Startlista

Om du hittar felaktigheter - meddela stafettsm@sodertaljeif.se

 

  Män
  4x100m
61 Ullevi FK
51 Spårvägens FK Lag 1
52 Spårvägens FK Lag 2
64 Öresund FK
28 IF Kville
14 Hässelby SK
37 Malmö AI
34 IFK Lund
25 IF Göta Karlstad
10 Huddinge AIS
   
  4x400m
57 Turebergs FK
44 Spårvägens FK
35 KFUM Örebro
65 Öresund FK
15 Hässelby SK
11 Huddinge AIS
8 Hammarby IF – reserv
   
  4x800m
58 Turebergs FK
45 Spårvägens FK
42 Rånäs 4H
36 KFUM Örebro
16 Hässelby SK
53 Sävedalens AIK
   
  4x1500
46 Spårvägens FK
17 Hässelby SK
38 Malmö AI
59 Turebergs FK
   
  M22
  4x100m
208 Ullevi FK
88 GoIF Tjalve
138 IF Kville
129 IF Göta Karlstad
105 Huddinge AIS
   
  4x400m
209 Ullevi FK
89 GoIF Tjalve
92 Hammarby IF
233 Örgryte IS
   
  3x800m
199 Turebergs FK
210 Ullevi FK
158 KFUM Örebro
93 Hammarby IF
234 Örgryte IS
   
  P19
  4x100m
200 Turebergs FK
104 Hellas Friidrott
211 Ullevi FK
185 Rånäs 4H
94 Hammarby IF
112 Hässelby SK
143 IFK Lidingö
157 IK Hakarpspojkarna
106 Huddinge AIS
196 Södertälje IF
   
  4x400m
212 Ullevi FK
186 Rånäs 4H
95 Hammarby IF
221 Upsala IF
113 Hässelby SK
144 IFK Lidingö
198 Södertälje IF – reserv
   
  3x800m
213 Ullevi FK
96 Hammarby IF
114 Hässelby SK
173 Mölndals AIK
   
  P17
  4x100m
214 Ullevi FK
183 Råby-Rekarne FIF
97 Hammarby IF
160 Linköpings GIF
222 Upsala IF
115 Hässelby SK
76 Falu IK
171 Malmö AI Lag 1
172 Malmö AI Lag 2
145 IFK Lidingö
130 IF Göta Karlstad
102 Hanvikens SK
107 Huddinge AIS
188 Sundbybergs IK
   
  1000m
215 Ullevi FK
184 Råby-Rekarne FIF
161 Linköpings GIF
223 Upsala IF
116 Hässelby SK
77 Falu IK
146 IFK Lidingö
103 Hanvikens SK
108 Huddinge AIS
167 Malmö AI
   
  3x800m
220 Upsala F
125 Hässelby SK Lag 1
127 Hässelby SK Lag 2
147 IFK Lidingö
174 Mölndals AIK
194 Sävedalens AIK Lag 1
195 Sävedalens AIK Lag 2
139 IFK Helsingborg
   
  P15
  4x100m
182 Riviera Fridrott
72 Danderyds SK
228 Västerås FK
98 Hammarby IF
224 Upsala IF
117 Hässelby SK
175 Mölndals AIK
131 IF Göta Karlstad
109 Huddinge AIS
   
  3x800m
229 Västerås FK
162 Linköpings GIF
118 Hässelby SK
176 Mölndals AIK
190 Sävedalens AIK
204 Tyresö FK
110 Huddinge AIS
   
   
  Kvinnor
  4x100m
9 Hellas Friidrott
2 GoIF Tjalve
47 Spårvägens FK
4 Hammarby IF
29 IF Kville
20 Hässelby SK Lag 1
22 Hässelby SK Lag 2
40 Malmö AI Lag 1
41 Malmö AI Lag 2
30 IFK Lidingö
60 Täby IS
26 IF Göta Karlstad Lag 1
27 IF Göta Karlstad Lag 2
   
  4x400m
3 GoIF Tjalve
48 Spårvägens FK
5 Hammarby IF
18 Hässelby SK
1 Falu IK
39 Malmö AI
31 IFK Lidingö
54 Sävedalens AIK
12 Huddinge AIS
   
  4x800m
62 Ullevi FK
49 Spårvägens FK
6 Hammarby IF
19 Hässelby SK
32 IFK Lidingö
55 Sävedalens AIK
   
  3x1500m
63 Ullevi FK
50 Spårvägens FK
7 Hammarby IF
21 Hässelby SK Lag 1
23 Hässelby SK Lag 2
24 Hässelby SK Lag 3
33 IFK Lidingö
56 Sävedalens AIK
43 Solna OK
13 Hälle IF
   
  K22
  4x100m
216 Ullevi FK
91 Hammarby F
168 Malmö AI
132 IF Göta Karlstad
   
  4x400m
217 Ullevi FK
78 Falu IK
81 Gefle IF
   
  F19
  4x100m
82 Gefle IF
119 Hässelby SK
73 Danderyds SK
218 Ullevi FK
   
  1000 meter
201 Turebergs FK
86 Gefle IF Lag 1
87 Gefle IF Lag 2
74 Danderyds SK
159 KFUM Örebro
120 Hässelby SK
   
  3x800m
219 Ullevi FK
75 Danderyds SK
99 Hammarby IF
   
  F17
  4x100m
71 Alingsås IF
83 Gefle IF
100 Hammarby IF
225 Upsala IF
121 Hässelby SK
154 IFK Växjö
79 Falu IK
169 Malmö AI
148 IFK Lidingö
205 Täby IS
134 IF Göta Karlstad Lag 1
136 IF Göta Karlstad Lag 2
140 IFK Helsingborg
   
  1000m
84 Gefle IF
187 Rånäs 4H
230 Västerås FK
163 Linköpings GIF
226 Upsala IF
122 Hässelby SK
155 IFK Växjö
80 Falu IK
170 Malmö AI
149 IFK Lidingö
177 Mölndals AIK
206 Täby IS
135 IF Göta Karlstad Lag 1
137 IF Göta Karlstad Lag 2
191 Sävedalens AIK
141 IFK Helsingborg
   
  3x800m
164 Linköpings GIF
150 IFK Lidingö
178 Mölndals AIK
192 Sävedalens AIK
207 Täby IS
123 Hässelby SK
189 Sundbybergs IK
   
  F15
  4x100m
142 IFK Kristinehamn
153 IFK Tumba
202 Turebergs FK
85 Gefle IF
231 Västerås FK
101 Hammarby IF
165 Linköpings GIF
124 Hässelby SK
156 IFK Växjö
151 IFK Lidingö
180 Mölndals AIK Lag 1
181 Mölndals AIK Lag 2
133 IF Göta Karlstad
111 Huddinge AIS
197 Södertälje IF
   
  3x800m
203 Turebergs FK
90 GoIF Tjalve
232 Västerås FK
166 Linköpings GIF
227 Upsala IF
126 Hässelby SK Lag 1
128 Hässelby SK Lag 2
152 IFK Lidingö
179 Mölndals AIK
193 Sävedalens AIK

 

Grupper: