Start Filtrering Smfriidrott.com Friidrott.se

SM-pokalen - filtrering

Sök i ett eller flera fält nedan. Exempel: Åldersgrupp: Välj "Juniorer" för att få fram ålderskategorin 18-22 år.

Exempel 2: Välj Ullevi FK vid klubb näst längst ner och tryck på "Sök". Då visas först placering, poäng och antal poängplatser följt av de aktiva som tog poäng. Eller sök på "Tävling: ISM Gävle 17-18/2 2018" samt "Klubb: Malmö AI" för att se hur många och vilka topp-6-placeringar MAI tog.

Sammanställd av jonas.hedman@friidrott.se

Välj filtrering









Poängtabellen

Aktuell filtrering: 2022, Ungdom
PlacKlubbPoängAntalMKM22P19P17K22F19F17P16P15F16F15
1Turebergs FK137.631141240.513.1321.2537.7513
2Malmö AI82.38573414.513.75119.13
3Hammarby IF80.5757.56.516.3815.520.514.13
4Upsala IF76.55213.531.54.75195.752
5Hässelby SK52.53634.543.250.2510.250.25
6Mölndals AIK47.253572715.55.51.25
7Hälle IF45.532815.57.7568.25
8IF Göta Karlstad44.5281029.50.254.50.25
9Danderyds SK401737.52.5
10Täby IS32.882918.5354.380.251.75
11IFK Växjö29.63263.567.751.256.634.5
12Råby-Rekarne FIF28.752313.52.253.59.5
13Huddinge AIS281922041.130.88
14Västerås FK27.382021.51.51.383
15KA 2 IF25.752311.510.2511.751.25
16IFK Göteborg25251358.54.53
Ullevi FK25131096
18Klippans FK24.251111121.25
19Gefle IF24289.51.53.759.25
20Bromma IF22.75152.514.55.250.5
21IFK Lidingö21.5115.597
22Ljungby FIK20.5720.5
23IFK Lund19.8814132.630.753.5
24Örgryte IS18.751212.533.25
25Spårvägens FK181595.252.51.25
26Ystads IF15.63127.51.886.25
27IK Lerum FI15.2512812.751.252.25
28KFUM Örebro1513102.251.50.251
29IFK Helsingborg14.63191.52.254.886
30IF Hagen14.25912.51.75
31Varbergs GIF13.5712.51
Högby IF13.510490.5
33Motala AIF13913
34AIK12.251012.25
35Sundsvalls FI1296.532.5
36Sävedalens AIK11.131525.753.38
37FIK Färjestaden111211
38Östersunds GIF10.7590.54.55.75
39IK Ymer10.251052.752.5
40IFK Märsta8.7558.75
41Alunda SK8471
Ransäters AIS848
43Lidköpings IS7.7590.257.5
Åhus FIK7.75533.51.25
45Tjalve FIF7.543.522
46Eslövs AI7.25570.25
47IF Udd6.8872211.88
48IKHP Huskvarna6.7583.51.50.251.5
49Boden FI636
50Bollnäs FIK5.7561.54.25
51Alingsås IF5.5550.5
Björnstorps IF5.551.254.25
53Karlskoga FI5.25610.753.5
54Tullinge FI4.5340.5
55Mariestads AIF4.2553.750.5
IF Triangeln4.2533.50.75
57IF Rigor4.1360.53.250.38
58Trollhättan FIK450.51.252.25
Bohus IF451.52.5
60Rånäs 4H3.7543.75
61Linköpings GIF3.560.510.51.5
Falkenbergs IK3.523.5
Säffle FIK3.513.5
Östhammar FI3.513.5
IF Kville3.5430.5
IK Westmannia3.523.5
F Bålsta IK3.5412.5
68Tyft Arena IF3.2553.25
Hellas FK3.2550.52.75
IFK Sunne3.2543.25
Boo IF3.2533.25
72IK Wilske323
73Brattås CK2.8822.88
74Åsbro GoIF2.7530.252.5
Wärnamo SK2.7552.75
Fjugesta IF2.75220.75
77Brevens IF2.512.5
Höörs IS2.532.5
Hässleholms AIS2.522.5
Väsby IK2.512.5
Hanvikens SK2.540.52
82Nyköpings BIS2.2530.252
SK Bore2.2530.51.75
84IF Start222
85F Stenungsunds FI1.7511.75
Mälarhöjdens IK1.75210.75
87Falu IK1.5210.5
Kils AIK1.521.5
89Tierps IF1.25210.25
Luleå FIF1.2511.25
IFK Tumba1.2521.25
92Södertälje IF1.1321.13
93Trångsvikens IF121
IFK Halmstad111
Värmdö IF111
Finspångs AIK121
97Glanshammars IF0.7520.50.25
IK Orient0.7510.75
Ängelholms IF0.7510.75
IS Göta0.7510.75
Hönö IS0.7510.75
Skruvs IF0.7520.75
103Katrineholms SK0.6310.63
104Simrishamns AIF0.510.5
Löparnas vänner IF0.510.5
Heleneholms IF0.510.5
Habo FIF-040.510.5
Enköpings AI0.510.5
Kalmar SK0.520.5
Säters IF0.520.5
111IFK Mora0.2510.25
Sundbybergs IK0.2510.25

Relaterade resultat
TävlingUte/InneKlassÅldersgr.GrenPlac.nameKlubbResultat
SM terräng Vällingby 22-23/10 2022UP17Ungdom4 km terräng 1Samuel BerhaneHässelby SK12:38
SM terräng Vällingby 22-23/10 2022UP17Ungdom4 km terräng 2Ludvig HaslerVästerås FK12:40
SM terräng Vällingby 22-23/10 2022UP17Ungdom4 km terräng 3Felix PerssonVästerås FK12:41
SM terräng Vällingby 22-23/10 2022UP17Ungdom4 km terräng 4Milian HentschkeTullinge FI12:51
SM terräng Vällingby 22-23/10 2022UP17Ungdom4 km terräng 5Algot WedbergHälle IF12:53
SM terräng Vällingby 22-23/10 2022UP17Ungdom4 km terräng 6Henok AndeHälle IF13:01
SM terräng Vällingby 22-23/10 2022UP17UngdomLag 1Hälle IF30
SM terräng Vällingby 22-23/10 2022UP17UngdomLag 2Västerås FK41
SM terräng Vällingby 22-23/10 2022UP17UngdomLag 3Turebergs FK47
SM terräng Vällingby 22-23/10 2022UP17UngdomLag 4Mölndals AIK58
SM terräng Vällingby 22-23/10 2022UP17UngdomLag 5Täby IS79
SM terräng Vällingby 22-23/10 2022UP17UngdomLag 6Upsala IF82
SM terräng Vällingby 22-23/10 2022UP16Ungdom4 km terräng 1Karl OttfalkIFK Lidingö11:57
SM terräng Vällingby 22-23/10 2022UP16Ungdom4 km terräng 2Erik NederheimTäby IS12:32
SM terräng Vällingby 22-23/10 2022UP16Ungdom4 km terräng 3Max ÖsterbergVärmdö IF12:36
SM terräng Vällingby 22-23/10 2022UP16Ungdom4 km terräng 4Filip JonssonHälle IF12:37
SM terräng Vällingby 22-23/10 2022UP16Ungdom4 km terräng 5Lowe Fuxe BarkvallTurebergs FK12:47
SM terräng Vällingby 22-23/10 2022UP16Ungdom4 km terräng 6Albert ZieglerTurebergs FK12:53
SM terräng Vällingby 22-23/10 2022UP15Ungdom4 km terräng 1Wilmer GrahnMölndals AIK12:50
SM terräng Vällingby 22-23/10 2022UP15Ungdom4 km terräng 2Noah SvedbergSävedalens AIK12:56
SM terräng Vällingby 22-23/10 2022UP15Ungdom4 km terräng 3Linus WedinIF Start13:00
SM terräng Vällingby 22-23/10 2022UP15Ungdom4 km terräng 4Jacob ÅhmanIF Göta Karlstad13:10
SM terräng Vällingby 22-23/10 2022UP15Ungdom4 km terräng 5Noa SteinerUpsala IF13:17
SM terräng Vällingby 22-23/10 2022UP15Ungdom4 km terräng 6Vilhelm Lood FalgénTurebergs FK13:31
SM terräng Vällingby 22-23/10 2022UF17Ungdom4 km terräng 1Elsa SundqvistUpsala IF14:00
SM terräng Vällingby 22-23/10 2022UF17Ungdom4 km terräng 2Ebba BromsBrevens IF14:16
SM terräng Vällingby 22-23/10 2022UF17Ungdom4 km terräng 3Paulina HultbergAlingsås IF14:20
SM terräng Vällingby 22-23/10 2022UF17Ungdom4 km terräng 4Ida KraftHälle IF14:31
SM terräng Vällingby 22-23/10 2022UF17Ungdom4 km terräng 5Frida BerglinMölndals AIK14:31
SM terräng Vällingby 22-23/10 2022UF17Ungdom4 km terräng 6Meija PetersonIF Göta Karlstad14:39
SM terräng Vällingby 22-23/10 2022UF17UngdomLag 1Hälle IF25
SM terräng Vällingby 22-23/10 2022UF17UngdomLag 2Mölndals AIK34
SM terräng Vällingby 22-23/10 2022UF17UngdomLag 3Upsala IF53
SM terräng Vällingby 22-23/10 2022UF17UngdomLag 4Hässelby SK73
SM terräng Vällingby 22-23/10 2022UF17UngdomLag 5Hälle IF82
SM terräng Vällingby 22-23/10 2022UF17UngdomLag 6IFK Göteborg97
SM terräng Vällingby 22-23/10 2022UF16Ungdom4 km terräng 1Cajsa AleniusNyköpings BIS14:21
SM terräng Vällingby 22-23/10 2022UF16Ungdom4 km terräng 2Hannah KinaneHässelby SK14:47
SM terräng Vällingby 22-23/10 2022UF16Ungdom4 km terräng 3Linn AdolfssonHässelby SK15:09
SM terräng Vällingby 22-23/10 2022UF16Ungdom4 km terräng 4Stina TagessonIK Ymer15:17
SM terräng Vällingby 22-23/10 2022UF16Ungdom4 km terräng 5Freja HjerneTullinge FI15:22
SM terräng Vällingby 22-23/10 2022UF16Ungdom4 km terräng 6Ella LaineKarlskoga FI15:25
SM terräng Vällingby 22-23/10 2022UF15Ungdom4 km terräng 1Majken Söderlund LarssonHälle IF13:55
SM terräng Vällingby 22-23/10 2022UF15Ungdom4 km terräng 2Freja BjerströmBjörnstorps IF14:20
SM terräng Vällingby 22-23/10 2022UF15Ungdom4 km terräng 3Hannah JosefssonIF Udd14:44
SM terräng Vällingby 22-23/10 2022UF15Ungdom4 km terräng 4Ella PetterssonSävedalens AIK14:47
SM terräng Vällingby 22-23/10 2022UF15Ungdom4 km terräng 5Ella JohanssonHammarby IF15:20
SM terräng Vällingby 22-23/10 2022UF15Ungdom4 km terräng 6Elsa SvantessonMölndals AIK15:35
Lag-USM Huddinge 11/9 2022UP17UngdomLag1Hammarby IF175
Lag-USM Huddinge 11/9 2022UP17UngdomLag2Turebergs FK170
Lag-USM Huddinge 11/9 2022UP17UngdomLag3Hässelby SK155
Lag-USM Huddinge 11/9 2022UP17UngdomLag4Malmö AI147
Lag-USM Huddinge 11/9 2022UP17UngdomLag5Upsala IF144
Lag-USM Huddinge 11/9 2022UP17UngdomLag6Täby IS137
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17Ungdom100 m 1Isak HughesIFK Växjö10.67
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17Ungdom100 m 2Alexander OliverIF Göta Karlstad10.86
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17Ungdom100 m 3Noah KarlbergMalmö AI10.97
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17Ungdom100 m 4Victor TörnströmDanderyds SK10.99
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17Ungdom100 m 5Melvin Vala TefreMalmö AI11.12
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17Ungdom100 m 6Måns BergströmMalmö AI11.24
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17Ungdom200 m 1Jeroen PerssonIFK Lund21.86
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17Ungdom200 m 2Isak GamstIFK Lund22.06
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17Ungdom200 m 3Alexander OliverIF Göta Karlstad22.24
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17Ungdom200 m 4William BrändebornRåby-Rekarne FIF22.50
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17Ungdom200 m 5Melvin Vala TefreMalmö AI22.79
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17Ungdom200 m 6Max HolmbergLinköpings GIF22.87
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17Ungdom400 m 1Lucas TörnströmDanderyds SK48.48
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17Ungdom400 m 2Jeroen PerssonIFK Lund48.50
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17Ungdom400 m 3Oliver Fehrlund PerssonYstads IF49.75
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17Ungdom400 m 4William LindqvistÅhus FIK51.51
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17Ungdom400 m 5Isak Stieberth SiljedahlIF Triangeln52.71
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17Ungdom400 m 6Konrad Sundbom KopparbergSpårvägens FK53.41
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17Ungdom800 m 1Oliver Fehrlund PerssonYstads IF1:59.72
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17Ungdom800 m 2Albert SöderqvistTullinge FI2:00.28
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17Ungdom800 m 3Elias RamhultIK Ymer2:00.89
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17Ungdom800 m 4Benjamin CefoVästerås FK2:03.31
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17Ungdom800 m 5Kalle ÖhlundIKHP Huskvarna2:05.25
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17Ungdom800 m 6Nils ErixssonIF Göta Karlstad2:07.61
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17Ungdom1500 m 1Adam SörqvistMölndals AIK4:00.13
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17Ungdom1500 m 2Samuel BerhaneHässelby SK4:02.78
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17Ungdom1500 m 3Marcus AskerMalmö AI4:03.76
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17Ungdom1500 m 4Abdirahman AliHögby IF4:05.82
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17Ungdom1500 m 5Kalle ÖhlundIKHP Huskvarna4:07.31
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17Ungdom1500 m 6Olle AckebjerIFK Göteborg4:16.64
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17Ungdom3000 m 1Samuel BerhaneHässelby SK8:51.97
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17Ungdom3000 m 2Abdirahman AliHögby IF8:54.20
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17Ungdom3000 m 3Algot WedbergHälle IF8:55.16
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17Ungdom3000 m 4Felix PerssonVästerås FK9:01.95
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17Ungdom3000 m 5Sander Petri BereMalmö AI9:03.29
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17Ungdom3000 m 6Kalle ÖhlundIKHP Huskvarna9:20.17
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17Ungdom2000 m hinder 1Marcus AskerMalmö AI6:15.60
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17Ungdom2000 m hinder 2Simon BrattIF Triangeln6:16.02
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17Ungdom2000 m hinder 3Sander Petri BereMalmö AI6:19.36
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17Ungdom2000 m hinder 4Leonardo GaraviniIFK Lidingö6:32.79
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17Ungdom2000 m hinder 5Henok AndeHälle IF6:34.73
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17Ungdom2000 m hinder 6Simon PerssonHöörs IS7:07.24
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17Ungdom110 m häck 1Theodor JohnerIK Lerum FI14.37
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17Ungdom110 m häck 2Henning EhnSundsvalls FI14.74
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17Ungdom110 m häck 3Albin EdgertTäby IS14.78
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17Ungdom110 m häck 4Albin GyhleniusKFUM Örebro14.91
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17Ungdom110 m häck 5Oscar IdehallIK Ymer15.95
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17Ungdom110 m häck 6Leo StrandhHöörs IS16.20
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17Ungdom300 m häck 1Victor TörnströmDanderyds SK37.68
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17Ungdom300 m häck 2Babu BadjieBromma IF38.23
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17Ungdom300 m häck 3Henning EhnSundsvalls FI38.35
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17Ungdom300 m häck 4Leo StrandhHöörs IS41.79
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17Ungdom300 m häck 5Linus WahlIK Lerum FI42.11
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17Ungdom300 m häck 6Elias MulotMalmö AI43.96
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17UngdomHöjd 1Leo GöranssonKlippans FK1.93
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17UngdomHöjd 2Isak GamstIFK Lund1.91
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17UngdomHöjd 3Erik Larripa TaxellHässelby SK1.83
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17UngdomHöjd 4Anton Hellstrand HellebergIFK Lidingö1.79
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17UngdomHöjd 5Edvin HåkanssonIFK Halmstad1.79
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17UngdomHöjd 6Melvin Vala TefreMalmö AI1.75
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17UngdomStav 1Linus JönssonTjalve FIF5.21
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17UngdomStav 2Viktor RahmVästerås FK5.11
