Start Filtrering Smfriidrott.com Friidrott.se

SM-pokalen - filtrering

Sök i ett eller flera fält nedan. Exempel: Åldersgrupp: Välj "Juniorer" för att få fram ålderskategorin 18-22 år.

Exempel 2: Välj Ullevi FK vid klubb näst längst ner och tryck på "Sök". Då visas först placering, poäng och antal poängplatser följt av de aktiva som tog poäng. Eller sök på "Tävling: ISM Gävle 17-18/2 2018" samt "Klubb: Malmö AI" för att se hur många och vilka topp-6-placeringar MAI tog.

Sammanställd av jonas.hedman@friidrott.se

Välj filtrering









Poängtabellen

Aktuell filtrering: 2020, USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020
PlacKlubbPoängAntalMKM22P19P17K22F19F17P16P15F16F15
1Örgryte IS15.75159.521.752.5
2IFK Göteborg15144.2544.52.25
3Hässelby SK13.75166.753.253.75
4Malmö AI13.25150.7561.754.75
5Upsala IF12.5104.50.55.52
6Mölndals AIK10.75961.753
Täby IS10.751082.75
8Västerås FK9.88935.631.25
9Danderyds SK9113.55.5
10Vallentuna FK8.580.258.25
11Bromma IF8101.2531.252.5
12KFUM Örebro7.5711.754.75
13IFK Lidingö7.38112.133.751.5
14KA 2 IF7.25100.252.2522.75
15Falu IK795.751.25
16Hammarby IF6.7581.2550.5
17Sävedalens AIK6.560.56
18IF Göta Karlstad6.2590.55.75
Tyresö FK6.2556.25
IFK Växjö6.2581.753.251.25
21IFK Halmstad6824
Hanvikens SK644.251.75
23Kils AIK5.7545.250.5
24Alunda SK5.580.252.7511.5
25Eskilstuna FI5.2535.25
IFK Lund5.2553.7510.5
27Skruvs IF553.251.75
28IK Hakarpspojkarna4.7540.754
Hellas FK4.7534.75
30Åhus FIK4.5513.5
31IK Lerum FI4.2542.750.51
Ransäters AIS4.2544.25
33Boden FI434
Klippans FK4422
Heleneholms IF434
36Ljungby FIK3.7533.75
Gefle IF3.7553.50.25
Lidköpings IS3.7533.50.25
Trollhättan FIK3.7533.50.25
Väsby IK3.75330.75
41Eslövs AI3.523.5
42IF Hagen333
Motala AIF3421
Alingsås IF341.51.5
45Huddinge AIS2.7550.250.52
Ullevi FK2.7541.51.25
Piteå IF2.7542.50.25
Linköpings GIF2.7541.751
49IS Göta2.530.252.25
IF Kville2.5320.5
Spårvägens FK2.5420.5
52Varbergs GIF2.25410.750.5
Östhammar FI2.2521.251
Råby-Rekarne FI2.25320.25
55Höörs IS222
Marieby GIF242
57Bohus IF1.7520.51.25
Turebergs FK1.7541.250.5
IF Kronan1.7511.75
Tjalve IF Norrköping1.7511.75
Säffle FIK1.7511.75
Hälle IF1.7521.75
Öresund FK1.7531.75
64IF Rigor1.530.51
Hässleholms AIS1.521.5
66Göteborgs KIK1.2511.25
Wärnamo SK1.2511.25
68IF Udd111
Östersunds GIF111
IK Ymer111
71Tullinge FI0.7510.75
Skellefteå AIK0.7510.75
Sundsvalls FI0.7520.75
IFK Mora0.7520.75
Ludvika FFI0.7510.75
Ängelholms IF0.7510.75
77Nyköpings BIS0.510.5
Istrums SK0.510.5
Brännans IF0.510.5
IF Start0.510.5
Athletics 24Seven SK0.510.5
82IFK Sunne0.2510.25
Högbo GIF0.2510.25
Bollnäs FIK0.2510.25
IFK Trelleborg0.2510.25
IFK Helsingborg0.2510.25
Oskarshamns SK0.2510.25

Relaterade resultat
TävlingUte/InneKlassÅldersgr.GrenPlac.nameKlubbResultat
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom100 m 1Edvin AssarssonEslövs AI10.91
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom100 m 2Alex ApelgrimÖrgryte IS10.99
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom100 m 3Erik ErlandssonIFK Lund11.01
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom100 m 4Kristoffer AnderssonFalu IK11.15
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom100 m 5Arvid BorgNyköpings BIS11.36
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom100 m 6Anthon Bokelund SinghIFK Göteborg11.38
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom200 m 1Erik ErlandssonIFK Lund22.32
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom200 m 2Alex ApelgrimÖrgryte IS22.74
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom200 m 3Isak HolgerssonIFK Lund22.39
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom200 m 4Jonatan LindhIK Hakarpspojkarna23.59
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom200 m 5Anthon Bokelund SinghIFK Göteborg23.62
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom200 m 6Erdion LajiqOskarshamns SK23.96
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom400 m 1Olle BillgrenHellas FK49.52
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom400 m 2Robin TuranIFK Göteborg50.55
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom400 m 3Alvin ReineboKFUM Örebro50.56
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom400 m 4Erik SkoglundDanderyds SK51.76
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom400 m 5Viktor SkoglundDanderyds SK52.15
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom400 m 6Alvin RaskAlunda SK52.22
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom800 m 1Jonathan GrahnMölndals AIK1:56.85
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom800 m 2Viktor SkoglundDanderyds SK1:57.56
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom800 m 3Robin TuranIFK Göteborg1:57.84
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom800 m 4Erik SkoglundDanderyds SK1:58.22
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom800 m 5Jonas MagnussonHälle IF1:58.69
