Start Filtrering Smfriidrott.com Friidrott.se

SM-pokalen - filtrering

Sök i ett eller flera fält nedan. Exempel: Åldersgrupp: Välj "Juniorer" för att få fram ålderskategorin 18-22 år.

Exempel 2: Välj Ullevi FK vid klubb näst längst ner och tryck på "Sök". Då visas först placering, poäng och antal poängplatser följt av de aktiva som tog poäng. Eller sök på "Tävling: ISM Gävle 17-18/2 2018" samt "Klubb: Malmö AI" för att se hur många och vilka topp-6-placeringar MAI tog.

Sammanställd av jonas.hedman@friidrott.se

Välj filtrering









Poängtabellen

Aktuell filtrering: 2021, USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021
PlacKlubbPoängAntalMKM22P19P17K22F19F17P16P15F16F15
1Hässelby SK31.523178.55.50.5
2Mölndals AIK26.51712.58.55.5
3Örgryte IS24.751122.52.25
4IFK Göteborg24.5131010.54
5Malmö AI23.520466.57
6Västerås FK21149.547.5
7Upsala IF19.5165.258.755.5
8Ullevi FK16.759212.51.50.75
9IFK Halmstad15.75103.510.510.75
10IFK Växjö15.5138.53.53.5
11Danderyds SK14.25968.25
12IF Göta Karlstad13.25103.51.258.5
13KFUM Örebro12.590.25102.25
Falu IK12.57120.5
15IFK Lund12.251071.53.75
16Kils AIK12593
17Vallentuna FK11.5411.5
18Klippans FK10.7594.52.753.5
19Hanvikens SK10.256460.25
20Hälle IF9.5572.5
21Bromma IF9.25930.523.75
22Sundsvalls FI9.08114.3322.75
23Skruvs IF9554
24Turebergs FK8.574.53.50.5
Täby IS8.5562.250.25
26IK Lerum FI8.256611.25
27Högby IF838
KA 2 IF8911.514.5
29Tyresö FK7.587.5
Alunda SK7.570.52.540.5
31IS Göta737
32Gefle IF6.7561.550.25
33Linköpings GIF6.5433.5
34Marieby GIF6.2546.25
Råby-Rekarne FIF6.2552.53.75
36Hammarby IF5.550.51.53.5
IF Rigor5.5223.5
38Ljungby FIK5.2535.25
Östhammar FI5.2523.51.75
40Huddinge AIS4.6370.750.53.38
41Höörs IS4.524.5
Hellas FK4.524.5
43Piteå IF4.25440.25
Boden FI4.2534.25
45IF Kville3.532.51
Östersunds GIF3.513.5
Fredrikshofs FIF3.513.5
48Tjalve FIF330.51.750.75
49Åhus FIK2.521.51
Skellefteå AIK2.512.5
Alingsås IF2.532.5
IF Hagen2.532.5
IFK Lidingö2.522.5
54Tullinge FI2.2532.25
55Brännans IF212
Kvarnsvedens GoIF212
IKHP Huskvarna222
Ystads IF222
59Ärla IF1.7511.75
Säffle FIK1.7511.75
Ransäters AIS1.7511.75
IF Udd1.75410.75
63Varbergs GIF1.63310.63
64IFK Mora1.5210.5
Falkenbergs IK1.521.5
Motala AIF1.521.5
67Väsby IK1.2511.25
IK Finish1.25310.25
69Nyköpings BIS111
Umedalens IF111
IFK Helsingborg111
IFK Umeå130.50.250.25
73Lidköpings IS0.7510.75
74Ludvika FFI0.510.5
Fjugesta IF0.510.5
Bollnäs FIK0.510.5
IK Ymer0.510.5
Tierps IF0.510.5
Karlskoga FI0.510.5
80Sävedalens AIK0.2510.25
Bohus IF0.2510.25
Spårvägens FK0.2510.25
Hässleholms AIS0.2510.25
84Strands IF0.1710.17

Relaterade resultat
TävlingUte/InneKlassÅldersgr.GrenPlac.nameKlubbResultat
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom100 m 1Alex ApelgrimÖrgryte IS10.56
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom100 m 2Erik ErlandssonIFK Lund10.80
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom100 m 3Kristoffer AnderssonFalu IK10.89
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom100 m 4Henrik Silva SkoogVästerås FK11.09
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom100 m 5Arvid BorgNyköpings BIS11.35
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom100 m 6Anthon Bokelund SinghIFK Göteborg11.38
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom200 m 1Alex ApelgrimÖrgryte IS21.09
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom200 m 2Erik ErlandssonIFK Lund21.25
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom200 m 3Isak HolgerssonIFK Lund22.47
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom200 m 4David AxelssonUpsala IF22.60
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom200 m 5Simon VikströmSundsvalls FI22.76
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom200 m 6Edvin KaljoTjalve FIF23.29
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom400 m 1Erik SkoglundDanderyds SK49.63
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom400 m 2Robin TuranIFK Göteborg49.73
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom400 m 3Simon VikströmSundsvalls FI51.01
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom400 m 4Markus BrodinDanderyds SK51.27
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom400 m 5Benjamin BlomqvistÖrgryte IS51.57
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom400 m 6Alvin RaskAlunda SK53.15
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom800 m 1Jonathan GrahnMölndals AIK1:56.08
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom800 m 2Robin TuranIFK Göteborg1:56.63
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom800 m 3Jonas MagnussonHälle IF1:57.00
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom800 m 4Valter KjellbergTurebergs FK1:57.07
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom800 m 5Viktor SkoglundDanderyds SK1:59.39
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom800 m 6Theo HellbergMalmö AI2:00.77
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom1500 m 1Jonathan GrahnMölndals AIK4:06.06
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom1500 m 2Jonas MagnussonHälle IF4:07.42
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom1500 m 3Linus JanssonHässelby SK4:08.39
