Start Filtrering Smfriidrott.com Friidrott.se

SM-pokalen - filtrering

Sök i ett eller flera fält nedan. Exempel: Åldersgrupp: Välj "Juniorer" för att få fram ålderskategorin 18-22 år.

Exempel 2: Välj Ullevi FK vid klubb näst längst ner och tryck på "Sök". Då visas först placering, poäng och antal poängplatser följt av de aktiva som tog poäng. Eller sök på "Tävling: ISM Gävle 17-18/2 2018" samt "Klubb: Malmö AI" för att se hur många och vilka topp-6-placeringar MAI tog.

Sammanställd av jonas.hedman@friidrott.se

Välj filtrering









Poängtabellen

Aktuell filtrering: 2021, Senior
PlacKlubbPoängAntalMKM22P19P17K22F19F17P16P15F16F15
1Hässelby SK196.54711086.5
2Malmö AI1813810675
3Spårvägens FK156.5447977.5
4Örgryte IS152419557
5Ullevi FK148376385
6IF Göta Karlstad109283970
7Hälle IF105244461
8Turebergs FK77193443
9Upsala IF75255619
10Sävedalens AIK55131441
11IFK Växjö39.51234.55
12Mölndals AIK37132413
13IFK Helsingborg368531
14Täby IS3591520
15Hammarby IF34101717
16Högby IF28.51122.56
17Västerås FK2611422
18IK Ymer226715
19IFK Lidingö17517
F Stenungsunds FI17317
Råby-Rekarne FIF17417
22Göteborgs KIK16416
Lidköpings IS16316
24Falu IK13413
25IFK Umeå12466
Eskilstuna FI12339
27IF Kville11247
Huddinge AIS11438
29KFUM Örebro10546
IK Akele10210
31IF Mantra Sport929
Strands IF949
33Motala AIF828
IFK Göteborg838
35Karlshamns SK717
Trångsvikens IF717
Vallentuna FK717
F Bålsta IK717
Ockelbo SK717
Billingen X-trail SC717
41Umara SC626
Gefle IF626
43Hellas FK525
Sweden Runners IF515
Falkenbergs IK525
Kils AIK525
IFK Lund525
Hjärnarps OL515
IS Göta515
50SOK Knallen414
Kalmar SK424
Skellefteå AIK414
Rehns BK414
IF Tjalve414
En av Tre RC414
56Alvesta FI313
IK Orient313
OK Linné313
Marieby GIF313
IF Rigor313
FK Studenterna323
Falkenbergs RR313
Ljungby FIK313
Keep Up RC313
65Nordanstigs FK212
Södertälje IF212
KA 2 IF212
Strömstad LK212
Finspångs AIK212
Västerås LK212
Torsby LK212
Wärnamo SK212
73Hovslätts IK111
Växjö LK111
Tyresö FK111
Kvarnbyns LS111
Säffle FIK111
IFK Halmstad111
Härlövs IF111

Relaterade resultat
TävlingUte/InneKlassÅldersgr.GrenPlac.nameKlubbResultat
SM trail Ljungskile 19/9 2021UMSeniorTrail1Anders KleistIK Akele3:27:26
SM trail Ljungskile 19/9 2021UMSeniorTrail2Sebastian LjungdahlHjärnarps OL3:30:13
SM trail Ljungskile 19/9 2021UMSeniorTrail3Linus HultegårdSävedalens AIK3:35:21
SM trail Ljungskile 19/9 2021UMSeniorTrail4Julius StrömbergHälle IF3:40:26
SM trail Ljungskile 19/9 2021UMSeniorTrail5Robbin KantarpFinspångs AIK3:42:55
SM trail Ljungskile 19/9 2021UMSeniorTrail6Patrik LindegårdhHälle IF3:44:25
SM trail Ljungskile 19/9 2021UKSeniorTrail1Johanna GelfgrenÖrgryte IS4:03:12
SM trail Ljungskile 19/9 2021UKSeniorTrail2Karin NilssonUllevi FK4:17:51
SM trail Ljungskile 19/9 2021UKSeniorTrail3Emilia BrangefältVästerås FK4:18:49
SM trail Ljungskile 19/9 2021UKSeniorTrail4Petra KlevmarUmara SC4:38:09
SM trail Ljungskile 19/9 2021UKSeniorTrail5Zara LundgrenNordanstigs FK5:03:11
SM trail Ljungskile 19/9 2021UKSeniorTrail6Colette CoumansHärlövs IF5:03:57
SM halvmaraton Göteborg 11/9 2021UMSeniorHalvmaraton1Samuel TsegayHälle IF1:02:03
SM halvmaraton Göteborg 11/9 2021UMSeniorHalvmaraton2Samuel RussomHässelby SK1:03:48
SM halvmaraton Göteborg 11/9 2021UMSeniorHalvmaraton3Mustafa MohamedHälle IF1:05:33
SM halvmaraton Göteborg 11/9 2021UMSeniorHalvmaraton4Kristofer LååsKeep Up RC1:06:43
SM halvmaraton Göteborg 11/9 2021UMSeniorHalvmaraton5Daniel LundgrenTurebergs FK1:06:48
SM halvmaraton Göteborg 11/9 2021UMSeniorHalvmaraton6Anders GrahlHälle IF1:08:13
SM halvmaraton Göteborg 11/9 2021UKSeniorHalvmaraton1Sarah LahtiHässelby SK1:10:52
SM halvmaraton Göteborg 11/9 2021UKSeniorHalvmaraton2Hanna LindholmHuddinge AIS1:12:35
SM halvmaraton Göteborg 11/9 2021UKSeniorHalvmaraton3Sanna MustonenHässelby SK1:14:25
SM halvmaraton Göteborg 11/9 2021UKSeniorHalvmaraton4Linnéa SennströmHässelby SK1:15:56
SM halvmaraton Göteborg 11/9 2021UKSeniorHalvmaraton5Charlotte AnderssonIFK Umeå1:17:19
SM halvmaraton Göteborg 11/9 2021UKSeniorHalvmaraton6Johanna LarssonÖrgryte IS1:19:07
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSenior100 m 1Henrik LarssonIF Göta Karlstad10.43
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSenior100 m 2Thomas JonesIFK Växjö10.50
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSenior100 m 3Austin HamiltonMalmö AI10.58
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSenior100 m 4Viktor ThorStrands IF10.59
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSenior100 m 5Dennis OtienoHammarby IF10.63
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSenior100 m 6Zion ErikssonTäby IS10.68
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSenior200 m 1Henrik LarssonIF Göta Karlstad20.80
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSenior200 m 2Felix SvenssonMölndals AIK20.97
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSenior200 m 3Anders PihlbladÖrgryte IS21.15
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSenior200 m 4Desmond RogoUpsala IF21.32
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSenior200 m 5Viktor ThorStrands IF21.42
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSenior200 m 6Emil JohanssonTurebergs FK21.51
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSenior400 m 1Nick Ekelund-ArenanderMalmö AI47.08
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSenior400 m 2Emil JohanssonTurebergs FK47.49
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSenior400 m 3Alexander NyströmRehns BK47.93
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSenior400 m 4Anton SigurdssonMalmö AI48.39