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom800 m 6Alexander Davidsson ErikssonDanderyds SK2:00.98
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom1500 m 1Jonathan GrahnMölndals AIK4:08.59
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom1500 m 2Jonas MagnussonHälle IF4:09.56
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom1500 m 3Linus JanssonHässelby SK4:12.98
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom1500 m 4Albin ÖbergMalmö AI4:18.33
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom1500 m 5Conor HoganTurebergs FK4:25.59
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom1500 m 6Oskar DavidssonVarbergs GIF4:26.59
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom3000 m 1Jonathan GrahnMölndals AIK9:11.32
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom3000 m 2Linus JanssonHässelby SK9:15.14
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom3000 m 3Nils OlssonIK Lerum FI9:21.20
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom3000 m 4Isak AnderbergMölndals AIK9:45.05
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom3000 m 5Hugo ÖrnIF Start9:45.06
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom3000 m 6Jona LindmanKA 2 IF9:50.20
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom2000 m hinder 1Nils OlssonIK Lerum FI6:27.05
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom2000 m hinder 2Linus JanssonHässelby SK6:34.11
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom2000 m hinder 3Philip FrickÖrgryte IS6:51.57
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom2000 m hinder 4Olle StaafLinköpings GIF6:57.80
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom2000 m hinder 5Marlon TolleforsHässelby SK7:14.64
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom110 m häck 1Edvin AssarssonEslövs AI14.42
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom110 m häck 2Gustav BraschWärnamo SK15.02
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom110 m häck 3Linus JonssonHässelby SK15.35
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom110 m häck 4David SteinbergBromma IF15.36
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom110 m häck 5Kristoffer AnderssonFalu IK15.45
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom110 m häck 6Isac SvenssonIFK Halmstad15.79
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom300 m häck 1Olle BillgrenHellas FK38.94
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom300 m häck 2Isac SvenssonIFK Halmstad40.68
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom300 m häck 3Joel TorpÅhus FIK41.73
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom300 m häck 4Felix RidderstrålePiteå IF41.95
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom300 m häck 5David SteinbergBromma IF42.02
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16Ungdom300 m häck 6Elias BomanHässelby SK42.12
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomHöjd 1Melwin Lycke HolmKils AIK2.07
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomHöjd 2Ludvig JaasundVästerås FK1.88
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomHöjd 3Felix RidderstrålePiteå IF1.80
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomHöjd 4Valter KjellbergTurebergs FK1.75
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomHöjd 5Albin CosterÖrgryte IS1.75
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomHöjd 6Gustav ThyrmanIF Rigor1.75
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomStav 1William AskerÖrgryte IS4.60
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomStav 2Olle BillgrenHellas FK4.14
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomStav 3Ludvig JaasundVästerås FK3.97
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomStav 4Felix SteeneUllevi FK3.97
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomStav 5Linus JonssonHässelby SK3.90
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomStav 6Gustav ThyrmanIF Rigor3.90
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomLängd 1Melwin Lycke HolmKils AIK7.20/+0.9
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomLängd 2Alex ApelgrimÖrgryte IS7.05/+1.9
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomLängd 3Linus JonssonHässelby SK6.88w/+4.4
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomLängd 4Henrik Silva SkoogVästerås FK6.64w/+3.8
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomLängd 5Isaac SvenssonIFK Halmstad6.54w/+2.6
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomLängd 6Joel BorrmanHuddinge AIS6.39/+3.0
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomTresteg 1Melwin Lycke HolmKils AIK14.49/+1.2
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomTresteg 2Oden Grahm GolesIFK Göteborg13.85/+0.4
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomTresteg 3Aron SwartzÖstersunds GIF13.72/+1.0
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomTresteg 4Alex ApelgrimÖrgryte IS13.43w/+3.3
