Start Filtrering Smfriidrott.com Friidrott.se

SM-pokalen - filtrering

Sök i ett eller flera fält nedan. Exempel: Åldersgrupp: Välj "Juniorer" för att få fram ålderskategorin 18-22 år.

Exempel 2: Välj Ullevi FK vid klubb näst längst ner och tryck på "Sök". Då visas först placering, poäng och antal poängplatser följt av de aktiva som tog poäng. Eller sök på "Tävling: ISM Gävle 17-18/2 2018" samt "Klubb: Malmö AI" för att se hur många och vilka topp-6-placeringar MAI tog.

Sammanställd av jonas.hedman@friidrott.se

Välj filtrering









Poängtabellen

Aktuell filtrering: 2022, Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022
PlacKlubbPoängAntalMKM22P19P17K22F19F17P16P15F16F15
1Hässelby SK88215830
2Örgryte IS86213353
3Spårvägens FK81224239
4Ullevi FK61143724
5Malmö AI58163127
6Upsala IF42112715
Turebergs FK42111428
8IF Göta Karlstad33101320
9Mölndals AIK31101912
10Hälle IF2971316
11IFK Helsingborg286919
12Sävedalens AIK194316
13Hammarby IF184117
14IFK Växjö166106
15IFK Lidingö12484
Råby-Rekarne FIF12212
17Täby IS114110
18Falu IK929
Torsby LK929
20Västerås FK848
Kalmar SK828
22Kils AIK717
Högby IF7243
Vallentuna FK717
25Eskilstuna FI626
26KFUM Örebro525
27IK Pallas414
Strands IF414
Oskarshamns SK424
Falkenbergs IK414
Löparnas vänner IF414
Rehns BK414
Huddinge AIS414
34Motala AIF313
Tjalve FIF323
IFK Lund313
Keep Up RC313
Östersunds GIF313
39IK Akele212
Säffle FIK212
Eslövs AI212
Trångsvikens IF212
Tyresö FK212
44Höörs IS111
Skellefteå AIK111
Haparanda SKT111
IK Ymer111
IF Rigor111

