Sök i ett eller flera fält nedan. Exempel: Åldersgrupp: Välj "Juniorer" för att få fram ålderskategorin 18-22 år.
Exempel 2: Välj Ullevi FK vid klubb näst längst ner och tryck på "Sök". Då visas först placering, poäng och antal poängplatser följt av de aktiva som tog poäng. Eller sök på "Tävling: ISM Gävle 17-18/2 2018" samt "Klubb: Malmö AI" för att se hur många och vilka topp-6-placeringar MAI tog.
Sammanställd av jonas.hedman@friidrott.se
Plac | Klubb | Poäng | Antal | M | K | M22 | P19 | P17 | K22 | F19 | F17 | P16 | P15 | F16 | F15 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hässelby SK | 496.63 | 161 | 157 | 100 | 72 | 37.5 | 34.5 | 40.88 | 36.75 | 4 | 3.25 | 0.25 | 10.25 | 0.25 |
Tävling | Ute/Inne | Klass | Åldersgr. | Gren | Plac. | name | Klubb | Resultat |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SM terräng Vällingby 22-23/10 2022 | U | M | Senior | 4 km terräng | 3 | Samuel Russom | Hässelby SK | 11:14 |
SM terräng Vällingby 22-23/10 2022 | U | M | Senior | Lag | 2 | Hässelby SK | 24 | |
SM terräng Vällingby 22-23/10 2022 | U | M | Senior | Lag | 4 | Hässelby SK | 55 | |
SM terräng Vällingby 22-23/10 2022 | U | M | Senior | 10 km terräng | 2 | Samuel Russom | Hässelby SK | 29:24 |
SM terräng Vällingby 22-23/10 2022 | U | M | Senior | Lag | 2 | Hässelby SK | 21 | |
SM terräng Vällingby 22-23/10 2022 | U | M | Senior | Lag | 5 | Hässelby SK | 44 | |
SM terräng Vällingby 22-23/10 2022 | U | K | Senior | Lag | 2 | Hässelby SK | 35 | |
SM terräng Vällingby 22-23/10 2022 | U | K | Senior | Lag | 3 | Hässelby SK | 52 | |
SM terräng Vällingby 22-23/10 2022 | U | M22 | Junior | 10 km terräng | 1 | Yohannes Kiflay | Hässelby SK | 30:56 |
SM terräng Vällingby 22-23/10 2022 | U | P19 | Junior | 6 km terräng | 5 | Linus Jansson | Hässelby SK | 19:34 |
SM terräng Vällingby 22-23/10 2022 | U | P17 | Ungdom | 4 km terräng | 1 | Samuel Berhane | Hässelby SK | 12:38 |
SM terräng Vällingby 22-23/10 2022 | U | K22 | Junior | 10 km terräng | 2 | Ida Blom | Hässelby SK | 39:37 |
SM terräng Vällingby 22-23/10 2022 | U | F17 | Ungdom | Lag | 4 | Hässelby SK | 73 | |
SM terräng Vällingby 22-23/10 2022 | U | F16 | Ungdom | 4 km terräng | 2 | Hannah Kinane | Hässelby SK | 14:47 |
SM terräng Vällingby 22-23/10 2022 | U | F16 | Ungdom | 4 km terräng | 3 | Linn Adolfsson | Hässelby SK | 15:09 |
Lag-USM Huddinge 11/9 2022 | U | P17 | Ungdom | Lag | 3 | Hässelby SK | 155 | |
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022 | U | M22 | Junior | 200 m | 4 | Gustav Gahne | Hässelby SK | 22.30 |
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022 | U | M22 | Junior | 400 m | 3 | Gustav Gahne | Hässelby SK | 48.29 |
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022 | U | M22 | Junior | 1500 m | 1 | Yohannes Kiflay | Hässelby SK | 3:51.29 |
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022 | U | M22 | Junior | 5000 m | 2 | Yohannes Kiflay | Hässelby SK | 14:51.92 |
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022 | U | M22 | Junior | 2000 m hinder | 2 | Oscar Eliasson | Hässelby SK | 6:18.35 |
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022 | U | M22 | Junior | Längd | 5 | Alexander Nyman | Hässelby SK | 6.89/+1.1 |
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022 | U | M22 | Junior | Tresteg | 5 | Alexander Nyman | Hässelby SK | 13.83/-2.1 |
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022 | U | M22 | Junior | Tresteg | 6 | Jacob Tysén Holmberg | Hässelby SK | 13.30/-1.9 |
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022 | U | M22 | Junior | Kula | 2 | Ragnar Carlsson | Hässelby SK | 15.67 |
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022 | U | M22 | Junior | Slägga | 1 | Ragnar Carlsson | Hässelby SK | 76.02 |
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022 | U | P19 | Junior | 1500 m | 5 | Linus Jansson | Hässelby SK | 4:06.62 |
