Sök i ett eller flera fält nedan. Exempel: Åldersgrupp: Välj "Juniorer" för att få fram ålderskategorin 18-22 år.
Exempel 2: Välj Ullevi FK vid klubb näst längst ner och tryck på "Sök". Då visas först placering, poäng och antal poängplatser följt av de aktiva som tog poäng. Eller sök på "Tävling: ISM Gävle 17-18/2 2018" samt "Klubb: Malmö AI" för att se hur många och vilka topp-6-placeringar MAI tog.
Sammanställd av jonas.hedman@friidrott.se
Plac | Klubb | Poäng | Antal | M | K | M22 | P19 | P17 | K22 | F19 | F17 | P16 | P15 | F16 | F15 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hässelby SK | 517 | 196 | 140 | 76 | 78 | 66.75 | 10.5 | 38.25 | 45.75 | 30 | 14.75 | 6.75 | 10.25 |
Tävling | Ute/Inne | Klass | Åldersgr. | Gren | Plac. | name | Klubb | Resultat |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020 | U | M | Senior | 4 km terräng | 5 | Elmar Engholm | Hässelby SK | 12:07 |
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020 | U | M | Senior | 4 km terräng | 6 | Axel Djurberg | Hässelby SK | 12:10 |
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020 | U | M | Senior | Lag | 2 | Hässelby SK | 42 | |
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020 | U | M | Senior | 10 km terräng | 6 | Elmar Engholm | Hässelby SK | 31:49 |
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020 | U | M | Senior | Lag | 2 | Hässelby SK | 60 | |
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020 | U | K | Senior | Lag | 4 | Hässelby SK | 48 | |
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020 | U | K | Senior | 10 km terräng | 2 | Sarah Lahti | Hässelby SK | 35:05 |
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020 | U | K | Senior | Lag | 2 | Hässelby SK | 25 | |
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020 | U | M22 | Junior | 8 km terräng | 2 | Axel Djurberg | Hässelby SK | 25:47 |
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020 | U | M22 | Junior | Lag | 1 | Hässelby SK | 41 | |
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020 | U | P19 | Junior | 6 km terräng | 2 | Andreas Carlsson | Hässelby SK | 20:03 |
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020 | U | P19 | Junior | Lag | 1 | Hässelby SK | 26 | |
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020 | U | P17 | Ungdom | Lag | 5 | Hässelby SK | 78 | |
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020 | U | P16 | Ungdom | 4 km terräng | 4 | Linus Jansson | Hässelby SK | 13:30 |
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020 | U | P15 | Ungdom | 4 km terräng | 4 | Samuel Berhane | Hässelby SK | 13:41 |
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020 | U | K22 | Junior | 6 km terräng | 1 | Linnéa Sennström | Hässelby SK | 22:09 |
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020 | U | F19 | Junior | 4 km terräng | 5 | Lovisa Bivstedt | Hässelby SK | 15:13 |
SM 10 km Anderstorp 10/10 2020 | U | K | Senior | 10 km | 4 | Sanna Mustonen | Hässelby SK | 33:55 |
SM 10 km Anderstorp 10/10 2020 | U | M22 | Junior | 10 km | 6 | Yassin Abdi | Hässelby SK | 30:52 |
SM 10 km Anderstorp 10/10 2020 | U | K22 | Junior | 10 km | 1 | Linnéa Sennström | Hässelby SK | 34:17 |
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020 | U | M | Senior | 4x100 m | 4 | Hässelby SK | 41.95 | |
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020 | U | M | Senior | 4x800 m | 2 | Hässelby SK | 7:42.85 | |
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020 | U | M | Senior | 4x1500 m | 3 | Hässelby SK | 15:43.69 | |
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020 | U | P19 | Junior | 3x800 m | 3 | Hässelby SK | 6:04.08 | |
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020 | U | P17 | Ungdom | 4x100 m | 6 | Hässelby SK | 44.72 | |
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020 | U | P17 | Ungdom | 3x800 m | 6 | Hässelby SK | 6:15.92 | |
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020 | U | P15 | Ungdom | 3x800 m | 3 | Hässelby SK | 6:38.92 | |