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomTresteg 5Philip KarlssonUllevi FK13.34/+3.3
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomTresteg 6Johannes LundqvistUllevi FK13.20w/+2.9
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomKula 1Leo ZikovicÖrgryte IS18.17
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomKula 2Oscar NiklassonHanvikens SK15.22
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomKula 3Hugo KarsamoSkruvs IF14.19
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomKula 4Kristoffer AnderssonFalu IK13.37
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomKula 5Noel RudbergLinköpings GIF12.77
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomKula 6Adam HellbomFalu IK12.75
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomDiskus 1Max ForsUpsala IF43.82
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomDiskus 2Adam HellbomFalu IK41.98
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomDiskus 3Kristoffer AnderssonFalu IK41.44
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomDiskus 4Alexander KarlssonSkruvs IF40.83
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomDiskus 5Wiktor RönnqvistBrännans IF40.66
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomDiskus 6Filip SundinIF Göta Karlstad40.42
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomSlägga 1Oscar NiklassonHanvikens SK54.32
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomSlägga 2Adam HellbomFalu IK49.12
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomSlägga 3Max ForsUpsala IF48.73
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomSlägga 4Jakob JohanssonVarbergs GIF47.67
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomSlägga 5Alexander KarlssonSkruvs IF46.72
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomSlägga 6Mille EdwardssonBollnäs FIK46.12
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomSpjut 1Max ForsUpsala IF56.46
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomSpjut 2Oscar NiklassonHanvikens SK55.54
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomSpjut 3Hugo KarsamoSkruvs IF55.43
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomSpjut 4Filip LindlöfPiteå IF55.40
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomSpjut 5Noel RudbergLinköpings GIF54.81
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP16UngdomSpjut 6Filip SundinIF Göta Karlstad53.92
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15Ungdom80 m 1Isak HughesIFK Växjö8.96
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15Ungdom80 m 2Noah KarlbergMalmö AI9.17
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15Ungdom80 m 3Melvin Vala TefreMalmö AI9.39
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15Ungdom80 m 4Tim JanssonAlingsås IF9.41
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15Ungdom80 m 5Joel EnanderTäby IS9.46
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15Ungdom80 m 6Henning EhnSundsvalls FI9.57
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15Ungdom300 m 1Isak GamstIF Kronan35.68
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15Ungdom300 m 2Victor TörnströmDanderyds SK36.05
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15Ungdom300 m 3Jeroen PerssonIFK Lund36.90
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15Ungdom300 m 4Tim JanssonAlingsås IF37.13
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15Ungdom300 m 5Babu BadjieBromma IF37.22
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15Ungdom300 m 6Lucas TörnströmDanderyds SK37.31
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15Ungdom800 m 1Olle AckebjerIFK Göteborg2:02.70
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15Ungdom800 m 2Marcus AskerMalmö AI2:05.52
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15Ungdom800 m 3Elias RamhultIK Ymer2:05.54
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15Ungdom800 m 4Albert SöderqvistTullinge FI2:06.39
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15Ungdom800 m 5Luca GränzerIFK Lidingö2:08.45
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15Ungdom800 m 6Leonardo GaraviniIFK Lidingö2:09.76
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15Ungdom2000 m 1Markus AnderssonVästerås FK5:46.84
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15Ungdom2000 m 2Samuel BerhaneHässelby SK5:52.14
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15Ungdom2000 m 3Olle AckebjerIFK Göteborg5:52.29
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15Ungdom2000 m 4Noah KrikströmÄngelholms IF5:57.73
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15Ungdom2000 m 5Adam SörqvistSävedalens AIK6:03.67
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15Ungdom2000 m 6Filip MalmrosIS Göta6:06.63
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15Ungdom1500 m hinder 1Markus AnderssonVästerås FK4:18.25