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17UngdomStav 3Alexander HeatonHuddinge AIS4.51
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17UngdomStav 4Alfons Elmgren HallingerKFUM Örebro4.21
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17UngdomStav 5Gabriel TorgerssonIF Kville3.81
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17UngdomStav 6Elliot LindbomIK Lerum FI3.81
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17UngdomLängd 1Leo GöranssonKlippans FK7.18w/+3.6
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17UngdomLängd 2Victor TörnströmDanderyds SK7.15w/+3.3
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17UngdomLängd 3William BrändebornRåby-Rekarne FIF6.75w/+2.6
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17UngdomLängd 4Erik Larripa TaxellHässelby SK6.64w/+3.8
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17UngdomLängd 5Albin GyhleniusKFUM Örebro6.61w/+4.5
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17UngdomLängd 6Marcus JohanssonUllevi FK6.46/+1.1
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17UngdomTresteg 1Jonas GusténUllevi FK13.89/+0.8
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17UngdomTresteg 2Rasmus BergGefle IF13.83/+0.6
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17UngdomTresteg 3Marcus EklundTäby IS13.54/+0.8
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17UngdomTresteg 4Linus WahlIK Lerum FI13.41/+0.4
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17UngdomTresteg 5Thirachai SchröderSpårvägens FK13.35/+1.2
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17UngdomTresteg 6Melker SvanbergIF Kville13.34/+0.9
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17UngdomKula 1Gustav RydåkerUpsala IF18.14
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17UngdomKula 2Jesper LindqvistBoden FI17.75
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17UngdomKula 3Viktor LögdahlRåby-Rekarne FIF16.85
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17UngdomKula 4Jakob RombergHässleholms AIS13.51
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17UngdomKula 5Jacob NilssonSpårvägens FK12.57
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17UngdomDiskus 1Gustav RydåkerUpsala IF53.10
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17UngdomDiskus 2Jesper LindqvistBoden FI51.59
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17UngdomDiskus 3Viktor LögdahlRåby-Rekarne FIF50.10
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17UngdomDiskus 4Jacob NilssonSpårvägens FK44.75
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17UngdomDiskus 5Jakob RombergHässleholms AIS42.20
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17UngdomDiskus 6Gustav JonssonSK Bore40.73
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17UngdomSlägga 1Gustav RydåkerUpsala IF65.20
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17UngdomSlägga 2Niklas LundahlVäsby IK57.85
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17UngdomSlägga 3Daniel KindvallFjugesta IF55.44
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17UngdomSlägga 4Adam RydénBohus IF43.86
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17UngdomSpjut 1Leon BodénKFUM Örebro67.97
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17UngdomSpjut 2Viktor LögdahlRåby-Rekarne FIF66.81
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17UngdomSpjut 3Leo GöranssonKlippans FK64.23
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17UngdomSpjut 4Måns BergströmMalmö AI55.84
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17UngdomSpjut 5Leo EricsonUpsala IF41.43
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UP17UngdomSpjut 6Gabriel ThedeIFK Helsingborg40.83
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17Ungdom100 m 1Emma CarlssonTurebergs FK12.31
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17Ungdom100 m 2Helmi HjortbäckUllevi FK12.31
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17Ungdom100 m 3Ella UddenäsMalmö AI12.38
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17Ungdom100 m 4Lina ÅnstadMotala AIF12.49
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17Ungdom100 m 5Ebba EklundIF Hagen12.57
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17Ungdom100 m 6Izabella OlofssonKA 2 IF12.60
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17Ungdom200 m 1Lathifa AfrahIF Göta Karlstad25.31
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17Ungdom200 m 2Helmi HjortbäckUllevi FK25.59
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17Ungdom200 m 3Elna WesterÖrgryte IS25.62
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17Ungdom200 m 4Ella UddenäsMalmö AI25.94
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17Ungdom200 m 5Lina ÅnstadMotala AIF26.08
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17Ungdom200 m 6Emma CarlssonTurebergs FK26.15
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17Ungdom400 m 1Elna WesterÖrgryte IS56.19
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17Ungdom400 m 2Elenie CarlssonIFK Växjö56.81
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17Ungdom400 m 3Lathifa AfrahIF Göta Karlstad57.20
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17Ungdom400 m 4Evelina HamosTäby IS58.48
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17Ungdom400 m 5Chanel MoularéIF Hagen62.11
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17Ungdom400 m 6Ella WolffMalmö AI62.66
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17Ungdom800 m 1Ebba CronholmLjungby FIK2:13.07
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17Ungdom800 m 2Ella HolmqvistIF Göta Karlstad2:14.70
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17Ungdom800 m 3Frida BerglinMölndals AIK2:17.71
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17Ungdom800 m 4Elin HagelinMölndals AIK2:20.14
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17Ungdom800 m 5Felicia JanssonUpsala IF2:22.51
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17Ungdom800 m 6Tilde AdolfssonMotala AIF2:27.21
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17Ungdom1500 m 1Ebba CronholmLjungby FIK4:52.84
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17Ungdom1500 m 2Astrid BaungeMölndals AIK4:54.34
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17Ungdom1500 m 3Meija PetersonIF Göta Karlstad4:55.63
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17Ungdom1500 m 4Ida KraftHälle IF4:56.10
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17Ungdom1500 m 5Frida BerglinMölndals AIK4:56.68
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17Ungdom1500 m 6Felicia JanssonUpsala IF4:58.14
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17Ungdom3000 m 1Ebba CronholmLjungby FIK9:59.80
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17Ungdom3000 m 2Elsa SundqvistUpsala IF10:03.94
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17Ungdom3000 m 3Ida KraftHälle IF10:10.12
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17Ungdom3000 m 4Meija PetersonIF Göta Karlstad10:14.26
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17Ungdom3000 m 5Julia RosénAlingsås IF10:17.89
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17Ungdom3000 m 6Melissa BentayebTäby IS10:32.37
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17Ungdom1500 m hinder 1Ebba CronholmLjungby FIK5:01.09
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17Ungdom1500 m hinder 2Lowa BranthUpsala IF5:05.22
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17Ungdom1500 m hinder 3Astrid BaungeMölndals AIK5:06.52
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17Ungdom1500 m hinder 4Meija PetersonIF Göta Karlstad5:12.01
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17Ungdom1500 m hinder 5Anna FerlettaKarlskoga FI5:16.46
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17Ungdom1500 m hinder 6Svea EklundhMotala AIF5:37.29
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17Ungdom100 m häck 1Ebba EklundIF Hagen14.16
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17Ungdom100 m häck 2Izabella OlofssonKA 2 IF14.51
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17Ungdom100 m häck 3Maya Bergström-WeekesUpsala IF14.88
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17Ungdom100 m häck 4Lisa MårtenssonHuddinge AIS14.94
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17Ungdom100 m häck 5Olivia SiposLinköpings GIF15.41
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17Ungdom100 m häck 6Ebba SjöströmTäby IS15.88
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17Ungdom300 m häck 1Lathifa AfrahIF Göta Karlstad42.93
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17Ungdom300 m häck 2Ellen SchougHälle IF43.76
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17Ungdom300 m häck 3Alice Lindgren EngelblomIFK Lidingö44.52
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17Ungdom300 m häck 4Elenie CarlssonIFK Växjö44.54
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17Ungdom300 m häck 5Emelie MelinTierps IF46.13
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17Ungdom300 m häck 6Emma LöfkvistHeleneholms IF48.79
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17UngdomHöjd 1Lina BjerkestamHuddinge AIS1.69
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17UngdomHöjd 2Doris TheanderVarbergs GIF1.67
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17UngdomHöjd 3Lisa MårtenssonHuddinge AIS1.67
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17UngdomHöjd 4Alvah LindTurebergs FK1.64
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17UngdomHöjd 5Engla NilssonÖrgryte IS1.61
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17UngdomHöjd 6Elsa ArnessonTrångsvikens IF1.57
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17UngdomStav 1Ella UddenäsMalmö AI3.70
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17UngdomStav 2Alvah LindTurebergs FK3.48
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17UngdomStav 3Ellida StengårdKA 2 IF3.26
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17UngdomStav 4Agnes FribergIF Göta Karlstad3.10
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17UngdomStav 5Elin JanssonIK Lerum FI3.10
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17UngdomStav 6Lisa AppelquistBromma IF2.94
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17UngdomLängd 1Lina ÅnstadMotala AIF5.76w/+3.7
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17UngdomLängd 2Doris TheanderVarbergs GIF5.65/+1.8
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17UngdomLängd 3Alice Lindgren EngelblomIFK Lidingö5.62/+2.0
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17UngdomLängd 4Irma JonhedIF Göta Karlstad5.62w/+5.5
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17UngdomLängd 5Matilda HalfwordsonBromma IF5.40w/+2.1
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17UngdomLängd 6Anna BergdénIF Udd5.36/+1.5
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17UngdomTresteg 1Alice Lindgren EngelblomIFK Lidingö12.30/+1.6
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17UngdomTresteg 2Matilda HalfwordsonBromma IF12.11/+1.7
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17UngdomTresteg 3Melina LidbergBromma IF12.07/0.0
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17UngdomTresteg 4Anna BergdénIF Udd11.45/+0.4
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17UngdomTresteg 5Linnea VillskogGefle IF11.20/+0.1
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17UngdomTresteg 6Isabelle MalmborgHässelby SK11.13/0.0
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17UngdomKula 1Beatrice PetterssonMölndals AIK14.60
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17UngdomKula 2Wilma NilssonKlippans FK13.45
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17UngdomKula 3Linnéa SäfströmKlippans FK13.36
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17UngdomKula 4Norah LindTurebergs FK13.35
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17UngdomKula 5Doris TheanderVarbergs GIF13.32
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17UngdomKula 6Edvina NorbergRansäters AIS13.01
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17UngdomDiskus 1Edvina NorbergRansäters AIS42.93
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17UngdomDiskus 2Beatrice PetterssonMölndals AIK40.50
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17UngdomDiskus 3Nova RenåkerTjalve FIF39.60
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17UngdomDiskus 4Tindra DahlbergUpsala IF37.72
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17UngdomDiskus 5Alba HanssonMalmö AI36.63
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17UngdomDiskus 6Norah LindTurebergs FK35.55
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17UngdomSlägga 1Malin GarbellUpsala IF65.25
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17UngdomSlägga 2Ruth EklöfUpsala IF56.79
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17UngdomSlägga 3Norah LindTurebergs FK56.22
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17UngdomSlägga 4Emma KrantzUllevi FK52.16
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17UngdomSlägga 5Alvah LindTurebergs FK50.12
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17UngdomSlägga 6Ilva GunnarssonGlanshammars IF49.95
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17UngdomSpjut 1Emelie OlssonSäffle FIK47.29
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17UngdomSpjut 2Linn Svedberg JarlhageFalkenbergs IK43.19
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17UngdomSpjut 3Alvah LindTurebergs FK39.59
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17UngdomSpjut 4Ida KindbomMotala AIF38.85
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17UngdomSpjut 5Annie SturessonFalkenbergs IK38.28
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022UF17UngdomSpjut 6Doris TheanderVarbergs GIF38.17
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16Ungdom100 m 1William TrulssonMalmö AI10.71
