Sök i ett eller flera fält nedan. Exempel: Åldersgrupp: Välj "Juniorer" för att få fram ålderskategorin 18-22 år.
Exempel 2: Välj Ullevi FK vid klubb näst längst ner och tryck på "Sök". Då visas först placering, poäng och antal poängplatser följt av de aktiva som tog poäng. Eller sök på "Tävling: ISM Gävle 17-18/2 2018" samt "Klubb: Malmö AI" för att se hur många och vilka topp-6-placeringar MAI tog.
Sammanställd av jonas.hedman@friidrott.se
Plac | Klubb | Poäng | Antal | M | K | M22 | P19 | P17 | K22 | F19 | F17 | P16 | P15 | F16 | F15 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Spårvägens FK | 65 | 16 | 34 | 31 | ||||||||||
2 | Hässelby SK | 62 | 17 | 45 | 17 | ||||||||||
3 | Örgryte IS | 44 | 10 | 24 | 20 | ||||||||||
Ullevi FK | 44 | 12 | 22 | 22 | |||||||||||
5 | Malmö AI | 40 | 7 | 23 | 17 | ||||||||||
6 | Turebergs FK | 34 | 6 | 15 | 19 | ||||||||||
7 | Hammarby IF | 30 | 7 | 23 | 7 | ||||||||||
8 | KFUM Örebro | 23 | 7 | 4 | 19 | ||||||||||
9 | Upsala IF | 20 | 9 | 8 | 12 | ||||||||||
10 | Västerås FK | 18 | 5 | 7 | 11 | ||||||||||
Sävedalens AIK | 18 | 4 | 7 | 11 | |||||||||||
12 | Hälle IF | 14 | 3 | 14 | |||||||||||
13 | Athletics 24Seven SK | 12 | 2 | 5 | 7 | ||||||||||
14 | Falkenbergs IK | 11 | 2 | 11 | |||||||||||
15 | IFK Växjö | 10 | 4 | 8 | 2 | ||||||||||
16 | Högby IF | 9 | 2 | 4 | 5 | ||||||||||
Täby IS | 9 | 3 | 9 | ||||||||||||
IF Göta Karlstad | 9 | 4 | 9 | ||||||||||||
19 | Falu IK | 7 | 1 | 7 | |||||||||||
F Stenungsunds FI | 7 | 1 | 7 | ||||||||||||
21 | Eskilstuna FI | 6 | 3 | 5 | 1 | ||||||||||
22 | Ängelholms IF | 5 | 1 | 5 | |||||||||||
IFK Helsingborg | 5 | 2 | 5 | ||||||||||||
Råby-Rekarne FI | 5 | 1 | 5 | ||||||||||||
IK Ymer | 5 | 2 | 3 | 2 | |||||||||||
Kils AIK | 5 | 1 | 5 | ||||||||||||
27 | Linköpings GIF | 4 | 1 | 4 | |||||||||||
Lidköpings IS | 4 | 1 | 4 | ||||||||||||
IFK Göteborg | 4 | 1 | 4 | ||||||||||||
Huddinge AIS | 4 | 1 | 4 | ||||||||||||
IFK Umeå | 4 | 1 | 4 | ||||||||||||
32 | IFK Lund | 3 | 1 | 3 | |||||||||||
Åsbro GoIF | 3 | 1 | 3 | ||||||||||||
Wärnamo SK | 3 | 1 | 3 | ||||||||||||
Kyrkhults SK | 3 | 1 | 3 | ||||||||||||
Gefle IF | 3 | 1 | 3 | ||||||||||||
37 | Tjalve IF Norrköping | 2 | 1 | 2 | |||||||||||
Mölndals AIK | 2 | 1 | 2 | ||||||||||||
Trångsvikens IF | 2 | 1 | 2 | ||||||||||||
Hellas FK | 2 | 1 | 2 | ||||||||||||
AIK | 2 | 1 | 2 | ||||||||||||
42 | FK Studenterna | 1 | 1 | 1 | |||||||||||
Sundsvalls FI | 1 | 1 | 1 | ||||||||||||
IFK Trelleborg | 1 | 1 | 1 | ||||||||||||
IK Orient | 1 | 1 | 1 | ||||||||||||
IF Kville | 1 | 1 | 1 | ||||||||||||
Heleneholms IF | 1 | 1 | 1 |
Tävling | Ute/Inne | Klass | Åldersgr. | Gren | Plac. | name | Klubb | Resultat |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | M | Senior | 60 m | 1 | Emmanuel Dawlson | Hammarby IF | 6.73 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | M | Senior | 60 m | 2 | Odain Rose | Spårvägens FK | 6.74 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | M | Senior | 60 m | 3 | Tom Kling-Baptiste | Huddinge AIS | 6.76 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | M | Senior | 60 m | 4 | Thomas Jones | Kyrkhults SK | 6.78 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | M | Senior | 60 m | 5 | Grigorios Kyriakoudis | Hässelby SK | 6.83 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | M | Senior | 60 m | 6 | Stefan Tärnhuvud | Sundsvalls FI | 6.84 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | M | Senior | 200 m | 1 | Carl Bengtström | Örgryte IS | 21.26 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | M | Senior | 200 m | 2 | Erik Annerfalk | Ullevi FK | 21.64 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | M | Senior | 200 m | 3 | Dennis Otieno | Hammarby IF | 21.80 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | M | Senior | 200 m | 4 | Anders Pihlblad | KFUM Örebro | 22.12 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | M | Senior | 200 m | 5 | Desmond Rogo | AIK | 22.63 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | M | Senior | 400 m | 1 | Emil Johansson | Turebergs FK | 47.76 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | M | Senior | 