Start Filtrering Aktuella SM Friidrott.se

SM-pokalen - filtrering

Sök i ett eller flera fält nedan. Exempel: Åldersgrupp: Välj "Juniorer" för att få fram ålderskategorin 18-22 år.

Exempel 2: Välj Ullevi FK vid klubb näst längst ner och tryck på "Sök". Då visas först placering, poäng och antal poängplatser följt av de aktiva som tog poäng. Eller sök på "Tävling: ISM Gävle 17-18/2 2018" samt "Klubb: Malmö AI" för att se hur många och vilka topp-6-placeringar MAI tog.

Sammanställd av jonas.hedman@friidrott.se

Välj filtrering









Poängtabellen

Aktuell filtrering: 2023, Senior
PlacKlubbPoängAntalMKM22P19P17K22F19F17P16P15F16F15
1Hässelby SK2476017176
2Malmö AI2014095106
3Spårvägens FK1975213067
4Örgryte IS1884376112
5Upsala IF126.53838.588
6Turebergs FK110.5276248.5
7Ullevi FK106247729
8IF Göta Karlstad80222753
9Hälle IF77215423
10Mölndals AIK63223330
11Täby IS61.5161348.5
12Högby IF50141337
13Sävedalens AIK3591718
14Hammarby IF3181615
15IFK Växjö30.51112.518
16Umara SC3071515
T Nordic Trail SC30101812
18Keep Up RC277261
19Västerås FK2410186
IFK Göteborg24724
Eskilstuna FI24624
22IFK Lidingö21.58147.5
KFUM Örebro21.5618.53
24Vallentuna FK21321
25Råby-Rekarne FIF20420
26IK Akele185135
27Huddinge AIS17689
28Runacademy IF165412
Axa SC16316
30Kils AIK14214
Kalmar SK14514
32Gefle IF13313
Östersunds GIF13313
34IF Mantra Sport12257
35IK Ymer10310
IF Kville10337
Falu IK10210
Torsby LK10310
Växjö AIS10237
Falkenbergs IK10210
IFK Umeå10273
42Vänersborgs AIK9227
SK Svängen929
Göteborgs KIK959
Linköpings GIF929
46IK Lerum FI8362
47Borås LK717
Ockelbo SK717
Tjalve FIF7352
FK Studenterna7234
Strands IF737
52Enhörna IF626
Billingen X-trail SC6242
54Bromma IF5.535.5
55Ystads IF525
Säffle FIK525
Örebro AIK5232
Strömstad LK515
Navåsens FK515
60Mälarhöjdens IK414
Hemlingby LK414
IKHP Huskvarna424
Sundsvalls FI414
Duveds IF414
Karlshamns SK414
66Terrible Tuesdays AC313
Tyresö FK313
68T Fika RC212
Bälinge IF212
Kvarnsvedens GoIF212
Danderyds SK212
LK Roslagen2211
73IFK Helsingborg1.511.5
74Klippans FK111
Enköpings AI111
Trångsvikens IF111
TTGU IF111
T Minos SC111
Skruvs IF111
Bauhaus SK111
Åtvidabergs IF111

Relaterade resultat
TävlingUte/InneKlassÅldersgr.GrenPlac.nameKlubbResultat
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UMSenior4 km terräng 1Emil DanielssonSpårvägens FK11:33
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UMSenior4 km terräng 2Martin RegbornKFUM Örebro11:37
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UMSenior4 km terräng 3Leo MagnussonSävedalens AIK11:40
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UMSenior4 km terräng 4Oliver LöfqvistSpårvägens FK11:44
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UMSenior4 km terräng 5Samuel RussomHässelby SK11:47
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UMSenior4 km terräng 6Linus RosdahlHässelby SK11:55
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UMSeniorLag1Spårvägens FK17
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UMSeniorLag2Hässelby SK19
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UMSeniorLag3Hälle IF43
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UMSeniorLag4Mölndals AIK64
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UMSeniorLag5Högby IF68
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UMSeniorLag6Spårvägens FK70
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UMSenior10 km terräng 1Samuel RussomHässelby SK30:21
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UMSenior10 km terräng 2Martin RegbornKFUM Örebro30:25
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UMSenior10 km terräng 3Oliver LöfqvistSpårvägens FK30:47
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UMSenior10 km terräng 4Linus RosdahlHässelby SK31:11
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UMSenior10 km terräng 5Olle AhlbergHälle IF31:20
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UMSenior10 km terräng 6Yohannes KiflayHässelby SK31:33
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UMSeniorLag1Hässelby SK11
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UMSeniorLag2Spårvägens FK22
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UMSeniorLag3Hälle IF26
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UMSeniorLag4IK Akele51
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UMSeniorLag5Högby IF62
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UKSenior4 km terräng 1Sarah LahtiHässelby SK13:01
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UKSenior4 km terräng 2Emilia LillemoTäby IS13:32
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UKSenior4 km terräng 3Ebba BromsSpårvägens FK13:48
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UKSenior4 km terräng 4Lovisa ModigTorsby LK13:50
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UKSenior4 km terräng 5Johanna LarssonÖrgryte IS13:59
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UKSenior4 km terräng 6Elsa SundqvistUpsala IF14:04
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UKSeniorLag1Spårvägens FK23
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UKSeniorLag2Örgryte IS35
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UKSeniorLag3Torsby LK41
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UKSeniorLag4Hälle IF78
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UKSeniorLag5Mölndals AIK78
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UKSenior10 km terräng 1Sarah LahtiHässelby SK33:23
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UKSenior10 km terräng 2Emilia LillemoTäby IS35:49
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UKSenior10 km terräng 3Johanna LarssonÖrgryte IS36:06
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UKSenior10 km terräng 4Klara Hofer MattssonIFK Umeå37:01
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UKSenior10 km terräng 5Ida AnderssonSpårvägens FK37:11
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UKSenior10 km terräng 6Frederica RichardsSpårvägens FK37:23
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UKSeniorLag1Spårvägens FK24
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UKSeniorLag2Örgryte IS33
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UKSeniorLag3FK Studenterna45
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UMSenior4x100 m 1Malmö AI40.05
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UMSenior4x100 m 2Upsala IF40.47
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UMSenior4x100 m 3Hammarby IF40.85