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020 | U | F17 | Ungdom | 4x100 m | 2 | Hässelby SK | 48.38 | |
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020 | U | F17 | Ungdom | 1000 m stafett | 5 | Hässelby SK | 2:18.59 | |
SM maraton Stockholm 5/9 2020 | U | K | Senior | Maraton | 3 | Louise Wiker | Hässelby SK | 2:46:51 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | M22 | Junior | 5000 m | 3 | Axel Djurberg | Hässelby SK | 15:12.34 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | M22 | Junior | 2000 m hinder | 2 | Axel Djurberg | Hässelby SK | 5:58.65 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | M22 | Junior | Längd | 5 | Alexander Nyman | Hässelby SK | 6.96w/+4.1 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | M22 | Junior | Tresteg | 5 | Alexander Nyman | Hässelby SK | 13.98/+1.1 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | M22 | Junior | Kula | 3 | Ragnar Carlsson | Hässelby SK | 15.39 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | M22 | Junior | Kula | 6 | Jakob Samuelsson | Hässelby SK | 13.95 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | M22 | Junior | Diskus | 4 | Jakob Samuelsson | Hässelby SK | 48.42 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | M22 | Junior | Diskus | 6 | Patrik Lindstedt | Hässelby SK | 45.75 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | M22 | Junior | Slägga | 1 | Ragnar Carlsson | Hässelby SK | 70.40 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | M22 | Junior | Slägga | 5 | Patrik Lindstedt | Hässelby SK | 55.83 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | M22 | Junior | Spjut | 1 | Jakob Samuelsson | Hässelby SK | 70.48 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | M22 | Junior | Spjut | 4 | Simon Thor | Hässelby SK | 60.23 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P19 | Junior | 800 m | 5 | Max Bechtel | Hässelby SK | 1:58.23 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P19 | Junior | 110 m häck | 3 | Carl af Forselles | Hässelby SK | 14.19 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P19 | Junior | 110 m häck | 5 | Jonatan Håkansson | Hässelby SK | 14.65 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P19 | Junior | Stav | 1 | Carl af Forselles | Hässelby SK | 4.83 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P19 | Junior | Stav | 4 | Tobias Solberg | Hässelby SK | 4.51 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P19 | Junior | Stav | 5 | Jonatan Håkansson | Hässelby SK | 4.33 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P19 | Junior | Längd | 2 | Carl af Forselles | Hässelby SK | 7.36/+1.9 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P19 | Junior | Längd | 5 | Lukas Zarders | Hässelby SK | 6.63/+1.5 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | 800 m | 6 | Mårten Nystrand | Hässelby SK | 2:04.49 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | Höjd | 5 | Vincent Arousell | Hässelby SK | 1.90 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | Kula | 2 | Elias Lind | Hässelby SK | 16.23 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | Slägga | 4 | Elias Lind | Hässelby SK | 48.04 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | K22 | Junior | 100 m | 4 | Greta Deltin | Hässelby SK | 11.97 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | K22 | Junior | 5000 m | 1 | Linnéa Sennström | Hässelby SK | 17:00.85 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | K22 | Junior | Längd | 3 | Amanda Hansson | Hässelby SK | 5.85/0.0 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | K22 | Junior | Kula | 1 | Axelina Johansson | Hässelby SK | 16.67 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | K22 | Junior | Kula | 4 | Amanda Lejros | Hässelby SK | 13.26 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F19 | Junior | 400 m | 2 | Lovisa Bivstedt | Hässelby SK | 56.95 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F19 | Junior | 800 m | 1 | Lovisa Bivstedt | Hässelby SK | 2:13.25 