Start Filtrering Aktuella SM Friidrott.se

SM-pokalen - filtrering

Sök i ett eller flera fält nedan. Exempel: Åldersgrupp: Välj "Juniorer" för att få fram ålderskategorin 18-22 år.

Exempel 2: Välj Ullevi FK vid klubb näst längst ner och tryck på "Sök". Då visas först placering, poäng och antal poängplatser följt av de aktiva som tog poäng. Eller sök på "Tävling: ISM Gävle 17-18/2 2018" samt "Klubb: Malmö AI" för att se hur många och vilka topp-6-placeringar MAI tog.

Sammanställd av jonas.hedman@friidrott.se

Välj filtrering









Poängtabellen

Aktuell filtrering: 2023, Junior
PlacKlubbPoängAntalMKM22P19P17K22F19F17P16P15F16F15
1Hässelby SK149.255385.514.545.753.5
2Upsala IF1355421206034
3Turebergs FK112.25446913.59.7520
4Örgryte IS111.753726.2520.2548.7516.5
5Malmö AI864016.530.5309
6Västerås FK79.923338.2523.1710.58
7Spårvägens FK64.752518.753.531.511
8IF Göta Karlstad62187.59.545
9Täby IS59.382416.881513.514
10IFK Växjö58227.55.51530
11Mölndals AIK55.52715.755.512.7521.5
12Hälle IF54.5192710.510.56.5
13Ullevi FK52.52424.7533.7521
14Huddinge AIS51.9225182.6721.759.5
15IK Ymer31.25100.530.75
16Danderyds SK301330
17Bromma IF29.132013.8870.757.5
18Hammarby IF2610242
19Sävedalens AIK231216.53.53
20Falu IK21.88103.7512.55.63
21KFUM Örebro21.5133.759.2535.5
22Klippans FK20.51316.54
23IFK Göteborg19.593.516
Kils AIK19.5718.51
Hanvikens SK19.5104.515
26IK Lerum FI18.7598.25235.5
27Sundsvalls FI17.2510152.25
28Råby-Rekarne FIF16.7573.59.753.5
29Kvarnsvedens GoIF14.25414.25
KA 2 IF14.2573.7510.5
31IKHP Huskvarna13.574.581
IFK Lund13.5510.53
Högby IF13.567.56
34Skellefteå AIK12.75512.75
35Mälarhöjdens IK12512
36Boden FI11.566.51.53.5
Tyresö FK11.5310.51
38Ljungby FIK11411
IFK Lidingö11832.55.5
40IFK Helsingborg10.5210.5
IFK Umeå10.547.53
42Höörs IS10628
43Göteborgs KIK9.7539.75
44IFK Mora FIK929
45IF Kville8.7552.2524.5
Falkenbergs IK8.7525.253.5
47Gefle IF8.55341.5
Strands IF8.544.52.51.5
49IK Orient8.2535.253
50Tullinge FI8462
51Linköpings GIF7.2546.750.5
52IFK Halmstad762.54.5
Skruvs IF727
54KFUM Kristianstad6.556.5
55Eskilstuna FI5.2515.25
56Lidköpings IS4.8824.88
57Ransäters AIS4.524.5
58IF Rigor4.4240.750.173.5
59Varbergs GIF431.52.5
IF Udd424
Piteå IF422.51.5
62Säffle FIK3.7513.75
63IF Hagen3.513.5
Vallentuna FK3.513.5
65Hellas FK313
Väsby IK323
IF Rinkeby Run313
68Tjalve FIF2.7520.752
69Marieby GIF2.512.5
70Rehns BK2.2512.25
Hovslätts IK2.2512.25
Stocksäters IF2.2512.25
Eksjö Södra IK2.2512.25
Oskarshamns SK2.2512.25
75Åhus FIK222
Lomma FIK212
77Haparanda SKT1.511.5
Ängelholms IF1.511.5
79Ystads IF111
IS Göta111
Istrums SK121
FK Göingarna111
83Villstad GIF0.7510.75
Eslövs AI0.7510.75
85Motala AIF0.510.5

Relaterade resultat
TävlingUte/InneKlassÅldersgr.GrenPlac.nameKlubbResultat
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UM22Junior10 km 1Yohannes KiflayHässelby SK31:33
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UM22Junior10 km 2Nils BredinHälle IF32:58
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UM22Junior10 km 3Benjamin NäslundIFK Umeå33:14
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UM22Junior10 km 4Isak HagbergHögby IF33:15
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UM22Junior10 km 5Hugo UnossonHögby IF34:18
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UM22Junior10 km 6Benjamin ClaessonIKHP Huskvarna35:20
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UP19Junior6 km 1Gabriel ClaessonIKHP Huskvarna19:14
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UP19Junior6 km 2Milian HentschkeTullinge FI19:17
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UP19Junior6 km 3Samuel BerhaneHässelby SK19:29
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UP19Junior6 km 4Felix PerssonVästerås FK19:32
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UP19Junior6 km 5Wilmer SelinFK Göingarna19:40
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UP19Junior6 km 6Arvid SkeppSävedalens AIK19:51
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UP19JuniorLag1Hälle IF29
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UP19JuniorLag2Västerås FK44
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UP19JuniorLag3IFK Växjö61
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UP19JuniorLag4Turebergs FK68
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UK22Junior10 km 1Ida AnderssonSpårvägens FK37:11
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UK22Junior10 km 2My RundgrenUpsala IF37:52
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UK22Junior10 km 3Elsa WalleniusVästerås FK39:40
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UK22Junior10 km 4Greta HalldénMölndals AIK40:04
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UK22Junior10 km 5Tilda KnauerHälle IF40:36
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UK22Junior10 km 6Lisa WreebySävedalens AIK42:35
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UF19Junior6 km 1Ebba BromsSpårvägens FK21:37
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UF19Junior6 km 2Towa NilssonHögby IF22:08
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UF19Junior6 km 3Alma SvantessonMölndals AIK22:11
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UF19Junior6 km 4Nova OjutkangasVästerås FK22:16
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UF19Junior6 km 5Lowa BranthUpsala IF22:21
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UF19Junior6 km 6Paulina HultbergMölndals AIK22:22
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UF19JuniorLag1Mölndals AIK22
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UF19JuniorLag2Västerås FK42
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UF19JuniorLag3Hälle IF46
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UM22Junior4x100 m 1Örgryte IS42.97
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UM22Junior4x100 m 2Turebergs FK45.43
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UM22Junior3x400 m 1Turebergs FK2:25.35
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UM22Junior3x400 m 2Västerås FK2:25.55
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UM22Junior3x400 m 3Hässelby SK2:28.22
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UM22Junior3x400 m 4Örgryte IS2:35.37
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UM22Junior3x400 m 5Huddinge AIS2:37.18
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UM22Junior3x400 m 6Malmö AI2:37.56
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UM22Junior3x800 m 1Västerås FK5:56.14
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UM22Junior3x800 m 2KA 2 IF6:02.71
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UM22Junior3x800 m 3Linköpings GIF6:24.46
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UP19Junior4x100 m 1Sundsvalls FI42.05
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UP19Junior4x100 m 2Malmö AI42.08
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UP19Junior4x100 m 3Upsala IF43.48
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UP19Junior4x100 m 4Bromma IF44.23
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UP19Junior1000 m stafett 1Danderyds SK1:55.28
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UP19Junior1000 m stafett 2Sundsvalls FI1:57.73
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UP19Junior1000 m stafett 3Malmö AI1:58.19
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UP19Junior1000 m stafett 4Upsala IF2:01.81
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UP19Junior1000 m stafett 5IFK Göteborg2:03.36
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UP19Junior1000 m stafett 6Bromma IF2:05.37
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UP19Junior3x800 m 1Danderyds SK5:50.65
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UP19Junior3x800 m 2Turebergs FK5:53.53
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UP19Junior3x800 m 3Malmö AI5:54.33
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UP19Junior3x800 m 4Tullinge FI6:07.56
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UP19Junior3x800 m 5Västerås FK6:08.90
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UP19Junior3x800 m 6Bromma IF6:19.82
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UK22Junior4x100 m 1Mälarhöjdens IK49.69
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UK22Junior4x100 m 2Göteborgs KIK53.45
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UK22Junior3x400 m 1Hässelby SK3:05.07
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UK22Junior3x400 m 2Täby IS3:09.14
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UK22Junior3x400 m 3Göteborgs KIK3:22.86
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UK22Junior3x800 m 1Hälle IF6:56.25
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UK22Junior3x800 m 2Spårvägens FK7:02.61
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UK22Junior3x800 m 3Göteborgs KIK9:09.31
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UF19Junior4x100 m 1IFK Växjö48.34
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UF19Junior4x100 m 2Hanvikens SK48.85
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UF19Junior4x100 m 3Täby IS49.30
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UF19Junior4x100 m 4Örgryte IS50.29
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UF19Junior4x100 m 5Bromma IF50.30
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UF19Junior4x100 m 6Bromma IF53.89
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UF19Junior1000 m stafett 1IFK Växjö2:14.49
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UF19Junior1000 m stafett 2Täby IS2:18.68
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UF19Junior1000 m stafett 3Örgryte IS2:18.99