Relaterade resultat
TävlingUte/InneKlassÅldersgr.GrenPlac.nameKlubbResultat
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSenior100 m 1Henrik LarssonIF Göta Karlstad10.30
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSenior100 m 2Dennis OtienoHammarby IF10.47
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSenior100 m 3Viktor ThorStrands IF10.61
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSenior100 m 4Isak HughesIFK Växjö10.65
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSenior100 m 5Jean-Christian ZirignonMalmö AI10.79
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSenior100 m 6Milo WahlgrenTäby IS10.88
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSenior200 m 1William TrulssonMalmö AI20.95
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSenior200 m 2Zion ErikssonFalu IK21.08
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSenior200 m 3Desmond RogoUpsala IF21.24
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSenior200 m 4Filip SchwartzMölndals AIK21.51
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSenior200 m 5Alvin ReineboKFUM Örebro21.60
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSenior200 m 6Martin SelinUllevi FK21.77
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSenior400 m 1Carl BengtströmÖrgryte IS46.06
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSenior400 m 2Kasper KadestålMalmö AI46.78
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSenior400 m 3Alexander NyströmRehns BK47.06
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSenior400 m 4Mattias WaernulfVästerås FK47.08
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSenior400 m 5Marcus TornéeIFK Helsingborg47.42
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSenior400 m 6Nick Ekelund-ArenanderMalmö AI47.71
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSenior800 m 1Andreas KramerUllevi FK1:47.79
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSenior800 m 2Felix FrancoisÖrgryte IS1:49.85
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSenior800 m 3Habtom AsgedeLöparnas vänner IF1:50.89
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSenior800 m 4Joakim AnderssonSpårvägens FK1:51.92
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSenior800 m 5Benjamin ÅbergHälle IF1:53.69
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSenior800 m 6Simon WallenlindMölndals AIK1:54.49
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSenior1500 m 1Samuel PihlströmHälle IF3:47.24
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSenior1500 m 2Kalle BerglundSpårvägens FK3:47.92
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSenior1500 m 3Emil DanielssonSpårvägens FK3:48.62
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSenior1500 m 4Gustav BerlinHässelby SK3:49.40
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSenior1500 m 5Abdelfath YassinSpårvägens FK3:49.84
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSenior1500 m 6Olof SilvanderIFK Lidingö3:51.40
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSenior5000 m 1Andreas AlmgrenTurebergs FK13:54.38
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSenior5000 m 2Emil DanielssonSpårvägens FK13:56.22
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSenior5000 m 3Samuel RussomHässelby SK13:58.23
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSenior5000 m 4Olle AhlbergHälle IF14:02.19
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSenior5000 m 5Emil Millán de la OlivaEskilstuna FI14:09.85
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSenior5000 m 6Miguel PalmMölndals AIK14:12.52
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSenior10 000 m 1Simon SundströmIFK Lidingö28:41.40
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSenior10 000 m 2Samuel RussomHässelby SK28:41.48
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSenior10 000 m 3Emil Millán de la OlivaEskilstuna FI28:42.62
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSenior10 000 m 4Mohammadreza AbootorabiKeep Up RC28:53.47
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSenior10 000 m 5Daniel LundgrenTurebergs FK29:02.34
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSenior10 000 m 6Olle AhlbergHälle IF29:05.33
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSenior3000 m hinder 1Emil BlombergHässelby SK8:55.57
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSenior3000 m hinder 2Vidar JohanssonUllevi FK8:57.80
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSenior3000 m hinder 3Miguel PalmMölndals AIK9:00.59
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSenior3000 m hinder 4Axel DjurbergHässelby SK9:03.85
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSenior3000 m hinder 5Fredrik JohanssonIK Akele9:23.37
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSenior110 m häck 1Joel BengtssonIFK Helsingborg13.52w
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSenior110 m häck 2Max HreljaMalmö AI13.59w
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSenior110 m häck 3Anton LevinMalmö AI13.76w
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSenior110 m häck 4Elias MartinssonMölndals AIK13.93w
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSenior110 m häck 5Linus BoyerUpsala IF14.21w
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSenior110 m häck 6Sidrak AfeworkSpårvägens FK14.23w
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSenior400 m häck 1Isak AnderssonUpsala IF50.71
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSenior400 m häck 2Karl WållgrenÖrgryte IS50.96
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSenior400 m häck 3Anton BertilssonIFK Växjö51.46
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSenior400 m häck 4Viktor BondessonMalmö AI52.14
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSenior400 m häck 5Johan ClaesonIFK Växjö52.99
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSenior400 m häck 6Gustav KarlssonÖrgryte IS53.11
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSeniorHöjd 1Melwin Lycke HolmKils AIK2.18
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSeniorHöjd =2Simon WiklundMölndals AIK2.06
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSeniorHöjd =2Oliver Ericsson-SottermanUpsala IF2.06
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSeniorHöjd =2Emil UhlinFalu IK2.06
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSeniorHöjd 5Albin ErikssonTyresö FK2.06
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSeniorHöjd 6Joakim WadsteinTjalve FIF1.99
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSeniorStav 1Robin JacobssonUllevi FK5.27
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSeniorStav 2Simon ThorHässelby SK5.22
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSeniorStav 3Marcus NilssonHögby IF5.17
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSeniorStav 4Rasmus CarlssonKFUM Örebro5.02
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSeniorStav 5Linus JönssonTjalve FIF4.90
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSeniorStav 6Viktor RahmVästerås FK4.90
