Start Filtrering Smfriidrott.com Friidrott.se

SM-pokalen - filtrering

Sök i ett eller flera fält nedan. Exempel: Åldersgrupp: Välj "Juniorer" för att få fram ålderskategorin 18-22 år.

Exempel 2: Välj Ullevi FK vid klubb näst längst ner och tryck på "Sök". Då visas först placering, poäng och antal poängplatser följt av de aktiva som tog poäng. Eller sök på "Tävling: ISM Gävle 17-18/2 2018" samt "Klubb: Malmö AI" för att se hur många och vilka topp-6-placeringar MAI tog.

Sammanställd av jonas.hedman@friidrott.se

Välj filtrering









Poängtabellen

Aktuell filtrering: 2022, Junior
PlacKlubbPoängAntalMKM22P19P17K22F19F17P16P15F16F15
1Hässelby SK187.13617237.540.8836.75
2Örgryte IS1414455.536.7539.759
3Turebergs FK109.884049.8846.53.759.75
4Upsala IF91.133625.5613.546.13
5Mölndals AIK90.7532242725.514.25
6Malmö AI90.383526.6310.534.518.75
7Ullevi FK813038.259.751221
8Västerås FK73.52215.7521.752115
9IF Göta Karlstad68.25210.755.2532.2530
10Spårvägens FK6321301210.510.5
11Hammarby IF61.881853.638.25
12Huddinge AIS54.38206631.1311.25
13Råby-Rekarne FIF46.51229.2517.25
14IFK Växjö45.751510.53923.25
15Hälle IF41.25128.2517.2515.75
16Högby IF39.75100.757.531.5
Kvarnsvedens GoIF39.75115.2534.5
18IFK Helsingborg33.7592.2531.5
Täby IS33.75118.2520.255.25
20IK Ymer29.25145.251.520.252.25
Kils AIK29.25728.50.75
IFK Göteborg29.2594.524.75
23Bromma IF28.5112.251511.25
IFK Lund28.5628.5
Falu IK28.5916.512
26Danderyds SK24.75924.75
27Hanvikens SK23.25113.7519.5
Strands IF23.25617.256
29Tjalve FIF22.589.7512.75
30Skellefteå AIK22.1387.514.63
31IKHP Huskvarna20.2569.7510.5
32IFK Umeå19.5811.251.53.753
33KFUM Örebro18.7581.565.256
34Sävedalens AIK18818
35Tyresö FK17.2554.512.75
36Glanshammars IF16.5616.5
Hovslätts IK16.5516.5
IFK Halmstad16.59313.5
39IF Rigor15.7556.759
Vallentuna FK15.75415.75
41Motala AIF14.2543.7510.5
42SK Bore11.25411.25
43Eskilstuna FI10.5210.5
44Eslövs AI9.7545.254.5
45IK Orient9.3847.132.25
46Rehns BK929
47Ljungby FIK8.2537.50.75
Alunda SK8.2536.751.5
Linköpings GIF8.25435.25
IFK Mora8.2528.25
51Oskarshamns SK7.527.5
52Hellas FK6.75233.75
53Gefle IF626
IF Rinkeby Run636
Haparanda SKT633.752.25
Luleå FIF636
IF Kville632.253.75
58Åtvidabergs IF5.2525.25
Ärla IF5.2515.25
IK Heros5.2515.25
Säffle FIK5.2515.25
KA 2 IF5.25232.25
Klippans FK5.2525.25
64Skruvs IF3.7513.75
IK Lerum FI3.7542.250.750.75
Östersunds GIF3.7513.75
Kalmar SK3.7513.75
IFK Lidingö3.7523.75
Mälarhöjdens IK3.7523.75
Falkenbergs IK3.7513.75
71Östhammar FI313
Villstad GIF313
Åhus FIK321.51.5
Höörs IS323
Göteborgs KIK313
Brattås CK323
Eksjö Södra IK313
78Varbergs GIF2.2530.751.5
Sundsvalls FI2.2542.25
IK Wilske2.2522.25
Boden FI2.2522.25
Lidköpings IS2.2512.25
Piteå IF2.2512.25
Söderhamns IF2.2512.25
85Dala-Järna IK1.511.5
IS Göta1.511.5
LK Gränslöst1.511.5
Umedalens IF1.511.5
Brännans IF1.511.5
90Marieby GIF0.7510.75
F Bålsta IK0.7510.75

Relaterade resultat
TävlingUte/InneKlassÅldersgr.GrenPlac.nameKlubbResultat
SM terräng Vällingby 22-23/10 2022UM22Junior10 km terräng1Yohannes KiflayHässelby SK30:56
SM terräng Vällingby 22-23/10 2022UM22Junior10 km terräng2Benjamin ClaessonIKHP Huskvarna31:44
SM terräng Vällingby 22-23/10 2022UM22Junior10 km terräng3Erik LinnérIFK Umeå32:42
SM terräng Vällingby 22-23/10 2022UM22Junior10 km terräng4Jimmy ÖhmanGefle IF33:45
SM terräng Vällingby 22-23/10 2022UM22Junior10 km terräng5Anders Danielson FrostDala-Järna IK33:45
SM terräng Vällingby 22-23/10 2022UM22Junior10 km terräng6Isak HagbergHögby IF34:15
SM terräng Vällingby 22-23/10 2022UP19Junior6 km terräng 1Gabriel ClaessonIKHP Huskvarna19:01
SM terräng Vällingby 22-23/10 2022UP19Junior6 km terräng 2Hugo UnossonHögby IF19:03
SM terräng Vällingby 22-23/10 2022UP19Junior6 km terräng 3Albin GezeliusIFK Mora19:09
SM terräng Vällingby 22-23/10 2022UP19Junior6 km terräng 4Lukas JakobssonMölndals AIK19:33
SM terräng Vällingby 22-23/10 2022UP19Junior6 km terräng 5Linus JanssonHässelby SK19:34
SM terräng Vällingby 22-23/10 2022UP19Junior6 km terräng 6Paul FrayonMotala AIF19:34
SM terräng Vällingby 22-23/10 2022UP19JuniorLag1Hälle IF35
SM terräng Vällingby 22-23/10 2022UP19JuniorLag2Spårvägens FK38
SM terräng Vällingby 22-23/10 2022UK22Junior10 km terräng 1Emilia BrangefältVästerås FK39:29
SM terräng Vällingby 22-23/10 2022UK22Junior10 km terräng 2Ida BlomHässelby SK39:37
SM terräng Vällingby 22-23/10 2022UK22Junior10 km terräng 3Ebba BerglinMölndals AIK42:49
SM terräng Vällingby 22-23/10 2022UK22Junior10 km terräng 4Johanna GranhällenIF Rinkeby Run45:58
SM terräng Vällingby 22-23/10 2022UK22Junior10 km terräng 5Lisa LöchenIFK Lidingö49:02
SM terräng Vällingby 22-23/10 2022UF19Junior6 km terräng 1Nova OjutkangasVästerås FK21:52
SM terräng Vällingby 22-23/10 2022UF19Junior6 km terräng 2My RundgrenLuleå FIF21:58
SM terräng Vällingby 22-23/10 2022UF19Junior6 km terräng 3Saga ProvciIFK Göteborg22:32
SM terräng Vällingby 22-23/10 2022UF19Junior6 km terräng 4Alva Malmsten NilssonUpsala IF22:37
SM terräng Vällingby 22-23/10 2022UF19Junior6 km terräng 5Johanna HofvendahlIS Göta22:54
SM terräng Vällingby 22-23/10 2022UF19Junior6 km terräng 6Filippa HägglundUpsala IF23:30
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22Junior100 m 1Viktor ThorStrands IF10.62
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22Junior100 m 2Tyresse BobbertHovslätts IK10.70
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22Junior100 m 3Emil JohanssonTurebergs FK10.80
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22Junior100 m 4Milo WahlgrenTäby IS10.85
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22Junior100 m 5André JacksonUllevi FK10.93
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22Junior100 m 6Omar ChaabanIFK Helsingborg10.98
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22Junior200 m 1Tyresse BobbertHovslätts IK21.87
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22Junior200 m 2Emil JohanssonTurebergs FK21.92
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22Junior200 m 3Viktor ThorStrands IF22.07
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22Junior200 m 4Gustav GahneHässelby SK22.30
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22Junior200 m 5André JacksonUllevi FK22.47
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22Junior200 m 6Omar ChaabanIFK Helsingborg22.57
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22Junior400 m 1Karl WållgrenÖrgryte IS47.02
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22Junior400 m 2Mattias WaernulfVästerås FK47.16
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22Junior400 m 3Gustav GahneHässelby SK48.29
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22Junior400 m 4Gustav KarlssonÖrgryte IS49.69
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22Junior400 m 5Robin IsakssonTurebergs FK49.83
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22Junior400 m 6August KallinVästerås FK51.07
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22Junior800 m 1Victor WahlgrenMölndals AIK1:54.10
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22Junior800 m 2Jimmy ÖhmanGefle IF1:54.51
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22Junior800 m 3Tobias EknorSpårvägens FK1:55.47
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22Junior800 m 4Jakob ZällÖrgryte IS1:57.28
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22Junior800 m 5Simon SandkvistSpårvägens FK1:57.82
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22Junior800 m 6Eric KällmanIK Ymer1:58.45
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22Junior1500 m 1Yohannes KiflayHässelby SK3:51.29
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22Junior1500 m 2Eric KällmanIK Ymer3:52.09
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22Junior1500 m 3Tobias EknorSpårvägens FK3:52.76
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22Junior1500 m 4Victor WahlgrenMölndals AIK3:54.15
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22Junior1500 m 5Benjamin ClaessonIKHP Huskvarna3:54.17
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22Junior1500 m 6Melker TilleniusSävedalens AIK4:05.67
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22Junior5000 m 1Emil Millán de la OlivaEskilstuna FI14:24.20
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22Junior5000 m 2Yohannes KiflayHässelby SK14:51.92
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22Junior5000 m 3Benjamin ClaessonIKHP Huskvarna14:58.26
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22Junior5000 m 4Erik LinnérIFK Umeå15:03.37
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22Junior5000 m 5Benjamin NäslundLK Gränslöst15:07.70
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22Junior5000 m 6Arvid BacktemanSävedalens AIK15:21.09
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22Junior2000 m hinder 1Emil Millán de la OlivaEskilstuna FI6:02.61
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22Junior2000 m hinder 2Oscar EliassonHässelby SK6:18.35
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22Junior2000 m hinder 3Salem Al-MurisiUllevi FK6:34.79
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22Junior2000 m hinder 4Axel HagerudBromma IF6:46.27
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22Junior110 m häck 1Sidrak AfeworkSpårvägens FK14.90
