Start Filtrering Smfriidrott.com Friidrott.se

SM-pokalen - filtrering

Sök i ett eller flera fält nedan. Exempel: Åldersgrupp: Välj "Juniorer" för att få fram ålderskategorin 18-22 år.

Exempel 2: Välj Ullevi FK vid klubb näst längst ner och tryck på "Sök". Då visas först placering, poäng och antal poängplatser följt av de aktiva som tog poäng. Eller sök på "Tävling: ISM Gävle 17-18/2 2018" samt "Klubb: Malmö AI" för att se hur många och vilka topp-6-placeringar MAI tog.

Sammanställd av jonas.hedman@friidrott.se

Välj filtrering









Poängtabellen

Aktuell filtrering: 2020, IUSM Örebro 7-8/3 2020
PlacKlubbPoängAntalMKM22P19P17K22F19F17P16P15F16F15
1Hässelby SK12134.251.256.5
2Täby IS10.2598.51.75
3Örgryte IS8.576.751.75
4Västerås FK8.2572.55.50.25
5Klippans FK7.5725.5
6Upsala IF7.25712.753.5
7Kils AIK6.7565.251.250.25
8Hanvikens SK6642
9Gefle IF5.7554.51.25
Mölndals AIK5.7552.750.52.5
11IFK Göteborg5.582.250.2512
Falu IK5.565.5
13Malmö AI5.2562.752.5
14Tyresö FK545
15KFUM Örebro4.2560.751.751.75
16Åhus FIK440.253.75
IFK Växjö452.750.750.5
18Varbergs GIF3.7541.752
Ullevi FK3.7551.751.250.75
20Vallentuna FK3.523.5
Eslövs AI3.523.5
IFK Lidingö3.542.251.25
23IK Hakarpspojkarna3.2530.752.5
Sävedalens AIK3.2550.52.75
25Alunda SK341.2510.75
IF Hagen333
Hammarby IF340.51.251.25
28Hellas FK2.7522.75
29Spårvägens FK2.532.5
Bromma IF2.530.2511.25
Bohus IF2.541.750.75
IFK Halmstad2.532.5
IF Kville2.522.5
Huddinge AIS2.540.7510.75
35Ransäters AIS2.2522.25
Väsby IK2.2522.25
IF Rigor2.2530.51.75
38Danderyds SK232
Boden FI222
Skruvs IF222
Lidköpings IS222
Tjalve IF Norrköping220.251.75
Hässleholms AIS220.251.75
44Råby-Rekarne FI1.7530.51.25
Eskilstuna FI1.7511.75
IS Göta1.7511.75
Rånäs 4H1.7511.75
Motala AIF1.7521.75
Trollhättan FIK1.7511.75
50IF Kronan1.521.5
KA 2 IF1.530.251.25
Turebergs FK1.531.5
Athletics 24Seven SK1.521.5
54Hälle IF1.2511.25
Östhammar FI1.2511.25
Alingsås IF1.2511.25
IK Ymer1.2511.25
Linköpings GIF1.2511.25
59Gottsunda IF111
IK Lerum FI120.50.5
Höörs IS111
Wärnamo SK111
Ljungby FIK111
IF Göta Karlstad121
Skellefteå AIK111
66Kongahälla AIK0.7510.75
Umedalens IF0.7510.75
Östersunds GIF0.7510.75
IFK Mora0.7510.75
70Göteborgs KIK0.510.5
Öresund FK0.510.5
Bollnäs FIK0.510.5
IFK Helsingborg0.510.5
74IFK Lund0.2510.25
IF Start0.2510.25
Tierps IF0.2510.25

Relaterade resultat
TävlingUte/InneKlassÅldersgr.GrenPlac.nameKlubbResultat
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16Ungdom60 m 1Edvin AssarssonEslövs AI7.03
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16Ungdom60 m 2Alex ApelgrimÖrgryte IS7.12
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16Ungdom60 m 3Kristoffer AnderssonFalu IK7.21
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16Ungdom60 m 4Jonatan LindhIK Hakarpspojkarna7.32
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16Ungdom60 m 4Anthon Bokelund SinghIFK Göteborg7.32
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16Ungdom60 m 6Philip TennehedRåby-Rekarne FI7.34
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16Ungdom400 m 1Olle BillgrenHellas FK51.09
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16Ungdom400 m 2Jonathan AppelLinköpings GIF52.35
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16Ungdom400 m 3Tristan HenoIFK Göteborg52.41
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16Ungdom400 m 4Alvin ReineboKFUM Örebro52.48
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16Ungdom1500 m 1Jonathan GrahnMölndals AIK4:06.00
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16Ungdom1500 m 2Jonas MagnussonHälle IF4:14.18
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16Ungdom1500 m 3Edvin SchönGottsunda IF4:16.72
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16Ungdom1500 m 4Philip FrickÖrgryte IS4:21.61
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16Ungdom1500 m 5Oskar DavidssonVarbergs GIF4:21.74
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16Ungdom1500 m 6Hugo ÖrnIF Start4:24.77
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16Ungdom60 m häck 1Edvin AssarssonEslövs AI8.07
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16Ungdom60 m häck 2Linus JonssonHässelby SK8.23
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16Ungdom60 m häck 3Gustav BraschWärnamo SK8.28
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16Ungdom60 m häck 4Kristoffer AnderssonFalu IK8.42
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16Ungdom60 m häck 5Tristan HenoIFK Göteborg8.52
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16Ungdom60 m häck 6David SteinbergBromma IF8.57
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16UngdomHöjd 1Melwin Lycke HolmKils AIK2.10
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16UngdomHöjd 2Ludvig JaasundVästerås FK1.88
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16UngdomHöjd 3Adrihan Alsér PryceMölndals AIK1.86
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16UngdomHöjd 4Eli Dahl OudHässelby SK1.86
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16UngdomHöjd 5Linus JonssonHässelby SK1.84