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSenior400 m 5Karl WållgrenÖrgryte IS48.59
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSenior400 m 6Martin SelinUllevi FK48.68
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSenior800 m 1Andreas KramerUllevi FK1:47.47
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSenior800 m 2Alexander LundskogUllevi FK1:48.15
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSenior800 m 3Erik MartinssonUpsala IF1:48.47
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSenior800 m 4Johan RogestedtF Stenungsunds FI1:48.54
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSenior800 m 5Abubakar AbdullahiMalmö AI1:48.80
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSenior800 m 6Joakim AnderssonSpårvägens FK1:50.44
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSenior1500 m 1Johan RogestedtF Stenungsunds FI3:53.86
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSenior1500 m 2Abubakar AbdullahiMalmö AI3:54.11
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSenior1500 m 3Samuel PihlströmHälle IF3:54.39
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSenior1500 m 4Emil DanielssonSpårvägens FK3:54.67
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSenior1500 m 5Jonathan GrahnMölndals AIK3:55.53
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSenior1500 m 6Alexander NilssonMölndals AIK3:55.75
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSenior5000 m 1Andreas AlmgrenTurebergs FK14:01.91
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSenior5000 m 2Suldan HassanUllevi FK14:02.64
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSenior5000 m 3Emil DanielssonSpårvägens FK14:02.94
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSenior5000 m 4Mohammad RezaSpårvägens FK14:05.15
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSenior5000 m 5Omar IsmailHögby IF14:05.33
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSenior5000 m 6Oliver LöfqvistSpårvägens FK14:06.52
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSenior10 000 m 1Samuel RussomHässelby SK29:28.39
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSenior10 000 m 2Olle AhlbergHälle IF29:28.58
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSenior10 000 m 3Jonas LeanderssonIF Göta Karlstad29:28.66
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSenior10 000 m 4Omar NuurIFK Växjö29:42.81
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSenior10 000 m 5John KingstedtHässelby SK29:46.33
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSenior10 000 m 6Anders GrahlHälle IF29:57.92
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSenior3000 m hinder 1Simon SundströmIFK Lidingö8:45.35
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSenior3000 m hinder 2Axel DjurbergHässelby SK8:49.56
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSenior3000 m hinder 3Miguel PalmMölndals AIK8:53.39
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSenior3000 m hinder 4Omar NuurIFK Växjö9:00.49
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSenior3000 m hinder 5Olof SilvanderIFK Lidingö9:08.33
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSenior110 m häck 1Max HreljaMalmö AI14.01
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSenior110 m häck 2Joel BengtssonIFK Helsingborg14.04
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSenior110 m häck 3Jonathan HolmHammarby IF14.10
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSenior110 m häck 4Fredrick EkholmIFK Lidingö14.48
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSenior110 m häck 5Petter GustafssonÖrgryte IS14.48
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSenior110 m häck 6Elias MartinssonMölndals AIK14.68
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSenior400 m häck 1Carl BengtströmÖrgryte IS49.52
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSenior400 m häck 2Johan ClaesonIFK Växjö50.16
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSenior400 m häck 3Viktor BondessonMalmö AI51.20
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSenior400 m häck 4Isak AnderssonUpsala IF51.44
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSenior400 m häck 5Ludvig HillenfjärdHuddinge AIS51.90
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSenior400 m häck 6Anton BertilssonIFK Växjö52.37
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSeniorHöjd 1Fabian DelrydTäby IS2.20
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSeniorHöjd 2Oskar LundqvistUpsala IF2.08
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSeniorHöjd 3Arvid RybergIF Göta Karlstad2.05
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSeniorHöjd 4Melwin Lycke HolmKils AIK2.05
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSeniorHöjd 5Vincent ArousellHässelby SK2.05
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSeniorHöjd 6Oliver Ericsson-SottermanUpsala IF2.05
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSeniorStav 1Robin JacobssonUllevi FK5.10
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSeniorStav 2Fredrik SamuelssonHässelby SK4.77
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSeniorStav 3Micael FagöIFK Växjö4.77
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSeniorStav 4Carl-Einar Söderström EskonniemiHellas FK4.67
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSeniorStav =5Marcus NilssonHögby IF4.67
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSeniorStav =5Emil CarlssonIFK Växjö4.67
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSeniorLängd 1Thobias MontlerMalmö AI7.98/+1.8