400 m | 2 | Hampus Widlund | IFK Växjö | 48.37 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | M | Senior | 400 m | 3 | Johan Claeson | Linköpings GIF | 48.39 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | M | Senior | 400 m | 4 | Martin Selin | Ullevi FK | 50.58 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | M | Senior | 800 m | 1 | Andreas Kramer | Sävedalens AIK | 1:47.66 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | M | Senior | 800 m | 2 | Joakim Andersson | Spårvägens FK | 1:48.52 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | M | Senior | 800 m | 3 | Robin Rohlén | IFK Umeå | 1:48.72 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | M | Senior | 800 m | 4 | Berhe Kidane | Eskilstuna FI | 1:51.11 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | M | Senior | 800 m | 5 | Felix Francois | Örgryte IS | 1:51.21 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | M | Senior | 800 m | 6 | Anton Persson | Hässelby SK | 1:52.22 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | M | Senior | 1500 m | 1 | Johan Rogestedt | F Stenungsunds FI | 3:50.40 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | M | Senior | 1500 m | 2 | Efrem Brhane | Västerås FK | 3:51.17 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | M | Senior | 1500 m | 3 | Omar Ismail | Högby IF | 3:52.49 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | M | Senior | 1500 m | 4 | Elmar Engholm | Hässelby SK | 3:52.85 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | M | Senior | 1500 m | 5 | Alexander Nilsson | Mölndals AIK | 3:54.15 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | M | Senior | 1500 m | 6 | Mattias Ohlsson | Heleneholms IF | 3:55.17 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | M | Senior | 3000 m | 1 | Andreas Almgren | Turebergs FK | 7:48.34 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | M | Senior | 3000 m | 2 | Kalle Berglund | Spårvägens FK | 7:57.78 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | M | Senior | 3000 m | 3 | Mohammad Reza | Spårvägens FK | 8:07.01 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | M | Senior | 3000 m | 4 | Emil Danielsson | Spårvägens FK | 8:08.16 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | M | Senior | 3000 m | 5 | Emil Millán de la Oliva | Eskilstuna FI | 8:09.43 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | M | Senior | 3000 m | 6 | Gustav Nordling | Spårvägens FK | 8:16.42 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | M | Senior | 60 m häck | 1 | Max Hrelja | Malmö AI | 7.75 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | M | Senior | 60 m häck | 2 | Jonathan Holm | Hammarby IF | 7.87 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | M | Senior | 60 m häck | 3 | Filip Björklund | Örgryte IS | 7.94 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | M | Senior | 60 m häck | 4 | Hampus Widlund | IFK Växjö | 7.94 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | M | Senior | 60 m häck | 5 | Amir Shaker | Hammarby IF | 7.97 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | M | Senior | 60 m häck | 6 | Marvin Tay | Spårvägens FK | 8.01 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | M | Senior | Höjd | 1 | Emil Uhlin | Falu IK | 2.12 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | M | Senior | Höjd | 2 | Melwin Lycke Holm | Kils AIK | 2.10 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | M | Senior | Höjd | 3 | Oskar Lundqvist | Upsala IF | 2.08 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | M | Senior | Höjd | 4 | Herman Olvik | Ullevi FK | 2.05 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | M | Senior | Höjd | 5 | Joakim Wadstein | Tjalve IF Norrköping | 2.05 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | M | Senior | Höjd | 6 | Oliver Ericsson | Upsala IF | 2.05 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | M | Senior | Stav | 1 | Melker Svärd Jacobsson | Örgryte IS | 5.50 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | M | Senior | Stav | 2 | Simon Thor | Hässelby SK | 5.07 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | M | Senior | Stav | 3 | Robin Jacobsson | Ullevi FK | 5.07 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | M | Senior | Stav | 4 | Oscar Janson | Ullevi FK | 5.07 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | M | Senior | Stav | 5 | Carl Stenson | Hellas FK | 4.88 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | M | Senior | Stav | 6 | Rasmus Carlsson | KFUM Örebro | 4.77 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | M | Senior | Längd | 1 | Thobias Montler | Malmö AI | 8.22 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | M | Senior | Längd | 2 | Jesper Hellström | Hässelby SK | 7.57 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | M | Senior | Längd | 3 | Fredrik Samuelsson | Hässelby SK | 7.42 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | M | Senior | Längd | 4 | Andreas Carlsson | IK Ymer | 7.34 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | M | Senior | Längd | 5 | Patric Hjort | Västerås FK | 7.20 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | M | Senior | Längd | 6 | Andreas Gustafsson | Upsala IF | 7.18 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | M | Senior | Tresteg | 1 | Jesper Hellström | Hässelby SK | 16.36 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | M | Senior | Tresteg | 2 | Erik Ehrlin | Hammarby IF | 15.78 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | M | Senior | Tresteg | 3 | Artur Engström | Örgryte IS | 15.30 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | M | Senior | Tresteg | 4 | Gustaf Bålström | Ullevi FK | 15.07 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | M | Senior | Tresteg | 5 | Marcus Nyberg | Malmö AI | 15.05 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | M | Senior | Tresteg | 6 | Markus Lundborg | Ullevi FK | 14.96 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | M | Senior | Kula | 1 | Wictor Petersson | Malmö AI | 20.89 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | M | Senior | Kula | 2 | Viktor Gardenkrans | Athletics 24Seven SK | 18.89 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | M | Senior | Kula | 3 | Gabriel Heen | Hässelby SK | 18.06 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | M | Senior | Kula | 4 | Simon Pettersson | Hässelby SK | 16.73 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | M | Senior | Kula | 5 | Niklas Lindstedt | Hässelby SK | 16.61 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | M | Senior | Kula | 6 | Arvid Mägi Theorin | IF Kville | 16.53 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | M | Senior | Vikt | 1 | Elias Håkansson | Spårvägens FK | 22.55 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | M | Senior | Vikt | 2 | Ragnar Carlsson | Hässelby SK | 22.29 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | M | Senior | Vikt | 3 | Simon Pettersson | Hässelby SK | 20.12 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | M | Senior | Vikt | 4 | Ivar Moisander | Spårvägens FK | 19.01 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | M | Senior | Vikt | 5 | Alexander Larsson | Upsala IF | 18.99 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | M | Senior | Vikt | 6 | Karl Ludvik | Turebergs FK | 17.16 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | K | Senior | 60 m | 1 | Filippa Sivnert | Malmö AI | 7.38 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | K | Senior | 60 m | 2 | Elin Östlund | KFUM Örebro | 7.38 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | K | Senior | 60 m | 3 | Irene Ekelund | Spårvägens FK | 7.42 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | K | Senior | 60 m | 4 | Maja Almgren | Täby IS | 7.48 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | K | Senior | 60 m | 5 | Jessica Östlund | Hässelby SK | 7.53 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | K | Senior | 60 m | 6 | Emma Jansson | KFUM Örebro | 7.60 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | K | Senior | 200 m | 1 | Moa Hjelmer | Spårvägens FK | 23.52 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | K | Senior | 200 m | 2 | Lisa Lilja | Ullevi FK | 23.62 