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom1500 m 4Nils OlssonIK Lerum FI4:09.46
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom1500 m 5Benjamin EdmanUmedalens IF4:26.73
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom1500 m 6Louis SchmitzUllevi FK4:26.75
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom3000 m 1Jonathan GrahnMölndals AIK9:02.11
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom3000 m 2Jonas MagnussonHälle IF9:03.38
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom3000 m 3Nils OlssonIK Lerum FI9:04.22
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom3000 m 4Linus JanssonHässelby SK9:09.97
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom3000 m 5Jona LindmanKA 2 IF9:21.37
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom3000 m 6Nils HolmHammarby IF9:41.27
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom2000 m hinder 1Linus JanssonHässelby SK6:26.24
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom2000 m hinder 2Nils OlssonIK Lerum FI6:28.21
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom2000 m hinder 3Philip FrickÖrgryte IS6:36.11
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom2000 m hinder 4Conor HoganTurebergs FK7:08.71
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom2000 m hinder 5Axel MånssonHässelby SK7:20.45
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom110 m häck 1Linus JonssonHässelby SK14.32w
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom110 m häck 2Isac SvenssonIFK Halmstad14.55w
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom110 m häck 3Viggo HenrikssonMölndals AIK14.83w
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom110 m häck 4Elias BomanHässelby SK15.42w
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom110 m häck 5Alfred SandströmIFK Mora15.89w
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom110 m häck 6Kristoffer AnderssonFalu IK17.93w
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom300 m häck 1Olle BillgrenHellas FK37.86
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom300 m häck 2Ludvig JaasundVästerås FK39.01
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom300 m häck 3Elias BomanHässelby SK40.14
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom300 m häck 4Felix RidderstrålePiteå IF41.46
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom300 m häck 5David SteinbergBromma IF42.29
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17Ungdom300 m häck 6David SämforsÖrgryte IS44.27
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomHöjd 1Melwin Lycke HolmKils AIK2.00
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomHöjd 2Ludvig JaasundVästerås FK1.87
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomHöjd 3Felix RidderstrålePiteå IF1.87
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomHöjd 4Valter KjellbergTurebergs FK1.79
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomHöjd 5Viktor LundqvistUpsala IF1.74
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomHöjd =6Linus ÖhmanStrands IF1.74
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomHöjd =6Jesper UnanderSundsvalls FI1.74
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomHöjd =6Christof NeibSundsvalls FI1.74
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomStav 1William AskerÖrgryte IS4.56
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomStav 2Ludvig JaasundVästerås FK4.46
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomStav 3Gustav ThyrmanIF Rigor4.16
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomStav 4Linus JonssonHässelby SK4.02
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomStav 5Olle BillgrenHellas FK3.91
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomStav =6David AxelssonUpsala IF3.65
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomStav =6Erik ZetterlundKFUM Örebro3.65
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomLängd 1Melwin Lycke HolmKils AIK7.26w/+3.0
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomLängd 2Alex ApelgrimÖrgryte IS7.01/+1.3
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomLängd 3Oden Grahm GolesIFK Göteborg6.92w/+3.0
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomLängd 4Noel RudbergLinköpings GIF6.88/+1.6
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomLängd 5Isac SvenssonIFK Halmstad6.79w/+3.0
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomLängd 6Linus JonssonHässelby SK6.62w/+3.8
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomTresteg 1Aron SwartzÖstersunds GIF14.21w/+3.7
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomTresteg 2Oden Grahm GolesIFK Göteborg14.18w/+3.3
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomTresteg 3Melwin Lycke HolmKils AIK14.15w/+4.6
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomTresteg 4Philip KarlssonUllevi FK13.74w/+3.4
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomTresteg 5Christof NeibSundsvalls FI13.51/+0.9
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomTresteg 6Melker AnderssonVästerås FK13.33w/+2.5
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomKula 1Leo ZikovicÖrgryte IS19.30