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSeniorLängd 2Andreas CarlssonIK Ymer7.70w/+2.1
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSeniorLängd 3Jonatan HirshÖrgryte IS7.50/+2.0
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSeniorLängd 4Jacob ThelanderLjungby FIK7.36/+1.5
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSeniorLängd 5Andreas OtterlingIFK Lidingö7.32/+0.7
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSeniorLängd 6Tobias CarlrydÖrgryte IS7.27/+1.6
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSeniorTresteg 1Gabriel WallmarkÖrgryte IS16.14/+0.5
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSeniorTresteg 2Erik EhrlinHammarby IF15.79/+1.5
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSeniorTresteg 3Isak PerssonÖrgryte IS15.70/+1.9
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSeniorTresteg 4Artur EngströmÖrgryte IS15.10/+0.2
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSeniorTresteg 5Gustaf BålströmUllevi FK15.07/+0.5
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSeniorTresteg 6Markus LundborgUllevi FK14.81/+1.5
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSeniorKula 1Wictor PeterssonMalmö AI19.76
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSeniorKula 2Daniel StåhlSpårvägens FK19.47
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSeniorKula 3Jesper ArbingeSpårvägens FK18.83
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSeniorKula 4Viktor GardenkransUpsala IF18.57
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSeniorKula 5Niklas ArrheniusSpårvägens FK17.54
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSeniorKula 6Simon PetterssonHässelby SK16.67
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSeniorDiskus 1Daniel StåhlSpårvägens FK67.04
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSeniorDiskus 2Simon PetterssonHässelby SK62.91
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSeniorDiskus 3Jakob GardenkransUpsala IF55.49
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSeniorDiskus 4Niklas ArrheniusSpårvägens FK53.37
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSeniorDiskus 5Jussi KiviniemiSödertälje IF51.88
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSeniorDiskus 6Tor LindbergIFK Umeå48.02
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSeniorSlägga 1Ragnar CarlssonHässelby SK75.54
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSeniorSlägga 2Oscar VestlundIF Göta Karlstad67.85
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSeniorSlägga 3Mattias LindbergSkellefteå AIK64.49
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSeniorSlägga 4Stefan KvistAlvesta FI62.13
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSeniorSlägga 5August BergstrandUllevi FK62.11
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSeniorSlägga 6Karl LudvikTurebergs FK61.27
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSeniorSpjut 1Kim AmbF Bålsta IK79.55
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSeniorSpjut 2Jakob SamuelssonHässelby SK76.37
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSeniorSpjut 3Sebastian ThörngrenIFK Växjö72.50
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSeniorSpjut 4Jakob ErikssonIF Göta Karlstad70.57
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSeniorSpjut 5Joni KaartinenÖrgryte IS69.43
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UMSeniorSpjut 6Esa HiltunenUllevi FK68.78
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSenior100 m 1Daniella BuskMalmö AI11.59
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSenior100 m 2Elvira TanderudUllevi FK11.60
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSenior100 m 3Wilma RosenquistMalmö AI11.66
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSenior100 m 4Julia HenrikssonIFK Helsingborg11.69
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSenior100 m 5Claudia PaytonUllevi FK11.76
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSenior100 m 6Emelie RantzowIK Ymer11.83
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSenior200 m 1Elvira TanderudUllevi FK23.56
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSenior200 m 2Wilma RosenquistMalmö AI23.88
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSenior200 m 3Julia HenrikssonIFK Helsingborg23.94
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSenior200 m 4Lisa LiljaUllevi FK24.01
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSenior200 m 5Daniella BuskMalmö AI24.02
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSenior200 m 6Matilda HellqvistUllevi FK24.59
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSenior400 m 1Moa HjelmerSpårvägens FK53.71
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSenior400 m 2Sandra KnezevicHässelby SK53.89
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSenior400 m 3Lova PermanIF Göta Karlstad54.22
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSenior400 m 4Linnéa FrobeTäby IS54.50
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSenior400 m 5Matilda HellqvistUllevi FK55.20
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSenior400 m 6Klara HelanderUpsala IF55.57
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSenior800 m 1Lovisa LindhUllevi FK2:05.00
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSenior800 m 2Yolanda NgarambeTurebergs FK2:05.41
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSenior800 m 3Hanna HermanssonTurebergs FK2:05.69
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSenior800 m 4Lova PermanIF Göta Karlstad2:06.12