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UF19Junior1000 m stafett 4Turebergs FK2:22.44
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UF19Junior1000 m stafett 5Malmö AI2:24.08
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UF19Junior1000 m stafett 6Bromma IF2:25.25
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UF19Junior3x800 m 1IFK Göteborg6:49.46
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UF19Junior3x800 m 2Mölndals AIK6:51.26
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UF19Junior3x800 m 3Tullinge FI8:14.17
JSM-USM mångkamp Ljungby 26–27/8 2023UM22JuniorTiokamp1Elliot DuvertHässelby SK7.172
JSM-USM mångkamp Ljungby 26–27/8 2023UM22JuniorTiokamp2Malte Fuchs EdbergBromma IF6.705
JSM-USM mångkamp Ljungby 26–27/8 2023UM22JuniorTiokamp3Rikard Throgen-HedinIF Göta Karlstad6.596
JSM-USM mångkamp Ljungby 26–27/8 2023UM22JuniorTiokamp4Viktor RydåkerUpsala IF6.407
JSM-USM mångkamp Ljungby 26–27/8 2023UM22JuniorTiokamp5Theodor DuvertHässelby SK5.979
JSM-USM mångkamp Ljungby 26–27/8 2023UP19JuniorTiokamp1Lucas TörnströmDanderyds SK6.371
JSM-USM mångkamp Ljungby 26–27/8 2023UP19JuniorTiokamp2Benjamin BlomqvistÖrgryte IS6.102
JSM-USM mångkamp Ljungby 26–27/8 2023UK22JuniorSjukamp1Sophie ReidIK Ymer5.194
JSM-USM mångkamp Ljungby 26–27/8 2023UK22JuniorSjukamp2Madeleine SöderqvistHuddinge AIS3.502
JSM-USM mångkamp Ljungby 26–27/8 2023UK22JuniorSjukamp3Moa EhrenbrandFalu IK3.410
JSM-USM mångkamp Ljungby 26–27/8 2023UF19JuniorSjukamp1Linnéa SvanhallHögby IF4.933
JSM-USM mångkamp Ljungby 26–27/8 2023UF19JuniorSjukamp2Sydney KarströmKFUM Kristianstad4.839
JSM-USM mångkamp Ljungby 26–27/8 2023UF19JuniorSjukamp3Linnéa SäfströmKlippans FK4.823
JSM-USM mångkamp Ljungby 26–27/8 2023UF19JuniorSjukamp4Doris TheanderIFK Växjö4.820
JSM-USM mångkamp Ljungby 26–27/8 2023UF19JuniorSjukamp5Elsa WållgrenIK Lerum FI4.625
JSM-USM mångkamp Ljungby 26–27/8 2023UF19JuniorSjukamp6Matilda HalfwordsonBromma IF4.341
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19Junior100 m 1Alexander OliverIF Göta Karlstad10.78
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19Junior100 m 2Alex ApelgrimÖrgryte IS10.79
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19Junior100 m 3Noah KarlbergMalmö AI10.90
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19Junior100 m 4Melvin Vala TefreMalmö AI10.96
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19Junior100 m 5Isak HolgerssonIFK Lund10.98
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19Junior100 m 6William BrändebornRåby-Rekarne FIF11.18
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19Junior200 m 1Jeroen PerssonIFK Lund21.60
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19Junior200 m 2Alexander OliverIF Göta Karlstad21.75
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19Junior200 m 3Lucas TörnströmDanderyds SK22.11
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19Junior200 m 4William BrändebornRåby-Rekarne FIF22.12
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19Junior200 m 5Melvin Vala TefreMalmö AI22.21
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19Junior200 m 6Isak Stieberth SiljedahlTurebergs FK22.87
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19Junior400 m 1Jeroen PerssonIFK Lund47.90
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19Junior400 m 2Alvin ReineboKFUM Örebro48.49
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19Junior400 m 3Lucas TörnströmDanderyds SK48.68
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19Junior400 m 4Erik SkoglundDanderyds SK48.91
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19Junior400 m 5Oliver Fehrlund PerssonYstads IF49.63
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19Junior400 m 6Simon VikströmSundsvalls FI50.30
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19Junior800 m 1Jonas MagnussonHälle IF1:57.44
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19Junior800 m 2Marcus AskerMalmö AI1:57.86
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19Junior800 m 3Valter KjellbergTurebergs FK1:57.96
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19Junior800 m 4Arvid JiwestamÅhus FIK1:58.43
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19Junior800 m 5Erik SkoglundDanderyds SK1:58.49
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19Junior800 m 6Theo HellbergMalmö AI1:59.16
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19Junior1500 m 1Jonas MagnussonHälle IF4:08.80
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19Junior1500 m 2Marcus AskerMalmö AI4:09.40
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19Junior1500 m 3Albin ÖbergMalmö AI4:09.53
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19Junior1500 m 4Valter KjellbergTurebergs FK4:09.55
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19Junior1500 m 5Kalle ÖhlundIKHP Huskvarna4:12.21
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19Junior1500 m 6Sander Petri BereMalmö AI4:12.72
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19Junior5000 m 1Samuel BerhaneHässelby SK15:21.23
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19Junior5000 m 2Gabriel ClaessonIKHP Huskvarna15:27.41
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19Junior5000 m 3Milian HentschkeTullinge FI15:29.05
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19Junior5000 m 4Sander Petri BereMalmö AI15:46.03
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19Junior5000 m 5Kalle ÖhlundIKHP Huskvarna15:50.52
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19Junior5000 m 6Adam SörqvistMölndals AIK15:58.72
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19Junior2000 m hinder 1Marcus AskerMalmö AI5:58.09
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19Junior2000 m hinder 2Samuel BerhaneHässelby SK6:03.98
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19Junior2000 m hinder 3Markus AnderssonVästerås FK6:08.51
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19Junior2000 m hinder 4Simon PerssonHöörs IS7:18.03
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19Junior110 m häck 1Edvin AssarssonMalmö AI14.11
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19Junior110 m häck 2Joel EnanderTäby IS14.51
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19Junior110 m häck 3Leo GöranssonKlippans FK14.88
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19Junior110 m häck 4Henning EhnSundsvalls FI14.91
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19Junior110 m häck 5Viggo StridhTäby IS15.37
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19Junior110 m häck 6Theodor JohnerUllevi FK15.48
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19Junior400 m häck 1Isak Stieberth SiljedahlTurebergs FK54.55
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19Junior400 m häck 2Lucas TörnströmDanderyds SK55.52
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19Junior400 m häck 3Babu BadjieBromma IF56.73
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19Junior400 m häck 4Henning EhnSundsvalls FI57.08
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19Junior400 m häck 5Ludvig PalmkvistIFK Halmstad1:00.18
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19Junior400 m häck 6Leo StrandhHöörs IS1:09.91
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19JuniorHöjd 1Melwin Lycke HolmKils AIK2.14
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19JuniorHöjd 2Felix RidderstrålePiteå IF1.97
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19JuniorHöjd 3Anton RosslinLomma FIK1.94
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19JuniorHöjd 4Benjamin BlomqvistÖrgryte IS1.91
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19JuniorHöjd 5Anton Hellstrand HellebergIFK Lidingö1.83
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19JuniorHöjd 6Edvin HåkanssonIFK Halmstad1.83
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19JuniorStav 1Viktor RahmVästerås FK4.85
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19JuniorStav 2Alexander HeatonHuddinge AIS4.50
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19JuniorStav 3Elliot LindbomIK Lerum FI4.08
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19JuniorStav 4Lukas ElfströmSundsvalls FI3.96
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19JuniorStav 5Erik ZetterlundKFUM Örebro3.60
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19JuniorLängd 1Melwin Lycke HolmKils AIK7.40/+1.5
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19JuniorLängd 2Kristoffer AnderssonFalu IK7.32/+2.1
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19JuniorLängd 3Leo GöranssonKlippans FK7.32/+1.2
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19JuniorLängd 4Gabriel DagVästerås FK7.24/+2.1
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19JuniorLängd 5Oden Grahm GolesIFK Göteborg6.78/-0.2
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19JuniorLängd 6Nils BrakanderIFK Göteborg6.69/+3.1
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19JuniorTresteg 1Marcus EklundTäby IS14.99/0.0
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19JuniorTresteg 2Melwin Lycke HolmKils AIK14.70/+0.7
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19JuniorTresteg 3Philip KarlssonUllevi FK14.13/0.0
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19JuniorTresteg 4Rasmus BergGefle IF14.09/+1.3
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19JuniorTresteg 5Thirachai SchröderSpårvägens FK14.00/+0.6
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19JuniorTresteg 6Josef MalsherUpsala IF13.78/+0.7
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19JuniorKula 1Leo ZikovicÖrgryte IS18.78