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F19 | Junior | 1500 m | 4 | Lovisa Bivstedt | Hässelby SK | 4:31.30 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F19 | Junior | Höjd | 1 | Klara Rådbo | Hässelby SK | 1.74 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F19 | Junior | Längd | 4 | Klara Rådbo | Hässelby SK | 5.65/+1.2 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F19 | Junior | Kula | 5 | Stina Gustavsson | Hässelby SK | 12.22 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F19 | Junior | Diskus | 1 | Hillevi Carlsson | Hässelby SK | 45.94 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F19 | Junior | Slägga | 2 | Hillevi Carlsson | Hässelby SK | 57.07 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F19 | Junior | Spjut | 5 | Klara Rådbo | Hässelby SK | 38.70 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | 100 m häck | 2 | Clara Fallenius | Hässelby SK | 14.06 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | 100 m häck | 5 | Laura Fodor | Hässelby SK | 15.17 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | Höjd | 4 | Clara Fallenius | Hässelby SK | 1.58 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | Stav | 2 | Emilie Beckman | Hässelby SK | 3.42 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | Längd | 4 | Clara Fallenius | Hässelby SK | 5.57/+0.3 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | Längd | 6 | Laura Fodor | Hässelby SK | 5.36/+1.9 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | Slägga | 6 | Emelie Malmborg | Hässelby SK | 46.36 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | 1500 m | 3 | Linus Jansson | Hässelby SK | 4:12.98 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | 3000 m | 2 | Linus Jansson | Hässelby SK | 9:15.14 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | 2000 m hinder | 2 | Linus Jansson | Hässelby SK | 6:34.11 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | 2000 m hinder | 5 | Marlon Tollefors | Hässelby SK | 7:14.64 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | 110 m häck | 3 | Linus Jonsson | Hässelby SK | 15.35 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | 300 m häck | 6 | Elias Boman | Hässelby SK | 42.12 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | Stav | 5 | Linus Jonsson | Hässelby SK | 3.90 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | Längd | 3 | Linus Jonsson | Hässelby SK | 6.88w/+4.4 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P15 | Ungdom | 2000 m | 2 | Samuel Berhane | Hässelby SK | 5:52.14 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P15 | Ungdom | 80 m häck | 6 | Erik Larripa Taxell | Hässelby SK | 11.99 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P15 | Ungdom | Höjd | 1 | Erik Larripa Taxell | Hässelby SK | 1.84 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | 100 m | 3 | Nora Lindahl | Hässelby SK | 12.42 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | 200 m | 3 | Nora Lindahl | Hässelby SK | 25.50 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | Längd | 3 | Saga Hermundstad | Hässelby SK | 5.60/+1.6 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | Längd | 6 | Nicole Nyberg | Hässelby SK | 5.42/+1.6 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | Tresteg | 5 | Nicole Nyberg | Hässelby SK | 11.47/+0.7 |
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020 | U | M | Senior | 800 m | 6 | Anton Persson | Hässelby SK | 1:49.63 |
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020 | U | M | Senior | 3000 m hinder | 2 | Emil Blomberg | Hässelby SK | 8:53.18 |
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020 | U | M | Senior | 3000 m hinder | 6 | Axel Djurberg | Hässelby SK | 9:09.02 |
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020 | U | M | Senior | 110 m häck | 6 | Fredrik Samuelsson | Hässelby SK | 14.98 |
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020 | U | M | Senior | Stav | 3 | Simon Thor | Hässelby SK | 5.18 |