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSenior800 m 5Maria FreijMalmö AI2:06.86
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSenior800 m 6Madeleine Björlin-DelmarIFK Göteborg2:07.82
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSenior1500 m 1Meraf BahtaHälle IF4:30.35
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSenior1500 m 2Hanna HermanssonTurebergs FK4:30.50
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSenior1500 m 3Yolanda NgarambeTurebergs FK4:32.01
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSenior1500 m 4Julia SvennbladHälle IF4:35.43
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSenior1500 m 5Olivia WeslienIF Göta Karlstad4:36.05
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSenior1500 m 6Sara ChristianssonSävedalens AIK4:36.37
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSenior5000 m 1Meraf BahtaHälle IF15:58.18
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSenior5000 m 2Samrawit MengsteabHälle IF16:00.59
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSenior5000 m 3Sara ChristianssonSävedalens AIK16:00.90
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSenior5000 m 4Emma DahlÖrgryte IS16:28.62
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSenior5000 m 5Johanna Widarsson NorbeckÖrgryte IS16:45.16
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSenior5000 m 6Johanna LarssonÖrgryte IS16:46.54
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSenior10 000 m 1Samrawit MengsteabHälle IF33:55.17
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSenior10 000 m 2Anastasia DenisovaSävedalens AIK34:15.13
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSenior10 000 m 3Charlotte AnderssonIFK Umeå34:40.91
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSenior10 000 m 4Linnéa SennströmHässelby SK34:44.87
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSenior10 000 m 5Sofia HjertTorsby LK35:09.01
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSenior10 000 m 6Johanna LarssonÖrgryte IS35:16.87
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSenior3000 m hinder 1Linn SöderholmSävedalens AIK9:48.01
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSenior3000 m hinder 2Emilia LillemoTäby IS9:49.36
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSenior3000 m hinder 3Caroline HögardhHässelby SK10:06.19
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSenior3000 m hinder 4Emma DahlÖrgryte IS10:20.05
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSenior3000 m hinder 5Julia SamuelssonHögby IF10:23.49
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSenior3000 m hinder 6Filippa HägglundUpsala IF10:32.04
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSenior100 m häck 1Hanna PalmqvistMölndals AIK13.72
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSenior100 m häck 2Julia WennerstenIK Ymer13.80
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSenior100 m häck 3Amanda HanssonHässelby SK13.97
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSenior100 m häck 4Elin LindebladKalmar SK14.02
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSenior100 m häck 5Amanda HolmbergHässelby SK14.22
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSenior100 m häck 6Katharina GråmanTyresö FK14.24
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSenior400 m häck 1Moa GranatVallentuna FK57.65
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSenior400 m häck 2Hanna KarlssonIF Göta Karlstad59.06
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSenior400 m häck 3Ebba SvantessonUpsala IF59.61
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSenior400 m häck 4Amanda HolmbergHässelby SK60.58
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSenior400 m häck 5Tyra LandinVästerås FK62.11
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSenior400 m häck 6Maria SödergrenTäby IS62.81
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSeniorHöjd 1Erika KinseyTrångsvikens IF1.88
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSeniorHöjd 2Bianca SalmingTurebergs FK1.88
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSeniorHöjd 3Sofie SkoogIF Göta Karlstad1.81
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSeniorHöjd 4Ingrid RongeIF Rigor1.81
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSeniorHöjd 5Matilda NilssonIFK Lund1.78
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSeniorHöjd 6Evelina ErlandssonIF Göta Karlstad1.74
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSeniorStav 1Linnea JönssonIFK Helsingborg4.01
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSeniorStav 2Ella UddenäsMalmö AI3.93
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSeniorStav 3Gabriella JönssonIFK Helsingborg3.93
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSeniorStav 4Tilda KapellHammarby IF3.71
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSeniorStav 5Malin DahlströmÖrgryte IS3.71
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSeniorStav =6Emelie BeckmanHässelby SK3.56
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSeniorStav =6Annika JönssonSpårvägens FK3.56
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSeniorLängd 1Khaddi SagniaUllevi FK6.81/-0.9
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSeniorLängd 2Kaiza KarlénIF Göta Karlstad6.50/+1.4
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSeniorLängd 3Maja ÅskagRåby-Rekarne FIF6.48/+1.9
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSeniorLängd 4Karolina SvenssonMarieby GIF6.40/+1.0
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSeniorLängd 5Malin Otterling MarmbrandtVästerås FK6.20/+0.9