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomKula 2Oscar NiklassonHanvikens SK14.99
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomKula 3Joseph LindvallMalmö AI14.97
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomKula 4Adam HellbomFalu IK14.26
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomKula 5Hugo KarsamoSkruvs IF13.52
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomDiskus 1Adam HellbomFalu IK54.81
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomDiskus 2Leo ZikovicÖrgryte IS53.07
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomDiskus 3Viktor RönnqvistBrännans IF49.07
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomDiskus 4Noel RudbergLinköpings GIF47.73
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomDiskus 5Kristoffer AnderssonFalu IK47.59
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomDiskus 6Joseph LindvallMalmö AI46.71
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomSlägga 1Adam HellbomFalu IK59.87
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomSlägga 2Alexander KarlssonSkruvs IF53.06
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomSlägga 3Ludvig WallénBromma IF51.50
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomSlägga 4Oscar NiklassonHanvikens SK49.00
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomSlägga 5Jakob JohanssonVarbergs GIF47.97
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomSlägga 6Mille EdwardssonBollnäs FIK41.59
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomSpjut 1Filip SundinIF Göta Karlstad60.74
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomSpjut 2Max ForsUpsala IF59.80
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomSpjut 3Leo AnfältKvarnsvedens GoIF55.29
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomSpjut 4Hugo KarsamoSkruvs IF54.16
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomSpjut 5Joseph LindvallMalmö AI53.54
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP17UngdomSpjut 6Filip LindlöfPiteå IF50.49
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom100 m 1Isak HughesIFK Växjö10.74
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom100 m 2Melvin Vala TefreMalmö AI10.97
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom100 m 3Alexander OliverIF Göta Karlstad11.09
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom100 m 4Victor TörnströmDanderyds SK11.09
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom100 m 5Isak GamstIFK Lund11.15
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom100 m 6Henning EhnSundsvalls FI11.32
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom200 m 1Lucas TörnströmDanderyds SK21.74w
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom200 m 2Isak HughesIFK Växjö21.87w
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom200 m 3Melvin Vala TefreMalmö AI22.03w
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom200 m 4Isak GamstIFK Lund22.04w
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom200 m 5Jeroen PerssonIFK Lund22.17w
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom200 m 6Alexander OliverIF Göta Karlstad22.18w
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom400 m 1Lucas TörnströmDanderyds SK50.50
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom400 m 2Isak GamstIFK Lund51.55
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom400 m 3William LindqvistÅhus FIK51.91
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom400 m 4Melvin Vala TefreMalmö AI51.92
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom400 m 5Tim ForsbergHuddinge AIS53.58
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom400 m 6Konrad Sundbom KopparbergSpårvägens FK54.39
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom800 m 1Oliver Fehrlund PerssonYstads IF2:05.44
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom800 m 2Albert SöderqvistTullinge FI2:05.83
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom800 m 3Marcus AskerMalmö AI2:06.51
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom800 m 4Samuel BerhaneHässelby SK2:08.06
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom800 m 5Elias RamhultIK Ymer2:08.13
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom800 m 6Joar FranckYstads IF2:12.89
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom1500 m 1Markus AnderssonVästerås FK4:11.60
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom1500 m 2Adam SörqvistHälle IF4:16.24
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom1500 m 3Samuel BerhaneHässelby SK4:17.77
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom1500 m 4Marcus AskerMalmö AI4:18.79
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom1500 m 5Milian HentschkeTullinge FI4:19.34
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom1500 m 6Elias MalmIFK Umeå4:20.14
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom3000 m 1Markus AnderssonVästerås FK8:52.28
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom3000 m 2Adam SörqvistHälle IF8:53.79
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom3000 m 3Samuel BerhaneHässelby SK9:00.97