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19JuniorKula 2Gustav RydåkerUpsala IF17.01
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19JuniorKula 3Jesper LindqvistBoden FI16.54
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19JuniorKula 4Leo GöranssonKlippans FK14.82
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19JuniorKula 5Jacob NilssonSpårvägens FK14.08
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19JuniorKula 6David ThilénIF Kville13.86
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19JuniorDiskus 1Gustav RydåkerUpsala IF51.36
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19JuniorDiskus 2Adam HellbomFalu IK49.61
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19JuniorDiskus 3Jesper LindqvistBoden FI47.28
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19JuniorDiskus 4David ThilénIF Kville47.19
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19JuniorDiskus 5Jacob NilssonSpårvägens FK45.99
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19JuniorDiskus 6Leo GöranssonKlippans FK41.11
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19JuniorSlägga 1Adam HellbomFalu IK68.17
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19JuniorSlägga 2Gustav RydåkerUpsala IF65.84
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19JuniorSlägga 3Niklas LundahlVäsby IK58.91
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19JuniorSlägga 4Sixten PerssonSävedalens AIK54.43
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19JuniorSlägga 5Ben KamijoSävedalens AIK53.90
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19JuniorSlägga 6Ludvig WallénBromma IF53.23
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19JuniorSpjut 1Filip SundinIF Göta Karlstad65.13
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19JuniorSpjut 2Leon BodénKFUM Örebro61.42
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19JuniorSpjut 3Leo GöranssonKlippans FK58.86
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19JuniorSpjut 4Måns BergströmMalmö AI55.13
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19JuniorSpjut 5André FällströmTyresö FK52.26
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP19JuniorSpjut 6Algot HallbergÅhus FIK51.09
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19Junior100 m 1Helmi HjortbäckUllevi FK11.79
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19Junior100 m 2Emilia FranzénIFK Växjö11.86
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19Junior100 m 3Izabella OlofssonKA 2 IF12.08
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19Junior100 m 4Emma CarlssonTurebergs FK12.08
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19Junior100 m 5Maya Bergström-WeekesUpsala IF12.32
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19Junior100 m 6Tova GustafssonIstrums SK12.46
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19Junior200 m 1Helmi HjortbäckUllevi FK24.55
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19Junior200 m 2Lina ÅnstadTurebergs FK24.92
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19Junior200 m 3Emilia FranzénIFK Växjö24.97
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19Junior200 m 4Emma CarlssonTurebergs FK25.45
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19Junior200 m 5Felicia JohanssonHanvikens SK25.57
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19Junior200 m 6Tova GustafssonIstrums SK25.73
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19Junior400 m 1Elna WesterÖrgryte IS55.90
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19Junior400 m 2Elenie CarlssonIFK Växjö56.00
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19Junior400 m 3Ellen SchougHälle IF57.14
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19Junior400 m 4Elin JoabssonIFK Växjö57.31
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19Junior400 m 5Ane Torine IversenMölndals AIK57.41
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19Junior400 m 6Lia CederbergTäby IS57.78
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19Junior800 m 1Saga ProvciIFK Göteborg2:09.25
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19Junior800 m 2Ebba CronholmLjungby FIK2:11.18
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19Junior800 m 3Emilia MandlMalmö AI2:14.17
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19Junior800 m 4Elin HagelinMölndals AIK2:16.59
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19Junior800 m 5Elna WesterÖrgryte IS2:18.06
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19Junior800 m 6Hanna LagerkvistHälle IF2:22.89
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19Junior1500 m 1Saga ProvciIFK Göteborg4:20.61
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19Junior1500 m 2Ebba CronholmLjungby FIK4:24.79
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19Junior1500 m 3Ebba BromsSpårvägens FK4:25.90
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19Junior1500 m 4Elsa SundqvistUpsala IF4:27.45
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19Junior1500 m 5Elin HagelinMölndals AIK4:39.54
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19Junior1500 m 6Nova OjutkangasVästerås FK4:40.15
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19Junior3000 m 1Ebba BromsSpårvägens FK9:39.99
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19Junior3000 m 2Nova OjutkangasVästerås FK9:47.05
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19Junior3000 m 3Paulina HultbergMölndals AIK9:59.94
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19Junior3000 m 4Lowa BranthUpsala IF10:01.76
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19Junior3000 m 5Melissa BentayebTäby IS10:02.24
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19Junior3000 m 6Tilde AdolfssonMotala AIF10:11.76
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19Junior2000 m hinder 1Ebba CronholmLjungby FIK6:48.97
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19Junior2000 m hinder 2Lowa BranthUpsala IF6:54.96
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19Junior2000 m hinder 3Agnes ThundalIFK Göteborg6:58.88
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19Junior2000 m hinder 4Paulina HultbergMölndals AIK7:02.97
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19Junior2000 m hinder 5Johanna HofvendahlIS Göta7:28.58
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19Junior100 m häck 1Maya Bergström-WeekesUpsala IF14.13
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19Junior100 m häck 2Tilde BjeragerHöörs IS14.21
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19Junior100 m häck 3Izabella OlofssonKA 2 IF14.25
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19Junior100 m häck 4Karin BengtssonHanvikens SK14.58
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19Junior100 m häck 5Alice Lindgren EngelblomIFK Lidingö14.86
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19Junior100 m häck 6Sydney KarströmKFUM Kristianstad14.88
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19Junior400 m häck 1Elenie CarlssonIFK Växjö1:00.73
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19Junior400 m häck 2Tilde BjeragerHöörs IS1:01.09
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19Junior400 m häck 3Elin JoabssonIFK Växjö1:01.36
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19Junior400 m häck 4Lisa MårtenssonHuddinge AIS1:03.62
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19Junior400 m häck 5Ellen SchougHälle IF1:04.70
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19JuniorHöjd 1Engla NilssonÖrgryte IS1.79
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19JuniorHöjd 2Alvah LindTurebergs FK1.77
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19JuniorHöjd 3Ingrid RongeIF Rigor1.72
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19JuniorHöjd 4Lina BjerkestamHuddinge AIS1.69
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19JuniorHöjd 5Lisa MårtenssonHuddinge AIS1.69
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19JuniorHöjd 6Emma HäggblomUpsala IF1.69
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19JuniorStav 1Sara WinbergTäby IS3.78
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19JuniorStav 2Lovisa BlomqvistMarieby GIF3.68
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19JuniorStav 3Alannah HellstadiusHammarby IF3.58
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19JuniorStav 4Ellida StengårdKA 2 IF3.58
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19JuniorStav 5Ella UddenäsMalmö AI3.53
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19JuniorStav 6Elvira CollvinMalmö AI3.45
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19JuniorLängd 1Lina ÅnstadTurebergs FK5.94/+1.6
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19JuniorLängd 2Alice Lindgren EngelblomIFK Lidingö5.88/+1.9
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19JuniorLängd 3Sydney KarströmKFUM Kristianstad5.67/+0.1
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19JuniorLängd 4Ida Jexe EkIFK Halmstad5.65/+2.2
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19JuniorLängd 5Matilda HalfwordsonBromma IF5.56/+0.8
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19JuniorLängd 6Mellanie Neudinger NellmerBromma IF5.50/+2.1
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19JuniorTresteg 1Matilda HalfwordsonBromma IF12.08/0.0
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19JuniorTresteg 2Nora JolbäckUllevi FK11.82/0.0
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19JuniorTresteg 3Anna BergdénIF Udd11.63/0.0
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19JuniorTresteg 4Linnea VillskogGefle IF11.45/-0.4