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16Ungdom100 m 2Albin EdinIFK Göteborg10.99
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16Ungdom100 m 3Edvin SidwallDanderyds SK11.00
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16Ungdom100 m 4Andrei PopaMariestads AIF11.20
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16Ungdom100 m 5Kalel MudingayIFK Lund11.25
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16Ungdom100 m 6Emil CimanderMalmö AI11.32
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16Ungdom200 m 1Samuel JönssonÅhus FIK22.91
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16Ungdom200 m 2Leo BergmanHälle IF23.05
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16Ungdom200 m 3Edvin SidwallDanderyds SK23.09
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16Ungdom200 m 4Leon Ölmerud KjellmanSundsvalls FI23.20
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16Ungdom200 m 5Kalel MudingayIFK Lund23.35
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16Ungdom200 m 6Ali DawoodIF Göta Karlstad24.30
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16Ungdom400 m 1William TrulssonMalmö AI47.29
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16Ungdom400 m 2Leon Ölmerud KjellmanSundsvalls FI50.33
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16Ungdom400 m 3Leo BergmanHälle IF50.94
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16Ungdom400 m 4Elliot JannertTjalve FIF51.14
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16Ungdom400 m 5Albin FreiholtzTrollhättan FIK52.64
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16Ungdom400 m 6John BäckTurebergs FK52.93
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16Ungdom800 m 1Erik NederheimTäby IS2:02.60
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16Ungdom800 m 2Elliot JannertTjalve FIF2:03.68
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16Ungdom800 m 3Filip HerreHammarby IF2:03.92
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16Ungdom800 m 4Anton PeterssonHässelby SK2:04.44
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16Ungdom800 m 5Neo HallHammarby IF2:07.41
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16Ungdom800 m 6Albert ZieglerTurebergs FK2:08.39
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16Ungdom1500 m 1Karl OttfalkIFK Lidingö3:56.45
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16Ungdom1500 m 2Erik NederheimTäby IS4:03.20
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16Ungdom1500 m 3Anton PeterssonHässelby SK4:08.40
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16Ungdom1500 m 4Felix JohnssonUpsala IF4:15.16
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16Ungdom1500 m 5Michael NegasiLöparnas vänner IF4:19.12
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16Ungdom1500 m 6Jimmy NordAlingsås IF4:19.15
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16Ungdom3000 m 1Karl OttfalkIFK Lidingö8:42.29
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16Ungdom3000 m 2Albert ZieglerTurebergs FK9:07.81
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16Ungdom3000 m 3Filip JonssonHälle IF9:09.95
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16Ungdom3000 m 4Felix JohnssonUpsala IF9:10.67
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16Ungdom3000 m 5Ludwig RosénMölndals AIK9:14.28
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16Ungdom3000 m 6Jimmy NordAlingsås IF9:18.36
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16Ungdom2000 m hinder 1Felix JohnssonUpsala IF6:23.80
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16Ungdom2000 m hinder 2Filip JonssonHälle IF6:25.11
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16Ungdom2000 m hinder 3Theo ErikssonIFK Växjö7:10.15
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16Ungdom2000 m hinder 4Petter SandbergUpsala IF7:24.09
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16Ungdom110 m häck 1Akilles TeglbjaergKA 2 IF14.82
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16Ungdom110 m häck 2Emil KlockarHuddinge AIS15.22
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16Ungdom110 m häck 3Linus RosénIFK Helsingborg15.86
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16Ungdom110 m häck 4Albin ÖrnborgIFK Göteborg15.90
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16Ungdom110 m häck 5Carl BergmarkHammarby IF15.92
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16Ungdom110 m häck 6Joel HärensjöKalmar SK16.00
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16Ungdom300 m häck 1Samuel JönssonÅhus FIK37.89
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16Ungdom300 m häck 2Sigge BergentzKFUM Örebro38.64
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16Ungdom300 m häck 3Elias KapellHammarby IF38.66
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16Ungdom300 m häck 4Saviola Mbugua WaithiraTurebergs FK40.13
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16Ungdom300 m häck 5John BäckTurebergs FK40.42
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16Ungdom300 m häck 6Alfred BerglindHammarby IF40.79
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16UngdomHöjd 1Gustav KällströmTurebergs FK1.95
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16UngdomHöjd 2Julius WiklundIK Wilske1.95
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16UngdomHöjd 3Andrei PopaMariestads AIF1.93
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16UngdomHöjd =4Felix HolmqvistHammarby IF1.86
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16UngdomHöjd =4Gustav MalmkvistKatrineholms SK1.86
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16UngdomHöjd 6Vilgot HakebergIKHP Huskvarna1.83
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16UngdomStav 1Isak BergströmIFK Växjö4.61
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16UngdomStav 2Viggo BergströmIFK Växjö4.42
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16UngdomStav 3Jacob Semb-JosefsonTurebergs FK4.35
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16UngdomStav 4Oliver SandbergHuddinge AIS4.28
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16UngdomStav 5Hugo EngkvistUpsala IF4.06
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16UngdomStav 6Carl BergmarkHammarby IF3.90
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16UngdomLängd 1Elias KapellHammarby IF6.69/+0.3
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16UngdomLängd 2Melker JensfeltMalmö AI6.63/-1.7
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16UngdomLängd 3Felix HolmqvistHammarby IF6.54/-1.5
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16UngdomLängd 4Oliver EricssonSpårvägens FK6.54/-1.3
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16UngdomLängd 5Akilles TeglbjaergKA 2 IF6.46/-1.6
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16UngdomLängd 6Saviola Mbugua WaithiraTurebergs FK6.37/-0.3
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16UngdomTresteg 1Oliver EricssonSpårvägens FK13.59w/+2.5
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16UngdomTresteg 2Kim WallgrenBromma IF13.24/+2.0
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16UngdomTresteg 3Felix HolmqvistHammarby IF13.19/+1.8
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16UngdomTresteg 4Andrei PopaMariestads AIF13.05w/+3.2
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16UngdomTresteg 5Oliver MostertKA 2 IF13.03w/+2.1
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16UngdomTresteg 6Tom EmfelHellas FK12.41w/+3.7
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16UngdomKula 1Ludvig FredmanIFK Märsta15.22
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16UngdomKula 2Angelos PavlidisMalmö AI13.78
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16UngdomKula 3Joel HolgerssonTyft Arena IF13.04
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16UngdomKula 4Bo RydstrandRånäs 4H13.00
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16UngdomKula 5Mattias NilssonHanvikens SK12.84
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16UngdomKula 6Neo JanssonRåby-Rekarne FIF12.68
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16UngdomDiskus 1Ludvig EdmanIFK Märsta50.59
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16UngdomDiskus 2Bo RydstrandRånäs 4H42.31
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16UngdomDiskus 3Felix HolmqvistHammarby IF39.97
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16UngdomDiskus 4Joel HolgerssonTyft Arena IF39.53
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16UngdomDiskus 5Angelos PavlidisMalmö AI38.75
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16UngdomDiskus 6Dante LennartssonKalmar SK38.53
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16UngdomSlägga 1Ludvig FredmanIFK Märsta59.09
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16UngdomSlägga 2Anton StrömbergLuleå FIF56.39
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16UngdomSlägga 3Oliver SandbergHuddinge AIS53.95
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16UngdomSlägga 4Neo JanssonRåby-Rekarne FIF50.29
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16UngdomSlägga 5Bo RydstrandRånäs 4H49.69
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16UngdomSlägga 6Joel HolgerssonTyft Arena IF45.49
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16UngdomSpjut 1Albin FribergSävedalens AIK61.47
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16UngdomSpjut 2Viggo BergströmIFK Växjö55.99
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16UngdomSpjut 3Ebbe DahlenborgVarbergs GIF50.92
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16UngdomSpjut 4Oliver SandbergHuddinge AIS49.11
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16UngdomSpjut 5Mattias NilssonHanvikens SK43.54
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP16UngdomSpjut 6Daniel BirgerssonNyköpings BIS42.80
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP15Ungdom80 m 1Ivano BevandaEslövs AI9.15
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP15Ungdom80 m 2Erik PeterssonFIK Färjestaden9.37
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP15Ungdom80 m 3Adrian KylingtonAIK9.38
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP15Ungdom80 m 4Bram PerssonIFK Lund9.39
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP15Ungdom80 m 5Jonas GällstedtUpsala IF9.51
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP15Ungdom80 m 6Edvin KällerBollnäs FIK9.52
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP15Ungdom300 m 1Ivano BevandaEslövs AI36.46
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP15Ungdom300 m 2Edvin KällerBollnäs FIK36.98
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP15Ungdom300 m 3Vilmer KarlssonHammarby IF37.01
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP15Ungdom300 m 4Ivar Fransson LarssonIK Lerum FI37.11
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP15Ungdom300 m 5Milton CooperFalu IK37.56
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP15Ungdom300 m 6Kevin LindquistKFUM Örebro37.79
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP15Ungdom800 m 1Noa SteinerUpsala IF1:56.60
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP15Ungdom800 m 2Vilmer KarlssonHammarby IF1:57.09
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP15Ungdom800 m 3Jacob ÅhmanIF Göta Karlstad1:58.48
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP15Ungdom800 m 4Thomas FerlettaKarlskoga FI2:04.50
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP15Ungdom800 m 5Elias EliassonMölndals AIK2:04.60
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP15Ungdom800 m 6Vilhelm Lood FalgénTurebergs FK2:05.79
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP15Ungdom2000 m 1Noa SteinerUpsala IF5:46.92
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP15Ungdom2000 m 2Jacob ÅhmanIF Göta Karlstad5:49.97
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP15Ungdom2000 m 3Linus WedinIF Start5:51.31
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP15Ungdom2000 m 4Emil LingIKHP Huskvarna5:54.85
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP15Ungdom2000 m 5Vilhelm Lood FalgénTurebergs FK5:55.16
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP15Ungdom2000 m 6Elias EliassonMölndals AIK5:58.06
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP15Ungdom1500 m hinder 1Noa SteinerUpsala IF4:23.26
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP15Ungdom1500 m hinder 2Mikel MånssonÅhus FIK4:58.15
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP15Ungdom1500 m hinder 3Iker Garcia LundströmTurebergs FK5:13.00
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP15Ungdom1500 m hinder 4Nils JohnerIK Lerum FI5:20.35
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP15Ungdom1500 m hinder 5Audunn KristjanssonBromma IF5:21.45
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP15Ungdom1500 m hinder 6Albin WallgrenÅsbro GoIF5:21.97
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP15Ungdom80 m häck 1Axel RogöIFK Göteborg10.50
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP15Ungdom80 m häck 2David BerglundAIK11.26
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP15Ungdom80 m häck 3Jacob RuneTäby IS11.33
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP15Ungdom80 m häck 4Jakob LennermarkTurebergs FK11.48
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP15Ungdom80 m häck 5Simon LindströmTurebergs FK11.57
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP15Ungdom80 m häck 6Jacob NorsellTäby IS11.89
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP15Ungdom300 m häck 1Jakob LennermarkTurebergs FK39.39
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP15Ungdom300 m häck 2Axel RogöIFK Göteborg39.42
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP15Ungdom300 m häck 3Edvin PerssonHögby IF41.03
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP15Ungdom300 m häck 4Jacob RuneTäby IS41.39