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15Ungdom1500 m hinder 2Olle AckebjerIFK Göteborg4:33.22
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15Ungdom1500 m hinder 3Marcus AskerMalmö AI4:33.33
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15Ungdom1500 m hinder 4Leonardo GaraviniIFK Lidingö4:48.61
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15Ungdom1500 m hinder 5Nicklas ÖstlundIFK Lidingö5:00.81
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15Ungdom1500 m hinder 6Fabian LidbaumVallentuna FK5:03.73
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15Ungdom80 m häck 1Albin EdgertTäby IS11.10
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15Ungdom80 m häck 2Viggo StridhTäby IS11.57
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15Ungdom80 m häck 3James MostertKA 2 IF11.63
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15Ungdom80 m häck 4Filip EkströmBromma IF11.84
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15Ungdom80 m häck 5Henning EhnSundsvalls FI11.89
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15Ungdom80 m häck 6Erik Larripa TaxellHässelby SK11.99
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15Ungdom300 m häck 1Victor TörnströmDanderyds SK39.70
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15Ungdom300 m häck 2James MostertKA 2 IF40.30
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15Ungdom300 m häck 3Lucas TörnströmDanderyds SK41.40
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15Ungdom300 m häck 4Albin GyhleniusKFUM Örebro43.10
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15Ungdom300 m häck 5Theodor JohnerIK Lerum FI43.65
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15Ungdom300 m häck 6Morgan LindstedtMalmö AI43.65
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomHöjd 1Erik Larripa TaxellHässelby SK1.84
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomHöjd 2Viggo StridhTäby IS1.82
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomHöjd 3Axel EenfeldtÖrgryte IS1.79
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomHöjd 4Joel EnanderTäby IS1.79
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomHöjd 5Thirachai SchröderGefle IF1.76
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomHöjd =6Mikola AhlgrenVästerås FK1.72
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomHöjd =6Edvin UngerIFK Lidingö1.72
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomStav 1Linus JönssonTjalve IF Norrköping4.40
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomStav 2Gabriel TorgerssonIF Kville4.08
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomStav 3Alfons ElmgrenKFUM Örebro3.97
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomStav 4Viktor RahmVästerås FK3.97
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomStav 5Viggo StridhTäby IS3.97
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomStav 6Victor TörnströmDanderyds SK3.86
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomLängd 1Filip EkströmBromma IF6.52w/+2.4
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomLängd 2Gabriel DagVästerås FK6.51/+1.0
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomLängd 3Axel EenfeldtÖrgryte IS6.36/+1.1
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomLängd 4Joel EnanderTäby IS6.35/+2.0
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomLängd 5Thirachai SchröderGefle IF6.15/+0.7
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomLängd 6William DuongIFK Helsingborg6.08w/+2.7
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomTresteg 1Thirachai SchröderGefle IF13.43/-0.6
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomTresteg 2Jonas GusténUllevi FK13.07/+1.8
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomTresteg 3Gabriel DarinIF Udd12.74/+1.5
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomTresteg 4Melker SvanbergIF Kville12.73/+1.1
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomTresteg 5Melvin Vala TefreMalmö AI12.62/+2.0
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomKula 1Jesper LindqvistBoden FI16.01
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomKula 2Fabian MixTäby IS15.54
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomKula 3Jacob NilssonSpårvägens FK15.01
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomKula 4Viktor LögdahlRåby-Rekarne FI14.73
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomKula 5Gustav RydåkerAlunda SK14.44
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomKula 6Casper GriphageIFK Trelleborg12.60
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomDiskus 1Niklas LundahlVäsby IK54.43
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomDiskus 2Gustav RydåkerAlunda SK51.64
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomDiskus 3Victor TörnströmDanderyds SK46.65
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomDiskus 4Adam SöderGefle IF45.78