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22Junior110 m häck 2Max Rosquist-LarssonMalmö AI15.31
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22Junior110 m häck 3Gustaf VennerholmSpårvägens FK16.14
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22Junior110 m häck 4Marcus BlixtMölndals AIK16.59
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22Junior110 m häck 5Theodor DuvertTurebergs FK16.73
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22Junior400 m häck 1Johan ClaesonIFK Växjö53.48
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22Junior400 m häck 2Gustav KarlssonÖrgryte IS54.94
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22Junior400 m häck 3Felix Larsen NilssonÖrgryte IS56.59
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22Junior400 m häck 4Viktor HedlundFalu IK58.95
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22Junior400 m häck 5Jesper DreifaldtÅhus FIK64.67
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22JuniorHöjd 1Oliver Ericsson-SottermanUpsala IF2.07
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22JuniorHöjd 2Emil UhlinFalu IK2.03
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22JuniorHöjd 3Joakim WadsteinTjalve FIF2.01
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22JuniorHöjd 4Lukas EdqvistÖrgryte IS1.98
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22JuniorHöjd 5Emil PeterssonTurebergs FK1.91
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22JuniorHöjd 6Erik DahlbergTurebergs FK1.91
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22JuniorStav 1Emil UhlinFalu IK4.85
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22JuniorStav 2Peter SvenssonIF Rigor4.47
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22JuniorStav 3Theodor DuvertTurebergs FK4.02
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22JuniorLängd 1Erik JohanssonUllevi FK7.22/+0.6
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22JuniorLängd 2Tobias CarlrydÖrgryte IS7.09/+0.6
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22JuniorLängd 3Oskar WeidenholmMölndals AIK7.07/+0.4
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22JuniorLängd 4Josh RouthHuddinge AIS7.03/+0.8
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22JuniorLängd 5Alexander NymanHässelby SK6.89/+1.1
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22JuniorLängd 6Gustav TartuUllevi FK6.83/-0.5
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22JuniorTresteg 1Lukas EdqvistÖrgryte IS14.97/-0.9
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22JuniorTresteg 2Gustav TartuUllevi FK14.71/+0.5
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22JuniorTresteg 3Oskar WeidenholmMölndals AIK14.60/-0.3
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22JuniorTresteg 4Melker ManneUllevi FK14.50/-0.6
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22JuniorTresteg 5Alexander NymanHässelby SK13.83/-2.1
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22JuniorTresteg 6Jacob Tysén HolmbergHässelby SK13.30/-1.9
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22JuniorKula 1Lukas BjörningerTurebergs FK16.82
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22JuniorKula 2Ragnar CarlssonHässelby SK15.67
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22JuniorKula 3Leo Frid GöranssonSävedalens AIK15.09
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22JuniorKula 4Arvid Mägi TheorinMalmö AI14.64
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22JuniorKula 5Karl LudvikTurebergs FK13.98
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22JuniorKula 6Emil HolmTurebergs FK10.71
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22JuniorDiskus 1Lukas BjörningerTurebergs FK51.71
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22JuniorDiskus 2Leo JanénKalmar SK50.50
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22JuniorDiskus 3Johannes LiliusHuddinge AIS48.67
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22JuniorDiskus 4Karl LudvikTurebergs FK48.58
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22JuniorDiskus 5Leo Frid GöranssonSävedalens AIK45.81
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22JuniorDiskus 6Emil HolmTurebergs FK44.74
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22JuniorSlägga 1Ragnar CarlssonHässelby SK76.02
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22JuniorSlägga 2Hugo SörbyUpsala IF63.72
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22JuniorSlägga 3Alfons HaalsVästerås FK62.35
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22JuniorSlägga 4Karl LudvikTurebergs FK62.19
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22JuniorSlägga 5Hampus WallinHovslätts IK57.13
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22JuniorSlägga 6Johannes LiliusHuddinge AIS52.36
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22JuniorSpjut 1Jakob RahmSävedalens AIK67.56
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22JuniorSpjut 2Albert OttanderIFK Umeå63.56
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22JuniorSpjut 3Carl WidenholmHellas FK62.94
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22JuniorSpjut 4Otto SundellSöderhamns IF58.74
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UM22JuniorSpjut 5Jonathan BengtssonUllevi FK52.04
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19Junior100 m 1Erik ErlandssonIFK Lund10.51
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19Junior100 m 2Alexander PilgrimHammarby IF10.79
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19Junior100 m 3Alex ApelgrimÖrgryte IS10.83
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19Junior100 m 4Oliver EllströmIF Göta Karlstad10.94
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19Junior100 m 5Linus PihlIK Lerum FI11.02
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19Junior200 m 1Erik ErlandssonIFK Lund21.41
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19Junior200 m 2Alvin ReineboKFUM Örebro22.01
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19Junior200 m 3Alexander PilgrimHammarby IF22.10
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19Junior200 m 4Alex ApelgrimÖrgryte IS22.25
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19Junior200 m 5David AxelssonUpsala IF22.48
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19Junior200 m 6Linus PihlIK Lerum FI22.65
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19Junior400 m 1Alexander NyströmRehns BK47.34
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19Junior400 m 2Alexander PilgrimHammarby IF48.28
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19Junior400 m 3Markus BrodinDanderyds SK48.86
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19Junior400 m 4Felix RidderstrålePiteå IF49.15
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19Junior400 m 5Viktor SkoglundDanderyds SK49.26
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19Junior400 m 6Simon VikströmSundsvalls FI49.66
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19Junior800 m 1Jonathan GrahnMölndals AIK1:52.83
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19Junior800 m 2Valter KjellbergTurebergs FK1:53.32
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19Junior800 m 3Viktor SkoglundDanderyds SK1:54.49
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19Junior800 m 4Markus BrodinDanderyds SK1:55.34
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19Junior800 m 5Erik SkoglundDanderyds SK1:55.75
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19Junior800 m 6Albin WalleniusVästerås FK2:00.84
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19Junior1500 m 1Jonathan GrahnMölndals AIK3:59.12
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19Junior1500 m 2Jonas MagnussonHälle IF3:59.66
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19Junior1500 m 3Valter KjellbergTurebergs FK3:59.87
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19Junior1500 m 4Albin WalleniusVästerås FK4:02.15
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19Junior1500 m 5Linus JanssonHässelby SK4:06.62
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19Junior1500 m 6Fabian HaefflerMölndals AIK4:06.78
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19Junior5000 m 1Gabriel ClaessonIKHP Huskvarna15:53.20
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19Junior5000 m 2Hugo UnossonHögby IF16:06.34
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19Junior5000 m 3Louis SchmitzUllevi FK16:07.80
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19Junior5000 m 4Linus JanssonHässelby SK16:08.39
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19Junior5000 m 5Hampus BjörckIFK Umeå16:23.71
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19Junior5000 m 6Axel JohanssonHälle IF16:26.22
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19Junior2000 m hinder 1Albin GezeliusIFK Mora6:20.34
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19Junior2000 m hinder 2Carl ErixonMölndals AIK6:29.43
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19Junior2000 m hinder 3Olle StaafLinköpings GIF6:32.99
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19Junior2000 m hinder 4Axel JohanssonHälle IF6:33.01
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19Junior110 m häck 1Markus MobergHammarby IF14.47
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19Junior110 m häck 2Nils ThorinÖrgryte IS14.76
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19Junior110 m häck 3Malte Fuchs EdbergBromma IF14.88
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19Junior110 m häck 4Edvin AssarssonEslövs AI15.21
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19Junior110 m häck 5Isac SvenssonIFK Halmstad15.40
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19Junior110 m häck 6Noel RudbergLinköpings GIF16.34
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19Junior400 m häck 1David ThidSpårvägens FK55.37
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19Junior400 m häck 2Olle BillgrenHellas FK55.72
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19Junior400 m häck 3Malte Fuchs EdbergBromma IF56.05
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19Junior400 m häck 4Noah Bucht WesslénHammarby IF57.92
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19Junior400 m häck 5Albin HagstedtÖrgryte IS60.88
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19Junior400 m häck 6Casper ElliotHuddinge AIS61.11
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19JuniorHöjd 1Melwin Lycke HolmKils AIK2.11
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19JuniorHöjd 2Elliot DuvertTurebergs FK2.07
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19JuniorHöjd 3Adam SvenssonMalmö AI2.05
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19JuniorHöjd 4Vincent ArousellHässelby SK1.99
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19JuniorHöjd 5Philip BayerMölndals AIK1.99
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19JuniorHöjd 6Albin ErikssonTyresö FK1.99
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19JuniorStav 1William AskerÖrgryte IS5.03
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19JuniorStav 2Felix SteeneUllevi FK4.98
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19JuniorStav 3Teodor BorgiusHammarby IF4.93
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19JuniorStav 4Viktor RydåkerUpsala IF4.52
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19JuniorStav 5William NestorLinköpings GIF4.37
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19JuniorStav 6Linus JonssonHässelby SK4.37
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19JuniorLängd 1Jacob ThelanderLjungby FIK7.52/+1.1
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19JuniorLängd 2Melwin Lycke HolmKils AIK7.34/+0.5
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19JuniorLängd 3Samuel EkelundEslövs AI7.18/+1.0
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19JuniorLängd 4Noa SkomorowskiKvarnsvedens GoIF7.11/+1.3
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19JuniorLängd 5Linus JonssonHässelby SK7.02/+0.7
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19JuniorLängd 6Oscar NiklassonHanvikens SK6.88/+0.6
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19JuniorTresteg 1Melwin Lycke HolmKils AIK14.81w/+3.1
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19JuniorTresteg 2Aron SwartzÖstersunds GIF14.65w/+4.0
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19JuniorTresteg 3Agustin HilmerssonIK Orient14.34/+1.8
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19JuniorTresteg 4Oden Grahm GolesIFK Göteborg13.96w/+3.5
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19JuniorTresteg 5Nils ThorinÖrgryte IS13.95/+0.7
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19JuniorTresteg 6Niklas WallHammarby IF13.53w/+4.4
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19JuniorKula 1Jesper AhlinTurebergs FK18.34
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19JuniorKula 2Leo ZikovicÖrgryte IS17.40
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19JuniorKula 3Elias LindHässelby SK15.59
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19JuniorKula 4Teo PaganusTurebergs FK14.43
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19JuniorKula 5Martin SundbergHammarby IF14.22
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19JuniorKula 6Adam HellbomFalu IK14.05
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19JuniorDiskus 1Jesper AhlinTurebergs FK52.91
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19JuniorDiskus 2Rikard Throgen-HedinSK Bore52.35
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19JuniorDiskus 3Adam HellbomFalu IK49.15
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19JuniorDiskus 4Teo PaganusTurebergs FK46.79
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19JuniorDiskus 5Melker AlbertssonBrännans IF46.19
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19JuniorDiskus 6Elias LindHässelby SK46.01
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19JuniorSlägga 1Leo BystedtVästerås FK66.20
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19JuniorSlägga 2Adam HellbomFalu IK61.40
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19JuniorSlägga 3Albin SilénStrands IF61.38
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19JuniorSlägga 4Elias LindHässelby SK60.82
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19JuniorSlägga 5Ludvig WallénBromma IF55.73
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19JuniorSlägga 6Jakob JohanssonVarbergs GIF50.78
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19JuniorSpjut 1Olle HübertIK Heros63.47
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19JuniorSpjut 2Hugo KarsamoSkruvs IF59.30
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19JuniorSpjut 3Filip SundinIF Göta Karlstad57.77
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19JuniorSpjut 4Jacob ThelanderLjungby FIK56.24
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19JuniorSpjut 5Max ForsUpsala IF53.25
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP19JuniorSpjut 6Christof NeibSundsvalls FI48.27
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UK22Junior100 m 1Julia HenrikssonIFK Helsingborg11.54
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UK22Junior100 m 2Filippa SivnertMalmö AI11.67
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UK22Junior100 m 3Wilma RosenquistMalmö AI11.98
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UK22Junior100 m 4Julia BjörkmanIF Kville12.26
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UK22Junior100 m 5Madeleine WinbergMölndals AIK12.30
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UK22Junior100 m 6Cajsa AugustssonÖrgryte IS12.39
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UK22Junior200 m 1Julia HenrikssonIFK Helsingborg24.11
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UK22Junior200 m 2Lovisa KarlssonHögby IF25.32
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UK22Junior200 m 3Virva RylanderVästerås FK25.69
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UK22Junior200 m 4Jonna ClaessonSpårvägens FK26.01
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UK22Junior200 m 5Elise LegzdinsMälarhöjdens IK26.12
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UK22Junior200 m 6Amanda IsakssonBoden FI26.22
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UK22Junior400 m 1Ebba GustafssonMölndals AIK55.67
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UK22Junior400 m 2Tyra LandinVästerås FK56.09
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UK22Junior400 m 3Lovisa EllströmIF Göta Karlstad56.16
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UK22Junior400 m 4Wilma NielsenÖrgryte IS57.03
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UK22Junior400 m 5Maja SundTäby IS58.35
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UK22Junior400 m 6Elwira RipswedenHuddinge AIS59.84
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UK22Junior800 m 1Wilma NielsenÖrgryte IS2:13.19
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UK22Junior800 m 2Julia NielsenÖrgryte IS2:15.51
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UK22Junior800 m 3Lovisa EllströmIF Göta Karlstad2:17.00
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UK22Junior800 m 4Nadja RuglandÅtvidabergs IF2:17.96
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UK22Junior800 m 5Ebba WahlbergMalmö AI2:18.99
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UK22Junior1500 m 1Wilma NielsenÖrgryte IS4:38.48
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UK22Junior1500 m 2Julia NielsenÖrgryte IS4:39.97
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UK22Junior1500 m 3Nadja RuglandÅtvidabergs IF4:41.57
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UK22Junior1500 m 4Ebba WahlbergMalmö AI4:42.93
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UK22Junior1500 m 5Smilla SzalkaiSpårvägens FK4:47.80
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UK22Junior5000 m 1Linnéa SennströmHässelby SK16:56.68
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UK22Junior5000 m 2Ida EsperiHaparanda SKT17:34.13
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UK22Junior5000 m 3Greta HalldénMölndals AIK18:34.07
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UK22Junior5000 m 4Johanna GranhällenIF Rinkeby Run20:38.61
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UK22Junior2000 m hinder 1Julia NielsenÖrgryte IS7:31.73