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSeniorLängd 1Thobias MontlerUllevi FK7.87/+1.4
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSeniorLängd 2Jesper HellströmHässelby SK7.60w/+3.0
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSeniorLängd 3Carl af ForsellesHässelby SK7.57w/+2.5
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSeniorLängd 4Jonatan HirshÖrgryte IS7.28w/+3.7
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSeniorLängd 5Samuel EkelundEslövs AI7.20w/+4.0
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSeniorLängd 6Niklas WallHammarby IF7.18w/+2.9
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSeniorTresteg 1Lukas EdqvistÖrgryte IS15.58w/+2.9
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSeniorTresteg 2Erik EhrlinHammarby IF15.41/+1.1
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSeniorTresteg 3Gustav TartuUllevi FK15.15w/+2.9
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSeniorTresteg 4Oskar WeidenholmMölndals AIK15.08w/+2.2
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSeniorTresteg 5Melker ManneUllevi FK15.00/+0.1
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSeniorTresteg 6Andreas CarlssonIK Ymer14.90/+0.5
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSeniorKula 1Jesper ArbingeSpårvägens FK18.93
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSeniorKula 2Viktor GardenkransUpsala IF18.51
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSeniorKula 3Wictor PeterssonMalmö AI18.20
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSeniorKula 4Niklas ArrheniusSpårvägens FK17.84
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSeniorKula 5Lukas BjörningerTurebergs FK16.52
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSeniorKula 6Patrik LindstedtHässelby SK16.01
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSeniorDiskus 1Simon PetterssonHässelby SK70.42
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSeniorDiskus 2Daniel StåhlSpårvägens FK70.29
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSeniorDiskus 3Niklas ArrheniusSpårvägens FK60.32
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSeniorDiskus 4Sebastian LöschnerSpårvägens FK55.34
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSeniorDiskus 5Oskar AntonssonTrångsvikens IF51.63
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSeniorDiskus 6Lukas BjörningerTurebergs FK49.62
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSeniorSlägga 1Ragnar CarlssonHässelby SK74.51
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSeniorSlägga 2Hugo SörbyUpsala IF65.09
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSeniorSlägga 3Oscar VestlundIF Göta Karlstad62.63
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSeniorSlägga 4Alfons HaalsVästerås FK61.84
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSeniorSlägga 5Karl LudvikTurebergs FK60.22
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSeniorSlägga 6Johannes NilssonVästerås FK55.50
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSeniorSpjut 1Jakob SamuelssonHässelby SK77.49
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSeniorSpjut 2Joni KaartinenÖrgryte IS70.20
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSeniorSpjut 3Esa HiltunenUllevi FK68.82
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSeniorSpjut 4Jakob RahmSävedalens AIK67.77
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSeniorSpjut 5Jakob ErikssonIF Göta Karlstad67.16
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UMSeniorSpjut 6Sebastian ThörngrenIFK Växjö66.78
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSenior100 m 1Julia HenrikssonIFK Helsingborg11.55
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSenior100 m 2Daniella BuskMalmö AI11.71
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSenior100 m 3Filippa SivnertMalmö AI11.73
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSenior100 m 4Lisa LiljaUllevi FK11.80
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSenior100 m 5Wilma SvensonOskarshamns SK11.82
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSenior100 m 6Ida StaafgårdMalmö AI11.94
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSenior200 m 1Lisa LiljaUllevi FK23.14
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSenior200 m 2Julia HenrikssonIFK Helsingborg23.44
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSenior200 m 3Moa HjelmerSpårvägens FK23.51
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSenior200 m 4Denise ErikssonÖrgryte IS23.94
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSenior200 m 5Wilma SvensonOskarshamns SK24.27
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSenior200 m 6Ida StaafgårdMalmö AI24.33
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSenior400 m 1Marie KimumbaSpårvägens FK54.03
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSenior400 m 2Moa HjelmerSpårvägens FK54.49
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSenior400 m 3Klara HelanderUpsala IF54.90
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSenior400 m 4Linnéa FrobeTäby IS55.14
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSenior400 m 5Josephine Risberg ThoorIFK Helsingborg55.34
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSenior400 m 6Matilda HellqvistUllevi FK55.80
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSenior800 m 1Wilma NielsenÖrgryte IS2:09.55
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSenior800 m 2Hanna HermanssonTurebergs FK2:09.81
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSenior800 m 3Lovisa LindhUllevi FK2:09.98
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSenior800 m 4Maria FreijMalmö AI2:11.06
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSenior800 m 5Julia NielsenÖrgryte IS2:11.23
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSenior800 m 6Anna SilvanderHässelby SK2:12.42
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSenior1500 m 1Hanna HermanssonTurebergs FK4:15.97
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSenior1500 m 2Yolanda NgarambeTurebergs FK4:16.52
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSenior1500 m 3Wilma NielsenÖrgryte IS4:41.54
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSenior1500 m 4Julia NielsenÖrgryte IS4:42.34
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSenior1500 m 5Anna SilvanderHässelby SK4:42.65
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSenior1500 m 6Olivia WeslienIF Göta Karlstad4:42.97
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSenior5000 m 1Samrawit MengsteabHälle IF16:32.71
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSenior5000 m 2Sara ChristianssonSävedalens AIK16:34.78
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSenior5000 m 3Lovisa ModigTorsby LK16:41.89
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSenior5000 m 4Olivia WeslienIF Göta Karlstad16:49.40
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSenior5000 m 5Elin BrinkMölndals AIK17:02.75
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSenior5000 m 6Johanna LarssonÖrgryte IS17:14.32