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom3000 m 4Tristan OjutkangasVästerås FK9:18.54
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom3000 m 5Milian HentschkeTullinge FI9:24.80
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom3000 m 6Felix PerssonVästerås FK9:29.07
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom2000 m hinder 1Markus AnderssonVästerås FK6:16.37
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom2000 m hinder 2Leonardo GaraviniIFK Lidingö7:04.40
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom2000 m hinder 3Benjamin GrahmBromma IF7:28.51
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom2000 m hinder 4Oscar Hajny-LandgrenIFK Lund7:43.65
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom110 m häck 1Albin EdgertTäby IS14.05w
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom110 m häck 2Henning EhnSundsvalls FI14.53w
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom110 m häck 3Erik Larripa TaxellHässelby SK14.93w
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom110 m häck 4Theodor JohnerIK Lerum FI15.14w
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom110 m häck 5Viggo StridhTäby IS15.21w
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom110 m häck 6Albin GyhleniusKFUM Örebro16.09w
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom300 m häck 1Victor TörnströmDanderyds SK38.35
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom300 m häck 2Henning EhnSundsvalls FI38.88
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom300 m häck 3James MostertKA 2 IF40.16
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom300 m häck 4Ludvig PalmkvistIFK Halmstad41.84
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom300 m häck 5Leo WickertHässelby SK42.10
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16Ungdom300 m häck 6Edvin HåkanssonIFK Halmstad42.44
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomHöjd 1Rasmus BergGefle IF1.81
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomHöjd 2Anton Hellstrand HellebergIFK Lidingö1.78
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomHöjd 3Ludvig PalmérIFK Helsingborg1.78
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomHöjd 4Erik Larripa TaxellHässelby SK1.74
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomHöjd 5Filip EkströmBromma IF1.74
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomHöjd 6Hugo TilldalUllevi FK1.74
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomStav 1Linus JönssonTjalve FIF4.69
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomStav 2Viktor RahmVästerås FK4.69
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomStav 3Gabriel TorgerssonIF Kville4.03
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomStav 4Alfons Elmgren HallingerKFUM Örebro3.92
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomStav 5Elliot LindbomIK Lerum FI3.81
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomStav 6Erik Larripa TaxellHässelby SK3.81
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomLängd 1Victor TörnströmDanderyds SK6.80w/+5.2
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomLängd 2William BrändebornRåby-Rekarne FIF6.75/+0.3
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomLängd 3Leo GöranssonKlippans FK6.65w/+2.9
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomLängd 4Måns BergströmMalmö AI6.54w/+2.2
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomLängd 5Thirachai SchröderGefle IF6.37/+1.8
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomLängd 6Gabriel DarinIF Udd6.21/+1.7
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomTresteg 1Thirachai SchröderGefle IF13.59w/+4.9
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomTresteg 2Jonas GusténUllevi FK13.37w/+5.2
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomTresteg 3Rasmus BergGefle IF13.20w/+2.8
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomTresteg 4Gabriel DarinIF Udd13.15/+1.8
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomTresteg 5Babu BadjieBromma IF12.98/+1.7
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomTresteg 6Teodor NymanHanvikens SK12.74w/+2.6
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomKula 1Jesper LindqvistBoden FI16.18
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomKula 2Gustav RydåkerAlunda SK16.02
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomKula 3Fabian MixTurebergs FK15.84
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomKula 4Viktor LögdahlRåby-Rekarne FIF15.31
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomKula 5Love Näs FahlgrenIFK Växjö12.58
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomKula 6Hannes GrimsholmIK Finish12.42
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomDiskus 1Jesper LindqvistBoden FI49.06
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomDiskus 2Gustav RydåkerAlunda SK47.51
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomDiskus 3Leo GöranssonKlippans FK45.74
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomDiskus 4Fabian MixTurebergs FK42.03
