Start Filtrering Smfriidrott.com Friidrott.se

SM-pokalen - filtrering

Sök i ett eller flera fält nedan. Exempel: Åldersgrupp: Välj "Juniorer" för att få fram ålderskategorin 18-22 år.

Exempel 2: Välj Ullevi FK vid klubb näst längst ner och tryck på "Sök". Då visas först placering, poäng och antal poängplatser följt av de aktiva som tog poäng. Eller sök på "Tävling: ISM Gävle 17-18/2 2018" samt "Klubb: Malmö AI" för att se hur många och vilka topp-6-placeringar MAI tog.

Sammanställd av jonas.hedman@friidrott.se

Välj filtrering









Poängtabellen

Aktuell filtrering: 2021, Ungdom
PlacKlubbPoängAntalMKM22P19P17K22F19F17P16P15F16F15
1Hässelby SK564323.510.56.255.50.59.75
2Mölndals AIK48.753316172.755.57.5
3IFK Göteborg48.5311220.5853
4Malmö AI42.7536867.57.7576.5
5Upsala IF37.75285.7520.750.252.56.252.25
6Turebergs FK37334.53.57.130.521.38
7Västerås FK33.521184110.5
8Örgryte IS31.7515281.52.25
9Hammarby IF28291.51.59.53.512
10Danderyds SK27.251515.5110.75
11IFK Växjö23.6323123.51.753.52.88
12IFK Halmstad20.25123.51510.75
KA 2 IF20.251911.5110.54.51.75
14IF Göta Karlstad19.5143.55.51.258.50.75
15Hälle IF1913112.53.52
16IFK Lund18.513131.53.750.25
Bromma IF18.5193.53.525.54
KFUM Örebro18.5170.25102.254.751.25
19Ullevi FK16.759212.51.50.75
20Vallentuna FK15615
21Klippans FK14.5124.546
22Högby IF13.7561.511.50.75
23Hanvikens SK13.596.56.50.250.25
24Täby IS13.25101.56.52.252.50.250.25
25Falu IK12.57120.5
26Sundsvalls FI12.08155.3322.7511
27Kils AIK12593
28Skruvs IF10.5655.5
29IFK Helsingborg1013127
30IS Göta9.549.5
31Linköpings GIF8.5553.5
32Spårvägens FK8.38910.254.632.5
33IK Lerum FI8.256611.25
Råby-Rekarne FIF8.2572.53.7511
35IFK Lidingö7.7552.55.25
36Tyresö FK7.587.5
Alunda SK7.570.52.540.5
38Gefle IF7.257250.25
39Huddinge AIS7.13110.750.50.754.630.5
40Ljungby FIK757
41IF Rigor6.5323.51
42Marieby GIF6.2546.25
43Östersunds GIF5.7533.52.25
44Östhammar FI5.2523.51.75
IF Kville5.2542.511.75
46Höörs IS4.524.5
Hellas FK4.524.5
48IFK Märsta4.2534.25
Boden FI4.2534.25
IF Tjalve4.2560.51.750.750.750.5
Alingsås IF4.2544.25
Piteå IF4.25440.25
53IKHP Huskvarna4322
Tullinge FI4612.750.25
55Åhus FIK3.7531.511.25
56Fredrikshofs FIF3.513.5
57Varbergs GIF3.38611.630.75
58IK Ymer3.2560.52.75
Värmdö IF3.2533.25
60Nyköpings BIS3312
61Trollhättan FIK2.7540.52.25
62Sävedalens AIK2.542.250.25
IF Hagen2.532.5
Skellefteå AIK2.512.5
65Brattås CK2.2522.25
66Kvarnsvedens GoIF212
Ärla IF222
IFK Sunne232
Ystads IF222
Brännans IF212
71IFK Umeå1.7540.50.250.250.75
Ransäters AIS1.7511.75
Säffle FIK1.7511.75
Luleå FIF1.7511.75
IF Udd1.75410.75
76IFK Mora1.5210.5
Falkenbergs IK1.521.5
Motala AIF1.521.5
Tyft Arena IF1.531.5
SK Bore1.531.5
81Väsby IK1.2511.25
IK Finish1.25310.25
Katrineholms SK1.2511.25
Karlskoga FI1.2520.50.75
85Umedalens IF111
86IK Wilske0.7510.75
Ängelholms IF0.7510.75
Bohus IF0.7520.250.5
Säters IF0.7510.75
Lidköpings IS0.7510.75
91Björnstorps IF0.520.5
Bollnäs FIK0.510.5
Tierps IF0.510.5
IF Rinkeby Run0.510.5
Ludvika FFI0.510.5
Heleneholms IF0.510.5
Fjugesta IF0.510.5
IF Vingarna0.510.5
99Roma IF0.2510.25
Hjärnarps OL0.2510.25
Hässleholms AIS0.2510.25
Eslövs AI0.2510.25
103Strands IF0.1710.17

Relaterade resultat
TävlingUte/InneKlassÅldersgr.GrenPlac.nameKlubbResultat
SM terräng Höganäs 23-24/10 2021UP17Ungdom3.6 km terräng 1Jonathan GrahnMölndals AIK10:49
SM terräng Höganäs 23-24/10 2021UP17Ungdom3.6 km terräng 2Linus JanssonHässelby SK11:17
SM terräng Höganäs 23-24/10 2021UP17Ungdom3.6 km terräng 3Gabriel ClaessonIKHP Huskvarna11:18
SM terräng Höganäs 23-24/10 2021UP17Ungdom3.6 km terräng 4Jonas MagnussonHälle IF11:23
SM terräng Höganäs 23-24/10 2021UP17Ungdom3.6 km terräng 5Nils HolmHammarby IF11:36
SM terräng Höganäs 23-24/10 2021UP17Ungdom3.6 km terräng 6Jonas SerryIF Rinkeby Run12:10
SM terräng Höganäs 23-24/10 2021UP17UngdomLag1Västerås FK23
SM terräng Höganäs 23-24/10 2021UP17UngdomLag2Hälle IF39
SM terräng Höganäs 23-24/10 2021UP17UngdomLag3Hässelby SK43
SM terräng Höganäs 23-24/10 2021UP17UngdomLag4Högby IF62
SM terräng Höganäs 23-24/10 2021UP16Ungdom3.6 km terräng 1Markus AnderssonVästerås FK11:13
SM terräng Höganäs 23-24/10 2021UP16Ungdom3.6 km terräng 2Felix PerssonVästerås FK11:17
SM terräng Höganäs 23-24/10 2021UP16Ungdom3.6 km terräng 3Marcus AskerMalmö AI11:23
SM terräng Höganäs 23-24/10 2021UP16Ungdom3.6 km terräng 4Abdirahman AliHögby IF11:27
SM terräng Höganäs 23-24/10 2021UP16Ungdom3.6 km terräng 5Milian HentschkeTullinge FI11:29
SM terräng Höganäs 23-24/10 2021UP16Ungdom3.6 km terräng 6Noah KrikströmHjärnarps OL11:35
SM terräng Höganäs 23-24/10 2021UP15Ungdom3.6 km terräng 1Karl OttfalkIFK Lidingö10:56
SM terräng Höganäs 23-24/10 2021UP15Ungdom3.6 km terräng 2Alexander HäggHässelby SK11:31
SM terräng Höganäs 23-24/10 2021UP15Ungdom3.6 km terräng 3Max ÖsterbergVärmdö IF11:31
SM terräng Höganäs 23-24/10 2021UP15Ungdom3.6 km terräng 4Felix JohnssonUpsala IF11:45
SM terräng Höganäs 23-24/10 2021UP15Ungdom3.6 km terräng 5Lowe Fuxe BarkvallTurebergs FK11:57
SM terräng Höganäs 23-24/10 2021UP15Ungdom3.6 km terräng 6Ola LeireMölndals AIK12:04
SM terräng Höganäs 23-24/10 2021UP15UngdomLag1Hässelby SK30
SM terräng Höganäs 23-24/10 2021UP15UngdomLag2Mölndals AIK33
SM terräng Höganäs 23-24/10 2021UP15UngdomLag3Turebergs FK46
SM terräng Höganäs 23-24/10 2021UF17Ungdom3.6 km terräng 1Ida KnutssonUpsala IF12:53
SM terräng Höganäs 23-24/10 2021UF17Ungdom3.6 km terräng 2Johanna HofvendahlIS Göta13:04
SM terräng Höganäs 23-24/10 2021UF17Ungdom3.6 km terräng 3Saga ProvciIFK Göteborg13:05
SM terräng Höganäs 23-24/10 2021UF17Ungdom3.6 km terräng 4Alma SvantessonMölndals AIK13:24
SM terräng Höganäs 23-24/10 2021UF17Ungdom3.6 km terräng 5Elina HellgrenVallentuna FK13:53
SM terräng Höganäs 23-24/10 2021UF17Ungdom3.6 km terräng 6Dina CangeMölndals AIK14:54
SM terräng Höganäs 23-24/10 2021UF17UngdomLag1Upsala IF21
SM terräng Höganäs 23-24/10 2021UF17UngdomLag2IFK Göteborg30
SM terräng Höganäs 23-24/10 2021UF17UngdomLag3Mölndals AIK47
SM terräng Höganäs 23-24/10 2021UF16Ungdom3.6 km terräng 1Paulina HultbergAlingsås IF12:35
SM terräng Höganäs 23-24/10 2021UF16Ungdom3.6 km terräng 2Ebba CronholmLjungby FIK12:36
SM terräng Höganäs 23-24/10 2021UF16Ungdom3.6 km terräng 3Agnes ThundalIFK Göteborg12:42
SM terräng Höganäs 23-24/10 2021UF16Ungdom3.6 km terräng 4Lowa BranthUpsala IF12:54
SM terräng Höganäs 23-24/10 2021UF16Ungdom3.6 km terräng 5Alva BjörkTrollhättan FIK12:58
SM terräng Höganäs 23-24/10 2021UF16Ungdom3.6 km terräng 6Sofia WallénÄrla IF13:03
SM terräng Höganäs 23-24/10 2021UF15Ungdom3.6 km terräng 1Wilma EhrnborgMölndals AIK12:57
SM terräng Höganäs 23-24/10 2021UF15Ungdom3.6 km terräng 2Hannah KinaneHässelby SK13:01
SM terräng Höganäs 23-24/10 2021UF15Ungdom3.6 km terräng 3Linn AdolfssonHässelby SK13:23
SM terräng Höganäs 23-24/10 2021UF15Ungdom3.6 km terräng 4Ella LaineKarlskoga FI13:41
SM terräng Höganäs 23-24/10 2021UF15Ungdom3.6 km terräng 5Stina TagessonIK Ymer13:54
SM terräng Höganäs 23-24/10 2021UF15Ungdom3.6 km terräng 6Elsa TagessonIK Ymer13:57
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP15Ungdom80 m 1Filip OlssonBromma IF9.02
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP15Ungdom80 m 2William TrulssonMalmö AI9.05
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP15Ungdom80 m 3Melker JensfeltMalmö AI9.24
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP15Ungdom80 m 4Edvin SidwallDanderyds SK9.55
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP15Ungdom80 m 5Albin EdinIFK Göteborg9.56
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP15Ungdom80 m 6Kalel MudingayIFK Lund9.65
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP15Ungdom300 m 1William TrulssonMalmö AI35.07
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP15Ungdom300 m 2Samuel JönssonÅhus FIK36.25
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP15Ungdom300 m 3Leo BergmanHälle IF36.62
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP15Ungdom300 m 4Leon Ölmerud KjellmanSundsvalls FI36.74
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP15Ungdom300 m 5Ludwig PerssonIF Vingarna37.24
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP15Ungdom300 m 6Erik AnderssonSpårvägens FK38.20
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP15Ungdom800 m 1Karl OttfalkIFK Lidingö1:58.86
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP15Ungdom800 m 2Erik NederheimTäby IS2:01.09
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP15Ungdom800 m 3Alexander HäggHässelby SK2:03.26
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP15Ungdom800 m 4Elliot JannertIF Tjalve2:06.11
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP15Ungdom800 m 5Moltas AustrellHeleneholms IF2:06.59
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP15Ungdom800 m 6Gabriel HanflerIFK Helsingborg2:07.91
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP15Ungdom2000 m 1Karl OttfalkIFK Lidingö5:40.69
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP15Ungdom2000 m 2Erik NederheimTäby IS5:50.89
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP15Ungdom2000 m 3Alexander HäggHässelby SK5:51.77
