Start Filtrering Smfriidrott.com Friidrott.se

SM-pokalen - filtrering

Sök i ett eller flera fält nedan. Exempel: Åldersgrupp: Välj "Juniorer" för att få fram ålderskategorin 18-22 år.

Exempel 2: Välj Ullevi FK vid klubb näst längst ner och tryck på "Sök". Då visas först placering, poäng och antal poängplatser följt av de aktiva som tog poäng. Eller sök på "Tävling: ISM Gävle 17-18/2 2018" samt "Klubb: Malmö AI" för att se hur många och vilka topp-6-placeringar MAI tog.

Sammanställd av jonas.hedman@friidrott.se

Välj filtrering









Poängtabellen

Aktuell filtrering: 2021, Junior
PlacKlubbPoängAntalMKM22P19P17K22F19F17P16P15F16F15
1Hässelby SK138.75424215.7548.7532.25
2Malmö AI98.252926.2563630
3Turebergs FK80.25289515.2515
4Hammarby IF722453.2518.75
5Mölndals AIK68.252412.7525.520.259.75
6Upsala IF66.752210.56.7516.533
7Örgryte IS63.752035.251297.5
8Ullevi FK53.251930.759.754.58.25
9IF Göta Karlstad52.5196313.530
10IFK Växjö46.51237.563
11Västerås FK44.251517.2517.259.75
12Täby IS41.25133.755.2532.25
13Spårvägens FK38.251521.758.258.25
14Hälle IF32.2590.751813.5
15KFUM Örebro30.7512622.52.25
16Huddinge AIS30135.251293.75
17IF Tjalve26.251116.51.58.25
18Bromma IF24.751014.2510.5
19IFK Helsingborg23.25610.512.75
20Sävedalens AIK22.5718.753.75
21IFK Lidingö21.75810.55.253.752.25
22IK Ymer2163.757.59.75
23Högby IF20.25612.755.252.25
24Hovslätts IK187126
25Skellefteå AIK15512.752.25
IFK Umeå1565.259.75
27Glanshammars IF14.25314.25
28Göteborgs KIK13.5410.53
29Kalmar SK12.7535.255.252.25
30IF Kville1255.251.55.25
31Tyresö FK10.5210.5
32Ljungby FIK9.7539.75
33Eslövs AI935.252.251.5
34Hellas FK8.2535.253
Kvarnsvedens GoIF8.25435.25
Falu IK8.25335.25
37Rehns BK7.527.5
Marieby GIF7.527.5
39Motala AIF6.7521.55.25
IFK Mora6.7540.752.253.75
Dala-Järna IK6.7526.75
42IFK Lund626
Åtvidabergs IF626
Skene SoIS633.751.50.75
45IS Göta5.25232.25
Säffle FIK5.2515.25
Ängelholms IF5.2525.25
SK Bore5.25332.25
Estuna IF5.2515.25
50Råby-Rekarne FIF4.524.5
Stocksäters IF4.524.5
Trollhättan FIK4.521.53
53Haparanda SKT3.7522.251.5
IK Heros3.7513.75
Mälarhöjdens IK3.7523.75
Heleneholms IF3.7513.75
Linköpings GIF3.7533.75
FIK Färjestaden3.7523.75
IK Orient3.7532.251.5
60Eskilstuna FI313
Ystads IF323
Kiruna Skidor333
KA 2 IF322.250.75
Nyköpings BIS313
65Strands IF2.2512.25
Apladalens LK2.2512.25
OK Ravinen2.2512.25
IKHP Huskvarna2.2512.25
69IFK Halmstad1.511.5
IK Lerum FI1.511.5
Löparnas vänner IF1.511.5
F Stenungsunds FI1.511.5
Söderhamns IF1.511.5
Alunda SK1.511.5
75Eksjö Södra IK0.7510.75
IK Sisu0.7510.75
Järvsö IF0.7510.75
Ärla IF0.7510.75
Götlunda IF0.7510.75
Luleå FIF0.7510.75
Enhörna IF0.7510.75
Mariestads AIF0.7510.75
Bollnäs FIK0.7510.75
Lidköpings IS0.7510.75

Relaterade resultat
TävlingUte/InneKlassÅldersgr.GrenPlac.nameKlubbResultat
SM terräng Höganäs 23-24/10 2021UM22Junior7.9 km terräng 1Omar NuurIFK Växjö24:17
SM terräng Höganäs 23-24/10 2021UM22Junior7.9 km terräng 2Omar IsmailHögby IF24:22
SM terräng Höganäs 23-24/10 2021UM22Junior7.9 km terräng 3August MollénIF Tjalve24:25
SM terräng Höganäs 23-24/10 2021UM22Junior7.9 km terräng 4Axel GranqvistOK Ravinen24:31
SM terräng Höganäs 23-24/10 2021UM22Junior7.9 km terräng 5Axel DjurbergHässelby SK24:37
SM terräng Höganäs 23-24/10 2021UM22Junior7.9 km terräng 6Felix AxelssonHälle IF24:43
SM terräng Höganäs 23-24/10 2021UP19Junior5.9 km terräng 1Sharmarke AhmedHälle IF18:37
SM terräng Höganäs 23-24/10 2021UP19Junior5.9 km terräng 2Yohannes KiflayHässelby SK18:42
SM terräng Höganäs 23-24/10 2021UP19Junior5.9 km terräng 3Anders Danielson FrostDala-Järna IK18:49
SM terräng Höganäs 23-24/10 2021UP19Junior5.9 km terräng 4Arvid BacktemanSävedalens AIK18:52
SM terräng Höganäs 23-24/10 2021UP19Junior5.9 km terräng 5Wilhelm BergentzKFUM Örebro18:55
SM terräng Höganäs 23-24/10 2021UP19Junior5.9 km terräng 6Albin GezeliusIFK Mora19:09
SM terräng Höganäs 23-24/10 2021UP19JuniorLag1KFUM Örebro25
SM terräng Höganäs 23-24/10 2021UP19JuniorLag2Mölndals AIK48
SM terräng Höganäs 23-24/10 2021UP19JuniorLag3Hässelby SK55
SM terräng Höganäs 23-24/10 2021UK22Junior7.9 km terräng 1Emilia LillemoTäby IS27:36
SM terräng Höganäs 23-24/10 2021UK22Junior7.9 km terräng 2Linnéa SennströmHässelby SK27:58
SM terräng Höganäs 23-24/10 2021UK22Junior7.9 km terräng 3Evelina HenrikssonIFK Umeå28:37
SM terräng Höganäs 23-24/10 2021UK22Junior7.9 km terräng 4Vilma von KrusenstiernaIS Göta29:24
SM terräng Höganäs 23-24/10 2021UK22Junior7.9 km terräng 5Elin MarcussonHässelby SK29:36
SM terräng Höganäs 23-24/10 2021UK22Junior7.9 km terräng 6Sara DädebyMölndals AIK30:04
SM terräng Höganäs 23-24/10 2021UF19Junior3.9 km terräng 1Nora LundinHammarby IF20:38
SM terräng Höganäs 23-24/10 2021UF19Junior3.9 km terräng 2Julia SvennbladHälle IF21:22
SM terräng Höganäs 23-24/10 2021UF19Junior3.9 km terräng 3Elvira BredinTurebergs FK21:24
SM terräng Höganäs 23-24/10 2021UF19Junior3.9 km terräng 4Filippa HägglundUpsala IF21:41
SM terräng Höganäs 23-24/10 2021UF19Junior3.9 km terräng 5Lykke SjöbeckYstads IF22:12
SM terräng Höganäs 23-24/10 2021UF19Junior3.9 km terräng 6Erika ÅkessonSkene SoIS22:28
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22Junior100 m 1Thomas JonesIFK Växjö10.71
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22Junior100 m 2Omar ChaabanIFK Helsingborg11.04
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22Junior100 m 3Oliwer DanielssonUllevi FK11.06
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22Junior100 m 4Tyresse BobbertHovslätts IK11.07
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22Junior100 m 5Lucas BolinUllevi FK11.11
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22Junior100 m 6Amir MusaKFUM Örebro11.16
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22Junior200 m 1Carl BengtströmÖrgryte IS20.99
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22Junior200 m 2Kasper KadestålMalmö AI21.50
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22Junior200 m 3Tyresse BobbertHovslätts IK22.15
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22Junior200 m 4Alexander AndreassonÖrgryte IS22.34
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22Junior200 m 5Omar ChaabanIFK Helsingborg22.35
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22Junior200 m 6Jacob HelsingIK Orient22.63
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22Junior400 m 1Gustav GahneHässelby SK47.96
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22Junior400 m 2Johan ClaesonIFK Växjö48.23