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UK22Junior2000 m hinder 2Wilma NielsenÖrgryte IS7:31.92
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UK22Junior2000 m hinder 3Greta HalldénMölndals AIK7:50.79
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UK22Junior2000 m hinder 4Alina VuokilaIFK Lidingö8:09.10
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UK22Junior2000 m hinder 5Johanna GranhällenIF Rinkeby Run8:31.76
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UK22Junior100 m häck 1Lovisa KarlssonHögby IF14.03
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UK22Junior100 m häck 2Alva von GerberHuddinge AIS14.44
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UK22Junior100 m häck 3Sophie ReidIK Ymer14.67
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UK22Junior100 m häck 4Ebba MagnussonUllevi FK14.69
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UK22Junior100 m häck 5Kajsa EngblomHuddinge AIS15.45
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UK22Junior400 m häck 1Tyra LandinVästerås FK62.79
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UK22Junior400 m häck 2Maja SundTäby IS63.20
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UK22Junior400 m häck 3Elwira RipswedenHuddinge AIS64.17
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UK22Junior400 m häck 4Ebba Jernmark BurrowsTäby IS66.02
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UK22JuniorHöjd 1Tuvalisa RosenquistTjalve FIF1.66
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UK22JuniorHöjd =2Klara RådboHässelby SK1.60
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UK22JuniorHöjd =2Kajsa EngblomHuddinge AIS1.60
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UK22JuniorHöjd 4Lisa HolmbergLidköpings IS1.60
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UK22JuniorStav 1Gabriella JönssonIFK Helsingborg4.08
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UK22JuniorStav 2Sandra AlveroIFK Växjö3.91
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UK22JuniorStav 3Ebba BlomstrandKFUM Örebro3.74
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UK22JuniorStav 4Emelie ForsbergHuddinge AIS3.36
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UK22JuniorLängd 1Maja ÅskagRåby-Rekarne FIF6.32/-0.1
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UK22JuniorLängd 2Tilde JohanssonFalkenbergs IK6.31/-0.1
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UK22JuniorLängd 3Klara RådboHässelby SK5.90/+0.5
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UK22JuniorLängd 4Cajsa AugustssonÖrgryte IS5.82/+0.6
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UK22JuniorLängd 5Emelie EklundTäby IS5.76/-0.3
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UK22JuniorLängd 6Tuvalisa RosenquistTjalve FIF5.73/-0.6
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UK22JuniorTresteg 1Maja ÅskagRåby-Rekarne FIF13.40/+1.4
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UK22JuniorTresteg 2Klara RådboHässelby SK12.24/-0.4
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UK22JuniorTresteg 3Cornelia NilssonSkellefteå AIK12.03/+1.4
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UK22JuniorTresteg 4Kajsa LindqvistUpsala IF12.02/+1.3
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UK22JuniorTresteg 5Lisa WeyhenmeyerUpsala IF11.39/-0.3
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UK22JuniorTresteg 6Maja PetterssonIFK Växjö11.35/0.0
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UK22JuniorKula 1Emilia MalmehedIF Göta Karlstad14.38
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UK22JuniorKula 2Victoria QuainooMalmö AI14.14
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UK22JuniorKula 3Sophie ReidIK Ymer12.96
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UK22JuniorKula 4Klara RådboHässelby SK12.79
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UK22JuniorKula 5Natalie Nilssen ZappaláUllevi FK12.16
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UK22JuniorKula 6Alva SundströmLjungby FIK11.49
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UK22JuniorDiskus 1Daniella PerssonSpårvägens FK52.26
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UK22JuniorDiskus 2Molly BrobackUpsala IF48.54
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UK22JuniorDiskus 3Amanda FridbergIF Göta Karlstad37.73
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UK22JuniorDiskus 4Ebba MolinderMölndals AIK24.63
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UK22JuniorSlägga 1Sara ForssellMotala AIF64.88
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UK22JuniorSlägga 2Emma PalmgrenIF Göta Karlstad59.24
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UK22JuniorSlägga 3Emma Holmgren LöfUpsala IF53.98
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UK22JuniorSlägga 4Alexandra NilssonIF Göta Karlstad53.70
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UK22JuniorSlägga 5Sofia BomanHässelby SK52.89
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UK22JuniorSlägga 6Amanda FridbergIF Göta Karlstad52.63
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UK22JuniorSpjut 1Sophie ReidIK Ymer44.32
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UK22JuniorSpjut 2Amanda RaskIFK Umeå43.33
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UK22JuniorSpjut 3Stina JacobsonÖrgryte IS42.11
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UK22JuniorSpjut 4Klara RådboHässelby SK40.47
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UK22JuniorSpjut 5Amanda IsakssonBoden FI33.36
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UK22JuniorSpjut 6Linnea WesterbergF Bålsta IK31.69
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19Junior100 m 1Nora LindahlHässelby SK11.78
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19Junior100 m 2Wilma SvensonOskarshamns SK11.82
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19Junior100 m 3Elvira TanderudUllevi FK11.83
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19Junior100 m 4Emilia FranzénKlippans FK12.20
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19Junior100 m 5Sofia BjörkmanIF Kville12.35
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19Junior100 m 6Hilma WideUpsala IF12.48
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19Junior200 m 1Elvira TanderudUllevi FK24.02
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19Junior200 m 2Wilma SvensonOskarshamns SK24.66
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19Junior200 m 3Hanna KarlssonIF Göta Karlstad24.87
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19Junior200 m 4Hilma WideUpsala IF25.00
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19Junior200 m 5Tilda WahlénMölndals AIK26.33
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19Junior200 m 6Milla SvanbergMalmö AI26.36
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19Junior400 m 1Hanna KarlssonIF Göta Karlstad54.86
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19Junior400 m 2Lova PermanIF Göta Karlstad55.90
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19Junior400 m 3Elin JoabssonIFK Växjö57.25
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19Junior400 m 4Hilda LindellKA 2 IF59.08
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19Junior400 m 5Felicia JohanssonHanvikens SK59.95
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19Junior400 m 6Lisen RignellBromma IF60.34
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19Junior800 m 1Lova PermanIF Göta Karlstad2:11.94
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19Junior800 m 2Julia SvennbladHälle IF2:14.73
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19Junior800 m 3Emilia MandlMalmö AI2:16.33
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19Junior800 m 4Alma SvantessonMölndals AIK2:18.14
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19Junior800 m 5Lykke IacobaeusBromma IF2:21.22
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19Junior800 m 6Liv DinisIK Ymer2:21.63
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19Junior1500 m 1Saga ProvciIFK Göteborg4:25.67
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19Junior1500 m 2Lova PermanIF Göta Karlstad4:29.16
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19Junior1500 m 3Julia SvennbladHälle IF4:35.55
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19Junior1500 m 4Ida KnutssonUpsala IF4:43.33
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19Junior1500 m 5Liv DinisIK Ymer4:48.02
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19Junior1500 m 6My RundgrenLuleå FIF4:48.25
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19Junior3000 m 1Saga ProvciIFK Göteborg9:48.46
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19Junior3000 m 2Alva Malmsten NilssonUpsala IF9:55.54
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19Junior3000 m 3Ida KnutssonUpsala IF10:03.18
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19Junior3000 m 4Alma SvantessonMölndals AIK10:22.62
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19Junior3000 m 5My RundgrenLuleå FIF10:26.40
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19Junior3000 m 6Filippa HägglundUpsala IF10:32.61