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP15Ungdom2000 m 4Filip JonssonHälle IF5:53.10
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP15Ungdom2000 m 5Max ÖsterbergVärmdö IF5:54.57
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP15Ungdom2000 m 6Albert ZieglerKFUM Örebro6:02.87
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP15Ungdom1500 m hinder 1Max ÖsterbergVärmdö IF4:34.68
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP15Ungdom1500 m hinder 2Filip JonssonHälle IF4:37.59
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP15Ungdom1500 m hinder 3Folke ErikssonKFUM Örebro4:39.49
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP15Ungdom1500 m hinder 4Felix JohnssonUpsala IF4:39.94
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP15Ungdom1500 m hinder 5Filip HerreHammarby IF4:39.96
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP15Ungdom1500 m hinder 6Albin BjörkMölndals AIK4:56.44
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP15Ungdom80 m häck 1Hugo KündigIFK Göteborg10.71
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP15Ungdom80 m häck 2Akilles TeglbjaergKA 2 IF10.79
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP15Ungdom80 m häck 3Filip OlssonBromma IF10.85
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP15Ungdom80 m häck 4Elias KapellHammarby IF11.27
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP15Ungdom80 m häck 5Albin EdinIFK Göteborg11.29
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP15Ungdom80 m häck 6Jacob Semb-JosefsonTurebergs FK11.43
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP15Ungdom300 m häck 1Hugo KündigIFK Göteborg39.11
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP15Ungdom300 m häck 2Sigge BergentzKFUM Örebro39.45
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP15Ungdom300 m häck 3Elias KapellHammarby IF39.66
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP15Ungdom300 m häck 4Albin EdinIFK Göteborg39.74
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP15Ungdom300 m häck 5Filip HerreHammarby IF40.59
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP15Ungdom300 m häck 6Emil KlockarHuddinge AIS40.82
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP15UngdomHöjd 1Gustav KällströmTurebergs FK1.85
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP15UngdomHöjd 2Gustav MalmkvistKatrineholms SK1.82
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP15UngdomHöjd 3Adam GreszkiewiczIFK Helsingborg1.82
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP15UngdomHöjd 4Julius WiklundIK Wilske1.79
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP15UngdomHöjd =5Jonathan EdbergTurebergs FK1.79
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP15UngdomHöjd =5Oliver EricssonSpårvägens FK1.79
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP15UngdomStav 1Jacob Semb-JosefsonTurebergs FK4.12
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP15UngdomStav 2Viggo BergströmIFK Växjö4.07
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP15UngdomStav 3Hugo EngkvistUpsala IF3.97
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP15UngdomStav 4Hampus HilldingKFUM Örebro3.92
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP15UngdomStav 5Isak BergströmIFK Växjö3.87
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP15UngdomStav 6Aron GullbergHammarby IF3.82
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP15UngdomLängd 1Melker JensfeltMalmö AI7.16w/+2.4
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP15UngdomLängd 2Filip OlssonBromma IF6.95/+2.0
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP15UngdomLängd 3Oliver EricssonSpårvägens FK6.76w/+4.2
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP15UngdomLängd 4Elias KapellHammarby IF6.11/+1.6
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP15UngdomLängd 5Leo BergmanHälle IF6.08/+1.0
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP15UngdomLängd 6Leon Ölmerud KjellmanSundsvalls FI5.97w/+3.0
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP15UngdomTresteg 1Oliver EricssonSpårvägens FK13.30/+1.9
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP15UngdomTresteg 2Kristoffer EnemanIFK Göteborg13.03/+0.7
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP15UngdomTresteg 3Oliver MostertKA 2 IF12.92/+1.5
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP15UngdomTresteg 4Kim WingrenBromma IF12.46/-0.6
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP15UngdomTresteg 5Adam GreszkiewiczIFK Helsingborg11.84/-0.6
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP15UngdomTresteg 6Viktor VartiaIFK Helsingborg11.83/+0.4
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP15UngdomKula 1Akilles TeglbjaergKA 2 IF14.18
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP15UngdomKula 2Ludvig FredmanIFK Märsta14.18
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP15UngdomKula 3Daniel BirgerssonNyköpings BIS14.17
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP15UngdomKula 4Elias KapellHammarby IF13.98
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP15UngdomKula 5Joel HolgerssonTyft Arena IF13.59
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP15UngdomKula 6Angelos PavlidisMalmö AI13.55
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP15UngdomDiskus 1Ludvig FredmanIFK Märsta57.13
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP15UngdomDiskus 2Akilles TeglbjaergKA 2 IF49.54
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP15UngdomDiskus 3Felix HolmqvistHammarby IF48.85
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP15UngdomDiskus 4Angelos PavlidisMalmö AI45.56
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP15UngdomDiskus 5Valdemar WikSävedalens AIK45.28
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP15UngdomDiskus 6Joel HolgerssonTyft Arena IF44.60
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP15UngdomSlägga 1Anton StrömbergLuleå FIF53.58
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP15UngdomSlägga 2Ludvig FredmanIFK Märsta51.78
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP15UngdomSlägga 3Neo JanssonRåby-Rekarne FIF50.60
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP15UngdomSlägga 4Joel HolgerssonTyft Arena IF43.92
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP15UngdomSlägga 5Valdemar WikSävedalens AIK42.29
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP15UngdomSlägga 6Benjamin SporreRoma IF34.88
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP15UngdomSpjut 1Akilles TeglbjaergKA 2 IF54.16
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP15UngdomSpjut 2Albin FribergSävedalens AIK52.97
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP15UngdomSpjut 3Daniel BirgerssonNyköpings BIS52.11
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP15UngdomSpjut 4Benjamin BodinSäters IF49.37
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP15UngdomSpjut 5Oliver SandbergHuddinge AIS48.72
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UP15UngdomSpjut 6Måns LindströmEslövs AI43.29
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF15Ungdom80 m 1Ayla Hallberg HossainTurebergs FK9.92
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF15Ungdom80 m 2Linnea EnglundMalmö AI10.13
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF15Ungdom80 m 3Esther SahlqvistHammarby IF10.25
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF15Ungdom80 m 4Tilde DahlbergHälle IF10.36
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF15Ungdom80 m 5Ebba Vold JohannessonIFK Sunne10.36
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF15Ungdom80 m 6Elin PihlströmMalmö AI10.62
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF15Ungdom300 m 1Linnea EnglundMalmö AI40.29
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF15Ungdom300 m 2Nelly ElnedHälle IF41.45
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF15Ungdom300 m 3Elin PihlströmMalmö AI42.16
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF15Ungdom300 m 4Emmy WolgastHammarby IF42.77
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF15Ungdom300 m 5Johanna PihlHässelby SK43.12
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF15Ungdom300 m 6Lily BosemarkBjörnstorps IF43.52
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF15Ungdom800 m 1Hannah KinaneHässelby SK2:13.39
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF15Ungdom800 m 2Wilma EhrnborgMölndals AIK2:14.60
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF15Ungdom800 m 3Linn AdolfssonHässelby SK2:15.89
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF15Ungdom800 m 4Elin FreedKFUM Örebro2:16.37
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF15Ungdom800 m 5Stina TagessonIK Ymer2:18.79
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF15Ungdom800 m 6Lily BosemarkBjörnstorps IF2:20.93
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF15Ungdom2000 m 1Wilma EhrnborgMölndals AIK6:43.36
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF15Ungdom2000 m 2Linn AdolfssonHässelby SK6:46.02