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomDiskus 5Victor TörnströmDanderyds SK40.07
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomDiskus 6Jakob RombergHässleholms AIS36.20
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomSlägga 1Fabian MixTurebergs FK59.61
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomSlägga 2Niklas LundahlVäsby IK57.10
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomSlägga 3Gustav RydåkerAlunda SK49.68
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomSlägga 4Jesper LindqvistBoden FI46.92
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomSlägga 5Daniel KindvallFjugesta IF45.21
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomSlägga 6Adam RydénBohus IF43.73
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomSpjut 1Viktor LögdahlRåby-Rekarne FIF63.18
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomSpjut 2Leon BodénKFUM Örebro55.02
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomSpjut 3Måns BergströmMalmö AI50.87
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomSpjut 4Leo GöranssonKlippans FK48.04
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomSpjut 5Gustav RydåkerAlunda SK44.57
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UP16UngdomSpjut 6Erik Larripa TaxellHässelby SK44.21
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom100 m 1Elvira TanderudUllevi FK11.64
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom100 m 2Emilia FranzénKlippans FK12.04
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom100 m 3Nora LindahlHässelby SK12.11
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom100 m 4Ella BorgMölndals AIK12.13
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom100 m 5Ebba AspKFUM Örebro12.37
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom100 m 6Tilda WahlénMölndals AIK12.70
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom200 m 1Elvira TanderudUllevi FK23.00w
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom200 m 2Nora LindahlHässelby SK23.81w
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom200 m 3Emilia FranzénKlippans FK24.30w
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom200 m 4Ella BorgMölndals AIK24.33w
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom200 m 5Hilma WideUpsala IF24.35w
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom200 m 6Magda KarlssonIFK Lund25.19w
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom400 m 1Moa GranatVallentuna FK54.67
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom400 m 2Emilia MandlMalmö AI58.17
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom400 m 3Tilde BjeragerHöörs IS58.56
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom400 m 4Elin JoabssonIFK Växjö58.78
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom400 m 5Magda KarlssonIFK Lund60.24
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom400 m 6Louise EliassonIFK Växjö60.44
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom800 m 1Saga ProvciIFK Göteborg2:14.83
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom800 m 2Johanna HofvendahlIS Göta2:18.05
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom800 m 3Emilia MandlMalmö AI2:20.01
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom800 m 4Hanna JoabssonIFK Växjö2:22.57
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom800 m 5Lia CederbergHässelby SK2:24.37
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom800 m 6Julia MeijerIFK Mora2:27.64
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom1500 m 1Saga ProvciIFK Göteborg4:38.01
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom1500 m 2Johanna HofvendahlIS Göta4:40.65
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom1500 m 3Alma SvantessonMölndals AIK4:41.56
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom1500 m 4Ida KnutssonUpsala IF4:43.57
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom1500 m 5Nova OjutkangasVästerås FK4:51.20
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom1500 m 6Felicia BrinkIF Kville5:08.07
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom3000 m 1Tilda MånssonFredrikshofs FIF9:59.92
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom3000 m 2Alma SvantessonMölndals AIK10:08.35
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom3000 m 3Johanna HofvendahlIS Göta10:10.63
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom3000 m 4Ida KnutssonUpsala IF10:16.02
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom3000 m 5Nova OjutkangasVästerås FK10:30.77
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom3000 m 6Dina CangeMölndals AIK11:53.84
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom1500 m hinder 1Saga ProvciIFK Göteborg5:10.53
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom1500 m hinder 2Elina HellgrenVallentuna FK5:19.77
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom1500 m hinder 3Felicia BrinkIF Kville5:34.37
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom1500 m hinder 4Emma HättestrandGefle IF6:05.20
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom1500 m hinder 5Emma NordenbergLinköpings GIF6:13.40