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22Junior400 m 3Karl WållgrenÖrgryte IS48.37
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22Junior400 m 4Simon MartinssonMalmö AI49.40
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22Junior400 m 5Jacob HelsingIK Orient49.40
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22Junior400 m 6Vidar StenqvistÖrgryte IS49.59
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22Junior800 m 1Abubakar AbdullahiMalmö AI1:50.98
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22Junior800 m 2Eric KällmanIK Ymer1:52.41
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22Junior800 m 3Olof SilvanderIFK Lidingö1:52.77
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22Junior800 m 4Jakob ZällÄngelholms IF1:54.25
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22Junior800 m 5Tobias EknorSpårvägens FK1:54.33
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22Junior800 m 6Mathias SöderUllevi FK1:54.70
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22Junior1500 m 1Abubakar AbdullahiMalmö AI3:51.35
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22Junior1500 m 2Omar IsmailHögby IF3:51.73
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22Junior1500 m 3Axel DjurbergHässelby SK3:54.19
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22Junior1500 m 4August MollénIF Tjalve3:55.01
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22Junior1500 m 5Mohamed NuurÖrgryte IS3:55.58
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22Junior1500 m 6Jonathan EdmanIFK Umeå3:57.11
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22Junior5000 m 1Omar IsmailHögby IF14:53.45
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22Junior5000 m 2Axel DjurbergHässelby SK14:53.72
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22Junior5000 m 3Omar NuurIFK Växjö14:54.11
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22Junior5000 m 4Jonathan EdmanIFK Umeå14:57.33
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22Junior5000 m 5Mohamed NuurÖrgryte IS14:59.04
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22Junior5000 m 6August MollénIF Tjalve15:04.01
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22Junior2000 m hinder 1Axel DjurbergHässelby SK5:46.93
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22Junior2000 m hinder 2Olof SilvanderIFK Lidingö5:49.40
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22Junior2000 m hinder 3Omar NuurIFK Växjö5:57.41
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22Junior2000 m hinder 4Oscar EliassonHässelby SK6:20.57
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22Junior110 m häck 1Joel BengtssonIFK Helsingborg14.10
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22Junior110 m häck 2Staffan RisbergTurebergs FK14.94
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22Junior110 m häck 3Max Rosquist-LarssonMalmö AI15.50
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22Junior110 m häck 4Philip StömneSpårvägens FK15.58
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22Junior110 m häck 5Teodor SobczykHovslätts IK16.35
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22Junior110 m häck 6Benjamin TinglöfÄrla IF34.89
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22Junior400 m häck 1Johan ClaesonIFK Växjö51.44
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22Junior400 m häck 2Anton BertilssonIFK Växjö53.62
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22Junior400 m häck 3Gustav KarlssonÖrgryte IS53.86
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22Junior400 m häck 4Felix Larsen NilssonÖrgryte IS56.49
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22Junior400 m häck 5Jonathan BorgTrollhättan FIK60.74
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22JuniorHöjd 1Oliver Ericsson-SottermanUpsala IF2.06
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22JuniorHöjd 2Simon WiklundMölndals AIK2.04
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22JuniorHöjd 3Joakim WadsteinIF Tjalve2.04
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22JuniorHöjd 4Samuel FranssonMalmö AI2.01
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22JuniorHöjd 5Anton OlssonFIK Färjestaden1.94
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22JuniorHöjd 6Carl WindmarSpårvägens FK1.94
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22JuniorStav 1Tom JohanssonKFUM Örebro4.70
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22JuniorStav 2Harald GemmelTäby IS4.70
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22JuniorStav 3Carl-Einar Söderström EskonniemiHellas FK4.59
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22JuniorStav 4Anton OlssonFIK Färjestaden4.59
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22JuniorStav 5Teodor SobczykHovslätts IK4.29
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22JuniorStav 6Emil NilssonIF Göta Karlstad4.29
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22JuniorStav 7Henrik RenzIF Tjalve4.29
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22JuniorLängd 1Oskar WeidenholmMölndals AIK7.31w/+3.3
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22JuniorLängd 2Tobias CarlrydÖrgryte IS7.28/+1.4
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22JuniorLängd 3Oliwer DanielssonUllevi FK7.23/+0.8
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22JuniorLängd 4Gustav MagnussonIF Tjalve7.13/+1.8
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22JuniorLängd 5Melker GustavssonIF Göta Karlstad7.08w/+3.0
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22JuniorLängd 6Caleb ConableMalmö AI7.06w/+2.2
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22JuniorTresteg 1Markus LundborgUllevi FK14.88/-0.7
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22JuniorTresteg 2Oskar WeidenholmMölndals AIK14.74/-0.3
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22JuniorTresteg 3Tim SvantessonFalu IK14.36/-0.1
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22JuniorTresteg 4Caleb ConableMalmö AI14.25/-0.2
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22JuniorTresteg 5Melker ManneUllevi FK14.22/-0.6
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22JuniorTresteg 6Oskar ErixonIF Göta Karlstad13.86/-0.4
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22JuniorKula 1Sebastian LöschnerSpårvägens FK17.09
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22JuniorKula 2Patrik LindstedtHässelby SK16.00