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UMSenior4x100 m 4Ullevi FK40.90
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UMSenior4x100 m 5Örgryte IS41.92
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UMSenior4x100 m 6Turebergs FK43.96
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UMSenior4x400 m 1Malmö AI3:11.34
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UMSenior4x400 m 2Örgryte IS3:13.76
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UMSenior4x400 m 3Turebergs FK3:15.62
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UMSenior4x400 m 4Huddinge AIS3:31.98
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UMSenior4x800 m 1Hälle IF7:42.76
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UMSenior4x800 m 2Spårvägens FK7:43.13
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UMSenior4x800 m 3Turebergs FK7:49.35
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UMSenior4x800 m 4Hässelby SK7:53.43
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UMSenior4x1500 m 1Spårvägens FK16:40.96
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UMSenior4x1500 m 2Hässelby SK16:41.72
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UMSenior4x1500 m 3Hälle IF16:56.48
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UKSenior4x100 m 1Malmö AI45.79
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UKSenior4x100 m 2Upsala IF47.16
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UKSenior4x100 m 3Spårvägens FK47.46
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UKSenior4x100 m 4Örgryte IS49.45
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UKSenior4x100 m 5Göteborgs KIK49.51
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UKSenior4x400 m 1Malmö AI3:46.11
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UKSenior4x400 m 2Upsala IF3:46.63
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UKSenior4x400 m 3Täby IS3:49.26
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UKSenior4x400 m 4IF Göta Karlstad3:53.86
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UKSenior4x400 m 5Göteborgs KIK4:10.26
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UKSenior4x800 m 1Hälle IF8:53.42
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UKSenior4x800 m 2Hässelby SK8:55.83
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UKSenior4x800 m 3Mölndals AIK9:01.13
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UKSenior4x800 m 4IFK Göteborg9:01.91
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UKSenior4x800 m 5IF Göta Karlstad9:02.07
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UKSenior4x800 m 6Täby IS9:03.75
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UKSenior3x1500 m 1Hälle IF13:49.16
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UKSenior3x1500 m 2Spårvägens FK13:50.87
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UKSenior3x1500 m 3Hässelby SK14:18.89
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UKSenior3x1500 m 4IF Göta Karlstad14:54.02
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UKSenior3x1500 m 5IFK Lidingö17:10.05
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSenior100 m 1Henrik LarssonIF Göta Karlstad10.20
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSenior100 m 2Simon PlesseUpsala IF10.30
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSenior100 m =3Isak HughesIFK Växjö10.44
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSenior100 m =3Desmond RogoUpsala IF10.44
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSenior100 m 5Johan SjölanderTäby IS10.45
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSenior100 m 6Linus PihlIK Lerum FI10.48
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSenior200 m 1Henrik LarssonIF Göta Karlstad20.74
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSenior200 m 2Linus PihlIK Lerum FI21.19
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSenior200 m 3Emil JohanssonTurebergs FK21.22
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSenior200 m 4William TrulssonMalmö AI21.27
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSenior200 m 5Rafael Tejada De LeonUllevi FK21.49
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSenior200 m 6Desmond RogoUpsala IF21.60
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSenior400 m 1Carl BengtströmÖrgryte IS45.97
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSenior400 m 2Emil JohanssonTurebergs FK46.43
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSenior400 m 3Kasper KadestålMalmö AI46.74
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSenior400 m 4Marcus TornéeÖrgryte IS47.16
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSenior400 m 5Mattias WaernulfVästerås FK47.32
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSenior400 m 6Nick Ekelund-ArenanderMalmö AI48.57
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSenior800 m 1Andreas KramerUllevi FK1:47.74
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSenior800 m 2Samuel PihlströmHälle IF1:48.98
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSenior800 m 3Yared KidaneEskilstuna FI1:49.75
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSenior800 m 4Alexander LundskogUllevi FK1:49.79
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSenior800 m 5Henrik FranzénKFUM Örebro1:51.20
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSenior800 m 6Benjamin ÅbergHälle IF1:51.21
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSenior1500 m 1Andreas AlmgrenTurebergs FK3:34.55
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSenior1500 m 2Emil DanielssonSpårvägens FK3:35.23
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSenior1500 m 3Jonathan GrahnMölndals AIK3:37.06
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSenior1500 m 4Samuel PihlströmHälle IF3:45.56
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSenior1500 m 5Yohannes KiflayHässelby SK3:46.73
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSenior1500 m 6Alexander NilssonMölndals AIK3:46.96
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSenior5000 m 1Emil DanielssonSpårvägens FK13:30.13
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSenior5000 m 2Mohammadreza AbootorabiKeep Up RC13:47.39
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSenior5000 m 3Oliver LöfqvistSpårvägens FK14:00.69
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSenior5000 m 4Miguel PalmHässelby SK14:22.20
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSenior5000 m 5Axel DjurbergHässelby SK14:24.73