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomDiskus 5Jesper LindqvistBoden FI45.75
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomDiskus 6Jacob NilssonSpårvägens FK44.50
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomSlägga 1Jesper LindqvistBoden FI58.20
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomSlägga 2Niklas LundahlVäsby IK57.50
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomSlägga 3Gustav RydåkerAlunda SK54.98
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomSlägga 4Jacob NilssonSpårvägens FK52.51
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomSlägga 5Adam RydénBohus IF44.34
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomSlägga 6Erik IlisonHammarby IF44.28
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomSpjut 1Leo BodénMotala AIF59.83
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomSpjut 2Viktor LögdahlRåby-Rekarne FI50.10
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomSpjut 3Erik IlisonHammarby IF49.54
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomSpjut 4Måns BergströmMalmö AI49.23
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomSpjut 5Leo EricsonUpsala IF46.56
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UP15UngdomSpjut 6Calle LindstedtMotala AIF46.43
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom100 m 1Elvira TanderudTrollhättan FIK11.86
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom100 m 2Emilia FranzénKlippans FK12.36
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom100 m 3Nora LindahlHässelby SK12.42
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom100 m 4Nike IsakssonIFK Lidingö12.46
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom100 m 5Ebba AspKFUM Örebro12.65
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom100 m 6Ellen HanssonÖrgryte IS12.76
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom200 m 1Elvira TanderudTrollhättan FIK24.72
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom200 m 2Nike IsakssonIFK Lidingö25.12
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom200 m 3Nora LindahlHässelby SK25.50
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom200 m 4Emilia FranzénKlippans FK25.75
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom200 m 5Magda KarlssonIFK Lund26.30
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom200 m 6Ellen HanssonÖrgryte IS26.54
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom400 m 1Moa GranatVallentuna FK54.41
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom400 m 2Nike IsakssonIFK Lidingö57.50
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom400 m 3Emilia MandlMalmö AI58.17
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom400 m 4Elin JoabssonIFK Växjö58.68
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom400 m 5Louise EliassonBromma IF58.98
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom400 m 6Hilda LindellKA 2 IF59.16
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom800 m 1Saga ProvciIFK Göteborg2:12.59
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom800 m 2Elin JoabssonIFK Växjö2:16.39
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom800 m 3Hilda LindellKA 2 IF2:16.71
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom800 m 4Louise EliassonBromma IF2:16.98
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom800 m 5Elina HellgrenVallentuna FK2:18.98
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom800 m 6Julia MeijerIFK Mora2:20.96
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom1500 m 1Saga ProvciIFK Göteborg4:32.27
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom1500 m 2Ida KnutssonUpsala IF4:33.37
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom1500 m 3Johanna HofvendahlIS Göta4:38.24
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom1500 m 4Alma SvantessonMölndals AIK4:47.34
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom1500 m 5Julia MeijerIFK Mora4:57.71
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom1500 m 6Emma HättestrandHögbo GIF4:58.14
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom3000 m 1Ida KnutssonUpsala IF9:47.81
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom3000 m 2Johanna HofvendahlIS Göta10:08.52
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom3000 m 3Alma SvantessonMölndals AIK10:18.56
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom3000 m 4Tilda MånssonVäsby IK10:49.57
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom3000 m 5Filippa BergsmanSpårvägens FK11:00.37
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom1500 m hinder 1Elina HellgrenVallentuna FK4:55.54
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom1500 m hinder 2Ida KnutssonUpsala IF5:00.42
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom1500 m hinder 3Saga ProvciIFK Göteborg5:04.32
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom1500 m hinder 4Alma SvennerudKA 2 IF5:15.65