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF15Ungdom2000 m 3Stina TagessonIK Ymer6:47.47
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF15Ungdom2000 m 4Anastasia NilssonÄngelholms IF6:56.28
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF15Ungdom2000 m 5Elsa TagessonIK Ymer6:56.57
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF15Ungdom2000 m 6Lovisa EmanuelssonIFK Göteborg7:04.76
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF15Ungdom1500 m hinder 1Ester Mägi TheorinIF Kville5:37.32
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF15Ungdom1500 m hinder 2Nora HäggHässelby SK5:51.83
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF15Ungdom1500 m hinder 3Louice HolgerssonKA 2 IF5:56.09
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF15Ungdom1500 m hinder 4Cornelia UllstenMölndals AIK5:56.82
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF15Ungdom1500 m hinder 5Ebba Giller KällströmVarbergs GIF6:11.85
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF15Ungdom1500 m hinder 6Tilda Olsson KåårVarbergs GIF6:15.38
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF15Ungdom80 m häck 1Esther SahlqvistHammarby IF11.31
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF15Ungdom80 m häck 2Kajsa Cabanas AnderssonTurebergs FK12.18
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF15Ungdom80 m häck 3Alva BackTurebergs FK12.21
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF15Ungdom80 m häck 4Lovisa NilssonIFK Helsingborg12.43
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF15Ungdom80 m häck 5Frida AnderssonIFK Helsingborg12.45
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF15Ungdom80 m häck 6Ida FogdesonIF Tjalve12.48
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF15Ungdom300 m häck 1Esther SahlqvistHammarby IF43.55
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF15Ungdom300 m häck 2Lovisa UlvenstamÖstersunds GIF44.16
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF15Ungdom300 m häck 3Alva BackTurebergs FK45.50
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF15Ungdom300 m häck 4Tilde AnderssonIF Göta Karlstad46.42
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF15Ungdom300 m häck 5Linnea AlgotssonIFK Växjö47.35
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF15Ungdom300 m häck 6Emilia HermanssonTäby IS47.65
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF15UngdomHöjd 1Ayla Hallberg HossainTurebergs FK1.69
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF15UngdomHöjd 2Lovisa NilssonIFK Helsingborg1.67
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF15UngdomHöjd 3Alva ÅkessonSundsvalls FI1.65
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF15UngdomHöjd 4Isabelle RydénIFK Göteborg1.60
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF15UngdomHöjd 5Wilma AlexanderssonHuddinge AIS1.60
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF15UngdomHöjd =6Alva BackTurebergs FK1.57
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF15UngdomHöjd =6Tilde PerssonIFK Växjö1.57
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF15UngdomStav 1Alva BackTurebergs FK3.29
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF15UngdomStav 2Kajsa RothIFK Göteborg3.15
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF15UngdomStav 3Jenny LundinIF Rigor3.15
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF15UngdomStav 4Freja StreniusKA 2 IF3.08
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF15UngdomStav 5Linnéa LindqvistVästerås FK2.98
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF15UngdomStav 6Ellen RosenbergIFK Växjö2.88
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF15UngdomLängd 1Ayla Hallberg HossainTurebergs FK5.98/+0.6
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF15UngdomLängd 2Annie ThorkéllIFK Helsingborg5.65/+0.6
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF15UngdomLängd 3Ebba Vold JohannessonIFK Sunne5.53/+1.3
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF15UngdomLängd 4Elsa KagevikTurebergs FK5.43/+0.8
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF15UngdomLängd 5Julia EnglundMalmö AI5.24/+2.0
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF15UngdomLängd 6Ida FogdesonIF Tjalve5.22/+0.8
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF15UngdomTresteg 1Ayla Hallberg HossainTurebergs FK12.36/-0.5
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF15UngdomTresteg 2Annie ThorkéllIFK Helsingborg11.90/+1.5
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF15UngdomTresteg 3Lovisa UlvenstamÖstersunds GIF11.64/+0.3
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF15UngdomTresteg 4Isabelle RydénIFK Göteborg11.27/+0.9
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF15UngdomTresteg 5Ebba Vold JohannessonIFK Sunne11.24/+0.2
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF15UngdomTresteg 6Linnea AlgotssonIFK Växjö10.82/+0.4
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF15UngdomKula 1Kajsa Cabanas AnderssonTurebergs FK13.92
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF15UngdomKula 2Klara BerntssonBrattås CK13.83
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF15UngdomKula 3Linnea Fohlén GladhTrollhättan FIK13.16
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF15UngdomKula 4Ellen ForsellHammarby IF12.96
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF15UngdomKula 5Anna AskencrantzIFK Växjö12.89
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF15UngdomKula 6Annie ThorkéllIFK Helsingborg12.84
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF15UngdomDiskus 1Tindra TörnestamSpårvägens FK46.81
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF15UngdomDiskus 2Anna AskencrantzIFK Växjö41.87
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF15UngdomDiskus 3Klara BerntssonBrattås CK41.67
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF15UngdomDiskus 4Linnea Fohlén GladhTrollhättan FIK39.48
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF15UngdomDiskus 5Elise AngstenUpsala IF38.32
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF15UngdomDiskus 6Ellen MählerSK Bore38.31
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF15UngdomSlägga 1Patricia KamgaUpsala IF61.46
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF15UngdomSlägga 2Ellen ForsellHammarby IF56.45
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF15UngdomSlägga 3Hanna Gabrielli GustafssonRåby-Rekarne FIF56.12
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF15UngdomSlägga 4Tindra TörnestamSpårvägens FK54.31
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF15UngdomSlägga 5Linnea Fohlén GladhTrollhättan FIK51.53
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF15UngdomSlägga 6Ellen MählerSK Bore47.46
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF15UngdomSpjut 1Alva BackTurebergs FK44.83
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF15UngdomSpjut 2Tove OlssonHammarby IF41.63
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF15UngdomSpjut 3Ellen MählerSK Bore40.89
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF15UngdomSpjut 4Sigrid AltusMölndals AIK39.06
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF15UngdomSpjut 5Tilda LindqvistBohus IF37.97
JSM-USM15 Linköping 20-22/8 2021UF15UngdomSpjut 6Maggie DahllöfHammarby IF36.92
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom100 m 1Alex ApelgrimÖrgryte IS10.56
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom100 m 2Erik ErlandssonIFK Lund10.80
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom100 m 3Kristoffer AnderssonFalu IK10.89
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom100 m 4Henrik Silva SkoogVästerås FK11.09
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom100 m 5Arvid BorgNyköpings BIS11.35
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom100 m 6Anthon Bokelund SinghIFK Göteborg11.38
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom200 m 1Alex ApelgrimÖrgryte IS21.09
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom200 m 2Erik ErlandssonIFK Lund21.25
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom200 m 3Isak HolgerssonIFK Lund22.47
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom200 m 4David AxelssonUpsala IF22.60
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom200 m 5Simon VikströmSundsvalls FI22.76
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom200 m 6Edvin KaljoIF Tjalve23.29
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom400 m 1Erik SkoglundDanderyds SK49.63
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom400 m 2Robin TuranIFK Göteborg49.73
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom400 m 3Simon VikströmSundsvalls FI51.01
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom400 m 4Markus BrodinDanderyds SK51.27
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom400 m 5Benjamin BlomqvistÖrgryte IS51.57
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom400 m 6Alvin RaskAlunda SK53.15
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom800 m 1Jonathan GrahnMölndals AIK1:56.08