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP15Ungdom300 m häck 5Eskil EkströmTrollhättan FIK41.92
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP15Ungdom300 m häck 6Rasmus ArnellIFK Göteborg42.04
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP15UngdomHöjd 1Svante SvenssonSävedalens AIK1.81
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP15UngdomHöjd 2Anton RoslundHammarby IF1.79
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP15UngdomHöjd 3Vilmer VikKA 2 IF1.76
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP15UngdomHöjd 4Emil SöderbergTäby IS1.76
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP15UngdomHöjd 5Theodor ÖhmanEnköpings AI1.73
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP15UngdomHöjd =6Jacob NorsellTäby IS1.69
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP15UngdomHöjd =6Hilding JerrhagYstads IF1.69
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP15UngdomStav 1Axel RogöIFK Göteborg4.55
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP15UngdomStav 2David BerglundAIK4.19
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP15UngdomStav 3Quincy HackettHammarby IF3.91
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP15UngdomStav 4Simon LindströmTurebergs FK3.83
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP15UngdomStav 5Elias AnderssonFinspångs AIK3.63
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP15UngdomStav 6Hugo SjöstenIFK Växjö3.50
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP15UngdomLängd 1Edvin PerssonHögby IF6.57/+0.2
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP15UngdomLängd 2David BerglundAIK6.54/-0.1
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP15UngdomLängd 3Erik PeterssonFIK Färjestaden6.42/+0.7
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP15UngdomLängd 4Daniel OtterdahlÖrgryte IS6.25/0.0
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP15UngdomLängd 5Sebastian KjellbergIF Rigor6.17/-0.5
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP15UngdomLängd 6Adrian KylingtonAIK6.16/-0.8
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP15UngdomTresteg 1Edvin PerssonHögby IF13.03/+1.5
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP15UngdomTresteg 2Anton RoslundHammarby IF12.95/+1.2
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP15UngdomTresteg 3Alfred DanerudSävedalens AIK12.59w/+2.3
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP15UngdomTresteg 4Jonas GällstedtUpsala IF12.14w/+2.2
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP15UngdomTresteg 5Sam RondungÖstersunds GIF12.00w/+2.7
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP15UngdomTresteg 6Samuel WiklundVästerås FK11.94/+1.5
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP15UngdomKula 1Ludvig EllgrenTurebergs FK16.71
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP15UngdomKula 2Otto EjderstedtFIK Färjestaden15.75
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP15UngdomKula 3Otto EsbergFIK Färjestaden14.93
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP15UngdomKula 4Lowe WängelinUpsala IF14.90
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP15UngdomKula 5Elliot NeuhausGefle IF14.75
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP15UngdomKula 6Elias AnderssonWärnamo SK14.58
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP15UngdomDiskus 1Ludvig EllgrenTurebergs FK55.74
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP15UngdomDiskus 2Christoffer BélecHammarby IF50.42
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP15UngdomDiskus 3Lowe WängelinUpsala IF48.22
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP15UngdomDiskus 4Alexander VedinTrollhättan FIK47.95
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP15UngdomDiskus 5Otto EsbergFIK Färjestaden47.08
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP15UngdomDiskus 6Elias AnderssonWärnamo SK47.07
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP15UngdomSlägga 1Lowe WängelinUpsala IF61.89
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP15UngdomSlägga 2Ludvig EllgrenTurebergs FK56.82
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP15UngdomSlägga 3Elias AnderssonWärnamo SK53.74
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP15UngdomSlägga 4Milton WiklundGefle IF52.53
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP15UngdomSlägga 5Gustav FabrettoVästerås FK49.79
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP15UngdomSlägga 6Kevin NordinIFK Växjö44.22
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP15UngdomSpjut 1Hannes JohanssonHammarby IF48.25
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP15UngdomSpjut 2Felix NilssonKlippans FK47.58
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP15UngdomSpjut 3Ivan NilssonF Bålsta IK47.24
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP15UngdomSpjut 4Caspian SanderbergIKHP Huskvarna45.85
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP15UngdomSpjut 5Walter Hedblom GreenGefle IF44.67
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UP15UngdomSpjut 6Irving LindHässelby SK44.39
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16Ungdom100 m 1Linnea EnglundMalmö AI12.00
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16Ungdom100 m 2Ayla Hallberg HossainTurebergs FK12.09
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16Ungdom100 m 3Esther SahlqvistHammarby IF12.15
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16Ungdom100 m 4Ebba Vold JohannessonIFK Sunne12.40
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16Ungdom100 m 5Olivia LundbergMölndals AIK12.53
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16Ungdom100 m 6Emmy WolgastHammarby IF12.76
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16Ungdom200 m 1Linnea EnglundMalmö AI25.27
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16Ungdom200 m 2Elin PihlströmMalmö AI26.31
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16Ungdom200 m 3Olivia LundbergMölndals AIK26.39
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16Ungdom200 m 4Julia EnglundMalmö AI26.53
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16Ungdom200 m 5Ida ChrifiTurebergs FK26.89
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16Ungdom200 m 6Linn von HofstenGlanshammars IF26.92
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16Ungdom400 m 1Elin PihlströmMalmö AI57.20
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16Ungdom400 m 2Nelly ElnedHälle IF57.72
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16Ungdom400 m 3Julia EnglundMalmö AI58.25
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16Ungdom400 m 4Lily BosemarkIFK Lund58.54
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16Ungdom400 m 5Maja SimonssonHammarby IF59.89
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16Ungdom400 m 6Sara BarndikLidköpings IS60.94
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16Ungdom800 m 1Hannah KinaneHässelby SK2:14.22
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16Ungdom800 m 2Linn AdolfssonHässelby SK2:17.23
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16Ungdom800 m 3Lily BosemarkIFK Lund2:19.62
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16Ungdom800 m 4Beata WrigstadIFK Lund2:24.22
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16Ungdom800 m 5Wilma EhrnborgMölndals AIK2:24.56
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16Ungdom800 m 6Elin FreedKFUM Örebro2:28.58
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16Ungdom1500 m 1Wilma EhrnborgMölndals AIK4:40.60
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16Ungdom1500 m 2Linn AdolfssonHässelby SK4:40.83
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16Ungdom1500 m 3Beata WrigstadIFK Lund4:46.52
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16Ungdom1500 m 4Elsa TagessonIK Ymer4:49.37
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16Ungdom1500 m 5Ester Mägi TheorinÖrgryte IS4:56.90
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16Ungdom1500 m 6Liv HanellIFK Tumba5:01.83
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16Ungdom3000 m 1Ella LaineKarlskoga FI10:31.00
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16Ungdom3000 m 2Lovisa NilssonTrollhättan FIK11:14.15
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16Ungdom3000 m 3Lovisa EmanuelssonIFK Göteborg11:14.26
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16Ungdom3000 m 4Louice HolgerssonKA 2 IF12:44.55
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16Ungdom1500 m hinder 1Ester Mägi TheorinÖrgryte IS5:22.14
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16Ungdom1500 m hinder 2Ella LaineKarlskoga FI5:23.29
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16Ungdom1500 m hinder 3Liv HanellIFK Tumba5:31.49
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16Ungdom1500 m hinder 4Elsa KagevikTurebergs FK5:40.39
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16Ungdom1500 m hinder 5Nora HäggHässelby SK5:52.17
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16Ungdom1500 m hinder 6Alva ThunbergIFK Göteborg5:53.80
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16Ungdom100 m häck 1Esther SahlqvistHammarby IF13.93
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16Ungdom100 m häck 2Alva BackTurebergs FK14.58
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16Ungdom100 m häck 3Lii JabbourHammarby IF14.67
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16Ungdom100 m häck 4Clara KnutssonUpsala IF15.27
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16Ungdom100 m häck 5Olivia HansénIF Udd15.34
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16Ungdom100 m häck 6Livia KlaessonHässelby SK15.49
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16Ungdom300 m häck 1Esther SahlqvistHammarby IF43.36
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16Ungdom300 m häck 2Lovisa UlvenstamÖstersunds GIF43.94
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16Ungdom300 m häck 3Clara KnutssonUpsala IF44.43
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16Ungdom300 m häck 4Alva BackTurebergs FK44.60
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16Ungdom300 m häck 5Olivia HansénIF Udd45.79
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16Ungdom300 m häck 6Tilde AnderssonIF Göta Karlstad46.00
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16UngdomHöjd 1Alva ÅkessonSundsvalls FI1.67
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16UngdomHöjd 2Smilla Arkdal RanebroIF Rigor1.67
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16UngdomHöjd 3Alva BackTurebergs FK1.62
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16UngdomHöjd 4Wilma AlexanderssonHuddinge AIS1.62
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16UngdomHöjd 5Emelie NyströmLinköpings GIF1.59
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16UngdomHöjd 6Alice EnetjärnNyköpings BIS1.59
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16UngdomStav 1Alva BackTurebergs FK3.77i
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16UngdomStav 2Kajsa RothIFK Göteborg3.72i
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16UngdomStav =3Ellen RosenbergIFK Växjö3.43i
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16UngdomStav =3Linnéa LindqvistVästerås FK3.43i
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16UngdomStav 5Jenny LundinIF Rigor3.21i
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16UngdomStav 6Rut GrufmanTäby IS3.08i
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16UngdomLängd 1Ayla Hallberg HossainTurebergs FK6.13/+0.5
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16UngdomLängd 2Tilde DahlbergHälle IF5.76/0.0
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16UngdomLängd 3Ebba Vold JohannessonIFK Sunne5.73/+1.0
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16UngdomLängd 4Johanna PihlHässelby SK5.59/+0.2
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16UngdomLängd 5Ida ChrifiTurebergs FK5.32/+0.2
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16UngdomLängd 6Emmy WolgastHammarby IF5.31/+0.8
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16UngdomTresteg 1Annie TorkéllIFK Helsingborg11.81i
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16UngdomTresteg 2Ebba Vold JohannessonIFK Sunne11.69i
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16UngdomTresteg 3Lii JabbourHammarby IF11.58i
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16UngdomTresteg 4Linnea AlgotssonIFK Växjö10.74i
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16UngdomTresteg 5Kristelle GrahnSpårvägens FK10.68i
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16UngdomTresteg 6Frida EkstavTierps IF10.66i
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16UngdomKula 1Kajsa Cabanas AnderssonTurebergs FK14.15
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16UngdomKula 2Ellen ForsellHammarby IF14.09
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16UngdomKula 3Anna AskencrantzIFK Växjö13.70
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16UngdomKula 4Annie TorkéllIFK Helsingborg13.34
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16UngdomKula 5Majken NilssonSimrishamns AIF12.15
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16UngdomKula 6Ida ChrifiTurebergs FK11.58
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16UngdomDiskus 1Anna AskencrantzIFK Växjö42.60
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16UngdomDiskus 2Tindra TörnestamSpårvägens FK39.65
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16UngdomDiskus 3Hanna Gabrielli GustafssonRåby-Rekarne FIF34.12
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16UngdomDiskus 4Ellen MählerSK Bore33.55
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16UngdomDiskus 5Elise AngstenUpsala IF32.95
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16UngdomDiskus 6Desiree EssmanRåby-Rekarne FIF32.43
