växjö5.18
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15UngdomTresteg 1Linnéa SäfströmHässleholms AIS11.16
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15UngdomTresteg 2Matilda HalfwordsonBromma IF11.14
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15UngdomTresteg 3Melina LidbergHammarby IF11.12
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15UngdomTresteg 4Emma SandinIK Hakarpspojkarna10.88
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15UngdomTresteg 5Noortje Thien BerglinSävedalens AIK10.86
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15UngdomTresteg 6Emma KirstenIFK Växjö10.57
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15UngdomKula 1Beatrice PetterssonMölndals AIK13.38
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15UngdomKula 2Edvina NorbergRansäters AIS13.00
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15UngdomKula 3Wilma NilssonKlippans FK12.97
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15UngdomKula 4Norah LindTyresö FK12.64
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15UngdomKula 5Malva AxénMotala AIF12.14
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15UngdomKula 6Anna StrunkeTurebergs FK12.06
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15UngdomVikt 1Norah LindTyresö FK16.08
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15UngdomVikt 2Alva NylanderGefle IF16.02
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15UngdomVikt 3Edvina NorbergRansäters AIS14.77
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15UngdomVikt 4Ruth EklöfAlunda SK14.66
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15UngdomVikt 5Emma KrantzBohus IF14.37
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15UngdomVikt 6Emma LarssonKils AIK13.15
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP17Ungdom60 m 1Elias WennolfIFK Lund7.06
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP17Ungdom60 m 2Oliver EllströmIF Göta Karlstad7.10
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP17Ungdom60 m 3Josef BerggrenUmedalens IF7.21
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP17Ungdom60 m 4Niklas WallHammarby IF7.26
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP17Ungdom60 m 5Victor HeringUllevi FK7.26
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP17Ungdom60 m 6Hannes EgonssonIFK Växjö7.27
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP17Ungdom400 m 1Markus MobergHammarby IF49.58
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP17Ungdom400 m 2Henrik FranzénKFUM Örebro50.98
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP17Ungdom400 m 3Alex PilgrimMölndals AIK51.07
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP17Ungdom400 m 4Viktor FriskHuddinge AIS52.67
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP17Ungdom1500 m 1Viktor FriskHuddinge AIS4:12.30
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP17Ungdom1500 m 2Simon WikellMölndals AIK4:15.07
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP17Ungdom1500 m 3Filip SvahnSundsvalls FI4:17.73
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP17Ungdom1500 m 4David SteenFlens FS4:19.62
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP17Ungdom1500 m 5Vidar ArvidssonUpsala IF4:20.92
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP17Ungdom1500 m 6Carl ErixonMölndals AIK4:21.78
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP17Ungdom60 m häck 1Markus MobergHammarby IF7.88
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP17Ungdom60 m häck 2Hannes EgonssonIFK Växjö7.92
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP17Ungdom60 m häck 3Malte Fuchs EdbergBromma IF8.19
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP17Ungdom60 m häck 4Elliot DuvertTurebergs FK8.26
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP17Ungdom60 m häck 5Oskari PeuraUpsala IF8.26
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP17Ungdom60 m häck 6Nils EkströmTrollhättan FIK8.43
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP17UngdomHöjd 1Elliot DuvertTurebergs FK2.03
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP17UngdomHöjd 2Adam SvenssonMalmö AI1.96
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP17UngdomHöjd 3Jonatan BorgHammarby IF1.94
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP17UngdomHöjd 4Zacharias ParmatowMalmö AI1.83
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP17UngdomHöjd 4Malte Fuchs EdbergBromma IF1.83
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP17UngdomHöjd 6Eric ForsbergSkellefteå AIK1.83
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP17UngdomHöjd 6Vincent ArousellHässelby SK1.83
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP17UngdomStav 1Teodor BorgiusHammarby IF4.61
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP17UngdomStav 2Oliver LundströmKFUM Örebro4.51
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP17UngdomStav 3Elliot DuvertTurebergs FK4.39
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP17UngdomStav 4Viktor RydåkerAlunda SK4.39
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP17UngdomStav 5Felix NybergBromma IF4.21
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP17UngdomStav 5Malte Fuchs EdbergBromma IF4.21
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP17UngdomLängd 1Victor HeringUllevi FK6.96
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP17UngdomLängd 2Oliver EllströmIF Göta Karlstad6.93
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP17UngdomLängd 3Jimmy HellströmUllevi FK6.73
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP17UngdomLängd 4Niklas WallHammarby IF6.67
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP17UngdomLängd 5Joakim HellbrattHuddinge AIS6.56