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSeniorLängd 6Sandra TörnrosSpårvägens FK6.05/+0.8
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSeniorTresteg 1Aina GriksaiteSpårvägens FK13.78/+1.1
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSeniorTresteg 2Maja ÅskagRåby-Rekarne FIF13.44/-0.3
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSeniorTresteg 3Rebecka AbrahamssonÖrgryte IS13.35/+1.6
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSeniorTresteg 4Malin Otterling MarmbrandtVästerås FK13.07/+1.1
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSeniorTresteg 5Madeleine NilssonGefle IF12.54/+1.3
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSeniorTresteg 6Kajsa LindqvistUpsala IF12.40/-0.8
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSeniorKula 1Fanny RoosMalmö AI18.50
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSeniorKula 2Sara LennmanSpårvägens FK16.98
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSeniorKula 3Frida ÅkerströmHässelby SK15.96
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSeniorKula 4Maria NilssonIK Orient15.30
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSeniorKula 5Emilia MalmehedIF Göta Karlstad13.90
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSeniorKula 6Mathilda ErikssonMalmö AI13.79
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSeniorDiskus 1Caisa-Marie LindforsUpsala IF56.80
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSeniorDiskus 2Emma LjungbergSpårvägens FK54.60
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSeniorDiskus 3Fanny RoosMalmö AI54.10
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSeniorDiskus 4Mathilda ErikssonMalmö AI52.15
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSeniorDiskus 5Daniella PerssonSpårvägens FK50.36
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSeniorDiskus 6Jennifer RudbergIFK Växjö49.96
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSeniorSlägga 1Grete AhlbergHammarby IF67.34
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSeniorSlägga 2Sara ForssellMotala AIF65.77
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSeniorSlägga 3Tracey AnderssonUllevi FK63.57
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSeniorSlägga 4Eleni LarssonSpårvägens FK62.95
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSeniorSlägga 5Rebecka HallerthSpårvägens FK60.93
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSeniorSlägga 6Kristina AnderssonRåby-Rekarne FIF58.43
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSeniorSpjut 1Carolin NäslundIF Göta Karlstad51.90
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSeniorSpjut 2Bianca SalmingTurebergs FK51.68
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSeniorSpjut 3Matilda ElfgaardIFK Växjö51.32
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSeniorSpjut 4Elisabeth LithellKFUM Örebro51.21
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSeniorSpjut 5Sofi FlinkVästerås FK50.34
Friidrotts-SM Borås 27–29/8 2021UKSeniorSpjut 6Amanda OlssonSäffle FIK46.00
SM-JSM-USM mångkamp Ljungby 7-8/8 2021UMSeniorTiokamp1Fredrik SamuelssonHässelby SK7.757
SM-JSM-USM mångkamp Ljungby 7-8/8 2021UMSeniorTiokamp2Andreas GustafssonUpsala IF7.169
SM-JSM-USM mångkamp Ljungby 7-8/8 2021UMSeniorTiokamp3Rasmus ElfgaardHögby IF7.071
SM-JSM-USM mångkamp Ljungby 7-8/8 2021UMSeniorTiokamp4Philip StömneSpårvägens FK6.795
SM-JSM-USM mångkamp Ljungby 7-8/8 2021UMSeniorTiokamp5Jonathan CarbeÖrgryte IS6.549
SM-JSM-USM mångkamp Ljungby 7-8/8 2021UMSeniorTiokamp6Teodor SobczykHovslätts IK6.490
SM-JSM-USM mångkamp Ljungby 7-8/8 2021UKSeniorSjukamp1Bianca SalmingTurebergs FK6.101
SM-JSM-USM mångkamp Ljungby 7-8/8 2021UKSeniorSjukamp2Amanda HolmbergHässelby SK5.532
SM-JSM-USM mångkamp Ljungby 7-8/8 2021UKSeniorSjukamp3Lovisa KarlssonHögby IF5.047
SM-JSM-USM mångkamp Ljungby 7-8/8 2021UKSeniorSjukamp4Clara FalleniusHässelby SK4.893
SM-JSM-USM mångkamp Ljungby 7-8/8 2021UKSeniorSjukamp5Laura FodorHässelby SK4.814
SM-JSM-USM mångkamp Ljungby 7-8/8 2021UKSeniorSjukamp6Tiffanie MagnussonUpsala IF4.447
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UMSenior4x100 m 1Örgryte IS40.78
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UMSenior4x100 m 2Malmö AI40.89
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UMSenior4x100 m 3Ullevi FK40.93
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UMSenior4x100 m 4Upsala IF40.99
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UMSenior4x100 m 5Mölndals AIK42.19
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UMSenior4x400 m 1Örgryte IS3:08.86
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UMSenior4x400 m 2Malmö AI3:09.64
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UMSenior4x400 m 3Ullevi FK3:15.80
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UMSenior4x400 m 4Spårvägens FK3:16.21
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UMSenior4x400 m 5Turebergs FK3:20.68
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UMSenior4x400 m 6Huddinge AIS3:21.91
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UMSenior4x800 m 1Hässelby SK7:30.88
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UMSenior4x800 m 2Hälle IF7:31.20
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UMSenior4x800 m 3Mölndals AIK7:32.76
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UMSenior4x800 m 4Spårvägens FK7:33.46
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UMSenior4x800 m 5Malmö AI7:49.61
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UMSenior4x800 m 6Spårvägens FK8:01.64