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16UngdomSlägga 1Patricia KamgaUpsala IF63.58
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16UngdomSlägga 2Molly KlingenerIK Lerum FI59.86
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16UngdomSlägga 3Ellen ForsellHammarby IF59.04
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16UngdomSlägga 4Hanna Gabrielli GustafssonRåby-Rekarne FIF56.31
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16UngdomSlägga 5Elsa KjellströmHässelby SK47.79
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16UngdomSlägga 6Saga SvenssonEslövs AI46.26
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16UngdomSpjut 1Alva BackTurebergs FK48.29
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16UngdomSpjut 2Tove OlssonHammarby IF39.82
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16UngdomSpjut 3Ellen MählerSK Bore39.50
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16UngdomSpjut 4Maggie DahllöfHammarby IF39.00
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16UngdomSpjut 5Ida ChrifiTurebergs FK38.49
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF16UngdomSpjut 6Elsa KagevikTurebergs FK35.03
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF15Ungdom80 m 1Hanna AmundinUllevi FK10.08
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF15Ungdom80 m 2Emilia BlomdahlLidköpings IS10.11
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF15Ungdom80 m 3Julia FalkIFK Växjö10.16
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF15Ungdom80 m 4Amanda TranIK Ymer10.20
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF15Ungdom80 m 5Moa WirstedtMalmö AI10.20
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF15Ungdom80 m 6Filippa EngströmVästerås FK10.22
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF15Ungdom300 m 1Hanna AmundinUllevi FK41.00
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF15Ungdom300 m 2Matilda BorgHammarby IF41.57
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF15Ungdom300 m 3Anna HillmanGefle IF41.84
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF15Ungdom300 m 4Tuva FrihÅsbro GoIF42.59
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF15Ungdom300 m 5Ebba HolmströmGefle IF42.96
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF15Ungdom300 m 6Lilly LoggnerKA 2 IF43.64
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF15Ungdom800 m 1Matilda BorgHammarby IF2:13.55
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF15Ungdom800 m 2Majken Söderlund LarssonHälle IF2:14.10
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF15Ungdom800 m 3Freja BjerströmBjörnstorps IF2:16.24
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF15Ungdom800 m 4Ebba HolmströmGefle IF2:17.02
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF15Ungdom800 m 5Julia WändinHammarby IF2:18.28
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF15Ungdom800 m 6Mina HägglundHässelby SK2:20.54
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF15Ungdom2000 m 1Majken Söderlund LarssonHälle IF6:20.10
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF15Ungdom2000 m 2Freja BjerströmBjörnstorps IF6:22.84
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF15Ungdom2000 m 3Ella PetterssonSävedalens AIK6:41.06
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF15Ungdom2000 m 4Julia WändinHammarby IF6:45.86
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF15Ungdom2000 m 5Ella JohanssonHammarby IF6:49.24
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF15Ungdom2000 m 6Elsa SvantessonMölndals AIK6:51.75
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF15Ungdom1500 m hinder 1Majken Söderlund LarssonHälle IF4:59.67
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF15Ungdom1500 m hinder 2Lina GarbellUpsala IF5:14.13
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF15Ungdom1500 m hinder 3Ella JohanssonHammarby IF5:16.36
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF15Ungdom1500 m hinder 4Vilma AtthageÄngelholms IF5:32.03
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF15Ungdom1500 m hinder 5Natalie PerssonMariestads AIF5:34.21
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF15Ungdom1500 m hinder 6Ester StrandHälle IF5:35.86
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF15Ungdom80 m häck 1Lisa ErkfeldtIFK Göteborg11.77
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF15Ungdom80 m häck 2Julia FalkIFK Växjö12.04
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF15Ungdom80 m häck 3Maya LiljaIFK Helsingborg12.08
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF15Ungdom80 m häck 4Emilia BlomdahlLidköpings IS12.24
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF15Ungdom80 m häck 5Emmie WedinTurebergs FK12.47
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF15Ungdom80 m häck 6Anna HillmanGefle IF12.53
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF15Ungdom300 m häck 1Tuva FrihÅsbro GoIF44.82
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF15Ungdom300 m häck 2Ella JohanssonHammarby IF45.26
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF15Ungdom300 m häck 3Lilly LoggnerKA 2 IF45.59
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF15Ungdom300 m häck 4Tova KarlssonHönö IS47.26
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF15Ungdom300 m häck 5Julia SwerinIK Lerum FI47.41
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF15Ungdom300 m häck 6Linnea JohanssonSävedalens AIK47.85
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF15UngdomHöjd 1Isolde VäinöläIK Westmannia1.64
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF15UngdomHöjd 2Isa LindbergYstads IF1.62
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF15UngdomHöjd 3Julia FalkIFK Växjö1.60
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF15UngdomHöjd 4Tea NorelandSödertälje IF1.57
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF15UngdomHöjd 5Wilda RuneborgRåby-Rekarne FIF1.57
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF15UngdomHöjd 6Ebba MohlinMalmö AI1.54
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF15UngdomStav 1Alice BredströmBrattås CK3.08i
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF15UngdomStav 2Bella GiselMalmö AI3.03i
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF15UngdomStav =3Klara DahlinIF Udd2.87i
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF15UngdomStav =3Frida SörqvistHuddinge AIS2.87i
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF15UngdomStav =5Ebba PerssonSödertälje IF2.75i
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF15UngdomStav =5Ebba BränholmSävedalens AIK2.75i
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF15UngdomLängd 1Wilda RuneborgRåby-Rekarne FIF5.63/-0.9
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF15UngdomLängd 2Anna HillmanGefle IF5.51/-0.4
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF15UngdomLängd 3Maya LiljaIFK Helsingborg5.37/-1.3
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF15UngdomLängd 4Emilia BlomdahlLidköpings IS5.35/+0.2
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF15UngdomLängd 5Amanda TranIK Ymer5.33/-0.4
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF15UngdomLängd 6Emmie WedinTurebergs FK5.26/-0.6
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF15UngdomTresteg 1Julia SwerinIK Lerum FI11.29/+1.5
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF15UngdomTresteg 2Bella GiselMalmö AI10.83/+1.5
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF15UngdomTresteg 3Emmie WedinTurebergs FK10.82w/+2.5
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF15UngdomTresteg 4Alice HelgeTäby IS10.82w/+2.4
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF15UngdomTresteg 5Anna HillmanGefle IF10.75w/+3.9
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF15UngdomTresteg 6Linnea JohanssonSävedalens AIK10.63w/+2.3
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF15UngdomKula 1Amilia JergmarBoo IF13.14
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF15UngdomKula 2Elin RunemarTurebergs FK12.50
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF15UngdomKula 3Ida EdlingBollnäs FIK12.20
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF15UngdomKula 4Amanda StroppGefle IF11.95
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF15UngdomKula 5Alva JohanssonIF Kville11.49
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF15UngdomKula 6Julia KarlssonKFUM Örebro11.39
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF15UngdomDiskus 1Alma JolbäckLidköpings IS39.52
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF15UngdomDiskus 2Beatrice LindbergHellas FK38.47
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF15UngdomDiskus 3Emma AnderssonIF Hagen36.76
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF15UngdomDiskus 4Julia KarlssonKFUM Örebro36.08
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF15UngdomDiskus 5Bella SkogsbergLinköpings GIF33.89
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF15UngdomDiskus 6Emelie LindqvistVästerås FK31.12
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF15UngdomSlägga 1Elin RunemarTurebergs FK48.30
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF15UngdomSlägga 2Beatrice LindbergHellas FK48.14
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF15UngdomSlägga 3Ida EdlingBollnäs FIK45.98
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF15UngdomSlägga 4Hedda MossbergGefle IF43.56
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF15UngdomSlägga 5Emma AnderssonIF Hagen42.38
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF15UngdomSlägga 6Molly ÅkerblomVästerås FK42.24
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF15UngdomSpjut 1Isa LindbergYstads IF41.14
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF15UngdomSpjut 2Wilda RuneborgRåby-Rekarne FIF38.06
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF15UngdomSpjut 3Felicia MårtenssonYstads IF36.09
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF15UngdomSpjut 4Tilde NorrbrandTurebergs FK33.88
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF15UngdomSpjut 5Amilia JergmarBoo IF33.71
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022UF15UngdomSpjut 6Emma AnderssonIF Hagen33.29
SM-JSM22-USM mångkamp Västerås 23-24/7 2022UP17UngdomTiokamp1Erik Larripa TaxellHässelby SK7.040
SM-JSM22-USM mångkamp Västerås 23-24/7 2022UP17UngdomTiokamp2Lucas TörnströmDanderyds SK6.807
SM-JSM22-USM mångkamp Västerås 23-24/7 2022UP17UngdomTiokamp3Mikola AhlgrenVästerås FK4.801
SM-JSM22-USM mångkamp Västerås 23-24/7 2022UP16UngdomTiokamp1Akilles TeglbjaergKA 2 IF6.821
SM-JSM22-USM mångkamp Västerås 23-24/7 2022UP16UngdomTiokamp2Elias KapellHammarby IF6.706
SM-JSM22-USM mångkamp Västerås 23-24/7 2022UP16UngdomTiokamp3Felix HolmqvistHammarby IF5.895
SM-JSM22-USM mångkamp Västerås 23-24/7 2022UP16UngdomTiokamp4Isak BergströmIFK Växjö5.753
SM-JSM22-USM mångkamp Västerås 23-24/7 2022UP16UngdomTiokamp5Gustav KällströmTurebergs FK5.749
SM-JSM22-USM mångkamp Västerås 23-24/7 2022UP16UngdomTiokamp6Linus RosénIFK Helsingborg5.115
SM-JSM22-USM mångkamp Västerås 23-24/7 2022UP15UngdomÅttakamp1David BerglundAIK5.155
SM-JSM22-USM mångkamp Västerås 23-24/7 2022UP15UngdomÅttakamp2Ivan NilssonF Bålsta IK4.758
SM-JSM22-USM mångkamp Västerås 23-24/7 2022UP15UngdomÅttakamp3Otto EjderstedtFIK Färjestaden4.466
SM-JSM22-USM mångkamp Västerås 23-24/7 2022UP15UngdomÅttakamp4Liam Belo Da SilvaIFK Växjö4.396
SM-JSM22-USM mångkamp Västerås 23-24/7 2022UP15UngdomÅttakamp5Anton RoslundHammarby IF4.219
SM-JSM22-USM mångkamp Västerås 23-24/7 2022UP15UngdomÅttakamp6Rasmus ArnellIFK Göteborg4.153
SM-JSM22-USM mångkamp Västerås 23-24/7 2022UF17UngdomSjukamp1Doris TheanderVarbergs GIF5.118
SM-JSM22-USM mångkamp Västerås 23-24/7 2022UF17UngdomSjukamp2Lisa MårtenssonHuddinge AIS4.948
SM-JSM22-USM mångkamp Västerås 23-24/7 2022UF17UngdomSjukamp3Linnéa SäfströmKlippans FK4.755
SM-JSM22-USM mångkamp Västerås 23-24/7 2022UF17UngdomSjukamp4Ebba CronholmLjungby FIK4.561
SM-JSM22-USM mångkamp Västerås 23-24/7 2022UF17UngdomSjukamp5Matilda HalfwordsonBromma IF4.401
SM-JSM22-USM mångkamp Västerås 23-24/7 2022UF17UngdomSjukamp6Ellida StengårdKA 2 IF3.983
SM-JSM22-USM mångkamp Västerås 23-24/7 2022UF16UngdomSjukamp1Alva BackTurebergs FK5.330
SM-JSM22-USM mångkamp Västerås 23-24/7 2022UF16UngdomSjukamp2Kajsa Cabanas AnderssonTurebergs FK4.654
SM-JSM22-USM mångkamp Västerås 23-24/7 2022UF16UngdomSjukamp3Ida ChrifiTurebergs FK4.500
SM-JSM22-USM mångkamp Västerås 23-24/7 2022UF16UngdomSjukamp4Maggie DahllöfHammarby IF4.267
SM-JSM22-USM mångkamp Västerås 23-24/7 2022UF16UngdomSjukamp5Elsa KagevikTurebergs FK4.161
SM-JSM22-USM mångkamp Västerås 23-24/7 2022UF16UngdomSjukamp6Annie GrindangeTurebergs FK3.876
SM-JSM22-USM mångkamp Västerås 23-24/7 2022UF15UngdomSexkamp1Wilda RuneborgRåby-Rekarne FIF4.116
SM-JSM22-USM mångkamp Västerås 23-24/7 2022UF15UngdomSexkamp2Julia FalkIFK Växjö3.866
SM-JSM22-USM mångkamp Västerås 23-24/7 2022UF15UngdomSexkamp3Isa LindbergYstads IF3.776
SM-JSM22-USM mångkamp Västerås 23-24/7 2022UF15UngdomSexkamp4Elin GiebatIK Orient3.634
SM-JSM22-USM mångkamp Västerås 23-24/7 2022UF15UngdomSexkamp5Anna HillmanGefle IF3.601
SM-JSM22-USM mångkamp Västerås 23-24/7 2022UF15UngdomSexkamp6Lia HagströmSäters IF3.563
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UP17Ungdom4x100 m 1Malmö AI41.36
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UP17Ungdom4x100 m 2Danderyds SK42.71
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UP17Ungdom4x100 m 3Mölndals AIK44.03
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UP17Ungdom4x100 m 4Hässelby SK44.26
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UP17Ungdom4x100 m 5Hammarby IF44.43
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UP17Ungdom4x100 m 6IFK Göteborg44.90
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UP17Ungdom1000 m stafett 1Malmö AI1:55.58
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UP17Ungdom1000 m stafett 2Danderyds SK1:55.98