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022 | U | P19 | Junior | 5000 m | 4 | Linus Jansson | Hässelby SK | 16:08.39 |
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022 | U | P19 | Junior | Höjd | 4 | Vincent Arousell | Hässelby SK | 1.99 |
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022 | U | P19 | Junior | Stav | 6 | Linus Jonsson | Hässelby SK | 4.37 |
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022 | U | P19 | Junior | Längd | 5 | Linus Jonsson | Hässelby SK | 7.02/+0.7 |
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022 | U | P19 | Junior | Kula | 3 | Elias Lind | Hässelby SK | 15.59 |
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022 | U | P19 | Junior | Diskus | 6 | Elias Lind | Hässelby SK | 46.01 |
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022 | U | P19 | Junior | Slägga | 4 | Elias Lind | Hässelby SK | 60.82 |
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022 | U | P17 | Ungdom | 1500 m | 2 | Samuel Berhane | Hässelby SK | 4:02.78 |
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022 | U | P17 | Ungdom | 3000 m | 1 | Samuel Berhane | Hässelby SK | 8:51.97 |
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022 | U | P17 | Ungdom | Höjd | 3 | Erik Larripa Taxell | Hässelby SK | 1.83 |
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022 | U | P17 | Ungdom | Längd | 4 | Erik Larripa Taxell | Hässelby SK | 6.64w/+3.8 |
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022 | U | K22 | Junior | 5000 m | 1 | Linnéa Sennström | Hässelby SK | 16:56.68 |
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022 | U | K22 | Junior | Höjd | =2 | Klara Rådbo | Hässelby SK | 1.60 |
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022 | U | K22 | Junior | Längd | 3 | Klara Rådbo | Hässelby SK | 5.90/+0.5 |
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022 | U | K22 | Junior | Tresteg | 2 | Klara Rådbo | Hässelby SK | 12.24/-0.4 |
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022 | U | K22 | Junior | Kula | 4 | Klara Rådbo | Hässelby SK | 12.79 |
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022 | U | K22 | Junior | Slägga | 5 | Sofia Boman | Hässelby SK | 52.89 |
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022 | U | K22 | Junior | Spjut | 4 | Klara Rådbo | Hässelby SK | 40.47 |
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022 | U | F19 | Junior | 100 m | 1 | Nora Lindahl | Hässelby SK | 11.78 |
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022 | U | F19 | Junior | 100 m häck | 4 | Julia Håkansson | Hässelby SK | 15.53 |
JSM-USM17 Sollentuna 26-28/8 2022 | U | F17 | Ungdom | Tresteg | 6 | Isabelle Malmborg | Hässelby SK | 11.13/0.0 |
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022 | U | P16 | Ungdom | 800 m | 4 | Anton Petersson | Hässelby SK | 2:04.44 |
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022 | U | P16 | Ungdom | 1500 m | 3 | Anton Petersson | Hässelby SK | 4:08.40 |
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022 | U | P15 | Ungdom | Spjut | 6 | Irving Lind | Hässelby SK | 44.39 |
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022 | U | F16 | Ungdom | 800 m | 1 | Hannah Kinane | Hässelby SK | 2:14.22 |
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022 | U | F16 | Ungdom | 800 m | 2 | Linn Adolfsson | Hässelby SK | 2:17.23 |
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022 | U | F16 | Ungdom | 1500 m | 2 | Linn Adolfsson | Hässelby SK | 4:40.83 |
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022 | U | F16 | Ungdom | 1500 m hinder | 5 | Nora Hägg | Hässelby SK | 5:52.17 |
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022 | U | F16 | Ungdom | 100 m häck | 6 | Livia Klaesson | Hässelby SK | 15.49 |
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022 | U | F16 | Ungdom | Längd | 4 | Johanna Pihl | Hässelby SK | 5.59/+0.2 |