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UMSenior4x1500 m 1Hässelby SK15:59.58
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UMSenior4x1500 m 2Hälle IF15:59.80
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UMSenior4x1500 m 3Spårvägens FK16:00.03
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UMSenior4x1500 m 4Mölndals AIK16:11.37
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UKSenior4x100 m 1Malmö AI44.53
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UKSenior4x100 m 2Ullevi FK45.27
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UKSenior4x100 m 3Spårvägens FK46.43
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UKSenior4x100 m 4IF Göta Karlstad46.54
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UKSenior4x100 m 5Mölndals AIK46.65
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UKSenior4x100 m 6Hässelby SK47.63
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UKSenior4x400 m 1Ullevi FK3:38.22
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UKSenior4x400 m 2IF Göta Karlstad3:40.42
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UKSenior4x400 m 3Hässelby SK3:43.80
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UKSenior4x400 m 4Spårvägens FK3:47.11
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UKSenior4x400 m 5Täby IS3:50.91
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UKSenior4x400 m 6Göteborgs KIK4:19.98
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UKSenior4x800 m 1Turebergs FK8:36.74
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UKSenior4x800 m 2IF Göta Karlstad8:50.85
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UKSenior4x800 m 3IFK Göteborg8:53.04
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UKSenior4x800 m 4Göteborgs KIK8:55.92
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UKSenior4x800 m 5Hässelby SK9:06.07
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UKSenior4x800 m 6Mölndals AIK9:10.31
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UKSenior3x1500 m 1Göteborgs KIK13:46.90
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UKSenior3x1500 m 2Örgryte IS13:53.95
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UKSenior3x1500 m 3Hässelby SK14:21.24
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UKSenior3x1500 m 4Mölndals AIK14:36.49
SM 24 timmar Skövde 24-25/7 2021UMSenior24 timmar1Bill ÖsterKarlshamns SK222.482
SM 24 timmar Skövde 24-25/7 2021UMSenior24 timmar2Erik OlofssonIF Mantra Sport216.698
SM 24 timmar Skövde 24-25/7 2021UMSenior24 timmar3Emir HalalkicIF Kville208.386
SM 24 timmar Skövde 24-25/7 2021UMSenior24 timmar4Daniel BrånnKFUM Örebro205.955
SM 24 timmar Skövde 24-25/7 2021UMSenior24 timmar5Mikael JonssonVästerås LK193.744
SM 24 timmar Skövde 24-25/7 2021UMSenior24 timmar6Anders SzalkaiSpårvägens FK190.434
SM 24 timmar Skövde 24-25/7 2021UKSenior24 timmar1Elin HarteliusIF Kville210.051
SM 24 timmar Skövde 24-25/7 2021UKSenior24 timmar2Annika JohansonSweden Runners IF178.907
SM 24 timmar Skövde 24-25/7 2021UKSenior24 timmar3Anna-Maria TrollsfjordSOK Knallen175.884
SM 24 timmar Skövde 24-25/7 2021UKSenior24 timmar4Louise KjellsonUmara SC173.031
SM 24 timmar Skövde 24-25/7 2021UKSenior24 timmar5Lisa AmundssonStrömstad LK169.877
SM 24 timmar Skövde 24-25/7 2021UKSenior24 timmar6Maria AckerotKvarnbyns LS139.569
SM 10 km Anderstorp 13/7 2021UMSenior10 km1Jonas GlansMalmö AI29:25
SM 10 km Anderstorp 13/7 2021UMSenior10 km2Samuel RussomHässelby SK29:27
SM 10 km Anderstorp 13/7 2021UMSenior10 km3David NilssonHögby IF29:28
SM 10 km Anderstorp 13/7 2021UMSenior10 km4Linus RosdalIK Akele29:38
SM 10 km Anderstorp 13/7 2021UMSenior10 km5Mustafa MohamedHälle IF29:41
SM 10 km Anderstorp 13/7 2021UMSenior10 km6Mohammad RezaSpårvägens FK29:45
SM 10 km Anderstorp 13/7 2021UKSenior10 km1Anastasia DenisovaSävedalens AIK34:13
SM 10 km Anderstorp 13/7 2021UKSenior10 km2Sanna MustonenHässelby SK34:17
SM 10 km Anderstorp 13/7 2021UKSenior10 km3Sara ChristianssonSävedalens AIK34:20
SM 10 km Anderstorp 13/7 2021UKSenior10 km4Hanna LindholmHuddinge AIS34:34
SM 10 km Anderstorp 13/7 2021UKSenior10 km5Leonie BalterFK Studenterna34:42
SM 10 km Anderstorp 13/7 2021UKSenior10 km6Johanna SalminenFK Studenterna35:05
SM 100 km Halmstad 4/7 2021UMSenior100 km1Elov OlssonOckelbo SK6:58:14
SM 100 km Halmstad 4/7 2021UMSenior100 km2Josef HamberIS Göta7:26:05
SM 100 km Halmstad 4/7 2021UMSenior100 km3Erik OlofssonIF Mantra Sport7:47:55
SM 100 km Halmstad 4/7 2021UMSenior100 km4Mattias NilssonOK Linné8:41:52
SM 100 km Halmstad 4/7 2021UMSenior100 km5Viktor GustafssonFalu IK8:58:28
SM 100 km Halmstad 4/7 2021UMSenior100 km6Alexander GianniniIFK Halmstad9:03:12
SM 100 km Halmstad 4/7 2021UKSenior100 km1Sofia SmedmanBillingen X-trail SC7:48:06
SM 100 km Halmstad 4/7 2021UKSenior100 km2Jessica SvärdHälle IF8:00:43
SM 100 km Halmstad 4/7 2021UKSenior100 km3Lina KarlssonEn av Tre RC8:28:20
SM 100 km Halmstad 4/7 2021UKSenior100 km4Beatrice TaavoFalkenbergs RR8:55:54
SM 100 km Halmstad 4/7 2021UKSenior100 km5Nikita SteinerHässelby SK9:21:17
SM 100 km Halmstad 4/7 2021UKSenior100 km6Anna HedenfeldtVäxjö LK9:28:30
Lag-SM Halmstad 29/6 2021UMSeniorLag1Hässelby SK99
Lag-SM Halmstad 29/6 2021UMSeniorLag2Örgryte IS92
Lag-SM Halmstad 29/6 2021UMSeniorLag3Malmö AI90
Lag-SM Halmstad 29/6 2021UMSeniorLag4Spårvägens FK90
Lag-SM Halmstad 29/6 2021UMSeniorLag5Ullevi FK80
Lag-SM Halmstad 29/6 2021UMSeniorLag6Upsala IF79
Lag-SM Halmstad 29/6 2021UKSeniorLag1Hässelby SK107
Lag-SM Halmstad 29/6 2021UKSeniorLag2IF Göta Karlstad103
Lag-SM Halmstad 29/6 2021UKSeniorLag3Spårvägens FK98