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSenior5000 m 6Johan FagerbergSpårvägens FK14:28.84
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSenior10 000 m 1Jonas GlansMalmö AI28:25.92
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSenior10 000 m 2Mohammadreza AbootorabiKeep Up RC28:45.72
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSenior10 000 m 3Emil Millán de la OlivaEskilstuna FI28:50.53
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSenior10 000 m 4Oliver LöfqvistSpårvägens FK28:58.44
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSenior10 000 m 5Mustafa MohamedHälle IF29:09.50
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSenior10 000 m 6Archibald CasteelSpårvägens FK29:56.02
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSenior3000 m hinder 1Simon SundströmIFK Lidingö8:22.73
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSenior3000 m hinder 2Vidar JohanssonUllevi FK8:27.08
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSenior3000 m hinder 3Axel DjurbergHässelby SK8:54.78
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSenior3000 m hinder 4Miguel PalmHässelby SK9:06.10
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSenior3000 m hinder 5Samuel BerhaneHässelby SK9:22.00
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSenior3000 m hinder 6Fredrik JohanssonIK Akele9:25.14
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSenior110 m häck 1Max HreljaMalmö AI13.58
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSenior110 m häck 2Joel BengtssonMalmö AI13.60
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSenior110 m häck 3Sidrak AfeworkSpårvägens FK14.24
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSenior110 m häck 4Staffan RisbergTurebergs FK14.41
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSenior110 m häck 5Arvid WändesjöHammarby IF14.43
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSenior110 m häck 6Elias MartinssonMölndals AIK14.49
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSenior400 m häck 1Karl WållgrenÖrgryte IS50.30
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSenior400 m häck 2David ThidSpårvägens FK50.45
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSenior400 m häck 3Viktor BondessonMalmö AI50.93
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSenior400 m häck 4Johan ClaesonIFK Växjö51.36
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSenior400 m häck 5Samuel WiikÖrgryte IS52.41
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSenior400 m häck 6Anton BertilssonIFK Växjö52.45
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSeniorHöjd 1Melwin Lycke HolmKils AIK2.16
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSeniorHöjd 2Fabian DelrydTäby IS2.14
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSeniorHöjd 3Joakim WadsteinMölndals AIK2.05
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSeniorHöjd 4Albin ErikssonTyresö FK2.02
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSeniorHöjd 5Fabian SteeneIF Kville2.02
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSeniorHöjd 6Philip BayerMölndals AIK1.98
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSeniorStav 1William AskerÖrgryte IS5.24
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSeniorStav 2Robin JacobssonUllevi FK5.19
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSeniorStav 3Linus JönssonTjalve FIF5.19
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSeniorStav 4Viktor RahmVästerås FK4.95
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSeniorStav =5Rasmus CarlssonKFUM Örebro4.85
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSeniorStav =5Felix NybergBromma IF4.85
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSeniorLängd 1Thobias MontlerUllevi FK7.76/+1.4
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSeniorLängd 2Joakim HellbrattHuddinge AIS7.70w/+2.9
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSeniorLängd 3Carl af ForsellesHässelby SK7.59w/+2.3
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSeniorLängd 4Marko PesticSpårvägens FK7.47/+0.9
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSeniorLängd 5Erik JohanssonUllevi FK7.46w/+3.3
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSeniorLängd 6Jesper HellströmHässelby SK7.44w/+2.7
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSeniorTresteg 1Gabriel WallmarkÖrgryte IS15.98/+0.3
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSeniorTresteg 2Jesper HellströmHässelby SK15.69/-0.9
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSeniorTresteg 3Lukas EdqvistÖrgryte IS15.37/+0.2
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSeniorTresteg 4Erik EhrlinHammarby IF15.20/+0.3
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSeniorTresteg 5Oskar WeidenholmMölndals AIK15.06/-1.6
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSeniorTresteg 6Melker ManneUllevi FK15.04/+1.3
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSeniorKula 1Wictor PeterssonMalmö AI19.42
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSeniorKula 2Jesper ArbingeSpårvägens FK18.92
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSeniorKula 3Jesper AhlinTurebergs FK17.13
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSeniorKula 4Niklas ArrheniusSpårvägens FK16.91
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSeniorKula 5Patrik LindstedtHässelby SK16.75
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSeniorKula 6Leo ZikovicÖrgryte IS16.72
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSeniorDiskus 1Daniel StåhlSpårvägens FK67.61
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSeniorDiskus 2Simon PetterssonHässelby SK60.23
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSeniorDiskus 3Jesper AhlinTurebergs FK58.82
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSeniorDiskus 4Niklas ArrheniusSpårvägens FK55.92
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSeniorDiskus 5Sebastian LöschnerSpårvägens FK49.82
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSeniorDiskus 6Oskar AntonssonTrångsvikens IF49.54
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSeniorSlägga 1Ragnar CarlssonHässelby SK71.08
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSeniorSlägga 2Ivar MoisanderSpårvägens FK63.72
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSeniorSlägga 3Alfons HaalsVästerås FK62.15
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSeniorSlägga 4Karl LudvikTurebergs FK61.04