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022 | U | F16 | Ungdom | Slägga | 5 | Elsa Kjellström | Hässelby SK | 47.79 |
USM15-16 Uppsala 26-28/8 2022 | U | F15 | Ungdom | 800 m | 6 | Mina Hägglund | Hässelby SK | 2:20.54 |
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022 | U | M | Senior | 1500 m | 4 | Gustav Berlin | Hässelby SK | 3:49.40 |
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022 | U | M | Senior | 5000 m | 3 | Samuel Russom | Hässelby SK | 13:58.23 |
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022 | U | M | Senior | 10 000 m | 2 | Samuel Russom | Hässelby SK | 28:41.48 |
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022 | U | M | Senior | 3000 m hinder | 1 | Emil Blomberg | Hässelby SK | 8:55.57 |
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022 | U | M | Senior | 3000 m hinder | 4 | Axel Djurberg | Hässelby SK | 9:03.85 |
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022 | U | M | Senior | Stav | 2 | Simon Thor | Hässelby SK | 5.22 |
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022 | U | M | Senior | Längd | 2 | Jesper Hellström | Hässelby SK | 7.60w/+3.0 |
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022 | U | M | Senior | Längd | 3 | Carl af Forselles | Hässelby SK | 7.57w/+2.5 |
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022 | U | M | Senior | Kula | 6 | Patrik Lindstedt | Hässelby SK | 16.01 |
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022 | U | M | Senior | Diskus | 1 | Simon Pettersson | Hässelby SK | 70.42 |
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022 | U | M | Senior | Slägga | 1 | Ragnar Carlsson | Hässelby SK | 74.51 |
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022 | U | M | Senior | Spjut | 1 | Jakob Samuelsson | Hässelby SK | 77.49 |
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022 | U | K | Senior | 800 m | 6 | Anna Silvander | Hässelby SK | 2:12.42 |
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022 | U | K | Senior | 1500 m | 5 | Anna Silvander | Hässelby SK | 4:42.65 |
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022 | U | K | Senior | 100 m häck | 6 | Amanda Holmberg | Hässelby SK | 14.51w |
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022 | U | K | Senior | Stav | 1 | Lisa Gunnarsson | Hässelby SK | 4.24 |
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022 | U | K | Senior | Kula | 3 | Axelina Johansson | Hässelby SK | 16.72 |
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022 | U | K | Senior | Kula | 4 | Frida Åkerström | Hässelby SK | 16.42 |
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022 | U | K | Senior | Kula | 5 | Vanessa Kamga | Hässelby SK | 14.98 |
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022 | U | K | Senior | Diskus | 1 | Vanessa Kamga | Hässelby SK | 60.33 |
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022 | U | K | Senior | Spjut | 4 | Beatrice Lantz | Hässelby SK | 48.04 |
SM-JSM22-USM mångkamp Västerås 23-24/7 2022 | U | M | Senior | Tiokamp | 1 | Fredrik Samuelsson | Hässelby SK | 7.713 |
SM-JSM22-USM mångkamp Västerås 23-24/7 2022 | U | M | Senior | Tiokamp | 3 | Carl af Forselles | Hässelby SK | 7.028 |
SM-JSM22-USM mångkamp Västerås 23-24/7 2022 | U | M | Senior | Tiokamp | 4 | Simon Thor | Hässelby SK | 6.773 |
SM-JSM22-USM mångkamp Västerås 23-24/7 2022 | U | M | Senior | Tiokamp | 6 | Karl Zuber | Hässelby SK | 6.329 |
SM-JSM22-USM mångkamp Västerås 23-24/7 2022 | U | M22 | Junior | Tiokamp | 2 | Carl af Forselles | Hässelby SK | 7.028 |
SM-JSM22-USM mångkamp Västerås 23-24/7 2022 | U | M22 | Junior | Tiokamp | 3 | Simon Thor | Hässelby SK | 6.773 |
SM-JSM22-USM mångkamp Västerås 23-24/7 2022 | U | P17 | Ungdom | Tiokamp | 1 | Erik Larripa Taxell | Hässelby SK | 7.040 |
SM halvmaraton Anderstorp 13/7 2022 | U | M | Senior | Halvmaraton | 2 | Samuel Russom | Hässelby SK | 1:04:07 |