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020 | U | M | Senior | Längd | 5 | Jesper Hellström | Hässelby SK | 7.36/-0.5 |
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020 | U | M | Senior | Längd | 6 | Carl af Forselles | Hässelby SK | 7.15/-0.8 |
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020 | U | M | Senior | Tresteg | 1 | Jesper Hellström | Hässelby SK | 16.09/+0.1 |
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020 | U | M | Senior | Kula | 4 | Simon Pettersson | Hässelby SK | 17.39 |
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020 | U | M | Senior | Kula | 5 | Gabriel Heen | Hässelby SK | 17.09 |
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020 | U | M | Senior | Kula | 6 | Niklas Lindstedt | Hässelby SK | 16.70 |
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020 | U | M | Senior | Diskus | 2 | Simon Pettersson | Hässelby SK | 64.73 |
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020 | U | M | Senior | Slägga | 1 | Ragnar Carlsson | Hässelby SK | 70.83 |
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020 | U | M | Senior | Spjut | 2 | Jakob Samuelsson | Hässelby SK | 71.31 |
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020 | U | K | Senior | 5000 m | 6 | Linnéa Sennström | Hässelby SK | 16:54.49 |
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020 | U | K | Senior | 10 000 m | 2 | Sarah Lahti | Hässelby SK | 34:07.54 |
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020 | U | K | Senior | 10 000 m | 6 | Linnéa Sennström | Hässelby SK | 34:50.58 |
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020 | U | K | Senior | Stav | 1 | Angelica Bengtsson | Hässelby SK | 4.71 |
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020 | U | K | Senior | Stav | 2 | Lisa Gunnarsson | Hässelby SK | 4.46 |
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020 | U | K | Senior | Kula | 2 | Frida Åkerström | Hässelby SK | 17.10 |
Friidrotts-SM Uppsala 14-16/8 2020 | U | K | Senior | Kula | 3 | Axelina Johansson | Hässelby SK | 16.85 |
Lag-SM Göteborg 6/8 2020 | U | M | Senior | Lag | 2 | Hässelby SK | 58 | |
Lag-SM Göteborg 6/8 2020 | U | K | Senior | Lag | 5 | Hässelby SK | 58 | |
SM-JSM-USM16-17 mångkamp Ljungby 31/7-2/8 2020 | U | M | Senior | Tiokamp | 1 | Fredrik Samuelsson | Hässelby SK | 7.854 |
SM-JSM-USM16-17 mångkamp Ljungby 31/7-2/8 2020 | U | M | Senior | Tiokamp | 4 | Simon Thor | Hässelby SK | 6.982 |
SM-JSM-USM16-17 mångkamp Ljungby 31/7-2/8 2020 | U | M22 | Junior | Tiokamp | 1 | Simon Thor | Hässelby SK | 6.982 |
SM-JSM-USM16-17 mångkamp Ljungby 31/7-2/8 2020 | U | M22 | Junior | Tiokamp | 3 | Karl Zuber | Hässelby SK | 5.600 |
SM-JSM-USM16-17 mångkamp Ljungby 31/7-2/8 2020 | U | P19 | Junior | Tiokamp | 1 | Carl af Forselles | Hässelby SK | 6.932 |
SM-JSM-USM16-17 mångkamp Ljungby 31/7-2/8 2020 | U | P19 | Junior | Tiokamp | 2 | Jonatan Håkansson | Hässelby SK | 6.435 |
SM-JSM-USM16-17 mångkamp Ljungby 31/7-2/8 2020 | U | P16 | Ungdom | Tiokamp | 4 | Elias Boman | Hässelby SK | 5.196 |
SM-JSM-USM16-17 mångkamp Ljungby 31/7-2/8 2020 | U | F17 | Ungdom | Sjukamp | 1 | Clara Fallenius | Hässelby SK | 4.938 |
SM-JSM-USM16-17 mångkamp Ljungby 31/7-2/8 2020 | U | F17 | Ungdom | Sjukamp | 4 | Laura Fodor | Hässelby SK | 4.681 |
USM15 mångkamp Huddinge 1-2/8 2020 | U | P15 | Ungdom | Åttakamp | 5 | Erik Larripa Taxell | Hässelby SK | 4.443 |
SM halvmaraton Anderstorp 29/7 2020 | U | K | Senior | Halvmaraton | 2 | Linnéa Sennström | Hässelby SK | 1:17:07 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P16 | Ungdom | 60 m häck | 2 | Linus Jonsson | Hässelby SK | 8.23 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P16 | Ungdom | Höjd | 4 | Eli Dahl Oud | Hässelby SK | 1.86 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P16 | Ungdom | Höjd | 5 | Linus Jonsson | Hässelby SK | 1.84 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P16 | Ungdom | Tresteg | 3 | Linus Jonsson | Hässelby SK | 13.53 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P16 | Ungdom | Kula | 4 | Linus Jonsson | Hässelby SK | 13.44 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P15 | Ungdom | 1000 m | 3 | Samuel Berhane | Hässelby SK | 2:45.94 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P15 | Ungdom | Höjd | 6 | Erik Larripa Taxell | Hässelby SK | 1.72 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F16 | Ungdom | 60 m | 3 | Nora Lindahl | Hässelby SK | 7.85 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F16 | Ungdom | 400 m | 3 | Lia Cederberg | Hässelby SK | 58.73 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F16 | Ungdom | 60 m häck | 3 | Nora Lindahl | Hässelby SK | 8.70 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F16 | Ungdom | Längd | 1 | Fanny Karlsson | Hässelby SK | 5.61 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F16 | Ungdom | Längd | 5 | Nicole Nyberg | Hässelby SK | 5.54 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F16 | Ungdom | Tresteg | 2 | Nicole Nyberg | Hässelby SK | 11.64 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | M22 | Junior | 1500 m | 4 | Axel Djurberg | Hässelby SK | 4:00.42 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | M22 | Junior | Stav | 1 | Simon Thor | Hässelby SK | 4.91 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | M22 | Junior | Tresteg | 4 | Simon Thor | Hässelby SK | 13.50 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | M22 | Junior | Tresteg | 5 | Wilhelm Eidenstedt | Hässelby SK | 12.99 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | M22 | Junior | Kula | 3 | Patrik Lindstedt | Hässelby SK | 15.99 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | M22 | Junior | Kula | 5 | Ragnar Carlsson | Hässelby SK | 15.68 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | M22 | Junior | Vikt | 1 | Ragnar Carlsson | Hässelby SK | 21.11 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | M22 | Junior | Vikt | 3 | Patrik Lindstedt | Hässelby SK | 17.71 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | M22 | Junior | Vikt | 5 | Simon Thor | Hässelby SK | 12.77 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | P19 | Junior | 60 m | 5 | Martin Hagberg | Hässelby SK | 7.00 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | P19 | Junior | 1500 m | 5 | Max Bechtel | Hässelby SK | 3:59.85 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | P19 | Junior | 60 m häck | 3 | Jonatan Håkansson | Hässelby SK | 7.96 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | P19 | Junior | 60 m häck | 4 | Carl af Forselles | Hässelby SK | 8.10 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | P19 | Junior | Stav | 1 | Carl af Forselles | Hässelby SK | 4.86 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | P19 | Junior | Stav | 4 | Tobias Solberg | Hässelby SK | 4.56 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | P19 | Junior | Stav | 5 | Jonatan Håkansson | Hässelby SK | 4.27 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | P17 | Ungdom | Höjd | 6 | Vincent Arousell | Hässelby SK | 1.83 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | P17 | Ungdom | Längd | 6 | Vincent Arousell | Hässelby SK | 6.46 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | P17 | Ungdom | Kula | 5 | Elias Lind | Hässelby SK | 15.23 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | K22 | Junior | Kula | 1 | Axelina Johansson | Hässelby SK | 15.49 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | K22 | Junior | Kula | 4 | Amanda Lejros | Hässelby SK | 13.82 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | K22 | Junior | Vikt | 4 | Axelina Johansson | Hässelby SK | 15.70 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | F19 | Junior | 400 m | 2 | Lovisa Bivstedt | Hässelby SK | 57.45 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | F19 | Junior | Kula | 5 | Stina Gustavsson | Hässelby SK | 12.58 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | F19 | Junior | Vikt | 3 | Hillevi Carlsson | Hässelby SK | 17.07 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | F17 | Ungdom | 60 m häck | 2 | Clara Fallenius | Hässelby SK | 8.93 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | F17 | Ungdom | Längd | 2 | Clara Fallenius | Hässelby SK | 5.89 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | F17 | Ungdom | Tresteg | 6 | Caroline Graveley | Hässelby SK | 10.84 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | F17 | Ungdom | Vikt | 6 | Emelie Malmborg | Hässelby SK | 14.04 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | M | Senior | 60 m | 5 | Grigorios Kyriakoudis | Hässelby SK | 6.83 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | M | Senior | 800 m | 6 | Anton Persson | Hässelby SK | 1:52.22 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | M | Senior | 1500 m | 4 | Elmar Engholm | Hässelby SK | 3:52.85 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | M | Senior | Stav | 2 | Simon Thor | Hässelby SK | 5.07 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | M | Senior | Längd | 2 | Jesper Hellström | Hässelby SK | 7.57 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | M | Senior | Längd | 3 | Fredrik Samuelsson | Hässelby SK | 7.42 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | M | Senior | Tresteg | 1 | Jesper Hellström | Hässelby SK | 16.36 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | M | Senior | Kula | 3 | Gabriel Heen | Hässelby SK | 18.06 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | M | Senior | Kula | 4 | Simon Pettersson | Hässelby SK | 16.73 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | M | Senior | Kula | 5 | Niklas Lindstedt | Hässelby SK | 16.61 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | M | Senior | Vikt | 2 | Ragnar Carlsson | Hässelby SK | 22.29 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | M | Senior | Vikt | 3 | Simon Pettersson | Hässelby SK | 20.12 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | K | Senior | 60 m | 5 | Jessica Östlund | Hässelby SK | 7.53 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | K | Senior | 60 m häck | 6 | Malin Skogström | Hässelby SK | 8.63 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | K | Senior | Stav | 1 | Angelica Bengtsson | Hässelby SK | 4.74 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | K | Senior | Kula | 2 | Frida Åkerström | Hässelby SK | 16.36 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | K | Senior | Kula | 5 | Axelina Johansson | Hässelby SK | 15.51 |
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020 | I | M | Senior | Sjukamp | 1 | Fredrik Samuelsson | Hässelby SK | 5.808 |
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020 | I | M | Senior | Sjukamp | 5 | Simon Thor | Hässelby SK | 5.080 |
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020 | I | K | Senior | Femkamp | 3 | Klara Rådbo | Hässelby SK | 3.916 |
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020 | I | M22 | Junior | Sjukamp | 2 | Simon Thor | Hässelby SK | 5.080 |
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020 | I | P19 | Junior | Sjukamp | 1 | Carl af Forselles | Hässelby SK | 5.480 |
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020 | I | P19 | Junior | Sjukamp | 3 | Jonatan Håkansson | Hässelby SK | 4.853 |
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020 | I | P17 | Ungdom | Sjukamp | 5 | Vincent Arousell | Hässelby SK | 4.647 |
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020 | I | P16 | Ungdom | Sjukamp | 1 | Linus Jonsson | Hässelby SK | 5.003 |
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020 | I | P16 | Ungdom | Sjukamp | 5 | Elias Boman | Hässelby SK | 4.176 |
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020 | I | F19 | Junior | Femkamp | 1 | Klara Rådbo | Hässelby SK | 3.916 |
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020 | I | F17 | Ungdom | Femkamp | 1 | Clara Fallenius | Hässelby SK | 3.690 |
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020 | I | F17 | Ungdom | Femkamp | 3 | Laura Fodor | Hässelby SK | 3.461 |