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom100 m häck 1Linnéa SvanhallHögby IF13.79w
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom100 m häck 2Sara WinbergTäby IS14.48w
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom100 m häck 3Ida Jexe EkIFK Halmstad14.53w
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom100 m häck 4Sydney KarströmÅhus FIK14.62w
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom100 m häck 5Karin BengtssonHanvikens SK14.73w
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom100 m häck 6Stella SällströmIFK Umeå14.97w
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom300 m häck 1Moa GranatVallentuna FK40.96
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom300 m häck 2Elin JoabssonIFK Växjö44.69
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom300 m häck 3Lizette CarlssonVallentuna FK45.19
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom300 m häck 4Hilda LindellKA 2 IF46.77
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom300 m häck 5Hanna JoabssonIFK Växjö47.48
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17Ungdom300 m häck 6Linnea BacklundSundsvalls FI47.87
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomHöjd 1Ingrid RongeIF Rigor1.74
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomHöjd 2Tilde BjeragerHöörs IS1.72
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomHöjd 3Linnéa SvanhallHögby IF1.72
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomHöjd =4Emma HäggblomUpsala IF1.62
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomHöjd =4Olivia KålenMarieby GIF1.62
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomHöjd 6Maja BjörkHuddinge AIS1.62
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomStav 1Sara WinbergTäby IS3.48
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomStav 2Hilda WallgrenSkellefteå AIK3.24
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomStav 3Lovisa BlomqvistMarieby GIF3.14
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomStav 4Elvira CollvinMalmö AI3.14
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomStav 5Isabell LundholmKFUM Örebro3.00
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomStav =6Tuva WeilandPiteå IF3.00
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomStav =6Rebecka ForslingHuddinge AIS3.00
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomLängd 1Ida Jexe EkIFK Halmstad6.02w/+2.8
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomLängd 2Linnéa SvanhallHögby IF5.78w/+3.2
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomLängd 3Saga HermundstadHässelby SK5.77w/+2.5
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomLängd 4Alva NordvargUpsala IF5.76w/+3.2
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomLängd 5Moa GustafssonRåby-Rekarne FIF5.70w/+3.5
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomLängd 6Tyra Tunander CedreniusBromma IF5.67w/+4.3
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomTresteg 1Nora JolbäckUllevi FK11.93w/+3.0
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomTresteg 2Tilde SöderlundAlunda SK11.87w/+2.1
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomTresteg 3Sophie SäweKils AIK11.73/+1.6
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomTresteg 4Elin JoabssonIFK Växjö11.42/+1.9
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomTresteg 5Jasmine GyllenhammarHässelby SK11.26w/+3.0
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomTresteg 6Matilda ÅkermanIFK Halmstad10.98w/+4.4
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomKula 1Jonna LundgrenSkruvs IF15.06
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomKula 2Ebba LindHanvikens SK14.45
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomKula 3Tilda BernhultKFUM Örebro14.07
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomKula 4Frida KrantzHammarby IF13.56
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomKula 5Elsa WållgrenIK Lerum FI13.35
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomKula 6Linnea BacklundSundsvalls FI12.73
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomDiskus 1Tilda BernhultKFUM Örebro41.60
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomDiskus 2Ebba LindHanvikens SK40.59
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomDiskus 3Nora JolbäckUllevi FK36.26
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomDiskus 4Levina RingdahlMarieby GIF36.15
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomDiskus 5Elvira HögmanKils AIK35.25
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomDiskus 6Tilde GrönwallIK Finish34.89
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomSlägga 1Saga BergÖsthammar FI61.65
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomSlägga 2Amanda JönssonLinköpings GIF53.58
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomSlägga 3Caitlin WennbergUpsala IF51.10
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomSlägga 4Sofie MoroniRåby-Rekarne FIF50.05
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomSlägga 5Elin RydqvistIFK Halmstad49.89
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomSlägga 6Tilde GrönwallIK Finish49.54