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19JuniorTresteg 5Sydney KarströmKFUM Kristianstad11.37/0.0
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19JuniorTresteg 6Lisa MårtenssonHuddinge AIS11.23/0.0
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19JuniorKula 1Jonna LundgrenSkruvs IF14.32
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19JuniorKula 2Beatrice PetterssonMölndals AIK13.60
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19JuniorKula 3Elsa WållgrenIK Lerum FI13.55
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19JuniorKula 4Ebba Salomonsson LindHanvikens SK13.13
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19JuniorKula 5Doris TheanderIFK Växjö12.05
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19JuniorKula 6Sydney KarströmKFUM Kristianstad11.48
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19JuniorDiskus 1Ebba Salomonsson LindHanvikens SK47.30
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19JuniorDiskus 2Edvina NorbergRansäters AIS44.82
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19JuniorDiskus 3Frida KrantzSpårvägens FK42.23
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19JuniorDiskus 4Tilda BernhultKFUM Örebro41.32
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19JuniorDiskus 5Beatrice PetterssonMölndals AIK39.41
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19JuniorDiskus 6Alba HanssonMalmö AI37.64
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19JuniorSlägga 1Saga BergUpsala IF58.42
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19JuniorSlägga 2Emma KrantzUllevi FK54.88
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19JuniorSlägga 3Linda HedlundBoden FI53.96
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19JuniorSlägga 4Malin GarbellUpsala IF53.48
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19JuniorSlägga 5Ruth EklöfUpsala IF52.55
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19JuniorSlägga 6Norah LindTurebergs FK52.43
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19JuniorSpjut 1Linn Svedberg JarlhageFalkenbergs IK44.38
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19JuniorSpjut 2Tilda BernhultKFUM Örebro44.08
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19JuniorSpjut 3Nova RenåkerTjalve FIF42.03
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19JuniorSpjut 4Doris TheanderIFK Växjö40.71
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19JuniorSpjut 5Matilda ErikssonVästerås FK39.21
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF19JuniorSpjut 6Amanda RönnMalmö AI34.00
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22Junior100 m 1Simon PlesseUpsala IF10.55
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22Junior100 m 2Emil JohanssonTurebergs FK10.56
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22Junior100 m 3Linus PihlIK Lerum FI10.66
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22Junior100 m 4Zion ErikssonFalu IK10.68
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22Junior100 m 5Rafael Tejada De LeonUllevi FK10.73
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22Junior100 m 6Herman ForsbergUllevi FK10.81
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22Junior200 m 1Emil JohanssonTurebergs FK21.37
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22Junior200 m 2Linus PihlIK Lerum FI21.47
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22Junior200 m 3Rafael Tejada De LeonUllevi FK21.86
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22Junior200 m 4Mattias WaernulfVästerås FK22.16
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22Junior200 m 5Simon SharapoKFUM Örebro22.31
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22Junior200 m 6David ThidSpårvägens FK22.32
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22Junior400 m 1Mattias WaernulfVästerås FK47.59
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22Junior400 m 2Gustav GahneHässelby SK48.44
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22Junior400 m 3Robin IsakssonTurebergs FK49.07
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22Junior400 m 4August KallinVästerås FK49.31
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22Junior400 m 5Linus SimmerleinLinköpings GIF50.30
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22Junior400 m 6David MattiassonTurebergs FK50.89
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22Junior800 m 1Samuel PihlströmHälle IF1:48.98
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22Junior800 m 2Victor WahlgrenMölndals AIK1:51.38
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22Junior800 m 3Yohannes KiflayHässelby SK1:51.53
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22Junior800 m 4Alexander NyströmRehns BK1:52.90
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22Junior800 m 5Jimmy ÖhmanGefle IF1:53.50
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22Junior800 m 6Kevin BodénKFUM Örebro1:53.72
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22Junior1500 m 1Samuel PihlströmHälle IF3:44.58
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22Junior1500 m 2Yohannes KiflayHässelby SK3:48.11
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22Junior1500 m 3Sharmarke AhmedHälle IF3:51.02
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22Junior1500 m 4Jonathan EdmanIFK Umeå3:52.00
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22Junior1500 m 5Jimmy ÖhmanGefle IF3:56.06
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22Junior1500 m 6Albin WalleniusVästerås FK3:58.13
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22Junior5000 m 1Emil Millán de la OlivaEskilstuna FI14:15.70
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22Junior5000 m 2Yohannes KiflayHässelby SK14:37.25
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22Junior5000 m 3Sharmarke AhmedHälle IF14:40.48
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22Junior5000 m 4Jonathan EdmanIFK Umeå14:45.32
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22Junior5000 m 5Hugo UnossonHögby IF14:50.88
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22Junior5000 m 6Nils BredinHälle IF15:14.68
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22Junior2000 m hinder 1Albin GezeliusIFK Mora FIK5:56.04
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22Junior2000 m hinder 2Yohannes KiflayHässelby SK5:56.22
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22Junior2000 m hinder 3Nils BredinHälle IF5:59.15
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22Junior2000 m hinder 4Oscar EliassonHässelby SK6:16.62
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22Junior2000 m hinder 5Alexander BuchtSävedalens AIK6:39.30
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22Junior2000 m hinder 6Vidar ArvidssonUpsala IF6:44.15
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22Junior110 m häck 1Sidrak AfeworkSpårvägens FK14.50
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22Junior110 m häck 2Ludvig AllTäby IS14.84
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22Junior110 m häck 3Max Rosquist-LarssonMalmö AI14.88
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22Junior110 m häck 4Arvid WändesjöHammarby IF14.92
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22Junior110 m häck 5Malte Fuchs EdbergBromma IF15.20
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22Junior110 m häck 6Theodor DuvertHässelby SK16.27
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22Junior400 m häck 1Karl WållgrenÖrgryte IS50.18
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22Junior400 m häck 2Johan ClaesonIFK Växjö52.47
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22Junior400 m häck 3Markus MobergHammarby IF53.30
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22Junior400 m häck 4Jonatan HåkanssonHässelby SK56.74
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22Junior400 m häck 5Viktor HedlundFalu IK58.82
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22Junior400 m häck 6Emil SörqvistHuddinge AIS61.44
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22JuniorHöjd 1Albin ErikssonTyresö FK2.08
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22JuniorHöjd 2Philip BayerMölndals AIK2.01
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22JuniorHöjd 3Agustin HilmerssonIK Orient1.94
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22JuniorHöjd 4Fabian SteeneIF Kville1.90
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22JuniorHöjd =5Emil De Maria PeterssonTurebergs FK1.90
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22JuniorHöjd =5Erik DahlbergTurebergs FK1.90
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22JuniorStav 1Carl af ForsellesHässelby SK5.07
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22JuniorStav =2Harald GemmelTäby IS4.94
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22JuniorStav =2Felix NybergBromma IF4.94
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22JuniorStav 4Teodor BorgiusHammarby IF4.60
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22JuniorStav 5Tobias SolbergHässelby SK4.40
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22JuniorStav 6Peter SvenssonIF Rigor4.00
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22JuniorLängd 1Joakim HellbrattHuddinge AIS7.69/+0.4
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22JuniorLängd 2Niklas WallHammarby IF7.33/+0.4
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22JuniorLängd 3Erik JohanssonUllevi FK7.15/0.0
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22JuniorLängd 4Caleb ConableMalmö AI7.13/+1.0
