Start Filtrering Aktuella SM Friidrott.se

SM-pokalen - filtrering

Sök i ett eller flera fält nedan. Exempel: Åldersgrupp: Välj "Juniorer" för att få fram ålderskategorin 18-22 år.

Exempel 2: Välj Ullevi FK vid klubb näst längst ner och tryck på "Sök". Då visas först placering, poäng och antal poängplatser följt av de aktiva som tog poäng. Eller sök på "Tävling: ISM Gävle 17-18/2 2018" samt "Klubb: Malmö AI" för att se hur många och vilka topp-6-placeringar MAI tog.

Sammanställd av jonas.hedman@friidrott.se

Välj filtrering









Poängtabellen

Aktuell filtrering: 2023, Ungdom
PlacKlubbPoängAntalMKM22P19P17K22F19F17P16P15F16F15
1Turebergs FK98.3810017.7524.8815.2522.513.754.25
2Hammarby IF82.257923.519.2510.259.7513.755.75
3Västerås FK53.25646.755.25710.759.7513.75
4Upsala IF474966.519.514.750.25
5Malmö AI46.1357102.254.75135.7510.38
6Mölndals AIK38.75403.7514.255.53.755.256.25
7Sävedalens AIK35403.253.259.566.756.25
8IFK Göteborg33.753010.54.510.753.754.25
9Hässelby SK30.1329211.750.258.887.25
10IFK Växjö26.38326.257.636.250.253.52.5
11Hälle IF25.75225.259.7510.250.5
12KA 2 IF2525823.2583.75
13Täby IS23.13345.54.752.130.253.257.25
14IFK Sunne22.25165.7516.5
Spårvägens FK22.25179.751.7537.75
16Gefle IF21.5200.751.7510.756.252
17IF Göta Karlstad21.2524157.52.250.55
18Östersunds GIF18.5159.250.758.5
19Huddinge AIS17217.535.750.75
20IFK Helsingborg16.88243.386.255.751.5
21IFK Lidingö15.13124.1310.50.5
22KFUM Örebro13.75143.250.755.2513.5
23Brattås CK12.251035.753.5
24Habo FIF-041296.55.5
25IF Rigor9.759410.54.25
Linköpings GIF9.75150.8830.635.25
IFK Lund9.75105.531.25
28Högby IF9.587.52
29Råby-Rekarne FIF9.2583.250.755.25
AIK9.2599.25
31Istrums SK8.7578.75
32Bromma IF8.5104.53.250.75
Trollhättan FIK8.5153.751.51.51.75
34IFK Märsta8.2558.25
35Sundsvalls FI894.253.75
36Ystads IF7.38102.882.52
37Björnstorps IF7.25710.254.751.25
38Lidköpings IS7615.750.25
39FIK Färjestaden6.5960.5
40Tjalve FIF660.750.7513.5
41Rånäs 4H5.7565.75
42IK Lerum FI5.6391.52.750.630.75
43Katrineholms SK5.553.52
44Kongahälla AIK5.2570.255
45Kalmar SK550.754.25
Örgryte IS563.751.25
Södertälje IF561.2530.75
48IKHP Huskvarna4.7552.51.750.5
49Danderyds SK4.2544.25
Bokenäs IF4.2534.25
51Åhus FIK450.252.51.25
Boo IF430.53.5
53Ullevi FK3.7543.250.5
54Hellas FK3.540.752.75
Säters IF3.541.751.75
56Hanvikens SK341.750.50.75
IF Hagen330.52.5
SK Bore333
59Luleå FIF2.8831.750.880.25
60Mariestads AIF2.7552.250.5
Mälarhöjdens IK2.7522.75
62Karlskoga FIF2.6340.751.50.38
63Alunda SK2.542.5
Alingsås IF2.542.5
65Eksjö Södra IK2.2532.25
IF Kville2.2520.51.75
Bollnäs FIK2.2540.252
68Hönö IS2311
Bohus IF241.750.25
IK Ymer231.250.75
F Bålsta IK2411
72IK Orient1.7531.75
Nyköpings BIS1.7530.750.750.25
Wärnamo SK1.7531.75
IS Göta1.7511.75
76Kils AIK1.521.5
77Åkersberga SK1.3821.38
78Falu IK1.2530.50.75
IF Udd1.2520.251
Eskilstuna FI1.2521.25
Vallentuna FK1.2521.25
82Glanshammars IF121
Värmdö IF111
Sundbybergs IK111
Varbergs GIF120.750.25
Höörs IS121
87Säffle FIK0.7510.75
Åsbro GoIF0.7510.75
Ängelholms IF0.7510.75
90Haparanda SKT0.520.5
Finspångs AIK0.510.5
Tranås AIF0.510.5
IK Akele0.520.250.25
Ärla SK0.510.5
Visby IF Gute0.510.5
IK Sisu0.510.5
Tyft Arena IF0.510.5
Ljungby FIK0.510.5
IFK Umeå0.520.250.25
IFK Mora FIK0.510.5
101Tullinge FI0.2510.25
Dals Södra FFI0.2510.25
KFUM Kristianstad0.2510.25
Skellefteå AIK0.2510.25
Simrishamns AIF0.2510.25

Relaterade resultat
TävlingUte/InneKlassÅldersgr.GrenPlac.nameKlubbResultat
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UP17Ungdom4 km 1Karl OttfalkIFK Lidingö12:06
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UP17Ungdom4 km 2Erik NederheimTäby IS12:30
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UP17Ungdom4 km 3Max ÖsterbergVärmdö IF12:32
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UP17Ungdom4 km 4Jimmy NordAlingsås IF13:07
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UP17Ungdom4 km 5Sebastian ThysellÄrla SK13:09
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UP17Ungdom4 km 6Albert ZieglerTurebergs FK13:13
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UP17UngdomLag1IFK Lidingö9
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UP17UngdomLag2Turebergs FK43
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UP17UngdomLag3Mölndals AIK46
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UP17UngdomLag4Västerås FK63
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UP17UngdomLag5Täby IS74
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UP17UngdomLag6IK Akele85
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UP16Ungdom4 km 1Wilmer GrahnMölndals AIK12:57
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UP16Ungdom4 km 2Jacob ÅhmanIF Göta Karlstad13:05
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UP16Ungdom4 km 3Linus WedinKFUM Örebro13:10
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UP16Ungdom4 km 4Vilhelm Lood FalgénTurebergs FK13:34
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UP16Ungdom4 km 5Ludvig HöglundUpsala IF13:39
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UP16Ungdom4 km 6Edvin ÅttingIK Akele13:47
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UP15Ungdom4 km 1Sebastian LörstadIFK Lidingö12:19
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UP15Ungdom4 km 2Jonas AtlassiIFK Lidingö13:04
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UP15Ungdom4 km 3Benjamin JohanssonBohus IF13:18
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UP15Ungdom4 km 4David WallénVästerås FK13:33
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UP15Ungdom4 km 5Lucas BjörfeltIF Göta Karlstad13:41
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UP15Ungdom4 km 6Algot TersingTrollhättan FIK13:45
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UF17Ungdom4 km 1Hannah KinaneHässelby SK14:19
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UF17Ungdom4 km 2Ella LaineIF Göta Karlstad14:32
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UF17Ungdom4 km 3Wilma EhrnborgMölndals AIK15:06
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UF17Ungdom4 km 4Cajsa AleniusNyköpings BIS15:39
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UF17Ungdom4 km 5Olivia GrahnHammarby IF15:45
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UF17Ungdom4 km 6Anastasia NilssonSpårvägens FK15:57
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UF17UngdomLag1Hälle IF27
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UF17UngdomLag2Hammarby IF48
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UF17UngdomLag3Björnstorps IF59
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UF17UngdomLag4Mölndals AIK60
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UF17UngdomLag5Västerås FK74
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UF17UngdomLag6Kongahälla AIK102
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UF16Ungdom4 km 1Majken Söderlund LarssonHälle IF14:14
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UF16Ungdom4 km 2Freja BjerströmBjörnstorps IF14:50
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UF16Ungdom4 km 3Hannah JosefssonIF Udd15:04
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UF16Ungdom4 km 4Elsa SvantessonMölndals AIK15:17
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UF16Ungdom4 km 5Ella JohanssonHammarby IF15:21
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UF16Ungdom4 km 6Evelina LundbladMalmö AI15:38
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UF15Ungdom4 km 1Fanny SzalkaiSpårvägens FK14:58
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UF15Ungdom4 km 2Iris DenesBjörnstorps IF15:57
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UF15Ungdom4 km 3Alice SamuelssonKongahälla AIK16:08
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UF15Ungdom4 km 4Astrid WalleniusVästerås FK16:18
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UF15Ungdom4 km 5Alma WinrothIFK Växjö16:37
SM terräng Halmstad 21-22/10 2023UF15Ungdom4 km 6Luna OjutkangasVästerås FK16:52
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UP17Ungdom4x100 m 1Malmö AI43.21
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UP17Ungdom4x100 m 2Hammarby IF43.48
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UP17Ungdom4x100 m 3Upsala IF44.08
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UP17Ungdom4x100 m 4Mölndals AIK44.22
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UP17Ungdom4x100 m 5IFK Helsingborg44.24
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UP17Ungdom4x100 m 6Västerås FK44.29
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UP17Ungdom1000 m stafett 1Hammarby IF1:58.22
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UP17Ungdom1000 m stafett 2Turebergs FK2:00.93
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UP17Ungdom1000 m stafett 3Malmö AI2:01.09
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UP17Ungdom1000 m stafett 4KA 2 IF2:03.81
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UP17Ungdom1000 m stafett 5Upsala IF2:05.42
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UP17Ungdom1000 m stafett 6Täby IS2:05.71
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UP17Ungdom3x800 m 1Hammarby IF6:02.23
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UP17Ungdom3x800 m 2Mölndals AIK6:10.03
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UP17Ungdom3x800 m 3Malmö AI6:13.00
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UP17Ungdom3x800 m 4Turebergs FK6:14.26
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UP17Ungdom3x800 m 5Upsala IF6:16.17
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UP17Ungdom3x800 m 6Sävedalens AIK6:21.88
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UP15Ungdom4x80 m 1Malmö AI35.60
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UP15Ungdom4x80 m 2Turebergs FK35.81
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UP15Ungdom4x80 m 3Upsala IF36.66
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UP15Ungdom4x80 m 4Hammarby IF37.48
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UP15Ungdom4x80 m 5Istrums SK37.66
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UP15Ungdom4x80 m 6Hässelby SK38.14
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UP15Ungdom3x800 m 1IFK Lidingö6:17.92
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UP15Ungdom3x800 m 2Västerås FK6:20.10
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UP15Ungdom3x800 m 3Huddinge AIS6:31.20
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UP15Ungdom3x800 m 4Trollhättan FIK6:45.08
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UP15Ungdom3x800 m 5Istrums SK6:54.58
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UP15Ungdom3x800 m 6Bromma IF7:04.72
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UF17Ungdom4x100 m 1Hammarby IF49.10
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UF17Ungdom4x100 m 2Täby IS49.54
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UF17Ungdom4x100 m 3Sävedalens AIK52.25
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UF17Ungdom4x100 m 4Huddinge AIS52.29
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UF17Ungdom4x100 m 5Västerås FK52.77
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UF17Ungdom4x100 m 6Turebergs FK53.22
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UF17Ungdom1000 m stafett 1Hammarby IF2:16.90
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UF17Ungdom1000 m stafett 2Täby IS2:21.86
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UF17Ungdom1000 m stafett 3Turebergs FK2:22.48
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UF17Ungdom1000 m stafett 4Sävedalens AIK2:25.14
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UF17Ungdom1000 m stafett 5Huddinge AIS2:27.36
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UF17Ungdom1000 m stafett 6Västerås FK2:28.11
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UF17Ungdom3x800 m 1Mölndals AIK6:57.24
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UF17Ungdom3x800 m 2Hammarby IF7:03.94
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UF17Ungdom3x800 m 3Hälle IF7:13.28
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UF17Ungdom3x800 m 4Sävedalens AIK7:17.71
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UF17Ungdom3x800 m 5Turebergs FK7:22.76
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UF17Ungdom3x800 m 6Västerås FK7:23.74
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UF15Ungdom4x80 m 1Malmö AI38.77
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UF15Ungdom4x80 m 2Hammarby IF39.47
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UF15Ungdom4x80 m 3Hässelby SK40.00
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UF15Ungdom4x80 m 4Täby IS40.30
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UF15Ungdom4x80 m 5Turebergs FK40.51
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UF15Ungdom4x80 m 6IFK Helsingborg41.20
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UF15Ungdom3x800 m 1Turebergs FK7:27.36
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UF15Ungdom3x800 m 2Täby IS7:29.84
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UF15Ungdom3x800 m 3IF Göta Karlstad7:40.09
SM stafett Södertälje 9-10/9 2023UF15Ungdom3x800 m 4Kongahälla AIK7:52.10
JSM-USM mångkamp Ljungby 26–27/8 2023UP17UngdomTiokamp1Elias KapellHammarby IF7.022
JSM-USM mångkamp Ljungby 26–27/8 2023UP17UngdomTiokamp2Jack ForsbergVästerås FK3.830
JSM-USM mångkamp Ljungby 26–27/8 2023UP16UngdomTiokamp1David BerglundAIK6.331
JSM-USM mångkamp Ljungby 26–27/8 2023UP16UngdomTiokamp2Rasmus ArnellIFK Göteborg6.208
JSM-USM mångkamp Ljungby 26–27/8 2023UP16UngdomTiokamp3Liam Belo Da SilvaIFK Växjö5.983
JSM-USM mångkamp Ljungby 26–27/8 2023UP16UngdomTiokamp4Ivan NilssonF Bålsta IK5.806
JSM-USM mångkamp Ljungby 26–27/8 2023UP16UngdomTiokamp5Kevin NordinIFK Växjö5.783
JSM-USM mångkamp Ljungby 26–27/8 2023UP16UngdomTiokamp6Erik WallnäsAIK5.769
JSM-USM mångkamp Ljungby 26–27/8 2023UP15UngdomÅttakamp1Levi BackTurebergs FK4.948
JSM-USM mångkamp Ljungby 26–27/8 2023UP15UngdomÅttakamp2Benjamin WilkinsonHammarby IF4.626