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22JuniorKula 3Ragnar CarlssonHässelby SK15.90
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22JuniorKula 4Lukas BjörningerTurebergs FK15.74
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22JuniorKula 5Arvid Mägi TheorinMalmö AI15.23
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22JuniorKula 6Victor VisénUpsala IF13.74
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22JuniorDiskus 1Alexander SjögrenKalmar SK50.63
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22JuniorDiskus 2Sebastian LöschnerSpårvägens FK50.52
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22JuniorDiskus 3Johannes LiliusHuddinge AIS48.86
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22JuniorDiskus 4Lukas BjörningerTurebergs FK47.62
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22JuniorDiskus 5Victor VisénUpsala IF45.28
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22JuniorDiskus 6Emil HolmTurebergs FK43.87
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22JuniorSlägga 1Ragnar CarlssonHässelby SK75.78
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22JuniorSlägga 2August BergstrandUllevi FK60.72
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22JuniorSlägga 3Hugo SörbyUpsala IF59.86
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22JuniorSlägga 4Johannes LiliusHuddinge AIS49.84
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22JuniorSpjut 1Albert OttanderEstuna IF67.53
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22JuniorSpjut 2Simon ThorHässelby SK63.07
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22JuniorSpjut 3William LanndalenUllevi FK57.95
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22JuniorSpjut 4Carl WidenholmHellas FK57.85
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22JuniorSpjut 5Otto SundellSöderhamns IF56.76
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UM22JuniorSpjut 6Emil NilssonIF Göta Karlstad55.09
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19Junior100 m 1Zion ErikssonTäby IS10.47
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19Junior100 m 2Emil JohanssonTurebergs FK10.71
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19Junior100 m 3Simon PlesseUpsala IF10.77
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19Junior100 m 4Jonatan BorgHammarby IF10.81
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19Junior100 m 5Oliver EllströmIF Göta Karlstad10.87
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19Junior100 m 6Rafael Tejada De LeonUllevi FK10.91
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19Junior200 m 1Emil JohanssonTurebergs FK21.64
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19Junior200 m 2Rafael Tejada De LeonUllevi FK21.80
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19Junior200 m 3Jonatan BorgHammarby IF22.01
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19Junior200 m 4Alexander PilgrimHammarby IF22.04
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19Junior200 m 5Herman ForsbergUllevi FK22.19
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19Junior200 m 6Oliver EllströmIF Göta Karlstad22.28
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19Junior400 m 1Emil JohanssonTurebergs FK47.15
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19Junior400 m 2Alexander NyströmRehns BK47.70
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19Junior400 m 3Alexander PilgrimHammarby IF48.53
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19Junior400 m 4Robin IsakssonIFK Lidingö50.19
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19Junior400 m 5Oliver SmidskogVästerås FK51.07
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19Junior400 m 6Noah Bucht WesslénHammarby IF51.10
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19Junior800 m 1Erik GuanderSävedalens AIK1:54.29
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19Junior800 m 2Alexander NyströmRehns BK1:54.63
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19Junior800 m 3Victor WahlgrenMölndals AIK1:55.04
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19Junior800 m 4Henrik FranzénKFUM Örebro1:55.74
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19Junior800 m 5Kevin BodénKFUM Örebro1:56.62
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19Junior800 m 6Simon WikellMölndals AIK1:56.99
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19Junior1500 m 1Sharmarke AhmedHälle IF4:06.02
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19Junior1500 m 2Albin WalleniusVästerås FK4:07.53
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19Junior1500 m 3Michael RosenqvistMölndals AIK4:07.75
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19Junior1500 m 4Eric WestbergKFUM Örebro4:09.84
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19Junior1500 m 5Fabian HaefflerMölndals AIK4:11.62
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19Junior1500 m 6Axel HagerudBromma IF4:12.64
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19Junior5000 m 1Sharmarke AhmedHälle IF15:38.94
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19Junior5000 m 2Anders Danielson FrostDala-Järna IK15:45.21
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19Junior5000 m 3Arvid BacktemanSävedalens AIK15:45.27
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19Junior5000 m 4Benjamin ClaessonIKHP Huskvarna15:53.42
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19Junior5000 m 5Carl ErixonMölndals AIK15:58.65
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19Junior5000 m 6Eric WestbergKFUM Örebro16:00.22
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19Junior2000 m hinder 1Carl ErixonMölndals AIK6:32.48
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19Junior2000 m hinder 2Eric WestbergKFUM Örebro6:32.79
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19Junior2000 m hinder 3Julius MördrupIFK Lidingö6:36.32
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19Junior2000 m hinder 4Axel JohanssonHälle IF6:38.88
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19Junior2000 m hinder 5Rasmus HaakF Stenungsunds FI7:28.00
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19Junior110 m häck 1Markus MobergHammarby IF14.16
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19Junior110 m häck 2Arvid WändesjöHammarby IF14.37
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19Junior110 m häck 3Malte Fuchs EdbergBromma IF14.41