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom1500 m hinder 5Felicia BrinkIF Kville5:29.14
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom1500 m hinder 6Anne OostraHöörs IS5:33.02
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom100 m häck 1Moa GranatVallentuna FK14.53
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom100 m häck 2Sydney KarströmÅhus FIK14.75
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom100 m häck 3Sara WinbergTäby IS15.06
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom100 m häck 4Alannah HellstadiusHammarby IF15.48
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom100 m häck 5Edda Chin NygårdsIFK Lidingö16.02
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom100 m häck 6Lizette CarlssonVallentuna FK16.32
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom300 m häck 1Moa GranatVallentuna FK42.21
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom300 m häck 2Sydney KarströmÅhus FIK45.55
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom300 m häck 3Elin JoabssonIFK Växjö45.69
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom300 m häck 4Sofia WallinVarbergs GIF45.84
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom300 m häck 5Lizette CarlssonVallentuna FK46.55
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16Ungdom300 m häck 6Hanna JoabssonIFK Växjö46.58
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomHöjd 1Tilde BjeragerHöörs IS1.69
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomHöjd 2Emma HäggblomUpsala IF1.69
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomHöjd 3Ingrid RongeIF Rigor1.65
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomHöjd 4Olivia KålenMarieby GIF1.62
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomHöjd 5Emma CarlssonIstrums SK1.62
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomHöjd 6Emma Karlsson SvedestamRåby-Rekarne FI1.59
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomStav 1Sara WinbergTäby IS4.00
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomStav 2Alannah HellstadiusHammarby IF3.48
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomStav 3Ida Jexe EkIFK Halmstad3.41
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomStav 4Hilda WallgrenSkellefteå AIK3.31
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomStav 5Rebecka ForslingHuddinge AIS3.31
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomStav 6Tuva WeilandPiteå IF3.07
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomLängd 1Nora JolbäckLidköpings IS5.69w/+2.6
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomLängd 2Ellen HanssonÖrgryte IS5.61/+1.2
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomLängd 3Saga HermundstadHässelby SK5.60/+1.6
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomLängd 4Sydney KarströmÅhus FIK5.57/+1.4
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomLängd 5Linnéa SvanhallAthletics 24Seven SK5.53/+1.5
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomLängd 6Nicole NybergHässelby SK5.42/+1.6
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomTresteg 1Nora JolbäckLidköpings IS12.03w/+2.1
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomTresteg 2Moa GustafssonGöteborgs KIK11.63w/+2.9
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomTresteg 3Tilde SöderlundAlunda SK11.61w/+2.6
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomTresteg 4Emilia MandlMalmö AI11.52/+0.8
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomTresteg 5Nicole NybergHässelby SK11.47/+0.7
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomTresteg 6Sydney KarströmÅhus FIK11.45/+1.3
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomKula 1Jonna LundgrenSkruvs IF15.10
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomKula 2Tilda BernhultKFUM Örebro14.52
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomKula 3Elsa WållgrenIK Lerum FI13.74
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomKula 4Matilda ÅkermanIFK Halmstad13.38
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomKula 5Frida KrantzHammarby IF13.18
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomKula 6Bea Vold JohannessonIFK Sunne12.71
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomDiskus 1Frida KrantzHammarby IF40.49
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomDiskus 2Tilda BernhultKFUM Örebro35.62
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomDiskus 3Matilda ÅkermanIFK Halmstad35.45
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomDiskus 4Ella EklundÖresund FK34.39
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomDiskus 5Levina RingdahlMarieby GIF33.39
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomDiskus 6Tilde GrönwallÖresund FK32.21
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomSlägga 1Ebba LindHanvikens SK50.42