JSM-USM mångkamp Ljungby 26–27/8 2023UP15UngdomÅttakamp3Nils AmundinSävedalens AIK4.524
JSM-USM mångkamp Ljungby 26–27/8 2023UP15UngdomÅttakamp4Edwin Larripa TaxellHässelby SK4.431
JSM-USM mångkamp Ljungby 26–27/8 2023UP15UngdomÅttakamp5August ThompsonMalmö AI4.144
JSM-USM mångkamp Ljungby 26–27/8 2023UP15UngdomÅttakamp6Fritz TheanderVarbergs GIF4.025
JSM-USM mångkamp Ljungby 26–27/8 2023UF17UngdomSjukamp1Alva BackTurebergs FK4.819
JSM-USM mångkamp Ljungby 26–27/8 2023UF17UngdomSjukamp2Annie GrindangeTurebergs FK3.204
JSM-USM mångkamp Ljungby 26–27/8 2023UF16UngdomSjukamp1Ella JohanssonHammarby IF4.661
JSM-USM mångkamp Ljungby 26–27/8 2023UF16UngdomSjukamp2Elin GiebatIK Orient4.375
JSM-USM mångkamp Ljungby 26–27/8 2023UF16UngdomSjukamp3Linnea JohanssonSävedalens AIK4.040
JSM-USM mångkamp Ljungby 26–27/8 2023UF16UngdomSjukamp4Tova KarlssonHönö IS3.756
JSM-USM mångkamp Ljungby 26–27/8 2023UF16UngdomSjukamp5Agnes KjellgrenIF Göta Karlstad3.214
JSM-USM mångkamp Ljungby 26–27/8 2023UF15UngdomSexkamp1Evelina OlssonIFK Sunne4.216
JSM-USM mångkamp Ljungby 26–27/8 2023UF15UngdomSexkamp2Tove ArwidsonLinköpings GIF4.212
JSM-USM mångkamp Ljungby 26–27/8 2023UF15UngdomSexkamp3Johanna SundénVästerås FK3.752
JSM-USM mångkamp Ljungby 26–27/8 2023UF15UngdomSexkamp4Elin LindbergYstads IF3.501
JSM-USM mångkamp Ljungby 26–27/8 2023UF15UngdomSexkamp5Nora AlmIFK Lund3.462
JSM-USM mångkamp Ljungby 26–27/8 2023UF15UngdomSexkamp6Hannia BörjesonLidköpings IS3.358
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP15Ungdom80 m 1Hugo NowakGefle IF9.04
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP15Ungdom80 m 2Eric Nilsson StruckIstrums SK9.21
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP15Ungdom80 m 3Jordan BenitezTurebergs FK9.36
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP15Ungdom80 m 4Nino KusljicMalmö AI9.38
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP15Ungdom80 m 5William BlomquistTurebergs FK9.51
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP15Ungdom80 m 6Evert ÖstlindTurebergs FK9.55
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP15Ungdom300 m 1Nino KusljicMalmö AI35.27
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP15Ungdom300 m 2Eric Nilsson StruckIstrums SK35.94
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP15Ungdom300 m 3William BlomquistTurebergs FK36.59
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP15Ungdom300 m 4Jordan BenitezTurebergs FK36.70
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP15Ungdom300 m 5Hugo KjellanderMalmö AI36.71
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP15Ungdom300 m 6Carl ErikssonLuleå FIF36.94
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP15Ungdom800 m 1Max PeterssonKA 2 IF1:59.81
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP15Ungdom800 m 2David WallénVästerås FK2:00.65
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP15Ungdom800 m 3Sebastian LörstadIFK Lidingö2:02.76
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP15Ungdom800 m 4Lucas LinderHöörs IS2:05.70
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP15Ungdom800 m 5Filip ÅkärbjärIFK Mora FIK2:06.20
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP15Ungdom800 m 6Vilmer MalmIFK Umeå2:06.39
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP15Ungdom2000 m 1Sebastian LörstadIFK Lidingö5:38.79
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP15Ungdom2000 m 2David WallénVästerås FK5:46.72
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP15Ungdom2000 m 3Jonas AtlassiIFK Lidingö5:50.31
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP15Ungdom2000 m 4Sebastian StaghIFK Lidingö5:52.41
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP15Ungdom2000 m 5Rasmus BerglundHuddinge AIS5:58.63
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP15Ungdom2000 m 6Benjamin JohanssonBohus IF5:59.35
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP15Ungdom1500 m hinder 1David WallénVästerås FK4:27.06
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP15Ungdom1500 m hinder 2Jonas AtlassiIFK Lidingö4:32.17
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP15Ungdom1500 m hinder 3Rasmus BerglundHuddinge AIS4:35.04
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP15Ungdom1500 m hinder 4Lucas BjörfeltIF Göta Karlstad4:41.25
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP15Ungdom1500 m hinder 5Isak SteinerVästerås FK4:41.51
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP15Ungdom1500 m hinder 6William ClasonTäby IS4:52.32
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP15Ungdom80 m häck 1Edwin Larripa TaxellHässelby SK11.23
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP15Ungdom80 m häck 2Philip Antivilo LindsjööHässelby SK11.30
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP15Ungdom80 m häck 3Benjamin WilkinsonHammarby IF11.40
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP15Ungdom80 m häck 4Edvin VåhlinUpsala IF11.44
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP15Ungdom80 m häck 5Nils AmundinSävedalens AIK11.51
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP15Ungdom80 m häck 6Lukas LundhMalmö AI11.60
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP15Ungdom300 m häck 1Nils AmundinSävedalens AIK42.00
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP15Ungdom300 m häck 2Vilgot DidriksonBromma IF42.65
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP15Ungdom300 m häck 3Benjamin WilkinsonHammarby IF42.91
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP15Ungdom300 m häck 4Levi BackTurebergs FK43.00
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP15Ungdom300 m häck 5Erik RosenquistVallentuna FK44.50
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP15Ungdom300 m häck 6Lucas LinderHöörs IS44.87
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP15UngdomHöjd 1Elvin RahmGefle IF1.91
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP15UngdomHöjd 2Emil Svarverud SvenssonTurebergs FK1.89
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP15UngdomHöjd 3Nemanja OpacicHuddinge AIS1.85
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP15UngdomHöjd 4Valter SilverhultVästerås FK1.83
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP15UngdomHöjd =5Robin LövdalKarlskoga FIF1.80
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP15UngdomHöjd =5Edwin Larripa TaxellHässelby SK1.80
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP15UngdomStav 1Levi BackTurebergs FK4.12
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP15UngdomStav 2Theodor HåkanssonHammarby IF4.07
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP15UngdomStav 3Benjamin WilkinsonHammarby IF3.82
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP15UngdomStav 4Emil NestorLinköpings GIF3.72
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP15UngdomStav 5Arvid UhlinFalu IK3.62
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP15UngdomStav 6Alexander GranqvistHuddinge AIS3.62
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP15UngdomLängd 1Eric Nilsson StruckIstrums SK6.48/+0.3
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP15UngdomLängd 2Lukas LundhMalmö AI6.38/0.0
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP15UngdomLängd 3August ThompsonMalmö AI6.28/+0.5
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP15UngdomLängd 4Marvin HallinKatrineholms SK6.25/0.0
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP15UngdomLängd 5Elvin GustafssonKA 2 IF6.15/-0.2
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP15UngdomLängd 6Loke SalbergLinköpings GIF6.09/-1.8
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP15UngdomTresteg 1Elvin RahmGefle IF13.75/0.0
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP15UngdomTresteg 2August ThompsonMalmö AI13.27/+0.3
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP15UngdomTresteg 3Marvin HallinKatrineholms SK13.23/+0.3
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP15UngdomTresteg 4Hugo AnderssonSävedalens AIK13.11/+1.6
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP15UngdomTresteg 5Lukas LundhMalmö AI12.34/0.0
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP15UngdomTresteg 6Elias HögnelidTjalve FIF12.21/0.0
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP15UngdomKula 1Oscar JuhlénUpsala IF16.55
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP15UngdomKula 2Noah BlomqvistÖrgryte IS15.63
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP15UngdomKula 3Arman KosovicSävedalens AIK14.85
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP15UngdomKula 4Ludwig EngdeTurebergs FK14.84
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP15UngdomKula 5William StrömbergTurebergs FK14.23
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP15UngdomKula 6Karl SetthammarVästerås FK13.20
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP15UngdomDiskus 1Oscar JuhlénUpsala IF60.31
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP15UngdomDiskus 2Ricky WahlbergHammarby IF49.82
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP15UngdomDiskus 3Karl SetthammarVästerås FK49.47
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP15UngdomDiskus 4William StrömbergTurebergs FK48.97
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP15UngdomDiskus 5Ludwig EngdeTurebergs FK44.96
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP15UngdomDiskus 6Levi BackTurebergs FK44.74
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP15UngdomSlägga 1Oscar JuhlénUpsala IF60.80
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP15UngdomSlägga 2Emil Kennbäck MilbrinkUpsala IF50.21
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP15UngdomSlägga 3William StrömbergTurebergs FK48.54
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP15UngdomSlägga 4Edvin ManderhjelmIKHP Huskvarna46.09
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP15UngdomSlägga 5Kalle SörqvistBohus IF45.65
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP15UngdomSlägga 6Isak OlssonGlanshammars IF41.40
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP15UngdomSpjut 1Levi BackTurebergs FK57.73
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP15UngdomSpjut 2Edwin Larripa TaxellHässelby SK55.43
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP15UngdomSpjut 3Loke BergströmMalmö AI51.86
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP15UngdomSpjut 4Gustav HöökSäffle FIK51.34
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP15UngdomSpjut 5Bruno GianneschiSävedalens AIK48.50
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UP15UngdomSpjut 6Theo LydénMalmö AI46.70
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF15Ungdom80 m 1Evelina OlssonIFK Sunne9.93
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF15Ungdom80 m 2Ellinor WennolfMalmö AI10.01
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF15Ungdom80 m 3Jamilia BernhardssonKalmar SK10.17
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF15Ungdom80 m 4Olivia PihlHässelby SK10.27
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF15Ungdom80 m 5My LindbergHammarby IF10.33
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF15Ungdom80 m 6Tea WidgrenMalmö AI10.47
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF15Ungdom300 m 1Evelina OlssonIFK Sunne39.20
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF15Ungdom300 m 2Elvira HelgessonÅhus FIK41.31
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF15Ungdom300 m 3Ellinor WennolfMalmö AI41.84
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF15Ungdom300 m 4Clara HergeBromma IF42.86
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF15Ungdom300 m 5Sofie GisaeusHälle IF42.95
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF15Ungdom300 m 6Olivia RazzanoLinköpings GIF43.09
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF15Ungdom800 m 1Tindra Westlund StenbergHabo FIF-042:17.23
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF15Ungdom800 m 2Fanny SzalkaiSpårvägens FK2:17.92
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF15Ungdom800 m 3Astrid WalleniusVästerås FK2:20.34
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF15Ungdom800 m 4Elsa EhrenborgIFK Lund2:26.12
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF15Ungdom800 m 5Leonie AlgurénIK Lerum FI2:26.12
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF15Ungdom800 m 6Arwen PameliusTäby IS2:26.59
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF15Ungdom2000 m 1Fanny SzalkaiSpårvägens FK6:36.05
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF15Ungdom2000 m 2Tindra Westlund StenbergHabo FIF-046:45.29
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF15Ungdom2000 m 3Astrid WalleniusVästerås FK6:46.56
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF15Ungdom2000 m 4Alma WinrothIFK Växjö6:51.18
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF15Ungdom2000 m 5Alice SamuelssonKongahälla AIK6:57.13
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF15Ungdom2000 m 6Hanna VikströmTäby IS6:57.38
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF15Ungdom1500 m hinder 1Fanny SzalkaiSpårvägens FK5:02.62
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF15Ungdom1500 m hinder 2Alice SamuelssonKongahälla AIK5:18.15
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF15Ungdom1500 m hinder 3Hanna VikströmTäby IS5:42.44
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF15Ungdom1500 m hinder 4Maja CarlssonKongahälla AIK5:53.62
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF15Ungdom1500 m hinder 5Leah PalmbladIFK Lidingö5:57.09
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF15Ungdom1500 m hinder 6Ida KlingenerIK Lerum FI6:01.27
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF15Ungdom80 m häck 1Astrid FakeliusBrattås CK11.64
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF15Ungdom80 m häck 2Jamilia BernhardssonKalmar SK11.74
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF15Ungdom80 m häck 3Ella Alvelin MalmMölndals AIK11.94