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | K | Senior | 200 m | 3 | Elin Östlund | KFUM Örebro | 23.74 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | K | Senior | 200 m | 4 | Daniella Busk | Malmö AI | 24.28 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | K | Senior | 200 m | 5 | Emma Jansson | KFUM Örebro | 24.70 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | K | Senior | 200 m | 6 | Pernilla Nilsson | IFK Trelleborg | 25.03 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | K | Senior | 400 m | 1 | Moa Hjelmer | Spårvägens FK | 54.53 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | K | Senior | 400 m | 2 | Matilda Hellqvist | Ullevi FK | 54.83 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | K | Senior | 400 m | 3 | Lovisa Linde | Täby IS | 55.31 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | K | Senior | 400 m | 4 | Klara Helander | Upsala IF | 55.58 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | K | Senior | 400 m | 5 | Ebba Svantesson | Upsala IF | 56.13 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | K | Senior | 400 m | 6 | Vendela Rydbäck | IFK Växjö | 56.65 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | K | Senior | 800 m | 1 | Rebecca Högberg | KFUM Örebro | 2:12.09 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | K | Senior | 800 m | 2 | Ellinor Aurell | Ängelholms IF | 2:12.32 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | K | Senior | 800 m | 3 | Madeleine Björlin-Delmar | IFK Göteborg | 2:13.02 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | K | Senior | 800 m | 4 | Klara Frih | Åsbro GoIF | 2:13.85 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | K | Senior | 800 m | 5 | Greta Graziani | Täby IS | 2:14.76 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | K | Senior | 800 m | 6 | Alice Magnell Millán | Eskilstuna FI | 2:15.03 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | K | Senior | 1500 m | 1 | Hanna Hermansson | Turebergs FK | 4:17.22 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | K | Senior | 1500 m | 2 | Samrawit Mengsteab | Hälle IF | 4:18.45 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | K | Senior | 1500 m | 3 | Linn Söderholm | Sävedalens AIK | 4:30.17 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | K | Senior | 1500 m | 4 | Elsa Wallenius | Västerås FK | 4:36.70 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | K | Senior | 1500 m | 5 | Elin Marcusson | Trångsvikens IF | 4:36.91 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | K | Senior | 1500 m | 6 | Johanna Larsson | Örgryte IS | 4:39.41 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | K | Senior | 3000 m | 1 | Samrawit Mengsteab | Hälle IF | 9:46.00 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | K | Senior | 3000 m | 2 | Hanna Hermansson | Turebergs FK | 9:46.40 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | K | Senior | 3000 m | 3 | Sara Christiansson | Sävedalens AIK | 9:48.52 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | K | Senior | 3000 m | 4 | Anastasia Denisova | Sävedalens AIK | 9:52.98 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | K | Senior | 3000 m | 5 | Linn Nilsson | Hälle IF | 9:54.18 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | K | Senior | 3000 m | 6 | Johanna Salminen | FK Studenterna | 10:09.13 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | K | Senior | 60 m häck | 1 | Tilde Johansson | Falkenbergs IK | 8.29 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | K | Senior | 60 m häck | 2 | Lovisa Karlsson | Högby IF | 8.35 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | K | Senior | 60 m häck | 3 | Amanda Holmberg | Lidköpings IS | 8.45 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | K | Senior | 60 m häck | 4 | Maja Maunsbach | IFK Lund | 8.53 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | K | Senior | 60 m häck | 5 | Julia Wennersten | IK Ymer | 8.55 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | K | Senior | 60 m häck | 6 | Malin Skogström | Hässelby SK | 8.63 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | K | Senior | Höjd | 1 | Bianca Salming | Turebergs FK | 1.87 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | K | Senior | Höjd | 2 | Sofie Skoog | IF Göta Karlstad | 1.85 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | K | Senior | Höjd | 3 | Maja Nilsson | Örgryte IS | 1.82 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | K | Senior | Höjd | 4 | Louise Ekman | Gefle IF | 1.82 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | K | Senior | Höjd | 5 | Lovisa Östervall | Upsala IF | 1.74 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | K | Senior | Höjd | 6 | Evelina Erlandsson | IF Göta Karlstad | 1.74 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | K | Senior | Stav | 1 | Angelica Bengtsson | Hässelby SK | 4.74 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | K | Senior | Stav | 2 | Michaela Meijer | Örgryte IS | 4.38 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | K | Senior | Stav | 3 | Linnea Jönsson | IFK Helsingborg | 4.18 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | K | Senior | Stav | 4 | Ellen Olsson | Wärnamo SK | 4.11 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | K | Senior | Stav | 5 | Hanna Jansson | Ullevi FK | 4.04 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | K | Senior | Stav | 6 | Gabriella Jönsson | IFK Helsingborg | 4.04 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | K | Senior | Längd | 1 | Khaddi Sagnia | Ullevi FK | 6.57 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | K | Senior | Längd | 2 | Malin Marmbrandt | Västerås FK | 6.24 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | K | Senior | Längd | 3 | Tilde Johansson | Falkenbergs IK | 6.19 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | K | Senior | Längd | 4 | Jenny Lestander | Örgryte IS | 6.17 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | K | Senior | Längd | 5 | Erica Jarder | IF Göta Karlstad | 6.15 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | K | Senior | Längd | 6 | Kaiza Karlén | IF Göta Karlstad | 6.11 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | K | Senior | Tresteg | 1 | Rebecka Abrahamsson | Örgryte IS | 13.31 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | K | Senior | Tresteg | 2 | Maja Åskag | Råby-Rekarne FI | 13.29 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | K | Senior | Tresteg | 3 | Aina Griksaite | Spårvägens FK | 13.23 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | K | Senior | Tresteg | 4 | Malin Marmbrandt | Västerås FK | 12.99 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | K | Senior | Tresteg | 5 | Jasmin Sabir | Hammarby IF | 12.41 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | K | Senior | Tresteg | 6 | Amanda Hjalmarsson | IFK Växjö | 12.26 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | K | Senior | Kula | 1 | Fanny Roos | Athletics 24Seven SK | 17.92 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | K | Senior | Kula | 2 | Frida Åkerström | Hässelby SK | 16.36 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | K | Senior | Kula | 3 | Ásdís Hjálmsdóttir Annerud | Spårvägens FK | 16.14 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | K | Senior | Kula | 4 | Caisa-Marie Lindfors | Upsala IF | 15.73 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | K | Senior | Kula | 5 | Axelina Johansson | Hässelby SK | 15.51 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | K | Senior | Kula | 6 | Maria Nilsson | IK Orient | 15.10 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | K | Senior | Vikt | 1 | Ida Storm | Malmö AI | 23.23 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | K | Senior | Vikt | 2 | Grete Ahlberg | Hammarby IF | 19.82 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | K | Senior | Vikt | 3 | Eleni Larsson | Spårvägens FK | 19.54 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | K | Senior | Vikt | 4 | Tracey Andersson | Ullevi FK | 19.01 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | K | Senior | Vikt | 5 | Linnea Jönsson | Upsala IF | 17.98 |
ISM Växjö 22-23/2 2020 | I | K | Senior | Vikt | 6 | Rebecka Hallerth | Spårvägens FK | 17.43 |