Start Filtrering Smfriidrott.com Friidrott.se

SM-pokalen - filtrering

Sök i ett eller flera fält nedan. Exempel: Åldersgrupp: Välj "Juniorer" för att få fram ålderskategorin 18-22 år.

Exempel 2: Välj Ullevi FK vid klubb näst längst ner och tryck på "Sök". Då visas först placering, poäng och antal poängplatser följt av de aktiva som tog poäng. Eller sök på "Tävling: ISM Gävle 17-18/2 2018" samt "Klubb: Malmö AI" för att se hur många och vilka topp-6-placeringar MAI tog.

Sammanställd av jonas.hedman@friidrott.se

Välj filtrering









Poängtabellen

Aktuell filtrering: 2020, ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020
PlacKlubbPoängAntalMKM22P19P17K22F19F17P16P15F16F15
1Hässelby SK3912943.758.2515.255.52.25
2Turebergs FK14.253725.25
3Högby IF13.753553.75
4Falu IK9.75335.251.5
5Upsala IF8.755430.50.750.5
6IK Ymer73133
7Tjalve IF Norrköping5.75223.75
8IF Göta Karlstad5.2533.50.51.25
Täby IS5.2542.52.75
10Lidköpings IS4213
11IFK Lidingö3.7513.75
12Bromma IF2.512.5
13Malmö AI2.2512.25
Valbo AIF2.2512.25
Hovslätts IK2.2512.25
16Varbergs GIF221.250.75
17Åhus FIK1.7511.75
Klippans FK1.7511.75
19Gefle IF1.511.5
Umedalens IF1.511.5
Västerås FK1.5210.5
Linköpings GIF1.511.5
23Hanvikens SK1.2511.25
Danderyds SK1.2511.25
25Huddinge AIS111
IFK Halmstad120.750.25
Vallentuna FK111
IFK Umeå111
IK Hakarpspojkarna111
30Athletics 24Seven SK0.7510.75
31Skruvs IF0.510.5
32Hellas FK0.2510.25
Motala AIF0.2510.25