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomSlägga 2Saga BergÖsthammar FI49.29
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomSlägga 3Amanda JönssonLinköpings GIF48.87
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomSlägga 4Tilde GrönwallÖresund FK48.84
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomSlägga 5Elvira HögmanKils AIK47.50
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomSlägga 6Elin RydqvistIFK Halmstad45.71
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomSpjut 1Tilda BernhultKFUM Örebro43.22
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomSpjut 2Matilda ErikssonVästerås FK42.66
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomSpjut 3Matilda ÅkermanIFK Halmstad42.45
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomSpjut 4Frida KrantzHammarby IF40.26
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomSpjut 5Lovisa BlomqvistMarieby GIF35.06
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF16UngdomSpjut 6Levina RingdahlMarieby GIF31.74
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15Ungdom80 m 1Helmi HjortbäckSävedalens AIK9.96
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15Ungdom80 m 2Ella UddenäsMalmö AI10.04
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15Ungdom80 m 3Ebba EklundIF Hagen10.14
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15Ungdom80 m 4Lina ÅstadMotala AIF10.15
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15Ungdom80 m 5Amanda LennartssonIFK Växjö10.31
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15Ungdom80 m 6Chanel MoularéIF Hagen10.36
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15Ungdom300 m 1Lathifa AfrahIF Göta Karlstad39.71
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15Ungdom300 m 2Elna WesterÖrgryte IS40.47
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15Ungdom300 m 3Emma LöfkvistHeleneholms IF41.01
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15Ungdom300 m 4Ella UddenäsMalmö AI41.72
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15Ungdom300 m 5Irma JonhedIF Göta Karlstad41.91
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15Ungdom300 m 6Mellanie Neudinger NellmerBromma IF42.00
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15Ungdom800 m 1Alice Magnell MillánEskilstuna FI2:11.78
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15Ungdom800 m 2Ebba CronholmLjungby FIK2:14.26
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15Ungdom800 m 3Nicole TiourineIFK Göteborg2:15.95
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15Ungdom800 m 4Frida BerglinKA 2 IF2:18.36
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15Ungdom800 m 5Ella HolmqvistIF Göta Karlstad2:21.45
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15Ungdom800 m 6Maud De ConinckSävedalens AIK2:21.70
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15Ungdom2000 m 1Alice Magnell MillánEskilstuna FI6:18.39
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15Ungdom2000 m 2Ebba CronholmLjungby FIK6:28.36
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15Ungdom2000 m 3Lowa BranthUpsala IF6:33.74
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15Ungdom2000 m 4Paulina HultbergAlingsås IF6:40.28
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15Ungdom2000 m 5Felicia JanssonAlunda SK6:45.50
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15Ungdom2000 m 6Ida KraftTrollhättan FIK6:46.09
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15Ungdom1500 m hinder 1Alice Magnell MillánEskilstuna FI4:50.72
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15Ungdom1500 m hinder 2Ebba CronholmLjungby FIK4:53.82
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15Ungdom1500 m hinder 3Lowa BranthUpsala IF4:58.19
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15Ungdom1500 m hinder 4Paulina HultbergAlingsås IF4:59.48
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15Ungdom1500 m hinder 5Astrid BaungeMölndals AIK5:11.57
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15Ungdom1500 m hinder 6Felicia JanssonAlunda SK5:16.08
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15Ungdom80 m häck 1Ebba EklundIF Hagen11.63
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15Ungdom80 m häck 2Helmi HjortbäckSävedalens AIK11.78
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15Ungdom80 m häck 3Lathifa AfrahIF Göta Karlstad12.02
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15Ungdom80 m häck 4Alice Lindgren EngelblomIFK Lidingö12.35
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15Ungdom80 m häck 5Izabella OlofssonKA 2 IF12.39
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15Ungdom80 m häck 6Irma JonhedIF Göta Karlstad12.51
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15Ungdom300 m häck 1Helmi HjortbäckSävedalens AIK45.08
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15Ungdom300 m häck 2Emma LöfkvistHeleneholms IF45.33