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19Junior110 m häck 4Nils ThorinÖrgryte IS14.69
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19Junior110 m häck 5Marcus BlixtMölndals AIK14.80
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19Junior110 m häck 6Oliver NilssonLinköpings GIF15.13
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19Junior400 m häck 1Malte Fuchs EdbergBromma IF55.96
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19Junior400 m häck 2Noah Bucht WesslénHammarby IF56.02
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19Junior400 m häck 3Nils EkströmTrollhättan FIK56.76
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19Junior400 m häck 4Casper ElliotHuddinge AIS58.58
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19Junior400 m häck 5Fredrik GrundIF Kville60.66
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19Junior400 m häck 6Emil SörqvistHuddinge AIS61.06
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19JuniorHöjd 1Adam SvenssonMalmö AI2.04
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19JuniorHöjd 2Elliot DuvertTurebergs FK2.04
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19JuniorHöjd 3Erik DahlbergTurebergs FK1.98
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19JuniorHöjd 4Vincent ArousellHässelby SK1.98
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19JuniorHöjd 5Lukas EdqvistÖrgryte IS1.98
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19JuniorHöjd 6Emil PetterssonTurebergs FK1.93
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19JuniorStav =1Teodor BorgiusHammarby IF4.74
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19JuniorStav =1Emil CarlssonIFK Växjö4.74
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19JuniorStav 3Elliot DuvertTurebergs FK4.64
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19JuniorStav 4Felix NybergBromma IF4.54
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19JuniorStav 5Johan JuranderMotala AIF4.44
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19JuniorStav 6Oliver NilssonLinköpings GIF4.44
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19JuniorLängd 1Samuel EkelundEslövs AI7.62/+1.2
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19JuniorLängd 2Joakim HellbrattHuddinge AIS7.26w/+2.2
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19JuniorLängd 3Niklas WallHammarby IF7.22w/+3.1
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19JuniorLängd 4Jacob ThelanderLjungby FIK7.14/+0.7
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19JuniorLängd 5Arvid WändesjöHammarby IF7.10/+1.4
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19JuniorLängd 6Oliver EllströmIF Göta Karlstad7.08/+1.4
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19JuniorTresteg 1Lukas EdqvistÖrgryte IS14.82/+1.7
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19JuniorTresteg 2Gustav TartuIF Kville14.71/+0.2
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19JuniorTresteg 3Nils ThorinÖrgryte IS14.04/-0.2
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19JuniorTresteg 4Josh RouthHuddinge AIS13.71w/+2.3
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19JuniorTresteg 5Agustin HilmerssonIK Orient13.54/+1.1
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19JuniorTresteg 6Malte EdwardssonBollnäs FIK12.92/+1.6
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19JuniorKula 1Jesper AhlinTurebergs FK17.60
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19JuniorKula 2Elias LindhHässelby SK16.81
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19JuniorKula 3Leo Frid GöranssonSävedalens AIK15.67
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19JuniorKula 4Karl LudvikTurebergs FK15.05
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19JuniorKula 5Martin SundbergHammarby IF14.46
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19JuniorKula 6Teo PaganusTurebergs FK13.64
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19JuniorDiskus 1Leo JanénKalmar SK54.54
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19JuniorDiskus 2Jesper AhlinTurebergs FK49.76
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19JuniorDiskus 3Karl LudvikTurebergs FK48.61
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19JuniorDiskus 4Teo PaganusTurebergs FK47.80
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19JuniorDiskus 5Rikard Throgen-HedinSK Bore46.61
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19JuniorDiskus 6Martin SundbergHammarby IF46.53
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19JuniorSlägga 1Alfons HaalsVästerås FK68.84
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19JuniorSlägga 2Leo BystedtVästerås FK66.04
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19JuniorSlägga 3Karl LudvikTurebergs FK63.50
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19JuniorSlägga 4Albin SilénStrands IF60.42
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19JuniorSlägga 5Elias LindHässelby SK58.53
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19JuniorSlägga 6Alexander LindefalkHammarby IF48.05
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19JuniorSpjut 1Jakob RahmSävedalens AIK69.63
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19JuniorSpjut 2Olle HübertIK Heros60.93
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19JuniorSpjut 3Arvid KlingbergKvarnsvedens GoIF57.09
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19JuniorSpjut 4Jacob ThelanderLjungby FIK51.81
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19JuniorSpjut 5Patrik BergstrandIFK Halmstad51.71
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP19JuniorSpjut 6Gabriel AxelssonUpsala IF48.22
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UK22Junior100 m 1Wilma RosenquistMalmö AI11.88
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UK22Junior100 m 2Julia HenrikssonIFK Helsingborg11.89
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UK22Junior100 m 3Filippa SivnertMalmö AI11.99
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UK22Junior100 m 4Karolina SvenssonMarieby GIF12.33
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UK22Junior100 m 5Julia BjörkmanIF Kville12.44
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UK22Junior100 m 6Amanda HanssonHässelby SK12.50
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UK22Junior200 m 1Wilma RosenquistMalmö AI24.42