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19Junior2000 m hinder 1Saga ProvciIFK Göteborg6:46.44
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19Junior2000 m hinder 2Alva Malmsten NilssonUpsala IF6:54.14
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19Junior2000 m hinder 3Filippa HägglundUpsala IF7:10.98
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19Junior2000 m hinder 4Elina HellgrenVallentuna FK7:17.36
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19Junior2000 m hinder 5Tilda KnauerHälle IF7:34.74
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19Junior2000 m hinder 6Maja MalmHöörs IS8:02.13
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19Junior100 m häck 1Moa GranatVallentuna FK14.27
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19Junior100 m häck 2Madeleine SöderqvistHuddinge AIS14.95
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19Junior100 m häck 3Karin BengtssonHanvikens SK15.13
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19Junior100 m häck 4Julia HåkanssonHässelby SK15.53
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19Junior100 m häck 5Annie BerntssonBrattås CK15.81
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19Junior100 m häck 6Stella SällströmIFK Umeå16.01
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19Junior400 m häck 1Moa GranatVallentuna FK57.91
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19Junior400 m häck 2Elin JoabssonIFK Växjö64.81
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19Junior400 m häck 3Hanna JoabssonIFK Växjö65.52
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19Junior400 m häck 4Thea KatsoulakiHanvikens SK72.92
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19JuniorHöjd 1Klara FrykholmGlanshammars IF1.74
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19JuniorHöjd 2Ally Robertsson HolmbergSkellefteå AIK1.68
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19JuniorHöjd 3Ingrid RongeIF Rigor1.68
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19JuniorHöjd 4Kim RodénIK Orient1.64
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19JuniorHöjd =5Stina LarssonIK Wilske1.60
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19JuniorHöjd =5Emma HäggblomUpsala IF1.60
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19JuniorStav 1Sara WinbergTäby IS4.15
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19JuniorStav 2Ida Jexe EkIFK Halmstad3.68
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19JuniorStav 3Hilda WallgrenSkellefteå AIK3.58
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19JuniorStav 4Elvira CollvinMalmö AI3.46
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19JuniorStav 5Ellinor HannerforsHaparanda SKT3.39
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19JuniorStav 6Sofia OlssonIF Rigor3.28
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19JuniorLängd 1Katharina GråmanSpårvägens FK6.04/+1.2
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19JuniorLängd 2Ebba HedbergKvarnsvedens GoIF5.76/+0.3
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19JuniorLängd 3Madeleine SöderqvistHuddinge AIS5.63/0.0
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19JuniorLängd 4Ida Jexe EkIFK Halmstad5.55/+0.7
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19JuniorLängd 5Nora JolbäckUllevi FK5.55/+0.4
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19JuniorLängd 6Ellen HanssonÖrgryte IS5.37/0.0
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19JuniorTresteg 1Katharina GråmanSpårvägens FK12.28/+1.0
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19JuniorTresteg 2Nora JolbäckUllevi FK11.98/+0.1
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19JuniorTresteg 3Klara FrykholmGlanshammars IF11.52w/+2.8
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19JuniorTresteg 4Elin JoabssonIFK Växjö11.33/+0.4
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19JuniorTresteg 5Ida Jexe EkIFK Halmstad11.24/+1.5
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19JuniorTresteg 6Sophie SäweKils AIK11.19w/+2.6
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19JuniorKula 1Linn Gabrielli GustafssonRåby-Rekarne FIF14.09
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19JuniorKula 2Victoria WickmanUpsala IF13.45
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19JuniorKula 3Ebba Salomonsson LindHanvikens SK13.31
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19JuniorKula 4Justina EsangbedoKvarnsvedens GoIF13.01
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19JuniorKula 5Julia ScharnellEslövs AI12.73
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19JuniorKula 6Tilda BernhultKFUM Örebro12.69
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19JuniorDiskus 1Frida KrantzHammarby IF45.28
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19JuniorDiskus 2Victoria WickmanUpsala IF42.46
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19JuniorDiskus 3Johanna EmanuelssonVillstad GIF42.40
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19JuniorDiskus 4Linn Gabrielli GustafssonRåby-Rekarne FIF42.36
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19JuniorDiskus 5Tilda BernhultKFUM Örebro41.03
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19JuniorDiskus 6Levina RingdahlMarieby GIF40.02
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19JuniorSlägga 1Thea LöfmanMalmö AI61.57
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19JuniorSlägga 2Saga BergUpsala IF55.85
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19JuniorSlägga 3Isabella WiklundVästerås FK52.14
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19JuniorSlägga 4Molly SkuggeTurebergs FK51.37
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19JuniorSlägga 5Vilma DambergTurebergs FK49.38
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19JuniorSlägga 6Caitlin WennbergUpsala IF48.92
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19JuniorSpjut 1Amanda OlssonSäffle FIK44.87
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19JuniorSpjut 2Tilda BernhultKFUM Örebro42.42
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19JuniorSpjut 3Malin LundgrenEksjö Södra IK41.85
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19JuniorSpjut 4Ida ElménIF Kville41.22
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19JuniorSpjut 5Matilda ErikssonVästerås FK37.40
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF19JuniorSpjut 6Matilda ÅkermanIFK Halmstad35.17
SM-JSM22-USM mångkamp Västerås 23-24/7 2022UM22JuniorTiokamp1Emil UhlinFalu IK7.618
SM-JSM22-USM mångkamp Västerås 23-24/7 2022UM22JuniorTiokamp2Carl af ForsellesHässelby SK7.028
SM-JSM22-USM mångkamp Västerås 23-24/7 2022UM22JuniorTiokamp3Simon ThorHässelby SK6.773
SM-JSM22-USM mångkamp Västerås 23-24/7 2022UM22JuniorTiokamp4Philip StömneSpårvägens FK6.323
SM-JSM22-USM mångkamp Västerås 23-24/7 2022UM22JuniorTiokamp5Gustaf VennerholmSpårvägens FK5.789
SM-JSM22-USM mångkamp Västerås 23-24/7 2022UM22JuniorTiokamp6Theodor DuvertTurebergs FK5.751
SM-JSM22-USM mångkamp Västerås 23-24/7 2022UK22JuniorSjukamp1Lovisa KarlssonHögby IF5.460
JSM19 mångkamp Sollentuna 1-2/7 2022UP19JuniorTiokamp1Elliot DuvertTurebergs FK7.328
JSM19 mångkamp Sollentuna 1-2/7 2022UP19JuniorTiokamp2Rikard Throgen-HedinSK Bore6.789
JSM19 mångkamp Sollentuna 1-2/7 2022UP19JuniorTiokamp3Vincent ArousellHässelby SK6.579
JSM19 mångkamp Sollentuna 1-2/7 2022UP19JuniorTiokamp4Ludvig JaasundVästerås FK6.237
JSM19 mångkamp Sollentuna 1-2/7 2022UF19JuniorSjukamp1Ebba HedbergKvarnsvedens GoIF4.885
JSM19 mångkamp Sollentuna 1-2/7 2022UF19JuniorSjukamp2Laura FodorHässelby SK4.851
JSM19 mångkamp Sollentuna 1-2/7 2022UF19JuniorSjukamp3Madeleine SöderqvistHuddinge AIS4.803
JSM19 mångkamp Sollentuna 1-2/7 2022UF19JuniorSjukamp4Stella SällströmIFK Umeå4.214
SM 10 km Stockholm 16/6 2022UM22Junior10 km1Sharmarke AhmedHälle IF30:19
SM 10 km Stockholm 16/6 2022UM22Junior10 km2Yohannes KiflayHässelby SK30:30
SM 10 km Stockholm 16/6 2022UM22Junior10 km3Wilhelm BergentzHälle IF31:29
SM 10 km Stockholm 16/6 2022UM22Junior10 km4Erik LinnérIFK Umeå31:32
SM 10 km Stockholm 16/6 2022UM22Junior10 km5Benjamin ClaessonIKHP Huskvarna32:16
SM 10 km Stockholm 16/6 2022UM22Junior10 km6Hugo SetthagenSpårvägens FK32:42
SM 10 km Stockholm 16/6 2022UK22Junior10 km1Linnéa SennströmHässelby SK35:08
SM 10 km Stockholm 16/6 2022UK22Junior10 km2Greta HalldénMölndals AIK38:40
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UM22Junior4x100 m 1Ullevi FK41.96
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UM22Junior4x100 m 2Örgryte IS42.02
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UM22Junior4x100 m 3Turebergs FK42.44
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UM22Junior4x100 m 4Västerås FK42.66
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UM22Junior4x100 m 5Malmö AI43.57
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UM22Junior4x100 m 6Varbergs GIF44.54
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UM22Junior3x400 m 1Örgryte IS2:28.20
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UM22Junior3x400 m 2Västerås FK2:28.36
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UM22Junior3x400 m 3Linköpings GIF2:32.56