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSeniorSlägga 5Leo BystedtVästerås FK60.20
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSeniorSlägga 6Albin SilénStrands IF59.05
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSeniorSpjut 1Jakob SamuelssonHässelby SK79.42
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSeniorSpjut 2Jakob RahmSävedalens AIK71.12
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSeniorSpjut 3Esa HiltunenUllevi FK70.83
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSeniorSpjut 4Jakob ErikssonIF Göta Karlstad68.87
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSeniorSpjut 5Theodor ThorEskilstuna FI68.80
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSeniorSpjut 6Olle HübertSpårvägens FK68.60
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSeniorTiokamp 1Emil UhlinFalu IK7.494
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSeniorTiokamp 2Andreas GustafssonUpsala IF7.207
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSeniorTiokamp 3Vincent ArousellHässelby SK6.900
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSeniorTiokamp 4Emil NilssonIF Göta Karlstad6.601
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSeniorTiokamp 5Malte Fuchs EdbergBromma IF6.528
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSeniorTiokamp 6Philip StömneSpårvägens FK6.305
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSeniorGång 5000 m 1Anatole Alm IbáñezEskilstuna FI21:04.88
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSeniorGång 5000 m 2Mustafa AenenboyrEskilstuna FI24:20.57
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSeniorGång 5000 m 3Birger FältMälarhöjdens IK24:46.19
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UMSeniorGång 5000 m 4Christer SvenssonVäxjö AIS27:54.94
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSenior100 m 1Julia HenrikssonMalmö AI11.43
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSenior100 m 2Filippa SivnertMalmö AI11.55
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSenior100 m 3Ida StaafgårdMalmö AI11.73
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSenior100 m 4Wilma SvensonIFK Växjö11.74
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSenior100 m 5Josefin NilssonKalmar SK11.77
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSenior100 m 6Ayla Hallberg HossainTurebergs FK11.78
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSenior200 m 1Julia HenrikssonMalmö AI23.50
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSenior200 m 2Nora LindahlHässelby SK23.86
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSenior200 m 3Lisa LiljaÖrgryte IS24.04
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSenior200 m 4Josefin NilssonKalmar SK24.15
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSenior200 m 5Wilma SvensonIFK Växjö24.25
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSenior200 m 6Helmi HjortbäckUllevi FK24.60
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSenior400 m 1Lisa LiljaÖrgryte IS52.73
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSenior400 m 2Jonna ClaessonSpårvägens FK54.23
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSenior400 m 3Linnéa FrobeTäby IS54.23
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSenior400 m 4Klara HelanderUpsala IF54.37
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSenior400 m 5Josephine Risberg ThoorMalmö AI55.63
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSenior400 m 6Ebba GustafssonMölndals AIK55.82
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSenior800 m 1Hanna HermanssonTurebergs FK2:03.29
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSenior800 m 2Wilma NielsenÖrgryte IS2:03.58
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSenior800 m 3Julia NielsenÖrgryte IS2:03.84
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSenior800 m 4Maria FreijMalmö AI2:05.01
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSenior800 m 5Josefin HeierSpårvägens FK2:08.59
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSenior800 m 6Lova PermanIF Göta Karlstad2:09.43
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSenior1500 m 1Hanna HermanssonTurebergs FK4:10.80
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSenior1500 m 2Yolanda NgarambeTurebergs FK4:11.52
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSenior1500 m 3Wilma NielsenÖrgryte IS4:12.51
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSenior1500 m 4Caroline HögardhHässelby SK4:16.40
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSenior1500 m 5Olivia WeslienIF Göta Karlstad4:16.45
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSenior1500 m 6Julia NielsenÖrgryte IS4:16.98
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSenior5000 m 1Sarah LahtiHässelby SK15:32.34
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSenior5000 m 2Carolina WikströmUpsala IF16:04.33
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSenior5000 m 3Emilia LillemoTäby IS16:14.17
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSenior5000 m 4Vera SjöbergTäby IS16:19.06
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSenior5000 m 5Johanna LarssonÖrgryte IS16:28.78
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSenior5000 m 6Julia SamuelssonHögby IF16:30.48
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSenior10 000 m 1Johanna LarssonÖrgryte IS34:04.68
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSenior10 000 m 2Carolina JohnsonLinköpings GIF34:10.61
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSenior10 000 m 3Hanna LindholmHögby IF34:42.86
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSenior10 000 m 4Lovisa ModigTorsby LK34:54.93
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSenior10 000 m 5Emy ThorénHälle IF35:13.68
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSenior10 000 m 6Nina HagmanT Minos SC35:32.32
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSenior3000 m hinder 1Emilia LillemoTäby IS9:44.29
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSenior3000 m hinder 2Julia SamuelssonHögby IF9:55.79
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSenior3000 m hinder 3Linn SöderholmSävedalens AIK9:59.41
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSenior3000 m hinder 4Amélie SvenssonSävedalens AIK10:04.65
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSenior3000 m hinder 5Emma DahlÖrgryte IS10:26.94
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSenior3000 m hinder 6Tova Eurén MagnussonGöteborgs KIK10:33.88