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22JuniorLängd 5David ThidSpårvägens FK7.13/+0.9
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22JuniorLängd 6Samuel EkelundEslövs AI7.00/0.0
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22JuniorTresteg 1Gabriel WallmarkÖrgryte IS15.68/0.0
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22JuniorTresteg 2Melker ManneUllevi FK15.18/+0.3
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22JuniorTresteg 3Gustav TartuUllevi FK15.08/0.0
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22JuniorTresteg 4Lukas EdqvistÖrgryte IS15.00/0.0
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22JuniorTresteg 5Oskar WeidenholmMölndals AIK14.40/0.0
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22JuniorTresteg 6Olle HammarbergHuddinge AIS13.86/+1.1
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22JuniorKula 1Jesper AhlinTurebergs FK18.23
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22JuniorKula 2Arvid Mägi TheorinMalmö AI16.51
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22JuniorKula 3Elias LindHässelby SK15.24
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22JuniorKula 4Leo Frid GöranssonSävedalens AIK14.57
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22JuniorKula 5Martin SundbergHammarby IF13.95
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22JuniorKula 6Teo PaganusTurebergs FK13.29
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22JuniorDiskus 1Jesper AhlinTurebergs FK53.60
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22JuniorDiskus 2Teo PaganusTurebergs FK47.08
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22JuniorDiskus 3Johannes LiliusHuddinge AIS46.68
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22JuniorDiskus 4Karl LudvikTurebergs FK46.38
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22JuniorDiskus 5Rikard Throgen-HedinIF Göta Karlstad46.32
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22JuniorDiskus 6Elias LindHässelby SK44.88
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22JuniorSlägga 1Karl LudvikTurebergs FK63.18
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22JuniorSlägga 2Alfons HaalsVästerås FK62.23
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22JuniorSlägga 3Leo BystedtVästerås FK59.31
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22JuniorSlägga 4Hampus WallinHovslätts IK57.14
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22JuniorSlägga 5Albin SilénStrands IF56.91
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22JuniorSlägga 6Elias LindHässelby SK53.97
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22JuniorSpjut 1Jakob RahmSävedalens AIK63.72
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22JuniorSpjut 2Karl LudvikTurebergs FK55.33
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22JuniorSpjut 3Elliot DuvertHässelby SK52.63
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22JuniorSpjut 4Agustin HilmerssonIK Orient51.43
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22JuniorSpjut 5Carl af ForsellesHässelby SK45.81
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UM22JuniorSpjut 6Malte Fuchs EdbergBromma IF44.34
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22Junior100 m 1Filippa SivnertMalmö AI11.73
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22Junior100 m 2Ida StaafgårdMalmö AI11.79
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22Junior100 m 3Wilma SvensonIFK Växjö11.94
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22Junior100 m 4Sofia BjörkmanIF Kville12.19
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22Junior100 m 5Josefin WikfeldtMälarhöjdens IK12.20
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22Junior100 m 6Elise LegzdinsMälarhöjdens IK12.28
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22Junior200 m 1Wilma SvensonIFK Växjö24.40
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22Junior200 m 2Ida StaafgårdMalmö AI24.50
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22Junior200 m 3Elise LegzdinsMälarhöjdens IK25.05
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22Junior200 m 4Sofia BjörkmanIF Kville25.26
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22Junior200 m 5Josefin WikfeldtMälarhöjdens IK25.52
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22Junior200 m 6Cajsa AugustssonÖrgryte IS25.82
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22Junior400 m 1Hanna KarlssonIF Göta Karlstad54.78
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22Junior400 m 2Ebba GustafssonMölndals AIK56.36
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22Junior400 m 3Tyra LandinUpsala IF56.85
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22Junior400 m 4Lova PermanIF Göta Karlstad56.93
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22Junior400 m 5Maja SundTäby IS58.54
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22Junior400 m 6Hanna EnlundSpårvägens FK58.88
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22Junior800 m 1Wilma NielsenÖrgryte IS2:03.51
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22Junior800 m 2Julia NielsenÖrgryte IS2:04.25
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22Junior800 m 3Lova PermanIF Göta Karlstad2:11.66
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22Junior800 m 4Maja SundTäby IS2:15.91
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22Junior800 m 5Ebba BerglinMölndals AIK2:16.11
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22Junior800 m 6Johanna BülowSpårvägens FK2:18.56
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22Junior1500 m 1Wilma NielsenÖrgryte IS4:19.65
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22Junior1500 m 2Julia NielsenÖrgryte IS4:28.77
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22Junior1500 m 3Elsa WalleniusVästerås FK4:39.07
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22Junior1500 m 4Alva Malmsten NilssonUpsala IF4:40.65
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22Junior1500 m 5Ebba BerglinMölndals AIK4:41.58
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22Junior1500 m 6My RundgrenUpsala IF4:49.38
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22Junior5000 m 1Wilma NielsenÖrgryte IS17:30.23
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22Junior5000 m 2Julia NielsenÖrgryte IS17:34.33
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22Junior5000 m 3Elsa WalleniusVästerås FK17:44.17
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22Junior5000 m 4Alva Malmsten NilssonUpsala IF17:52.24
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22Junior5000 m 5My RundgrenUpsala IF17:53.73
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22Junior5000 m 6Greta HalldénMölndals AIK19:28.82
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22Junior2000 m hinder 1Julia NielsenÖrgryte IS8:14.94
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22Junior2000 m hinder 2Wilma NielsenÖrgryte IS8:15.43
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22Junior2000 m hinder 3Johanna GranhällenIF Rinkeby Run8:27.21
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22Junior100 m häck 1Katharina GråmanSpårvägens FK14.30
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22Junior100 m häck 2Clara BillingTurebergs FK14.57
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22Junior100 m häck 3Klara RådboHässelby SK14.67
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22Junior100 m häck 4Sophie ReidIK Ymer14.68
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22Junior100 m häck 5Madeleine SöderqvistHuddinge AIS14.70
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22Junior100 m häck 6Julia HåkanssonHässelby SK14.75
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22Junior400 m häck 1Hanna KarlssonIF Göta Karlstad59.48
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22Junior400 m häck 2Tyra LandinUpsala IF60.87
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22Junior400 m häck 3Maja SundTäby IS62.32
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22Junior400 m häck 4Madeleine SöderqvistHuddinge AIS64.71
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22Junior400 m häck 5Elwira RipswedenÖrgryte IS65.20
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22JuniorHöjd 1Klara RådboHässelby SK1.70
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22JuniorHöjd 2Kajsa EngblomHuddinge AIS1.68
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22JuniorHöjd 3Kim RodénIK Orient1.64
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22JuniorHöjd =4Lisa HolmbergLidköpings IS1.54
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22JuniorHöjd =4Moa ErenbrandFalu IK1.54
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22JuniorHöjd 6Cajsa AugustssonÖrgryte IS1.50
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22JuniorStav 1Gabriella JönssonIFK Helsingborg3.99
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22JuniorStav 2Clara BillingTurebergs FK3.92
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22JuniorStav 3Sandra AlveroIFK Växjö3.75
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22JuniorStav 4Myra ErikssonStocksäters IF3.65
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22JuniorStav 5Emelie BeckmanHässelby SK3.50
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22JuniorStav 6Emelie ForsbergHuddinge AIS3.35
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22JuniorLängd 1Katharina GråmanSpårvägens FK6.17/+1.2
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22JuniorLängd 2Cajsa AugustssonÖrgryte IS5.98/+1.4