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF15Ungdom80 m häck 4Evelina OlssonIFK Sunne11.98
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF15Ungdom80 m häck 5Ebba BorglundTäby IS12.12
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF15Ungdom80 m häck 6Johanna SundénVästerås FK12.31
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF15Ungdom300 m häck 1Astrid FakeliusBrattås CK43.10
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF15Ungdom300 m häck 2Ella ÖstblomGefle IF44.01
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF15Ungdom300 m häck 3Vilma Lundqvist OttordahlHönö IS45.61
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF15Ungdom300 m häck 4Nike BlombergHabo FIF-0447.48
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF15Ungdom300 m häck 5Ebba ElmMalmö AI47.54
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF15Ungdom300 m häck 6Wilma Beiming BrotteTäby IS48.26
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF15UngdomHöjd 1Svea VictorénKFUM Örebro1.71
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF15UngdomHöjd 2Elsa EkgrimIF Rigor1.65
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF15UngdomHöjd 3Emilie EkmanTäby IS1.65
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF15UngdomHöjd 4Tove ArwidsonLinköpings GIF1.63
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF15UngdomHöjd 5Maja AnderssonAlunda SK1.61
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF15UngdomHöjd =6Felicia BojangHaparanda SKT1.58
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF15UngdomHöjd =6Zelda EckersÅkersberga SK1.58
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF15UngdomStav 1Emma NehlinTjalve FIF3.31
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF15UngdomStav 2Ebba HolménIFK Göteborg3.19
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF15UngdomStav 3Saga Berg OjedaTurebergs FK3.05
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF15UngdomStav 4Julia PorathSödertälje IF2.87
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF15UngdomStav 5Tuvali ÅhserIF Göta Karlstad2.87
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF15UngdomStav 6Bea BruslingVästerås FK2.87
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF15UngdomLängd 1Evelina OlssonIFK Sunne5.94/0.0
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF15UngdomLängd 2Olivia PihlHässelby SK5.71/0.0
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF15UngdomLängd 3Binta JammehMalmö AI5.51/0.0
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF15UngdomLängd 4Evelin VargaIFK Helsingborg5.49/+1.2
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF15UngdomLängd 5Tyra SparvHammarby IF5.43/-1.1
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF15UngdomLängd 6Ebba BorglundTäby IS5.39/-1.1
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF15UngdomTresteg 1Ella Alvelin MalmMölndals AIK12.24/0.0
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF15UngdomTresteg 2Johanna SundénVästerås FK11.71/0.0
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF15UngdomTresteg 3Blessing EzennayaIFK Göteborg11.30/0.0
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF15UngdomTresteg 4Evelina OlssonIFK Sunne11.06/0.0
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF15UngdomTresteg 5Josefine JohanssonIF Göta Karlstad10.93/+0.6
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF15UngdomTresteg 6Grace SundayBohus IF10.88/0.0
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF15UngdomKula 1Alma OlssonBokenäs IF12.98
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF15UngdomKula 2Tove ArwidsonLinköpings GIF12.77
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF15UngdomKula 3Elin LarssonIF Rigor12.70
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF15UngdomKula 4Klara PeterssonSävedalens AIK12.18
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF15UngdomKula 5Matilda SkoglundUllevi FK11.97
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF15UngdomKula 6Lisen SchreweliusKFUM Kristianstad11.92
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF15UngdomDiskus 1Felicia BjärnlövEksjö Södra IK38.84
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF15UngdomDiskus 2Alma OlssonBokenäs IF36.96
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF15UngdomDiskus 3Klara PeterssonSävedalens AIK36.73
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF15UngdomDiskus 4Midea AllardVästerås FK33.55
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF15UngdomDiskus 5Ida GustafssonIKHP Huskvarna33.51
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF15UngdomDiskus 6Ottilia ThorellEksjö Södra IK31.79
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF15UngdomSlägga 1Midea AllardVästerås FK56.10
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF15UngdomSlägga 2Nathalie Wiman AhlstedtIF Göta Karlstad50.20
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF15UngdomSlägga 3Klara PeterssonSävedalens AIK50.12
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF15UngdomSlägga 4Linnéa AlnerothGefle IF44.94
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF15UngdomSlägga 5Svea Enghag AaskovF Bålsta IK44.82
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF15UngdomSlägga 6Ottilia ThorellEksjö Södra IK43.56
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF15UngdomSpjut 1Stina JunestålIF Kville46.71
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF15UngdomSpjut 2Elin LindbergYstads IF46.15
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF15UngdomSpjut 3Vera Undin CederbergIFK Växjö35.73
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF15UngdomSpjut 4Maja AnderssonAlunda SK33.89
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF15UngdomSpjut 5Elin LundbergIFK Helsingborg33.75
JSM19-USM15 Täby 18–20/8 2023UF15UngdomSpjut 6Midea AllardVästerås FK33.11
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17Ungdom100 m 1Hugo KündigIFK Göteborg10.92
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17Ungdom100 m 2Edvin SidwallDanderyds SK11.02
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17Ungdom100 m 3Filip OlssonBromma IF11.04
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17Ungdom100 m 4Albin EdinIFK Göteborg11.05
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17Ungdom100 m 5Sigge BergentzKFUM Örebro11.10
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17Ungdom100 m 6Emil CimanderMalmö AI11.16
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17Ungdom200 m 1William TrulssonMalmö AI21.71
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17Ungdom200 m 2Edvin SidwallDanderyds SK22.66
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17Ungdom200 m 3Leon Ölmerud KjellmanSundsvalls FI22.79
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17Ungdom200 m 4Emil CimanderMalmö AI22.81
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17Ungdom200 m 5Leo BergmanHälle IF23.01
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17Ungdom200 m 6Saviola Mbugua WaithiraTurebergs FK23.34
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17Ungdom400 m 1Filip HerreHammarby IF49.02
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17Ungdom400 m 2Leon Ölmerud KjellmanSundsvalls FI49.52
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17Ungdom400 m 3Elias KapellHammarby IF49.66
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17Ungdom400 m 4Leo BergmanHälle IF50.87
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17Ungdom400 m 5Neo HallHammarby IF51.24
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17Ungdom400 m 6Karl Aderstedt AlthoffMölndals AIK53.40
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17Ungdom800 m 1August HumeurSpårvägens FK1:56.79
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17Ungdom800 m 2Albin FreiholtzTrollhättan FIK1:57.26
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17Ungdom800 m 3Erik NederheimTäby IS1:58.47
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17Ungdom800 m 4Neo HallHammarby IF1:58.48
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17Ungdom800 m 5Alwin AndréeTrollhättan FIK2:04.71
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17Ungdom800 m 6Alexander HäggHässelby SK2:04.78
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17Ungdom1500 m 1Erik NederheimTäby IS4:09.53
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17Ungdom1500 m 2Alexander HäggHässelby SK4:10.21
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17Ungdom1500 m 3Jakob BergströmTurebergs FK4:10.71
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17Ungdom1500 m 4Jimmy NordAlingsås IF4:15.59
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17Ungdom1500 m 5Alwin AndréeTrollhättan FIK4:15.61
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17Ungdom1500 m 6Sven NordströmMölndals AIK4:16.76
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17Ungdom3000 m 1Markus AnderssonVästerås FK9:10.77
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17Ungdom3000 m 2Albert ZieglerTurebergs FK9:10.77
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17Ungdom3000 m 3Filip JonssonHälle IF9:11.98
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17Ungdom3000 m 4Jimmy NordAlingsås IF9:12.53
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17Ungdom3000 m 5Felix JohnssonUpsala IF9:24.08
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17Ungdom3000 m 6Sven NordströmMölndals AIK9:25.32
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17Ungdom2000 m hinder 1Filip JonssonHälle IF6:07.46
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17Ungdom2000 m hinder 2Felix JohnssonUpsala IF6:22.64
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17Ungdom2000 m hinder 3Lucas AsplundKFUM Örebro6:47.65
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17Ungdom2000 m hinder 4Petter SandbergUpsala IF7:06.08
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17Ungdom110 m häck 1Albin EdinIFK Göteborg14.19
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17Ungdom110 m häck 2Emil KlockarHuddinge AIS14.38
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17Ungdom110 m häck 3Emil Kågström TyboniHanvikens SK14.65
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17Ungdom110 m häck 4Joel HärensjöKalmar SK15.16
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17Ungdom110 m häck 5Linus RosénIFK Helsingborg15.18
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17Ungdom110 m häck 6Aron GullbergHammarby IF15.23
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17Ungdom300 m häck 1Sigge BergentzKFUM Örebro39.14
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17Ungdom300 m häck 2Emil KlockarHuddinge AIS40.23
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17Ungdom300 m häck 3Oliver MostertKA 2 IF41.91
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17Ungdom300 m häck 4Oskar SternerTäby IS42.36
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17Ungdom300 m häck 5Gösta BerglundTranås AIF44.41
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17UngdomHöjd 1Gustav MalmkvistKatrineholms SK1.96
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17UngdomHöjd 2Andrei PopaMariestads AIF1.94
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17UngdomHöjd 3Gustav KällströmTurebergs FK1.94
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17UngdomHöjd 4Albin FreiholtzTrollhättan FIK1.92
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17UngdomHöjd 5Jonathan EdbergTurebergs FK1.90
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17UngdomHöjd 6Adam GreszkiewiczIFK Helsingborg1.84
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17UngdomStav 1Jacob Semb-JosefsonTurebergs FK4.78
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17UngdomStav 2Oliver SandbergHuddinge AIS4.78
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17UngdomStav 3Viggo BergströmIFK Växjö4.43
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17UngdomStav 4Isak BergströmIFK Växjö4.33
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17UngdomStav 5Aron GullbergHammarby IF4.19
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17UngdomStav 6Jack ForsbergVästerås FK4.07
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17UngdomLängd 1Oliver EricssonSpårvägens FK7.10/+1.2
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17UngdomLängd 2Filip OlssonBromma IF7.09/+1.5
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17UngdomLängd 3Elias KapellHammarby IF6.70/+1.4
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17UngdomLängd 4Saviola Mbugua WaithiraTurebergs FK6.56/+1.4
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17UngdomLängd 5Andrei PopaMariestads AIF6.48/+1.6
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17UngdomLängd 6Oscar SetthammarVästerås FK6.32/+1.4
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17UngdomTresteg 1Oliver EricssonSpårvägens FK13.83/0.0
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17UngdomTresteg 2Saviola Mbugua WaithiraTurebergs FK13.65/-1.4
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17UngdomTresteg 3Kim WingrenBromma IF13.33/+0.3
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17UngdomTresteg 4Oliver MostertKA 2 IF12.99/-0.5
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17UngdomTresteg 5Adam GreszkiewiczIFK Helsingborg12.92/0.0
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17UngdomTresteg 6Tom EmfelHammarby IF12.39/-0.5
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17UngdomKula 1Ludvig FredmanIFK Märsta16.85
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17UngdomKula 2Melvin DahlénVästerås FK16.48
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17UngdomKula 3Bo RydstrandRånäs 4H14.87
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17UngdomKula 4Elias KapellHammarby IF14.45
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17UngdomKula 5Angelos PavlidisMalmö AI14.32
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17UngdomKula 6Oscar SetthammarVästerås FK13.30
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17UngdomDiskus 1Ludvig FredmanIFK Märsta51.84