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSenior100 m häck 1Johanna CarlssonMalmö AI13.57
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSenior100 m häck 2Elin LindebladIFK Växjö13.58
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSenior100 m häck 3Jonna LindéenKalmar SK13.81
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSenior100 m häck 4Hanna PalmqvistMölndals AIK13.82
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSenior100 m häck 5Alva von GerberHuddinge AIS14.01
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSenior100 m häck 6Linnéa SvanhallHögby IF14.06
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSenior400 m häck 1Moa GranatVallentuna FK56.61
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSenior400 m häck 2Hanna KarlssonIF Göta Karlstad58.09
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSenior400 m häck 3Ebba SvantessonUpsala IF59.32
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSenior400 m häck 4Tyra LandinUpsala IF59.99
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSenior400 m häck 5Elenie CarlssonIFK Växjö60.52
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSenior400 m häck 6Matilda HellqvistUllevi FK60.58
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSeniorHöjd 1Ellen EkholmUllevi FK1.86
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSeniorHöjd 2Louise EkmanGefle IF1.83
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSeniorHöjd 3Engla NilssonÖrgryte IS1.83
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSeniorHöjd 4Alvah LindTurebergs FK1.80
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSeniorHöjd 5Emma HäggblomUpsala IF1.76
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSeniorHöjd 6Emma SandinIKHP Huskvarna1.76
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSeniorStav 1Michaela MeijerÖrgryte IS4.50
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSeniorStav 2Hanna JanssonIFK Göteborg4.13
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSeniorStav 3Sara WinbergTäby IS4.08
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSeniorStav 4Kajsa RothIFK Göteborg3.92
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSeniorStav =5Clara BillingTurebergs FK3.92
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSeniorStav =5Linnea JönssonIFK Helsingborg3.92
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSeniorLängd 1Maja ÅskagRåby-Rekarne FIF6.58/+0.1
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSeniorLängd 2Tilde JohanssonFalkenbergs IK6.53/0.0
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSeniorLängd 3Kaiza KarlénIF Göta Karlstad6.26/0.0
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSeniorLängd 4Malin Otterling MarmbrandtVästerås FK6.23/-0.1
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSeniorLängd 5Emilia KjellbergIF Göta Karlstad6.21/-0.8
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSeniorLängd 6Katharina GråmanSpårvägens FK6.09/+0.5
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSeniorTresteg 1Maja ÅskagRåby-Rekarne FIF13.99/0.0
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSeniorTresteg 2Emelie Nyman WänsethÖstersunds GIF13.61/+0.6
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSeniorTresteg 3Rebecka AbrahamssonÖrgryte IS13.43/+0.7
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSeniorTresteg 4Fatima KonéMölndals AIK12.87/0.0
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSeniorTresteg 5Malin Otterling MarmbrandtVästerås FK12.86/+1.0
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSeniorTresteg 6Madeleine NilssonGefle IF12.50/+1.3
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSeniorKula 1Fanny RoosMalmö AI19.00
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSeniorKula 2Sara LennmanSpårvägens FK17.55
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSeniorKula 3Vanessa KamgaHässelby SK16.07
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSeniorKula 4Frida ÅkerströmHässelby SK15.53
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSeniorKula 5Emilia MalmehedIF Göta Karlstad15.40
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSeniorKula 6Victoria WickmanUpsala IF14.86
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSeniorDiskus 1Caisa-Marie LindforsUpsala IF60.90
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSeniorDiskus 2Vanessa KamgaHässelby SK58.00
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSeniorDiskus 3Mathilda ErikssonMalmö AI54.06
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSeniorDiskus 4Emma LjungbergSpårvägens FK54.06
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSeniorDiskus 5Molly BrobackUpsala IF52.71
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSeniorDiskus 6Daniella PerssonSpårvägens FK51.95
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSeniorSlägga 1Grete AhlbergHammarby IF69.67
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSeniorSlägga 2Thea LöfmanMalmö AI66.95
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSeniorSlägga 3Rebecka HallerthSpårvägens FK66.54
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSeniorSlägga 4Sara ForssellIF Göta Karlstad64.87
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSeniorSlägga 5Kajsa WennbergUpsala IF60.36
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSeniorSlägga 6Emma PalmgrenIF Göta Karlstad60.19
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSeniorSpjut 1Beatrice LantzHässelby SK51.90
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSeniorSpjut 2Matilda ElfgaardIFK Växjö51.75
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSeniorSpjut 3Amanda OlssonSäffle FIK51.37
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSeniorSpjut 4Elisabeth LithellKFUM Örebro49.89
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSeniorSpjut 5Carolin NäslundIF Göta Karlstad49.85
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSeniorSpjut 6Emelie OlssonSäffle FIK49.00
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSeniorSjukamp 1Lovisa KarlssonHögby IF5.846
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSeniorSjukamp 2Erika WärffMalmö AI5.393
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSeniorSjukamp 3Sophie ReidIK Ymer5.130
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSeniorSjukamp 4Lisa MårtenssonHuddinge AIS4.859
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSeniorSjukamp 5Elsa WållgrenIK Lerum FI4.604
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSeniorSjukamp 6Emilia StenströmHuddinge AIS3.833