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UK22Junior200 m 2Filippa SivnertMalmö AI25.01
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UK22Junior200 m 3Kajsa KjellergrenMalmö AI25.79
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UK22Junior200 m 4Clara AugustssonIK Ymer25.89
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UK22Junior200 m 5Carolina SöderbomVästerås FK25.99
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UK22Junior200 m 6Virva RylanderVästerås FK26.03
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UK22Junior400 m 1Lovisa BivstedtHässelby SK56.51
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UK22Junior400 m 2Lovisa EllströmIF Göta Karlstad57.09
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UK22Junior400 m 3Virva RylanderVästerås FK58.73
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UK22Junior400 m 4Sara HermanssonTäby IS60.09
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UK22Junior400 m 5Maja SundTurebergs FK60.11
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UK22Junior400 m 6Ebba Jernmark BurrowsTäby IS60.28
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UK22Junior800 m 1Lovisa BivstedtHässelby SK2:09.07
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UK22Junior800 m 2Thea NorlundSkellefteå AIK2:12.03
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UK22Junior800 m 3Nadja RuglandÅtvidabergs IF2:12.35
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UK22Junior800 m 4Wilma MarcussonHässelby SK2:12.93
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UK22Junior800 m 5Linn TapaniKiruna Skidor2:16.86
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UK22Junior800 m 6Maja SundTurebergs FK2:21.46
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UK22Junior1500 m 1Lovisa BivstedtHässelby SK5:01.65
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UK22Junior1500 m 2Thea NorlundSkellefteå AIK5:03.12
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UK22Junior1500 m 3Nadja RuglandÅtvidabergs IF5:04.03
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UK22Junior1500 m 4Vera SjöbergTäby IS5:06.37
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UK22Junior1500 m 5Sara DädebyMölndals AIK5:08.23
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UK22Junior1500 m 6Linn TapaniKiruna Skidor5:08.71
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UK22Junior5000 m 1Linnéa SennströmHässelby SK17:07.00
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UK22Junior5000 m 2Vera SjöbergTäby IS17:18.10
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UK22Junior5000 m 3Evelina HenrikssonIFK Umeå17:29.07
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UK22Junior5000 m 4Ida EsperiHaparanda SKT17:34.97
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UK22Junior5000 m 5Ida BurrowsMalmö AI18:02.09
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UK22Junior5000 m 6Linn TapaniKiruna Skidor18:20.91
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UK22Junior2000 m hinder 1Emilia LillemoTäby IS6:23.35
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UK22Junior2000 m hinder 2Julia SamuelssonHögby IF6:34.85
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UK22Junior2000 m hinder 3Malin DahlbäckEskilstuna FI7:13.72
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UK22Junior2000 m hinder 4Sara GunnarssonMölndals AIK7:21.13
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UK22Junior100 m häck 1Julia WennerstenIK Ymer13.78
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UK22Junior100 m häck 2Amanda HanssonHässelby SK14.06
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UK22Junior100 m häck 3Ebba MagnussonUllevi FK14.92
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UK22Junior100 m häck 4Kajsa EngblomHuddinge AIS15.05
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UK22Junior400 m häck 1Lovisa EllströmIF Göta Karlstad63.54
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UK22Junior400 m häck 2Ebba Jernmark BurrowsTäby IS64.36
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UK22Junior400 m häck 3Maja SundTurebergs FK64.85
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UK22Junior400 m häck 4Sara HermanssonTäby IS65.44
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UK22JuniorHöjd 1Kajsa EngblomHuddinge AIS1.75
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UK22JuniorHöjd 2Klara RådboHässelby SK1.69
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UK22JuniorHöjd 3Karin BoestadIFK Lidingö1.64
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UK22JuniorHöjd 4Elsa HårrskogIFK Mora1.54
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UK22JuniorStav 1Linnea JönssonIFK Helsingborg4.13
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UK22JuniorStav 2Gabriella JönssonIFK Helsingborg4.08
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UK22JuniorStav 3Sandra AlveroIFK Växjö3.73
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UK22JuniorStav 4Ebba BlomstrandKFUM Örebro3.62
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UK22JuniorStav 5Linnea PihlIK Lerum FI3.47
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UK22JuniorStav 6Johanna HellmanIFK Lidingö3.32
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UK22JuniorLängd 1Karolina SvenssonMarieby GIF6.08/+0.2
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UK22JuniorLängd 2Filippa RodriguesMölndals AIK6.06/+0.1
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UK22JuniorLängd 3Klara RådboHässelby SK5.77/+0.1
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UK22JuniorLängd 4Cornelia NilssonSkellefteå AIK5.55/+0.7
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UK22JuniorLängd 5Emelie EklundTäby IS5.47/+1.0
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UK22JuniorLängd 6Annina StensSpårvägens FK5.40w/+2.3
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UK22JuniorTresteg 1Fatima KonéMölndals AIK12.60/0.0
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UK22JuniorTresteg 2Kajsa LindqvistUpsala IF12.33/-0.3
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UK22JuniorTresteg 3Cornelia NilssonSkellefteå AIK12.16/+0.6
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UK22JuniorTresteg 4Lisa WeyhenmeyerUpsala IF11.89/+1.0
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UK22JuniorTresteg 5Annina StensSpårvägens FK11.88/+0.8
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UK22JuniorTresteg 6Hanna JohanssonKA 2 IF11.68/+1.2