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UP17Ungdom1000 m stafett 3Hammarby IF2:02.82
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UP17Ungdom1000 m stafett 4Ystads IF2:03.14
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UP17Ungdom1000 m stafett 5IF Göta Karlstad2:03.65
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UP17Ungdom1000 m stafett 6Hässelby SK2:03.88
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UP17Ungdom3x800 m 1Hässelby SK6:01.71
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UP17Ungdom3x800 m 2Malmö AI6:01.89
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UP17Ungdom3x800 m 3Västerås FK6:11.61
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UP17Ungdom3x800 m 4Turebergs FK6:18.79
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UP17Ungdom3x800 m 5Hammarby IF6:25.26
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UP17Ungdom3x800 m 6Sundsvalls FI6:29.78
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UP15Ungdom4x80 m 1Upsala IF36.51
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UP15Ungdom4x80 m 2KFUM Örebro37.10
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UP15Ungdom4x80 m 3Hammarby IF37.18
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UP15Ungdom4x80 m 4Mölndals AIK37.19
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UP15Ungdom4x80 m 5Sävedalens AIK38.03
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UP15Ungdom4x80 m 6Täby IS38.20
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UP15Ungdom3x800 m 1Hammarby IF6:30.83
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UP15Ungdom3x800 m 2Upsala IF6:30.89
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UP15Ungdom3x800 m 3Sävedalens AIK6:36.07
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UP15Ungdom3x800 m 4Turebergs FK6:36.82
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UP15Ungdom3x800 m 5Mölndals AIK6:39.85
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UP15Ungdom3x800 m 6IFK Göteborg6:49.02
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UF17Ungdom4x100 m 1Turebergs FK48.25
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UF17Ungdom4x100 m 2Malmö AI48.44
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UF17Ungdom4x100 m 3Hammarby IF48.66
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UF17Ungdom4x100 m 4IF Göta Karlstad49.35
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UF17Ungdom4x100 m 5Hässelby SK49.39
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UF17Ungdom4x100 m 6Täby IS50.39
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UF17Ungdom1000 m stafett 1Hälle IF2:15.65
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UF17Ungdom1000 m stafett 2IF Göta Karlstad2:16.29
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UF17Ungdom1000 m stafett 3Turebergs FK2:17.53
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UF17Ungdom1000 m stafett 4Hammarby IF2:18.82
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UF17Ungdom1000 m stafett 5Malmö AI2:20.12
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UF17Ungdom1000 m stafett 6Mölndals AIK2:21.94
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UF17Ungdom3x800 m 1Mölndals AIK6:53.73
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UF17Ungdom3x800 m 2Upsala IF6:56.39
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UF17Ungdom3x800 m 3Turebergs FK7:41.88
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UF15Ungdom4x80 m 1Malmö AI38.99
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UF15Ungdom4x80 m 2Hammarby IF39.57
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UF15Ungdom4x80 m 3Täby IS40.00
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UF15Ungdom4x80 m 4IFK Helsingborg40.46
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UF15Ungdom4x80 m 5Malmö AI40.54
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UF15Ungdom4x80 m 6Mölndals AIK41.17
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UF15Ungdom3x800 m 1Hammarby IF7:07.17
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UF15Ungdom3x800 m 2Hälle IF7:18.17
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UF15Ungdom3x800 m 3Turebergs FK7:30.82
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UF15Ungdom3x800 m 4Upsala IF7:35.98
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UF15Ungdom3x800 m 5Mölndals AIK8:01.09
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022UF15Ungdom3x800 m 6Turebergs FK8:02.27
IUSM mångkamp Örebro 19–20/3 2022IP17UngdomSjukamp 1Victor TörnströmDanderyds SK5.501
IUSM mångkamp Örebro 19–20/3 2022IP17UngdomSjukamp 2Joel EnanderTäby IS5.201
IUSM mångkamp Örebro 19–20/3 2022IP17UngdomSjukamp 3Leo GöranssonKlippans FK5.200
IUSM mångkamp Örebro 19–20/3 2022IP17UngdomSjukamp 4Lucas TörnströmDanderyds SK5.038
IUSM mångkamp Örebro 19–20/3 2022IP17UngdomSjukamp 5Erik Larripa TaxellHässelby SK4.962
IUSM mångkamp Örebro 19–20/3 2022IP17UngdomSjukamp 6Albin EdgertTäby IS4.555
IUSM mångkamp Örebro 19–20/3 2022IP16UngdomSjukamp 1Akilles TeglbjaergKA 2 IF4.721
IUSM mångkamp Örebro 19–20/3 2022IP16UngdomSjukamp 2Elias KapellHammarby IF4.693
IUSM mångkamp Örebro 19–20/3 2022IP16UngdomSjukamp 3Filip OlssonBromma IF4.604
IUSM mångkamp Örebro 19–20/3 2022IP16UngdomSjukamp 4Jacob Semb-JosefsonTurebergs FK4.436
IUSM mångkamp Örebro 19–20/3 2022IP16UngdomSjukamp 5Jonathan EdbergTurebergs FK4.270
IUSM mångkamp Örebro 19–20/3 2022IP16UngdomSjukamp 6Gustav KällströmTurebergs FK4.269
IUSM mångkamp Örebro 19–20/3 2022IP15UngdomSjukamp 1David BerglundAIK4.460
IUSM mångkamp Örebro 19–20/3 2022IP15UngdomSjukamp 2Axel RogöIFK Göteborg4.440
IUSM mångkamp Örebro 19–20/3 2022IP15UngdomSjukamp 3Otto EjderstedtFIK Färjestaden4.337
IUSM mångkamp Örebro 19–20/3 2022IP15UngdomSjukamp 4Simon LindströmTurebergs FK4.199
IUSM mångkamp Örebro 19–20/3 2022IP15UngdomSjukamp 5Albin WestlundKils AIK3.636
IUSM mångkamp Örebro 19–20/3 2022IP15UngdomSjukamp 6Ove HagströmÖrgryte IS3.630
IUSM mångkamp Örebro 19–20/3 2022IF17UngdomFemkamp 1Alvah LindTurebergs FK3.624
IUSM mångkamp Örebro 19–20/3 2022IF17UngdomFemkamp 2Doris TheanderVarbergs GIF3.609
IUSM mångkamp Örebro 19–20/3 2022IF17UngdomFemkamp 3Linnéa SäfströmKlippans FK3.601
IUSM mångkamp Örebro 19–20/3 2022IF17UngdomFemkamp 4Lisa MårtenssonHuddinge AIS3.540
IUSM mångkamp Örebro 19–20/3 2022IF17UngdomFemkamp 5Matilda HalfwordsonBromma IF3.429
IUSM mångkamp Örebro 19–20/3 2022IF17UngdomFemkamp 6Ellida StengårdKA 2 IF3.166
IUSM mångkamp Örebro 19–20/3 2022IF16UngdomFemkamp 1Ayla Hallberg HossainTurebergs FK3.975
IUSM mångkamp Örebro 19–20/3 2022IF16UngdomFemkamp 2Esther SahlqvistHammarby IF3.712
IUSM mångkamp Örebro 19–20/3 2022IF16UngdomFemkamp 3Lovisa UlvenstamÖstersunds GIF3.501
IUSM mångkamp Örebro 19–20/3 2022IF16UngdomFemkamp 4Kajsa Cabanas AnderssonTurebergs FK3.425
IUSM mångkamp Örebro 19–20/3 2022IF16UngdomFemkamp 5Ida ChrifiTurebergs FK3.350
IUSM mångkamp Örebro 19–20/3 2022IF16UngdomFemkamp 6Elsa KagevikTurebergs FK3.318
IUSM mångkamp Örebro 19–20/3 2022IF15UngdomFemkamp 1Wilda RuneborgRåby-Rekarne FIF3.491
IUSM mångkamp Örebro 19–20/3 2022IF15UngdomFemkamp 2Stella LundströmÖstersunds GIF3.428
IUSM mångkamp Örebro 19–20/3 2022IF15UngdomFemkamp 3Maya LiljaIFK Helsingborg3.391
IUSM mångkamp Örebro 19–20/3 2022IF15UngdomFemkamp 4Linnea JohanssonBohus IF3.168
IUSM mångkamp Örebro 19–20/3 2022IF15UngdomFemkamp 5Anna HillmanGefle IF3.156
IUSM mångkamp Örebro 19–20/3 2022IF15UngdomFemkamp 6Julia FalkSkruvs IF3.092
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP16Ungdom60 m 1William TrulssonMalmö AI6.90
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP16Ungdom60 m 2Filip OlssonBromma IF6.92
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP16Ungdom60 m 3Kalel MudingayIFK Lund7.06
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP16Ungdom60 m 4Hugo KündigIFK Göteborg7.08
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP16Ungdom60 m 5Edvin SidwallDanderyds SK7.13
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP16Ungdom60 m 6Albin EdinIFK Göteborg7.26
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP16Ungdom400 m 1William TrulssonMalmö AI48.75
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP16Ungdom400 m 2Leo BergmanHälle IF51.48
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP16Ungdom400 m 3Melker JensfeltMalmö AI52.62
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP16Ungdom400 m 4Filip HerreHammarby IF53.36
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP16Ungdom1500 m 1Karl OttfalkIFK Lidingö3:57.08
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP16Ungdom1500 m 2Alexander HäggHässelby SK4:17.36
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP16Ungdom1500 m 3Albert ZieglerTurebergs FK4:18.81
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP16Ungdom1500 m 4Erik NederheimTäby IS4:18.86
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP16Ungdom1500 m 5Filip JonssonHälle IF4:19.51
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP16Ungdom1500 m 6Ludwig RosénMölndals AIK4:21.61
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP16Ungdom60 m häck 1Akilles TeglbjaergKA 2 IF8.36
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP16Ungdom60 m häck 2Elias KapellHammarby IF8.45
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP16Ungdom60 m häck 3Emil Kågström TyboniHanvikens SK8.48
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP16Ungdom60 m häck 4Albin EdinIFK Göteborg8.51
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP16Ungdom60 m häck 5Carl BergmarkHammarby IF8.52
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP16Ungdom60 m häck 6Emil KlockarHuddinge AIS8.69
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP16UngdomHöjd 1Julius WiklundIK Wilske1.96
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP16UngdomHöjd 2Andrei PopaMariestads AIF1.94
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP16UngdomHöjd 3Gustav KällströmTurebergs FK1.92
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP16UngdomHöjd =4Elias LöndahlIFK Lund1.84
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP16UngdomHöjd =4Jonathan EdbergTurebergs FK1.84
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP16UngdomHöjd 6Ruben FriskHässelby SK1.79
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP16UngdomStav 1Jacob Semb-JosefsonTurebergs FK4.38
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP16UngdomStav 2Viggo BergströmIFK Växjö4.33
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP16UngdomStav 3Hampus HilldingKFUM Örebro4.13
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP16UngdomStav 4Akilles TeglbjaergKA 2 IF3.95
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP16UngdomStav 5Isak BergströmIFK Växjö3.95
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP16UngdomStav 6Hugo EngkvistUpsala IF3.95
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP16UngdomLängd 1Filip OlssonBromma IF7.04
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP16UngdomLängd 2Melker JensfeltMalmö AI6.81
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP16UngdomLängd 3Oliver EricssonSpårvägens FK6.62
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP16UngdomLängd 4Leo BergmanHälle IF6.39
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP16UngdomLängd 5Linus RosénIFK Helsingborg6.04
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP16UngdomLängd 6Allan ElgemarkMölndals AIK6.01
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP16UngdomTresteg 1Oliver EricssonSpårvägens FK13.62
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP16UngdomTresteg 2Kristoffer EnemanIFK Göteborg13.25
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP16UngdomTresteg 3Leon Ölmerud KjellmanSundsvalls FI13.06
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP16UngdomTresteg 4Oliver MostertKA 2 IF12.93
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP16UngdomTresteg 5Viktor VartiaIFK Helsingborg12.68
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP16UngdomTresteg 6Tom EmfelHellas FK12.64
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP16UngdomKula 1Ludvig FredmanIFK Märsta14.90
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP16UngdomKula 2Angelos PavlidisMalmö AI13.25
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP16UngdomKula 3Elias KapellHammarby IF12.99
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP16UngdomKula 4Akilles TeglbjaergKA 2 IF12.72
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP16UngdomKula 5Neo JanssonRåby-Rekarne FIF11.96
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP16UngdomKula 6Joel HolgerssonTyft Arena IF11.63
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP16UngdomVikt 1Ludvig FredmanIFK Märsta17.44
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP16UngdomVikt 2Bo RydstrandRånäs 4H15.36
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP16UngdomVikt 3Joel HolgerssonTyft Arena IF14.42
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP16UngdomVikt 4Neo JanssonRåby-Rekarne FIF14.22
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP16UngdomVikt 5Alfred BerglindHammarby IF12.92
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP16UngdomVikt 6Valdemar WikSävedalens AIK11.92
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP15Ungdom60 m 1Ivano BevandaEslövs AI7.29
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP15Ungdom60 m 2Jonas GällstedtUpsala IF7.36
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP15Ungdom60 m 3Erik PeterssonFIK Färjestaden7.38
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP15Ungdom60 m 4Joar ErikssonTurebergs FK7.43
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP15Ungdom60 m 5Leo BlombergIF Göta Karlstad7.47
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP15Ungdom60 m 6Adrian KylingtonSundbybergs IK7.48
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP15Ungdom200 m 1Ivano BevandaEslövs AI23.43
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP15Ungdom200 m 2Ivar Fransson LarssonIK Lerum FI23.88
