Sök i ett eller flera fält nedan. Exempel: Åldersgrupp: Välj "Juniorer" för att få fram ålderskategorin 18-22 år.
Exempel 2: Välj Ullevi FK vid klubb näst längst ner och tryck på "Sök". Då visas först placering, poäng och antal poängplatser följt av de aktiva som tog poäng. Eller sök på "Tävling: ISM Gävle 17-18/2 2018" samt "Klubb: Malmö AI" för att se hur många och vilka topp-6-placeringar MAI tog.
Sammanställd av jonas.hedman@friidrott.se
Plac | Klubb | Poäng | Antal | M | K | M22 | P19 | P17 | K22 | F19 | F17 | P16 | P15 | F16 | F15 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hammarby IF | 100.25 | 48 | 69 | 21.5 | 1.75 | 6.25 | 1.75 | |||||||
2 | Hässelby SK | 72.25 | 64 | 10.5 | 30 | 14.75 | 6.75 | 10.25 | |||||||
3 | Malmö AI | 64.25 | 44 | 6.5 | 35 | 0.75 | 11.25 | 2.25 | 8.5 | ||||||
4 | IF Göta Karlstad | 60.75 | 36 | 22.5 | 24.5 | 0.5 | 13.25 | ||||||||
5 | Turebergs FK | 55.75 | 31 | 38.5 | 14 | 1.25 | 2 | ||||||||
6 | Mölndals AIK | 52.25 | 35 | 22.5 | 8.5 | 10.5 | 0.5 | 3.25 | 7 | ||||||
7 | Västerås FK | 44.63 | 28 | 13 | 9 | 7.75 | 13.38 | 1.5 | |||||||
8 | Upsala IF | 44.25 | 37 | 8 | 12 | 5.5 | 0.5 | 8.25 | 10 | ||||||
9 | Tyresö FK | 39.75 | 18 | 0.5 | 28 | 11.25 | |||||||||
10 | IFK Göteborg | 37.25 | 34 | 6.5 | 6.25 | 6.5 | 5.25 | 6.75 | 6 | ||||||
Bromma IF | 37.25 | 30 | 13 | 12.5 | 1.5 | 5.25 | 1.25 | 3.75 | |||||||
12 | Örgryte IS | 34.25 | 31 | 8 | 1 | 16.25 | 2.75 | 1.75 | 4.5 | ||||||
13 | Täby IS | 31.75 | 27 | 4.5 | 22.75 | 4.5 | |||||||||
14 | Huddinge AIS | 25.5 | 24 | 13 | 6.5 | 0.25 | 0.75 | 1.5 | 3.5 | ||||||
15 | Kvarnsvedens GoIF | 24.5 | 15 | 6 | 18.5 | ||||||||||
16 | IFK Växjö | 23.75 | 23 | 8 | 5.5 | 4.5 | 4 | 1.75 | |||||||
17 | Hälle IF | 21.25 | 14 | 4 | 14 | 3.25 | |||||||||
18 | KFUM Örebro | 20.25 | 17 | 8.5 | 1.75 | 3.5 | 6.5 | ||||||||
Danderyds SK | 20.25 | 19 | 5 | 3.5 | 11.75 | ||||||||||
20 | Ullevi FK | 19.5 | 15 | 13 | 3.25 | 2.5 | 0.75 | ||||||||
21 | Alunda SK | 18 | 20 | 6 | 3.5 | 1.5 | 3.75 | 1 | 2.25 | ||||||
22 | Glanshammars IF | 17.5 | 8 | 17.5 | |||||||||||
Falu IK | 17.5 | 17 | 5 | 11.25 | 1.25 | ||||||||||
24 | IFK Lidingö | 17.38 | 18 | 5.25 | 5.63 | 5 | 1.5 | ||||||||
25 | Hanvikens SK | 16 | 14 | 1 | 11.25 | 3.75 | |||||||||
26 | Vallentuna FK | 15.75 | 13 | 2 | 0.25 | 13.5 | |||||||||
27 | Klippans FK | 15.25 | 14 | 0.25 | 4 | 11 | |||||||||
28 | Råby-Rekarne FI | 14.5 | 11 | 2.5 | 8 | 0.5 | 3.25 | 0.25 | |||||||
29 | IFK Lund | 13.5 | 11 | 5 | 3 | 3.75 | 1 | 0.75 | |||||||
30 | KA 2 IF | 13.25 | 17 | 0.5 | 3 | 0.25 | 2.25 | 2.25 | 5 | ||||||
31 | Eslövs AI | 13 | 7 | 1 | 5 | 7 | |||||||||
32 | Kils AIK | 12.5 | 10 | 10.5 | 1.75 | 0.25 | |||||||||
IFK Halmstad | 12.5 | 18 | 0.5 | 0.5 | 3.75 | 7.75 | |||||||||
34 | Sävedalens AIK | 12 | 14 | 1.5 | 1.25 | 9.25 | |||||||||
35 | Spårvägens FK | 11.5 | 13 | 4 | 2 | 4.5 | 1 | ||||||||
Ljungby FIK | 11.5 | 7 | 6 | 5.5 | |||||||||||
Linköpings GIF | 11.5 | 10 | 7.5 | 3 | 1 | ||||||||||
IF Skade | 11.5 | 5 | 11.5 | ||||||||||||
Åhus FIK | 11.5 | 11 | 1.25 | 10.25 | |||||||||||
40 | Trollhättan FIK | 11.25 | 9 | 5.5 | 5.25 | 0.5 | |||||||||
41 | Gefle IF | 11 | 12 | 1 | 8.5 | 1.5 | |||||||||
42 | IK Hakarpspojkarna | 10 | 9 | 1.5 | 8.5 | ||||||||||
43 | Varbergs GIF | 9.25 | 11 | 2.75 | 4 | 2.5 | |||||||||
44 | Eskilstuna FI | 8.75 | 5 | 8.75 | |||||||||||
45 | Skruvs IF | 8.5 | 9 | 3.25 | 5.25 | ||||||||||
IFK Mora | 8.5 | 8 | 5 | 2 | 1.5 | ||||||||||
47 | Borlänge LK | 8 | 3 | 8 | |||||||||||
48 | IK Lerum FI | 7.75 | 9 | 1.5 | 3.25 | 1.5 | 1.5 | ||||||||
Hellas FK | 7.75 | 6 | 7.75 | ||||||||||||
50 | Heleneholms IF | 7.5 | 4 | 3.5 | 4 | ||||||||||
51 | Bollnäs FIK | 7.25 | 5 | 6.5 | 0.75 | ||||||||||
52 | IF Hagen | 7 | 7 | 7 | |||||||||||
Stocksäters IF | 7 | 2 | 7 | ||||||||||||
54 | IF Kville | 6.5 | 6 | 1.5 | 4.5 | 0.5 | |||||||||
Ransäters AIS | 6.5 | 6 | 6.5 | ||||||||||||
56 | Säffle FIK | 6.25 | 3 | 4.5 | 1.75 | ||||||||||
57 | IS Göta | 6 | 5 | 0.25 | 5.75 | ||||||||||
Höörs IS | 6 | 5 | 3 | 3 | |||||||||||
Väsby IK | 6 | 5 | 5.25 | 0.75 | |||||||||||
Boden FI | 6 | 5 | 6 | ||||||||||||
61 | Oskarshamns SK | 5.75 | 4 | 5.5 | 0.25 | ||||||||||
Lidköpings IS | 5.75 | 5 | 5.5 | 0.25 | |||||||||||
Sundsvalls FI | 5.75 | 6 | 4.5 | 0.5 | 0.75 | ||||||||||
64 | IK Heros | 5.5 | 2 | 5.5 | |||||||||||
65 | Skellefteå AIK | 5.25 | 6 | 0.5 | 3 | 1.75 | |||||||||
Göteborgs KIK | 5.25 | 4 | 3.5 | 1.75 | |||||||||||
IF Rigor | 5.25 | 8 | 1.5 | 1 | 2.75 | ||||||||||
Alingsås IF | 5.25 | 6 | 1.5 | 3.75 | |||||||||||
69 | Motala AIF | 5 | 7 | 2 | 3 | ||||||||||
70 | Athletics 24Seven SK | 4.5 | 5 | 4.5 | |||||||||||
Brännans FF | 4.5 | 3 | 1.5 | 2.5 | 0.5 | ||||||||||
Strands IF | 4.5 | 3 | 4.5 | ||||||||||||
73 | Bohus IF | 4.25 | 6 | 2.25 | 2 | ||||||||||
74 | Ängelholms IF | 4 | 3 | 2 | 2 | ||||||||||
75 | Tjalve IF Norrköping | 3.75 | 3 | 0.25 | 3.5 | ||||||||||
76 | Östhammar FI | 3.5 | 3 | 2.5 | 1 | ||||||||||
Hässleholms AIS | 3.5 | 4 | 0.25 | 3.25 | |||||||||||
IK Orient | 3.5 | 3 | 3 | 0.5 | |||||||||||
79 | IF Kronan | 3.25 | 3 | 3.25 | |||||||||||
80 | IFK Umeå | 3 | 3 | 2 | 1 | ||||||||||
Kalmar OK | 3 | 2 | 3 | ||||||||||||
82 | Piteå IF | 2.75 | 4 | 2.5 | 0.25 | ||||||||||
Östersunds GIF | 2.75 | 3 | 1 | 1.75 | |||||||||||
Umedalens IF | 2.75 | 2 | 2 | 0.75 | |||||||||||
85 | Ystads IF | 2.5 | 2 | 2.5 | |||||||||||
86 | Wärnamo SK | 2.25 | 2 | 2.25 | |||||||||||
IK Ymer | 2.25 | 2 | 2.25 | ||||||||||||
Öresund FK | 2.25 | 4 | 2.25 | ||||||||||||
89 | Haparanda SKT | 2 | 2 | 2 | |||||||||||
Villstad GIF | 2 | 1 | 2 | ||||||||||||
IFK Tumba | 2 | 1 | 2 | ||||||||||||
Marieby GIF | 2 | 4 | 2 | ||||||||||||
93 | Rånäs 4H | 1.75 | 1 | 1.75 | |||||||||||
94 | Mariestads AIF | 1.5 | 2 | 1.5 | |||||||||||
Flens FS | 1.5 | 1 | 1.5 | ||||||||||||
96 | IF Hallby | 1.25 | 1 | 1.25 | |||||||||||
Tullinge FI | 1.25 | 2 | 1.25 | ||||||||||||
98 | LK Roslagen | 1 | 1 | 1 | |||||||||||
Hovslätts IK | 1 | 1 | 1 | ||||||||||||
Genarps IF | 1 | 1 | 1 | ||||||||||||
Gottsunda IF | 1 | 1 | 1 | ||||||||||||
IF Udd | 1 | 1 | 1 | ||||||||||||
103 | IFK Helsingborg | 0.75 | 2 | 0.75 | |||||||||||
Kongahälla AIK | 0.75 | 1 | 0.75 | ||||||||||||
IF Start | 0.75 | 2 | 0.75 | ||||||||||||
Ludvika FFI | 0.75 | 1 | 0.75 | ||||||||||||
107 | Eksjö Södra IK | 0.5 | 1 | 0.5 | |||||||||||
Brattås CK | 0.5 | 1 | 0.5 | ||||||||||||
Luleå FI | 0.5 | 1 | 0.5 | ||||||||||||
Mälarhöjdens IK | 0.5 | 1 | 0.5 | ||||||||||||
Istrums SK | 0.5 | 1 | 0.5 | ||||||||||||
Nyköpings BIS | 0.5 | 1 | 0.5 | ||||||||||||
FIF Gnistan | 0.5 | 1 | 0.5 | ||||||||||||
Högby IF | 0.5 | 1 | 0.5 | ||||||||||||
115 | Tierps IF | 0.25 | 1 | 0.25 | |||||||||||
IFK Sunne | 0.25 | 1 | 0.25 | ||||||||||||
Enhörna IF | 0.25 | 1 | 0.25 | ||||||||||||
Falkenbergs IK | 0.25 | 1 | 0.25 | ||||||||||||
IFK Trelleborg | 0.25 | 1 | 0.25 | ||||||||||||
Högbo GIF | 0.25 | 1 | 0.25 |
Tävling | Ute/Inne | Klass | Åldersgr. | Gren | Plac. | name | Klubb | Resultat |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020 | U | P17 | Ungdom | 4 km terräng | 1 | Mattias Östberg | Borlänge LK | 13:07 |
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020 | U | P17 | Ungdom | 4 km terräng | 2 | Hugo Unosson | Kalmar OK | 13:16 |
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020 | U | P17 | Ungdom | 4 km terräng | 3 | Jonatan Lamy | Spårvägens FK | 13:16 |
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020 | U | P17 | Ungdom | 4 km terräng | 4 | Carl Erixon | Mölndals AIK | 13:26 |
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020 | U | P17 | Ungdom | 4 km terräng | 5 | Albin Gezelius | IFK Mora | 13:43 |
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020 | U | P17 | Ungdom | 4 km terräng | 6 | Filip Svahn | Sundsvalls FI | 13:46 |
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020 | U | P17 | Ungdom | Lag | 1 | Mölndals AIK | 24 | |
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020 | U | P17 | Ungdom | Lag | 2 | Turebergs FK | 68 | |
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020 | U | P17 | Ungdom | Lag | 3 | Hälle IF | 70 | |
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020 | U | P17 | Ungdom | Lag | 4 | Spårvägens FK | 77 | |
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020 | U | P17 | Ungdom | Lag | 5 | Hässelby SK | 78 | |
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020 | U | P16 | Ungdom | 4 km terräng | 1 | Jonathan Grahn | Mölndals AIK | 12:49 |
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020 | U | P16 | Ungdom | 4 km terräng | 2 | Gabriel Claesson | IF Hallby | 13:13 |
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020 | U | P16 | Ungdom | 4 km terräng | 3 | Edvin Nilsson | LK Roslagen | 13:17 |
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020 | U | P16 | Ungdom | 4 km terräng | 4 | Linus Jansson | Hässelby SK | 13:30 |
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020 | U | P16 | Ungdom | 4 km terräng | 5 | Nils Olsson | IK Lerum FI | 13:42 |
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020 | U | P16 | Ungdom | 4 km terräng | 6 | Jonas Magnusson | Hälle IF | 13:45 |
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020 | U | P15 | Ungdom | 4 km terräng | 1 | Markus Andersson | Västerås FK | 13:16 |
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020 | U | P15 | Ungdom | 4 km terräng | 2 | Noah Krikström | Ängelholms IF | 13:25 |
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020 | U | P15 | Ungdom | 4 km terräng | 3 | Sander Petri Bere | Genarps IF | 13:32 |
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020 | U | P15 | Ungdom | 4 km terräng | 4 | Samuel Berhane | Hässelby SK | 13:41 |
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020 | U | P15 | Ungdom | 4 km terräng | 5 | Milian Hentschke | Tullinge FI | 13:43 |
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020 | U | P15 | Ungdom | 4 km terräng | 6 | Adam Sörqvist | Sävedalens AIK | 13:56 |
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020 | U | F17 | Ungdom | 4 km terräng | 1 | Nora Lundin | Hammarby IF | 14:16 |
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020 | U | F17 | Ungdom | 4 km terräng | 2 | Alva Malmsten Nilsson | IF Skade | 14:46 |
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020 | U | F17 | Ungdom | 4 km terräng | 3 | Elvira Bredin | Turebergs FK | 14:48 |
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020 | U | F17 | Ungdom | 4 km terräng | 4 | Filippa Hägglund | Upsala IF | 14:57 |
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020 | U | F17 | Ungdom | 4 km terräng | 5 | Tilda Knauer | Hälle IF | 15:01 |
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020 | U | F17 | Ungdom | 4 km terräng | 6 | Julia Svennblad | Hälle IF | 15:21 |
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020 | U | F17 | Ungdom | Lag | 1 | Upsala IF | 39 | |
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020 | U | F17 | Ungdom | Lag | 2 | Hälle IF | 43 | |
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020 | U | F17 | Ungdom | Lag | 3 | Mölndals AIK | 48 | |
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020 | U | F17 | Ungdom | Lag | 4 | Hammarby IF | 55 | |
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020 | U | F16 | Ungdom | 4 km terräng | 1 | Johanna Hofvendahl | IS Göta | 15:06 |
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020 | U | F16 | Ungdom | 4 km terräng | 2 | Saga Provci | IFK Göteborg | 15:22 |
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020 | U | F16 | Ungdom | 4 km terräng | 3 | Alma Svantesson | Mölndals AIK | 15:32 |
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020 | U | F16 | Ungdom | 4 km terräng | 4 | Elina Hellgren | Vallentuna FK | 15:37 |
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020 | U | F16 | Ungdom | 4 km terräng | 5 | Filippa Bergsman | Spårvägens FK | 15:41 |
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020 | U | F16 | Ungdom | 4 km terräng | 6 | Klara Borg | Enhörna IF | 15:49 |
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020 | U | F15 | Ungdom | 4 km terräng | 1 | Alice Magnell Millán | Eskilstuna FI | 14:31 |
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020 | U | F15 | Ungdom | 4 km terräng | 2 | Lowa Branth | Upsala IF | 14:40 |
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020 | U | F15 | Ungdom | 4 km terräng | 3 | Paulina Hultberg | Alingsås IF | 14:42 |
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020 | U | F15 | Ungdom | 4 km terräng | 4 | Ebba Cronholm | Ljungby FIK | 15:14 |
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020 | U | F15 | Ungdom | 4 km terräng | 5 | Maud De Coninck | Sävedalens AIK | 15:20 |
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020 | U | F15 | Ungdom | 4 km terräng | 6 | Alva Björk | Trollhättan FIK | 15:36 |
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020 | U | F15 | Ungdom | Lag | 1 | Upsala IF | 31 | |
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020 | U | F15 | Ungdom | Lag | 2 | IF Göta Karlstad | 59 | |
SM terräng Vällingby 24-25/10 2020 | U | F15 | Ungdom | Lag | 3 | KA 2 IF | 66 | |
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020 | U | P17 | Ungdom | 4x100 m | 1 | Hammarby IF | 42.64 | |
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020 | U | P17 | Ungdom | 4x100 m | 2 | Örgryte IS | 43.56 | |
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020 | U | P17 | Ungdom | 4x100 m | 3 | Bromma IF | 43.79 | |
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020 | U | P17 | Ungdom | 4x100 m | 4 | Ullevi FK | 43.95 | |
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020 | U | P17 | Ungdom | 4x100 m | 5 | Huddinge AIS | 44.39 | |
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020 | U | P17 | Ungdom | 4x100 m | 6 | Hässelby SK | 44.72 | |
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020 | U | P17 | Ungdom | 4x100 m | 7 | Hanvikens SK | 44.78 | |
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020 | U | P17 | Ungdom | 1000 m stafett | 1 | Hammarby IF | 1:56.89 | |
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020 | U | P17 | Ungdom | 1000 m stafett | 2 | Danderyds SK | 2:00.43 | |
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020 | U | P17 | Ungdom | 1000 m stafett | 3 | IFK Göteborg | 2:00.84 | |
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020 | U | P17 | Ungdom | 1000 m stafett | 4 | IFK Lund | 2:02.11 | |
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020 | U | P17 | Ungdom | 1000 m stafett | 5 | Huddinge AIS | 2:02.65 | |