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16UngdomHöjd 6Albin CosterÖrgryte IS1.84
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16UngdomStav 1William AskerÖrgryte IS4.30
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16UngdomStav 2Ludvig JaasundVästerås FK3.86
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16UngdomStav 3Olle BillgrenHellas FK3.86
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16UngdomStav 4Felix SteeneUllevi FK3.79
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16UngdomStav 5Gustav ThyrmanIF Rigor3.72
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16UngdomStav 6Josef KülenTjalve IF Norrköping3.30
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16UngdomLängd 1Melwin Lycke HolmKils AIK7.05
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16UngdomLängd 2Kristoffer AnderssonFalu IK6.76
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16UngdomLängd 3Alex ApelgrimÖrgryte IS6.71
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16UngdomLängd 4Oscar NiklassonHanvikens SK6.61
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16UngdomLängd 5Felix SteeneUllevi FK6.43
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16UngdomLängd 6Philip TennhedRåby-Rekarne FI6.37
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16UngdomTresteg 1Melwin Lycke HolmKils AIK14.12
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16UngdomTresteg 2Patrick HopkinsAlunda SK13.55
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16UngdomTresteg 3Linus JonssonHässelby SK13.53
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16UngdomTresteg 4Aron SwartzÖstersunds GIF13.47
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16UngdomTresteg 5Johannes LundqvistUllevi FK13.20
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16UngdomTresteg 6Oscar NiklassonHanvikens SK13.04
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16UngdomKula 1Leo ZikovicÖrgryte IS15.82
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16UngdomKula 2Oscar NiklassonHanvikens SK14.75
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16UngdomKula 3Kristoffer AnderssonFalu IK13.98
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16UngdomKula 4Linus JonssonHässelby SK13.44
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16UngdomKula 5Adam HellbomFalu IK13.39
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16UngdomKula 6Max ForsUpsala IF13.08
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16UngdomVikt 1Oscar NiklassonHanvikens SK16.06
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16UngdomVikt 2Jacob JohanssonVarbergs GIF15.12
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16UngdomVikt 3Adam HellbomFalu IK14.84
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16UngdomVikt 4Max ForsUpsala IF14.05
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16UngdomVikt 5Mille EdwardssonBollnäs FIK12.92
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP16UngdomVikt 6Lukas LindbladhÅhus FIK12.54
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15Ungdom60 m 1Noah KarlbergMalmö AI7.22
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15Ungdom60 m 2Joel Gustafsson MillerUllevi FK7.24
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15Ungdom60 m 3Isak HughesIFK Växjö7.27
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15Ungdom60 m 4Isak GamstIF Kronan7.32
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15Ungdom60 m 5Victor TörnströmDanderyds SK7.42
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15Ungdom60 m 6Melvin Vala TefreMalmö AI7.51
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15Ungdom200 m 1Isak HughesIFK Växjö23.70
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15Ungdom200 m 2Victor TörnströmDanderyds SK23.78
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15Ungdom200 m 3David Hedlund CarlsonBromma IF23.86
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15Ungdom200 m 4Isak GamstIF Kronan24.04
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15Ungdom1000 m 1Markus AnderssonVästerås FK2:42.93
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15Ungdom1000 m 2Elias RamhultIK Ymer2:44.95
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15Ungdom1000 m 3Samuel BerhaneHässelby SK2:45.94
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15Ungdom1000 m 4Marcus AskerMalmö AI2:46.48
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15Ungdom1000 m 5Adam SörqvistSävedalens AIK2:51.38
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15Ungdom1000 m 6Olle AckebjerIFK Göteborg2:53.62
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15Ungdom60 m häck 1Joel EnanderTäby IS8.40
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15Ungdom60 m häck 2Albin EdgertTäby IS8.43
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15Ungdom60 m häck 3Viggo StridhTäby IS8.79
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15Ungdom60 m häck 4Thirachai SchröderGefle IF8.90