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UM22Junior3x400 m 4Malmö AI2:38.44
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UM22Junior3x400 m 5Sävedalens AIK2:42.63
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UM22Junior3x400 m 6IK Ymer2:45.76
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UM22Junior3x800 m 1Örgryte IS5:52.85
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UM22Junior3x800 m 2Hässelby SK6:02.71
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UM22Junior3x800 m 3KA 2 IF6:11.43
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UP19Junior4x100 m 1Hammarby IF41.48
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UP19Junior4x100 m 2IFK Lund42.38
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UP19Junior4x100 m 3Malmö AI42.70
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UP19Junior4x100 m 4Hammarby IF43.43
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UP19Junior4x100 m 5Hanvikens SK44.22
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UP19Junior4x100 m 6Turebergs FK45.19
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UP19Junior1000 m stafett 1IFK Lund1:55.18
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UP19Junior1000 m stafett 2Hammarby IF1:56.93
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UP19Junior1000 m stafett 3Danderyds SK1:58.02
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UP19Junior1000 m stafett 4Hässelby SK1:59.44
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UP19Junior1000 m stafett 5Örgryte IS2:00.03
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UP19Junior1000 m stafett 6Malmö AI2:00.27
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UP19Junior3x800 m 1Danderyds SK5:54.11
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UP19Junior3x800 m 2Mölndals AIK5:59.67
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UP19Junior3x800 m 3Västerås FK6:03.32
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UP19Junior3x800 m 4Örgryte IS6:05.44
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UP19Junior3x800 m 5IK Ymer6:09.11
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UP19Junior3x800 m 6Malmö AI6:19.85
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UK22Junior4x100 m 1Malmö AI47.68
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UK22Junior4x100 m 2Råby-Rekarne FIF48.27
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UK22Junior4x100 m 3Ullevi FK48.32
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UK22Junior4x100 m 4Mälarhöjdens IK49.04
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UK22Junior4x100 m 5Åhus FIK50.91
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UK22Junior4x100 m 6IK Lerum FI51.43
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UK22Junior3x400 m 1Huddinge AIS2:57.81
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UK22Junior3x400 m 2Täby IS2:58.66
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UK22Junior3x400 m 3Göteborgs KIK3:06.58
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UK22Junior3x800 m 1Täby IS7:13.40
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UK22Junior3x800 m 2Mölndals AIK7:36.88
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UF19Junior4x100 m 1Bromma IF48.21
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UF19Junior4x100 m 2Hanvikens SK49.22
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UF19Junior4x100 m 3IFK Göteborg49.25
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UF19Junior4x100 m 4Örgryte IS49.61
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UF19Junior4x100 m 5Mölndals AIK50.47
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UF19Junior4x100 m 6Malmö AI50.87
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UF19Junior1000 m stafett 1Hässelby SK2:17.32
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UF19Junior1000 m stafett 2Bromma IF2:17.94
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UF19Junior1000 m stafett 3Örgryte IS2:18.21
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UF19Junior1000 m stafett 4IFK Växjö2:20.55
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UF19Junior1000 m stafett 5Malmö AI2:21.06
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UF19Junior1000 m stafett 6IFK Göteborg2:22.17
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UF19Junior3x800 m 1Mölndals AIK6:48.98
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UF19Junior3x800 m 2Upsala IF6:50.20
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UF19Junior3x800 m 3IFK Växjö7:03.90
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UF19Junior3x800 m 4Hälle IF7:08.14
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UF19Junior3x800 m 5Örgryte IS8:18.23
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IM22Junior60 m 1Viktor ThorStrands IF6.79
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IM22Junior60 m 2William ThorStrands IF6.79
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IM22Junior60 m 3Tyresse BobbertHovslätts IK6.91
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IM22Junior60 m 4Rafael Tejada De LeonUllevi FK6.98
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IM22Junior60 m 5Amir MusaKFUM Örebro6.99
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IM22Junior60 m 6Omar ChaabanIFK Helsingborg7.01
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IM22Junior400 m 1Karl WållgrenÖrgryte IS47.92
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IM22Junior400 m 2Simon MartinssonMalmö AI49.39
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IM22Junior400 m 3Gustav KarlssonÖrgryte IS50.36
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IM22Junior400 m 4Jonathan JohanssonSävedalens AIK53.60
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IM22Junior1500 m 1Victor WahlgrenMölndals AIK4:05.84
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IM22Junior1500 m 2Yohannes KiflayHässelby SK4:06.81
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IM22Junior1500 m 3Melker TilleniusSävedalens AIK4:15.79
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IM22Junior60 m häck 1Benjamin TinglöfÄrla IF8.10
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IM22Junior60 m häck 2Sidrak AfeworkSpårvägens FK8.17
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IM22Junior60 m häck 3Max Rosquist-LarssonMalmö AI8.45
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IM22Junior60 m häck 4Ludvig AllTäby IS8.46
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IM22Junior60 m häck 5Marcus BlixtMölndals AIK8.86
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IM22Junior60 m häck 6Gustaf VennerholmSpårvägens FK8.95
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IM22JuniorHöjd 1Oliver Ericsson-SottermanUpsala IF2.01
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IM22JuniorHöjd 2Emil PeterssonTurebergs FK1.98
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IM22JuniorHöjd 3Joakim WadsteinTjalve FIF1.95
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IM22JuniorHöjd =4Erik DahlbergTurebergs FK1.95
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IM22JuniorHöjd =4Samuel FranssonMalmö AI1.95
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IM22JuniorHöjd 6Isac ÅsbrinkUpsala IF1.91
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IM22JuniorStav 1Emil CarlssonIFK Växjö4.79
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IM22JuniorStav 2Harald GemmelTäby IS4.74
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IM22JuniorStav 3Peter SvenssonIF Rigor4.28
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IM22JuniorStav 4Tim SvantessonUpsala IF4.14
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IM22JuniorLängd 1Erik JohanssonUllevi FK7.36
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IM22JuniorLängd 2Caleb ConableMalmö AI7.18
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IM22JuniorLängd 3Gustav MagnussonTjalve FIF7.07
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IM22JuniorLängd 4Oliwer DanielssonUllevi FK7.05
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IM22JuniorLängd 5Oskar WeidenholmMölndals AIK7.03
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IM22JuniorLängd 6Melker GustavssonIF Göta Karlstad6.95
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IM22JuniorTresteg 1Lukas EdqvistÖrgryte IS14.87
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IM22JuniorTresteg 2Melker ManneUllevi FK14.87
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IM22JuniorTresteg 3Alexander NymanHässelby SK14.49
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IM22JuniorTresteg 4Tim SvantessonUpsala IF14.24
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IM22JuniorTresteg 5Jacob Tysén HolmbergHässelby SK13.44
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IM22JuniorTresteg 6Gustav MagnussonTjalve FIF13.40
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IM22JuniorKula 1Ragnar CarlssonHässelby SK16.18
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IM22JuniorKula 2Lukas BjörningerTurebergs FK15.62
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IM22JuniorKula 3Arvid Mägi TheorinMalmö AI15.45
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IM22JuniorKula 4Tim SvantessonUpsala IF11.49