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UK22JuniorKula 1Caisa-Marie LindforsUpsala IF14.91
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UK22JuniorKula 2Emilia MalmehedIF Göta Karlstad14.59
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UK22JuniorKula 3Amanda LejrosHässelby SK13.24
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UK22JuniorKula 4Erika WärffMalmö AI13.24
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UK22JuniorKula 5Frida BergvallHögby IF12.41
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UK22JuniorDiskus 1Caisa-Marie LindforsUpsala IF55.13
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UK22JuniorDiskus 2Daniella PerssonSpårvägens FK48.16
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UK22JuniorDiskus 3Molly BrobackSävedalens AIK43.31
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UK22JuniorDiskus 4Ella AnderssonEslövs AI43.19
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UK22JuniorDiskus 5Jennifer AhlstedtIF Tjalve40.83
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UK22JuniorDiskus 6Amanda LejrosHässelby SK39.87
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UK22JuniorSlägga 1Sara ForssellMotala AIF66.15
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UK22JuniorSlägga 2Jennifer QuickMalmö AI58.56
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UK22JuniorSlägga 3Emma PalmgrenNyköpings BIS55.18
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UK22JuniorSlägga 4Ida StenbäckSK Bore52.80
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UK22JuniorSlägga 5Luana Lund KlaricUllevi FK52.10
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UK22JuniorSlägga 6Molly BrobackSävedalens AIK50.14
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UK22JuniorSpjut 1Stina JacobsonÖrgryte IS45.92
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UK22JuniorSpjut 2Amanda NilssonÖrgryte IS43.94
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UK22JuniorSpjut 3Angel RichmoreMalmö AI43.41
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UK22JuniorSpjut 4Ida ThunbergSpårvägens FK43.32
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UK22JuniorSpjut 5Klara RådboHässelby SK40.98
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UK22JuniorSpjut 6Feben TeweldeJärvsö IF40.84
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19Junior100 m 1Katharina GråmanTyresö FK12.22
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19Junior100 m 2Cajsa AugustssonÖrgryte IS12.47
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19Junior100 m 3Ella AxénHovslätts IK12.58
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19Junior100 m 4Elise LegzdinsMälarhöjdens IK12.63
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19Junior100 m 5Sofia BjörkmanIF Kville12.67
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19Junior100 m 6Joy ThulinMalmö AI12.70
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19Junior200 m 1Hanna KarlssonIF Göta Karlstad24.94
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19Junior200 m 2Joy ThulinMalmö AI25.44
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19Junior200 m 3Milla SvanbergMalmö AI25.46
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19Junior200 m 4Alma UhlinFalu IK25.50
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19Junior200 m 5Thea Ädling RingIFK Mora25.67
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19Junior200 m 6Ebba GustafssonMölndals AIK25.91
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19Junior400 m 1Lova PermanIF Göta Karlstad54.73
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19Junior400 m 2Tyra LandinVästerås FK57.24
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19Junior400 m 3Johanna BülowHovslätts IK58.66
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19Junior400 m 4Lisen RignellBromma IF58.77
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19Junior400 m 5Elwira RipswedenHuddinge AIS61.56
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19Junior400 m 6Wilma NordgrenHammarby IF62.73
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19Junior800 m 1Lova PermanIF Göta Karlstad2:07.77
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19Junior800 m 2Julia SvennbladHälle IF2:09.07
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19Junior800 m 3Elvira BredinTurebergs FK2:10.11
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19Junior800 m 4Filippa HägglundUpsala IF2:14.04
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19Junior800 m 5Sandra ÅbergGöteborgs KIK2:14.39
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19Junior800 m 6Tilda KnauerHälle IF2:14.84
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19Junior1500 m 1Julia SvennbladHälle IF4:33.08
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19Junior1500 m 2Nora LundinHammarby IF4:33.59
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19Junior1500 m 3Alva Malmsten NilssonUpsala IF4:34.96
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19Junior1500 m 4Filippa HägglundUpsala IF4:36.87
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19Junior1500 m 5Saga HagelinMölndals AIK4:41.34
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19Junior1500 m 6My RundgrenLuleå FIF4:44.63
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19Junior3000 m 1Nora LundinHammarby IF9:53.40
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19Junior3000 m 2Alva Malmsten NilssonUpsala IF9:54.87
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19Junior3000 m 3Wilma KarlssonIF Göta Karlstad9:56.88
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19Junior3000 m 4Saga HagelinMölndals AIK10:08.75
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19Junior3000 m 5Lykke SjöbeckYstads IF10:12.78
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19Junior3000 m 6Sofia AminiUpsala IF10:16.55
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19Junior2000 m hinder 1Filippa HägglundUpsala IF6:42.89
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19Junior2000 m hinder 2Wilma KarlssonIF Göta Karlstad6:43.38
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19Junior2000 m hinder 3Alva Malmsten NilssonUpsala IF6:48.22
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19Junior2000 m hinder 4Nelly ÖssmarHögby IF7:19.81
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19Junior100 m häck 1Clara FalleniusHässelby SK14.32