SM halvmaraton Anderstorp 13/7 2022 | U | K | Senior | Halvmaraton | 2 | Isabelle Brauer | Hässelby SK | 1:15:54 |
SM halvmaraton Anderstorp 13/7 2022 | U | K | Senior | Halvmaraton | 3 | Linnéa Sennström | Hässelby SK | 1:16:55 |
SM halvmaraton Anderstorp 13/7 2022 | U | K | Senior | Halvmaraton | 4 | Sanna Mustonen | Hässelby SK | 1:17:00 |
JSM19 mångkamp Sollentuna 1-2/7 2022 | U | P19 | Junior | Tiokamp | 3 | Vincent Arousell | Hässelby SK | 6.579 |
JSM19 mångkamp Sollentuna 1-2/7 2022 | U | F19 | Junior | Sjukamp | 2 | Laura Fodor | Hässelby SK | 4.851 |
Lag-SM Uppsala 21/6 2022 | U | M | Senior | Lag | 3 | Hässelby SK | 91 | |
Lag-SM Uppsala 21/6 2022 | U | K | Senior | Lag | 3 | Hässelby SK | 90 | |
SM 10 km Stockholm 16/6 2022 | U | M | Senior | 10 km | 1 | Samuel Russom | Hässelby SK | 28:52 |
SM 10 km Stockholm 16/6 2022 | U | K | Senior | 10 km | 5 | Isabelle Brauer | Hässelby SK | 33:56 |
SM 10 km Stockholm 16/6 2022 | U | M22 | Junior | 10 km | 2 | Yohannes Kiflay | Hässelby SK | 30:30 |
SM 10 km Stockholm 16/6 2022 | U | K22 | Junior | 10 km | 1 | Linnéa Sennström | Hässelby SK | 35:08 |
SM maraton Stockholm 4/6 2022 | U | M | Senior | Maraton | 1 | Samuel Russom | Hässelby SK | 2:15:39 |
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022 | U | M | Senior | 4x800 m | 4 | Hässelby SK | 7:50.16 | |
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022 | U | K | Senior | 4x400 m | 6 | Hässelby SK | 4:10.50 | |
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022 | U | K | Senior | 3x1500 m | 3 | Hässelby SK | 14:14.67 | |
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022 | U | M22 | Junior | 3x800 m | 2 | Hässelby SK | 6:02.71 | |
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022 | U | P19 | Junior | 1000 m stafett | 4 | Hässelby SK | 1:59.44 | |
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022 | U | P17 | Ungdom | 4x100 m | 4 | Hässelby SK | 44.26 | |
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022 | U | P17 | Ungdom | 1000 m stafett | 6 | Hässelby SK | 2:03.88 | |
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022 | U | P17 | Ungdom | 3x800 m | 1 | Hässelby SK | 6:01.71 | |
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022 | U | F19 | Junior | 1000 m stafett | 1 | Hässelby SK | 2:17.32 | |
SM stafett Göteborg 28-29/5 2022 | U | F17 | Ungdom | 4x100 m | 5 | Hässelby SK | 49.39 | |
SM 100 km Växjö 23/4 2022 | U | K | Senior | 100 km | 1 | Nikita Steiner | Hässelby SK | 7:59:31 |
IUSM mångkamp Örebro 19–20/3 2022 | I | P17 | Ungdom | Sjukamp | 5 | Erik Larripa Taxell | Hässelby SK | 4.962 |
IUSM Göteborg 12–13/3 2022 | I | P16 | Ungdom | 1500 m | 2 | Alexander Hägg | Hässelby SK | 4:17.36 |
IUSM Göteborg 12–13/3 2022 | I | P16 | Ungdom | Höjd | 6 | Ruben Frisk | Hässelby SK | 1.79 |
IUSM Göteborg 12–13/3 2022 | I | F16 | Ungdom | 1500 m | 2 | Hannah Kinane | Hässelby SK | 4:40.27 |
IUSM Göteborg 12–13/3 2022 | I | F16 | Ungdom | Längd | 5 | Johanna Pihl | Hässelby SK | 5.48 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | M22 | Junior | 1500 m | 2 | Yohannes Kiflay | Hässelby SK | 4:06.81 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | M22 | Junior | Tresteg | 3 | Alexander Nyman | Hässelby SK | 14.49 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | M22 | Junior | Tresteg | 5 | Jacob Tysén Holmberg | Hässelby SK | 13.44 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | M22 | Junior | Kula | 1 | Ragnar Carlsson | Hässelby SK | 16.18 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | M22 | Junior | Vikt | 1 | Ragnar Carlsson | Hässelby SK | 22.69 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P19 | Junior | Längd | 4 | Vincent Arousell | Hässelby SK | 7.04 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P19 | Junior | Kula | 1 | Elias Lind | Hässelby SK | 18.11 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P19 | Junior | Vikt | 2 | Elias Lind | Hässelby SK | 16.62 