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22JuniorLängd 3Klara RådboHässelby SK5.92/+2.4
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22JuniorLängd 4Engla Grafström AnderssonSundsvalls FI5.78/+1.4
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22JuniorLängd 5Tiffanie MagnussonUpsala IF5.75/0.0
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22JuniorLängd 6Cornelia NilssonSkellefteå AIK5.57/+1.9
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22JuniorTresteg 1Katharina GråmanSpårvägens FK12.68/-1.2
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22JuniorTresteg 2Klara RådboHässelby SK12.02/-0.7
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22JuniorTresteg 3Cornelia NilssonSkellefteå AIK11.98/0.0
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22JuniorTresteg 4Fia ViklundSkellefteå AIK11.37/-0.3
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22JuniorTresteg 5Ida PalmqvistVästerås FK10.75/-2.9
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22JuniorTresteg 6Jessica HolmbergHässelby SK10.60/0.0
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22JuniorKula 1Emilia MalmehedIF Göta Karlstad15.09
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22JuniorKula 2Victoria WickmanUpsala IF14.34
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22JuniorKula 3Linn Gabrielli GustafssonRåby-Rekarne FIF14.32
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22JuniorKula 4Sophie ReidIK Ymer13.06
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22JuniorKula 5Julia ScharnellMalmö AI12.96
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22JuniorKula 6Hannah HildingSpårvägens FK12.92
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22JuniorDiskus 1Molly BrobackUpsala IF50.33
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22JuniorDiskus 2Victoria WickmanUpsala IF43.60
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22JuniorDiskus 3Linn Gabrielli GustafssonRåby-Rekarne FIF41.79
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22JuniorDiskus 4Hannah HildingSpårvägens FK41.14
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22JuniorDiskus 5Ebba ToorellSävedalens AIK40.90
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22JuniorDiskus 6Johanna EmanuelssonVillstad GIF40.80
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22JuniorSlägga 1Thea LöfmanMalmö AI66.95
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22JuniorSlägga 2Emma Holmgren LöfUpsala IF61.17
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22JuniorSlägga 3Hillevi CarlssonHässelby SK60.48
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22JuniorSlägga 4Emma PalmgrenIF Göta Karlstad57.92
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22JuniorSlägga 5Molly SkuggeTurebergs FK54.88
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22JuniorSlägga 6Sofia BomanHässelby SK53.81
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22JuniorSpjut 1Sophie ReidIK Ymer47.43
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22JuniorSpjut 2Amanda OlssonSäffle FIK45.93
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22JuniorSpjut 3Amanda RaskIFK Umeå45.10
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22JuniorSpjut 4Malin LundgrenEksjö Södra IK38.66
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22JuniorSpjut 5Amanda IsakssonBoden FI34.23
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UK22JuniorSpjut 6Moa ErenbrandFalu IK32.16
SM-JSM22 10 km Ystad 23/4 2023UM22Junior10 km1Yohannes KiflayHässelby SK29:11
SM-JSM22 10 km Ystad 23/4 2023UM22Junior10 km2Albin GezeliusIFK Mora FIK30:53
SM-JSM22 10 km Ystad 23/4 2023UM22Junior10 km3Sharmarke AhmedHälle IF31:25
SM-JSM22 10 km Ystad 23/4 2023UM22Junior10 km4Isak HagbergHögby IF31:46
SM-JSM22 10 km Ystad 23/4 2023UM22Junior10 km5Oskar KarlssonÄngelholms IF32:38
SM-JSM22 10 km Ystad 23/4 2023UM22Junior10 km6Filip HallinTjalve FIF34:35
SM-JSM22 10 km Ystad 23/4 2023UK22Junior10 km1My RundgrenUpsala IF35:33
SM-JSM22 10 km Ystad 23/4 2023UK22Junior10 km2Tilda KnauerHälle IF38:06
SM-JSM22 10 km Ystad 23/4 2023UK22Junior10 km3Ebba BerglinMölndals AIK40:39
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IM22Junior60 m 1Simon PlesseUpsala IF6.82
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IM22Junior60 m 2Thomas JonesIFK Växjö6.82
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IM22Junior60 m 3Milo WahlgrenTäby IS6.84
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IM22Junior60 m 4Emil JohanssonTurebergs FK6.88
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IM22Junior60 m 5Linus PihlIK Lerum FI6.94
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IM22Junior60 m 6Herman ForsbergUllevi FK6.97
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IM22Junior400 m 1Emil JohanssonTurebergs FK46.98
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IM22Junior400 m 2Mattias WaernulfVästerås FK48.53
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IM22Junior400 m 3David ThidSpårvägens FK48.81
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IM22Junior400 m 4August KallinVästerås FK50.62
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IM22Junior1500 m 1Yohannes KiflayHässelby SK3:55.56
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IM22Junior1500 m 2Benjamin ClaessonIKHP Huskvarna3:58.23
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IM22Junior1500 m 3Jacob KlinthIFK Lidingö4:06.40
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IM22Junior1500 m 4Melker TilleniusSävedalens AIK4:07.73
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IM22Junior1500 m 5Henrik FranzénKFUM Örebro4:08.13
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IM22Junior1500 m 6Oscar EliassonHässelby SK4:12.27
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IM22Junior60 m häck 1Sidrak AfeworkSpårvägens FK8.11
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IM22Junior60 m häck 2Ludvig AllTäby IS8.15
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IM22Junior60 m häck 3Markus MobergHammarby IF8.20
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IM22Junior60 m häck 4Arvid WändesjöHammarby IF8.23
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IM22Junior60 m häck 5Max Rosquist-LarssonMalmö AI8.30
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IM22Junior60 m häck 6Malte Fuchs EdbergBromma IF8.38
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IM22JuniorHöjd 1Albin ErikssonTyresö FK2.06
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IM22JuniorHöjd 2Elliot DuvertHässelby SK2.04
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IM22JuniorHöjd 3Oliver Ericsson-SottermanUpsala IF2.04
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IM22JuniorHöjd 4Vincent ArousellHässelby SK2.02
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IM22JuniorHöjd 5Philip BayerMölndals AIK1.99
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IM22JuniorHöjd 6Emil De Maria PeterssonTurebergs FK1.99
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IM22JuniorStav 1Teodor BorgiusHammarby IF5.12
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IM22JuniorStav 2Felix NybergBromma IF4.97
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IM22JuniorStav 3Harald GemmelTäby IS4.87
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IM22JuniorStav 4William NestorLinköpings GIF4.75
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IM22JuniorStav 5Viktor RydåkerUpsala IF4.58
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IM22JuniorStav 6Rikard Throgen-HedinIF Göta Karlstad4.34
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IM22JuniorLängd 1Joakim HellbrattHuddinge AIS7.39
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IM22JuniorLängd 2Erik JohanssonUllevi FK7.35
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IM22JuniorLängd 3Oliwer DanielssonSpårvägens FK7.29
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IM22JuniorLängd 4Lukas EdqvistÖrgryte IS7.25
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IM22JuniorLängd 5Caleb ConableMalmö AI7.24
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IM22JuniorLängd 6Hugo OlssonTurebergs FK7.14
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IM22JuniorTresteg 1Oskar WeidenholmMölndals AIK15.05
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IM22JuniorTresteg 2Lukas EdqvistÖrgryte IS14.99
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IM22JuniorTresteg 3Gustav TartuUllevi FK14.74
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IM22JuniorTresteg 4Melker ManneUllevi FK14.67
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IM22JuniorTresteg 5Olle HammarbergHuddinge AIS12.96
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IM22JuniorKula 1Leo Frid GöranssonSävedalens AIK16.72
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IM22JuniorKula 2Arvid Mägi TheorinMalmö AI16.46
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IM22JuniorKula 3Jesper AhlinTurebergs FK16.07
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IM22JuniorKula 4Elias LindHässelby SK14.37
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IM22JuniorKula 5Karl LudvikTurebergs FK14.34
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IM22JuniorKula 6Martin SundbergHammarby IF13.85
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IM22JuniorVikt 1Karl LudvikTurebergs FK19.12
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IM22JuniorVikt 2Leo BystedtVästerås FK18.59
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IM22JuniorVikt 3Albin SilénStrands IF17.84
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IM22JuniorVikt 4Alfons HaalsVästerås FK17.79
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IM22JuniorVikt 5Elias LindHässelby SK16.14