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15Ungdom60 m häck 5Theodor JohnerIK Lerum FI8.94
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15Ungdom60 m häck 6Albin GyhleniusKFUM Örebro9.96
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15UngdomHöjd 1Thirachai SchröderGefle IF1.84
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15UngdomHöjd 2Ludvig HolgerssonBohus IF1.82
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15UngdomHöjd 3Edvin UngerIFK Lidingö1.80
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15UngdomHöjd 4Albin GyhleniusKFUM Örebro1.74
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15UngdomHöjd 5Joel EnanderTäby IS1.72
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15UngdomHöjd 6Erik Larripa TaxellHässelby SK1.72
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15UngdomHöjd 6Anton Hellstrand HellebergIFK Lidingö1.72
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15UngdomStav 1Linus JönssonTjalve IF Norrköping4.08
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15UngdomStav 2Gabriel TorgerssonIF Kville3.98
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15UngdomStav 3Viktor RahmVästerås FK3.93
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15UngdomStav 4Alfons Elmgren HallingerKFUM Örebro3.78
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15UngdomStav 5Erik NorlénTäby IS3.73
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15UngdomStav 6Victor TörnströmDanderyds SK3.68
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15UngdomLängd 1Gabriel DagVästerås FK6.24
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15UngdomLängd 2Joel EnanderTäby IS6.14
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15UngdomLängd 3August CallesIFK Lidingö6.12
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15UngdomLängd 4Ludvig RichtnérHuddinge AIS6.10
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15UngdomLängd 5William DuongIFK Helsingborg6.00
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15UngdomLängd 6Thirachai SchröderGefle IF5.94
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15UngdomTresteg 1Thirachai SchröderGefle IF12.98
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15UngdomTresteg 2Melker SvanbergIF Kville12.62
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15UngdomTresteg 3Mikola AhlgrenVästerås FK12.50
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15UngdomTresteg 4Jacob NilssonSpårvägens FK12.38
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15UngdomTresteg 5Axel EenfeldtBohus IF11.76
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15UngdomTresteg 6Elis GemzellTierps IF11.74
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15UngdomKula 1Jesper LindqvistBoden FI15.78
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15UngdomKula 2Viktor LögdahlRåby-Rekarne FI15.64
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15UngdomKula 3Fabian MixTäby IS14.96
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15UngdomKula 4Jacob NilssonSpårvägens FK14.91
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15UngdomKula 5Niklas LundahlVäsby IK13.72
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15UngdomKula 6Gustav RydåkerAlunda SK13.45
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15UngdomVikt 1Niklas LundahlVäsby IK17.32
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15UngdomVikt 2Fabian MixTäby IS17.26
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15UngdomVikt 3Jacob NilssonSpårvägens FK17.24
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15UngdomVikt 4Gustav RydåkerAlunda SK14.45
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15UngdomVikt 5Erik IlisonHammarby IF14.07
IUSM Örebro 7-8/3 2020IP15UngdomVikt 6Jesper LindqvistBoden FI12.91
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16Ungdom60 m 1Elvira TanderudTrollhättan FIK7.53
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16Ungdom60 m 2Emilia FranzénKlippans FK7.74
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16Ungdom60 m 3Nora LindahlHässelby SK7.85
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16Ungdom60 m 4Clara SpangenbergUpsala IF7.88
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16Ungdom60 m 5Ebba AspKFUM Örebro7.98
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16Ungdom60 m 6Klara PerssonIFK Lund8.01
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16Ungdom400 m 1Moa GranatVallentuna FK54.78
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16Ungdom400 m 2Nike IsakssonIFK Lidingö56.85
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16Ungdom400 m 3Lia CederbergHässelby SK58.73
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16Ungdom400 m 4Elin JoabssonIFK Växjö59.64
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16Ungdom1500 m 1Johanna HofvendahlIS Göta4:37.96
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16Ungdom1500 m 2Ida KnutssonUpsala IF4:40.33
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16Ungdom1500 m 3Saga ProvciIFK Göteborg4:48.68