Relaterade resultat
TävlingUte/InneKlassÅldersgr.GrenPlac.nameKlubbResultat
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IMSeniorSjukamp 1Fredrik SamuelssonHässelby SK5.808
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IMSeniorSjukamp 2Marcus NilssonHögby IF5.597
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IMSeniorSjukamp 3Andreas GustafssonUpsala IF5.457
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IMSeniorSjukamp 4Emil UhlinFalu IK5.310
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IMSeniorSjukamp 5Simon ThorHässelby SK5.080
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IMSeniorSjukamp 6Simon LarssonIK Ymer5.005
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IKSeniorFemkamp 1Bianca SalmingTurebergs FK4.422
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IKSeniorFemkamp 2Lovisa KarlssonHögby IF3.967
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IKSeniorFemkamp 3Klara RådboHässelby SK3.916
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IKSeniorFemkamp 4Lovisa ÖstervallUpsala IF3.909
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IKSeniorFemkamp 5Tuvalisa RosenquistTjalve IF Norrköping3.905
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IKSeniorFemkamp 6Amanda HolmbergLidköpings IS3.884
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IM22JuniorSjukamp 1Emil UhlinFalu IK5.310
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IM22JuniorSjukamp 2Simon ThorHässelby SK5.080
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IM22JuniorSjukamp 3Simon LarssonIK Ymer5.005
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IM22JuniorSjukamp 4Philip StömneValbo AIF4.886
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IP19JuniorSjukamp 1Carl af ForsellesHässelby SK5.480
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IP19JuniorSjukamp 2Robin IsakssonIFK Lidingö4.931
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IP19JuniorSjukamp 3Jonatan HåkanssonHässelby SK4.853
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IP19JuniorSjukamp 4Teodor SobczykHovslätts IK4.797
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IP19JuniorSjukamp 5Gustaf VennerholmGefle IF4.209
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IP17UngdomSjukamp 1Oliver EllströmIF Göta Karlstad5.361
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IP17UngdomSjukamp 2Malte Fuchs EdbergBromma IF5.128
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IP17UngdomSjukamp 3Elliot DuvertTurebergs FK5.111
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IP17UngdomSjukamp 4Oliver NilssonLinköpings GIF4.731
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IP17UngdomSjukamp 5Vincent ArousellHässelby SK4.647
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IP17UngdomSjukamp 6Pontus LindellUpsala IF4.378
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IP16UngdomSjukamp 1Linus JonssonHässelby SK5.003
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IP16UngdomSjukamp 2Oscar NiklassonHanvikens SK4.519
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IP16UngdomSjukamp 3Ludvig JaasundVästerås FK4.447
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IP16UngdomSjukamp 4Isac SvenssonIFK Halmstad4.245
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IP16UngdomSjukamp 5Elias BomanHässelby SK4.176
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IP16UngdomSjukamp 6Olle BillgrenHellas FK3.915
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IP15UngdomSjukamp 1Joel EnanderTäby IS4.398
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IP15UngdomSjukamp 2Victor TörnströmDanderyds SK4.121
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IP15UngdomSjukamp 3Julian Ferretti HorstIFK Umeå4.091
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IP15UngdomSjukamp 4Albin EdgertTäby IS3.931
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IP15UngdomSjukamp 5Mikola AhlgrenVästerås FK3.898
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IP15UngdomSjukamp 6Viggo StridhTäby IS3.877
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IK22JuniorFemkamp 1Bianca SalmingTurebergs FK4.422
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IK22JuniorFemkamp 2Lovisa KarlssonHögby IF3.967
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IK22JuniorFemkamp 3Amanda HolmbergLidköpings IS3.884
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IF19JuniorFemkamp 1Klara RådboHässelby SK3.916
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IF19JuniorFemkamp 2Tuvalisa RosenquistTjalve IF Norrköping3.905
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IF19JuniorFemkamp 3Sophie ReidIK Ymer3.812
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IF19JuniorFemkamp 4Angel RichmoreMalmö AI3.757
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IF19JuniorFemkamp 5Pernilla NorgrenUmedalens IF3.411
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IF19JuniorFemkamp 6Tiffanie MagnussonUpsala IF3.299
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IF17UngdomFemkamp 1Clara FalleniusHässelby SK3.690
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IF17UngdomFemkamp 2Alma FlygtTäby IS3.497
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IF17UngdomFemkamp 3Laura FodorHässelby SK3.461
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IF17UngdomFemkamp 4Alma UhlinFalu IK3.439
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IF17UngdomFemkamp 5Madeleine SöderqvistHuddinge AIS3.373
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IF17UngdomFemkamp 6Hanna KarlssonIF Göta Karlstad3.237
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IF16UngdomFemkamp 1Sydney KarströmÅhus FIK3.702
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IF16UngdomFemkamp 2Sofia WallinVarbergs GIF3.662
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IF16UngdomFemkamp 3Moa GranatVallentuna FK3.622
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IF16UngdomFemkamp 4Linnéa SvanhallAthletics 24Seven SK3.595
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IF16UngdomFemkamp 5Jonna LundgrenSkruvs IF3.439
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IF16UngdomFemkamp 6Matilda ÅkermanIFK Halmstad3.334
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IF15UngdomFemkamp 1Wilma NilssonKlippans FK3.482
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IF15UngdomFemkamp 2Lathifa AfrahIF Göta Karlstad3.352
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IF15UngdomFemkamp 3Emma SandinIK Hakarpspojkarna3.180
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IF15UngdomFemkamp 4Doris TheanderVarbergs GIF3.152
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IF15UngdomFemkamp 5Meja WolwanUpsala IF3.146
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020IF15UngdomFemkamp 6Malva AxénMotala AIF3.128