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IM22JuniorVikt 1Ragnar CarlssonHässelby SK22.69
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IM22JuniorVikt 2Hugo SörbyUpsala IF18.10
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IM22JuniorVikt 3Hampus WallinHovslätts IK15.58
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IM22JuniorVikt 4Alfons HaalsVästerås FK15.56
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IM22JuniorVikt 5Arvid Mägi TheorinMalmö AI15.51
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP19Junior60 m 1Jonatan BorgHammarby IF6.89
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP19Junior60 m 2Erik ErlandssonIFK Lund6.96
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP19Junior60 m 3Alex ApelgrimÖrgryte IS6.97
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP19Junior60 m 4Kristoffer AnderssonFalu IK7.01
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP19Junior60 m 5David ThidSpårvägens FK7.11
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP19Junior60 m 6Viggo AnderssonUllevi FK7.13
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP19Junior400 m 1Erik ErlandssonIFK Lund48.45
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP19Junior400 m 2Alexander NyströmRehns BK48.61
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP19Junior400 m 3Viktor SkoglundDanderyds SK49.55
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP19Junior400 m 4Markus BrodinDanderyds SK49.85
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP19Junior1500 m 1Jonas MagnussonHälle IF4:09.34
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP19Junior1500 m 2Valter KjellbergTurebergs FK4:09.43
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP19Junior1500 m 3Albin WalleniusVästerås FK4:10.07
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP19Junior1500 m 4Henrik FranzénKFUM Örebro4:12.56
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP19Junior1500 m 5Carl ErixonMölndals AIK4:14.15
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP19Junior1500 m 6Lukas JakobssonMölndals AIK4:16.05
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP19Junior60 m häck 1Arvid WändesjöHammarby IF7.98
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP19Junior60 m häck 2Malte Fuchs EdbergBromma IF8.00
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP19Junior60 m häck 3Hannes EgonssonIFK Växjö8.05
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP19Junior60 m häck 4Nils ThorinÖrgryte IS8.07
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP19Junior60 m häck 5David ThidSpårvägens FK8.19
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP19Junior60 m häck 6Elliot DuvertTurebergs FK8.23
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP19JuniorHöjd 1Melwin Lycke HolmKils AIK2.18
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP19JuniorHöjd 2Albin ErikssonTyresö FK2.06
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP19JuniorHöjd 3Adam SvenssonMalmö AI2.01
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP19JuniorHöjd 4Philip BayerMölndals AIK1.98
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP19JuniorHöjd =5Jonatan BorgHammarby IF1.93
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP19JuniorHöjd =5Agustin HilmerssonIK Orient1.93
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP19JuniorStav 1Teodor BorgiusHammarby IF4.86
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP19JuniorStav 2Viktor RydåkerAlunda SK4.51
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP19JuniorStav 3Johan JuranderMotala AIF4.51
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP19JuniorStav 4Malte Fuchs EdbergBromma IF4.38
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP19JuniorStav 5Rikard Throgen-HedinSK Bore3.92
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP19JuniorStav =6Christof NeibSundsvalls FI3.72
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP19JuniorStav =6Jesper UnanderSundsvalls FI3.72
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP19JuniorLängd 1Joakim HellbrattHuddinge AIS7.31
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP19JuniorLängd 2Melwin Lycke HolmKils AIK7.26
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP19JuniorLängd 3Noa SkomorowskiKvarnsvedens GoIF7.11
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP19JuniorLängd 4Vincent ArousellHässelby SK7.04
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP19JuniorLängd 5Isac SvenssonIFK Halmstad6.99
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP19JuniorLängd 6Oscar NiklassonHanvikens SK6.91
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP19JuniorTresteg 1Melwin Lycke HolmKils AIK14.49
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP19JuniorTresteg 2Nils ThorinÖrgryte IS14.38
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP19JuniorTresteg 3Agustin HilmerssonIK Orient14.18
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP19JuniorTresteg 4Oden Grahm GolesIFK Göteborg13.90
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP19JuniorTresteg 5Johannes LundqvistUllevi FK13.75
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP19JuniorTresteg 6Philip KarlssonUllevi FK13.53
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP19JuniorKula 1Elias LindHässelby SK18.11
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP19JuniorKula 2Jesper AhlinTurebergs FK17.83
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP19JuniorKula 3Leo ZikovicÖrgryte IS17.63
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP19JuniorKula 4Martin SundbergHammarby IF15.26
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP19JuniorKula 5Teo PaganusTurebergs FK14.85
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP19JuniorKula 6Oscar NiklassonHanvikens SK14.47
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP19JuniorVikt 1Leo BystedtVästerås FK17.27
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP19JuniorVikt 2Elias LindHässelby SK16.62
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP19JuniorVikt 3Albin SilénStrands IF16.19
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP19JuniorVikt 4Adam HellbomFalu IK15.60
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP19JuniorVikt 5Ludvig WallénBromma IF14.19
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP19JuniorVikt 6Jakob JohanssonVarbergs GIF14.06
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IK22Junior60 m 1Julia HenrikssonIFK Helsingborg7.41
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IK22Junior60 m 2Filippa SivnertMalmö AI7.53
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IK22Junior60 m 3Alva von GerberHuddinge AIS7.74
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IK22Junior60 m 4Maja ÅskagRåby-Rekarne FIF7.77
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IK22Junior60 m 5Cajsa AugustssonÖrgryte IS7.83
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IK22Junior60 m 6Clara AugustssonIK Ymer8.02
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IK22Junior400 m 1Julia HenrikssonIFK Helsingborg56.19
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IK22Junior400 m 2Tyra LandinVästerås FK56.85
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IK22Junior400 m 3Lovisa EllströmIF Göta Karlstad57.22
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IK22Junior400 m 4Maja ÅskagRåby-Rekarne FIF58.61
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IK22Junior60 m häck 1Lovisa KarlssonHögby IF8.39
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IK22Junior60 m häck 2Freja AndersdotterMalmö AI8.61
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IK22Junior60 m häck 3Alva von GerberHuddinge AIS8.61
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IK22Junior60 m häck 4Ebba MagnussonUllevi FK8.75
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IK22Junior60 m häck 5Kajsa EngblomHuddinge AIS8.87
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IK22Junior60 m häck 6Sophie ReidIK Ymer8.94
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IK22JuniorHöjd 1Tuvalisa RosenquistTjalve FIF1.76
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IK22JuniorHöjd 2Kajsa EngblomHuddinge AIS1.71
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IK22JuniorHöjd 3Lovisa KarlssonHögby IF1.68
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IK22JuniorHöjd 4Klara RådboHässelby SK1.68
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IK22JuniorHöjd 5Pernilla NorgrenUmedalens IF1.53
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IK22JuniorStav 1Gabriella JönssonIFK Helsingborg3.96
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IK22JuniorStav 2Clara BillingTurebergs FK3.91
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IK22JuniorStav 3Sandra AlveroIFK Växjö3.72
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IK22JuniorStav 4Ebba BlomstrandKFUM Örebro3.63
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IK22JuniorStav 5Freja AndersdotterMalmö AI3.50
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IK22JuniorLängd 1Maja ÅskagRåby-Rekarne FIF6.26
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IK22JuniorLängd 2Lovisa KarlssonHögby IF6.01
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IK22JuniorLängd 3Cajsa AugustssonÖrgryte IS5.81