Lag-SM Halmstad 29/6 2021UKSeniorLag4Ullevi FK84
Lag-SM Halmstad 29/6 2021UKSeniorLag5Upsala IF82
Lag-SM Halmstad 29/6 2021UKSeniorLag6Örgryte IS72
ISM Malmö 19-21/2 2021IMSenior60 m 1Odain RoseSpårvägens FK6.73
ISM Malmö 19-21/2 2021IMSenior60 m 2Henrik LarssonIF Göta Karlstad6.74
ISM Malmö 19-21/2 2021IMSenior60 m 3Thomas JonesIFK Växjö6.83
ISM Malmö 19-21/2 2021IMSenior60 m 4Viktor ThorStrands IF6.84
ISM Malmö 19-21/2 2021IMSenior60 m 5Simon PlesseUpsala IF6.87
ISM Malmö 19-21/2 2021IMSenior60 m 6William ThorStrands IF6.89
ISM Malmö 19-21/2 2021IMSenior200 m 1Kasper KadestålMalmö AI21.61
ISM Malmö 19-21/2 2021IMSenior200 m 2Emil JohanssonTurebergs FK21.76
ISM Malmö 19-21/2 2021IMSenior200 m 3Desmond RogoUpsala IF22.09
ISM Malmö 19-21/2 2021IMSenior200 m 4Dennis OtienoHammarby IF22.23
ISM Malmö 19-21/2 2021IMSenior400 m 1Carl BengtströmÖrgryte IS46.59
ISM Malmö 19-21/2 2021IMSenior400 m 2Emil JohanssonTurebergs FK47.97
ISM Malmö 19-21/2 2021IMSenior400 m 3Erik MartinssonUpsala IF48.20
ISM Malmö 19-21/2 2021IMSenior400 m 4Anders PihlbladÖrgryte IS48.32
ISM Malmö 19-21/2 2021IMSenior800 m 1Andreas KramerUllevi FK1:49.19
ISM Malmö 19-21/2 2021IMSenior800 m 2Joakim AnderssonSpårvägens FK1:49.84
ISM Malmö 19-21/2 2021IMSenior800 m 3Felix FrancoisÖrgryte IS1:50.18
ISM Malmö 19-21/2 2021IMSenior800 m 4Yared KidaneEskilstuna FI1:51.23
ISM Malmö 19-21/2 2021IMSenior800 m 5Benjamin ÅbergHälle IF1:52.58
ISM Malmö 19-21/2 2021IMSenior800 m 6Alexander LundskogUllevi FK1:54.89
ISM Malmö 19-21/2 2021IMSenior1500 m 1Johan RogestedtF Stenungsunds FI3:50.52
ISM Malmö 19-21/2 2021IMSenior1500 m 2Robin RohlénIFK Umeå3:51.76
ISM Malmö 19-21/2 2021IMSenior1500 m 3Samuel PihlströmHälle IF3:51.87
ISM Malmö 19-21/2 2021IMSenior1500 m 4Estifanos FaidSpårvägens FK3:52.01
ISM Malmö 19-21/2 2021IMSenior1500 m 5Alexander NilssonMölndals AIK3:52.07
ISM Malmö 19-21/2 2021IMSenior1500 m 6Efrem BrhaneVästerås FK3:52.28
ISM Malmö 19-21/2 2021IMSenior3000 m 1Vidar JohanssonSävedalens AIK8:03.63
ISM Malmö 19-21/2 2021IMSenior3000 m 2Mohammad RezaSpårvägens FK8:04.18
ISM Malmö 19-21/2 2021IMSenior3000 m 3Suldan HassanUllevi FK8:04.81
ISM Malmö 19-21/2 2021IMSenior3000 m 4Jonatan FridolfssonSävedalens AIK8:05.81
ISM Malmö 19-21/2 2021IMSenior3000 m 5Oliver LöfqvistSpårvägens FK8:08.64
ISM Malmö 19-21/2 2021IMSenior3000 m 6Jonatan GustafssonKFUM Örebro8:09.56
ISM Malmö 19-21/2 2021IMSenior60 m häck 1Max HreljaMalmö AI7.73
ISM Malmö 19-21/2 2021IMSenior60 m häck 2Petter GustafssonÖrgryte IS7.98
ISM Malmö 19-21/2 2021IMSenior60 m häck 3Anton LevinMalmö AI8.06
ISM Malmö 19-21/2 2021IMSenior60 m häck 4Staffan RisbergTurebergs FK8.23
ISM Malmö 19-21/2 2021IMSenior60 m häck 5Oscar HjermKA 2 IF8.24
ISM Malmö 19-21/2 2021IMSenior60 m häck 6Rasmus ElfgaardHögby IF8.31
ISM Malmö 19-21/2 2021IMSeniorHöjd 1Fabian DelrydTäby IS2.17
ISM Malmö 19-21/2 2021IMSeniorHöjd 2Emil UhlinFalu IK2.11
ISM Malmö 19-21/2 2021IMSeniorHöjd 3Arvid RybergIF Göta Karlstad2.08
ISM Malmö 19-21/2 2021IMSeniorHöjd 4Oskar LundqvistUpsala IF2.05
ISM Malmö 19-21/2 2021IMSeniorHöjd 5Melwin Lycke HolmKils AIK2.01
ISM Malmö 19-21/2 2021IMSeniorHöjd 6Samuel FranssonMalmö AI2.01
ISM Malmö 19-21/2 2021IMSeniorStav 1Melker Svärd JacobssonÖrgryte IS5.40
ISM Malmö 19-21/2 2021IMSeniorStav 2Robin JacobssonUllevi FK5.10
ISM Malmö 19-21/2 2021IMSeniorStav 3Emil CarlssonIFK Växjö5.03
ISM Malmö 19-21/2 2021IMSeniorStav 4Marcus NilssonHögby IF5.03
ISM Malmö 19-21/2 2021IMSeniorStav 5Carl SténsonHellas FK4.96
ISM Malmö 19-21/2 2021IMSeniorStav 6William AskerÖrgryte IS4.76
ISM Malmö 19-21/2 2021IMSeniorLängd 1Thobias MontlerMalmö AI8.13
ISM Malmö 19-21/2 2021IMSeniorLängd 2Jesper HellströmHässelby SK7.43
ISM Malmö 19-21/2 2021IMSeniorLängd 3Caleb ConableMalmö AI7.41
ISM Malmö 19-21/2 2021IMSeniorLängd 4Andreas OtterlingIFK Lidingö7.32
ISM Malmö 19-21/2 2021IMSeniorLängd 5Andreas CarlssonIK Ymer7.31
ISM Malmö 19-21/2 2021IMSeniorLängd 6Oliwer DanielssonUllevi FK7.21
ISM Malmö 19-21/2 2021IMSeniorTresteg 1Jesper HellströmHässelby SK16.69
ISM Malmö 19-21/2 2021IMSeniorTresteg 2Gabriel WallmarkÖrgryte IS15.51
ISM Malmö 19-21/2 2021IMSeniorTresteg 3Isak PerssonÖrgryte IS15.36
ISM Malmö 19-21/2 2021IMSeniorTresteg 4Erik EhrlinHammarby IF15.35
ISM Malmö 19-21/2 2021IMSeniorTresteg 5Artur EngströmÖrgryte IS15.23
ISM Malmö 19-21/2 2021IMSeniorTresteg 6Gustaf BålströmUllevi FK14.90
ISM Malmö 19-21/2 2021IMSeniorKula 1Wictor PeterssonMalmö AI21.13
ISM Malmö 19-21/2 2021IMSeniorKula 2Jesper ArbingeSpårvägens FK18.84
ISM Malmö 19-21/2 2021IMSeniorKula 3Viktor GardenkransUpsala IF18.09
ISM Malmö 19-21/2 2021IMSeniorKula 4Arwid KoskinenUllevi FK17.49
ISM Malmö 19-21/2 2021IMSeniorKula 5Gabriel HeenHässelby SK16.34
ISM Malmö 19-21/2 2021IMSeniorKula 6Marcus NilssonHögby IF15.71
ISM Malmö 19-21/2 2021IMSeniorVikt 1Ragnar CarlssonHässelby SK23.24
ISM Malmö 19-21/2 2021IMSeniorVikt 2Simon PetterssonHässelby SK19.81
ISM Malmö 19-21/2 2021IMSeniorVikt 3Hugo SörbyUpsala IF19.15
ISM Malmö 19-21/2 2021IMSeniorVikt 4Karl LudvikTurebergs FK17.93
ISM Malmö 19-21/2 2021IMSeniorVikt 5Leo BystedtVästerås FK17.68
ISM Malmö 19-21/2 2021IMSeniorVikt 6Johannes NilssonVästerås FK16.12
ISM Malmö 19-21/2 2021IKSenior60 m 1Claudia PaytonUllevi FK7.30
ISM Malmö 19-21/2 2021IKSenior60 m 2Julia HenrikssonIFK Helsingborg7.46
ISM Malmö 19-21/2 2021IKSenior60 m 3Nikki AnderbergMalmö AI7.48
ISM Malmö 19-21/2 2021IKSenior60 m 4Irene EkelundSpårvägens FK7.51
ISM Malmö 19-21/2 2021IKSenior60 m 5Elin ÖstlundKFUM Örebro7.52
ISM Malmö 19-21/2 2021IKSenior60 m 6Emma JanssonKFUM Örebro7.60
ISM Malmö 19-21/2 2021IKSenior200 m 1Moa HjelmerSpårvägens FK23.74