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17UngdomDiskus 2Bo RydstrandRånäs 4H44.30
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17UngdomDiskus 3Akilles TeglbjaergKA 2 IF43.91
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17UngdomDiskus 4Angelos PavlidisMalmö AI42.83
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17UngdomDiskus 5Valdemar WikSävedalens AIK41.10
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17UngdomDiskus 6Aron GullbergHammarby IF40.44
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17UngdomSlägga 1Anton StrömbergLuleå FIF70.20
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17UngdomSlägga 2Ludvig FredmanIFK Märsta63.67
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17UngdomSlägga 3Bo RydstrandRånäs 4H61.26
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17UngdomSlägga 4Oliver SandbergHuddinge AIS59.85
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17UngdomSlägga 5Joel HolgerssonTyft Arena IF47.81
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17UngdomSlägga 6Ossian NyroosSkellefteå AIK45.22
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17UngdomSpjut 1Albin FribergSävedalens AIK63.79
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17UngdomSpjut 2Benjamin BodinSäters IF60.10
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17UngdomSpjut 3Akilles TeglbjaergKA 2 IF54.96
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17UngdomSpjut 4Daniel BirgerssonNyköpings BIS53.60
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17UngdomSpjut 5Oliver SandbergHuddinge AIS53.02
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP17UngdomSpjut 6Zac Jellum LingIFK Helsingborg47.93
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17Ungdom100 m 1Olivia LundbergMölndals AIK11.78
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17Ungdom100 m 2Tilde DahlbergHälle IF12.33
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17Ungdom100 m 3Lovisa UlvenstamÖstersunds GIF12.39
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17Ungdom100 m 4Ida ChrifiTurebergs FK12.45
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17Ungdom100 m 5Ebba HållénEskilstuna FI12.71
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17Ungdom100 m 6Xana BaxterMalmö AI12.72
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17Ungdom200 m 1Ida ChrifiTurebergs FK25.56
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17Ungdom200 m 2Tilde DahlbergHälle IF25.80
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17Ungdom200 m 3Lily BosemarkIFK Lund26.00
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17Ungdom200 m 4Ebba HållénEskilstuna FI26.23
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17Ungdom200 m 5Xana BaxterMalmö AI26.36
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17Ungdom200 m 6Irma JonssonSundsvalls FI26.62
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17Ungdom400 m 1Nelly ElnedHälle IF56.76
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17Ungdom400 m 2Lily BosemarkIFK Lund57.06
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17Ungdom400 m 3Sara BarndikLidköpings IS58.72
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17Ungdom400 m 4Astrid ScottSundsvalls FI61.05
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17Ungdom400 m 5Alva ThunbergIFK Göteborg61.11
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17Ungdom400 m 6Elin FreedKFUM Örebro61.77
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17Ungdom800 m 1Linn AdolfssonHässelby SK2:12.14
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17Ungdom800 m 2Hannah KinaneHässelby SK2:13.10
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17Ungdom800 m 3Nelly ElnedHälle IF2:13.75
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17Ungdom800 m 4Stina TagessonMölndals AIK2:16.34
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17Ungdom800 m 5Wilma EhrnborgMölndals AIK2:20.71
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17Ungdom800 m 6Elsa TagessonMölndals AIK2:24.08
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17Ungdom1500 m 1Linn AdolfssonHässelby SK4:50.95
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17Ungdom1500 m 2Wilma EhrnborgMölndals AIK4:51.84
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17Ungdom1500 m 3Stina TagessonMölndals AIK4:54.62
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17Ungdom1500 m 4Beata WrigstadIFK Lund4:58.29
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17Ungdom1500 m 5Elsa TagessonMölndals AIK5:02.25
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17Ungdom1500 m 6Clara JanssonVästerås FK5:07.78
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17Ungdom3000 m 1Hannah KinaneHässelby SK10:16.68
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17Ungdom3000 m 2Ella LaineIF Göta Karlstad10:29.65
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17Ungdom3000 m 3Olivia GrahnHammarby IF10:49.46
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17Ungdom3000 m 4Lovisa EmanuelssonIFK Göteborg10:55.03
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17Ungdom3000 m 5Tuva SandbergIF Hagen11:17.28
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17Ungdom3000 m 6Wera FalkKFUM Örebro11:19.22
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17Ungdom1500 m hinder 1Ella LaineIF Göta Karlstad5:10.23
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17Ungdom1500 m hinder 2Beata WrigstadIFK Lund5:10.48
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17Ungdom1500 m hinder 3Clara JanssonVästerås FK5:22.38
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17Ungdom1500 m hinder 4Alva ThunbergIFK Göteborg5:38.21
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17Ungdom1500 m hinder 5Cornelia UllstenMölndals AIK5:52.30
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17Ungdom1500 m hinder 6Louice HolgerssonKA 2 IF6:00.61
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17Ungdom100 m häck 1Esther SahlqvistHammarby IF13.77
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17Ungdom100 m häck 2Lovisa UlvenstamÖstersunds GIF14.44
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17Ungdom100 m häck 3Livia Salov KlaessonHässelby SK15.27
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17Ungdom100 m häck 4Eleonora WahlinTäby IS15.41
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17Ungdom100 m häck 5Kajsa Cabanas AnderssonTurebergs FK15.77
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17Ungdom100 m häck 6Olivia HansénIF Udd15.86
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17Ungdom300 m häck 1Clara KnutssonUpsala IF45.50
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17Ungdom300 m häck 2Emilia HermanssonTäby IS46.15
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17Ungdom300 m häck 3Alva BackTurebergs FK46.64
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17Ungdom300 m häck 4Ida KristianssonIF Göta Karlstad47.52
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17Ungdom300 m häck 5Emma JäderbergHanvikens SK48.95
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17Ungdom300 m häck 6Elin FreedKFUM Örebro48.96
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17UngdomHöjd 1Smilla Arkdal RanebroIF Rigor1.72
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17UngdomHöjd 2Anna MöllerSödertälje IF1.68
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17UngdomHöjd 3Wilma AlexanderssonHuddinge AIS1.66
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17UngdomHöjd 4Alva ÅkessonSundsvalls FI1.64
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17UngdomHöjd =5Emelie NyströmLinköpings GIF1.61
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17UngdomHöjd =5Emilia NielsenTurebergs FK1.61
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17UngdomStav 1Leonie MörstamIFK Växjö3.61
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17UngdomStav 2Freja StreniusKA 2 IF3.56
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17UngdomStav 3Alva BackTurebergs FK3.56
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17UngdomStav 4Linnéa LindqvistVästerås FK3.46
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17UngdomStav 5Jenny LundinIF Rigor3.05
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17UngdomStav 6Rut GrufmanTäby IS3.05
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17UngdomLängd 1Ebba Vold JohannessonIFK Sunne5.82/+1.7
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17UngdomLängd 2Lovisa UlvenstamÖstersunds GIF5.51/0.0
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17UngdomLängd 3Annie TorkéllIFK Helsingborg5.45/0.0
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17UngdomLängd 4Elin HjertzellHuddinge AIS5.42/0.0
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17UngdomLängd 5Johanna FernbergVästerås FK5.17/+1.4
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17UngdomLängd 6Kristelle GrahnSpårvägens FK5.15/+0.7
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17UngdomTresteg 1Lovisa UlvenstamÖstersunds GIF12.40/+2.9
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17UngdomTresteg 2Ebba Vold JohannessonIFK Sunne12.19/0.0
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17UngdomTresteg 3Annie TorkéllIFK Helsingborg11.89/+1.4
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17UngdomTresteg 4Irma JonssonSundsvalls FI11.26/+2.2
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17UngdomTresteg 5Angelica VinbergVisby IF Gute10.71/0.0
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17UngdomTresteg 6Nellie TällbergBollnäs FIK10.45/+0.6
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17UngdomKula 1Kajsa Cabanas AnderssonTurebergs FK14.74
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17UngdomKula 2Klara BerntssonBrattås CK14.14
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17UngdomKula 3Ellen ForsellHammarby IF13.52
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17UngdomKula 4Anna AskencrantzIFK Växjö13.22
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17UngdomKula 5Elise AngstenUpsala IF12.82
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17UngdomKula 6Maggie DahllöfHammarby IF12.67
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17UngdomDiskus 1Anna AskencrantzIFK Växjö43.87
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17UngdomDiskus 2Tindra TörnestamSpårvägens FK43.80
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17UngdomDiskus 3Ellen MählerSK Bore36.19
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17UngdomDiskus 4Linnea Fohlén GladhTrollhättan FIK35.15
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17UngdomDiskus 5Elise AngstenUpsala IF34.94
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17UngdomDiskus 6Majken NilssonSimrishamns AIF34.93
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17UngdomSlägga 1Patricia KamgaUpsala IF64.42
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17UngdomSlägga 2Hanna Gabrielli GustafssonRåby-Rekarne FIF61.56
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17UngdomSlägga 3Molly KlingenerIK Lerum FI59.94
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17UngdomSlägga 4Ellen ForsellHammarby IF56.46
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17UngdomSlägga 5Ellen AdolfssonIK Sisu53.98
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17UngdomSlägga 6Ellen MählerSK Bore52.97
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17UngdomSpjut 1Ellen MählerSK Bore48.30
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17UngdomSpjut 2Alva BackTurebergs FK48.23
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17UngdomSpjut 3Maggie DahllöfHammarby IF44.33
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17UngdomSpjut 4Moa PerssonSävedalens AIK30.89
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF17UngdomSpjut 5Sara AnderssonIFK Helsingborg29.13
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16Ungdom100 m 1Ivano BevandaMalmö AI11.05
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16Ungdom100 m 2Bram PerssonIFK Lund11.20
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16Ungdom100 m 3Leo BlombergIF Göta Karlstad11.29
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16Ungdom100 m 4Oskar TennhedRåby-Rekarne FIF11.50
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16Ungdom100 m 5Erik PeterssonFIK Färjestaden11.53
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16Ungdom100 m 6Jonas GällstedtUpsala IF11.56
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16Ungdom200 m 1Ivano BevandaMalmö AI22.29
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16Ungdom200 m 2Bram PerssonIFK Lund22.33
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16Ungdom200 m 3Ivar Fransson LarssonIK Lerum FI23.01
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16Ungdom200 m 4Aron PowellÅhus FIK23.30
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16Ungdom200 m 5Andreas LinderUpsala IF23.39
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16Ungdom400 m 1Vilmer KarlssonHammarby IF50.03
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16Ungdom400 m 2Andreas LinderUpsala IF50.42
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16Ungdom400 m 3Aron PowellÅhus FIK50.49
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16Ungdom400 m 4Ivar Fransson LarssonIK Lerum FI50.61
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16Ungdom400 m 5Thomas FerlettaKarlskoga FIF51.56
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16Ungdom400 m 6Eskil EkströmTrollhättan FIK53.99
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16Ungdom800 m 1Vilmer KarlssonHammarby IF1:57.25
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16Ungdom800 m 2Jacob ÅhmanIF Göta Karlstad1:57.46
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16Ungdom800 m 3Thomas FerlettaKarlskoga FIF1:58.47
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16Ungdom800 m 4Mikel MånssonÅhus FIK1:58.67
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16Ungdom800 m 5Arvid AhlstrandBoo IF2:04.21