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSeniorGång 5000 m 1Monica SvenssonVäxjö AIS24:22.14
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSeniorGång 5000 m 2Wilma FalkSK Svängen32:19.28
Friidrotts-SM Söderhamn 28–30/7 2023UKSeniorGång 5000 m 3Lisa NybergSK Svängen33:13.97
Lag-SM Sollentuna 8/7 2023UMSeniorLag1Hässelby SK100.5
Lag-SM Sollentuna 8/7 2023UMSeniorLag2Spårvägens FK98
Lag-SM Sollentuna 8/7 2023UMSeniorLag3Örgryte IS83
Lag-SM Sollentuna 8/7 2023UMSeniorLag4Malmö AI81.5
Lag-SM Sollentuna 8/7 2023UMSeniorLag5Upsala IF81
Lag-SM Sollentuna 8/7 2023UMSeniorLag6Turebergs FK71.5
Lag-SM Sollentuna 8/7 2023UKSeniorLag1IF Göta Karlstad92.5
Lag-SM Sollentuna 8/7 2023UKSeniorLag2Örgryte IS89
Lag-SM Sollentuna 8/7 2023UKSeniorLag3Malmö AI87
Lag-SM Sollentuna 8/7 2023UKSeniorLag4Upsala IF84
Lag-SM Sollentuna 8/7 2023UKSeniorLag5Spårvägens FK81.5
Lag-SM Sollentuna 8/7 2023UKSeniorLag6Hässelby SK77
SM halvmaraton Anderstorp 7/7 2023UMSeniorHalvmaraton1Samuel RussomHässelby SK1:03:26
SM halvmaraton Anderstorp 7/7 2023UMSeniorHalvmaraton2Ebba Tulu ChalaKeep Up RC1:06:29
SM halvmaraton Anderstorp 7/7 2023UMSeniorHalvmaraton3Mustafa MohamedHälle IF1:06:37
SM halvmaraton Anderstorp 7/7 2023UMSeniorHalvmaraton4Archibald CasteelSpårvägens FK1:07:02
SM halvmaraton Anderstorp 7/7 2023UMSeniorHalvmaraton5Andreas JanssonHässelby SK1:09:09
SM halvmaraton Anderstorp 7/7 2023UMSeniorHalvmaraton6Anders GrahlHälle IF1:09:45
SM halvmaraton Anderstorp 7/7 2023UKSeniorHalvmaraton1Carolina WikströmUpsala IF1:15:17
SM halvmaraton Anderstorp 7/7 2023UKSeniorHalvmaraton2Johanna LarssonÖrgryte IS1:15:34
SM halvmaraton Anderstorp 7/7 2023UKSeniorHalvmaraton3Carolina JohnsonLinköpings GIF1:15:57
SM halvmaraton Anderstorp 7/7 2023UKSeniorHalvmaraton4Emy ThorénHälle IF1:17:56
SM halvmaraton Anderstorp 7/7 2023UKSeniorHalvmaraton5Liduina van SitterenÖrebro AIK1:19:34
SM halvmaraton Anderstorp 7/7 2023UKSeniorHalvmaraton6Julia RasmussonLK Roslagen1:20:11
SM trail Stockholm 17/6 2023UMSenior33 km trail1Martin NilssonIFK Umeå2:07:08
SM trail Stockholm 17/6 2023UMSenior33 km trail2Kristofer LååsKeep Up RC2:15:49
SM trail Stockholm 17/6 2023UMSenior33 km trail3Jonatan FridolfssonSävedalens AIK2:18:20
SM trail Stockholm 17/6 2023UMSenior33 km trail4Andreas LundegårdFK Studenterna2:20:31
SM trail Stockholm 17/6 2023UMSenior33 km trail5Hugo LindellIK Akele2:22:11
SM trail Stockholm 17/6 2023UMSenior33 km trail6Mikael FlockhartBauhaus SK2:28:27
SM trail Stockholm 17/6 2023UMSeniorLag1IK Akele25
SM trail Stockholm 17/6 2023UMSeniorLag2T Nordic Trail SC55
SM trail Stockholm 17/6 2023UMSeniorLag3Runacademy IF112
SM trail Stockholm 17/6 2023UMSeniorLag4Umara SC122
SM trail Stockholm 17/6 2023UMSeniorLag5T Nordic Trail SC145
SM trail Stockholm 17/6 2023UMSenior80 km trail1Johan LantzOckelbo SK6:08:12
SM trail Stockholm 17/6 2023UMSenior80 km trail2Anton GustafssonAxa SC6:09:18
SM trail Stockholm 17/6 2023UMSenior80 km trail3Viktor StenqvistBillingen X-trail SC6:27:00
SM trail Stockholm 17/6 2023UMSenior80 km trail4Niklas SjöblomTerrible Tuesdays AC6:46:47
SM trail Stockholm 17/6 2023UMSenior80 km trail5Simon BlossIFK Växjö7:12:12
SM trail Stockholm 17/6 2023UMSenior80 km trail6Fritjof FagerlundLK Roslagen7:14:52
SM trail Stockholm 17/6 2023UMSeniorLag1T Nordic Trail SC70
SM trail Stockholm 17/6 2023UMSeniorLag2Umara SC74
SM trail Stockholm 17/6 2023UMSeniorLag3Axa SC94
SM trail Stockholm 17/6 2023UMSeniorLag4T Nordic Trail SC125
SM trail Stockholm 17/6 2023UMSeniorLag5T Fika RC126
SM trail Stockholm 17/6 2023UMSeniorLag6T Nordic Trail SC147
SM trail Stockholm 17/6 2023UKSenior33 km trail1Louise JernbergIF Mantra Sport2:40:45
SM trail Stockholm 17/6 2023UKSenior33 km trail2Frida MicholdIK Akele2:47:34
SM trail Stockholm 17/6 2023UKSenior33 km trail3Natalie PerssonDuveds IF2:54:39
SM trail Stockholm 17/6 2023UKSenior33 km trail4Petra KindlundRunacademy IF2:57:34
SM trail Stockholm 17/6 2023UKSenior33 km trail5Johanna GustafssonBillingen X-trail SC2:58:38
SM trail Stockholm 17/6 2023UKSenior33 km trail6Tova Eurén MagnussonGöteborgs KIK2:59:53
SM trail Stockholm 17/6 2023UKSeniorLag1Vallentuna FK51
SM trail Stockholm 17/6 2023UKSeniorLag2T Nordic Trail SC67
SM trail Stockholm 17/6 2023UKSeniorLag3Runacademy IF83
SM trail Stockholm 17/6 2023UKSeniorLag4T Nordic Trail SC104
SM trail Stockholm 17/6 2023UKSeniorLag5T Nordic Trail SC127
SM trail Stockholm 17/6 2023UKSeniorLag6TTGU IF141
SM trail Stockholm 17/6 2023UKSenior80 km trail1Elin HarteliusIF Kville7:31:58
SM trail Stockholm 17/6 2023UKSenior80 km trail2Hanna AhoNavåsens FK7:52:38
SM trail Stockholm 17/6 2023UKSenior80 km trail3Zara LundgrenSundsvalls FI7:52:47
SM trail Stockholm 17/6 2023UKSenior80 km trail4Petra KlevmarUmara SC7:57:29
SM trail Stockholm 17/6 2023UKSenior80 km trail5Matilda GendYstads IF8:00:39
SM trail Stockholm 17/6 2023UKSenior80 km trail6Malin BarrulfT Nordic Trail SC8:05:00
SM maraton Stockholm 3/6 2023UMSeniorMaraton1Samuel TsegayHälle IF2:14:28
SM maraton Stockholm 3/6 2023UMSeniorMaraton2David NilssonHögby IF2:18:14
SM maraton Stockholm 3/6 2023UMSeniorMaraton3Ebba Tulu ChalaKeep Up RC2:19:10
SM maraton Stockholm 3/6 2023UMSeniorMaraton4Archibald CasteelSpårvägens FK2:19:29
SM maraton Stockholm 3/6 2023UMSeniorMaraton5Kristofer LååsKeep Up RC2:20:27
SM maraton Stockholm 3/6 2023UMSeniorMaraton6Olle KaleredTjalve FIF2:21:59
SM maraton Stockholm 3/6 2023UKSeniorMaraton1Carolina WikströmUpsala IF2:36:57
SM maraton Stockholm 3/6 2023UKSeniorMaraton2Hanna LindholmHögby IF2:38:36
SM maraton Stockholm 3/6 2023UKSeniorMaraton3Mikaela ArfwedsonSpårvägens FK2:40:53
SM maraton Stockholm 3/6 2023UKSeniorMaraton4Malin StarfeltRunacademy IF2:43:31
SM maraton Stockholm 3/6 2023UKSeniorMaraton5Johanna BäcklundRunacademy IF2:44:06
SM maraton Stockholm 3/6 2023UKSeniorMaraton6Rebecca AxelssonKeep Up RC2:47:03
SM 100 km Bro 13/5 2023UMSenior100 km1Anton GustafssonAxa SC6:30:57
SM 100 km Bro 13/5 2023UMSenior100 km2Mikael EkvallStrömstad LK6:49:08
SM 100 km Bro 13/5 2023UMSenior100 km3Linus WirénHälle IF6:58:43
SM 100 km Bro 13/5 2023UMSenior100 km4Erik AnfältÖrebro AIK7:11:15
SM 100 km Bro 13/5 2023UMSenior100 km5Björn MartinssonVänersborgs AIK7:39:25
SM 100 km Bro 13/5 2023UMSenior100 km6Thomas IsbergEnköpings AI8:28:53
SM 100 km Bro 13/5 2023UKSenior100 km1Madeleine LundellVänersborgs AIK7:59:51
SM 100 km Bro 13/5 2023UKSenior100 km2Kajsa BergEnhörna IF8:07:49
SM 100 km Bro 13/5 2023UKSenior100 km3Beatrice TaavoUmara SC8:21:43
SM 100 km Bro 13/5 2023UKSenior100 km4Matilda GendYstads IF8:51:26