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom800 m 2Robin TuranIFK Göteborg1:56.63
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom800 m 3Jonas MagnussonHälle IF1:57.00
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom800 m 4Valter KjellbergTurebergs FK1:57.07
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom800 m 5Viktor SkoglundDanderyds SK1:59.39
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom800 m 6Theo HellbergMalmö AI2:00.77
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom1500 m 1Jonathan GrahnMölndals AIK4:06.06
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom1500 m 2Jonas MagnussonHälle IF4:07.42
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom1500 m 3Linus JanssonHässelby SK4:08.39
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom1500 m 4Nils OlssonIK Lerum FI4:09.46
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom1500 m 5Benjamin EdmanUmedalens IF4:26.73
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom1500 m 6Louis SchmitzUllevi FK4:26.75
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom3000 m 1Jonathan GrahnMölndals AIK9:02.11
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom3000 m 2Jonas MagnussonHälle IF9:03.38
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom3000 m 3Nils OlssonIK Lerum FI9:04.22
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom3000 m 4Linus JanssonHässelby SK9:09.97
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom3000 m 5Jona LindmanKA 2 IF9:21.37
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom3000 m 6Nils HolmHammarby IF9:41.27
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom2000 m hinder 1Linus JanssonHässelby SK6:26.24
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom2000 m hinder 2Nils OlssonIK Lerum FI6:28.21
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom2000 m hinder 3Philip FrickÖrgryte IS6:36.11
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom2000 m hinder 4Conor HoganTurebergs FK7:08.71
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom2000 m hinder 5Axel MånssonHässelby SK7:20.45
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom110 m häck 1Linus JonssonHässelby SK14.32w
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom110 m häck 2Isac SvenssonIFK Halmstad14.55w
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom110 m häck 3Viggo HenrikssonMölndals AIK14.83w
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom110 m häck 4Elias BomanHässelby SK15.42w
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom110 m häck 5Alfred SandströmIFK Mora15.89w
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom110 m häck 6Kristoffer AnderssonFalu IK17.93w
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom300 m häck 1Olle BillgrenHellas FK37.86
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom300 m häck 2Ludvig JaasundVästerås FK39.01
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom300 m häck 3Elias BohmanHässelby SK40.14
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom300 m häck 4Felix RidderstrålePiteå IF41.46
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom300 m häck 5David SteinbergBromma IF42.29
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom300 m häck 6David SämforsÖrgryte IS44.27
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomHöjd 1Melwin Lycke HolmKils AIK2.00
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomHöjd 2Ludvig JaasundVästerås FK1.87
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomHöjd 3Felix RidderstrålePiteå IF1.87
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomHöjd 4Valter KjellbergTurebergs FK1.79
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomHöjd 5Viktor LundqvistUpsala IF1.74
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomHöjd =6Linus ÖhmanStrands IF1.74
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomHöjd =6Jesper UnanderSundsvalls FI1.74
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomHöjd =6Christof NeibSundsvalls FI1.74
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomStav 1William AskerÖrgryte IS4.56
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomStav 2Ludvig JaasundVästerås FK4.46
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomStav 3Gustav ThyrmanIF Rigor4.16
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomStav 4Linus JonssonHässelby SK4.02
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomStav 5Olle BillgrenHellas FK3.91
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomStav =6David AxelssonUpsala IF3.65
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomStav =6Erik ZetterlundKFUM Örebro3.65
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomLängd 1Melwin Lycke HolmKils AIK7.26w/+3.0
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomLängd 2Alex ApelgrimÖrgryte IS7.01/+1.3
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomLängd 3Oden Grahm GolesIFK Göteborg6.92w/+3.0
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomLängd 4Noel RudbergLinköpings GIF6.88/+1.6
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomLängd 5Isac SvenssonIFK Halmstad6.79w/+3.0
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomLängd 6Linus JonssonHässelby SK6.62w/+3.8
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomTresteg 1Aron SwartzÖstersunds GIF14.21w/+3.7
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomTresteg 2Oden Grahm GolesIFK Göteborg14.18w/+3.3
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomTresteg 3Melwin Lycke HolmKils AIK14.15w/+4.6
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomTresteg 4Philip KarlssonUllevi FK13.74w/+3.4
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomTresteg 5Christof NeibSundsvalls FI13.51/+0.9
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomTresteg 6Melker AnderssonVästerås FK13.33w/+2.5
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomKula 1Leo ZikovicÖrgryte IS19.30
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomKula 2Oscar NiklassonHanvikens SK14.99
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomKula 3Joseph LindvallMalmö AI14.97
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomKula 4Adam HellbomFalu IK14.26
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomKula 5Hugo KarsamoSkruvs IF13.52
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomDiskus 1Adam HellbomFalu IK54.81
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomDiskus 2Leo ZikovicÖrgryte IS53.07
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomDiskus 3Viktor RönnqvistBrännans IF49.07
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomDiskus 4Noel RudbergLinköpings GIF47.73
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomDiskus 5Kristoffer AnderssonFalu IK47.59
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomDiskus 6Joseph LindvallMalmö AI46.71
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomSlägga 1Adam HellbomFalu IK59.87
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomSlägga 2Alexander KarlssonSkruvs IF53.06
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomSlägga 3Ludvig WallénBromma IF51.50
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomSlägga 4Oscar NiklassonHanvikens SK49.00
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomSlägga 5Jakob JohanssonVarbergs GIF47.97
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomSlägga 6Mille EdwardssonBollnäs FIK41.59
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomSpjut 1Filip SundinIF Göta Karlstad60.74
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomSpjut 2Max ForsUpsala IF59.80
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomSpjut 3Leo AnfältKvarnsvedens GoIF55.29
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomSpjut 4Hugo KarsamoSkruvs IF54.16
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomSpjut 5Joseph LindvallMalmö AI53.54
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomSpjut 6Filip LindlöfPiteå IF50.49
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom100 m 1Isak HughesIFK Växjö10.74
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom100 m 2Melvin Vala TefreMalmö AI10.97
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom100 m 3Alexander OliverIF Göta Karlstad11.09
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom100 m 4Victor TörnströmDanderyds SK11.09
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom100 m 5Isak GamstIFK Lund11.15
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom100 m 6Henning EhnSundsvalls FI11.32
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom200 m 1Lucas TörnströmDanderyds SK21.74w
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom200 m 2Isak HughesIFK Växjö21.87w
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom200 m 3Melvin Vala TefreMalmö AI22.03w
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom200 m 4Isak GamstIFK Lund22.04w
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom200 m 5Jeroen PerssonIFK Lund22.17w
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom200 m 6Alexander OliverIF Göta Karlstad22.18w