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16Ungdom800 m 6Lucas WallIFK Umeå2:04.90
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16Ungdom1500 m 1Petter OsterIS Göta4:07.67
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16Ungdom1500 m 2Noa SteinerUpsala IF4:12.20
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16Ungdom1500 m 3Noah SvedbergSävedalens AIK4:15.61
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16Ungdom1500 m 4Ludvig HöglundUpsala IF4:24.66
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16Ungdom1500 m 5Emil KellgrenUpsala IF4:26.79
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16Ungdom1500 m 6Valter JönrupÖrgryte IS4:27.99
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16Ungdom3000 m 1Wilmer GrahnMölndals AIK8:53.41
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16Ungdom3000 m 2Emil LingIKHP Huskvarna8:54.42
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16Ungdom3000 m 3Noah SvedbergSävedalens AIK8:55.34
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16Ungdom3000 m 4Noa SteinerUpsala IF8:59.34
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16Ungdom3000 m 5Linus WedinKFUM Örebro9:00.11
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16Ungdom3000 m 6Olle HallstenBjörnstorps IF9:42.34
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16Ungdom2000 m hinder 1Noa SteinerUpsala IF6:08.19
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16Ungdom2000 m hinder 2Linus WedinKFUM Örebro6:13.99
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16Ungdom2000 m hinder 3Noah SvedbergSävedalens AIK6:14.31
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16Ungdom2000 m hinder 4Jacob ÅhmanIF Göta Karlstad6:40.74
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16Ungdom2000 m hinder 5Ludvig HöglundUpsala IF6:47.08
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16Ungdom2000 m hinder 6Emil KellgrenUpsala IF6:59.32
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16Ungdom110 m häck 1David BerglundAIK14.93
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16Ungdom110 m häck 2Jacob NorsellTäby IS15.04
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16Ungdom110 m häck 3Simon LindströmTurebergs FK15.13
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16Ungdom110 m häck 4Tim HenrikssonVästerås FK15.27
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16Ungdom110 m häck 5Vidar NilssonYstads IF15.38
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16Ungdom110 m häck 6Rasmus ArnellIFK Göteborg15.63
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16Ungdom300 m häck 1Jakob LennermarkTurebergs FK39.75
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16Ungdom300 m häck 2Rasmus ArnellIFK Göteborg40.03
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16Ungdom300 m häck 3Henrik DeresiewiczSundbybergs IK40.69
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16Ungdom300 m häck 4Malte ZettergrenVarbergs GIF40.75
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16Ungdom300 m häck 5Eskil EkströmTrollhättan FIK41.10
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16Ungdom300 m häck 6Jacob RuneTurebergs FK41.58
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16UngdomHöjd 1Svante SvenssonSävedalens AIK1.92
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16UngdomHöjd 2Liam Belo Da SilvaIFK Växjö1.90
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16UngdomHöjd 3Viktor SahlinYstads IF1.88
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16UngdomHöjd 4Samuel WiklundVästerås FK1.88
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16UngdomHöjd 5Albin WestlundKils AIK1.85
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16UngdomHöjd 6Hilding JerrhagYstads IF1.85
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16UngdomStav 1Axel RogöIFK Göteborg4.65
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16UngdomStav 2Ove HagströmÖrgryte IS4.43
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16UngdomStav 3David BerglundAIK4.28
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16UngdomStav 4Gustav KarlénVästerås FK4.14
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16UngdomStav 5Elias AnderssonFinspångs AIK4.14
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16UngdomStav 6Samuel WiklundVästerås FK4.14
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16UngdomLängd 1Edvin PerssonHögby IF7.05/+1.5
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16UngdomLängd 2Rasmus ArnellIFK Göteborg6.55/+2.1
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16UngdomLängd 3Sebastian KjellbergIF Rigor6.55/+1.7
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16UngdomLängd 4David BerglundAIK6.53/+0.1
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16UngdomLängd 5Simon LindströmTurebergs FK6.47/+1.9
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16UngdomLängd 6Vilmer VikKA 2 IF6.32/+2.0
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16UngdomTresteg 1Edvin PerssonHögby IF13.96/+2.5
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16UngdomTresteg 2Alfred DanerudSävedalens AIK13.54/+2.5
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16UngdomTresteg 3Anton RoslundHammarby IF13.44/+2.7
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16UngdomTresteg 4Tim HenrikssonVästerås FK13.34/+3.4
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16UngdomTresteg 5Kevin NordinIFK Växjö12.90/+4.6
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16UngdomTresteg 6Malte SvenssonSävedalens AIK12.86/+3.6
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16UngdomKula 1Ludvig EllgrenTurebergs FK16.50
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16UngdomKula 2Lowe WängelinUpsala IF16.43
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16UngdomKula 3Otto EjderstedtFIK Färjestaden14.88
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16UngdomKula 4Otto EsbergFIK Färjestaden14.74
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16UngdomKula 5Elias AnderssonWärnamo SK14.48
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16UngdomKula 6Liam Belo Da SilvaIFK Växjö13.67
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16UngdomDiskus 1Ludvig EllgrenTurebergs FK50.00
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16UngdomDiskus 2Liam Belo Da SilvaIFK Växjö43.22
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16UngdomDiskus 3Otto EsbergFIK Färjestaden42.95
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16UngdomDiskus 4Christoffer BélecHammarby IF42.31
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16UngdomDiskus 5Lowe WängelinUpsala IF41.15
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16UngdomDiskus 6Eric HanssonMalmö AI38.98
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16UngdomSlägga 1Lowe WängelinUpsala IF62.02
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16UngdomSlägga 2Ludvig EllgrenTurebergs FK61.81
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16UngdomSlägga 3Milton WiklundGefle IF54.85
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16UngdomSlägga 4Christoffer BélecHammarby IF48.47
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16UngdomSlägga 5Kevin NordinIFK Växjö44.99
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16UngdomSlägga 6Ove HagströmÖrgryte IS41.21
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16UngdomSpjut 1Wilson SjöströmKA 2 IF53.66
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16UngdomSpjut 2Caspian SanderbergIKHP Huskvarna53.02
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16UngdomSpjut 3Hannes JohanssonHammarby IF52.87
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16UngdomSpjut 4Alexander VedinTrollhättan FIK52.86
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16UngdomSpjut 5Johannes ForsbladUpsala IF51.40
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UP16UngdomSpjut 6Ivan NilssonF Bålsta IK48.99
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16Ungdom100 m 1Filippa EngströmVästerås FK12.20
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16Ungdom100 m 2Stella LundströmÖstersunds GIF12.33
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16Ungdom100 m 3Hanna AmundinUllevi FK12.48
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16Ungdom100 m 4Moa WirstedtMalmö AI12.87
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16Ungdom100 m 5Milene RosbergMalmö AI13.00
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16Ungdom100 m 6Emmie WedinTurebergs FK13.03
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16Ungdom200 m 1Stella LundströmÖstersunds GIF25.12
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16Ungdom200 m 2Filippa EngströmVästerås FK25.24
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16Ungdom200 m 3Hanna AmundinUllevi FK25.26
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16Ungdom200 m 4Matilda BorgHammarby IF25.55
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16Ungdom200 m 5Amanda TranIK Ymer25.68
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16Ungdom200 m 6Ebba AlbertMalmö AI26.71
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16Ungdom400 m 1Matilda BorgHammarby IF56.09
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16Ungdom400 m 2Lilly LoggnerKA 2 IF58.41
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16Ungdom400 m 3Elsa ClaessonMölndals AIK59.16
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16Ungdom400 m 4Nathalie RantzerHögby IF60.49
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16Ungdom400 m 5Ottilia AlvarssonTäby IS61.55
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16Ungdom400 m 6Amanda CederbergTäby IS61.58
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16Ungdom800 m 1Carmen CernjulSpårvägens FK2:12.05
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16Ungdom800 m 2Matilda BorgHammarby IF2:14.25
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16Ungdom800 m 3Ebba-Stina BjuveIFK Göteborg2:16.08
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16Ungdom800 m 4Ottilia AlvarssonTäby IS2:24.35
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16Ungdom800 m 5Agnes KnauerHälle IF2:25.28
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16Ungdom800 m 6Anastasia RozhkovaTullinge FI2:25.88
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16Ungdom1500 m 1Majken Söderlund LarssonHälle IF4:48.11
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16Ungdom1500 m 2Carmen CernjulSpårvägens FK4:50.13
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16Ungdom1500 m 3Freja BjerströmBjörnstorps IF4:54.57
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16Ungdom1500 m 4Elsa SvantessonMölndals AIK4:56.78
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16Ungdom1500 m 5Ebba-Stina BjuveIFK Göteborg4:57.36
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16Ungdom1500 m 6Ester StrandHälle IF4:59.90
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16Ungdom3000 m 1Majken Söderlund LarssonHälle IF9:58.46
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16Ungdom3000 m 2Freja BjerströmBjörnstorps IF10:02.06
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16Ungdom3000 m 3Ella PetterssonSävedalens AIK10:06.64
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16Ungdom3000 m 4Elsa SvantessonMölndals AIK10:07.93
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16Ungdom3000 m 5Ester StrandHälle IF10:33.36
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16Ungdom3000 m 6Venla EngströmTurebergs FK11:12.98
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16Ungdom1500 m hinder 1Majken Söderlund LarssonHälle IF4:52.12
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16Ungdom1500 m hinder 2Ella PetterssonSävedalens AIK5:07.30
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16Ungdom1500 m hinder 3Venla EngströmTurebergs FK5:26.83
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16Ungdom1500 m hinder 4Vilma AtthageÄngelholms IF5:38.17
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16Ungdom1500 m hinder 5Natalie PerssonMariestads AIF5:44.32
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16Ungdom1500 m hinder 6Elsa DehreSävedalens AIK5:59.13
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16Ungdom100 m häck 1Lisa ErkfeldtIFK Göteborg14.23
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16Ungdom100 m häck 2Maya LiljaIFK Helsingborg14.54
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16Ungdom100 m häck 3Emilia BlomdahlLidköpings IS14.94
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16Ungdom100 m häck 4Linnea JohanssonSävedalens AIK15.52
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16Ungdom100 m häck 5Tuva GrimhedenHögby IF15.65
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16Ungdom100 m häck 6Elin GiebatIK Orient15.73
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16Ungdom300 m häck 1Ella JohanssonHammarby IF45.51
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16Ungdom300 m häck 2Lilly LoggnerKA 2 IF45.52
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16Ungdom300 m häck 3Ellen FalkerbyTjalve FIF46.42
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16Ungdom300 m häck 4Tuva FrihÅsbro GoIF46.96
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16Ungdom300 m häck 5Linnea JohanssonSävedalens AIK47.12
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16Ungdom300 m häck 6Tova KarlssonHönö IS47.43
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16UngdomHöjd =1Isolde VäinöläVästerås FK1.65
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16UngdomHöjd =1Wilma HerranenMälarhöjdens IK1.65
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16UngdomHöjd 3Tea NorelandSödertälje IF1.62
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16UngdomHöjd 4Ida BorglundTäby IS1.59
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16UngdomHöjd 5Isa LindbergYstads IF1.59
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16UngdomHöjd 6Elin GiebatIK Orient1.56