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020 | U | P17 | Ungdom | 1000 m stafett | 6 | Örgryte IS | 2:03.27 | |
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020 | U | P17 | Ungdom | 3x800 m | 1 | Mölndals AIK | 6:00.27 | |
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020 | U | P17 | Ungdom | 3x800 m | 2 | Danderyds SK | 6:03.80 | |
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020 | U | P17 | Ungdom | 3x800 m | 3 | IFK Göteborg | 6:06.68 | |
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020 | U | P17 | Ungdom | 3x800 m | 4 | Upsala IF | 6:09.25 | |
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020 | U | P17 | Ungdom | 3x800 m | 5 | Hälle IF | 6:13.68 | |
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020 | U | P17 | Ungdom | 3x800 m | 6 | Hässelby SK | 6:15.92 | |
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020 | U | P15 | Ungdom | 4x80 m | 1 | Malmö AI | 34.91 | |
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020 | U | P15 | Ungdom | 4x80 m | 2 | Bromma IF | 36.09 | |
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020 | U | P15 | Ungdom | 4x80 m | 3 | IFK Göteborg | 36.65 | |
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020 | U | P15 | Ungdom | 4x80 m | 4 | Örgryte IS | 38.02 | |
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020 | U | P15 | Ungdom | 4x80 m | 5 | Gefle IF | 38.31 | |
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020 | U | P15 | Ungdom | 4x80 m | 6 | Mölndals AIK | 38.81 | |
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020 | U | P15 | Ungdom | 3x800 m | 1 | Danderyds SK | 6:31.81 | |
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020 | U | P15 | Ungdom | 3x800 m | 2 | IFK Lidingö | 6:35.26 | |
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020 | U | P15 | Ungdom | 3x800 m | 3 | Hässelby SK | 6:38.92 | |
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020 | U | P15 | Ungdom | 3x800 m | 4 | Malmö AI | 6:41.92 | |
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020 | U | P15 | Ungdom | 3x800 m | 5 | IK Lerum FI | 6:50.96 | |
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020 | U | P15 | Ungdom | 3x800 m | 6 | Mölndals AIK | 7:09.54 | |
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020 | U | F17 | Ungdom | 4x100 m | 1 | Malmö AI | 47.50 | |
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020 | U | F17 | Ungdom | 4x100 m | 2 | Hässelby SK | 48.38 | |
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020 | U | F17 | Ungdom | 4x100 m | 3 | Glanshammars IF | 48.92 | |
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020 | U | F17 | Ungdom | 4x100 m | 4 | Bromma IF | 49.40 | |
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020 | U | F17 | Ungdom | 4x100 m | 5 | Hanvikens SK | 50.91 | |
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020 | U | F17 | Ungdom | 4x100 m | 6 | Örgryte IS | 51.00 | |
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020 | U | F17 | Ungdom | 1000 m stafett | 1 | Malmö AI | 2:15.18 | |
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020 | U | F17 | Ungdom | 1000 m stafett | 2 | Bromma IF | 2:18.23 | |
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020 | U | F17 | Ungdom | 1000 m stafett | =3 | IFK Lidingö | 2:18.28 | |
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020 | U | F17 | Ungdom | 1000 m stafett | =3 | IFK Göteborg | 2:18.28 | |
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020 | U | F17 | Ungdom | 1000 m stafett | 5 | Hässelby SK | 2:18.59 | |
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020 | U | F17 | Ungdom | 1000 m stafett | 6 | Örgryte IS | 2:19.70 | |
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020 | U | F17 | Ungdom | 3x800 m | 1 | IFK Lidingö | 7:09.46 | |
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020 | U | F17 | Ungdom | 3x800 m | 2 | Mölndals AIK | 7:10.43 | |
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020 | U | F17 | Ungdom | 3x800 m | 3 | Vallentuna FK | 7:11.63 | |
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020 | U | F17 | Ungdom | 3x800 m | 4 | Upsala IF | 7:13.43 | |
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020 | U | F17 | Ungdom | 3x800 m | 5 | IFK Växjö | 7:20.64 | |
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020 | U | F17 | Ungdom | 3x800 m | 6 | Hammarby IF | 7:21.80 | |
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020 | U | F15 | Ungdom | 4x80 m | 1 | IF Göta Karlstad | 39.72 | |
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020 | U | F15 | Ungdom | 4x80 m | 2 | Malmö AI | 40.41 | |
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020 | U | F15 | Ungdom | 4x80 m | 3 | IF Hagen | 40.86 | |
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020 | U | F15 | Ungdom | 4x80 m | 4 | Mölndals AIK | 41.00 | |
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020 | U | F15 | Ungdom | 4x80 m | 5 | IK Orient | 41.74 | |
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020 | U | F15 | Ungdom | 4x80 m | 6 | Falkenbergs IK | 41.91 | |
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020 | U | F15 | Ungdom | 3x800 m | 1 | IF Göta Karlstad | 7:07.12 | |
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020 | U | F15 | Ungdom | 3x800 m | 2 | IFK Göteborg | 7:09.28 | |
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020 | U | F15 | Ungdom | 3x800 m | 3 | Upsala IF | 7:12.69 | |
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020 | U | F15 | Ungdom | 3x800 m | 4 | Mölndals AIK | 7:16.85 | |
SM stafett Göteborg 12-13/9 2020 | U | F15 | Ungdom | 3x800 m | 5 | IFK Göteborg | 7:56.22 | |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | 100 m | 1 | Viktor Wall | Hammarby IF | 10.94 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | 100 m | 2 | Oliver Ellström | IF Göta Karlstad | 11.00 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | 100 m | 3 | Jonatan Borg | Hammarby IF | 11.06 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | 100 m | 4 | Vilmer Vännman | IFK Umeå | 11.30 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | 100 m | 5 | Lucas Lorentzon | IFK Göteborg | 11.36 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | 100 m | 6 | Petter Lundberg | Bromma IF | 11.41 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | 200 m | 1 | Viktor Wall | Hammarby IF | 21.69 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | 200 m | 2 | Oliver Ellström | IF Göta Karlstad | 21.92 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | 200 m | 3 | Jonatan Borg | Hammarby IF | 22.21 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | 200 m | 4 | Linus Pihl | IK Lerum FI | 22.72 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | 200 m | 5 | Adam Svensson | Malmö AI | 23.03 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | 200 m | 6 | Vilmer Vännman | IFK Umeå | 23.21 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | 400 m | 1 | Markus Moberg | Hammarby IF | 49.73 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | 400 m | 2 | Alex Pilgrim | Mölndals AIK | 50.96 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | 400 m | 3 | Nils Ekström | Trollhättan FIK | 51.54 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | 400 m | 4 | Lucas Lorentzon | IFK Göteborg | 52.48 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | 400 m | 5 | Noah Bucht Wesslén | Hammarby IF | 52.52 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | 400 m | 6 | Simon Rosenquist | KA 2 IF | 52.71 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | 800 m | 1 | Alexander Nyström | Bollnäs FIK | 1:59.26 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | 800 m | 2 | Henrik Franzén | KFUM Örebro | 2:00.18 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | 800 m | 3 | Simon Wikell | Mölndals AIK | 2:00.99 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | 800 m | 4 | Elias Liljestrand | Upsala IF | 2:04.05 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | 800 m | 5 | Lukas Holm | Gefle IF | 2:04.08 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | 800 m | 6 | Mårten Nystrand | Hässelby SK | 2:04.49 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | 1500 m | 1 | Albin Wallenius | Västerås FK | 4:16.26 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | 1500 m | 2 | Mattias Östberg | Borlänge LK | 4:18.88 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | 1500 m | 3 | Filip Svahn | Sundsvalls FI | 4:20.52 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | 1500 m | 4 | Nils Ekroth | Upsala IF | 4:22.79 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | 1500 m | 5 | Alexander Carlsson | Hälle IF | 4:27.45 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | 1500 m | 6 | Jonatan Lamy | Spårvägens FK | 4:29.72 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | 3000 m | 1 | Viktor Frisk | Huddinge AIS | 8:55.05 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | 3000 m | 2 | Albin Wallenius | Västerås FK | 8:59.63 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | 3000 m | 3 | Mattias Östberg | Borlänge LK | 9:01.73 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | 3000 m | 4 | Albin Gezelius | IFK Mora | 9:14.44 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | 3000 m | 5 | Carl Erixon | Mölndals AIK | 9:23.76 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | 3000 m | 6 | Hugo Unosson | Kalmar OK | 9:27.89 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | 2000 m hinder | 1 | Carl Erixon | Mölndals AIK | 6:23.33 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | 2000 m hinder | 2 | Albin Gezelius | IFK Mora | 6:24.80 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | 110 m häck | 1 | Markus Moberg | Hammarby IF | 13.71w |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | 110 m häck | 2 | Hannes Egonsson | IFK Växjö | 13.99w |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | 110 m häck | 3 | Nils Thorin | Örgryte IS | 14.30w |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | 110 m häck | 4 | Oliver Nilsson | Linköpings GIF | 14.47w |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | 110 m häck | 5 | Nils Ekström | Trollhättan FIK | 14.48w |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | 110 m häck | 6 | Oskari Peura | Upsala IF | 14.67w |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | 300 m häck | 1 | Markus Moberg | Hammarby IF | 37.10 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | 300 m häck | 2 | Moltas Strömberg | IFK Växjö | 39.04 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | 300 m häck | 3 | Nils Ekström | Trollhättan FIK | 39.28 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | 300 m häck | 4 | Noa Skomorowski | Kvarnsvedens GoIF | 39.30 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | 300 m häck | 5 | Hugo Wallberg | Östersunds GIF | 40.03 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | 300 m häck | 6 | Nils Thorin | Örgryte IS | 40.60 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | Höjd | 1 | Jonatan Borg | Hammarby IF | 1.99 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | Höjd | 2 | Jacob Thelander | Ljungby FIK | 1.97 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | Höjd | 3 | Elliot Duvert | Turebergs FK | 1.97 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | Höjd | 4 | Adam Svensson | Malmö AI | 1.95 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | Höjd | 5 | Vincent Arousell | Hässelby SK | 1.90 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | Höjd | 6 | Albin Eriksson | Tyresö FK | 1.90 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | Stav | 1 | Teodor Borgius | Hammarby IF | 4.58 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | Stav | 2 | Viktor Rydåker | Alunda SK | 4.53 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | Stav | 3 | Felix Nyberg | Bromma IF | 4.48 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | Stav | 4 | William Nestor | Linköpings GIF | 4.30 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | Stav | 5 | Oliver Lundström | KFUM Örebro | 4.22 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | Stav | 6 | Malte Fuchs Edberg | Bromma IF | 4.22 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | Längd | 1 | Oliver Ellström | IF Göta Karlstad | 7.05/0.0 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | Längd | 2 | Victor Hering | Ullevi FK | 6.84/0.0 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | Längd | 3 | Niklas Wall | Hammarby IF | 6.71/0.0 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | Längd | 4 | Joakim Hellbratt | Huddinge AIS | 6.61/+0.2 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | Längd | 5 | Samuel Ekelund | Eslövs AI | 6.56/0.0 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | Längd | 6 | David Thid | Hammarby IF | 6.44/-0.8 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | Tresteg | 1 | Niklas Wall | Hammarby IF | 14.14/+0.7 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | Tresteg | 2 | Nils Thorin | Örgryte IS | 13.86/+0.8 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | Tresteg | 3 | David Thid | Hammarby IF | 13.68/+0.5 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | Tresteg | 4 | Agustin Hilmersson | IK Orient | 12.99/+0.1 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | Tresteg | 5 | Malte Edwardsson | Bollnäs FIK | 12.73/+1.4 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | Kula | 1 | Jesper Ahlin | Turebergs FK | 17.73 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | Kula | 2 | Elias Lind | Hässelby SK | 16.23 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | Kula | 3 | Tushar Nyqvist | Råby-Rekarne FI | 15.30 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | Kula | 4 | Viktor Rydåker | Alunda SK | 14.77 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | Kula | 5 | Teo Paganus | Turebergs FK | 14.64 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | Kula | 6 | Pontus Lindell | Upsala IF | 14.42 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | Diskus | 1 | Teo Paganus | Turebergs FK | 55.17 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | Diskus | 2 | Martin Sundberg | Hammarby IF | 52.62 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | Diskus | 3 | Jesper Ahlin | Turebergs FK | 50.91 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | Diskus | 4 | Melker Albertsson | Brännans FF | 49.16 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | Diskus | 5 | Albin Silén | Strands IF | 47.38 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | Diskus | 6 | August Schmidt | Mälarhöjdens IK | 46.76 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | Slägga | 1 | Leo Bystedt | Västerås FK | 65.04 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | Slägga | 2 | Fredrik Frunck | Turebergs FK | 63.25 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | Slägga | 3 | Albin Silén | Strands IF | 52.51 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | Slägga | 4 | Elias Lind | Hässelby SK | 48.04 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | Slägga | 5 | Wille Öhman | IF Rigor | 47.36 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | Slägga | 6 | Alexander Lindefalk | Hammarby IF | 46.53 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | Spjut | 1 | Olle Hübert | IK Heros | 60.70 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | Spjut | 2 | Arvid Klingberg | Kvarnsvedens GoIF | 58.09 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | Spjut | 3 | Teodor Lundvall | Bollnäs FIK | 55.93 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | Spjut | 4 | Oliver Nilsson | Linköpings GIF | 51.81 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | Spjut | 5 | Oliver Ellström | IF Göta Karlstad | 49.53 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | P17 | Ungdom | Spjut | 6 | Patrik Bergstrand | IFK Halmstad | 48.62 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | 100 m | 1 | Katharina Gråman | Tyresö FK | 12.06 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | 100 m | 2 | Ida Staafgård | Malmö AI | 12.16 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | 100 m | 3 | Wilma Svenson | Oskarshamns SK | 12.43 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | 100 m | 4 | Daga Indebetou | IFK Lund | 12.59 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | 100 m | 5 | Justina Esangbedo | Kvarnsvedens GoIF | 12.60 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | 100 m | 6 | Lisen Rignell | Bromma IF | 12.64 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | 200 m | 1 | Katharina Gråman | Tyresö FK | 24.61 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | 200 m | 2 | Ida Staafgård | Malmö AI | 24.63 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | 200 m | 3 | Lova Perman | IF Göta Karlstad | 24.66 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | 200 m | 4 | Wilma Svenson | Oskarshamns SK | 25.39 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | 200 m | 5 | Daga Indebetou | IFK lund | 25.51 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | 200 m | 6 | Thea Ädling Ring | IFK Mora | 25.75 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | 400 m | 1 | Lova Perman | IF Göta Karlstad | 55.36 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | 400 m | 2 | Hanna Karlsson | IF Göta Karlstad | 57.06 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | 400 m | 3 | Lisen Rignell | Bromma IF | 58.13 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | 400 m | 4 | Elin Pettersson | IFK Göteborg | 59.34 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | 400 m | 5 | Vanna Ullén | Turebergs FK | 60.56 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | 400 m | 6 | Tindra Frykholm | Glanshammars IF | 60.62 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | 800 m | 1 | Julia Svennblad | Hälle IF | 2:13.87 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | 800 m | 2 | Nora Lundin | Hammarby IF | 2:15.06 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | 800 m | 3 | Sandra Åberg | Göteborgs KIK | 2:17.27 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | 800 m | 4 | Lova Perman | IF Göta Karlstad | 2:17.97 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | 800 m | 5 | Juni Rugland | Höörs IS | 2:18.36 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | 800 m | 6 | Tilda Knauer | Hälle IF | 2:20.68 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | 1500 m | 1 | Nora Lundin | Hammarby IF | 4:30.91 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | 1500 m | 2 | Alva Malmsten Nilsson | IF Skade | 4:40.20 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | 1500 m | 3 | Elvira Bredin | Turebergs FK | 4:42.03 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | 1500 m | 4 | Sandra Åberg | Göteborgs KIK | 4:42.96 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | 1500 m | 5 | Lykke Sjöbeck | Ystads IF | 4:49.81 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | 1500 m | 6 | Sofia Amini | Upsala IF | 4:54.04 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | 3000 m | 1 | Nora Lundin | Hammarby IF | 10:14.58 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | 3000 m | 2 | Alva Malmsten Nilsson | IF Skade | 10:20.80 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | 3000 m | 3 | Elvira Bredin | Turebergs FK | 10:25.35 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | 3000 m | 4 | Lykke Sjöbeck | Ystads IF | 10:30.62 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | 3000 m | 5 | Wilma Karlsson | IF Göta Karlstad | 10:38.24 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | 3000 m | 6 | Sofia Amini | Upsala IF | 10:40.26 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | 1500 m hinder | 1 | Julia Svennblad | Hälle IF | 4:59.46 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | 1500 m hinder | 2 | Alva Malmsten Nilsson | IF Skade | 5:02.19 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | 1500 m hinder | 3 | Wilma Karlsson | IF Göta Karlstad | 5:11.62 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | 1500 m hinder | 4 | Filippa Hägglund | Upsala IF | 5:14.74 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | 1500 m hinder | 5 | Saga Hagelin | Mölndals AIK | 5:22.18 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | 1500 m hinder | 6 | Nelly Össmar | Högby IF | 5:25.54 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | 100 m häck | 1 | Katharina Gråman | Tyresö FK | 13.69 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | 100 m häck | 2 | Clara Fallenius | Hässelby SK | 14.06 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | 100 m häck | 3 | Alma Flygt | Täby IS | 14.16 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | 100 m häck | 4 | Thea Ädling Ring | IFK Mora | 14.99 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | 100 m häck | 5 | Laura Fodor | Hässelby SK | 15.17 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | 100 m häck | 6 | Julia Håkansson | Spårvägens FK | 15.36 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | 300 m häck | 1 | Hanna Karlsson | IF Göta Karlstad | 43.82 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | 300 m häck | 2 | Lisen Rignell | Bromma IF | 44.67 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | 300 m häck | 3 | Milla Svanberg | Malmö AI | 44.68 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | 300 m häck | 4 | Vanna Ullén | Turebergs FK | 46.30 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | 300 m häck | 5 | Madeleine Söderqvist | Huddinge AIS | 46.50 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | 300 m häck | 6 | Silvia Popa | Mariestads AIF | 46.73 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | Höjd | 1 | Elvira Jonsson | Västerås FK | 1.63 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | Höjd | 2 | Klara Frykholm | Glanshammars IF | 1.63 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | Höjd | 3 | Elvira Magnusson | IFK Tumba | 1.58 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | Höjd | 4 | Clara Fallenius | Hässelby SK | 1.58 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | Höjd | 5 | Ally Robertsson Holmberg | Skellefteå AIK | 1.58 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | Höjd | 6 | Ebba Hedberg | Kvarnsvedens GoIF | 1.53 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | Stav | 1 | Myra Eriksson | Stocksäters IF | 3.49 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | Stav | 2 | Emilie Beckman | Hässelby SK | 3.42 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | Stav | 3 | Frida Andersson | Malmö AI | 3.31 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | Stav | 4 | Milla Ekstrand | KA 2 IF | 3.20 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | Stav | 5 | Ellinor Hannerfors | Haparanda SKT | 3.20 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | Stav | =6 | Ebba Kristiansson | Huddinge AIS | 3.04 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | Stav | =6 | Moa Ivarsson | Huddinge AIS | 3.04 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | Längd | 1 | Katharina Gråman | Tyresö FK | 5.82/+0.3 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | Längd | 2 | Lisen Rignell | Bromma IF | 5.71/+1.7 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | Längd | 3 | Justina Esangbedo | Kvarnsvedens GoIF | 5.64/+1.2 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | Längd | 4 | Clara Fallenius | Hässelby SK | 5.57/+0.3 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | Längd | 5 | Elin Pettersson | IFK Göteborg | 5.41/+1.9 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | Längd | 6 | Laura Fodor | Hässelby SK | 5.36/+1.9 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | Tresteg | 1 | Katharina Gråman | Tyresö FK | 12.33/0.0 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | Tresteg | 2 | Tinda Frykholm | Glanshammars IF | 11.62/0.0 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | Tresteg | 3 | Frida Andersson | Malmö AI | 11.55/0.0 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | Tresteg | 4 | Klara Frykholm | Glanshammars IF | 11.36/+0.3 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | Tresteg | 5 | Fia Viklund | Skellefteå AIK | 11.20/0.0 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | Kula | 1 | Julia Scharnell | Eslövs AI | 15.57 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | Kula | 2 | Justina Esangbedo | Kvarnsvedens GoIF | 14.72 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | Kula | 3 | Linn Gabrielli Gustafsson | Råby-Rekarne FI | 14.44 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | Kula | 4 | Victoria Wickman | Alunda SK | 14.09 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | Kula | 5 | Amanda Pettersson | IFK Växjö | 13.98 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | Kula | 6 | Ninni Lundberg | IFK Växjö | 13.93 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | Diskus | 1 | Emilia Wamsler | Heleneholms IF | 45.78 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | Diskus | 2 | Linn Gabrielli Gustafsson | Råby-Rekarne FI | 42.51 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | Diskus | 3 | Johanna Emanuelsson | Villstad GIF | 41.80 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | Diskus | 4 | Thea Björk | IFK Växjö | 38.63 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | Diskus | 5 | Victoria Wickman | Alunda SK | 37.85 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | Diskus | 6 | Thea Löfman | Malmö AI | 35.41 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | Slägga | 1 | Thea Löfman | Malmö AI | 63.78 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | Slägga | 2 | Molly Skugge | Turebergs FK | 57.41 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | Slägga | 3 | Isabella Wiklund | Västerås FK | 56.02 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | Slägga | 4 | Linn Harryson | Hammarby IF | 53.45 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | Slägga | 5 | Ebba Wulcan | Säffle FIK | 51.16 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | Slägga | 6 | Emelie Malmborg | Hässelby SK | 46.36 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | Spjut | 1 | Amanda Olsson | Säffle FIK | 46.45 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | Spjut | 2 | Ingrid Lundkvist | Brännans FF | 41.64 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | Spjut | 3 | Evelina Wikell | Mölndals AIK | 39.80 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | Spjut | 4 | Ida Elmén | IF Kville | 39.75 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | Spjut | 5 | Ebba Hedberg | Kvarnsvedens GoIF | 39.57 |
JSM-USM17 Linköping, Norrköping, Kristinehamn 21-30/8 2020 | U | F17 | Ungdom | Spjut | 6 | Malin Lundgren | Eksjö Södra IK | 38.40 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | 100 m | 1 | Edvin Assarsson | Eslövs AI | 10.91 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | 100 m | 2 | Alex Apelgrim | Örgryte IS | 10.99 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | 100 m | 3 | Erik Erlandsson | IFK Lund | 11.01 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | 100 m | 4 | Kristoffer Andersson | Falu IK | 11.15 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | 100 m | 5 | Arvid Borg | Nyköpings BIS | 11.36 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | 100 m | 6 | Anthon Bokelund Singh | IFK Göteborg | 11.38 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | 200 m | 1 | Erik Erlandsson | IFK Lund | 22.32 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | 200 m | 2 | Alex Apelgrim | Örgryte IS | 22.74 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | 200 m | 3 | Isak Holgersson | IFK Lund | 22.39 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | 200 m | 4 | Jonatan Lindh | IK Hakarpspojkarna | 23.59 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | 200 m | 5 | Anthon Bokelund Singh | IFK Göteborg | 23.62 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | 200 m | 6 | Erdion Lajiq | Oskarshamns SK | 23.96 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | 400 m | 1 | Olle Billgren | Hellas FK | 49.52 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | 400 m | 2 | Robin Turan | IFK Göteborg | 50.55 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | 400 m | 3 | Alvin Reinebo | KFUM Örebro | 50.56 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | 400 m | 4 | Erik Skoglund | Danderyds SK | 51.76 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | 400 m | 5 | Viktor Skoglund | Danderyds SK | 52.15 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | 400 m | 6 | Alvin Rask | Alunda SK | 52.22 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | 800 m | 1 | Jonathan Grahn | Mölndals AIK | 1:56.85 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | 800 m | 2 | Viktor Skoglund | Danderyds SK | 1:57.56 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | 800 m | 3 | Robin Turan | IFK Göteborg | 1:57.84 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | 800 m | 4 | Erik Skoglund | Danderyds SK | 1:58.22 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | 800 m | 5 | Jonas Magnusson | Hälle IF | 1:58.69 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | 800 m | 6 | Alexander Davidsson