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom400 m 1Lucas TörnströmDanderyds SK50.50
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom400 m 2Isak GamstIFK Lund51.55
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom400 m 3William LindqvistÅhus FIK51.91
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom400 m 4Melvin Vala TefreMalmö AI51.92
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom400 m 5Tim ForsbergHuddinge AIS53.58
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom400 m 6Konrad Sundbom KopparbergSpårvägens FK54.39
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom800 m 1Oliver Fehrlund PerssonYstads IF2:05.44
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom800 m 2Albert SöderqvistTullinge FI2:05.83
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom800 m 3Marcus AskerMalmö AI2:06.51
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom800 m 4Samuel BerhaneHässelby SK2:08.06
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom800 m 5Elias RamhultIK Ymer2:08.13
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom800 m 6Joar FranckYstads IF2:12.89
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom1500 m 1Markus AnderssonVästerås FK4:11.60
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom1500 m 2Adam SörqvistHälle IF4:16.24
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom1500 m 3Samuel BerhaneHässelby SK4:17.77
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom1500 m 4Marcus AskerMalmö AI4:18.79
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom1500 m 5Milian HentschkeTullinge FI4:19.34
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom1500 m 6Elias MalmIFK Umeå4:20.14
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom3000 m 1Markus AnderssonVästerås FK8:52.28
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom3000 m 2Adam SörqvistHälle IF8:53.79
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom3000 m 3Samuel BerhaneHässelby SK9:00.97
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom3000 m 4Tristan OjutkangasVästerås FK9:18.54
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom3000 m 5Milian HentschkeTullinge FI9:24.80
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom3000 m 6Felix PerssonVästerås FK9:29.07
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom2000 m hinder 1Markus AnderssonVästerås FK6:16.37
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom2000 m hinder 2Leonardo GaraviniIFK Lidingö7:04.40
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom2000 m hinder 3Benjamin GrahmBromma IF7:28.51
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom2000 m hinder 4Oscar Hajny-LandgrenIFK Lund7:43.65
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom110 m häck 1Albin EdgertTäby IS14.05w
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom110 m häck 2Henning EhnSundsvalls FI14.53w
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom110 m häck 3Erik Larripa TaxellHässelby SK14.93w
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom110 m häck 4Theodor JohnerIK Lerum FI15.14w
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom110 m häck 5Viggo StridhTäby IS15.21w
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom110 m häck 6Albin GyhleniusKFUM Örebro16.09w
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom300 m häck 1Victor TörnströmDanderyds SK38.35
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom300 m häck 2Henning EhnSundsvalls FI38.88
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom300 m häck 3James MostertKA 2 IF40.16
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom300 m häck 4Ludvig PalmkvistIFK Halmstad41.84
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom300 m häck 5Leo WickertHässelby SK42.10
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom300 m häck 6Edvin HåkanssonIFK Halmstad42.44
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomHöjd 1Rasmus BergGefle IF1.81
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomHöjd 2Anton Hellstrand HellebergIFK Lidingö1.78
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomHöjd 3Ludvig PalmérIFK Helsingborg1.78
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomHöjd 4Erik Larripa TaxellHässelby SK1.74
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomHöjd 5Filip EkströmBromma IF1.74
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomHöjd 6Hugo TilldalUllevi FK1.74
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomStav 1Linus JönssonIF Tjalve4.69
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomStav 2Viktor RahmVästerås FK4.69
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomStav 3Gabriel TorgerssonIF Kville4.03
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomStav 4Alfons Elmgren HallingerKFUM Örebro3.92
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomStav 5Elliot LindbomIK Lerum FI3.81
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomStav 6Erik Larripa TaxellHässelby SK3.81
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomLängd 1Victor TörnströmDanderyds SK6.80w/+5.2
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomLängd 2William BrändebornRåby-Rekarne FIF6.75/+0.3
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomLängd 3Leo GöranssonKlippans FK6.65w/+2.9
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomLängd 4Måns BergströmMalmö AI6.54w/+2.2
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomLängd 5Thirachai SchröderGefle IF6.37/+1.8
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomLängd 6Gabriel DarinIF Udd6.21/+1.7
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomTresteg 1Thirachai SchröderGefle IF13.59w/+4.9
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomTresteg 2Jonas GusténUllevi FK13.37w/+5.2
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomTresteg 3Rasmus BergGefle IF13.20w/+2.8
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomTresteg 4Gabriel DarinIF Udd13.15/+1.8
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomTresteg 5Babu BadjieBromma IF12.98/+1.7
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomTresteg 6Teodor NymanHanvikens SK12.74w/+2.6
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomKula 1Jesper LindqvistBoden FI16.18
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomKula 2Gustav RydåkerAlunda SK16.02
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomKula 3Fabian MixTurebergs FK15.84
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomKula 4Viktor LögdahlRåby-Rekarne FIF15.31
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomKula 5Love Näs FahlgrenIFK Växjö12.58
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomKula 6Hannes GrimsholmIK Finish12.42
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomDiskus 1Jesper LindqvistBoden FI49.06
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomDiskus 2Gustav RydåkerAlunda SK47.51
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomDiskus 3Leo GöranssonKlippans FK45.74
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomDiskus 4Fabian MixTurebergs FK42.03
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomDiskus 5Victor TörnströmDanderyds SK40.07
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomDiskus 6Jakob RombergHässleholms AIS36.20
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomSlägga 1Fabian MixTurebergs FK59.61
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomSlägga 2Niklas LundahlVäsby IK57.10
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomSlägga 3Gustav RydåkerAlunda SK49.68
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomSlägga 4Jesper LindqvistBoden FI46.92
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomSlägga 5Daniel KindvallFjugesta IF45.21
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomSlägga 6Adam RydénBohus IF43.73
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomSpjut 1Viktor LögdahlRåby-Rekarne FIF63.18
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomSpjut 2Leon BodénKFUM Örebro55.02
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomSpjut 3Måns BergströmMalmö AI50.87
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomSpjut 4Leo GöranssonKlippans FK48.04
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomSpjut 5Gustav RydåkerAlunda SK44.57
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomSpjut 6Erik Larripa TaxellHässelby SK44.21
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom100 m 1Elvira TanderudUllevi FK11.64
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom100 m 2Emilia FranzénKlippans FK12.04
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom100 m 3Nora LindahlHässelby SK12.11
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom100 m 4Ella BorgMölndals AIK12.13
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom100 m 5Ebba AspKFUM Örebro12.37
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom100 m 6Tilda WahlénMölndals AIK12.70
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom200 m 1Elvira TanderudUllevi FK23.00w
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom200 m 2Nora LindahlHässelby SK23.81w
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom200 m 3Emilia FranzénKlippans FK24.30w
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom200 m 4Ella BorgMölndals AIK24.33w
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom200 m 5Hilma WideUpsala IF24.35w
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom200 m 6Magda KarlssonIFK Lund25.19w
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom400 m 1Moa GranatVallentuna FK54.67
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom400 m 2Emilia MandlMalmö AI58.17
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom400 m 3Tilde BjeragerHöörs IS58.56
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom400 m 4Elin JoabssonIFK Växjö58.78
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom400 m 5Magda KarlssonIFK Lund60.24
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom400 m 6Louise EliassonIFK Växjö60.44
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom800 m 1Saga ProvciIFK Göteborg2:14.83
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom800 m 2Johanna HofvendahlIS Göta2:18.05
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom800 m 3Emilia MandlMalmö AI2:20.01
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom800 m 4Hanna JoabssonIFK Växjö2:22.57
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom800 m 5Lia CederbergHässelby SK2:24.37
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom800 m 6Julia MeijerIFK Mora2:27.64
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom1500 m 1Saga ProvciIFK Göteborg4:38.01
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom1500 m 2Johanna HofvendahlIS Göta4:40.65
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom1500 m 3Alma SvantessonMölndals AIK4:41.56
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom1500 m 4Ida KnutssonUpsala IF4:43.57
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom1500 m 5Nova OjutkangasVästerås FK4:51.20
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom1500 m 6Felicia BrinkIF Kville5:08.07
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom3000 m 1Tilda MånssonFredrikshofs FIF9:59.92
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom3000 m 2Alma SvantessonMölndals AIK10:08.35
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom3000 m 3Johanna HofvendahlIS Göta10:10.63
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom3000 m 4Ida KnutssonUpsala IF10:16.02
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom3000 m 5Nova OjutkangasVästerås FK10:30.77
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom3000 m 6Dina CangeMölndals AIK11:53.84
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom1500 m hinder 1Saga ProvciIFK Göteborg5:10.53
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom1500 m hinder 2Elina HellgrenVallentuna FK5:19.77
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom1500 m hinder 3Felicia BrinkIF Kville5:34.37
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom1500 m hinder 4Emma HättestrandGefle IF6:05.20
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom1500 m hinder 5Emma NordenbergLinköpings GIF6:13.40
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom100 m häck 1Linnéa SvanhallHögby IF13.79w
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom100 m häck 2Sara WinbergTäby IS14.48w
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom100 m häck 3Ida Jexe EkIFK Halmstad14.53w
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom100 m häck 4Sydney KarströmÅhus FIK14.62w
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom100 m häck 5Karin BengtssonHanvikens SK14.73w
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom100 m häck 6Stella SällströmIFK Umeå14.97w
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom300 m häck 1Moa GranatVallentuna FK40.96
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom300 m häck 2Elin JoabssonIFK Växjö44.69
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom300 m häck 3Lizette CarlssonVallentuna FK45.19
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom300 m häck 4Hilda LindellKA 2 IF46.77
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom300 m häck 5Hanna JoabssonIFK Växjö47.48
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom300 m häck 6Linnea BacklundSundsvalls FI47.87
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomHöjd 1Ingrid RongeIF Rigor1.74
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomHöjd 2Tilde BjeragerHöörs IS1.72
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomHöjd 3Linnéa SvanhallHögby IF1.72
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomHöjd =4Emma HäggblomUpsala IF1.62
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomHöjd =4Olivia KålenMarieby GIF1.62
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomHöjd 6Maja BjörkHuddinge AIS1.62
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomStav 1Sara WinbergTäby IS3.48
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomStav 2Hilda WallgrenSkellefteå AIK3.24
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomStav 3Lovisa BlomqvistMarieby GIF3.14
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomStav 4Elvira CollvinMalmö AI3.14
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomStav 5Isabell LundholmKFUM Örebro3.00
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomStav =6Tuva WeilandPiteå IF3.00
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomStav =6Rebecka ForslingHuddinge AIS3.00
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomLängd 1Ida Jexe EkIFK Halmstad6.02w/+2.8
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomLängd 2Linnéa SvanhallHögby IF5.78w/+3.2
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomLängd 3Saga HermundstadHässelby SK5.77w/+2.5
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomLängd 4Alva NordvargUpsala IF5.76w/+3.2
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomLängd 5Moa GustafssonRåby-Rekarne FIF5.70w/+3.5
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomLängd 6Tyra Tunander CedreniusBromma IF5.67w/+4.3
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomTresteg 1Nora JolbäckUllevi FK11.93w/+3.0
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomTresteg 2Tilde SöderlundAlunda SK11.87w/+2.1
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomTresteg 3Sophie SäweKils AIK11.73/+1.6
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomTresteg 4Elin JoabssonIFK Växjö11.42/+1.9
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomTresteg 5Jasmine GyllenhammarHässelby SK11.26w/+3.0
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomTresteg 6Matilda ÅkermanIFK Halmstad10.98w/+4.4
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomKula 1Jonna LundgrenSkruvs IF15.06
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomKula 2Ebba LindHanvikens SK14.45
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomKula 3Tilda BernhultKFUM Örebro14.07
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomKula 4Frida KrantzHammarby IF13.56
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomKula 5Elsa WållgrenIK Lerum FI13.35
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomKula 6Linnea BacklundSundsvalls FI12.73
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomDiskus 1Tilda BernhultKFUM Örebro41.60
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomDiskus 2Ebba LindHanvikens SK40.59
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomDiskus 3Nora JolbäckUllevi FK36.26
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomDiskus 4Levina RingdahlMarieby GIF36.15
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomDiskus 5Elvira HögmanKils AIK35.25
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomDiskus 6Tilde GrönwallIK Finish34.89
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomSlägga 1Saga BergÖsthammar FI61.65
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomSlägga 2Amanda JönssonLinköpings GIF53.58
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomSlägga 3Caitlin WennbergUpsala IF51.10
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomSlägga 4Sofie MoroniRåby-Rekarne FIF50.05
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomSlägga 5Elin RydqvistIFK Halmstad49.89
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomSlägga 6Tilde GrönwallIK Finish49.54
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomSpjut 1Matilda ÅkermanIFK Halmstad47.36
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomSpjut 2Tilda BernhultKFUM Örebro45.21
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomSpjut 3Matilda ErikssonVästerås FK42.74
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomSpjut 4Lovisa BlomqvistMarieby GIF36.06
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomSpjut 5Linnea BacklundSundsvalls FI34.65
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomSpjut 6Jonna LundgrenSkruvs IF34.16
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom100 m 1Ella UddenäsMalmö AI12.12
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom100 m 2Maya Bergström-WeekesUpsala IF12.24
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom100 m 3Amanda LennartssonIFK Växjö12.53
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom100 m 4Ane Torine IversenMölndals AIK12.55
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom100 m 5Chanel MoularéIF Hagen12.56
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom100 m 6Anna BergdénIF Udd12.61
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom200 m 1Ella UddenäsMalmö AI24.70
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom200 m 2Lina ÅnstadMotala AIF25.40
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom200 m 3Elna WesterÖrgryte IS25.55
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom200 m 4Chanel MoularéIF Hagen25.57
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom200 m 5Irma JonhedIF Göta Karlstad25.69
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom200 m 6Helmi HjortbäckSävedalens AIK25.88
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom400 m 1Lathifa AfrahIF Göta Karlstad57.91
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom400 m 2Elna WesterÖrgryte IS59.98
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom400 m 3Elenie CarlssonIFK Växjö61.16
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom400 m 4Ella HolmqvistIF Göta Karlstad61.28
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom400 m 5Emelie MelinTierps IF62.36
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom400 m 6Ella WolffMalmö AI64.06
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom800 m 1Ebba CronholmLjungby FIK2:16.60
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom800 m 2Ella HolmqvistIF Göta Karlstad2:18.36
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom800 m 3Paulina HultbergAlingsås IF2:19.12
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom800 m 4Frida BerglinKA 2 IF2:20.16
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom800 m 5Elin HagelinMölndals AIK2:21.37
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom800 m 6Nicole TiourineIFK Göteborg2:21.47
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom1500 m 1Ebba CronholmLjungby FIK4:31.22
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom1500 m 2Agnes ThundalIFK Göteborg4:36.79
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom1500 m 3Frida BerglinKA 2 IF4:38.72
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom1500 m 4Paulina HultbergAlingsås IF4:42.18
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom1500 m 5Astrid BaungeMölndals AIK4:42.27
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom1500 m 6Lowa BranthUpsala IF4:43.47
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom3000 m 1Sofia WallénÄrla IF10:11.68
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom3000 m 2Meija PetersonIF Göta Karlstad10:12.73
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom3000 m 3Agnes ThundalIFK Göteborg10:15.72
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom3000 m 4Paulina HultbergAlingsås IF10:26.34
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom3000 m 5Felicia JanssonUpsala IF10:35.99
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom3000 m 6Nora WalleniusIFK Umeå10:39.82
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom1500 m hinder 1Ebba CronholmLjungby FIK4:54.22
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom1500 m hinder 2Agnes ThundalIFK Göteborg5:01.20
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom1500 m hinder 3Lowa BranthUpsala IF5:02.95
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom1500 m hinder 4Astrid BaungeMölndals AIK5:06.48
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom1500 m hinder 5Anna FerlettaKarlskoga FI5:17.01
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom1500 m hinder 6Emilia LundstedtMölndals AIK5:49.11
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom100 m häck 1Maya Bergström-WeekesUpsala IF14.02w
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom100 m häck 2Ebba EklundIF Hagen14.43w
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom100 m häck 3Izabella OlofssonKA 2 IF14.60w
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom100 m häck 4Ann-Kathrine BergenhemIFK Halmstad14.94w
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom100 m häck 5Doris TheanderVarbergs GIF15.02w
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom100 m häck 6Ebba SjöströmTäby IS15.04w
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom300 m häck 1Lathifa AfrahIF Göta Karlstad43.36
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom300 m häck 2Irma JonhedIF Göta Karlstad46.15
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom300 m häck 3Lisa MårtenssonHuddinge AIS46.15
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom300 m häck 4Mellanie Neudinger NellmerBromma IF46.49
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom300 m häck 5Ida MalmborgHässelby SK49.45
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom300 m häck 6Ellida StengårdKA 2 IF50.26
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomHöjd 1Emma SandinIKHP Huskvarna1.70
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomHöjd 2Lina BjerkestamHuddinge AIS1.70
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomHöjd 3Iris KihlHuddinge AIS1.62
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomHöjd 4Ebba ElfströmLidköpings IS1.62
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomHöjd 5Wilma NilssonKlippans FK1.58
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomHöjd =6Lisa MårtenssonHuddinge AIS1.58
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomHöjd =6Doris TheanderVarbergs GIF1.58
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomStav 1Ella UddenäsMalmö AI3.53
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomStav 2Alvah LindTyresö FK3.48
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomStav 3Izabella OlofssonKA 2 IF3.33
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomStav 4Luna JohannsenMalmö AI3.28
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomStav 5Ellida StengårdKA 2 IF3.23
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomStav 6Lina ÅnstadMotala AIF3.04
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomLängd 1Agnes JanssonHammarby IF5.70w/+6.2
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomLängd 2Melina LidbergBromma IF5.50w/+2.7
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomLängd 3Linnéa SäfströmKlippans FK5.47/+1.5
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomLängd 4Alvah LindTyresö FK5.43w/+2.3
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomLängd 5Anna BergdénIF Udd5.41w/+4.3
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomLängd 6Ivana PekicIFK Göteborg5.39w/+2.6
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomTresteg 1Melina LidbergBromma IF12.56/+1.5
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomTresteg 2Ronja RickardssonIFK Växjö11.65/+0.4
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomTresteg 3Linnéa SäfströmKlippans FK11.46/+1.7
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomTresteg 4Celia ParmatowMalmö AI11.41w/+3.8
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomTresteg 5Agnes JanssonHammarby IF11.25w/+4.6
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomTresteg 6Linnea VillskogGefle IF11.22w/+2.2
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomKula 1Beatrice PetterssonMölndals AIK13.76
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomKula 2Norah LindTyresö FK13.14
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomKula 3Wilma NilssonKlippans FK13.11
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomKula 4Tindra DahlbergUpsala IF12.67
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomKula 5Anna StrunkeTurebergs FK12.12
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomKula 6Ronja RickardssonIFK Växjö12.02
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomDiskus 1Edvina NorbergRansäters AIS41.74
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomDiskus 2Norah LindhTyresö FK38.57
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomDiskus 3Beatrice PetterssonMölndals AIK38.07
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomDiskus 4Nova RenåkerIF Tjalve35.71
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomDiskus 5Hanna AnderssonFalu IK31.26
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomDiskus 6Alma MennborgIKHP Huskvarna31.12
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomSlägga 1Malin GarbellÖsthammar FI61.75
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomSlägga 2Linnéa LindefalkHammarby IF54.54
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomSlägga 3Norah LindTyresö FK53.92
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomSlägga 4Emma KrantzUllevi FK53.59
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomSlägga 5Ruth EklöfAlunda SK52.79
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomSlägga 6Alvah LindTyresö FK50.94
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomSpjut 1Emelie OlssonSäffle FIK48.28
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomSpjut 2Linn Svedberg JarlhageFalkenbergs IK41.93
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomSpjut 3Norah LindTyresö FK39.31
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomSpjut 4Alvah LindhTyresö FK38.70
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomSpjut 5Ellen Heldt CasselLudvika FFI37.45
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomSpjut 6Annie SturessonFalkenbergs IK35.47
SM-JSM-USM mångkamp Ljungby 7-8/8 2021UP17UngdomTiokamp1Ludvig JaasundVästerås FK6.637
SM-JSM-USM mångkamp Ljungby 7-8/8 2021UP17UngdomTiokamp2Oscar NiklassonHanvikens SK6.607
SM-JSM-USM mångkamp Ljungby 7-8/8 2021UP17UngdomTiokamp3Noel RudbergLinköpings GIF6.556
SM-JSM-USM mångkamp Ljungby 7-8/8 2021UP17UngdomTiokamp4Benjamin BlomqvistÖrgryte IS6.139
SM-JSM-USM mångkamp Ljungby 7-8/8 2021UP17UngdomTiokamp5Elias BomanHässelby SK5.810
SM-JSM-USM mångkamp Ljungby 7-8/8 2021UP17UngdomTiokamp6David AxelssonUpsala IF5.508
SM-JSM-USM mångkamp Ljungby 7-8/8 2021UP16UngdomTiokamp1Victor TörnströmDanderyds SK6.586
SM-JSM-USM mångkamp Ljungby 7-8/8 2021UP16UngdomTiokamp2Leo GöranssonKlippans FK6.563
SM-JSM-USM mångkamp Ljungby 7-8/8 2021UP16UngdomTiokamp3Lucas TörnströmDanderyds SK6.408
SM-JSM-USM mångkamp Ljungby 7-8/8 2021UP16UngdomTiokamp4Erik Larripa TaxellHässelby SK5.975
SM-JSM-USM mångkamp Ljungby 7-8/8 2021UP16UngdomTiokamp5Mikola AhlgrenVästerås FK5.536
SM-JSM-USM mångkamp Ljungby 7-8/8 2021UP16UngdomTiokamp6Leo EricsonUpsala IF5.076
SM-JSM-USM mångkamp Ljungby 7-8/8 2021UP15UngdomÅttakamp1Elias KapellHammarby IF4.775
SM-JSM-USM mångkamp Ljungby 7-8/8 2021UP15UngdomÅttakamp2Oliver EricssonSpårvägens FK4.741
SM-JSM-USM mångkamp Ljungby 7-8/8 2021UP15UngdomÅttakamp3Akilles TeglbjaergKA 2 IF4.719
SM-JSM-USM mångkamp Ljungby 7-8/8 2021UP15UngdomÅttakamp4Gustaf KällströmTurebergs FK4.367
SM-JSM-USM mångkamp Ljungby 7-8/8 2021UP15UngdomÅttakamp5Jonathan EdbergTurebergs FK4.196
SM-JSM-USM mångkamp Ljungby 7-8/8 2021UP15UngdomÅttakamp6Kristoffer EnemanIFK Göteborg4.005
SM-JSM-USM mångkamp Ljungby 7-8/8 2021UF17UngdomSjukamp1Linnea SvanhallHögby IF5.220
SM-JSM-USM mångkamp Ljungby 7-8/8 2021UF17UngdomSjukamp2Ida Jexe EkIFK Halmstad4.838
SM-JSM-USM mångkamp Ljungby 7-8/8 2021UF17UngdomSjukamp3Matilda ÅkermanIFK Halmstad4.391
SM-JSM-USM mångkamp Ljungby 7-8/8 2021UF17UngdomSjukamp4Jonna LundgrenSkruvs IF4.366
SM-JSM-USM mångkamp Ljungby 7-8/8 2021UF17UngdomSjukamp5Kharma SarenbrantBromma IF3.785
SM-JSM-USM mångkamp Ljungby 7-8/8 2021UF17UngdomSjukamp6Hedvig StrömGefle IF3.773
SM-JSM-USM mångkamp Ljungby 7-8/8 2021UF16UngdomSjukamp1Wilma NilssonKlippans FK4.787
SM-JSM-USM mångkamp Ljungby 7-8/8 2021UF16UngdomSjukamp2Lisa MårtenssonHuddinge AIS4.627
SM-JSM-USM mångkamp Ljungby 7-8/8 2021UF16UngdomSjukamp3Doris TheanderVarbergs GIF4.396
SM-JSM-USM mångkamp Ljungby 7-8/8 2021UF16UngdomSjukamp4Linnéa SäfströmKlippans FK4.388
SM-JSM-USM mångkamp Ljungby 7-8/8 2021UF16UngdomSjukamp5Ebba CronholmLjungby FIK4.330
SM-JSM-USM mångkamp Ljungby 7-8/8 2021UF16UngdomSjukamp6Matilda HalfwordsonBromma IF4.252
SM-JSM-USM mångkamp Ljungby 7-8/8 2021UF15UngdomSexkamp1Alva BackTurebergs FK4.198
SM-JSM-USM mångkamp Ljungby 7-8/8 2021UF15UngdomSexkamp2Kajsa Cabanas AnderssonTurebergs FK3.804
SM-JSM-USM mångkamp Ljungby 7-8/8 2021UF15UngdomSexkamp3Lovisa NilssonIFK Helsingborg3.736
SM-JSM-USM mångkamp Ljungby 7-8/8 2021UF15UngdomSexkamp4Annie ThorkellIFK Helsingborg3.556
SM-JSM-USM mångkamp Ljungby 7-8/8 2021UF15UngdomSexkamp5Esther SahlqvistHammarby IF3.482
SM-JSM-USM mångkamp Ljungby 7-8/8 2021UF15UngdomSexkamp6Elsa KagevikTurebergs FK3.448
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UP17Ungdom4x100 m 1IFK Lund42.35
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UP17Ungdom4x100 m 2Örgryte IS43.54
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UP17Ungdom4x100 m 3Malmö AI43.70
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UP17Ungdom4x100 m 4Täby IS44.06
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UP17Ungdom4x100 m 5Spårvägens FK44.32
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UP17Ungdom4x100 m 6Bromma IF44.85
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UP17Ungdom1000 m stafett 1Danderyds SK1:56.40
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UP17Ungdom1000 m stafett 2IFK Lund1:58.02
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UP17Ungdom1000 m stafett 3IFK Göteborg1:58.41
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UP17Ungdom1000 m stafett 4Örgryte IS2:02.35
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UP17Ungdom1000 m stafett 5Sundsvalls FI2:02.61
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UP17Ungdom1000 m stafett 6Hässelby SK2:02.78
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UP17Ungdom3x800 m 1Danderyds SK6:00.05
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UP17Ungdom3x800 m 2Danderyds SK6:00.52
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UP17Ungdom3x800 m 3Malmö AI6:09.61
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UP17Ungdom3x800 m 4Västerås FK6:11.25
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UP17Ungdom3x800 m 5Tullinge FI6:19.46
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UP17Ungdom3x800 m 6Hässelby SK6:23.85
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UP15Ungdom4x80 m 1KA 2 IF35.97
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UP15Ungdom4x80 m 2IFK Göteborg36.13
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UP15Ungdom4x80 m 3Malmö AI36.45
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UP15Ungdom4x80 m 4Bromma IF36.47
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UP15Ungdom4x80 m 5Hammarby IF36.99
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UP15Ungdom4x80 m 6KFUM Örebro37.10
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UP15Ungdom3x800 m 1Hammarby IF6:16.34
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UP15Ungdom3x800 m 2KFUM Örebro6:17.25
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UP15Ungdom3x800 m 3Mölndals AIK6:34.53
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UP15Ungdom3x800 m 4KA 2 IF6:42.24
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UP15Ungdom3x800 m 5Hässelby SK6:48.31
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UP15Ungdom3x800 m 6Turebergs FK6:52.77
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UF17Ungdom4x100 m 1Upsala IF47.97
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UF17Ungdom4x100 m 2Mölndals AIK48.24
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UF17Ungdom4x100 m 3Hässelby SK48.78
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UF17Ungdom4x100 m 4IF Göta Karlstad49.90
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UF17Ungdom4x100 m 5Bromma IF50.14
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UF17Ungdom4x100 m 6Täby IS50.44
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UF17Ungdom1000 m stafett 1IF Göta Karlstad2:19.88
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UF17Ungdom1000 m stafett 2IFK Växjö2:20.60
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UF17Ungdom1000 m stafett 3IFK Göteborg2:21.40
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UF17Ungdom1000 m stafett 4Örgryte IS2:22.40
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UF17Ungdom1000 m stafett 5Bromma IF2:23.73
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UF17Ungdom1000 m stafett 6Hanvikens SK2:24.80
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UF17Ungdom3x800 m 1IFK Göteborg6:46.38
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UF17Ungdom3x800 m 2Vallentuna FK6:52.66
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UF17Ungdom3x800 m 3Mölndals AIK6:54.21
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UF17Ungdom3x800 m 4Upsala IF6:55.71
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UF17Ungdom3x800 m 5IFK Växjö6:56.10
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UF17Ungdom3x800 m 6IF Göta Karlstad7:04.60
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UF15Ungdom4x80 m 1Malmö AI38.33
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UF15Ungdom4x80 m 2Hammarby IF38.98
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UF15Ungdom4x80 m 3Turebergs FK41.06
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UF15Ungdom4x80 m 4IFK Umeå41.13
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UF15Ungdom4x80 m 5Hammarby IF41.30
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UF15Ungdom4x80 m 6Hanvikens SK41.99
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UF15Ungdom3x800 m 1Hässelby SK6:59.95
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UF15Ungdom3x800 m 2Mölndals AIK7:20.89
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UF15Ungdom3x800 m 3Hammarby IF7:27.50
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UF15Ungdom3x800 m 4Turebergs FK7:32.16
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UF15Ungdom3x800 m 5KFUM Örebro7:38.57
SM stafett Huddinge 31/7-1/8 2021UF15Ungdom3x800 m 6Tullinge FI7:50.91