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16UngdomStav 1Beate PottTurebergs FK3.77
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16UngdomStav 2Alice BredströmBrattås CK3.57
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16UngdomStav 3Bella GiselMalmö AI3.17
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16UngdomStav 4Frida SörqvistHuddinge AIS2.96
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16UngdomStav 5Ebba PerssonSödertälje IF2.72
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16UngdomStav 6Ebba BränholmSävedalens AIK2.60
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16UngdomLängd 1Emilia BlomdahlLidköpings IS5.79/0.0
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16UngdomLängd 2Maya LiljaIFK Helsingborg5.59/0.0
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16UngdomLängd 3Wilda RuneborgRåby-Rekarne FIF5.58/0.0
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16UngdomLängd 4Elin AnderssonBrattås CK5.57/+0.8
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16UngdomLängd 5Julia FalkIFK Växjö5.48/0.0
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16UngdomLängd 6Emmie WedinTurebergs FK5.25/+0.3
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16UngdomTresteg 1Stella LundströmÖstersunds GIF12.29/+1.9
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16UngdomTresteg 2Emmie WedinTurebergs FK11.71/+2.6
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16UngdomTresteg 3Bella GiselMalmö AI11.48/0.0
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16UngdomTresteg 4Linnea JohanssonSävedalens AIK11.25/+2.3
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16UngdomTresteg 5Thea Arkdal RanebroIF Rigor11.19/+2.3
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16UngdomTresteg 6Alice HelgeTäby IS11.06/+1.8
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16UngdomKula 1Amilia JergmarBoo IF14.42
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16UngdomKula 2Elin RunemarTurebergs FK13.94
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16UngdomKula 3Amanda StroppGefle IF12.77
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16UngdomKula 4Lia HagströmSäters IF12.66
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16UngdomKula 5Alva JohanssonIF Kville12.60
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16UngdomKula 6Ida EdlingBollnäs FIK12.07
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16UngdomDiskus 1Alma JolbäckLidköpings IS40.83
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16UngdomDiskus 2Emma AnderssonIF Hagen37.52
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16UngdomDiskus 3Julia KarlssonKFUM Örebro36.09
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16UngdomDiskus 4Beatrice LindbergHellas FK35.18
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16UngdomDiskus 5Emelie LindqvistVästerås FK33.56
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16UngdomDiskus 6Bella SkogsbergLinköpings GIF33.43
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16UngdomSlägga 1Anna BerginHammarby IF56.47
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16UngdomSlägga 2Emma AnderssonIF Hagen54.65
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16UngdomSlägga 3Molly ÅkerblomVästerås FK51.43
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16UngdomSlägga 4Beatrice LindbergHellas FK49.68
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16UngdomSlägga 5Hedda MossbergGefle IF48.27
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16UngdomSlägga 6Elin RunemarTurebergs FK47.99
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16UngdomSpjut 1Wilda RuneborgRåby-Rekarne FIF46.91
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16UngdomSpjut 2Isa LindbergYstads IF42.84
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16UngdomSpjut 3Ella JohanssonHammarby IF42.34
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16UngdomSpjut 4Felicia MårtenssonYstads IF41.11
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16UngdomSpjut 5Julia FalkIFK Växjö39.99
JSM22-USM16-17 Helsingborg 11-13/8 2023UF16UngdomSpjut 6Tilde NorrbrandTurebergs FK37.62
Lag-USM Karlskrona 27/5 2023UP17UngdomLag1Hammarby IF185.5
Lag-USM Karlskrona 27/5 2023UP17UngdomLag2Turebergs FK185
Lag-USM Karlskrona 27/5 2023UP17UngdomLag3IFK Göteborg148
Lag-USM Karlskrona 27/5 2023UP17UngdomLag4Gefle IF145
Lag-USM Karlskrona 27/5 2023UP17UngdomLag5KA 2 IF140.5
Lag-USM Karlskrona 27/5 2023UP17UngdomLag6Malmö AI126.5
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP16Ungdom60 m 1Jonas GällstedtUpsala IF7.28
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP16Ungdom60 m 2Leo BlombergIF Göta Karlstad7.28
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP16Ungdom60 m 3Joel NorinMalmö AI7.30
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP16Ungdom60 m 4Erik PeterssonFIK Färjestaden7.31
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP16Ungdom60 m 5Bram PerssonIFK Lund7.33
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP16Ungdom60 m 6David BlixtMölndals AIK7.33
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP16Ungdom400 m 1Vilmer KarlssonHammarby IF50.51
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP16Ungdom400 m 2Andreas LinderUpsala IF51.05
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP16Ungdom400 m 3Ivar Fransson LarssonIK Lerum FI51.27
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP16Ungdom400 m 4Jacob ÅhmanIF Göta Karlstad54.23
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP16Ungdom1500 m 1Noa SteinerUpsala IF4:10.81
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP16Ungdom1500 m 2Jacob ÅhmanIF Göta Karlstad4:11.51
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP16Ungdom1500 m 3Vilhelm Lood FalgénTurebergs FK4:14.38
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP16Ungdom1500 m 4Noah SvedbergSävedalens AIK4:14.40
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP16Ungdom1500 m 5Elias EliassonMölndals AIK4:17.59
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP16Ungdom1500 m 6Ludvig HöglundUpsala IF4:27.53
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP16Ungdom60 m häck 1Axel RogöIFK Göteborg8.07
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP16Ungdom60 m häck 2David BlixtMölndals AIK8.24
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP16Ungdom60 m häck 3Simon LindströmTurebergs FK8.32
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP16Ungdom60 m häck 4David BerglundAIK8.41
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP16Ungdom60 m häck 5Jacob NorsellTäby IS8.42
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP16Ungdom60 m häck 6Daniel OtterdahlÖrgryte IS8.53
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP16UngdomHöjd 1Elliot SmedstadKFUM Örebro1.90
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP16UngdomHöjd 2Svante SvenssonSävedalens AIK1.88
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP16UngdomHöjd 3Albin WestlundKils AIK1.84
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP16UngdomHöjd 4Hilding JerrhagYstads IF1.84
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP16UngdomHöjd =5Viktor SahlinYstads IF1.82
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP16UngdomHöjd =5Emil SöderbergTäby IS1.82
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP16UngdomStav 1Ove HagströmÖrgryte IS4.25
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP16UngdomStav 2Quincy HackettHammarby IF4.25
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP16UngdomStav 3Samuel WiklundVästerås FK4.09
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP16UngdomStav 4David BerglundAIK4.09
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP16UngdomStav 5Simon LindströmTurebergs FK3.98
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP16UngdomStav 6Liam Belo Da SilvaIFK Växjö3.76
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP16UngdomLängd 1Edvin PerssonHögby IF6.77
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP16UngdomLängd 2Vilmer VikKA 2 IF6.43
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP16UngdomLängd 3David BerglundAIK6.41
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP16UngdomLängd 4Elliot SmedstadKFUM Örebro6.34
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP16UngdomLängd 5Rasmus ArnellIFK Göteborg6.26
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP16UngdomLängd 6Erik PeterssonFIK Färjestaden6.18
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP16UngdomTresteg 1Edvin PerssonHögby IF13.56
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP16UngdomTresteg 2Alfred DanerudSävedalens AIK12.84
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP16UngdomTresteg 3Tim HenrikssonVästerås FK12.80
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP16UngdomTresteg 4Sam RondungÖstersunds GIF12.68
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP16UngdomTresteg 5Samuel WiklundVästerås FK12.66
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP16UngdomTresteg 6Jonas GällstedtUpsala IF12.45
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP16UngdomKula 1Ludvig EllgrenTurebergs FK16.66
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP16UngdomKula 2Otto EjderstedtFIK Färjestaden15.74
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP16UngdomKula 3Lowe WängelinUpsala IF15.19
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP16UngdomKula 4Elias AnderssonWärnamo SK14.14
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP16UngdomKula 5Otto EsbergFIK Färjestaden13.49
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP16UngdomKula 6Irving LindHässelby SK13.27
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP16UngdomVikt 1Ludvig EllgrenTurebergs FK18.78
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP16UngdomVikt 2Gustav FabrettoVästerås FK17.27
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP16UngdomVikt 3Lowe WängelinUpsala IF17.17
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP16UngdomVikt 4Milton WiklundGefle IF15.99
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP16UngdomVikt 5Elias AnderssonWärnamo SK15.34
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP16UngdomVikt 6Christoffer BélecHammarby IF15.04
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP15Ungdom60 m 1Eric Nilsson StruckIstrums SK7.14
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP15Ungdom60 m 2Hugo NowakGefle IF7.21
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP15Ungdom60 m 3Eskil FernströmMölndals AIK7.39
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP15Ungdom60 m 4Jordan BenitezTurebergs FK7.43
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP15Ungdom60 m 5Nino KusljicMalmö AI7.54
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP15Ungdom60 m 6Evert ÖstlindTurebergs FK7.58
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP15Ungdom200 m 1Eric Nilsson StruckIstrums SK22.79
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP15Ungdom200 m 2Nino KusljicMalmö AI22.90
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP15Ungdom200 m 3Eskil FernströmMölndals AIK23.15
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP15Ungdom200 m 4Hugo NowakGefle IF23.17
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP15Ungdom1000 m 1Max PeterssonKA 2 IF2:40.52
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP15Ungdom1000 m 2David WallénVästerås FK2:40.95
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP15Ungdom1000 m 3Lucas BjörfeltIF Göta Karlstad2:44.14
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP15Ungdom1000 m 4Vincent AlmqvistTrollhättan FIK2:45.37
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP15Ungdom1000 m 5Vilgot DidriksonBromma IF2:45.79
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP15Ungdom1000 m 6Rasmus BerglundHuddinge AIS2:47.72
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP15Ungdom60 m häck 1Theodor RogöHabo FIF-048.57
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP15Ungdom60 m häck 2Philip Antivilo LindsjööHässelby SK8.72
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP15Ungdom60 m häck 3Uno StålKA 2 IF8.78
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP15Ungdom60 m häck 4Edvin VåhlinUpsala IF8.80
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP15Ungdom60 m häck 5Elias KarénUpsala IF8.83
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP15Ungdom60 m häck 6August ThompsonMalmö AI8.91
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP15UngdomHöjd 1Elvin RahmGefle IF1.87
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP15UngdomHöjd 2Nemanja OpacicHuddinge AIS1.78
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP15UngdomHöjd 3Edwin Larripa TaxellHässelby SK1.78
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP15UngdomHöjd 4Erik RosenquistVallentuna FK1.75
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP15UngdomHöjd 5Oskar ThewsBromma IF1.70
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP15UngdomHöjd 6Valter SilverhultVästerås FK1.70
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP15UngdomStav 1Levi BackTurebergs FK3.68
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP15UngdomStav 2Theodor HåkanssonHammarby IF3.58
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP15UngdomStav 3Emil NestorLinköpings GIF3.53
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP15UngdomStav 4Benjamin WilkinsonHammarby IF3.53
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP15UngdomStav 5Alexander GranqvistHuddinge AIS3.45
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP15UngdomStav 6Elias KarlssonIFK Växjö3.26
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP15UngdomLängd 1Eskil FernströmMölndals AIK6.70
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP15UngdomLängd 2Theodor RogöHabo FIF-046.40
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP15UngdomLängd 3Uno StålKA 2 IF6.40
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP15UngdomLängd 4Loke SalbergLinköpings GIF6.25
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP15UngdomLängd 5Felix OkendeUpsala IF5.88