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomSpjut 1Matilda ÅkermanIFK Halmstad47.36
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomSpjut 2Tilda BernhultKFUM Örebro45.21
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomSpjut 3Matilda ErikssonVästerås FK42.74
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomSpjut 4Lovisa BlomqvistMarieby GIF36.06
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomSpjut 5Linnea BacklundSundsvalls FI34.65
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF17UngdomSpjut 6Jonna LundgrenSkruvs IF34.16
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom100 m 1Ella UddenäsMalmö AI12.12
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom100 m 2Maya Bergström-WeekesUpsala IF12.24
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom100 m 3Amanda LennartssonIFK Växjö12.53
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom100 m 4Ane Torine IversenMölndals AIK12.55
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom100 m 5Chanel MoularéIF Hagen12.56
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom100 m 6Anna BergdénIF Udd12.61
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom200 m 1Ella UddenäsMalmö AI24.70
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom200 m 2Lina ÅnstadMotala AIF25.40
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom200 m 3Elna WesterÖrgryte IS25.55
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom200 m 4Chanel MoularéIF Hagen25.57
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom200 m 5Irma JonhedIF Göta Karlstad25.69
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom200 m 6Helmi HjortbäckSävedalens AIK25.88
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom400 m 1Lathifa AfrahIF Göta Karlstad57.91
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom400 m 2Elna WesterÖrgryte IS59.98
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom400 m 3Elenie CarlssonIFK Växjö61.16
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom400 m 4Ella HolmqvistIF Göta Karlstad61.28
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom400 m 5Emelie MelinTierps IF62.36
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom400 m 6Ella WolffMalmö AI64.06
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom800 m 1Ebba CronholmLjungby FIK2:16.60
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom800 m 2Ella HolmqvistIF Göta Karlstad2:18.36
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom800 m 3Paulina HultbergAlingsås IF2:19.12
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom800 m 4Frida BerglinKA 2 IF2:20.16
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom800 m 5Elin HagelinMölndals AIK2:21.37
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom800 m 6Nicole TiourineIFK Göteborg2:21.47
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom1500 m 1Ebba CronholmLjungby FIK4:31.22
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom1500 m 2Agnes ThundalIFK Göteborg4:36.79
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom1500 m 3Frida BerglinKA 2 IF4:38.72
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom1500 m 4Paulina HultbergAlingsås IF4:42.18
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom1500 m 5Astrid BaungeMölndals AIK4:42.27
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom1500 m 6Lowa BranthUpsala IF4:43.47
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom3000 m 1Sofia WallénÄrla IF10:11.68
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom3000 m 2Meija PetersonIF Göta Karlstad10:12.73
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom3000 m 3Agnes ThundalIFK Göteborg10:15.72
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom3000 m 4Paulina HultbergAlingsås IF10:26.34
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom3000 m 5Felicia JanssonUpsala IF10:35.99
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom3000 m 6Nora WalleniusIFK Umeå10:39.82
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom1500 m hinder 1Ebba CronholmLjungby FIK4:54.22
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom1500 m hinder 2Agnes ThundalIFK Göteborg5:01.20
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom1500 m hinder 3Lowa BranthUpsala IF5:02.95
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom1500 m hinder 4Astrid BaungeMölndals AIK5:06.48
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom1500 m hinder 5Anna FerlettaKarlskoga FI5:17.01
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom1500 m hinder 6Emilia LundstedtMölndals AIK5:49.11
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom100 m häck 1Maya Bergström-WeekesUpsala IF14.02w
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom100 m häck 2Ebba EklundIF Hagen14.43w
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom100 m häck 3Izabella OlofssonKA 2 IF14.60w
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom100 m häck 4Ann-Kathrine BergenhemIFK Halmstad14.94w
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom100 m häck 5Doris TheanderVarbergs GIF15.02w
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom100 m häck 6Ebba SjöströmTäby IS15.04w