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP19Junior60 m 1Isak HughesIFK Växjö6.80
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP19Junior60 m 2Alex ApelgrimÖrgryte IS6.87
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP19Junior60 m 3Henrik Silva SkoogVästerås FK6.94
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP19Junior60 m 4Melvin Vala TefreMalmö AI6.99
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP19Junior60 m 5Victor TörnströmDanderyds SK7.00
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP19Junior60 m 6Kristoffer AnderssonFalu IK7.09
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP19Junior400 m 1Markus BrodinDanderyds SK48.60
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP19Junior400 m 2Jeroen PerssonIFK Lund49.27
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP19Junior400 m 3Alexander Davidsson ErikssonDanderyds SK49.79
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP19Junior400 m 4Alvin ReineboKFUM Örebro49.93
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP19Junior400 m 5Simon VikströmSundsvalls FI50.10
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP19Junior400 m 6Erik SkoglundDanderyds SK50.46
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP19Junior1500 m 1Jonathan GrahnMölndals AIK3:54.47
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP19Junior1500 m 2Samuel BerhaneHässelby SK3:57.90
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP19Junior1500 m 3Valter KjellbergTurebergs FK3:59.22
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP19Junior1500 m 4Adam SörqvistMölndals AIK4:03.73
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP19Junior1500 m 5Linus JanssonHässelby SK4:05.17
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP19Junior1500 m 6Alfons RåwallSävedalens AIK4:10.22
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP19Junior60 m häck 1Joel EnanderTäby IS8.17
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP19Junior60 m häck 2Linus JonssonHässelby SK8.20
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP19Junior60 m häck 3Henning EhnSundsvalls FI8.28
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP19Junior60 m häck 4Viggo StridhTäby IS8.39
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP19Junior60 m häck 5Isac SvenssonIFK Halmstad8.40
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP19Junior60 m häck 6Oscar IdehallIK Ymer8.47
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP19JuniorHöjd 1Melwin Lycke HolmKils AIK2.10
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP19JuniorHöjd 2Linus ÖhmanStrands IF1.98
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP19JuniorHöjd 3Ludvig JaasundVästerås FK1.91
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP19JuniorHöjd =4Anton Hellstrand HellebergIFK Lidingö1.88
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP19JuniorHöjd =4Viktor LundqvistUpsala IF1.88
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP19JuniorHöjd =4Leo GöranssonKlippans FK1.88
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP19JuniorStav 1Viktor RahmVästerås FK5.11
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP19JuniorStav 2William AskerÖrgryte IS4.91
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP19JuniorStav =3Alfons Elmgren HallingerKFUM Örebro4.50
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP19JuniorStav =3Felix SteeneÖrgryte IS4.50
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP19JuniorStav 5Leo GöranssonKlippans FK4.37
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP19JuniorStav =6Ludvig JaasundVästerås FK4.24
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP19JuniorStav =6Gustav ThyrmanIF Rigor4.24
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP19JuniorStav =6Alexander HeatonHuddinge AIS4.24
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP19JuniorLängd 1Victor TörnströmDanderyds SK7.20
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP19JuniorLängd 2Leo GöranssonKlippans FK7.18
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP19JuniorLängd 3Melwin Lycke HolmKils AIK7.14
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP19JuniorLängd 4Henrik Silva SkoogVästerås FK7.10
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP19JuniorLängd 5Oscar NiklassonHanvikens SK7.09
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP19JuniorLängd 6Linus JonssonHässelby SK7.00
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP19JuniorTresteg 1Melwin Lycke HolmKils AIK14.55
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP19JuniorTresteg 2Rasmus BergGefle IF14.32
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP19JuniorTresteg 3Josef MalsherUpsala IF14.31
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP19JuniorTresteg 4Marcus EklundTäby IS14.24
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP19JuniorTresteg 5Nils BrakanderIFK Göteborg13.78
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP19JuniorTresteg 6Jonas GusténUllevi FK13.75
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP19JuniorKula 1Leo ZikovicÖrgryte IS18.63
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP19JuniorKula 2Jesper LindqvistBoden FI16.35
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP19JuniorKula 3Gustav RydåkerUpsala IF16.28
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP19JuniorKula 4Viktor LögdahlRåby-Rekarne FIF16.01
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP19JuniorKula 5Oscar NiklassonHanvikens SK15.88
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP19JuniorKula 6Leo GöranssonKlippans FK15.24
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP19JuniorVikt 1Adam HellbomFalu IK17.57
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP19JuniorVikt 2Gustav RydåkerUpsala IF16.04
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP19JuniorVikt 3Ludvig WallénBromma IF15.03
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP19JuniorVikt 4Jacob JohanssonVarbergs GIF14.31
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP19JuniorVikt 5Niklas LundahlVäsby IK13.65
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP19JuniorVikt 6Jacob NilssonSpårvägens FK12.77
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IK22Junior60 m 1Filippa SivnertMalmö AI7.47
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IK22Junior60 m 2Julia WennerstenIK Ymer7.50
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IK22Junior60 m 3Famke PerssonIFK Lund7.65
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IK22Junior60 m 4Wilma SvensonOskarshamns SK7.65
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IK22Junior60 m 5Ida StaafgårdMalmö AI7.66
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IK22Junior60 m 6Katharina GråmanSpårvägens FK7.70
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IK22Junior400 m 1Hanna KarlssonIF Göta Karlstad55.67
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IK22Junior400 m 2Lovisa BivstedtHässelby SK56.80
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IK22Junior400 m 3Maja SundTäby IS57.70
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IK22Junior400 m 4Tyra LandinUpsala IF58.15
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IK22Junior400 m 5Elwira RipswedenÖrgryte IS59.91
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IK22Junior400 m 6Lisen RignellBromma IF60.68
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IK22Junior1500 m 1My RundgrenUpsala IF4:41.76
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IK22Junior1500 m 2Alva Malmsten NilssonUpsala IF4:42.05
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IK22Junior60 m häck 1Julia WennerstenIK Ymer8.28
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IK22Junior60 m häck 2Julia HåkanssonHässelby SK8.74
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IK22Junior60 m häck 3Klara RådboHässelby SK8.77
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IK22Junior60 m häck 4Ebba MagnussonUllevi FK8.77
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IK22Junior60 m häck 5Sophie ReidIK Ymer8.81
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IK22Junior60 m häck 6Madeleine SöderqvistHuddinge AIS8.91
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IK22JuniorHöjd 1Ebba HedbergKvarnsvedens GoIF1.70
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IK22JuniorHöjd 2Kajsa EngblomHuddinge AIS1.64
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IK22JuniorHöjd 3Lisa HolmbergLidköpings IS1.64
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IK22JuniorHöjd 4Klara RådboHässelby SK1.64
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IK22JuniorHöjd 5Ally Robertsson HolmbergSkellefteå AIK1.64
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IK22JuniorStav 1Gabriella JönssonIFK Helsingborg3.99
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IK22JuniorStav 2Sandra AlveroIFK Växjö3.89
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IK22JuniorStav 3Linnea PihlIK Lerum FI3.45
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IK22JuniorStav 4Emelie ForsbergHuddinge AIS3.30
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IK22JuniorStav 5Ellinor HannerforsHaparanda SKT3.15
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IK22JuniorStav 6Ylva BjörnsjöHuddinge AIS2.95
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IK22JuniorLängd 1Tilde JohanssonFalkenbergs IK6.31
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IK22JuniorLängd 2Cajsa AugustssonÖrgryte IS6.06
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IK22JuniorLängd 3Tindra FrykholmKFUM Örebro5.76