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP17UngdomLängd 6Vincent ArousellHässelby SK6.46
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP17UngdomTresteg 1Niklas WallHammarby IF13.88
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP17UngdomTresteg 2Victor HeringUllevi FK13.54
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP17UngdomTresteg 3Oliver EllströmIF Göta Karlstad13.26
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP17UngdomTresteg 4Agustin HilmerssonIK Orient12.96
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP17UngdomTresteg 5Noa SkomorowskiKvarnsvedens GoIF12.81
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP17UngdomTresteg 6Maximilian LennartssonFIF Gnistan12.01
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP17UngdomKula 1Jesper AhlinTurebergs FK19.63
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP17UngdomKula 2Teo PaganusTurebergs FK15.84
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP17UngdomKula 3Olle HübertIK Heros15.71
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP17UngdomKula 4Martin SundbergHammarby IF15.56
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP17UngdomKula 5Elias LindHässelby SK15.23
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP17UngdomKula 6Tushar NyqvistRåby-Rekarne FI14.74
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP17UngdomVikt 1Leo BystedtVästerås FK21.12
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP17UngdomVikt 2Fredrik FrunckTurebergs FK20.27
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP17UngdomVikt 3Jesper AhlinTurebergs FK19.83
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP17UngdomVikt 4Albin SilénStrands IF17.42
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP17UngdomVikt 5Alexander LindefalkHammarby IF16.35
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IP17UngdomVikt 6Wille ÖhmanIF Rigor15.22
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF17Ungdom60 m 1Katharina GråmanTyresö FK7.45
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF17Ungdom60 m 2Ida StaafgårdMalmö AI7.66
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF17Ungdom60 m 3Wilma SvensonOskarshamns SK7.68
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF17Ungdom60 m 4Justina EsangbedoKvarnsvedens GoIF7.76
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF17Ungdom60 m 5Ella AxénHovslätts IK7.93
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF17Ungdom60 m 6Daga IndebetouIFK Lund7.94
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF17Ungdom400 m 1Lova PermanIF Göta Karlstad56.76
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF17Ungdom400 m 2Hanna KarlssonIF Göta Karlstad57.88
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF17Ungdom400 m 3Filippa ZällÄngelholms IF58.52
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF17Ungdom400 m 4Filippa HägglundUpsala IF60.97
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF17Ungdom1500 m 1Nora LundinHammarby IF4:38.54
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF17Ungdom1500 m 2Tilda KnauerHälle IF4:48.72
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF17Ungdom1500 m 3Juni RuglandHöörs IS4:49.60
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF17Ungdom1500 m 4Alva Malmsten NilssonIF Skade4:50.63
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF17Ungdom1500 m 5Elvira BredinTurebergs FK4:52.46
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF17Ungdom1500 m 6My RundgrenLuleå FI4:54.80
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF17Ungdom60 m häck 1Katharina GråmanTyresö FK8.44
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF17Ungdom60 m häck 2Clara FalleniusHässelby SK8.93
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF17Ungdom60 m häck 3Hanna KarlssonIF Göta Karlstad8.93
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF17Ungdom60 m häck 4Julia HåkanssonSpårvägens FK9.04
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF17Ungdom60 m häck 5Silvia PopaMariestads AIF9.07
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF17Ungdom60 m häck 6Annie BerntssonBrattås CK9.10
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF17UngdomHöjd 1Alma UhlinFalu IK1.72
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF17UngdomHöjd 2Klara FrykholmGlanshammars IF1.70
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF17UngdomHöjd 3Ebba HedbergKvarnsvedens GoIF1.68
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF17UngdomHöjd 4Edda FlinkUpsala IF1.62
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF17UngdomHöjd 5Elvira JonssonVästerås FK1.62
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF17UngdomHöjd 6Frida AnderssonMalmö AI1.57
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF17UngdomHöjd 6Tindra RedenforsIFK Halmstad1.57
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF17UngdomStav 1Myra ErikssonStocksäters IF3.41
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF17UngdomStav 2Moa IvarssonHuddinge AIS3.15
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF17UngdomStav 3Frida AnderssonMalmö AI3.15
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF17UngdomStav 4Milla EkstrandKA 2 IF3.04
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF17UngdomStav 5Ellinor HannerforsHaparanda SKT3.04
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF17UngdomStav 6Ebba KristianssonHuddinge AIS3.04
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF17UngdomLängd 1Katharina GråmanTyresö FK5.95
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF17UngdomLängd 2Clara FalleniusHässelby SK5.89
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF17UngdomLängd 3Elin PetterssonIFK Göteborg5.52
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF17UngdomLängd 4Ebba HedbergKvarnsvedens GoIF5.38