SM 100 km Bro 13/5 2023UKSenior100 km5Frida SödermarkTjalve FIF8:59:16
SM 100 km Bro 13/5 2023UKSenior100 km6Christena WalterEnhörna IF10:25:38
SM 24 timmar Växjö 29–30/4 2023UMSenior24 timmar väg1Torbjörn GyllebringUmara SC272.086
SM 24 timmar Växjö 29–30/4 2023UMSenior24 timmar väg2Erik OlofssonIF Mantra Sport260.038
SM 24 timmar Växjö 29–30/4 2023UMSenior24 timmar väg3Bill ÖsterKarlshamns SK244.992
SM 24 timmar Växjö 29–30/4 2023UMSenior24 timmar väg4Mikael GottbergHälle IF231.032
SM 24 timmar Växjö 29–30/4 2023UMSenior24 timmar väg5Tomas KvapilEskilstuna FI216.251
SM 24 timmar Växjö 29–30/4 2023UMSenior24 timmar väg6Emir HalalkicIF Kville210.727
SM 24 timmar Växjö 29–30/4 2023UKSenior24 timmar väg1Therese FredrikssonBorås LK230.930
SM 24 timmar Växjö 29–30/4 2023UKSenior24 timmar väg2Sara OttingeUmara SC223.857
SM 24 timmar Växjö 29–30/4 2023UKSenior24 timmar väg3Madeleine WennbergHemlingby LK215.099
SM 24 timmar Växjö 29–30/4 2023UKSenior24 timmar väg4Jessica StrömUmara SC196.748
SM 24 timmar Växjö 29–30/4 2023UKSenior24 timmar väg5Zandra TornstamBälinge IF189.807
SM 24 timmar Växjö 29–30/4 2023UKSenior24 timmar väg6Elisabeth AnkarcronaT Nordic Trail SC186.730
SM-JSM22 10 km Ystad 23/4 2023UMSenior10 km1Samuel RussomHässelby SK28:29
SM-JSM22 10 km Ystad 23/4 2023UMSenior10 km2Vidar JohanssonUllevi FK29:10
SM-JSM22 10 km Ystad 23/4 2023UMSenior10 km3Suldan HassanUllevi FK29:10
SM-JSM22 10 km Ystad 23/4 2023UMSenior10 km4Yohannes KiflayHässelby SK29:11
SM-JSM22 10 km Ystad 23/4 2023UMSenior10 km5Linus RosdahlHässelby SK29:18
SM-JSM22 10 km Ystad 23/4 2023UMSenior10 km6Kalle BerglundSpårvägens FK29:44
SM-JSM22 10 km Ystad 23/4 2023UKSenior10 km1Carolina WikströmUpsala IF33:31
SM-JSM22 10 km Ystad 23/4 2023UKSenior10 km2Emilia LillemoTäby IS33:59
SM-JSM22 10 km Ystad 23/4 2023UKSenior10 km3Linn SöderholmSävedalens AIK34:42
SM-JSM22 10 km Ystad 23/4 2023UKSenior10 km4Johanna LarssonÖrgryte IS34:59
SM-JSM22 10 km Ystad 23/4 2023UKSenior10 km5Elin BrinkMölndals AIK35:15
SM-JSM22 10 km Ystad 23/4 2023UKSenior10 km6Emy ThorénHälle IF35:20
ISM Malmö 17-19/2 2023IMSenior60 m 1Henrik LarssonIF Göta Karlstad6.67
ISM Malmö 17-19/2 2023IMSenior60 m 2Emmanuel DawlsonMalmö AI6.78
ISM Malmö 17-19/2 2023IMSenior60 m 3Viktor ThorStrands IF6.82
ISM Malmö 17-19/2 2023IMSenior60 m 4Isak HughesIFK Växjö6.84
ISM Malmö 17-19/2 2023IMSenior60 m 5William ThorStrands IF6.87
ISM Malmö 17-19/2 2023IMSenior60 m 6Milo WahlgrenTäby IS6.88
ISM Malmö 17-19/2 2023IMSenior200 m 1Kasper KadestålMalmö AI21.28
ISM Malmö 17-19/2 2023IMSenior200 m 2Emil JohanssonTurebergs FK21.36
ISM Malmö 17-19/2 2023IMSenior200 m 3Desmond RogoUpsala IF21.85
ISM Malmö 17-19/2 2023IMSenior200 m 4Gustav GahneHässelby SK22.14
ISM Malmö 17-19/2 2023IMSenior400 m 1Carl BengtströmÖrgryte IS46.26
ISM Malmö 17-19/2 2023IMSenior400 m 2Emil JohanssonTurebergs FK47.51
ISM Malmö 17-19/2 2023IMSenior400 m 3Kasper KadestålMalmö AI47.56
ISM Malmö 17-19/2 2023IMSenior400 m 4Marcus TornéeÖrgryte IS49.47
ISM Malmö 17-19/2 2023IMSenior800 m 1Andreas KramerUllevi FK1:46.75
ISM Malmö 17-19/2 2023IMSenior800 m 2Habtom AsgedeTurebergs FK1:49.20
ISM Malmö 17-19/2 2023IMSenior800 m 3Erik MartinssonUpsala IF1:50.89
ISM Malmö 17-19/2 2023IMSenior800 m 4Benjamin ÅbergHälle IF1:51.54
ISM Malmö 17-19/2 2023IMSenior800 m 5Markus BrodinDanderyds SK1:52.83
ISM Malmö 17-19/2 2023IMSenior800 m 6Axel Alness BorgIFK Lidingö1:53.10
ISM Malmö 17-19/2 2023IMSenior1500 m 1Emil DanielssonSpårvägens FK3:40.94
ISM Malmö 17-19/2 2023IMSenior1500 m 2Jonathan GrahnMölndals AIK3:44.39
ISM Malmö 17-19/2 2023IMSenior1500 m 3Abdelfath YassinSpårvägens FK3:44.62
ISM Malmö 17-19/2 2023IMSenior1500 m 4Yohannes KiflayHässelby SK3:44.93
ISM Malmö 17-19/2 2023IMSenior1500 m 5Oliver LöfqvistSpårvägens FK3:47.22
ISM Malmö 17-19/2 2023IMSenior1500 m 6Olof SilvanderIFK Lidingö3:48.32
ISM Malmö 17-19/2 2023IMSenior3000 m 1Vidar JohanssonUllevi FK8:29.79
ISM Malmö 17-19/2 2023IMSenior3000 m 2Jonathan GustafssonKFUM Örebro8:30.38
ISM Malmö 17-19/2 2023IMSenior3000 m 3Jonathan GrahnMölndals AIK8:30.47
ISM Malmö 17-19/2 2023IMSenior3000 m 4Oliver LöfqvistSpårvägens FK8:30.57
ISM Malmö 17-19/2 2023IMSenior3000 m 5Jonatan FridolfssonSävedalens AIK8:31.73
ISM Malmö 17-19/2 2023IMSenior3000 m 6Alexander NilssonMölndals AIK8:32.09
ISM Malmö 17-19/2 2023IMSenior60 m häck 1Max HreljaMalmö AI7.70
ISM Malmö 17-19/2 2023IMSenior60 m häck 2Anton LevinMalmö AI7.80
ISM Malmö 17-19/2 2023IMSenior60 m häck 3Fredrick EkholmIFK Lidingö8.01
ISM Malmö 17-19/2 2023IMSenior60 m häck 4Elias MartinssonMölndals AIK8.02
ISM Malmö 17-19/2 2023IMSenior60 m häck 5Fredrik SamuelssonHässelby SK8.05
ISM Malmö 17-19/2 2023IMSenior60 m häck 6Staffan RisbergTurebergs FK8.25
ISM Malmö 17-19/2 2023IMSeniorHöjd 1Melwin Lycke HolmKils AIK2.11
ISM Malmö 17-19/2 2023IMSeniorHöjd 2Fabian DelrydTäby IS2.08
ISM Malmö 17-19/2 2023IMSeniorHöjd =3Vincent ArousellHässelby SK2.00
ISM Malmö 17-19/2 2023IMSeniorHöjd =3Oskar LundqvistUpsala IF2.00
ISM Malmö 17-19/2 2023IMSeniorHöjd =3Elliot DuvertHässelby SK2.00
ISM Malmö 17-19/2 2023IMSeniorHöjd 6Emil De Maria PeterssonTurebergs FK2.00
ISM Malmö 17-19/2 2023IMSeniorStav 1William AskerÖrgryte IS5.25
ISM Malmö 17-19/2 2023IMSeniorStav 2Robin JacobssonUllevi FK5.20
ISM Malmö 17-19/2 2023IMSeniorStav 3Marcus NilssonHögby IF5.15
ISM Malmö 17-19/2 2023IMSeniorStav 4Teodor BorgiusHammarby IF5.05
ISM Malmö 17-19/2 2023IMSeniorStav 5Felix NybergBromma IF5.05
ISM Malmö 17-19/2 2023IMSeniorStav 6Viktor RahmVästerås FK5.00
ISM Malmö 17-19/2 2023IMSeniorLängd 1Thobias MontlerUllevi FK7.87
ISM Malmö 17-19/2 2023IMSeniorLängd 2Jesper HellströmHässelby SK7.42
ISM Malmö 17-19/2 2023IMSeniorLängd 3Caleb ConableMalmö AI7.30
ISM Malmö 17-19/2 2023IMSeniorLängd 4Oliwer DanielssonSpårvägens FK7.30
ISM Malmö 17-19/2 2023IMSeniorLängd 5Oskar WeidenholmMölndals AIK7.14
ISM Malmö 17-19/2 2023IMSeniorLängd 6Fredrik SamuelssonHässelby SK7.11
ISM Malmö 17-19/2 2023IMSeniorTresteg 1Jesper HellströmHässelby SK15.99
ISM Malmö 17-19/2 2023IMSeniorTresteg 2Lukas EdqvistÖrgryte IS15.29
ISM Malmö 17-19/2 2023IMSeniorTresteg 3Erik EhrlinHammarby IF15.10
ISM Malmö 17-19/2 2023IMSeniorTresteg 4Gustav TartuUllevi FK15.03
ISM Malmö 17-19/2 2023IMSeniorTresteg 5Oskar WeidenholmMölndals AIK14.97
ISM Malmö 17-19/2 2023IMSeniorTresteg 6Artur EngströmÖrgryte IS14.85
ISM Malmö 17-19/2 2023IMSeniorKula 1Wictor PeterssonMalmö AI20.03
ISM Malmö 17-19/2 2023IMSeniorKula 2Gabriel HeenHässelby SK17.96
ISM Malmö 17-19/2 2023IMSeniorKula 3Leo ZikovicÖrgryte IS17.29