ISM Malmö 19-21/2 2021IKSenior200 m 2Daniella BuskMalmö AI23.90
ISM Malmö 19-21/2 2021IKSenior200 m 3Denise ErikssonÖrgryte IS24.28
ISM Malmö 19-21/2 2021IKSenior200 m 4Lisa LiljaUllevi FK24.54
ISM Malmö 19-21/2 2021IKSenior400 m 1Moa HjelmerSpårvägens FK54.91
ISM Malmö 19-21/2 2021IKSenior400 m 2Amanda HolmbergLidköpings IS56.30
ISM Malmö 19-21/2 2021IKSenior400 m 3Hanna KarlssonIF Göta Karlstad56.30
ISM Malmö 19-21/2 2021IKSenior400 m 4Linnea KillanderMalmö AI56.99
ISM Malmö 19-21/2 2021IKSenior800 m 1Lovisa LindhUllevi FK2:03.77
ISM Malmö 19-21/2 2021IKSenior800 m 2Gaël De ConinckSävedalens AIK2:05.81
ISM Malmö 19-21/2 2021IKSenior800 m 3Alice Magnell MillánEskilstuna FI2:07.06
ISM Malmö 19-21/2 2021IKSenior800 m 4Madeleine Björlin-DelmarIFK Göteborg2:08.55
ISM Malmö 19-21/2 2021IKSenior800 m 5Lova PermanIF Göta Karlstad2:09.88
ISM Malmö 19-21/2 2021IKSenior800 m 6Elvira BredinTurebergs FK2:11.14
ISM Malmö 19-21/2 2021IKSenior1500 m 1Samrawit MengsteabHälle IF4:20.33
ISM Malmö 19-21/2 2021IKSenior1500 m 2Alice Magnell MillánEskilstuna FI4:20.51
ISM Malmö 19-21/2 2021IKSenior1500 m 3Linn NilssonHälle IF4:20.56
ISM Malmö 19-21/2 2021IKSenior1500 m 4Gaël De ConinckSävedalens AIK4:23.01
ISM Malmö 19-21/2 2021IKSenior1500 m 5Nora LundinHammarby IF4:23.56
ISM Malmö 19-21/2 2021IKSenior1500 m 6Olivia WeslienIF Göta Karlstad4:24.19
ISM Malmö 19-21/2 2021IKSenior3000 m 1Meraf BahtaHälle IF9:08.56
ISM Malmö 19-21/2 2021IKSenior3000 m 2Samrawit MengsteabHälle IF9:09.73
ISM Malmö 19-21/2 2021IKSenior3000 m 3Linn NilssonHälle IF9:09.82
ISM Malmö 19-21/2 2021IKSenior3000 m 4Sara ChristianssonSävedalens AIK9:12.06
ISM Malmö 19-21/2 2021IKSenior3000 m 5Lisa BergdahlSävedalens AIK9:41.76
ISM Malmö 19-21/2 2021IKSenior3000 m 6Elsa WalleniusVästerås FK9:44.72
ISM Malmö 19-21/2 2021IKSenior60 m häck 1Julia WennerstenIK Ymer8.38
ISM Malmö 19-21/2 2021IKSenior60 m häck 2Tess Hertz SaebböGöteborgs KIK8.53
ISM Malmö 19-21/2 2021IKSenior60 m häck 3Amanda HolmbergLidköpings IS8.60
ISM Malmö 19-21/2 2021IKSenior60 m häck 4Estelle MontlerUllevi FK8.64
ISM Malmö 19-21/2 2021IKSenior60 m häck 5Tilde JohanssonFalkenbergs IK8.66
ISM Malmö 19-21/2 2021IKSenior60 m häck 6Elin LindebladKalmar SK8.71
ISM Malmö 19-21/2 2021IKSeniorHöjd 1Maja NilssonÖrgryte IS1.91
ISM Malmö 19-21/2 2021IKSeniorHöjd 2Sofie SkoogIF Göta Karlstad1.85
ISM Malmö 19-21/2 2021IKSeniorHöjd 3Louise EkmanGefle IF1.83
ISM Malmö 19-21/2 2021IKSeniorHöjd 4Matilda NilssonIFK Lund1.80
ISM Malmö 19-21/2 2021IKSeniorHöjd 5Evelina ErlandssonIF Göta Karlstad1.77
ISM Malmö 19-21/2 2021IKSeniorHöjd 6Klara RådboHässelby SK1.69
ISM Malmö 19-21/2 2021IKSeniorStav 1Michaela MeijerÖrgryte IS4.47
ISM Malmö 19-21/2 2021IKSeniorStav 2Linnea JönssonIFK Helsingborg4.20
ISM Malmö 19-21/2 2021IKSeniorStav 3Sara WinbergTäby IS4.20
ISM Malmö 19-21/2 2021IKSeniorStav 4Gabriella JönssonIFK Helsingborg4.02
ISM Malmö 19-21/2 2021IKSeniorStav 5Ellen OlssonWärnamo SK3.91
ISM Malmö 19-21/2 2021IKSeniorStav 6Malin DahlströmÖrgryte IS3.91
ISM Malmö 19-21/2 2021IKSeniorLängd 1Khaddi SagniaUllevi FK6.64
ISM Malmö 19-21/2 2021IKSeniorLängd 2Malin Otterling MarmbrandtVästerås FK6.39
ISM Malmö 19-21/2 2021IKSeniorLängd 3Kaiza KarlénIF Göta Karlstad6.28
ISM Malmö 19-21/2 2021IKSeniorLängd 4Tilde JohanssonFalkenbergs IK6.15
ISM Malmö 19-21/2 2021IKSeniorLängd 5Jenny LestanderÖrgryte IS6.13
ISM Malmö 19-21/2 2021IKSeniorLängd 6Sandra TörnrosSpårvägens FK6.00
ISM Malmö 19-21/2 2021IKSeniorTresteg 1Maja ÅskagRåby-Rekarne FIF13.67
ISM Malmö 19-21/2 2021IKSeniorTresteg 2Aina GriksaiteSpårvägens FK13.34
ISM Malmö 19-21/2 2021IKSeniorTresteg 3Rebecka AbrahamssonÖrgryte IS13.23
ISM Malmö 19-21/2 2021IKSeniorTresteg 4Malin Otterling MarmbrandtVästerås FK12.82
ISM Malmö 19-21/2 2021IKSeniorTresteg 5Jenny LestanderÖrgryte IS12.60
ISM Malmö 19-21/2 2021IKSeniorTresteg 6Emma EhrlinHammarby IF12.00
ISM Malmö 19-21/2 2021IKSeniorKula 1Fanny RoosMalmö AI18.51
ISM Malmö 19-21/2 2021IKSeniorKula 2Sara LennmanSpårvägens FK16.91
ISM Malmö 19-21/2 2021IKSeniorKula 3Frida ÅkerströmHässelby SK16.77
ISM Malmö 19-21/2 2021IKSeniorKula 4Axelina JohanssonHässelby SK16.72
ISM Malmö 19-21/2 2021IKSeniorKula 5Mathilda ErikssonMalmö AI13.48
ISM Malmö 19-21/2 2021IKSeniorKula 6Emilia MalmehedIF Göta Karlstad13.43
ISM Malmö 19-21/2 2021IKSeniorVikt 1Ida StormMalmö AI23.42
ISM Malmö 19-21/2 2021IKSeniorVikt 2Eleni LarssonSpårvägens FK20.77
ISM Malmö 19-21/2 2021IKSeniorVikt 3Grete AhlbergHammarby IF20.58
ISM Malmö 19-21/2 2021IKSeniorVikt 4Sara ForssellMotala AIF19.67
ISM Malmö 19-21/2 2021IKSeniorVikt 5Linnea JönssonUpsala IF18.90
ISM Malmö 19-21/2 2021IKSeniorVikt 6Rebecka HallerthSpårvägens FK18.14
ISM mångkamp Örebro 30-31/1 2021IMSeniorSjukamp 1Fredrik SamuelssonHässelby SK5.728
ISM mångkamp Örebro 30-31/1 2021IMSeniorSjukamp 2Marcus NilssonHögby IF5.714
ISM mångkamp Örebro 30-31/1 2021IMSeniorSjukamp 3Emil UhlinFalu IK5.657
ISM mångkamp Örebro 30-31/1 2021IMSeniorSjukamp 4Andreas GustafssonUpsala IF5.607
ISM mångkamp Örebro 30-31/1 2021IMSeniorSjukamp 5Nicklas KarlssonFalu IK4.846
ISM mångkamp Örebro 30-31/1 2021IMSeniorSjukamp 6Rasmus ElfgaardHögby IF3.810
ISM mångkamp Örebro 30-31/1 2021IKSeniorFemkamp 1Amanda HolmbergLidköpings IS4.075
ISM mångkamp Örebro 30-31/1 2021IKSeniorFemkamp 2Sofia LindeTäby IS4.002
ISM mångkamp Örebro 30-31/1 2021IKSeniorFemkamp 3Tuvalisa RosenquistIF Tjalve3.982
ISM mångkamp Örebro 30-31/1 2021IKSeniorFemkamp 4Klara RådboHässelby SK3.967
ISM mångkamp Örebro 30-31/1 2021IKSeniorFemkamp 5Sophie ReidIK Ymer3.580
ISM mångkamp Örebro 30-31/1 2021IKSeniorFemkamp 6Clara FalleniusHässelby SK3.565