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom300 m häck 1Lathifa AfrahIF Göta Karlstad43.36
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom300 m häck 2Irma JonhedIF Göta Karlstad46.15
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom300 m häck 3Lisa MårtenssonHuddinge AIS46.15
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom300 m häck 4Mellanie Neudinger NellmerBromma IF46.49
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom300 m häck 5Ida MalmborgHässelby SK49.45
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16Ungdom300 m häck 6Ellida StengårdKA 2 IF50.26
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomHöjd 1Emma SandinIKHP Huskvarna1.70
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomHöjd 2Lina BjerkestamHuddinge AIS1.70
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomHöjd 3Iris KihlHuddinge AIS1.62
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomHöjd 4Ebba ElfströmLidköpings IS1.62
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomHöjd 5Wilma NilssonKlippans FK1.58
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomHöjd =6Lisa MårtenssonHuddinge AIS1.58
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomHöjd =6Doris TheanderVarbergs GIF1.58
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomStav 1Ella UddenäsMalmö AI3.53
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomStav 2Alvah LindTyresö FK3.48
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomStav 3Izabella OlofssonKA 2 IF3.33
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomStav 4Luna JohannsenMalmö AI3.28
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomStav 5Ellida StengårdKA 2 IF3.23
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomStav 6Lina ÅnstadMotala AIF3.04
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomLängd 1Agnes JanssonHammarby IF5.70w/+6.2
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomLängd 2Melina LidbergBromma IF5.50w/+2.7
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomLängd 3Linnéa SäfströmKlippans FK5.47/+1.5
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomLängd 4Alvah LindTyresö FK5.43w/+2.3
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomLängd 5Anna BergdénIF Udd5.41w/+4.3
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomLängd 6Ivana PekicIFK Göteborg5.39w/+2.6
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomTresteg 1Melina LidbergBromma IF12.56/+1.5
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomTresteg 2Ronja RickardssonIFK Växjö11.65/+0.4
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomTresteg 3Linnéa SäfströmKlippans FK11.46/+1.7
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomTresteg 4Celia ParmatowMalmö AI11.41w/+3.8
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomTresteg 5Agnes JanssonHammarby IF11.25w/+4.6
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomTresteg 6Linnea VillskogGefle IF11.22w/+2.2
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomKula 1Beatrice PetterssonMölndals AIK13.76
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomKula 2Norah LindTyresö FK13.14
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomKula 3Wilma NilssonKlippans FK13.11
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomKula 4Tindra DahlbergUpsala IF12.67
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomKula 5Anna StrunkeTurebergs FK12.12
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomKula 6Ronja RickardssonIFK Växjö12.02
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomDiskus 1Edvina NorbergRansäters AIS41.74
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomDiskus 2Norah LindTyresö FK38.57
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomDiskus 3Beatrice PetterssonMölndals AIK38.07
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomDiskus 4Nova RenåkerTjalve FIF35.71
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomDiskus 5Hanna AnderssonFalu IK31.26
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomDiskus 6Alma MennborgIKHP Huskvarna31.12
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomSlägga 1Malin GarbellÖsthammar FI61.75
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomSlägga 2Linnéa LindefalkHammarby IF54.54
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomSlägga 3Norah LindTyresö FK53.92
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomSlägga 4Emma KrantzUllevi FK53.59
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomSlägga 5Ruth EklöfAlunda SK52.79
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomSlägga 6Alvah LindTyresö FK50.94
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomSpjut 1Emelie OlssonSäffle FIK48.28
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomSpjut 2Linn Svedberg JarlhageFalkenbergs IK41.93
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomSpjut 3Norah LindTyresö FK39.31
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomSpjut 4Alvah LindTyresö FK38.70
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomSpjut 5Ellen Heldt CasselLudvika FFI37.45
USM16-17 Norrköping 13-15/8 2021UF16UngdomSpjut 6Annie SturessonFalkenbergs IK35.47