ISM Malmö 17-19/2 2023IMSeniorKula 4Patrik LindstedtHässelby SK16.85
ISM Malmö 17-19/2 2023IMSeniorKula 5Leo Frid GöranssonSävedalens AIK16.65
ISM Malmö 17-19/2 2023IMSeniorKula 6Arvid Mägi TheorinMalmö AI16.27
ISM Malmö 17-19/2 2023IMSeniorVikt 1Ragnar CarlssonHässelby SK22.21
ISM Malmö 17-19/2 2023IMSeniorVikt 2Karl LudvikTurebergs FK19.66
ISM Malmö 17-19/2 2023IMSeniorVikt 3Leo BystedtVästerås FK18.70
ISM Malmö 17-19/2 2023IMSeniorVikt 4Adam HellbomFalu IK18.01
ISM Malmö 17-19/2 2023IMSeniorVikt 5Johannes NilssonVästerås FK17.10
ISM Malmö 17-19/2 2023IMSeniorVikt 6Gustav RydåkerUpsala IF16.94
ISM Malmö 17-19/2 2023IKSenior60 m 1Julia HenrikssonMalmö AI7.33
ISM Malmö 17-19/2 2023IKSenior60 m 2Elvira TanderudUllevi FK7.48
ISM Malmö 17-19/2 2023IKSenior60 m 3Filippa SivnertMalmö AI7.51
ISM Malmö 17-19/2 2023IKSenior60 m 4Sara WissUpsala IF7.58
ISM Malmö 17-19/2 2023IKSenior60 m 5Ida StaafgårdMalmö AI7.64
ISM Malmö 17-19/2 2023IKSenior60 m 6Emilia FranzénKlippans FK7.69
ISM Malmö 17-19/2 2023IKSenior200 m 1Julia HenrikssonMalmö AI23.50
ISM Malmö 17-19/2 2023IKSenior200 m 2Nora LindahlHässelby SK23.84
ISM Malmö 17-19/2 2023IKSenior200 m 3Lisa LiljaUllevi FK24.12
ISM Malmö 17-19/2 2023IKSenior200 m 4Josefin NilssonKalmar SK24.78
ISM Malmö 17-19/2 2023IKSenior400 m 1Moa GranatVallentuna FK54.37
ISM Malmö 17-19/2 2023IKSenior400 m 2Klara HelanderUpsala IF54.80
ISM Malmö 17-19/2 2023IKSenior400 m 3Josephine Risberg ThoorMalmö AI55.80
ISM Malmö 17-19/2 2023IKSenior400 m 4Linnéa FrobeTäby IS64.91
ISM Malmö 17-19/2 2023IKSenior800 m 1Wilma NielsenÖrgryte IS2:05.24
ISM Malmö 17-19/2 2023IKSenior800 m 2Hanna HermanssonTurebergs FK2:05.32
ISM Malmö 17-19/2 2023IKSenior800 m 3Saga ProvciIFK Göteborg2:09.45
ISM Malmö 17-19/2 2023IKSenior800 m 4Anna SilvanderHässelby SK2:09.53
ISM Malmö 17-19/2 2023IKSenior800 m 5Lovisa BivstedtHässelby SK2:09.84
ISM Malmö 17-19/2 2023IKSenior800 m 6Nadja RuglandÅtvidabergs IF2:10.84
ISM Malmö 17-19/2 2023IKSenior1500 m 1Hanna HermanssonTurebergs FK4:14.73
ISM Malmö 17-19/2 2023IKSenior1500 m 2Olivia WeslienIF Göta Karlstad4:23.71
ISM Malmö 17-19/2 2023IKSenior1500 m 3Anna SilvanderHässelby SK4:27.08
ISM Malmö 17-19/2 2023IKSenior1500 m 4Elin BrinkMölndals AIK4:28.51
ISM Malmö 17-19/2 2023IKSenior1500 m 5Saga ProvciIFK Göteborg4:30.08
ISM Malmö 17-19/2 2023IKSenior1500 m 6Johanna LarssonÖrgryte IS4:34.67
ISM Malmö 17-19/2 2023IKSenior3000 m 1Sara ChristianssonSävedalens AIK9:21.06
ISM Malmö 17-19/2 2023IKSenior3000 m 2Elin BrinkMölndals AIK9:35.05
ISM Malmö 17-19/2 2023IKSenior3000 m 3Johanna LarssonÖrgryte IS9:41.98
ISM Malmö 17-19/2 2023IKSenior3000 m 4Tova Eurén MagnussonGöteborgs KIK9:42.23
ISM Malmö 17-19/2 2023IKSenior3000 m 5Julia SamuelssonHögby IF9:42.30
ISM Malmö 17-19/2 2023IKSenior3000 m 6Ida KnutssonUpsala IF9:48.09
ISM Malmö 17-19/2 2023IKSenior60 m häck 1Hanna PalmqvistMölndals AIK8.20
ISM Malmö 17-19/2 2023IKSenior60 m häck 2Julia WennerstenIK Ymer8.25
ISM Malmö 17-19/2 2023IKSenior60 m häck 3Lovisa KarlssonHögby IF8.36
ISM Malmö 17-19/2 2023IKSenior60 m häck 4Johanna CarlssonMalmö AI8.36
ISM Malmö 17-19/2 2023IKSenior60 m häck 5Elin LindebladKalmar SK8.47
ISM Malmö 17-19/2 2023IKSenior60 m häck 6Esther SahlqvistHammarby IF8.53
ISM Malmö 17-19/2 2023IKSeniorHöjd 1Louise EkmanGefle IF1.81
ISM Malmö 17-19/2 2023IKSeniorHöjd 2Bianca SalmingTurebergs FK1.79
ISM Malmö 17-19/2 2023IKSeniorHöjd 3Ellen EkholmUllevi FK1.79
ISM Malmö 17-19/2 2023IKSeniorHöjd 4Emma SandinIKHP Huskvarna1.76
ISM Malmö 17-19/2 2023IKSeniorHöjd 5Linda SkantzeIFK Lidingö1.73
ISM Malmö 17-19/2 2023IKSeniorHöjd 6Emma HäggblomUpsala IF1.73
ISM Malmö 17-19/2 2023IKSeniorStav 1Michaela MeijerÖrgryte IS4.18
ISM Malmö 17-19/2 2023IKSeniorStav 2Kajsa RothIFK Göteborg4.03
ISM Malmö 17-19/2 2023IKSeniorStav =3Johanna HellmanIFK Lidingö4.03
ISM Malmö 17-19/2 2023IKSeniorStav =3Sara WinbergTäby IS4.03
ISM Malmö 17-19/2 2023IKSeniorStav 5Hanna JanssonIFK Göteborg3.95
ISM Malmö 17-19/2 2023IKSeniorStav 6Sandra AlveroIFK Växjö3.95
ISM Malmö 17-19/2 2023IKSeniorLängd 1Khaddi SagniaUllevi FK6.39
ISM Malmö 17-19/2 2023IKSeniorLängd 2Tilde JohanssonFalkenbergs IK6.27
ISM Malmö 17-19/2 2023IKSeniorLängd 3Kaiza KarlénIF Göta Karlstad6.24
ISM Malmö 17-19/2 2023IKSeniorLängd 4Lovisa KarlssonHögby IF6.08
ISM Malmö 17-19/2 2023IKSeniorLängd 5Karolina SvenssonUpsala IF6.08
ISM Malmö 17-19/2 2023IKSeniorLängd 6Maja ÅskagRåby-Rekarne FIF6.06
ISM Malmö 17-19/2 2023IKSeniorTresteg 1Rebecka AbrahamssonÖrgryte IS13.33
ISM Malmö 17-19/2 2023IKSeniorTresteg 2Maja ÅskagRåby-Rekarne FIF13.27
ISM Malmö 17-19/2 2023IKSeniorTresteg 3Emelie Nyman WänsethÖstersunds GIF13.05
ISM Malmö 17-19/2 2023IKSeniorTresteg 4Jenny LestanderÖrgryte IS13.01
ISM Malmö 17-19/2 2023IKSeniorTresteg 5Kajsa LindqvistUpsala IF12.65
ISM Malmö 17-19/2 2023IKSeniorTresteg 6Malin Otterling MarmbrandtVästerås FK12.64
ISM Malmö 17-19/2 2023IKSeniorKula 1Sara LennmanSpårvägens FK17.92
ISM Malmö 17-19/2 2023IKSeniorKula 2Fanny RoosMalmö AI17.38
ISM Malmö 17-19/2 2023IKSeniorKula 3Vanessa KamgaHässelby SK15.40
ISM Malmö 17-19/2 2023IKSeniorKula 4Victoria WickmanUpsala IF14.49
ISM Malmö 17-19/2 2023IKSeniorKula 5Emilia MalmehedIF Göta Karlstad14.45
ISM Malmö 17-19/2 2023IKSeniorKula 6Jonna LundgrenSkruvs IF14.22
ISM Malmö 17-19/2 2023IKSeniorVikt 1Grete AhlbergHammarby IF21.41
ISM Malmö 17-19/2 2023IKSeniorVikt 2Sara ForssellIF Göta Karlstad20.20
ISM Malmö 17-19/2 2023IKSeniorVikt 3Linnéa JönssonUpsala IF19.27
ISM Malmö 17-19/2 2023IKSeniorVikt 4Rebecka HallerthSpårvägens FK18.93
ISM Malmö 17-19/2 2023IKSeniorVikt 5Kajsa WennbergUpsala IF18.80
ISM Malmö 17-19/2 2023IKSeniorVikt 6Saga BergUpsala IF18.09
ISM mångkamp Växjö 4-5/2 2023IMSeniorSjukamp 1Fredrik SamuelssonHässelby SK5.836
ISM mångkamp Växjö 4-5/2 2023IMSeniorSjukamp 2Elliot DuvertHässelby SK5.532
ISM mångkamp Växjö 4-5/2 2023IMSeniorSjukamp 3Vincent ArousellHässelby SK5.275
ISM mångkamp Växjö 4-5/2 2023IMSeniorSjukamp 4Andreas GustafssonUpsala IF5.129
ISM mångkamp Växjö 4-5/2 2023IMSeniorSjukamp 5Viktor RydåkerUpsala IF5.118
ISM mångkamp Växjö 4-5/2 2023IMSeniorSjukamp 6Fredrick EkholmIFK Lidingö4.976
ISM mångkamp Växjö 4-5/2 2023IKSeniorFemkamp 1Bianca SalmingTurebergs FK4.367
ISM mångkamp Växjö 4-5/2 2023IKSeniorFemkamp 2Lovisa KarlssonHögby IF4.212
ISM mångkamp Växjö 4-5/2 2023IKSeniorFemkamp 3Emelie Nyman WänsethÖstersunds GIF3.927
ISM mångkamp Växjö 4-5/2 2023IKSeniorFemkamp 4Lisa MårtenssonHuddinge AIS3.698
ISM mångkamp Växjö 4-5/2 2023IKSeniorFemkamp 5Ebba HedbergKvarnsvedens GoIF3.693
ISM mångkamp Växjö 4-5/2 2023IKSeniorFemkamp 6Sophie ReidIK Ymer3.678