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16Ungdom1500 m 4Julia MeijerIFK Mora4:54.22
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16Ungdom1500 m 5Alma SvantessonMölndals AIK4:56.93
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16Ungdom1500 m 6Alma SvennerudKA 2 IF4:58.10
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16Ungdom60 m häck 1Moa GranatVallentuna FK8.61
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16Ungdom60 m häck 2Linnéa SvanhallAthletics 24Seven SK8.66
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16Ungdom60 m häck 3Nora LindahlHässelby SK8.70
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16Ungdom60 m häck 4Sofia WallinVarbergs GIF8.83
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16Ungdom60 m häck 5Minna SilvellHuddinge AIS9.24
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16Ungdom60 m häck 6Jonna LundgrenSkruvs IF9.27
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16UngdomHöjd 1Sydney KarströmÅhus FIK1.67
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16UngdomHöjd 2Ingrid RongeIF Rigor1.67
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16UngdomHöjd 3Tilde BjeragerHöörs IS1.64
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16UngdomHöjd 4Emma HäggblomUpsala IF1.64
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16UngdomHöjd 5Maja BjörkHuddinge AIS1.64
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16UngdomHöjd 6Linnéa SvanhallAthletics 24Seven SK1.61
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16UngdomStav 1Sara WinbergTäby IS3.90
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16UngdomStav 2Alannah HellstadiusHammarby IF3.29
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16UngdomStav 3Hilda WallgrenSkellefteå AIK3.22
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16UngdomStav 4Ida Jexe EkIFK Halmstad3.22
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16UngdomStav 5Alma OlssonIF Rigor3.06
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16UngdomStav 6Ronja SjöstrandHässleholms AIS2.97
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16UngdomLängd 1Fanny KarlssonHässelby SK5.61
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16UngdomLängd 2Sofia WallinVarbergs GIF5.59
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16UngdomLängd 3Sydney KarströmÅhus FIK5.58
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16UngdomLängd 4Emilia FranzénKlippans FK5.58
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16UngdomLängd 5Nicole NybergHässelby SK5.54
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16UngdomLängd 6Nora JolbäckLidköpings IS5.54
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16UngdomTresteg 1Nora JolbäckLidköpings IS11.79
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16UngdomTresteg 2Nicole NybergHässelby SK11.64
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16UngdomTresteg 3Sydney KarströmÅhus FIK11.58
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16UngdomTresteg 4Aicha KonéUllevi FK11.51
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16UngdomTresteg 5Moa GustafssonGöteborgs KIK11.45
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16UngdomTresteg 6Sophie SäweKils AIK11.22
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16UngdomKula 1Jonna LundgrenSkruvs IF14.57
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16UngdomKula 2Tilda BernhultKFUM Örebro14.43
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16UngdomKula 3Matilda ÅkermanIFK Halmstad13.44
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16UngdomKula 4Emilia WernerlivKongahälla AIK13.37
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16UngdomKula 5Elsa WållgrenIK Lerum FI13.27
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16UngdomKula 6Ebba LindHanvikens SK13.24
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16UngdomVikt 1Ebba LindHanvikens SK17.88
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16UngdomVikt 2Saga BergÖsthammar FI15.99
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16UngdomVikt 3Elvira HögmanKils AIK13.99
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16UngdomVikt 4Elin RydqvistIFK Halmstad13.97
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16UngdomVikt 5Tilde GrönwallÖresund FK13.36
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF16UngdomVikt 6Matilda ErikssonVästerås FK13.01
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15Ungdom60 m 1Maya Bergström WeekesUpsala IF7.70
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15Ungdom60 m 2Ella UddenäsMalmö AI7.82
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15Ungdom60 m 3Chanel MoulareIF Hagen7.90
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15Ungdom60 m 4Ane Torine IversenMölndals AIK7.98
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15Ungdom60 m 5Emma CarlssonTurebergs FK8.02
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15Ungdom60 m 6Moa BertilssonIFK Göteborg8.07