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSenior10 000 m 1Samrawit MengsteabHälle IF34:34.21
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSenior10 000 m 2Lovisa ModigTorsby LK34:53.22
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSenior10 000 m 3Julia NilssonIK Pallas35:08.42
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSenior10 000 m 4Johanna LarssonÖrgryte IS35:15.83
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSenior10 000 m 5Emy ThorénHälle IF35:23.64
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSenior10 000 m 6Ida EsperiHaparanda SKT36:08.13
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSenior3000 m hinder 1Linn SöderholmSävedalens AIK9:44.25
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSenior3000 m hinder 2Emilia LillemoTäby IS9:48.45
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSenior3000 m hinder 3Amélie SvenssonSävedalens AIK9:52.49
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSenior3000 m hinder 4Julia SamuelssonHögby IF10:04.53
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSenior3000 m hinder 5Angelica StrandbergSpårvägens FK10:38.96
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSenior3000 m hinder 6Meija PetersonIF Göta Karlstad10:54.39
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSenior100 m häck 1Hanna PalmqvistMölndals AIK13.27w
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSenior100 m häck 2Elin LindebladKalmar SK13.51w
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSenior100 m häck 3Alva von GerberHuddinge AIS13.67w
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSenior100 m häck 4Jonna LindéenKalmar SK13.74w
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSenior100 m häck 5Maria SödergrenTäby IS14.14w
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSenior100 m häck 6Amanda HolmbergHässelby SK14.51w
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSenior400 m häck 1Moa GranatVallentuna FK56.77
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSenior400 m häck 2Minna SvärdIF Göta Karlstad58.42
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSenior400 m häck 3Ebba SvantessonUpsala IF59.38
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSenior400 m häck 4Hanna PalmqvistMölndals AIK59.46
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSenior400 m häck 5Lathifa AfrahIF Göta Karlstad61.09
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSenior400 m häck 6Tilde BjeragerHöörs IS61.71
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSeniorHöjd 1Maja NilssonÖrgryte IS1.87
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSeniorHöjd 2Bianca SalmingTurebergs FK1.80
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSeniorHöjd 3Ellen EkholmUllevi FK1.77
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSeniorHöjd 4Matilda NilssonIFK Lund1.77
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSeniorHöjd 5Linda SkantzeIFK Lidingö1.73
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSeniorHöjd 6Ingrid RongeIF Rigor1.69
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSeniorStav 1Lisa GunnarssonHässelby SK4.24
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSeniorStav 2Gabriella JönssonIFK Helsingborg4.09
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSeniorStav 3Michaela MeijerÖrgryte IS4.01
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSeniorStav 4Malin DahlströmÖrgryte IS3.93
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSeniorStav 5Annika JönssonSpårvägens FK3.93
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSeniorStav 6Ella UddenäsMalmö AI3.93
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSeniorLängd 1Maja ÅskagRåby-Rekarne FIF6.73w/+4.4
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSeniorLängd 2Khaddi SagniaUllevi FK6.57w/+2.3
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSeniorLängd 3Tilde JohanssonFalkenbergs IK6.35w/+3.6
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSeniorLängd 4Jenny LestanderÖrgryte IS6.29/+1.4
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSeniorLängd 5Emilia HammarströmÖrgryte IS6.11w/+4.6
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSeniorLängd 6Sandra TörnrosSpårvägens FK6.01/+0.9
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSeniorTresteg 1Rebecka AbrahamssonÖrgryte IS13.54/+1.2
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSeniorTresteg 2Maja ÅskagRåby-Rekarne FIF13.32/-0.1
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSeniorTresteg 3Jenny LestanderÖrgryte IS13.31w/+2.1
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSeniorTresteg 4Emelie Nyman WänsethÖstersunds GIF13.01/+0.9
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSeniorTresteg 5Alice Lindgren EngelblomIFK Lidingö12.10/+0.7
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSeniorTresteg 6Cornelia NilssonSkellefteå AIK11.94/+0.7
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSeniorKula 1Fanny RoosMalmö AI18.47
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSeniorKula 2Sara LennmanSpårvägens FK17.23
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSeniorKula 3Axelina JohanssonHässelby SK16.72
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSeniorKula 4Frida ÅkerströmHässelby SK16.42
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSeniorKula 5Vanessa KamgaHässelby SK14.98
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSeniorKula 6Emilia MalmehedIF Göta Karlstad14.07
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSeniorDiskus 1Vanessa KamgaHässelby SK60.33
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSeniorDiskus 2Mathilda ErikssonMalmö AI58.42
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSeniorDiskus 3Emma LjungbergSpårvägens FK55.63
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSeniorDiskus 4Daniella PerssonSpårvägens FK55.50
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSeniorDiskus 5Jennifer RudbergIFK Växjö53.43
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSeniorDiskus 6Ellen PetterssonUpsala IF52.09
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSeniorSlägga 1Grete AhlbergHammarby IF66.50
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSeniorSlägga 2Kajsa WennbergUpsala IF64.46
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSeniorSlägga 3Rebecka HallerthSpårvägens FK64.04
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSeniorSlägga 4Sara ForssellMotala AIF63.20
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSeniorSlägga 5Eleni LarssonSpårvägens FK60.65
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSeniorSlägga 6Patricia KamgaUpsala IF56.11
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSeniorSpjut 1Carolin NäslundIF Göta Karlstad50.96
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSeniorSpjut 2Bianca SalmingTurebergs FK50.13
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSeniorSpjut 3Matilda ElfgaardIFK Växjö48.22
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSeniorSpjut 4Beatrice LantzHässelby SK48.04
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSeniorSpjut 5Amanda OlssonSäffle FIK46.79
Friidrotts-SM Norrköping 5-7/8 2022UKSeniorSpjut 6Alva BackTurebergs FK45.50