Eriksson | Danderyds SK | 2:00.98 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | 1500 m | 1 | Jonathan Grahn | Mölndals AIK | 4:08.59 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | 1500 m | 2 | Jonas Magnusson | Hälle IF | 4:09.56 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | 1500 m | 3 | Linus Jansson | Hässelby SK | 4:12.98 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | 1500 m | 4 | Albin Öberg | Malmö AI | 4:18.33 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | 1500 m | 5 | Conor Hogan | Turebergs FK | 4:25.59 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | 1500 m | 6 | Oskar Davidsson | Varbergs GIF | 4:26.59 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | 3000 m | 1 | Jonathan Grahn | Mölndals AIK | 9:11.32 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | 3000 m | 2 | Linus Jansson | Hässelby SK | 9:15.14 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | 3000 m | 3 | Nils Olsson | IK Lerum FI | 9:21.20 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | 3000 m | 4 | Isak Anderberg | Mölndals AIK | 9:45.05 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | 3000 m | 5 | Hugo Örn | IF Start | 9:45.06 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | 3000 m | 6 | Jona Lindman | KA 2 IF | 9:50.20 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | 2000 m hinder | 1 | Nils Olsson | IK Lerum FI | 6:27.05 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | 2000 m hinder | 2 | Linus Jansson | Hässelby SK | 6:34.11 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | 2000 m hinder | 3 | Philip Frick | Örgryte IS | 6:51.57 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | 2000 m hinder | 4 | Olle Staaf | Linköpings GIF | 6:57.80 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | 2000 m hinder | 5 | Marlon Tollefors | Hässelby SK | 7:14.64 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | 110 m häck | 1 | Edvin Assarsson | Eslövs AI | 14.42 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | 110 m häck | 2 | Gustav Brasch | Wärnamo SK | 15.02 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | 110 m häck | 3 | Linus Jonsson | Hässelby SK | 15.35 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | 110 m häck | 4 | David Steinberg | Bromma IF | 15.36 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | 110 m häck | 5 | Kristoffer Andersson | Falu IK | 15.45 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | 110 m häck | 6 | Isac Svensson | IFK Halmstad | 15.79 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | 300 m häck | 1 | Olle Billgren | Hellas FK | 38.94 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | 300 m häck | 2 | Isac Svensson | IFK Halmstad | 40.68 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | 300 m häck | 3 | Joel Torp | Åhus FIK | 41.73 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | 300 m häck | 4 | Felix Ridderstråle | Piteå IF | 41.95 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | 300 m häck | 5 | David Steinberg | Bromma IF | 42.02 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | 300 m häck | 6 | Elias Boman | Hässelby SK | 42.12 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | Höjd | 1 | Melwin Lycke Holm | Kils AIK | 2.07 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | Höjd | 2 | Ludvig Jaasund | Västerås FK | 1.88 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | Höjd | 3 | Felix Ridderstråle | Piteå IF | 1.80 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | Höjd | 4 | Valter Kjellberg | Turebergs FK | 1.75 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | Höjd | 5 | Albin Coster | Örgryte IS | 1.75 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | Höjd | 6 | Gustav Thyrman | IF Rigor | 1.75 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | Stav | 1 | William Asker | Örgryte IS | 4.60 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | Stav | 2 | Olle Billgren | Hellas FK | 4.14 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | Stav | 3 | Ludvig Jaasund | Västerås FK | 3.97 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | Stav | 4 | Felix Steene | Ullevi FK | 3.97 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | Stav | 5 | Linus Jonsson | Hässelby SK | 3.90 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | Stav | 6 | Gustav Thyrman | IF Rigor | 3.90 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | Längd | 1 | Melwin Lycke Holm | Kils AIK | 7.20/+0.9 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | Längd | 2 | Alex Apelgrim | Örgryte IS | 7.05/+1.9 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | Längd | 3 | Linus Jonsson | Hässelby SK | 6.88w/+4.4 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | Längd | 4 | Henrik Silva Skoog | Västerås FK | 6.64w/+3.8 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | Längd | 5 | Isac Svensson | IFK Halmstad | 6.54w/+2.6 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | Längd | 6 | Joel Borrman | Huddinge AIS | 6.39/+3.0 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | Tresteg | 1 | Melwin Lycke Holm | Kils AIK | 14.49/+1.2 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | Tresteg | 2 | Oden Grahm Goles | IFK Göteborg | 13.85/+0.4 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | Tresteg | 3 | Aron Swartz | Östersunds GIF | 13.72/+1.0 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | Tresteg | 4 | Alex Apelgrim | Örgryte IS | 13.43w/+3.3 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | Tresteg | 5 | Philip Karlsson | Ullevi FK | 13.34/+3.3 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | Tresteg | 6 | Johannes Lundqvist | Ullevi FK | 13.20w/+2.9 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | Kula | 1 | Leo Zikovic | Örgryte IS | 18.17 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | Kula | 2 | Oscar Niklasson | Hanvikens SK | 15.22 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | Kula | 3 | Hugo Karsamo | Skruvs IF | 14.19 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | Kula | 4 | Kristoffer Andersson | Falu IK | 13.37 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | Kula | 5 | Noel Rudberg | Linköpings GIF | 12.77 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | Kula | 6 | Adam Hellbom | Falu IK | 12.75 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | Diskus | 1 | Max Fors | Upsala IF | 43.82 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | Diskus | 2 | Adam Hellbom | Falu IK | 41.98 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | Diskus | 3 | Kristoffer Andersson | Falu IK | 41.44 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | Diskus | 4 | Alexander Karlsson | Skruvs IF | 40.83 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | Diskus | 5 | Wiktor Rönnqvist | Brännans FF | 40.66 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | Diskus | 6 | Filip Sundin | IF Göta Karlstad | 40.42 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | Slägga | 1 | Oscar Niklasson | Hanvikens SK | 54.32 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | Slägga | 2 | Adam Hellbom | Falu IK | 49.12 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | Slägga | 3 | Max Fors | Upsala IF | 48.73 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | Slägga | 4 | Jakob Johansson | Varbergs GIF | 47.67 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | Slägga | 5 | Alexander Karlsson | Skruvs IF | 46.72 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | Slägga | 6 | Mille Edwardsson | Bollnäs FIK | 46.12 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | Spjut | 1 | Max Fors | Upsala IF | 56.46 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | Spjut | 2 | Oscar Niklasson | Hanvikens SK | 55.54 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | Spjut | 3 | Hugo Karsamo | Skruvs IF | 55.43 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | Spjut | 4 | Filip Lindlöf | Piteå IF | 55.40 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | Spjut | 5 | Noel Rudberg | Linköpings GIF | 54.81 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P16 | Ungdom | Spjut | 6 | Filip Sundin | IF Göta Karlstad | 53.92 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P15 | Ungdom | 80 m | 1 | Isak Hughes | IFK Växjö | 8.96 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P15 | Ungdom | 80 m | 2 | Noah Karlberg | Malmö AI | 9.17 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P15 | Ungdom | 80 m | 3 | Melvin Vala Tefre | Malmö AI | 9.39 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P15 | Ungdom | 80 m | 4 | Tim Jansson | Alingsås IF | 9.41 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P15 | Ungdom | 80 m | 5 | Joel Enander | Täby IS | 9.46 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P15 | Ungdom | 80 m | 6 | Henning Ehn | Sundsvalls FI | 9.57 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P15 | Ungdom | 300 m | 1 | Isak Gamst | IF Kronan | 35.68 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P15 | Ungdom | 300 m | 2 | Victor Törnström | Danderyds SK | 36.05 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P15 | Ungdom | 300 m | 3 | Jeroen Persson | IFK Lund | 36.90 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P15 | Ungdom | 300 m | 4 | Tim Jansson | Alingsås IF | 37.13 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P15 | Ungdom | 300 m | 5 | Babu Badjie | Bromma IF | 37.22 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P15 | Ungdom | 300 m | 6 | Lucas Törnström | Danderyds SK | 37.31 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P15 | Ungdom | 800 m | 1 | Olle Ackebjer | IFK Göteborg | 2:02.70 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P15 | Ungdom | 800 m | 2 | Marcus Asker | Malmö AI | 2:05.52 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P15 | Ungdom | 800 m | 3 | Elias Ramhult | IK Ymer | 2:05.54 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P15 | Ungdom | 800 m | 4 | Albert Söderqvist | Tullinge FI | 2:06.39 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P15 | Ungdom | 800 m | 5 | Luca Gränzer | IFK Lidingö | 2:08.45 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P15 | Ungdom | 800 m | 6 | Leonardo Garavini | IFK Lidingö | 2:09.76 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P15 | Ungdom | 2000 m | 1 | Markus Andersson | Västerås FK | 5:46.84 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P15 | Ungdom | 2000 m | 2 | Samuel Berhane | Hässelby SK | 5:52.14 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P15 | Ungdom | 2000 m | 3 | Olle Ackebjer | IFK Göteborg | 5:52.29 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P15 | Ungdom | 2000 m | 4 | Noah Krikström | Ängelholms IF | 5:57.73 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P15 | Ungdom | 2000 m | 5 | Adam Sörqvist | Sävedalens AIK | 6:03.67 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P15 | Ungdom | 2000 m | 6 | Filip Malmros | IS Göta | 6:06.63 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P15 | Ungdom | 1500 m hinder | 1 | Markus Andersson | Västerås FK | 4:18.25 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P15 | Ungdom | 1500 m hinder | 2 | Olle Ackebjer | IFK Göteborg | 4:33.22 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P15 | Ungdom | 1500 m hinder | 3 | Marcus Asker | Malmö AI | 4:33.33 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P15 | Ungdom | 1500 m hinder | 4 | Leonardo Garavini | IFK Lidingö | 4:48.61 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P15 | Ungdom | 1500 m hinder | 5 | Nicklas Östlund | IFK Lidingö | 5:00.81 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P15 | Ungdom | 1500 m hinder | 6 | Fabian Lidbaum | Vallentuna FK | 5:03.73 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P15 | Ungdom | 80 m häck | 1 | Albin Edgert | Täby IS | 11.10 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P15 | Ungdom | 80 m häck | 2 | Viggo Stridh | Täby IS | 11.57 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P15 | Ungdom | 80 m häck | 3 | James Mostert | KA 2 IF | 11.63 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P15 | Ungdom | 80 m häck | 4 | Filip Ekström | Bromma IF | 11.84 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P15 | Ungdom | 80 m häck | 5 | Henning Ehn | Sundsvalls FI | 11.89 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P15 | Ungdom | 80 m häck | 6 | Erik Larripa Taxell | Hässelby SK | 11.99 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P15 | Ungdom | 300 m häck | 1 | Victor Törnström | Danderyds SK | 39.70 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P15 | Ungdom | 300 m häck | 2 | James Mostert | KA 2 IF | 40.30 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P15 | Ungdom | 300 m häck | 3 | Lucas Törnström | Danderyds SK | 41.40 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P15 | Ungdom | 300 m häck | 4 | Albin Gyhlenius | KFUM Örebro | 43.10 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P15 | Ungdom | 300 m häck | 5 | Theodor Johner | IK Lerum FI | 43.65 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P15 | Ungdom | 300 m häck | 6 | Morgan Lindstedt | Malmö AI | 43.65 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P15 | Ungdom | Höjd | 1 | Erik Larripa Taxell | Hässelby SK | 1.84 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P15 | Ungdom | Höjd | 2 | Viggo Stridh | Täby IS | 1.82 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P15 | Ungdom | Höjd | 3 | Axel Eenfeldt | Örgryte IS | 1.79 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P15 | Ungdom | Höjd | 4 | Joel Enander | Täby IS | 1.79 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P15 | Ungdom | Höjd | 5 | Thirachai Schröder | Gefle IF | 1.76 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P15 | Ungdom | Höjd | =6 | Mikola Ahlgren | Västerås FK | 1.72 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P15 | Ungdom | Höjd | =6 | Edvin Unger | IFK Lidingö | 1.72 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P15 | Ungdom | Stav | 1 | Linus Jönsson | Tjalve IF Norrköping | 4.40 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P15 | Ungdom | Stav | 2 | Gabriel Torgersson | IF Kville | 4.08 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P15 | Ungdom | Stav | 3 | Alfons Elmgren Hallinger | KFUM Örebro | 3.97 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P15 | Ungdom | Stav | 4 | Viktor Rahm | Västerås FK | 3.97 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P15 | Ungdom | Stav | 5 | Viggo Stridh | Täby IS | 3.97 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P15 | Ungdom | Stav | 6 | Victor Törnström | Danderyds SK | 3.86 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P15 | Ungdom | Längd | 1 | Filip Ekström | Bromma IF | 6.52w/+2.4 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P15 | Ungdom | Längd | 2 | Gabriel Dag | Västerås FK | 6.51/+1.0 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P15 | Ungdom | Längd | 3 | Axel Eenfeldt | Örgryte IS | 6.36/+1.1 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P15 | Ungdom | Längd | 4 | Joel Enander | Täby IS | 6.35/+2.0 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P15 | Ungdom | Längd | 5 | Thirachai Schröder | Gefle IF | 6.15/+0.7 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P15 | Ungdom | Längd | 6 | William Duong | IFK Helsingborg | 6.08w/+2.7 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P15 | Ungdom | Tresteg | 1 | Thirachai Schröder | Gefle IF | 13.43/-0.6 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P15 | Ungdom | Tresteg | 2 | Jonas Gustén | Ullevi FK | 13.07/+1.8 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P15 | Ungdom | Tresteg | 3 | Gabriel Darin | IF Udd | 12.74/+1.5 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P15 | Ungdom | Tresteg | 4 | Melker Svanberg | IF Kville | 12.73/+1.1 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P15 | Ungdom | Tresteg | 5 | Melvin Vala Tefre | Malmö AI | 12.62/+2.0 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P15 | Ungdom | Kula | 1 | Jesper Lindqvist | Boden FI | 16.01 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P15 | Ungdom | Kula | 2 | Fabian Mix | Täby IS | 15.54 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P15 | Ungdom | Kula | 3 | Jacob Nilsson | Spårvägens FK | 15.01 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P15 | Ungdom | Kula | 4 | Viktor Lögdahl | Råby-Rekarne FI | 14.73 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P15 | Ungdom | Kula | 5 | Gustav Rydåker | Alunda SK | 14.44 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P15 | Ungdom | Kula | 6 | Casper Griphage | IFK Trelleborg | 12.60 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P15 | Ungdom | Diskus | 1 | Niklas Lundahl | Väsby IK | 54.43 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P15 | Ungdom | Diskus | 2 | Gustav Rydåker | Alunda SK | 51.64 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P15 | Ungdom | Diskus | 3 | Victor Törnström | Danderyds SK | 46.65 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P15 | Ungdom | Diskus | 4 | Adam Söder | Gefle IF | 45.78 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P15 | Ungdom | Diskus | 5 | Jesper Lindqvist | Boden FI | 45.75 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P15 | Ungdom | Diskus | 6 | Jacob Nilsson | Spårvägens FK | 44.50 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P15 | Ungdom | Slägga | 1 | Jesper Lindqvist | Boden FI | 58.20 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P15 | Ungdom | Slägga | 2 | Niklas Lundahl | Väsby IK | 57.50 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P15 | Ungdom | Slägga | 3 | Gustav Rydåker | Alunda SK | 54.98 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P15 | Ungdom | Slägga | 4 | Jacob Nilsson | Spårvägens FK | 52.51 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P15 | Ungdom | Slägga | 5 | Adam Rydén | Bohus IF | 44.34 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P15 | Ungdom | Slägga | 6 | Erik Ilison | Hammarby IF | 44.28 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P15 | Ungdom | Spjut | 1 | Leo Bodén | Motala AIF | 59.83 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P15 | Ungdom | Spjut | 2 | Viktor Lögdahl | Råby-Rekarne FI | 50.10 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P15 | Ungdom | Spjut | 3 | Erik Ilison | Hammarby IF | 49.54 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P15 | Ungdom | Spjut | 4 | Måns Bergström | Malmö AI | 49.23 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P15 | Ungdom | Spjut | 5 | Leo Ericson | Upsala IF | 46.56 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | P15 | Ungdom | Spjut | 6 | Calle Lindstedt | Motala AIF | 46.43 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | 100 m | 1 | Elvira Tanderud | Trollhättan FIK | 11.86 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | 100 m | 2 | Emilia Franzén | Klippans FK | 12.36 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | 100 m | 3 | Nora Lindahl | Hässelby SK | 12.42 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | 100 m | 4 | Nike Isaksson | IFK Lidingö | 12.46 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | 100 m | 5 | Ebba Asp | KFUM Örebro | 12.65 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | 100 m | 6 | Ellen Hansson | Örgryte IS | 12.76 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | 200 m | 1 | Elvira Tanderud | Trollhättan FIK | 24.72 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | 200 m | 2 | Nike Isaksson | IFK Lidingö | 25.12 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | 200 m | 3 | Nora Lindahl | Hässelby SK | 25.50 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | 200 m | 4 | Emilia Franzén | Klippans FK | 25.75 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | 200 m | 5 | Magda Karlsson | IFK Lund | 26.30 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | 200 m | 6 | Ellen Hansson | Örgryte IS | 26.54 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | 400 m | 1 | Moa Granat | Vallentuna FK | 54.41 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | 400 m | 2 | Nike Isaksson | IFK Lidingö | 57.50 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | 400 m | 3 | Emilia Mandl | Malmö AI | 58.17 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | 400 m | 4 | Elin Joabsson | IFK Växjö | 58.68 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | 400 m | 5 | Louise Eliasson | Bromma IF | 58.98 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | 400 m | 6 | Hilda Lindell | KA 2 IF | 59.16 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | 800 m | 1 | Saga Provci | IFK Göteborg | 2:12.59 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | 800 m | 2 | Elin Joabsson | IFK Växjö | 2:16.39 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | 800 m | 3 | Hilda Lindell | KA 2 IF | 2:16.71 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | 800 m | 4 | Louise Eliasson | Bromma IF | 2:16.98 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | 800 m | 5 | Elina Hellgren | Vallentuna FK | 2:18.98 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | 800 m | 6 | Julia Meijer | IFK Mora | 2:20.96 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | 1500 m | 1 | Saga Provci | IFK Göteborg | 4:32.27 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | 1500 m | 2 | Ida Knutsson | Upsala IF | 4:33.37 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | 1500 m | 3 | Johanna Hofvendahl | IS Göta | 4:38.24 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | 1500 m | 4 | Alma Svantesson | Mölndals AIK | 4:47.34 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | 1500 m | 5 | Julia Meijer | IFK Mora | 4:57.71 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | 1500 m | 6 | Emma Hättestrand | Högbo GIF | 4:58.14 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | 3000 m | 1 | Ida Knutsson | Upsala IF | 9:47.81 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | 3000 m | 2 | Johanna Hofvendahl | IS Göta | 10:08.52 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | 3000 m | 3 | Alma Svantesson | Mölndals AIK | 10:18.56 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | 3000 m | 4 | Tilda Månsson | Väsby IK | 10:49.57 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | 3000 m | 5 | Filippa Bergsman | Spårvägens FK | 11:00.37 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | 1500 m hinder | 1 | Elina Hellgren | Vallentuna FK | 4:55.54 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | 1500 m hinder | 2 | Ida Knutsson | Upsala IF | 5:00.42 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | 1500 m hinder | 3 | Saga Provci | IFK Göteborg | 5:04.32 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | 1500 m hinder | 4 | Alma Svennerud | KA 2 IF | 5:15.65 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | 1500 m hinder | 5 | Felicia Brink | IF Kville | 5:29.14 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | 1500 m hinder | 6 | Anne Oostra | Höörs IS | 5:33.02 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | 100 m häck | 1 | Moa Granat | Vallentuna FK | 14.53 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | 100 m häck | 2 | Sydney Karström | Åhus FIK | 14.75 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | 100 m häck | 3 | Sara Winberg | Täby IS | 15.06 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | 100 m häck | 4 | Alannah Hellstadius | Hammarby IF | 15.48 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | 100 m häck | 5 | Edda Chin Nygårds | IFK Lidingö | 16.02 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | 100 m häck | 6 | Lizette Carlsson | Vallentuna FK | 16.32 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | 300 m häck | 1 | Moa Granat | Vallentuna FK | 42.21 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | 300 m häck | 2 | Sydney Karström | Åhus FIK | 45.55 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | 300 m häck | 3 | Elin Joabsson | IFK Växjö | 45.69 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | 300 m häck | 4 | Sofia Wallin | Varbergs GIF | 45.84 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | 300 m häck | 5 | Lizette Carlsson | Vallentuna FK | 46.55 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | 300 m häck | 6 | Hanna Joabsson | IFK Växjö | 46.58 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | Höjd | 1 | Tilde Bjerager | Höörs IS | 1.69 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | Höjd | 2 | Emma Häggblom | Upsala IF | 1.69 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | Höjd | 3 | Ingrid Ronge | IF Rigor | 1.65 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | Höjd | 4 | Olivia Kålen | Marieby GIF | 1.62 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | Höjd | 5 | Emma Carlsson | Istrums SK | 1.62 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | Höjd | 6 | Emma Karlsson Svedestam | Råby-Rekarne FI | 1.59 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | Stav | 1 | Sara Winberg | Täby IS | 4.00 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | Stav | 2 | Alannah Hellstadius | Hammarby IF | 3.48 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | Stav | 3 | Ida Jexe Ek | IFK Halmstad | 3.41 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | Stav | 4 | Hilda Wallgren | Skellefteå AIK | 3.31 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | Stav | 5 | Rebecka Forsling | Huddinge AIS | 3.31 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | Stav | 6 | Tuva Weiland | Piteå IF | 3.07 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | Längd | 1 | Nora Jolbäck | Lidköpings IS | 5.69w/+2.6 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | Längd | 2 | Ellen Hansson | Örgryte IS | 5.61/+1.2 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | Längd | 3 | Saga Hermundstad | Hässelby SK | 5.60/+1.6 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | Längd | 4 | Sydney Karström | Åhus FIK | 5.57/+1.4 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | Längd | 5 | Linnéa Svanhall | Athletics 24Seven SK | 5.53/+1.5 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | Längd | 6 | Nicole Nyberg | Hässelby SK | 5.42/+1.6 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | Tresteg | 1 | Nora Jolbäck | Lidköpings IS | 12.03w/+2.1 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | Tresteg | 2 | Moa Gustafsson | Göteborgs KIK | 11.63w/+2.9 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | Tresteg | 3 | Tilde Söderlund | Alunda SK | 11.61w/+2.6 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | Tresteg | 4 | Emilia Mandl | Malmö AI | 11.52/+0.8 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | Tresteg | 5 | Nicole Nyberg | Hässelby SK | 11.47/+0.7 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | Tresteg | 6 | Sydney Karström | Åhus FIK | 11.45/+1.3 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | Kula | 1 | Jonna Lundgren | Skruvs IF | 15.10 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | Kula | 2 | Tilda Bernhult | KFUM Örebro | 14.52 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | Kula | 3 | Elsa Wållgren | IK Lerum FI | 13.74 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | Kula | 4 | Matilda Åkerman | IFK Halmstad | 13.38 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | Kula | 5 | Frida Krantz | Hammarby IF | 13.18 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | Kula | 6 | Bea Vold Johannesson | IFK Sunne | 12.71 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | Diskus | 1 | Frida Krantz | Hammarby IF | 40.49 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | Diskus | 2 | Tilda Bernhult | KFUM Örebro | 35.62 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | Diskus | 3 | Matilda Åkerman | IFK Halmstad | 35.45 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | Diskus | 4 | Ella Eklund | Öresund FK | 34.39 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | Diskus | 5 | Levina Ringdahl | Marieby GIF | 33.39 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | Diskus | 6 | Tilde Grönwall | Öresund FK | 32.21 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | Slägga | 1 | Ebba Lind | Hanvikens SK | 50.42 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | Slägga | 2 | Saga Berg | Östhammar FI | 49.29 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | Slägga | 3 | Amanda Jönsson | Linköpings GIF | 48.87 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | Slägga | 4 | Tilde Grönwall | Öresund FK | 48.84 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | Slägga | 5 | Elvira Högman | Kils AIK | 47.50 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | Slägga | 6 | Elin Rydqvist | IFK Halmstad | 45.71 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | Spjut | 1 | Tilda Bernhult | KFUM Örebro | 43.22 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | Spjut | 2 | Matilda Eriksson | Västerås FK | 42.66 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | Spjut | 3 | Matilda Åkerman | IFK Halmstad | 42.45 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | Spjut | 4 | Frida Krantz | Hammarby IF | 40.26 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | Spjut | 5 | Lovisa Blomqvist | Marieby GIF | 35.06 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F16 | Ungdom | Spjut | 6 | Levina Ringdahl | Marieby GIF | 31.74 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F15 | Ungdom | 80 m | 1 | Helmi Hjortbäck | Sävedalens AIK | 9.96 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F15 | Ungdom | 80 m | 2 | Ella Uddenäs | Malmö AI | 10.04 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F15 | Ungdom | 80 m | 3 | Ebba Eklund | IF Hagen | 10.14 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F15 | Ungdom | 80 m | 4 | Lina Åstad | Motala AIF | 10.15 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F15 | Ungdom | 80 m | 5 | Amanda Lennartsson | IFK Växjö | 10.31 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F15 | Ungdom | 80 m | 6 | Chanel Moularé | IF Hagen | 10.36 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F15 | Ungdom | 300 m | 1 | Lathifa Afrah | IF Göta Karlstad | 39.71 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F15 | Ungdom | 300 m | 2 | Elna Wester | Örgryte IS | 40.47 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F15 | Ungdom | 300 m | 3 | Emma Löfkvist | Heleneholms IF | 41.01 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F15 | Ungdom | 300 m | 4 | Ella Uddenäs | Malmö AI | 41.72 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F15 | Ungdom | 300 m | 5 | Irma Jonhed | IF Göta Karlstad | 41.91 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F15 | Ungdom | 300 m | 6 | Mellanie Neudinger Nellmer | Bromma IF | 42.00 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F15 | Ungdom | 800 m | 1 | Alice Magnell Millán | Eskilstuna FI | 2:11.78 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F15 | Ungdom | 800 m | 2 | Ebba Cronholm | Ljungby FIK | 2:14.26 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F15 | Ungdom | 800 m | 3 | Nicole Tiourine | IFK Göteborg | 2:15.95 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F15 | Ungdom | 800 m | 4 | Frida Berglin | KA 2 IF | 2:18.36 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F15 | Ungdom | 800 m | 5 | Ella Holmqvist | IF Göta Karlstad | 2:21.45 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F15 | Ungdom | 800 m | 6 | Maud De Coninck | Sävedalens AIK | 2:21.70 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F15 | Ungdom | 2000 m | 1 | Alice Magnell Millán | Eskilstuna FI | 6:18.39 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F15 | Ungdom | 2000 m | 2 | Ebba Cronholm | Ljungby FIK | 6:28.36 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F15 | Ungdom | 2000 m | 3 | Lowa Branth | Upsala IF | 6:33.74 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F15 | Ungdom | 2000 m | 4 | Paulina Hultberg | Alingsås IF | 6:40.28 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F15 | Ungdom | 2000 m | 5 | Felicia Jansson | Alunda SK | 6:45.50 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F15 | Ungdom | 2000 m | 6 | Ida Kraft | Trollhättan FIK | 6:46.09 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F15 | Ungdom | 1500 m hinder | 1 | Alice Magnell Millán | Eskilstuna FI | 4:50.72 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F15 | Ungdom | 1500 m hinder | 2 | Ebba Cronholm | Ljungby FIK | 4:53.82 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F15 | Ungdom | 1500 m hinder | 3 | Lowa Branth | Upsala IF | 4:58.19 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F15 | Ungdom | 1500 m hinder | 4 | Paulina Hultberg | Alingsås IF | 4:59.48 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F15 | Ungdom | 1500 m hinder | 5 | Astrid Baunge | Mölndals AIK | 5:11.57 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F15 | Ungdom | 1500 m hinder | 6 | Felicia Jansson | Alunda SK | 5:16.08 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F15 | Ungdom | 80 m häck | 1 | Ebba Eklund | IF Hagen | 11.63 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F15 | Ungdom | 80 m häck | 2 | Helmi Hjortbäck | Sävedalens AIK | 11.78 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F15 | Ungdom | 80 m häck | 3 | Lathifa Afrah | IF Göta Karlstad | 12.02 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F15 | Ungdom | 80 m häck | 4 | Alice Lindgren Engelblom | IFK Lidingö | 12.35 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F15 | Ungdom | 80 m häck | 5 | Izabella Olofsson | KA 2 IF | 12.39 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F15 | Ungdom | 80 m häck | 6 | Irma Jonhed | IF Göta Karlstad | 12.51 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F15 | Ungdom | 300 m häck | 1 | Helmi Hjortbäck | Sävedalens AIK | 45.08 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F15 | Ungdom | 300 m häck | 2 | Emma Löfkvist | Heleneholms IF | 45.33 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F15 | Ungdom | 300 m häck | 3 | Irma Jonhed | IF Göta Karlstad | 46.62 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F15 | Ungdom | 300 m häck | 4 | Lisa Mårtensson | Huddinge AIS | 47.04 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F15 | Ungdom | 300 m häck | 5 | Elenie Carlsson | IFK Växjö | 48.13 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F15 | Ungdom | 300 m häck | 6 | Ivana Pekic | IFK Göteborg | 48.17 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F15 | Ungdom | Höjd | 1 | Emma Sandin | IK Hakarpspojkarna | 1.72 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F15 | Ungdom | Höjd | 2 | Engla Nilsson | Örgryte IS | 1.70 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F15 | Ungdom | Höjd | 3 | Moa Cornéer | IFK Göteborg | 1.63 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F15 | Ungdom | Höjd | 4 | Lina Bjerkestam | Huddinge AIS | 1.63 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F15 | Ungdom | Höjd | 5 | Lisa Mårtensson | Huddinge AIS | 1.60 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F15 | Ungdom | Höjd | 6 | Ebba Elfström | Lidköpings IS | 1.60 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F15 | Ungdom | Stav | 1 | Ella Uddenäs | Malmö AI | 3.62 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F15 | Ungdom | Stav | 2 | Alvah Lind | Tyresö FK | 3.57 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F15 | Ungdom | Stav | 3 | Izabella Olofsson | KA 2 IF | 3.25 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F15 | Ungdom | Stav | 4 | Luna Johannsen | Malmö AI | 3.18 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F15 | Ungdom | Stav | 5 | Ellida Stengård | KA 2 IF | 3.08 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F15 | Ungdom | Stav | 6 | Emma Carlsson | Turebergs FK | 3.08 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F15 | Ungdom | Längd | 1 | Emma Löfkvist | Heleneholms IF | 5.58/0.0 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F15 | Ungdom | Längd | 2 | Linnéa Säfström | Hässleholms AIS | 5.55/+0.9 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F15 | Ungdom | Längd | 3 | Helmi Hjortbäck | Sävedalens AIK | 5.54/0.0 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F15 | Ungdom | Längd | 4 | Lathifa Afrah | IF Göta Karlstad | 5.43w/+2.4 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F15 | Ungdom | Längd | 5 | Doris Theander | Varbergs GIF | 5.32/-0.4 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F15 | Ungdom | Längd | 6 | Lina Ånstad | Motala AIF | 5.31/+1.8 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F15 | Ungdom | Tresteg | 1 | Emma Sandin | IK Hakarpspojkarna | 11.71/+1.1 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F15 | Ungdom | Tresteg | 2 | Matilda Halfwordson | Bromma IF | 11.70/+1.7 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F15 | Ungdom | Tresteg | 3 | Melina Lidberg | Bromma IF | 11.50w/+2.2 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F15 | Ungdom | Tresteg | 4 | Alice Lindgren Engelblom | IFK Lidingö | 11.49/+1.3 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F15 | Ungdom | Tresteg | 5 | Agnes Jansson | Hammarby IF | 11.34/+0.3 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F15 | Ungdom | Tresteg | 6 | Linnéa Säfström | Hässleholms AIS | 11.31/+3.0 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F15 | Ungdom | Kula | 1 | Norah Lind | Tyresö FK | 13.81 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F15 | Ungdom | Kula | 2 | Beatrice Pettersson | Mölndals AIK | 13.52 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F15 | Ungdom | Kula | 3 | Wilma Nilsson | Klippans FK | 13.29 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F15 | Ungdom | Kula | 4 | Edvina Norberg | Ransäters AIS | 13.11 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F15 | Ungdom | Kula | 5 | Hanna Andersson | Falu IK | 12.29 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F15 | Ungdom | Kula | 6 | Anna Strunke | Turebergs FK | 12.19 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F15 | Ungdom | Diskus | 1 | Edvina Norberg | Ransäters AIS | 46.99 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F15 | Ungdom | Diskus | 2 | Beatrice Pettersson | Mölndals AIK | 40.35 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F15 | Ungdom | Diskus | 3 | Norah Lind | Tyresö FK | 38.62 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F15 | Ungdom | Diskus | 4 | Hanna Andersson | Falu IK | 37.98 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F15 | Ungdom | Diskus | 5 | Alma Mennborg | IK Hakarpspojkarna | 35.53 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F15 | Ungdom | Diskus | 6 | Ronja Rickardsson | IFK Växjö | 35.43 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F15 | Ungdom | Slägga | 1 | Norah Lind | Tyresö FK | 56.28 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F15 | Ungdom | Slägga | 2 | Emma Krantz | Bohus IF | 52.61 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F15 | Ungdom | Slägga | 3 | Malin Garbell | Östhammar FI | 52.45 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F15 | Ungdom | Slägga | 4 | Ruth Eklöf | Alunda SK | 50.42 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F15 | Ungdom | Slägga | 5 | Edvina Norberg | Ransäters AIS | 49.46 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F15 | Ungdom | Slägga | 6 | Alva Nylander | Gefle IF | 46.42 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F15 | Ungdom | Spjut | 1 | Emelie Olsson | Säffle FIK | 46.98 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F15 | Ungdom | Spjut | 2 | Edvina Norberg | Ransäters AIS | 38.11 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F15 | Ungdom | Spjut | 3 | Wilma Nilsson | Klippans FK | 37.26 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F15 | Ungdom | Spjut | 4 | Ellen Heldt Cassel | Ludvika FFI | 34.92 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F15 | Ungdom | Spjut | 5 | Norah Lind | Tyresö FK | 34.63 |
USM15-16 Norrköping, Sollentuna 21-30/8 2020 | U | F15 | Ungdom | Spjut | 6 | Mira Johansson | Malmö AI | 34.62 |
SM-JSM-USM16-17 mångkamp Ljungby 31/7-2/8 2020 | U | P17 | Ungdom | Tiokamp | 1 | Jacob Thelander | Ljungby FIK | 7.086 |
SM-JSM-USM16-17 mångkamp Ljungby 31/7-2/8 2020 | U | P17 | Ungdom | Tiokamp | 2 | Oliver Ellström | IF Göta Karlstad | 6.977 |
SM-JSM-USM16-17 mångkamp Ljungby 31/7-2/8 2020 | U | P17 | Ungdom | Tiokamp | 3 | Elliot Duvert | Turebergs FK | 6.883 |
SM-JSM-USM16-17 mångkamp Ljungby 31/7-2/8 2020 | U | P17 | Ungdom | Tiokamp | 4 | Oliver Nilsson | Linköpings GIF | 6.626 |
SM-JSM-USM16-17 mångkamp Ljungby 31/7-2/8 2020 | U | P17 | Ungdom | Tiokamp | 5 | Noa Skomorowski | Kvarnsvedens GoIF | 6.575 |
SM-JSM-USM16-17 mångkamp Ljungby 31/7-2/8 2020 | U | P17 | Ungdom | Tiokamp | 6 | Viktor Rydåker | Alunda SK | 6.570 |
SM-JSM-USM16-17 mångkamp Ljungby 31/7-2/8 2020 | U | P16 | Ungdom | Tiokamp | 1 | Oscar Niklasson | Hanvikens SK | 6.696 |
SM-JSM-USM16-17 mångkamp Ljungby 31/7-2/8 2020 | U | P16 | Ungdom | Tiokamp | 2 | Ludvig Jaasund | Västerås FK | 6.084 |
SM-JSM-USM16-17 mångkamp Ljungby 31/7-2/8 2020 | U | P16 | Ungdom | Tiokamp | 3 | Isac Svensson | IFK Halmstad | 5.783 |
SM-JSM-USM16-17 mångkamp Ljungby 31/7-2/8 2020 | U | P16 | Ungdom | Tiokamp | 4 | Elias Boman | Hässelby SK | 5.196 |
SM-JSM-USM16-17 mångkamp Ljungby 31/7-2/8 2020 | U | P16 | Ungdom | Tiokamp | 5 | Felix Jousse | Sundsvalls FI | 4.069 |
SM-JSM-USM16-17 mångkamp Ljungby 31/7-2/8 2020 | U | F17 | Ungdom | Sjukamp | 1 | Clara Fallenius | Hässelby SK | 4.938 |
SM-JSM-USM16-17 mångkamp Ljungby 31/7-2/8 2020 | U | F17 | Ungdom | Sjukamp | 2 | Justina Esangbedo | Kvarnsvedens GoIF | 4.870 |
SM-JSM-USM16-17 mångkamp Ljungby 31/7-2/8 2020 | U | F17 | Ungdom | Sjukamp | 3 | Ebba Hedberg | Kvarnsvedens GoIF | 4.853 |
SM-JSM-USM16-17 mångkamp Ljungby 31/7-2/8 2020 | U | F17 | Ungdom | Sjukamp | 4 | Laura Fodor | Hässelby SK | 4.681 |
SM-JSM-USM16-17 mångkamp Ljungby 31/7-2/8 2020 | U | F17 | Ungdom | Sjukamp | 5 | Madeleine Söderqvist | Huddinge AIS | 4.069 |
SM-JSM-USM16-17 mångkamp Ljungby 31/7-2/8 2020 | U | F17 | Ungdom | Sjukamp | 6 | Kerstin Siwertsson | IFK Växjö | 3.175 |
SM-JSM-USM16-17 mångkamp Ljungby 31/7-2/8 2020 | U | F16 | Ungdom | Sjukamp | 1 | Linnéa Svanhall | Athletics 24Seven SK | 4.998 |
SM-JSM-USM16-17 mångkamp Ljungby 31/7-2/8 2020 | U | F16 | Ungdom | Sjukamp | 2 | Sydney Karström | Åhus FIK | 4.656 |
SM-JSM-USM16-17 mångkamp Ljungby 31/7-2/8 2020 | U | F16 | Ungdom | Sjukamp | 3 | Jonna Lundgren | Skruvs IF | 4.642 |
SM-JSM-USM16-17 mångkamp Ljungby 31/7-2/8 2020 | U | F16 | Ungdom | Sjukamp | 4 | Matilda Åkerman | IFK Halmstad | 4.573 |
SM-JSM-USM16-17 mångkamp Ljungby 31/7-2/8 2020 | U | F16 | Ungdom | Sjukamp | 5 | Emilia Mandl | Malmö AI | 4.380 |
SM-JSM-USM16-17 mångkamp Ljungby 31/7-2/8 2020 | U | F16 | Ungdom | Sjukamp | 6 | Ida Jexe Ek | IFK Halmstad | 4.329 |
USM15 mångkamp Huddinge 1-2/8 2020 | U | P15 | Ungdom | Åttakamp | 1 | Joel Enander | Täby IS | 5.042 |
USM15 mångkamp Huddinge 1-2/8 2020 | U | P15 | Ungdom | Åttakamp | 2 | Victor Törnström | Danderyds SK | 4.957 |
USM15 mångkamp Huddinge 1-2/8 2020 | U | P15 | Ungdom | Åttakamp | 3 | Viggo Stridh | Täby IS | 4.627 |
USM15 mångkamp Huddinge 1-2/8 2020 | U | P15 | Ungdom | Åttakamp | 4 | Albin Edgert | Täby IS | 4.548 |
USM15 mångkamp Huddinge 1-2/8 2020 | U | P15 | Ungdom | Åttakamp | 5 | Erik Larripa Taxell | Hässelby SK | 4.443 |
USM15 mångkamp Huddinge 1-2/8 2020 | U | P15 | Ungdom | Åttakamp | 6 | Leo Göransson | Klippans FK | 4.340 |
USM15 mångkamp Huddinge 1-2/8 2020 | U | F15 | Ungdom | Sexkamp | 1 | Wilma Nilsson | Klippans FK | 4.109 |
USM15 mångkamp Huddinge 1-2/8 2020 | U | F15 | Ungdom | Sexkamp | 2 | Doris Theander | Varbergs GIF | 3.977 |