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP15Ungdom200 m 3Vilmer KarlssonHammarby IF24.63
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP15Ungdom200 m 4Edvin PerssonHögby IF24.73
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP15Ungdom1000 m 1Vilmer KarlssonHammarby IF2:35.59
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP15Ungdom1000 m 2Noa SteinerUpsala IF2:35.94
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP15Ungdom1000 m 3Jacob ÅhmanIF Göta Karlstad2:36.50
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP15Ungdom1000 m 4Petter OsterIS Göta2:42.08
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP15Ungdom1000 m 5Vilhelm Lood FalgénTurebergs FK2:43.40
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP15Ungdom1000 m 6Noah SvedbergSävedalens AIK2:46.72
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP15Ungdom60 m häck 1David BlixtMölndals AIK8.44
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP15Ungdom60 m häck 2Jacob RuneTäby IS8.56
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP15Ungdom60 m häck 3David BerglundAIK8.72
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP15Ungdom60 m häck 4Edvin PerssonHögby IF8.74
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP15Ungdom60 m häck 5Vidar NilssonYstads IF8.75
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP15Ungdom60 m häck 6Jakob LennermarkTurebergs FK8.88
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP15UngdomHöjd 1Simon LindströmTurebergs FK1.84
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP15UngdomHöjd 2Viktor SahlinYstads IF1.82
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP15UngdomHöjd 3Albin WestlundKils AIK1.82
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP15UngdomHöjd 4Otto EjderstedtFIK Färjestaden1.78
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP15UngdomHöjd 5Anton RoslundHammarby IF1.78
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP15UngdomHöjd 6Sebastian AlinIFK Mora1.78
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP15UngdomStav 1Axel RogöIFK Göteborg4.11
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP15UngdomStav 2Ove HagströmÖrgryte IS3.87
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP15UngdomStav 3David BerglundAIK3.82
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP15UngdomStav 4Simon LindströmTurebergs FK3.67
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP15UngdomStav 5Marcial ZetterfeldtFinspångs AIK3.53
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP15UngdomStav 6Ivan NilssonF Bålsta IK3.53
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP15UngdomLängd 1David BerglundAIK6.44
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP15UngdomLängd 2Edvin PerssonHögby IF6.42
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP15UngdomLängd 3Alexander MickelsonTurebergs FK6.11
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP15UngdomLängd 4Daniel OtterdahlÖrgryte IS6.10
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP15UngdomLängd 5Erik PeterssonFIK Färjestaden6.05
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP15UngdomLängd 6Elliot NeuhausGefle IF5.82
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP15UngdomTresteg 1Edvin PerssonHögby IF13.00
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP15UngdomTresteg 2Alexander MickelsonTurebergs FK12.41
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP15UngdomTresteg 3Olle WillnerMälarhöjdens IK12.30
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP15UngdomTresteg 4Erik PeterssonFIK Färjestaden12.01
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP15UngdomTresteg 5Jonas GällstedtUpsala IF11.81
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP15UngdomTresteg 6Elias EkmanUpsala IF11.68
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP15UngdomKula 1Ludvig EllgrenTurebergs FK16.51
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP15UngdomKula 2Elliot NeuhausGefle IF14.69
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP15UngdomKula 3Otto EjderstedtFIK Färjestaden14.28
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP15UngdomKula 4Filip DerezinskiIF Triangeln13.71
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP15UngdomKula 5Lowe WängelinUpsala IF13.39
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP15UngdomKula 6Elias AnderssonWärnamo SK12.78
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP15UngdomVikt 1Lowe WängelinUpsala IF18.54
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP15UngdomVikt 2Ludvig EllgrenTurebergs FK18.12
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP15UngdomVikt 3Elias AnderssonWärnamo SK16.43
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP15UngdomVikt 4Gustav FabrettoVästerås FK14.90
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP15UngdomVikt 5Milton WiklundGefle IF14.40
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IP15UngdomVikt 6Christoffer BélecHammarby IF14.02
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF16Ungdom60 m 1Ayla Hallberg HossainTurebergs FKNT
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF16Ungdom60 m 2Esther SahlqvistHammarby IFNT
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF16Ungdom60 m 3Linnea EnglundMalmö AINT
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF16Ungdom60 m 4Elsa KagevikTurebergs FKNT
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF16Ungdom60 m 5Tilde DahlbergHälle IFNT
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF16Ungdom60 m 6Freja StreniusKA 2 IFNT
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF16Ungdom400 m 1Nelly ElnedHälle IF57.66
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF16Ungdom400 m 2Lily BosemarkBjörnstorps IF58.31
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF16Ungdom400 m 3Alva BackTurebergs FK59.93
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF16Ungdom400 m 4Julia EnglundMalmö AI60.51
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF16Ungdom1500 m 1Wilma EhrnborgMölndals AIK4:37.88
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF16Ungdom1500 m 2Hannah KinaneHässelby SK4:40.27
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF16Ungdom1500 m 3Ester Mägi TheorinÖrgryte IS4:47.15
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF16Ungdom1500 m 4Stina TagessonIK Ymer4:48.15
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF16Ungdom1500 m 5Elsa TagessonIK Ymer4:50.78
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF16Ungdom1500 m 6Ella LaineKarlskoga FI4:50.91
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF16Ungdom60 m häck 1Esther SahlqvistHammarby IF8.31
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF16Ungdom60 m häck 2Ayla Hallberg HossainTurebergs FK8.53
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF16Ungdom60 m häck 3Lisa EngdahlMalmö AI8.70
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF16Ungdom60 m häck 4Lii JabbourHammarby IF8.98
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF16Ungdom60 m häck 5Alva BackTurebergs FK9.11
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF16Ungdom60 m häck 6Lovisa NilssonIFK Helsingborg9.24
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF16UngdomHöjd 1Ayla Hallberg HossainTurebergs FK1.68
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF16UngdomHöjd 2Smilla Arkdal RanebroIF Rigor1.66
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF16UngdomHöjd 3Alva BackTurebergs FK1.66
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF16UngdomHöjd 4Alva ÅkessonSundsvalls FI1.66
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF16UngdomHöjd =5Wilma AlexanderssonHuddinge AIS1.62
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF16UngdomHöjd =5Lovisa NilssonIFK Helsingborg1.62
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF16UngdomHöjd 7Emelie NyströmLinköpings GIF1.58
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF16UngdomHöjd =8Tilde PerssonIFK Växjö1.54
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF16UngdomHöjd =8Annie GrindangeTurebergs FK1.54
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF16UngdomStav 1Alva BackTurebergs FK3.63
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF16UngdomStav 2Leonie MörstamIFK Växjö3.58
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF16UngdomStav 3Kajsa RothIFK Göteborg3.33
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF16UngdomStav 4Freja StreniusKA 2 IF3.19
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF16UngdomStav 5Linnéa LindqvistVästerås FK3.19
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF16UngdomStav 6Jenny LundinIF Rigor3.19
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF16UngdomLängd 1Ayla Hallberg HossainTurebergs FK6.09
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF16UngdomLängd 2Tilde DahlbergHälle IF5.78
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF16UngdomLängd 3Lovisa UlvenstamÖstersunds GIF5.59
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF16UngdomLängd 4Annie TorkéllIFK Helsingborg5.57
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF16UngdomLängd 5Johanna PihlHässelby SK5.48
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF16UngdomLängd 6Elsa KagevikTurebergs FK5.47
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF16UngdomTresteg 1Ayla Hallberg HossainTurebergs FK12.41
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF16UngdomTresteg 2Lovisa UlvenstamÖstersunds GIF12.34
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF16UngdomTresteg 3Victory EzennayaIFK Göteborg11.55
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF16UngdomTresteg 4Annie TorkéllIFK Helsingborg11.42
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF16UngdomTresteg 5Lii JabbourHammarby IF11.36
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF16UngdomTresteg 6Ebba Vold JohannessonIFK Sunne11.30
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF16UngdomKula 1Kajsa Cabanas AnderssonTurebergs FK14.38
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF16UngdomKula 2Ellen ForsellHammarby IF14.38
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF16UngdomKula 3Linnea Fohlén GladhTrollhättan FIK13.71
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF16UngdomKula 4Anna AskencrantzIFK Växjö13.17
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF16UngdomKula 5Alva BackTurebergs FK12.80
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF16UngdomKula 6Annie TorkéllIFK Helsingborg11.78
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF16UngdomVikt 1Patricia KamgaUpsala IF20.87
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF16UngdomVikt 2Ellen ForsellHammarby IF17.96
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF16UngdomVikt 3Hanna Gabrielli GustafssonRåby-Rekarne FIF16.76
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF16UngdomVikt 4Tindra TörnestamSpårvägens FK16.62
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF16UngdomVikt 5Desiree EssmanRåby-Rekarne FIF16.12
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF16UngdomVikt 6Anna AskencrantzIFK Växjö15.35
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF15Ungdom60 m 1Stella LundströmÖstersunds GIF7.96
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF15Ungdom60 m 2Amanda TranIK Ymer7.96
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF15Ungdom60 m 3Filippa EnströmVästerås FK7.99
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF15Ungdom60 m 4Hanna AmundinUllevi FK8.00
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF15Ungdom60 m 5Julia FalkSkruvs IF8.04
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF15Ungdom60 m 6Emilia BlomdahlLidköpings IS8.08
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF15Ungdom200 m 1Hanna AmundinUllevi FK25.69
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF15Ungdom200 m 2Moa WirstedtMalmö AI25.81
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF15Ungdom200 m 3Matilda BorgHammarby IF26.09
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF15Ungdom200 m 4Wilda RuneborgRåby-Rekarne FIF26.20
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF15Ungdom1000 m 1Majken Söderlund LarssonF Stenungsunds FI2:58.22
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF15Ungdom1000 m 2Carmen CernjulSpårvägens FK3:00.42
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF15Ungdom1000 m 3Ebba HolmströmGefle IF3:00.83
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF15Ungdom1000 m 4Freja BjerströmBjörnstorps IF3:03.04
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF15Ungdom1000 m 5Irma WesthHabo FIF-043:03.60
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF15Ungdom1000 m 6Agnes KnauerHälle IF3:10.75
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF15Ungdom60 m häck 1Emilia BlomdahlLidköpings IS9.03
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF15Ungdom60 m häck 2Lisa ErkfeldtIFK Göteborg9.08
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF15Ungdom60 m häck 3Maya LiljaIFK Helsingborg9.12
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF15Ungdom60 m häck 4Judith NielsénHammarby IF9.14
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF15Ungdom60 m häck 5Linnea JohanssonBohus IF9.49
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF15Ungdom60 m häck 6Ida HättestrandGefle IF9.50
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF15UngdomHöjd 1Isolde VäinöläIK Westmannia1.65
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF15UngdomHöjd 2Isa LindbergYstads IF1.63
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF15UngdomHöjd 3Tinnie JacobssonLinköpings GIF1.56
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF15UngdomHöjd 4Wilma HerranenMälarhöjdens IK1.56
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF15UngdomHöjd =5Ebba MohlinMalmö AI1.53
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF15UngdomHöjd =5Maja MalmströmIF Rigor1.53
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF15UngdomStav 1Beate PottTurebergs FK3.45