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP15UngdomLängd 6August StiernaNyköpings BIS5.85
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP15UngdomTresteg 1Elvin RahmGefle IF13.74
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP15UngdomTresteg 2Uno StålKA 2 IF13.12
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP15UngdomTresteg 3Theodor RogöHabo FIF-0413.09
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP15UngdomTresteg 4Vilgot DidriksonBromma IF12.59
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP15UngdomTresteg 5Elias HögnelidTjalve FIF12.12
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP15UngdomTresteg 6Marvin HallinKatrineholms SK12.04
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP15UngdomKula 1Oscar JuhlénUpsala IF16.49
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP15UngdomKula 2Ludwig EngdeTurebergs FK14.88
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP15UngdomKula 3William StrömbergTurebergs FK14.03
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP15UngdomKula 4Theodor RogöHabo FIF-0413.79
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP15UngdomKula 5Karl SetthammarVästerås FK12.88
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP15UngdomKula 6Teo LydénMalmö AI12.35
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP15UngdomVikt 1Oscar JuhlénUpsala IF19.32
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP15UngdomVikt 2Emil Kennbäck MilbrinkUpsala IF14.02
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP15UngdomVikt 3Edvin ManderhjelmIKHP Huskvarna13.39
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP15UngdomVikt 4Isak OlssonGlanshammars IF13.22
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP15UngdomVikt 5William StrömbergTurebergs FK13.18
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IP15UngdomVikt 6Albin WolgastHammarby IF12.86
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF16Ungdom60 m 1Filippa EngströmVästerås FK7.73
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF16Ungdom60 m 2Hanna AmundinUllevi FK7.81
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF16Ungdom60 m 3Stella LundströmÖstersunds GIF7.87
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF16Ungdom60 m 4Amanda TranIK Ymer7.99
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF16Ungdom60 m 5Milene RosbergMalmö AI8.03
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF16Ungdom60 m 6Moa WirstedtMalmö AI8.06
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF16Ungdom400 m 1Matilda BorgHammarby IF56.61
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF16Ungdom400 m 2Lilly LoggnerKA 2 IF58.28
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF16Ungdom400 m 3Elsa ClaessonMölndals AIK59.42
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF16Ungdom400 m 4Nathalie RantzerHögby IF59.59
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF16Ungdom1500 m 1Majken Söderlund LarssonHälle IF4:32.62
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF16Ungdom1500 m 2Freja BjerströmBjörnstorps IF4:40.11
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF16Ungdom1500 m 3Elsa SvantessonMölndals AIK4:48.12
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF16Ungdom1500 m 4Ella PetterssonSävedalens AIK4:49.67
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF16Ungdom1500 m 5Ebba-Stina BjuveIFK Göteborg4:59.03
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF16Ungdom1500 m 6Agnes KnauerHälle IF5:05.74
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF16Ungdom60 m häck 1Maya LiljaIFK Helsingborg8.98
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF16Ungdom60 m häck 2Julia FalkIFK Växjö9.01
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF16Ungdom60 m häck 3Anna HillmanGefle IF9.10
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF16Ungdom60 m häck 4Emmie WedinTurebergs FK9.12
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF16Ungdom60 m häck 5Ida HättestrandGefle IF9.16
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF16Ungdom60 m häck 6Alice HelgeTäby IS9.39
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF16UngdomHöjd 1Isolde VäinöläVästerås FK1.67
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF16UngdomHöjd 2Wilma HerranenMälarhöjdens IK1.65
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF16UngdomHöjd 3Tea NorelandSödertälje IF1.63
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF16UngdomHöjd 4Alice BredströmBrattås CK1.63
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF16UngdomHöjd =5Julia SwerinIK Lerum FI1.57
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF16UngdomHöjd =5Tinne JacobssonLinköpings GIF1.57
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF16UngdomStav 1Beate PottTurebergs FK3.75
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF16UngdomStav 2Alice BredströmBrattås CK3.57
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF16UngdomStav 3Bella GiselMalmö AI3.33
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF16UngdomStav 4Ella JohanssonHammarby IF3.06
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF16UngdomStav 5Ebba PerssonSödertälje IF2.96
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF16UngdomStav 6Ebba BränholmSävedalens AIK2.81
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF16UngdomLängd 1Wilda RuneborgRåby-Rekarne FIF5.60
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF16UngdomLängd 2Emilia BlomdahlLidköpings IS5.57
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF16UngdomLängd 3Maya LiljaIFK Helsingborg5.56
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF16UngdomLängd 4Emmie WedinTurebergs FK5.55
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF16UngdomLängd 5Elin AnderssonBrattås CK5.45
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF16UngdomLängd 6Anna HillmanGefle IF5.38
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF16UngdomTresteg 1Stella LundströmÖstersunds GIF11.99
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF16UngdomTresteg 2Elin AnderssonBrattås CK11.54
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF16UngdomTresteg 3Emmie WedinTurebergs FK11.52
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF16UngdomTresteg 4Anna HillmanGefle IF11.35
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF16UngdomTresteg 5Alice HelgeTäby IS11.26
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF16UngdomTresteg 6Bella GiselMalmö AI11.22
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF16UngdomKula 1Amilia JergmarBoo IF14.11
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF16UngdomKula 2Elin RunemarTurebergs FK13.54
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF16UngdomKula 3Lia HagströmSäters IF12.94
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF16UngdomKula 4Ida EdlingBollnäs FIK12.43
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF16UngdomKula 5Amanda StroppGefle IF12.31
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF16UngdomKula 6Ida KlingbergFalu IK12.03
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF16UngdomVikt 1Elin RunemarTurebergs FK16.58
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF16UngdomVikt 2Beatrice LindbergHellas FK15.96
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF16UngdomVikt 3Ida EdlingBollnäs FIK15.64
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF16UngdomVikt 4Anna BerginHammarby IF15.64
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF16UngdomVikt 5Ida KlingbergFalu IK14.67
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF16UngdomVikt 6Molly ÅkerblomVästerås FK14.31
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF15Ungdom60 m 1Evelina OlssonIFK Sunne7.81
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF15Ungdom60 m 2Tea WidgrenMalmö AI7.93
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF15Ungdom60 m 3Olivia PihlHässelby SK7.97
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF15Ungdom60 m 4Ellinor WennolfMalmö AI8.10
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF15Ungdom60 m 5Elvira SohlbergFIK Färjestaden8.14
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF15Ungdom60 m 6My LindbergHammarby IF8.18
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF15Ungdom200 m 1Evelina OlssonIFK Sunne25.21
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF15Ungdom200 m 2Jamilia BernhardssonKalmar SK25.52
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF15Ungdom200 m 3Tea WidgrenMalmö AI26.32
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF15Ungdom200 m 4My LindbergHammarby IF27.42
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF15Ungdom1000 m 1Tindra Westlund StenbergHabo FIF-043:00.63
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF15Ungdom1000 m 2Fanny SzalkaiSpårvägens FK3:02.78
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF15Ungdom1000 m 3Astrid WalleniusVästerås FK3:04.75
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF15Ungdom1000 m 4Alice SamuelssonKongahälla AIK3:07.65
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF15Ungdom1000 m 5Emmy EllbringLjungby FIK3:12.08
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF15Ungdom1000 m 6Alma WinrothIFK Växjö3:12.89
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF15Ungdom60 m häck 1Ella Alvelin MalmMölndals AIK8.96
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF15Ungdom60 m häck 2Olivia PihlHässelby SK8.98
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF15Ungdom60 m häck 3Ebba BorglundTäby IS9.03
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF15Ungdom60 m häck 4Jamilia BernhardssonKalmar SK9.04
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF15Ungdom60 m häck 5Evelina OlssonIFK Sunne9.13
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF15Ungdom60 m häck 6Binta JammehMalmö AI9.18
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF15UngdomHöjd 1Svea VictorénKFUM Örebro1.67
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF15UngdomHöjd 2Zelda EckersÅkersberga SK1.65
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF15UngdomHöjd 3Elsa EkgrimIF Rigor1.63
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF15UngdomHöjd 4Maja AnderssonAlunda SK1.61
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF15UngdomHöjd =5Felicia BojangHaparanda SKT1.57
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF15UngdomHöjd =5Ebba ElmMalmö AI1.57
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF15UngdomStav 1Emma NehlinTjalve FIF3.32
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF15UngdomStav 2Ebba HolménIFK Göteborg3.22
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF15UngdomStav 3Saga Berg OjedaTurebergs FK3.04
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF15UngdomStav 4Bea BruslingVästerås FK2.96
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF15UngdomStav 5Maja AnderssonAlunda SK2.96
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF15UngdomStav 6Tuvali ÅhserIF Göta Karlstad2.85
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF15UngdomLängd 1Olivia PihlHässelby SK5.56
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF15UngdomLängd 2Evelina OlssonIFK Sunne5.53
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF15UngdomLängd 3Binta JammehMalmö AI5.49
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF15UngdomLängd 4Tyra SparvHammarby IF5.48
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF15UngdomLängd 5Ella Alvelin MalmMölndals AIK5.48
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF15UngdomLängd 6Ebba BorglundTäby IS5.41
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF15UngdomTresteg 1Johanna SundénVästerås FK11.84
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF15UngdomTresteg 2Ella Alvelin MalmMölndals AIK11.50
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF15UngdomTresteg 3Evelina OlssonIFK Sunne11.40
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF15UngdomTresteg 4Blessing EzennayaIFK Göteborg11.26
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF15UngdomTresteg 5Tyra SparvHammarby IF10.92
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF15UngdomTresteg 6Josefine JohanssonIF Göta Karlstad10.69
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF15UngdomKula 1Klara PeterssonSävedalens AIK13.02
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF15UngdomKula 2Alma OlssonBokenäs IF12.71
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF15UngdomKula 3Elin LarssonIF Rigor12.46
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF15UngdomKula 4Tove ArwidsonLinköpings GIF11.98
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF15UngdomKula 5Ebba BorglundTäby IS11.43
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF15UngdomKula 6Matilda LindénIF Göta Karlstad11.09
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF15UngdomVikt 1Klara PeterssonSävedalens AIK16.97
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF15UngdomVikt 2Midea AllardVästerås FK16.41
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF15UngdomVikt 3Nathalie Wiman AhlstedtIF Göta Karlstad15.12
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF15UngdomVikt 4Thea Salomonsson LindHanvikens SK13.76
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF15UngdomVikt 5Svea Enghag AaskovF Bålsta IK13.18
IUSM15-16 Västerås 4-5/3 2023IF15UngdomVikt 6Wilma LöfUpsala IF12.71
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP17Ungdom60 m 1Hugo KündigIFK Göteborg6.85
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP17Ungdom60 m 2Elias KapellHammarby IF7.02
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP17Ungdom60 m 3Edvin SidwallDanderyds SK7.06
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP17Ungdom60 m 4Emil CimanderMalmö AI7.14
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP17Ungdom60 m 5Albin EdinIFK Göteborg7.16
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP17Ungdom60 m 6Andrei PopaMariestads AIF7.27
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP17Ungdom400 m 1Leon Ölmerud KjellmanSundsvalls FI49.40