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19Junior100 m häck 2Sophie ReidIK Ymer14.60
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19Junior100 m häck 3Clara BillingTurebergs FK14.84
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19Junior100 m häck 4Thea Ädling RingIFK Mora15.07
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19Junior100 m häck 5Tuvalisa RosenquistIF Tjalve15.08
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19Junior100 m häck 6Julia HåkanssonSpårvägens FK15.13
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19Junior400 m häck 1Hanna KarlssonIF Göta Karlstad60.35
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19Junior400 m häck 2Tyra LandinVästerås FK63.02
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19Junior400 m häck 3Laura FodorHässelby SK63.49
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19Junior400 m häck 4Madeleine SöderqvistHuddinge AIS64.16
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19Junior400 m häck 5Lisen RignellBromma IF64.19
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19Junior400 m häck 6Silvia PopaMariestads AIF70.32
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19JuniorHöjd 1Klara FrykholmGlanshammars IF1.74
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19JuniorHöjd 2Tuvalisa RosenquistIF Tjalve1.72
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19JuniorHöjd 3Alma UhlinFalu IK1.69
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19JuniorHöjd 4Edda FlinkUpsala IF1.65
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19JuniorHöjd 5Ebba HedbergKvarnsvedens GoIF1.61
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19JuniorHöjd 6Elvira JonssonVästerås FK1.61
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19JuniorStav 1Clara BillingTurebergs FK3.68
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19JuniorStav 2Myra ErikssonStocksäters IF3.61
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19JuniorStav 3Celina JohannsenMalmö AI3.61
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19JuniorStav 4Emelie BeckmanHässelby SK3.54
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19JuniorStav 5Ellinor HannerforsHaparanda SKT3.16
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19JuniorStav 6Amina FältmarsIK Sisu3.16
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19JuniorLängd 1Katharina GråmanTyresö FK5.88/+1.2
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19JuniorLängd 2Cajsa AugustssonÖrgryte IS5.75/+1.8
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19JuniorLängd 3Tuvalisa RosenquistIF Tjalve5.70/+0.8
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19JuniorLängd 4Elin PetterssonUllevi FK5.67/+1.7
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19JuniorLängd 5Justina EsangbedoKvarnsvedens GoIF5.59/+0.6
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19JuniorLängd 6Lisen RignellBromma IF5.55/+0.6
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19JuniorTresteg 1Tindra FrykholmGlanshammars IF12.24/+1.6
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19JuniorTresteg 2Klara FrykholmGlanshammars IF12.12/+1.8
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19JuniorTresteg 3Emilia SjöstrandHellas FK12.08w/+2.4
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19JuniorTresteg 4Fia ViklundSkellefteå AIK12.02w/+4.0
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19JuniorTresteg 5Clara FalleniusHässelby SK11.59w/+2.9
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19JuniorTresteg 6Myra ErikssonStocksäters IF11.54/+1.2
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19JuniorKula 1Victoria QuainooMalmö AI14.24
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19JuniorKula 2Linn Gabrielli GustafssonRåby-Rekarne FIF13.58
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19JuniorKula 3Sophie ReidIK Ymer13.37
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19JuniorKula 4Hannah HildingSpårvägens FK12.92
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19JuniorKula 5Julia ScharnellEslövs AI12.76
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19JuniorKula 6Jenny JonssonLidköpings IS12.70
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19JuniorDiskus 1Hannah HildingSpårvägens FK45.53
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19JuniorDiskus 2Emilia WamslerHeleneholms IF44.90
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19JuniorDiskus 3Hillevi CarlssonHässelby SK43.91
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19JuniorDiskus 4Nova BrideauKalmar SK42.34
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19JuniorDiskus 5Victoria WickmanAlunda SK42.19
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19JuniorDiskus 6Linn Gabrielli GustafssonRåby-Rekarne FIF42.10
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19JuniorSlägga 1Hillevi CarlssonHässelby SK58.96
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19JuniorSlägga 2Thea LöfmanMalmö AI55.00
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19JuniorSlägga 3Sofia BomanHässelby SK53.93
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19JuniorSlägga 4Amanda FridbergIF Göta Karlstad53.17
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19JuniorSlägga 5Isabella WiklundVästerås FK52.69
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19JuniorSlägga 6Alexandra NilssonGötlunda IF49.28
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19JuniorSpjut 1Amanda OlssonSäffle FIK45.41
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19JuniorSpjut 2Ida ElménIF Kville43.15
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19JuniorSpjut 3Sophie ReidIK Ymer42.76
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19JuniorSpjut 4Ebba HedbergKvarnsvedens GoIF39.52
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19JuniorSpjut 5Evelina WikellMölndals AIK38.19
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF19JuniorSpjut 6Malin LundgrenEksjö Södra IK38.10
SM-JSM-USM mångkamp Ljungby 7-8/8 2021UM22JuniorTiokamp1Philip StömneSpårvägens FK6.795
SM-JSM-USM mångkamp Ljungby 7-8/8 2021UM22JuniorTiokamp2Teodor SobczykHovslätts IK6.490
SM-JSM-USM mångkamp Ljungby 7-8/8 2021UM22JuniorTiokamp3Simon ThorHässelby SK6.476
SM-JSM-USM mångkamp Ljungby 7-8/8 2021UM22JuniorTiokamp4Emil NilssonIF Göta Karlstad5.939
SM-JSM-USM mångkamp Ljungby 7-8/8 2021UM22JuniorTiokamp5Gustaf VennerholmSpårvägens FK3.466
SM-JSM-USM mångkamp Ljungby 7-8/8 2021UP19JuniorTiokamp1Jacob ThelanderLjungby FIK7.397