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF17UngdomLängd 5Lisen RignellBromma IF5.31
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF17UngdomLängd 6Annie NorströmAlunda SK5.22
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF17UngdomTresteg 1Klara FrykholmGlanshammars IF11.93
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF17UngdomTresteg 2Tindra FrykholmGlanshammars IF11.80
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF17UngdomTresteg 3Frida AnderssonMalmö AI11.71
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF17UngdomTresteg 4Ebba NiklassonSävedalens AIK11.00
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF17UngdomTresteg 5Fia ViklundSkellefteå AIK10.95
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF17UngdomTresteg 6Caroline GraveleyHässelby SK10.84
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF17UngdomKula 1Linn Gabrielli GustafssonRåby-Rekarne FI14.74
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF17UngdomKula 2Thea LöfmanMalmö AI14.65
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF17UngdomKula 3Justina EsangbedoKvarnsvedens GoIF14.54
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF17UngdomKula 4Julia ScharnellEslövs AI14.51
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF17UngdomKula 5Ninna LundbergIFK Växjö13.27
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF17UngdomKula 6Victoria WickmanAlunda SK12.57
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF17UngdomVikt 1Thea LöfmanMalmö AI17.83
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF17UngdomVikt 2Isabella WiklundVästerås FK17.78
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF17UngdomVikt 3Molly SkuggeTurebergs FK17.11
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF17UngdomVikt 4Linn HarrysonHammarby IF15.07
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF17UngdomVikt 5Linnéa Claesson FranssonMölndals AIK14.93
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020IF17UngdomVikt 6Emelie MalmborgHässelby SK14.04
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IP17UngdomSjukamp 1Oliver EllströmIF Göta Karlstad5.361
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IP17UngdomSjukamp 2Malte Fuchs EdbergBromma IF5.128
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IP17UngdomSjukamp 3Elliot DuvertTurebergs FK5.111
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IP17UngdomSjukamp 4Oliver NilssonLinköpings GIF4.731
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IP17UngdomSjukamp 5Vincent ArousellHässelby SK4.647
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IP17UngdomSjukamp 6Pontus LindellUpsala IF4.378
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IP16UngdomSjukamp 1Linus JonssonHässelby SK5.003
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IP16UngdomSjukamp 2Oscar NiklassonHanvikens SK4.519
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IP16UngdomSjukamp 3Ludvig JaasundVästerås FK4.447
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IP16UngdomSjukamp 4Isaac SvenssonIFK Halmstad4.245
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IP16UngdomSjukamp 5Elias BomanHässelby SK4.176
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IP16UngdomSjukamp 6Olle BillgrenHellas FK3.915
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IP15UngdomSjukamp 1Joel EnanderTäby IS4.398
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IP15UngdomSjukamp 2Victor TörnströmDanderyds SK4.121
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IP15UngdomSjukamp 3Julian Ferretti HorstIFK Umeå4.091
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IP15UngdomSjukamp 4Albin EdgertTäby IS3.931
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IP15UngdomSjukamp 5Mikola AhlgrenVästerås FK3.898
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IP15UngdomSjukamp 6Viggo StridhTäby IS3.877
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IF17UngdomFemkamp 1Clara FalleniusHässelby SK3.690
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IF17UngdomFemkamp 2Alma FlygtTäby IS3.497
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IF17UngdomFemkamp 3Laura FodorHässelby SK3.461
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IF17UngdomFemkamp 4Alma UhlinFalu IK3.439
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IF17UngdomFemkamp 5Madeleine SöderqvistHuddinge AIS3.373
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IF17UngdomFemkamp 6Hanna KarlssonIF Göta Karlstad3.237
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IF16UngdomFemkamp 1Sydney KarströmÅhus FIK3.702
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IF16UngdomFemkamp 2Sofia WallinVarbergs GIF3.662
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IF16UngdomFemkamp 3Moa GranatVallentuna FK3.622
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IF16UngdomFemkamp 4Linnéa SvanhallAthletics 24Seven SK3.595
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IF16UngdomFemkamp 5Jonna LundgrenSkruvs IF3.439
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IF16UngdomFemkamp 6Matilda ÅkermanIFK Halmstad3.334
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IF15UngdomFemkamp 1Wilma NilssonKlippans FK3.482
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IF15UngdomFemkamp 2Lathifa AfrahIF Göta Karlstad3.352
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IF15UngdomFemkamp 3Emma SandinIK Hakarpspojkarna3.180
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IF15UngdomFemkamp 4Doris TheanderVarbergs GIF3.152
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IF15UngdomFemkamp 5Meja WolwanUpsala IF3.146
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IF15UngdomFemkamp 6Malva AxénMotala AIF3.128