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P17 | Ungdom | 1500 m | 1 | Samuel Berhane | Hässelby SK | 4:10.17 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P17 | Ungdom | 60 m häck | 3 | Erik Larripa Taxell | Hässelby SK | 8.22 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P17 | Ungdom | Höjd | 1 | Erik Larripa Taxell | Hässelby SK | 1.88 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P17 | Ungdom | Stav | 6 | Erik Larripa Taxell | Hässelby SK | 4.05 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | K22 | Junior | Höjd | 4 | Klara Rådbo | Hässelby SK | 1.68 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | K22 | Junior | Tresteg | 3 | Klara Rådbo | Hässelby SK | 11.90 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | K22 | Junior | Vikt | 2 | Hillevi Carlsson | Hässelby SK | 16.88 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | K22 | Junior | Vikt | 5 | Sofia Boman | Hässelby SK | 15.53 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F19 | Junior | 60 m | 2 | Nora Lindahl | Hässelby SK | 7.57 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F19 | Junior | 60 m häck | 2 | Nora Lindahl | Hässelby SK | 8.57 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F19 | Junior | 60 m häck | 3 | Clara Fallenius | Hässelby SK | 8.72 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F19 | Junior | 60 m häck | 6 | Laura Fodor | Hässelby SK | 9.08 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F19 | Junior | Stav | 1 | Emelie Beckman | Hässelby SK | 3.68 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F19 | Junior | Längd | 6 | Laura Fodor | Hässelby SK | 5.57 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F17 | Ungdom | Tresteg | 5 | Isabelle Malmborg | Hässelby SK | 11.21 |
ISM Växjö 25–27/2 2022 | I | M | Senior | 400 m | 5 | Gustav Gahne | Hässelby SK | 49.13 |
ISM Växjö 25–27/2 2022 | I | M | Senior | 1500 m | 3 | Gustav Berlin | Hässelby SK | 3:44.63 |
ISM Växjö 25–27/2 2022 | I | M | Senior | Längd | 5 | Jesper Hellström | Hässelby SK | 7.13 |
ISM Växjö 25–27/2 2022 | I | M | Senior | Tresteg | 2 | Jesper Hellström | Hässelby SK | 15.56 |
ISM Växjö 25–27/2 2022 | I | M | Senior | Kula | 3 | Niklas Lindstedt | Hässelby SK | 16.70 |
ISM Växjö 25–27/2 2022 | I | M | Senior | Kula | 4 | Simon Pettersson | Hässelby SK | 16.20 |
ISM Växjö 25–27/2 2022 | I | M | Senior | Vikt | 1 | Ragnar Carlsson | Hässelby SK | 21.95 |
ISM Växjö 25–27/2 2022 | I | M | Senior | Vikt | 2 | Simon Pettersson | Hässelby SK | 19.57 |
ISM Växjö 25–27/2 2022 | I | K | Senior | 400 m | 4 | Sandra Knezevic | Hässelby SK | 54.62 |
ISM Växjö 25–27/2 2022 | I | K | Senior | 800 m | 4 | Caroline Högardh | Hässelby SK | 2:08.03 |
ISM Växjö 25–27/2 2022 | I | K | Senior | 1500 m | 4 | Caroline Högardh | Hässelby SK | 4:29.82 |
ISM Växjö 25–27/2 2022 | I | K | Senior | 3000 m | 3 | Sarah Lahti | Hässelby SK | 8:59.01 |
ISM Växjö 25–27/2 2022 | I | K | Senior | Kula | 2 | Frida Åkerström | Hässelby SK | 16.63 |
ISM Växjö 25–27/2 2022 | I | K | Senior | Kula | 4 | Vanessa Kamga | Hässelby SK | 15.41 |
ISM Växjö 25–27/2 2022 | I | K | Senior | Vikt | 3 | Vanessa Kamga | Hässelby SK | 20.06 |
ISM mångkamp Örebro 5–6/2 2022 | I | M | Senior | Sjukamp | 5 | Karl Zuber | Hässelby SK | 4.519 |
ISM mångkamp Örebro 5–6/2 2022 | I | K | Senior | Femkamp | 2 | Amanda Holmberg | Hässelby SK | 3.720 |
ISM mångkamp Örebro 5–6/2 2022 | I | K | Senior | Femkamp | 6 | Laura Fodor | Hässelby SK | 3.593 |
ISM mångkamp Örebro 5–6/2 2022 | I | M22 | Junior | Sjukamp | 3 | Jonatan Håkansson | Hässelby SK | 1.773 |
ISM mångkamp Örebro 5–6/2 2022 | I | P19 | Junior | Sjukamp | 2 | Vincent Arousell | Hässelby SK | 5.154 |
ISM mångkamp Örebro 5–6/2 2022 | I | P19 | Junior | Sjukamp | 5 | Elias Boman | Hässelby SK | 4.288 |
ISM mångkamp Örebro 5–6/2 2022 | I | F19 | Junior | Femkamp | 3 | Laura Fodor | Hässelby SK | 3.593 |