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF15UngdomStav =2Alice BredströmBrattås CK2.85
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF15UngdomStav =2Ella JohanssonHammarby IF2.85
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF15UngdomStav 4Bella GiselMalmö AI2.85
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF15UngdomStav 5Tuva GrimhedenHögby IF2.73
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF15UngdomStav 6Ebba BränholmSävedalens AIK2.61
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF15UngdomLängd 1Wilda RuneborgRåby-Rekarne FIF5.50
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF15UngdomLängd 2Maya LiljaIFK Helsingborg5.28
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF15UngdomLängd 3Stella LundströmÖstersunds GIF5.27
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF15UngdomLängd 4Emilia BlomdahlLidköpings IS5.20
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF15UngdomLängd 5Linnea JohanssonBohus IF5.19
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF15UngdomLängd 6Anna HillmanGefle IF5.14
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF15UngdomTresteg 1Stella LundströmÖstersunds GIF11.71
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF15UngdomTresteg 2Bella GiselMalmö AI11.32
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF15UngdomTresteg 3Emmie WedinTurebergs FK11.05
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF15UngdomTresteg 4Linnea JohanssonBohus IF10.97
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF15UngdomTresteg 5Ingrid LevinSävedalens AIK10.85
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF15UngdomTresteg 6Emilia BlomdahlLidköpings IS10.71
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF15UngdomKula 1Elin RunemarTurebergs FK12.35
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF15UngdomKula 2Ida EdlingBollnäs FIK12.12
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF15UngdomKula 3Amilia JergmarBoo IF12.09
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF15UngdomKula 4Julia KarlssonFjugesta IF12.03
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF15UngdomKula 5Amanda StroppGefle IF11.97
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF15UngdomKula 6Lia HagströmSäters IF11.47
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF15UngdomVikt 1Elin RunemarTurebergs FK15.60
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF15UngdomVikt 2Molly ÅkerblomVästerås FK15.46
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF15UngdomVikt 3Ida EdlingBollnäs FIK14.99
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF15UngdomVikt 4Anna BerginHammarby IF14.22
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF15UngdomVikt 5Hedda MossbergGefle IF13.80
IUSM Göteborg 12–13/3 2022IF15UngdomVikt 6Beatrice LindbergHellas FK12.89
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP17Ungdom60 m 1Noah KarlbergMalmö AI7.00
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP17Ungdom60 m 2Victor TörnströmDanderyds SK7.05
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP17Ungdom60 m 3Lucas TörnströmDanderyds SK7.07
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP17Ungdom60 m 4Alexander OliverIF Göta Karlstad7.08
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP17Ungdom60 m 5Melvin Vala TefreMalmö AI7.11
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP17Ungdom60 m 6Måns BergströmMalmö AI7.18
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP17Ungdom400 m 1Lucas TörnströmDanderyds SK49.58
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP17Ungdom400 m 2Victor TörnströmDanderyds SK50.34
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP17Ungdom400 m 3Jeroen PerssonIFK Lund50.76
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP17Ungdom400 m 4William LindqvistÅhus FIK51.26
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP17Ungdom1500 m 1Samuel BerhaneHässelby SK4:10.17
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP17Ungdom1500 m 2Marcus AskerMalmö AI4:12.98
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP17Ungdom1500 m 3Elias RamhultIK Ymer4:14.82
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP17Ungdom1500 m 4Hugo NordlanderSundsvalls FI4:17.78
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP17Ungdom1500 m 5Kalle ÖhlundIKHP Huskvarna4:17.98
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP17Ungdom1500 m 6Oliver Fehrlund PerssonYstads IF4:27.93
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP17Ungdom60 m häck 1Albin EdgertTäby IS8.05
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP17Ungdom60 m häck 2Joel EnanderTäby IS8.20
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP17Ungdom60 m häck 3Erik Larripa TaxellHässelby SK8.22
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP17Ungdom60 m häck 4Theodor JohnerIK Lerum FI8.30
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP17Ungdom60 m häck 5Viggo StridhTäby IS8.55
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP17Ungdom60 m häck 6Ethan ChalonUpsala IF9.10
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP17UngdomHöjd 1Erik Larripa TaxellHässelby SK1.88
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP17UngdomHöjd 2Anton Hellstrand HellebergIFK Lidingö1.86
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP17UngdomHöjd 3Rasmus BergGefle IF1.86
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP17UngdomHöjd 4Hugo TilldalUllevi FK1.84
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP17UngdomHöjd 5Ludvig PalmérIFK Helsingborg1.81
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP17UngdomHöjd 6Albin EdgertTäby IS1.78
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP17UngdomStav 1Viktor RahmVästerås FK4.76
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP17UngdomStav 2Viggo StridhTäby IS4.34
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP17UngdomStav 3Alfons Elmgren HallingerKFUM Örebro4.29
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP17UngdomStav 4Gabriel TorgerssonIF Kville4.19
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP17UngdomStav 5Axel NilssonF Bålsta IK4.14
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP17UngdomStav 6Erik Larripa TaxellHässelby SK4.05
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP17UngdomLängd 1Victor TörnströmDanderyds SK7.24
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP17UngdomLängd 2Alexander OliverIF Göta Karlstad6.77
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP17UngdomLängd 3Marcus JohanssonUllevi FK6.71
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP17UngdomLängd 4William BrändebornRåby-Rekarne FIF6.55
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP17UngdomLängd 5Rasmus BergGefle IF6.49
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP17UngdomLängd 6Albin GyhleniusKFUM Örebro6.30
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP17UngdomTresteg 1Rasmus BergGefle IF13.59
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP17UngdomTresteg 2Jonas GusténUllevi FK12.91
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP17UngdomTresteg 3Gabriel DarinIF Udd12.91
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP17UngdomTresteg 4Thirachai SchröderSpårvägens FK12.80
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP17UngdomTresteg 5Alex ErikssonAlunda SK12.59
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP17UngdomTresteg 6Teodor NymanHanvikens SK12.57
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP17UngdomKula 1Gustav RydåkerAlunda SK17.29
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP17UngdomKula 2Fabian MixTurebergs FK16.46
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP17UngdomKula 3Viktor LögdahlRåby-Rekarne FIF15.75
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP17UngdomKula 4Jacob NilssonSpårvägens FK14.93
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP17UngdomKula 5Jesper LindqvistBoden FI13.92
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP17UngdomKula 6Adam SöderGefle IF12.26
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP17UngdomVikt 1Fabian MixTurebergs FK18.15
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP17UngdomVikt 2Gustav RydåkerAlunda SK17.86
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP17UngdomVikt 3Jacob NilssonSpårvägens FK15.52
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IP17UngdomVikt 4Mikola AhlgrenVästerås FK12.64
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF17Ungdom60 m 1Maya Bergström-WeekesUpsala IF7.74
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF17Ungdom60 m 2Helmi HjortbäckUllevi FK7.85
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF17Ungdom60 m 3Ebba EklundIF Hagen7.91
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF17Ungdom60 m 4Chanel MoularéIF Hagen7.93
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF17Ungdom60 m 5Emma CarlssonTurebergs FK7.96
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF17Ungdom60 m 6Lina ÅnstadMotala AIF7.97
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF17Ungdom400 m 1Elna WesterÖrgryte IS56.96
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF17Ungdom400 m 2Lathifa AfrahIF Göta Karlstad57.90
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF17Ungdom400 m 3Elenie CarlssonIFK Växjö58.11
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF17Ungdom400 m 4Ebba CronholmLjungby FIK62.16
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF17Ungdom1500 m 1Ebba CronholmLjungby FIK4:34.70
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF17Ungdom1500 m 2Agnes ThundalIFK Göteborg4:34.78
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF17Ungdom1500 m 3Paulina HultbergAlingsås IF4:43.32
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF17Ungdom1500 m 4Lowa BranthUpsala IF4:45.43
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF17Ungdom1500 m 5Felicia JanssonUpsala IF4:45.71
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF17Ungdom1500 m 6Frida BerglinMölndals AIK4:46.09
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF17Ungdom60 m häck 1Ebba EklundIF Hagen8.51
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF17Ungdom60 m häck 2Izabella OlofssonKA 2 IF8.86
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF17Ungdom60 m häck 3Lisa MårtenssonHuddinge AIS9.08
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF17Ungdom60 m häck 4Iris KihlHuddinge AIS9.11
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF17Ungdom60 m häck 5Irma JonhedIF Göta Karlstad9.12
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF17Ungdom60 m häck 6Agnes JanssonHammarby IF9.20
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF17UngdomHöjd 1Lina BjerkestamHuddinge AIS1.70
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF17UngdomHöjd 2Engla NilssonÖrgryte IS1.68
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF17UngdomHöjd 3Alvah LindTurebergs FK1.68
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF17UngdomHöjd 4Emma SandinIKHP Huskvarna1.66
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF17UngdomHöjd 5Iris KihlHuddinge AIS1.60
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF17UngdomHöjd 6Elsa ArnessonTrångsvikens IF1.60
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF17UngdomStav 1Alvah LindTurebergs FK3.72
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF17UngdomStav 2Ella UddenäsMalmö AI3.62
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF17UngdomStav 3Ellida StengårdKA 2 IF3.54
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF17UngdomStav 4Emma CarlssonTurebergs FK3.22
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF17UngdomStav 5Izabella OlofssonKA 2 IF3.10
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF17UngdomLängd 1Lina ÅnstadMotala AIF5.69
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF17UngdomLängd 2Agnes JanssonHammarby IF5.59
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF17UngdomLängd 3Lathifa AfrahIF Göta Karlstad5.56
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF17UngdomLängd 4Linnéa SäfströmKlippans FK5.56
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF17UngdomLängd 5Lisa MårtenssonHuddinge AIS5.44
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF17UngdomLängd 6Matilda HalfwordsonBromma IF5.40
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF17UngdomTresteg 1Melina LidbergBromma IF12.69
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF17UngdomTresteg 2Matilda HalfwordsonBromma IF11.93
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF17UngdomTresteg 3Linnéa SäfströmKlippans FK11.46
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF17UngdomTresteg 4Alice Lindgren EngelblomIFK Lidingö11.34
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF17UngdomTresteg 5Isabelle MalmborgHässelby SK11.21
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF17UngdomTresteg 6Linnea VillskogGefle IF10.74
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF17UngdomKula 1Beatrice PetterssonMölndals AIK13.73
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF17UngdomKula 2Norah LindTurebergs FK13.44
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF17UngdomKula 3Edvina NorbergRansäters AIS13.20
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF17UngdomKula 4Tindra DahlbergUpsala IF12.32
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF17UngdomKula 5Hanna AnderssonFalu IK12.08
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF17UngdomKula 6Malva AxénMotala AIF11.73
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF17UngdomVikt 1Malin GarbellÖsthammar FI20.63
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF17UngdomVikt 2Norah LindTurebergs FK18.09
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF17UngdomVikt 3Edvina NorbergRansäters AIS17.35
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF17UngdomVikt 4Alvah LindhTurebergs FK16.55
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF17UngdomVikt 5Ruth EklöfAlunda SK16.44
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022IF17UngdomVikt 6Beatrice PetterssonMölndals AIK16.21