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15Ungdom300 m häck 3Irma JonhedIF Göta Karlstad46.62
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15Ungdom300 m häck 4Lisa MårtenssonHuddinge AIS47.04
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15Ungdom300 m häck 5Elenie CarlssonIFK Växjö48.13
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15Ungdom300 m häck 6Ivana PekicIFK Göteborg48.17
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomHöjd 1Emma SandinIK Hakarpspojkarna1.72
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomHöjd 2Engla NilssonÖrgryte IS1.70
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomHöjd 3Moa CornéerIFK Göteborg1.63
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomHöjd 4Lina BjerkestamHuddinge AIS1.63
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomHöjd 5Lisa MårtenssonHuddinge AIS1.60
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomHöjd 6Ebba ElfströmLidköpings IS1.60
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomStav 1Ella UddenäsMalmö AI3.62
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomStav 2Alvah LindTyresö FK3.57
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomStav 3Izabella OlofssonKA 2 IF3.25
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomStav 4Luna JohannsenMalmö AI3.18
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomStav 5Ellida StengårdKA 2 IF3.08
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomStav 6Emma CarlssonTurebergs FK3.08
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomLängd 1Emma LöfkvistHeleneholms IF5.58/0.0
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomLängd 2Linnéa SäfströmHässleholms AIS5.55/+0.9
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomLängd 3Helmi HjortbäckSävedalens AIK5.54/0.0
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomLängd 4Lathifa AfrahIF Göta Karlstad5.43w/+2.4
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomLängd 5Doris TheanderVarbergs GIF5.32/-0.4
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomLängd 6Lina ÅnstadMotala AIF5.31/+1.8
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomTresteg 1Emma SandinIK Hakarpspojkarna11.71/+1.1
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomTresteg 2Matilda HalfwordsonBromma IF11.70/+1.7
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomTresteg 3Melina LidbergBromma IF11.50w/+2.2
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomTresteg 4Alice Lindgren EngelblomIFK Lidingö11.49/+1.3
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomTresteg 5Agnes JanssonHammarby IF11.34/+0.3
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomTresteg 6Linnéa SäfströmHässleholms AIS11.31/+3.0
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomKula 1Norah LindTyresö FK13.81
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomKula 2Beatrice PetterssonMölndals AIK13.52
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomKula 3Wilma NilssonKlippans FK13.29
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomKula 4Edvina NorbergRansäters AIS13.11
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomKula 5Hanna AnderssonFalu IK12.29
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomKula 6Anna StrunkeTurebergs FK12.19
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomDiskus 1Edvina NorbergRansäters AIS46.99
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomDiskus 2Beatrice PetterssonMölndals AIK40.35
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomDiskus 3Norah LindhTyresö FK38.62
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomDiskus 4Hanna AnderssonFalu IK37.98
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomDiskus 5Alma MennborgIK Hakarpspojkarna35.53
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomDiskus 6Ronja RickardssonIFK Växjö35.43
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomSlägga 1Norah LindTyresö FK56.28
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomSlägga 2Emma KrantzBohus IF52.61
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomSlägga 3Malin GarbellÖsthammar FI52.45
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomSlägga 4Ruth EklöfAlunda SK50.42
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomSlägga 5Edvina NorbergRansäters AIS49.46
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomSlägga 6Alva NylanderGefle IF46.42
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomSpjut 1Emelie OlssonSäffle FIK46.98
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomSpjut 2Edvina NorbergRansäters AIS38.11
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomSpjut 3Wilma NilssonKlippans FK37.26
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomSpjut 4Ellen Heldt CasselLudvika FFI34.92
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomSpjut 5Norah LindTyresö FK34.63
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020UF15UngdomSpjut 6Mira JohanssonMalmö AI34.62