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP17Ungdom400 m 2Leo BergmanHälle IF49.54
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP17Ungdom400 m 3Filip HerreHammarby IF50.02
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP17Ungdom400 m 4Elliot JannertTjalve FIF51.33
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP17Ungdom400 m 5Albin FreiholtzTrollhättan FIK52.90
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP17Ungdom1500 m 1Albert ZieglerTurebergs FK4:12.24
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP17Ungdom1500 m 2Felix JohnssonUpsala IF4:12.61
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP17Ungdom1500 m 3August HumeurSpårvägens FK4:13.02
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP17Ungdom1500 m 4Lowe Fuxe BarkwallTurebergs FK4:13.34
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP17Ungdom1500 m 5Alexander HäggHässelby SK4:13.94
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP17Ungdom1500 m 6Jimmy NordAlingsås IF4:14.72
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP17Ungdom60 m häck 1Hugo KündigIFK Göteborg7.87
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP17Ungdom60 m häck 2Albin EdinIFK Göteborg7.97
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP17Ungdom60 m häck 3Elias KapellHammarby IF7.99
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP17Ungdom60 m häck 4Emil Kågström TyboniHanvikens SK8.22
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP17Ungdom60 m häck 5Emil KlockarHuddinge AIS8.25
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP17Ungdom60 m häck 6Linus RosénIFK Helsingborg8.42
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP17UngdomHöjd 1Gustav MalmkvistKatrineholms SK1.90
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP17UngdomHöjd 2Gustav KällströmTurebergs FK1.90
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP17UngdomHöjd 3Jonathan EdbergTurebergs FK1.88
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP17UngdomHöjd =4Zac Jellum LingIFK Helsingborg1.85
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP17UngdomHöjd =4Simon JohannessonIFK Lidingö1.85
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP17UngdomHöjd 6Albin FreiholtzTrollhättan FIK1.82
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP17UngdomStav 1Isak BergströmIFK Växjö4.74
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP17UngdomStav 2Viggo BergströmIFK Växjö4.64
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP17UngdomStav 3Oliver SandbergHuddinge AIS4.37
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP17UngdomStav 4Carl BergmarkHammarby IF4.26
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP17UngdomStav 5Akilles TeglbjaergKA 2 IF4.11
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP17UngdomStav 6Hugo EngkvistUpsala IF4.11
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP17UngdomLängd 1Elias KapellHammarby IF7.13
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP17UngdomLängd 2Akilles TeglbjaergKA 2 IF7.09
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP17UngdomLängd 3Oliver EricssonSpårvägens FK7.05
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP17UngdomLängd 4Edvin SidwallDanderyds SK6.78
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP17UngdomLängd 5Saviola Mbugua WaithiraTurebergs FK6.78
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP17UngdomLängd 6Andrei PopaMariestads AIF6.48
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP17UngdomTresteg 1Oliver EricssonSpårvägens FK14.07
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP17UngdomTresteg 2Kim WingrenBromma IF13.65
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP17UngdomTresteg 3Ali DawoodIF Göta Karlstad13.11
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP17UngdomTresteg 4Tom EmfelHellas FK12.77
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP17UngdomTresteg 5Adam GreszkiewiczIFK Helsingborg12.67
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP17UngdomTresteg 6Gabriel MattssonRånäs 4H12.07
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP17UngdomKula 1Ludvig FredmanIFK Märsta16.33
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP17UngdomKula 2Angelos PavlidisMalmö AI15.18
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP17UngdomKula 3Bo RydstrandRånäs 4H14.29
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP17UngdomKula 4Elias KapellHammarby IF13.76
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP17UngdomKula 5Benjamin BodinSäters IF13.47
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP17UngdomKula 6Valdemar WikSävedalens AIK12.91
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP17UngdomVikt 1Ludvig FredmanIFK Märsta20.20
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP17UngdomVikt 2Bo RydstrandRånäs 4H18.10
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP17UngdomVikt 3Oliver SandbergHuddinge AIS16.94
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP17UngdomVikt 4Oscar SetthammarVästerås FK15.18
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP17UngdomVikt 5Valdemar WikSävedalens AIK14.75
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IP17UngdomVikt 6Isak HjelmÅhus FIK13.54
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF17Ungdom60 m 1Olivia LundbergMölndals AIK7.51
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF17Ungdom60 m 2Esther SahlqvistHammarby IF7.55
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF17Ungdom60 m 3Ayla Hallberg HossainTurebergs FK7.62
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF17Ungdom60 m 4Ida ChrifiTurebergs FK7.80
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF17Ungdom60 m 5Linnea EnglundMalmö AI7.82
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF17Ungdom60 m 6Emmy WolgastHammarby IF8.01
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF17Ungdom400 m 1Nelly ElnedHälle IF56.63
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF17Ungdom400 m 2Lily BosemarkIFK Lund56.89
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF17Ungdom400 m 3Elin PihlströmMalmö AI58.05
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF17Ungdom400 m 4Alva BackTurebergs FK59.83
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF17Ungdom400 m 5Maja SimonssonHammarby IF60.02
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF17Ungdom400 m 6Clara KnutssonUpsala IF61.60
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF17Ungdom1500 m 1Hannah KinaneHässelby SK4:41.02
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF17Ungdom1500 m 2Wilma EhrnborgMölndals AIK4:42.34
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF17Ungdom1500 m 3Stina TagessonMölndals AIK4:45.24
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF17Ungdom1500 m 4Ella LaineKarlskoga FIF4:51.06
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF17Ungdom1500 m 5Clara JanssonVästerås FK4:55.15
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF17Ungdom1500 m 6Elsa TagessonMölndals AIK5:00.43
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF17Ungdom60 m häck 1Esther SahlqvistHammarby IF8.34
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF17Ungdom60 m häck 2Lii JabbourHammarby IF8.60
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF17Ungdom60 m häck 3Alva BackTurebergs FK8.74
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF17Ungdom60 m häck 4Lovisa UlvenstamÖstersunds GIF8.82
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF17Ungdom60 m häck 5Livia KlaessonHässelby SK8.87
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF17Ungdom60 m häck 6Kajsa Cabanas AnderssonTurebergs FK8.97
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF17UngdomHöjd 1Smilla Arkdal RanebroIF Rigor1.71
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF17UngdomHöjd 2Alva ÅkessonSundsvalls FI1.71
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF17UngdomHöjd =3Cajsa EdelbroLuleå FIF1.65
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF17UngdomHöjd =3Tilde PerssonIFK Växjö1.65
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF17UngdomHöjd 5Emelie NyströmLinköpings GIF1.59
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF17UngdomHöjd 6Linnea HallstenDals Södra FFI1.59
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF17UngdomStav 1Kajsa RothIFK Göteborg3.83
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF17UngdomStav 2Alva BackTurebergs FK3.73
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF17UngdomStav 3Leonie MörstamIFK Växjö3.55
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF17UngdomStav 4Linnéa LindqvistVästerås FK3.55
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF17UngdomStav 5Freja StreniusKA 2 IF3.35
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF17UngdomStav 6Ellen RosenbergIFK Växjö3.35
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF17UngdomLängd 1Ayla Hallberg HossainTurebergs FK6.11
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF17UngdomLängd 2Lovisa UlvenstamÖstersunds GIF5.79
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF17UngdomLängd 3Ebba Vold JohannessonIFK Sunne5.76
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF17UngdomLängd 4Annie TorkéllIFK Helsingborg5.69
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF17UngdomLängd 5Emmy WolgastHammarby IF5.46
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF17UngdomLängd 6Johanna PihlHässelby SK5.45
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF17UngdomTresteg 1Ebba Vold JohannessonIFK Sunne12.56
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF17UngdomTresteg 2Lovisa UlvenstamÖstersunds GIF12.13
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF17UngdomTresteg 3Annie TorkéllIFK Helsingborg11.98
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF17UngdomTresteg 4Victory EzennayaIFK Göteborg11.80
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF17UngdomTresteg 5Lii JabbourHammarby IF11.67
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF17UngdomTresteg 6Linnea AlgotssonIFK Växjö11.39
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF17UngdomKula 1Klara BerntssonBrattås CK14.46
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF17UngdomKula 2Kajsa Cabanas AnderssonTurebergs FK14.04
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF17UngdomKula 3Anna AskencrantzIFK Växjö14.03
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF17UngdomKula 4Annie TorkéllIFK Helsingborg13.65
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF17UngdomKula 5Linnea Fohlén GladhTrollhättan FIK13.61
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF17UngdomKula 6Alva BackTurebergs FK12.89
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF17UngdomVikt 1Patricia KamgaUpsala IF21.26
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF17UngdomVikt 2Hanna Gabrielli GustafssonRåby-Rekarne FIF18.96
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF17UngdomVikt 3Ellen ForsellHammarby IF17.88
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF17UngdomVikt 4Desiree EssmanRåby-Rekarne FIF16.13
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF17UngdomVikt 5Molly KlingenerIK Lerum FI15.63
IJSM-IUSM17 Karlstad 25-26/2 2023IF17UngdomVikt 6Linnea Fohlén GladhTrollhättan FIK15.63
ISM mångkamp Växjö 4-5/2 2023IP17UngdomSjukamp 1Elias KapellHammarby IF5.321
ISM mångkamp Växjö 4-5/2 2023IP17UngdomSjukamp 2Akilles TeglbjaergKA 2 IF5.213
ISM mångkamp Växjö 4-5/2 2023IP17UngdomSjukamp 3Isak BergströmIFK Växjö4.791
ISM mångkamp Växjö 4-5/2 2023IP17UngdomSjukamp 4Oliver EricssonSpårvägens FK4.773
ISM mångkamp Växjö 4-5/2 2023IP17UngdomSjukamp 5Viggo BergströmIFK Växjö4.577
ISM mångkamp Växjö 4-5/2 2023IP17UngdomSjukamp 6Leon Ölmerud KjellmanSundsvalls FI4.441
ISM mångkamp Växjö 4-5/2 2023IP16UngdomSjukamp 1Axel RogöIFK Göteborg5.024
ISM mångkamp Växjö 4-5/2 2023IP16UngdomSjukamp 2David BerglundAIK4.833
ISM mångkamp Växjö 4-5/2 2023IP16UngdomSjukamp 3Rasmus ArnellIFK Göteborg4.422
ISM mångkamp Växjö 4-5/2 2023IP16UngdomSjukamp 4Liam Belo Da SilvaIFK Växjö4.373
ISM mångkamp Växjö 4-5/2 2023IP16UngdomSjukamp 5Edvin PerssonHögby IF4.313
ISM mångkamp Växjö 4-5/2 2023IP16UngdomSjukamp 6Simon LindströmTurebergs FK4.273
ISM mångkamp Växjö 4-5/2 2023IP15UngdomSjukamp 1Theodor RogöHabo FIF-044.673
ISM mångkamp Växjö 4-5/2 2023IP15UngdomSjukamp 2Levi BackTurebergs FK4.273
ISM mångkamp Växjö 4-5/2 2023IP15UngdomSjukamp 3Edwin Larripa TaxellHässelby SK4.179
ISM mångkamp Växjö 4-5/2 2023IP15UngdomSjukamp 4Uno StålKA 2 IF3.961
ISM mångkamp Växjö 4-5/2 2023IP15UngdomSjukamp 5Nils AmundinSävedalens AIK3.870
ISM mångkamp Växjö 4-5/2 2023IP15UngdomSjukamp 6Loke SalbergLinköpings GIF3.756
ISM mångkamp Växjö 4-5/2 2023IF17UngdomFemkamp 1Alva BackTurebergs FK3.771
ISM mångkamp Växjö 4-5/2 2023IF17UngdomFemkamp 2Kajsa Cabanas AnderssonTurebergs FK3.588
ISM mångkamp Växjö 4-5/2 2023IF17UngdomFemkamp 3Annie TorkéllIFK Helsingborg3.442
ISM mångkamp Växjö 4-5/2 2023IF17UngdomFemkamp 4Lovisa UlvenstamÖstersunds GIF3.420
ISM mångkamp Växjö 4-5/2 2023IF17UngdomFemkamp 5Annie GrindangeTurebergs FK3.030
ISM mångkamp Växjö 4-5/2 2023IF17UngdomFemkamp 6Lovisa NilssonIFK Helsingborg2.833
ISM mångkamp Växjö 4-5/2 2023IF16UngdomFemkamp 1Anna HillmanGefle IF3.697
ISM mångkamp Växjö 4-5/2 2023IF16UngdomFemkamp 2Julia FalkIFK Växjö3.642
ISM mångkamp Växjö 4-5/2 2023IF16UngdomFemkamp 3Stella LundströmÖstersunds GIF3.545
ISM mångkamp Växjö 4-5/2 2023IF16UngdomFemkamp 4Wilda RuneborgRåby-Rekarne FIF3.513
ISM mångkamp Växjö 4-5/2 2023IF16UngdomFemkamp 5Maya LiljaIFK Helsingborg3.400
ISM mångkamp Växjö 4-5/2 2023IF16UngdomFemkamp 6Julia SwerinIK Lerum FI3.325
ISM mångkamp Växjö 4-5/2 2023IF15UngdomFemkamp 1Evelina OlssonIFK Sunne3.529
ISM mångkamp Växjö 4-5/2 2023IF15UngdomFemkamp 2Tyra SparvHammarby IF3.429
ISM mångkamp Växjö 4-5/2 2023IF15UngdomFemkamp 3Tove ArwidsonLinköpings GIF3.402
ISM mångkamp Växjö 4-5/2 2023IF15UngdomFemkamp 4Saga AnderssonIK Ymer3.302
ISM mångkamp Växjö 4-5/2 2023IF15UngdomFemkamp 5Johanna SundénVästerås FK3.264
ISM mångkamp Växjö 4-5/2 2023IF15UngdomFemkamp 6Olivia PihlHässelby SK2.896