SM-JSM-USM mångkamp Ljungby 7-8/8 2021UP19JuniorTiokamp2Elliot DuvertTurebergs FK7.000
SM-JSM-USM mångkamp Ljungby 7-8/8 2021UP19JuniorTiokamp3Malte Fuchs EdbergBromma IF6.917
SM-JSM-USM mångkamp Ljungby 7-8/8 2021UP19JuniorTiokamp4Oliver NilssonLinköpings GIF6.843
SM-JSM-USM mångkamp Ljungby 7-8/8 2021UP19JuniorTiokamp5Rikard Throgen-HedinSK Bore6.200
SM-JSM-USM mångkamp Ljungby 7-8/8 2021UF19JuniorSjukamp1Clara FalleniusHässelby SK4.893
SM-JSM-USM mångkamp Ljungby 7-8/8 2021UF19JuniorSjukamp2Laura FodorHässelby SK4.814
SM-JSM-USM mångkamp Ljungby 7-8/8 2021UF19JuniorSjukamp3Tiffanie MagnussonUpsala IF4.447
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UM22Junior4x100 m 1IFK Växjö41.72
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UM22Junior4x100 m 2Ullevi FK42.30
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UM22Junior4x100 m 3Örgryte IS42.60
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UM22Junior3x400 m 1Ullevi FK2:29.76
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UM22Junior3x400 m 2Örgryte IS2:30.28
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UM22Junior3x400 m 3IFK Växjö2:30.93
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UM22Junior3x800 m 1Örgryte IS5:54.60
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UM22Junior3x800 m 2IFK Lidingö5:56.00
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UM22Junior3x800 m 3Ängelholms IF5:59.39
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UM22Junior3x800 m 4Hässelby SK6:00.61
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UM22Junior3x800 m 5Löparnas vänner IF6:46.78
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UP19Junior4x100 m 1Hammarby IF40.81
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UP19Junior4x100 m 2Ullevi FK42.24
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UP19Junior4x100 m 3Hammarby IF42.32
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UP19Junior4x100 m 4Turebergs FK42.81
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UP19Junior4x100 m 5IFK Växjö42.95
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UP19Junior4x100 m 6Huddinge AIS43.88
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UP19Junior1000 m stafett 1Hammarby IF1:54.67
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UP19Junior1000 m stafett 2Hammarby IF1:57.78
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UP19Junior1000 m stafett 3Västerås FK1:57.86
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UP19Junior1000 m stafett 4Huddinge AIS1:59.58
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UP19Junior1000 m stafett 5KFUM Örebro1:59.68
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UP19Junior1000 m stafett 6Malmö AI2:01.90
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UP19Junior3x800 m 1Mölndals AIK5:44.83
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UP19Junior3x800 m 2KFUM Örebro5:52.01
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UP19Junior3x800 m 3Upsala IF6:07.65
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UP19Junior3x800 m 4KA 2 IF6:12.53
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UP19Junior3x800 m 5Hässelby SK6:21.90
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UK22Junior4x100 m 1Malmö AI46.04
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UK22Junior4x100 m 2Hässelby SK47.06
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UK22Junior4x100 m 3Västerås FK48.01
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UK22Junior4x100 m 4Täby IS48.78
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UK22Junior4x100 m 5Huddinge AIS49.69
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UK22Junior3x400 m 1Göteborgs KIK2:53.56
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UK22Junior3x400 m 2Västerås FK2:54.25
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UK22Junior3x400 m 3Täby IS3:00.45
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UK22Junior3x800 m 1Göteborgs KIK7:14.70
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UK22Junior3x800 m 2Mölndals AIK7:17.07
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UF19Junior4x100 m 1Malmö AI47.61
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UF19Junior4x100 m 2Ullevi FK48.39
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UF19Junior4x100 m 3IFK Lund48.70
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UF19Junior4x100 m 4Bromma IF48.72
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UF19Junior4x100 m 5Mälarhöjdens IK49.53
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UF19Junior4x100 m 6Turebergs FK50.59
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UF19Junior1000 m stafett 1Malmö AI2:13.01
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UF19Junior1000 m stafett 2Bromma IF2:16.38
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UF19Junior1000 m stafett 3IFK Lund2:19.09
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UF19Junior1000 m stafett 4Ullevi FK2:21.74
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UF19Junior1000 m stafett 5Göteborgs KIK2:22.90
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UF19Junior1000 m stafett 6Hammarby IF2:27.25
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UF19Junior3x800 m 1Upsala IF7:02.12
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UF19Junior3x800 m 2Mölndals AIK7:07.23
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UF19Junior3x800 m 3Hammarby IF7:10.29
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UF19Junior3x800 m 4IFK Lidingö7:51.35
SM 10 km Anderstorp 13/7 2021UM22Junior10 km1August MollénIF Tjalve30:38
SM 10 km Anderstorp 13/7 2021UM22Junior10 km2Felix AxelssonSkene SoIS31:19
SM 10 km Anderstorp 13/7 2021UM22Junior10 km3Timor SandbergIS Göta31:49
SM 10 km Anderstorp 13/7 2021UM22Junior10 km4Jonathan EdmanIFK Umeå32:05
SM 10 km Anderstorp 13/7 2021UM22Junior10 km5Samuel Eriksson LidbrinkSpårvägens FK32:13
SM 10 km Anderstorp 13/7 2021UM22Junior10 km6Viktor ZackrissonEnhörna IF32:44
SM 10 km Anderstorp 13/7 2021UK22Junior10 km1Elsa WalleniusVästerås FK37:04
SM 10 km Anderstorp 13/7 2021UK22Junior10 km2Evelina HenrikssonIFK Umeå37:33
SM 10 km Anderstorp 13/7 2021UK22Junior10 km3Sara DädebyMölndals AIK38:19
SM 10 km Anderstorp 13/7 2021UK22Junior10 km4Hilda LöfApladalens LK40:13
SM 10 km Anderstorp 13/7 2021UK22Junior10 km5Klara AxelssonSkene SoIS40:24
SM 10 km Anderstorp 13/7 2021UK22Junior10 km6Chanelle Cranning-HillgrenIF Göta Karlstad46:29