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15Ungdom200 m 1Elna WesterÖrgryte IS26.08
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15Ungdom200 m 2Helmi HjortbäckSävedalens AIK26.36
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15Ungdom200 m 3Chanel MoulareIF Hagen26.41
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15Ungdom1000 m 1Alice Magnell MillánEskilstuna FI2:51.37
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15Ungdom1000 m 2Paulina HultbergAlingsås IF2:55.34
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15Ungdom1000 m 3Ebba CronholmLjungby FIK2:56.00
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15Ungdom1000 m 4Nicole TiourineIFK Göteborg2:59.29
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15Ungdom1000 m 5Frida BerglinKA 2 IF3:01.41
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15Ungdom1000 m 6Maud De ConinckSävedalens AIK3:02.99
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15Ungdom60 m häck 1Maya Bergström WeekesUpsala IF8.71
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15Ungdom60 m häck 2Emilia JohanssonKlippans FK8.77
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15Ungdom60 m häck 3Ebba EklundIF Hagen8.81
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15Ungdom60 m häck 4Helmi HjortbäckSävedalens AIK8.92
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15Ungdom60 m häck 5Lathifa AfrahIF Göta Karlstad8.98
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15Ungdom60 m häck 6Agnes JanssonHammarby IF9.36
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15UngdomHöjd 1Emma SandinIK Hakarpspojkarna1.66
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15UngdomHöjd 2Alvah LindTyresö FK1.64
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15UngdomHöjd 3Wilma NilssonKlippans FK1.62
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15UngdomHöjd 4Lisa MårtenssonHuddinge AIS1.59
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15UngdomHöjd 5Lova WildeIF Göta Karlstad1.59
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15UngdomHöjd 6Engla NilssonBohus IF1.56
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15UngdomStav 1Greta ErlandssonRånäs 4H3.63
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15UngdomStav 2Alvah LindTyresö FK3.53
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15UngdomStav 3Ella UddenäsMalmö AI3.29
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15UngdomStav 4Izabella OlofssonKA 2 IF3.29
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15UngdomStav 4Emma CarlssonTurebergs FK3.29
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15UngdomStav 6Luna JohannsenMalmö AI3.06
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15UngdomLängd 1Emilia JohanssonKlippans FK5.55
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15UngdomLängd 2Lina ÅnstadMotala AIF5.33
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15UngdomLängd 3Ivana PekicIFK Göteborg5.30
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15UngdomLängd 4Elin Tegenborg SjöströmUmedalens IF5.23
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15UngdomLängd 5Wilma NilssonKlippans FK5.18
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15UngdomLängd 6Elenie CarlssonIFK Växjö5.18
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15UngdomTresteg 1Linnéa SäfströmHässleholms AIS11.16
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15UngdomTresteg 2Matilda HalfwordsonBromma IF11.14
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15UngdomTresteg 3Melina LidbergHammarby IF11.12
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15UngdomTresteg 4Emma SandinIK Hakarpspojkarna10.88
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15UngdomTresteg 5Noortje Thien BerglinSävedalens AIK10.86
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15UngdomTresteg 6Emma KirstenIFK Växjö10.57
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15UngdomKula 1Beatrice PetterssonMölndals AIK13.38
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15UngdomKula 2Edvina NorbergRansäters AIS13.00
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15UngdomKula 3Wilma NilssonKlippans FK12.97
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15UngdomKula 4Norah LindTyresö FK12.64
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15UngdomKula 5Malva AxénMotala AIF12.14
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15UngdomKula 6Anna StrunkeTurebergs FK12.06
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15UngdomVikt 1Norah LindTyresö FK16.08
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15UngdomVikt 2Alva NylanderGefle IF16.02
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15UngdomVikt 3Edvina NorbergRansäters AIS14.77
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15UngdomVikt 4Ruth EklöfAlunda SK14.66
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15UngdomVikt 5Emma KrantzBohus IF14.37
IUSM Örebro 7-8/3 2020IF15UngdomVikt 6Emma LarssonKils AIK13.15