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IK22JuniorLängd 4Emelie EklundTäby IS5.72
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IK22JuniorLängd 5Tuvalisa RosenquistTjalve FIF5.65
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IK22JuniorLängd 6Clara AugustssonIK Ymer5.40
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IK22JuniorTresteg 1Maja ÅskagRåby-Rekarne FIF12.80
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IK22JuniorTresteg 2Cornelia NilssonSkellefteå AIK12.15
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IK22JuniorTresteg 3Klara RådboHässelby SK11.90
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IK22JuniorTresteg 4Sofia AnderssonUllevi FK11.13
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IK22JuniorTresteg 5Maja PetterssonIFK Växjö10.94
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IK22JuniorTresteg 6Miranda RoseniusSkellefteå AIK10.41
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IK22JuniorKula 1Emilia MalmehedIF Göta Karlstad14.12
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IK22JuniorKula 2Victoria QuainooMalmö AI14.02
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IK22JuniorKula 3Sophie ReidIK Ymer13.37
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IK22JuniorKula 4Erika WärffMalmö AI13.29
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IK22JuniorKula 5Hannah HildingSpårvägens FK13.15
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IK22JuniorKula 6Natalie Nilssen ZappaláUllevi FK12.39
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IK22JuniorVikt 1Sara ForssellMotala AIF19.95
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IK22JuniorVikt 2Hillevi CarlssonHässelby SK16.88
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IK22JuniorVikt 3Molly BrobackUpsala IF16.17
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IK22JuniorVikt 4Amanda FridbergIF Göta Karlstad16.00
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IK22JuniorVikt 5Sofia BomanHässelby SK15.53
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IK22JuniorVikt 6Alexandra NilssonIF Göta Karlstad15.45
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF19Junior60 m 1Elvira TanderudUllevi FK7.49
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF19Junior60 m 2Nora LindahlHässelby SK7.57
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF19Junior60 m 3Emilia FranzénKlippans FK7.64
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF19Junior60 m 4Katharina GråmanTyresö FK7.67
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF19Junior60 m 5Ida StaafgårdMalmö AI7.68
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF19Junior60 m 6Moa GustafssonRåby-Rekarne FIF7.72
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF19Junior400 m 1Lova PermanIF Göta Karlstad54.74
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF19Junior400 m 2Hanna KarlssonIF Göta Karlstad54.96
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF19Junior400 m 3Moa GranatVallentuna FK55.08
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF19Junior400 m 4Elin JoabssonIFK Växjö57.18
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF19Junior1500 m 1Julia SvennbladHälle IF4:26.46
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF19Junior1500 m 2Elvira BredinTurebergs FK4:29.14
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF19Junior1500 m 3Ida KnutssonUpsala IF4:32.83
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF19Junior1500 m 4Saga ProvciIFK Göteborg4:36.78
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF19Junior1500 m 5Alma SvantessonMölndals AIK4:42.17
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF19Junior1500 m 6Filippa HägglundUpsala IF4:42.97
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF19Junior60 m häck 1Katharina GråmanTyresö FK8.36
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF19Junior60 m häck 2Nora LindahlHässelby SK8.57
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF19Junior60 m häck 3Clara FalleniusHässelby SK8.72
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF19Junior60 m häck 4Justina EsangbedoKvarnsvedens GoIF8.80
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF19Junior60 m häck 5Annie BerntssonBrattås CK8.95
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF19Junior60 m häck 6Laura FodorHässelby SK9.08
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF19JuniorHöjd 1Ingrid RongeIF Rigor1.76
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF19JuniorHöjd 2Klara FrykholmGlanshammars IF1.69
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF19JuniorHöjd 3Emma HäggblomUpsala IF1.69
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF19JuniorHöjd 4Tilde BjeragerHöörs IS1.66
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF19JuniorHöjd =5Stina LarssonIK Wilske1.66
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF19JuniorHöjd =5Ally Robertsson HolmbergSkellefteå AIK1.66
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF19JuniorStav 1Emelie BeckmanHässelby SK3.68
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF19JuniorStav 2Hilda WallgrenSkellefteå AIK3.63
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF19JuniorStav 3Alannah HellstadiusHammarby IF3.58
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF19JuniorStav 4Ida Jexe EkIFK Halmstad3.50
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF19JuniorStav 5Elvira CollvinMalmö AI3.50
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF19JuniorStav 6Ellinor HannerforsHaparanda SKT3.42
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF19JuniorLängd 1Katharina GråmanTyresö FK6.37
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF19JuniorLängd 2Moa GustafssonRåby-Rekarne FIF6.15
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF19JuniorLängd 3Ebba HedbergKvarnsvedens GoIF5.98
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF19JuniorLängd 4Ida Jexe EkIFK Halmstad5.83
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF19JuniorLängd 5Ellen HanssonÖrgryte IS5.74
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF19JuniorLängd 6Laura FodorHässelby SK5.57
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF19JuniorTresteg 1Justina EsangbedoKvarnsvedens GoIF12.23
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF19JuniorTresteg 2Elin JoabssonIFK Växjö12.09
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF19JuniorTresteg 3Fia ViklundSkellefteå AIK12.04
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF19JuniorTresteg 4Nora JolbäckUllevi FK11.91
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF19JuniorTresteg 5Klara FrykholmGlanshammars IF11.90
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF19JuniorTresteg 6Tindra FrykholmGlanshammars IF11.69
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF19JuniorKula 1Linn Gabrielli GustafssonRåby-Rekarne FIF13.93
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF19JuniorKula 2Justina EsangbedoKvarnsvedens GoIF13.34
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF19JuniorKula 3Julia ScharnellEslövs AI12.87
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF19JuniorKula 4Ebba LindHanvikens SK12.81
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF19JuniorKula 5Victoria WickmanAlunda SK12.55
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF19JuniorKula 6Elsa WållgrenIK Lerum FI12.35
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF19JuniorVikt 1Isabella WiklundVästerås FK16.88
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF19JuniorVikt 2Ebba LindHanvikens SK15.88
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF19JuniorVikt 3Saga BergÖsthammar FI15.78
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF19JuniorVikt 4Thea LöfmanMalmö AI15.43
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF19JuniorVikt 5Molly SkuggeTurebergs FK15.42
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF19JuniorVikt 6Vilma DambergTurebergs FK15.28
ISM mångkamp Örebro 5–6/2 2022IM22JuniorSjukamp 1Gustaf VennerholmSpårvägens FK4.241
ISM mångkamp Örebro 5–6/2 2022IM22JuniorSjukamp 2Theodor DuvertTurebergs FK4.079
ISM mångkamp Örebro 5–6/2 2022IM22JuniorSjukamp 3Jonatan HåkanssonHässelby SK1.773
ISM mångkamp Örebro 5–6/2 2022IP19JuniorSjukamp 1Elliot DuvertTurebergs FK5.325
ISM mångkamp Örebro 5–6/2 2022IP19JuniorSjukamp 2Vincent ArousellHässelby SK5.154
ISM mångkamp Örebro 5–6/2 2022IP19JuniorSjukamp 3Viktor RydåkerAlunda SK4.953
ISM mångkamp Örebro 5–6/2 2022IP19JuniorSjukamp 4Rikard Throgen-HedinSK Bore4.636
ISM mångkamp Örebro 5–6/2 2022IP19JuniorSjukamp 5Elias BomanHässelby SK4.288
ISM mångkamp Örebro 5–6/2 2022IP19JuniorSjukamp 6David AxelssonUpsala IF4.274
ISM mångkamp Örebro 5–6/2 2022IK22JuniorFemkamp 1Lovisa KarlssonHögby IF4.244
ISM mångkamp Örebro 5–6/2 2022IK22JuniorFemkamp 2Sophie ReidIK Ymer3.684
ISM mångkamp Örebro 5–6/2 2022IF19JuniorFemkamp 1Justina EsangbedoKvarnsvedens GoIF3.620
ISM mångkamp Örebro 5–6/2 2022IF19JuniorFemkamp 2Ebba HedbergKvarnsvedens GoIF3.601
ISM mångkamp Örebro 5–6/2 2022IF19JuniorFemkamp 3Laura FodorHässelby SK3.593
ISM mångkamp Örebro 5–6/2 2022IF19JuniorFemkamp 4Klara FrykholmGlanshammars IF3.478
ISM mångkamp Örebro 5–6/2 2022IF19JuniorFemkamp 5Madeleine SöderqvistHuddinge AIS3.375
ISM mångkamp Örebro 5–6/2 2022IF19JuniorFemkamp 6Ida Jexe EkIFK Halmstad3.294