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IK22JuniorLängd 4Klara RådboHässelby SK5.72
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IK22JuniorLängd 5Katharina GråmanSpårvägens FK5.70
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IK22JuniorLängd 6Ebba HedbergKvarnsvedens GoIF5.68
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IK22JuniorTresteg 1Cornelia NilssonSkellefteå AIK12.21
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IK22JuniorTresteg 2Klara RådboHässelby SK11.88
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IK22JuniorTresteg 3Bilge KayaHellas FK10.91
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IK22JuniorTresteg 4Maja KarlssonIF Göta Karlstad10.79
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IK22JuniorTresteg 5Sofia AnderssonUllevi FK10.78
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IK22JuniorTresteg 6Sofia EnsbergÖrgryte IS10.60
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IK22JuniorKula 1Emilia MalmehedIF Göta Karlstad14.43
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IK22JuniorKula 2Linn Gabrielli GustafssonRåby-Rekarne FIF13.93
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IK22JuniorKula 3Victoria WickmanUpsala IF13.18
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IK22JuniorKula 4Julia ScharnellMalmö AI13.11
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IK22JuniorKula 5Sophie ReidIK Ymer12.74
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IK22JuniorKula 6Ebba ToorellSävedalens AIK12.13
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IK22JuniorVikt 1Emma PalmgrenIF Göta Karlstad17.33
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IK22JuniorVikt 2Alexandra NilssonIF Göta Karlstad17.23
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IK22JuniorVikt 3Emma Holmgren LöfUpsala IF16.92
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IK22JuniorVikt 4Molly BrobackUpsala IF16.51
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IK22JuniorVikt 5Thea LöfmanMalmö AI16.29
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IK22JuniorVikt 6Molly SkuggeTurebergs FK16.22
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF19Junior60 m 1Nora LindahlHässelby SK7.48
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF19Junior60 m 2Elvira TanderudUllevi FK7.49
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF19Junior60 m 3Maya Bergström-WeekesUpsala IF7.60
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF19Junior60 m 4Emilia FranzénKlippans FK7.61
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF19Junior60 m 5Helmi HjortbäckUllevi FK7.71
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF19Junior60 m 6Emma CarlssonTurebergs FK7.74
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF19Junior400 m 1Moa GranatVallentuna FK53.78
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF19Junior400 m 2Elna WesterÖrgryte IS56.36
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF19Junior400 m 3Elenie CarlssonIFK Växjö56.43
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF19Junior400 m 4Hilda LindellKA 2 IF57.98
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF19Junior400 m 5Lia CederbergTäby IS58.15
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF19Junior400 m 6Elin JoabssonIFK Växjö58.22
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF19Junior1500 m 1Saga ProvciIFK Göteborg4:26.42
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF19Junior1500 m 2Ebba CronholmLjungby FIK4:29.05
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF19Junior1500 m 3Ida KnutssonUpsala IF4:30.67
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF19Junior1500 m 4Elsa SundqvistUpsala IF4:33.33
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF19Junior1500 m 5Ida KraftHälle IF4:37.27
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF19Junior1500 m 6Elin HagelinMölndals AIK4:40.02
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF19Junior60 m häck 1Ebba EklundIF Hagen8.59
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF19Junior60 m häck 2Karin BengtssonHanvikens SK8.66
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF19Junior60 m häck 3Maya Bergström-WeekesUpsala IF8.67
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF19Junior60 m häck 4Izabella OlofssonKA 2 IF8.73
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF19Junior60 m häck 5Helmi HjortbäckUllevi FK8.81
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF19Junior60 m häck 6Alice Lindgren EngelblomIFK Lidingö8.82
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF19JuniorHöjd 1Alvah LindTurebergs FK1.77
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF19JuniorHöjd 2Engla NilssonÖrgryte IS1.77
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF19JuniorHöjd 3Emma HäggblomUpsala IF1.77
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF19JuniorHöjd 4Ingrid RongeIF Rigor1.75
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF19JuniorHöjd 5Emma SandinIKHP Huskvarna1.73
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF19JuniorHöjd 6Tilde BjeragerHöörs IS1.71
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF19JuniorStav 1Sara WinbergTäby IS4.05
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF19JuniorStav 2Ella UddenäsMalmö AI3.78
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF19JuniorStav 3Ellida StengårdKA 2 IF3.53
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF19JuniorStav 4Tuva WeilandPiteå IF3.53
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF19JuniorStav 5Elvira CollvinMalmö AI3.45
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF19JuniorStav 6Isabell LundholmKFUM Örebro3.26
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF19JuniorLängd 1Moa GustafssonRåby-Rekarne FIF5.97
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF19JuniorLängd 2Ida Jexe EkIFK Halmstad5.82
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF19JuniorLängd 3Lina ÅnstadTurebergs FK5.71
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF19JuniorLängd 4Casandra JohnsonStrands IF5.65
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF19JuniorLängd 5Nora JolbäckUllevi FK5.64
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF19JuniorLängd 6Alvah LindTurebergs FK5.60
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF19JuniorTresteg 1Nora JolbäckUllevi FK12.10
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF19JuniorTresteg 2Elin JoabssonIFK Växjö11.81
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF19JuniorTresteg 3Anna BergdénIF Udd11.69
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF19JuniorTresteg 4Lisa MårtenssonHuddinge AIS11.60
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF19JuniorTresteg 5Sophie SäweKils AIK11.54
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF19JuniorTresteg 6Olivia SiposLinköpings GIF11.35
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF19JuniorKula 1Jonna LundgrenSkruvs IF14.05
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF19JuniorKula 2Ebba Salomonsson LindHanvikens SK13.86
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF19JuniorKula 3Beatrice PetterssonMölndals AIK13.25
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF19JuniorKula 4Elsa WållgrenIK Lerum FI13.07
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF19JuniorKula 5Tilda BernhultKFUM Örebro12.32
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF19JuniorKula 6Doris TheanderVarbergs GIF11.93
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF19JuniorVikt 1Saga BergUpsala IF17.76
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF19JuniorVikt 2Malin GarbellUpsala IF17.07
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF19JuniorVikt 3Edvina NorbergRansäters AIS16.69
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF19JuniorVikt 4Linda HedlundBoden FI15.62
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF19JuniorVikt 5Ruth EklöfUpsala IF14.82
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF19JuniorVikt 6Elin RydqvistIFK Halmstad13.20
ISM mångkamp Växjö 4-5/2 2023IM22JuniorSjukamp 1Elliot DuvertHässelby SK5.532
ISM mångkamp Växjö 4-5/2 2023IM22JuniorSjukamp 2Vincent ArousellHässelby SK5.275
ISM mångkamp Växjö 4-5/2 2023IM22JuniorSjukamp 3Viktor RydåkerUpsala IF5.118
ISM mångkamp Växjö 4-5/2 2023IM22JuniorSjukamp 4Rikard Throgen-HedinIF Göta Karlstad4.869
ISM mångkamp Växjö 4-5/2 2023IM22JuniorSjukamp 5Theodor DuvertHässelby SK4.460
ISM mångkamp Växjö 4-5/2 2023IP19JuniorSjukamp 1Leo GöranssonKlippans FK5.421
ISM mångkamp Växjö 4-5/2 2023IP19JuniorSjukamp 2Oscar NiklassonHanvikens SK4.916
ISM mångkamp Växjö 4-5/2 2023IP19JuniorSjukamp 3Ludvig JaasundVästerås FK4.645
ISM mångkamp Växjö 4-5/2 2023IP19JuniorSjukamp 4Viggo StridhTäby IS4.419
ISM mångkamp Växjö 4-5/2 2023IP19JuniorSjukamp 5Christof NeibSundsvalls FI4.113
ISM mångkamp Växjö 4-5/2 2023IP19JuniorSjukamp 6Anton Hellstrand HellebergIFK Lidingö3.905
ISM mångkamp Växjö 4-5/2 2023IK22JuniorFemkamp 1Ebba HedbergKvarnsvedens GoIF3.693
ISM mångkamp Växjö 4-5/2 2023IK22JuniorFemkamp 2Sophie ReidIK Ymer3.678
ISM mångkamp Växjö 4-5/2 2023IK22JuniorFemkamp 3Justina EsangbedoKvarnsvedens GoIF3.592
ISM mångkamp Växjö 4-5/2 2023IK22JuniorFemkamp 4Madeleine SöderqvistHuddinge AIS3.486
ISM mångkamp Växjö 4-5/2 2023IF19JuniorFemkamp 1Lisa MårtenssonHuddinge AIS3.698
ISM mångkamp Växjö 4-5/2 2023IF19JuniorFemkamp 2Tilde BjeragerHöörs IS3.601
ISM mångkamp Växjö 4-5/2 2023IF19JuniorFemkamp 3Doris TheanderVarbergs GIF3.591
ISM mångkamp Växjö 4-5/2 2023IF19JuniorFemkamp 4Alice Lindgren EngelblomIFK Lidingö3.472
ISM mångkamp Växjö 4-5/2 2023IF19JuniorFemkamp 5Elsa WållgrenIK Lerum FI3.296
ISM mångkamp Växjö 4-5/2 2023IF19JuniorFemkamp 6Linnéa SäfströmKlippans FK3.287