USM15 mångkamp Huddinge 1-2/8 2020 | U | F15 | Ungdom | Sexkamp | 3 | Emma Sandin | IK Hakarpspojkarna | 3.923 |
USM15 mångkamp Huddinge 1-2/8 2020 | U | F15 | Ungdom | Sexkamp | 4 | Lisa Mårtensson | Huddinge AIS | 3.881 |
USM15 mångkamp Huddinge 1-2/8 2020 | U | F15 | Ungdom | Sexkamp | 5 | Lathifa Afrah | IF Göta Karlstad | 3.787 |
USM15 mångkamp Huddinge 1-2/8 2020 | U | F15 | Ungdom | Sexkamp | 6 | Inez Yngve | Örgryte IS | 3.591 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P16 | Ungdom | 60 m | 1 | Edvin Assarsson | Eslövs AI | 7.03 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P16 | Ungdom | 60 m | 2 | Alex Apelgrim | Örgryte IS | 7.12 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P16 | Ungdom | 60 m | 3 | Kristoffer Andersson | Falu IK | 7.21 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P16 | Ungdom | 60 m | 4 | Jonatan Lindh | IK Hakarpspojkarna | 7.32 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P16 | Ungdom | 60 m | 4 | Anthon Bokelund Singh | IFK Göteborg | 7.32 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P16 | Ungdom | 60 m | 6 | Philip Tennhed | Råby-Rekarne FI | 7.34 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P16 | Ungdom | 400 m | 1 | Olle Billgren | Hellas FK | 51.09 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P16 | Ungdom | 400 m | 2 | Jonathan Appel | Linköpings GIF | 52.35 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P16 | Ungdom | 400 m | 3 | Tristan Heno | IFK Göteborg | 52.41 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P16 | Ungdom | 400 m | 4 | Alvin Reinebo | KFUM Örebro | 52.48 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P16 | Ungdom | 1500 m | 1 | Jonathan Grahn | Mölndals AIK | 4:06.00 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P16 | Ungdom | 1500 m | 2 | Jonas Magnusson | Hälle IF | 4:14.18 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P16 | Ungdom | 1500 m | 3 | Edvin Schön | Gottsunda IF | 4:16.72 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P16 | Ungdom | 1500 m | 4 | Philip Frick | Örgryte IS | 4:21.61 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P16 | Ungdom | 1500 m | 5 | Oskar Davidsson | Varbergs GIF | 4:21.74 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P16 | Ungdom | 1500 m | 6 | Hugo Örn | IF Start | 4:24.77 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P16 | Ungdom | 60 m häck | 1 | Edvin Assarsson | Eslövs AI | 8.07 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P16 | Ungdom | 60 m häck | 2 | Linus Jonsson | Hässelby SK | 8.23 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P16 | Ungdom | 60 m häck | 3 | Gustav Brasch | Wärnamo SK | 8.28 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P16 | Ungdom | 60 m häck | 4 | Kristoffer Andersson | Falu IK | 8.42 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P16 | Ungdom | 60 m häck | 5 | Tristan Heno | IFK Göteborg | 8.52 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P16 | Ungdom | 60 m häck | 6 | David Steinberg | Bromma IF | 8.57 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P16 | Ungdom | Höjd | 1 | Melwin Lycke Holm | Kils AIK | 2.10 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P16 | Ungdom | Höjd | 2 | Ludvig Jaasund | Västerås FK | 1.88 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P16 | Ungdom | Höjd | 3 | Adrihan Alsér Pryce | Mölndals AIK | 1.86 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P16 | Ungdom | Höjd | 4 | Eli Dahl Oud | Hässelby SK | 1.86 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P16 | Ungdom | Höjd | 5 | Linus Jonsson | Hässelby SK | 1.84 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P16 | Ungdom | Höjd | 6 | Albin Coster | Örgryte IS | 1.84 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P16 | Ungdom | Stav | 1 | William Asker | Örgryte IS | 4.30 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P16 | Ungdom | Stav | 2 | Ludvig Jaasund | Västerås FK | 3.86 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P16 | Ungdom | Stav | 3 | Olle Billgren | Hellas FK | 3.86 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P16 | Ungdom | Stav | 4 | Felix Steene | Ullevi FK | 3.79 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P16 | Ungdom | Stav | 5 | Gustav Thyrman | IF Rigor | 3.72 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P16 | Ungdom | Stav | 6 | Josef Külen | Tjalve IF Norrköping | 3.30 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P16 | Ungdom | Längd | 1 | Melwin Lycke Holm | Kils AIK | 7.05 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P16 | Ungdom | Längd | 2 | Kristoffer Andersson | Falu IK | 6.76 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P16 | Ungdom | Längd | 3 | Alex Apelgrim | Örgryte IS | 6.71 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P16 | Ungdom | Längd | 4 | Oscar Niklasson | Hanvikens SK | 6.61 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P16 | Ungdom | Längd | 5 | Felix Steene | Ullevi FK | 6.43 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P16 | Ungdom | Längd | 6 | Philip Tennhed | Råby-Rekarne FI | 6.37 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P16 | Ungdom | Tresteg | 1 | Melwin Lycke Holm | Kils AIK | 14.12 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P16 | Ungdom | Tresteg | 2 | Patrick Hopkins | Alunda SK | 13.55 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P16 | Ungdom | Tresteg | 3 | Linus Jonsson | Hässelby SK | 13.53 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P16 | Ungdom | Tresteg | 4 | Aron Swartz | Östersunds GIF | 13.47 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P16 | Ungdom | Tresteg | 5 | Johannes Lundqvist | Ullevi FK | 13.20 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P16 | Ungdom | Tresteg | 6 | Oscar Niklasson | Hanvikens SK | 13.04 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P16 | Ungdom | Kula | 1 | Leo Zikovic | Örgryte IS | 15.82 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P16 | Ungdom | Kula | 2 | Oscar Niklasson | Hanvikens SK | 14.75 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P16 | Ungdom | Kula | 3 | Kristoffer Andersson | Falu IK | 13.98 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P16 | Ungdom | Kula | 4 | Linus Jonsson | Hässelby SK | 13.44 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P16 | Ungdom | Kula | 5 | Adam Hellbom | Falu IK | 13.39 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P16 | Ungdom | Kula | 6 | Max Fors | Upsala IF | 13.08 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P16 | Ungdom | Vikt | 1 | Oscar Niklasson | Hanvikens SK | 16.06 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P16 | Ungdom | Vikt | 2 | Jacob Johansson | Varbergs GIF | 15.12 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P16 | Ungdom | Vikt | 3 | Adam Hellbom | Falu IK | 14.84 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P16 | Ungdom | Vikt | 4 | Max Fors | Upsala IF | 14.05 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P16 | Ungdom | Vikt | 5 | Mille Edwardsson | Bollnäs FIK | 12.92 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P16 | Ungdom | Vikt | 6 | Lukas Lindbladh | Åhus FIK | 12.54 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P15 | Ungdom | 60 m | 1 | Noah Karlberg | Malmö AI | 7.22 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P15 | Ungdom | 60 m | 2 | Joel Gustafsson Miller | Ullevi FK | 7.24 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P15 | Ungdom | 60 m | 3 | Isak Hughes | IFK Växjö | 7.27 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P15 | Ungdom | 60 m | 4 | Isak Gamst | IF Kronan | 7.32 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P15 | Ungdom | 60 m | 5 | Victor Törnström | Danderyds SK | 7.42 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P15 | Ungdom | 60 m | 6 | Melvin Vala Tefre | Malmö AI | 7.51 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P15 | Ungdom | 200 m | 1 | Isak Hughes | IFK Växjö | 23.70 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P15 | Ungdom | 200 m | 2 | Victor Törnström | Danderyds SK | 23.78 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P15 | Ungdom | 200 m | 3 | David Hedlund Carlson | Bromma IF | 23.86 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P15 | Ungdom | 200 m | 4 | Isak Gamst | IF Kronan | 24.04 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P15 | Ungdom | 1000 m | 1 | Markus Andersson | Västerås FK | 2:42.93 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P15 | Ungdom | 1000 m | 2 | Elias Ramhult | IK Ymer | 2:44.95 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P15 | Ungdom | 1000 m | 3 | Samuel Berhane | Hässelby SK | 2:45.94 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P15 | Ungdom | 1000 m | 4 | Marcus Asker | Malmö AI | 2:46.48 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P15 | Ungdom | 1000 m | 5 | Adam Sörqvist | Sävedalens AIK | 2:51.38 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P15 | Ungdom | 1000 m | 6 | Olle Ackebjer | IFK Göteborg | 2:53.62 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P15 | Ungdom | 60 m häck | 1 | Joel Enander | Täby IS | 8.40 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P15 | Ungdom | 60 m häck | 2 | Albin Edgert | Täby IS | 8.43 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P15 | Ungdom | 60 m häck | 3 | Viggo Stridh | Täby IS | 8.79 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P15 | Ungdom | 60 m häck | 4 | Thirachai Schröder | Gefle IF | 8.90 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P15 | Ungdom | 60 m häck | 5 | Theodor Johner | IK Lerum FI | 8.94 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P15 | Ungdom | 60 m häck | 6 | Albin Gyhlenius | KFUM Örebro | 9.96 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P15 | Ungdom | Höjd | 1 | Thirachai Schröder | Gefle IF | 1.84 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P15 | Ungdom | Höjd | 2 | Ludvig Holgersson | Bohus IF | 1.82 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P15 | Ungdom | Höjd | 3 | Edvin Unger | IFK Lidingö | 1.80 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P15 | Ungdom | Höjd | 4 | Albin Gyhlenius | KFUM Örebro | 1.74 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P15 | Ungdom | Höjd | 5 | Joel Enander | Täby IS | 1.72 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P15 | Ungdom | Höjd | 6 | Erik Larripa Taxell | Hässelby SK | 1.72 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P15 | Ungdom | Höjd | 6 | Anton Hellstrand Helleberg | IFK Lidingö | 1.72 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P15 | Ungdom | Stav | 1 | Linus Jönsson | Tjalve IF Norrköping | 4.08 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P15 | Ungdom | Stav | 2 | Gabriel Torgersson | IF Kville | 3.98 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P15 | Ungdom | Stav | 3 | Viktor Rahm | Västerås FK | 3.93 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P15 | Ungdom | Stav | 4 | Alfons Elmgren Hallinger | KFUM Örebro | 3.78 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P15 | Ungdom | Stav | 5 | Erik Norlén | Täby IS | 3.73 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P15 | Ungdom | Stav | 6 | Victor Törnström | Danderyds SK | 3.68 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P15 | Ungdom | Längd | 1 | Gabriel Dag | Västerås FK | 6.24 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P15 | Ungdom | Längd | 2 | Joel Enander | Täby IS | 6.14 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P15 | Ungdom | Längd | 3 | August Calles | IFK Lidingö | 6.12 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P15 | Ungdom | Längd | 4 | Ludvig Richtnér | Huddinge AIS | 6.10 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P15 | Ungdom | Längd | 5 | William Duong | IFK Helsingborg | 6.00 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P15 | Ungdom | Längd | 6 | Thirachai Schröder | Gefle IF | 5.94 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P15 | Ungdom | Tresteg | 1 | Thirachai Schröder | Gefle IF | 12.98 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P15 | Ungdom | Tresteg | 2 | Melker Svanberg | IF Kville | 12.62 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P15 | Ungdom | Tresteg | 3 | Mikola Ahlgren | Västerås FK | 12.50 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P15 | Ungdom | Tresteg | 4 | Jacob Nilsson | Spårvägens FK | 12.38 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P15 | Ungdom | Tresteg | 5 | Axel Eenfeldt | Bohus IF | 11.76 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P15 | Ungdom | Tresteg | 6 | Elis Gemzell | Tierps IF | 11.74 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P15 | Ungdom | Kula | 1 | Jesper Lindqvist | Boden FI | 15.78 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P15 | Ungdom | Kula | 2 | Viktor Lögdahl | Råby-Rekarne FI | 15.64 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P15 | Ungdom | Kula | 3 | Fabian Mix | Täby IS | 14.96 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P15 | Ungdom | Kula | 4 | Jacob Nilsson | Spårvägens FK | 14.91 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P15 | Ungdom | Kula | 5 | Niklas Lundahl | Väsby IK | 13.72 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P15 | Ungdom | Kula | 6 | Gustav Rydåker | Alunda SK | 13.45 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P15 | Ungdom | Vikt | 1 | Niklas Lundahl | Väsby IK | 17.32 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P15 | Ungdom | Vikt | 2 | Fabian Mix | Täby IS | 17.26 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P15 | Ungdom | Vikt | 3 | Jacob Nilsson | Spårvägens FK | 17.24 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P15 | Ungdom | Vikt | 4 | Gustav Rydåker | Alunda SK | 14.45 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P15 | Ungdom | Vikt | 5 | Erik Ilison | Hammarby IF | 14.07 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | P15 | Ungdom | Vikt | 6 | Jesper Lindqvist | Boden FI | 12.91 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F16 | Ungdom | 60 m | 1 | Elvira Tanderud | Trollhättan FIK | 7.53 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F16 | Ungdom | 60 m | 2 | Emilia Franzén | Klippans FK | 7.74 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F16 | Ungdom | 60 m | 3 | Nora Lindahl | Hässelby SK | 7.85 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F16 | Ungdom | 60 m | 4 | Clara Spangenberg | Upsala IF | 7.88 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F16 | Ungdom | 60 m | 5 | Ebba Asp | KFUM Örebro | 7.98 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F16 | Ungdom | 60 m | 6 | Klara Persson | IFK Lund | 8.01 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F16 | Ungdom | 400 m | 1 | Moa Granat | Vallentuna FK | 54.78 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F16 | Ungdom | 400 m | 2 | Nike Isaksson | IFK Lidingö | 56.85 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F16 | Ungdom | 400 m | 3 | Lia Cederberg | Hässelby SK | 58.73 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F16 | Ungdom | 400 m | 4 | Elin Joabsson | IFK Växjö | 59.64 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F16 | Ungdom | 1500 m | 1 | Johanna Hofvendahl | IS Göta | 4:37.96 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F16 | Ungdom | 1500 m | 2 | Ida Knutsson | Upsala IF | 4:40.33 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F16 | Ungdom | 1500 m | 3 | Saga Provci | IFK Göteborg | 4:48.68 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F16 | Ungdom | 1500 m | 4 | Julia Meijer | IFK Mora | 4:54.22 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F16 | Ungdom | 1500 m | 5 | Alma Svantesson | Mölndals AIK | 4:56.93 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F16 | Ungdom | 1500 m | 6 | Alma Svennerud | KA 2 IF | 4:58.10 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F16 | Ungdom | 60 m häck | 1 | Moa Granat | Vallentuna FK | 8.61 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F16 | Ungdom | 60 m häck | 2 | Linnéa Svanhall | Athletics 24Seven SK | 8.66 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F16 | Ungdom | 60 m häck | 3 | Nora Lindahl | Hässelby SK | 8.70 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F16 | Ungdom | 60 m häck | 4 | Sofia Wallin | Varbergs GIF | 8.83 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F16 | Ungdom | 60 m häck | 5 | Minna Silvell | Huddinge AIS | 9.24 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F16 | Ungdom | 60 m häck | 6 | Jonna Lundgren | Skruvs IF | 9.27 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F16 | Ungdom | Höjd | 1 | Sydney Karström | Åhus FIK | 1.67 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F16 | Ungdom | Höjd | 2 | Ingrid Ronge | IF Rigor | 1.67 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F16 | Ungdom | Höjd | 3 | Tilde Bjerager | Höörs IS | 1.64 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F16 | Ungdom | Höjd | 4 | Emma Häggblom | Upsala IF | 1.64 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F16 | Ungdom | Höjd | 5 | Maja Björk | Huddinge AIS | 1.64 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F16 | Ungdom | Höjd | 6 | Linnéa Svanhall | Athletics 24Seven SK | 1.61 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F16 | Ungdom | Stav | 1 | Sara Winberg | Täby IS | 3.90 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F16 | Ungdom | Stav | 2 | Alannah Hellstadius | Hammarby IF | 3.29 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F16 | Ungdom | Stav | 3 | Hilda Wallgren | Skellefteå AIK | 3.22 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F16 | Ungdom | Stav | 4 | Ida Jexe Ek | IFK Halmstad | 3.22 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F16 | Ungdom | Stav | 5 | Alma Olsson | IF Rigor | 3.06 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F16 | Ungdom | Stav | 6 | Ronja Sjöstrand | Hässleholms AIS | 2.97 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F16 | Ungdom | Längd | 1 | Fanny Karlsson | Hässelby SK | 5.61 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F16 | Ungdom | Längd | 2 | Sofia Wallin | Varbergs GIF | 5.59 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F16 | Ungdom | Längd | 3 | Sydney Karström | Åhus FIK | 5.58 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F16 | Ungdom | Längd | 4 | Emilia Franzén | Klippans FK | 5.58 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F16 | Ungdom | Längd | 5 | Nicole Nyberg | Hässelby SK | 5.54 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F16 | Ungdom | Längd | 6 | Nora Jolbäck | Lidköpings IS | 5.54 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F16 | Ungdom | Tresteg | 1 | Nora Jolbäck | Lidköpings IS | 11.79 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F16 | Ungdom | Tresteg | 2 | Nicole Nyberg | Hässelby SK | 11.64 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F16 | Ungdom | Tresteg | 3 | Sydney Karström | Åhus FIK | 11.58 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F16 | Ungdom | Tresteg | 4 | Aicha Koné | Ullevi FK | 11.51 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F16 | Ungdom | Tresteg | 5 | Moa Gustafsson | Göteborgs KIK | 11.45 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F16 | Ungdom | Tresteg | 6 | Sophie Säwe | Kils AIK | 11.22 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F16 | Ungdom | Kula | 1 | Jonna Lundgren | Skruvs IF | 14.57 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F16 | Ungdom | Kula | 2 | Tilda Bernhult | KFUM Örebro | 14.43 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F16 | Ungdom | Kula | 3 | Matilda Åkerman | IFK Halmstad | 13.44 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F16 | Ungdom | Kula | 4 | Emilia Wernerliv | Kongahälla AIK | 13.37 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F16 | Ungdom | Kula | 5 | Elsa Wållgren | IK Lerum FI | 13.27 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F16 | Ungdom | Kula | 6 | Ebba Lind | Hanvikens SK | 13.24 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F16 | Ungdom | Vikt | 1 | Ebba Lind | Hanvikens SK | 17.88 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F16 | Ungdom | Vikt | 2 | Saga Berg | Östhammar FI | 15.99 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F16 | Ungdom | Vikt | 3 | Elvira Högman | Kils AIK | 13.99 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F16 | Ungdom | Vikt | 4 | Elin Rydqvist | IFK Halmstad | 13.97 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F16 | Ungdom | Vikt | 5 | Tilde Grönwall | Öresund FK | 13.36 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F16 | Ungdom | Vikt | 6 | Matilda Eriksson | Västerås FK | 13.01 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F15 | Ungdom | 60 m | 1 | Maya Bergström Weekes | Upsala IF | 7.70 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F15 | Ungdom | 60 m | 2 | Ella Uddenäs | Malmö AI | 7.82 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F15 | Ungdom | 60 m | 3 | Chanel Moularé | IF Hagen | 7.90 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F15 | Ungdom | 60 m | 4 | Ane Torine Iversen | Mölndals AIK | 7.98 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F15 | Ungdom | 60 m | 5 | Emma Carlsson | Turebergs FK | 8.02 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F15 | Ungdom | 60 m | 6 | Moa Bertilsson | IFK Göteborg | 8.07 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F15 | Ungdom | 200 m | 1 | Elna Wester | Örgryte IS | 26.08 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F15 | Ungdom | 200 m | 2 | Helmi Hjortbäck | Sävedalens AIK | 26.36 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F15 | Ungdom | 200 m | 3 | Chanel Moularé | IF Hagen | 26.41 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F15 | Ungdom | 1000 m | 1 | Alice Magnell Millán | Eskilstuna FI | 2:51.37 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F15 | Ungdom | 1000 m | 2 | Paulina Hultberg | Alingsås IF | 2:55.34 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F15 | Ungdom | 1000 m | 3 | Ebba Cronholm | Ljungby FIK | 2:56.00 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F15 | Ungdom | 1000 m | 4 | Nicole Tiourine | IFK Göteborg | 2:59.29 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F15 | Ungdom | 1000 m | 5 | Frida Berglin | KA 2 IF | 3:01.41 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F15 | Ungdom | 1000 m | 6 | Maud De Coninck | Sävedalens AIK | 3:02.99 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F15 | Ungdom | 60 m häck | 1 | Maya Bergström Weekes | Upsala IF | 8.71 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F15 | Ungdom | 60 m häck | 2 | Emilia Johansson | Klippans FK | 8.77 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F15 | Ungdom | 60 m häck | 3 | Ebba Eklund | IF Hagen | 8.81 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F15 | Ungdom | 60 m häck | 4 | Helmi Hjortbäck | Sävedalens AIK | 8.92 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F15 | Ungdom | 60 m häck | 5 | Lathifa Afrah | IF Göta Karlstad | 8.98 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F15 | Ungdom | 60 m häck | 6 | Agnes Jansson | Hammarby IF | 9.36 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F15 | Ungdom | Höjd | 1 | Emma Sandin | IK Hakarpspojkarna | 1.66 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F15 | Ungdom | Höjd | 2 | Alvah Lind | Tyresö FK | 1.64 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F15 | Ungdom | Höjd | 3 | Wilma Nilsson | Klippans FK | 1.62 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F15 | Ungdom | Höjd | 4 | Lisa Mårtensson | Huddinge AIS | 1.59 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F15 | Ungdom | Höjd | 5 | Lova Wilde | IF Göta Karlstad | 1.59 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F15 | Ungdom | Höjd | 6 | Engla Nilsson | Bohus IF | 1.56 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F15 | Ungdom | Stav | 1 | Greta Erlandsson | Rånäs 4H | 3.63 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F15 | Ungdom | Stav | 2 | Alvah Lind | Tyresö FK | 3.53 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F15 | Ungdom | Stav | 3 | Ella Uddenäs | Malmö AI | 3.29 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F15 | Ungdom | Stav | 4 | Izabella Olofsson | KA 2 IF | 3.29 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F15 | Ungdom | Stav | 4 | Emma Carlsson | Turebergs FK | 3.29 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F15 | Ungdom | Stav | 6 | Luna Johannsen | Malmö AI | 3.06 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F15 | Ungdom | Längd | 1 | Emilia Johansson | Klippans FK | 5.55 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F15 | Ungdom | Längd | 2 | Lina Ånstad | Motala AIF | 5.33 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F15 | Ungdom | Längd | 3 | Ivana Pekic | IFK Göteborg | 5.30 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F15 | Ungdom | Längd | 4 | Elin Tegenborg Sjöström | Umedalens IF | 5.23 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F15 | Ungdom | Längd | 5 | Wilma Nilsson | Klippans FK | 5.18 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F15 | Ungdom | Längd | 6 | Elenie Carlsson | IFK Växjö | 5.18 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F15 | Ungdom | Tresteg | 1 | Linnéa Säfström | Hässleholms AIS | 11.16 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F15 | Ungdom | Tresteg | 2 | Matilda Halfwordson | Bromma IF | 11.14 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F15 | Ungdom | Tresteg | 3 | Melina Lidberg | Hammarby IF | 11.12 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F15 | Ungdom | Tresteg | 4 | Emma Sandin | IK Hakarpspojkarna | 10.88 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F15 | Ungdom | Tresteg | 5 | Noortje Thien Berglin | Sävedalens AIK | 10.86 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F15 | Ungdom | Tresteg | 6 | Emma Kirsten | IFK Växjö | 10.57 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F15 | Ungdom | Kula | 1 | Beatrice Pettersson | Mölndals AIK | 13.38 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F15 | Ungdom | Kula | 2 | Edvina Norberg | Ransäters AIS | 13.00 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F15 | Ungdom | Kula | 3 | Wilma Nilsson | Klippans FK | 12.97 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F15 | Ungdom | Kula | 4 | Norah Lind | Tyresö FK | 12.64 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F15 | Ungdom | Kula | 5 | Malva Axén | Motala AIF | 12.14 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F15 | Ungdom | Kula | 6 | Anna Strunke | Turebergs FK | 12.06 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F15 | Ungdom | Vikt | 1 | Norah Lind | Tyresö FK | 16.08 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F15 | Ungdom | Vikt | 2 | Alva Nylander | Gefle IF | 16.02 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F15 | Ungdom | Vikt | 3 | Edvina Norberg | Ransäters AIS | 14.77 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F15 | Ungdom | Vikt | 4 | Ruth Eklöf | Alunda SK | 14.66 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F15 | Ungdom | Vikt | 5 | Emma Krantz | Bohus IF | 14.37 |
IUSM Örebro 7-8/3 2020 | I | F15 | Ungdom | Vikt | 6 | Emma Larsson | Kils AIK | 13.15 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | P17 | Ungdom | 60 m | 1 | Elias Wennolf | IFK Lund | 7.06 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | P17 | Ungdom | 60 m | 2 | Oliver Ellström | IF Göta Karlstad | 7.10 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | P17 | Ungdom | 60 m | 3 | Josef Berggren | Umedalens IF | 7.21 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | P17 | Ungdom | 60 m | 4 | Niklas Wall | Hammarby IF | 7.26 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | P17 | Ungdom | 60 m | 5 | Victor Hering | Ullevi FK | 7.26 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | P17 | Ungdom | 60 m | 6 | Hannes Egonsson | IFK Växjö | 7.27 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | P17 | Ungdom | 400 m | 1 | Markus Moberg | Hammarby IF | 49.58 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | P17 | Ungdom | 400 m | 2 | Henrik Franzén | KFUM Örebro | 50.98 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | P17 | Ungdom | 400 m | 3 | Alex Pilgrim | Mölndals AIK | 51.07 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | P17 | Ungdom | 400 m | 4 | Viktor Frisk | Huddinge AIS | 52.67 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | P17 | Ungdom | 1500 m | 1 | Viktor Frisk | Huddinge AIS | 4:12.30 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | P17 | Ungdom | 1500 m | 2 | Simon Wikell | Mölndals AIK | 4:15.07 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | P17 | Ungdom | 1500 m | 3 | Filip Svahn | Sundsvalls FI | 4:17.73 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | P17 | Ungdom | 1500 m | 4 | David Steen | Flens FS | 4:19.62 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | P17 | Ungdom | 1500 m | 5 | Vidar Arvidsson | Upsala IF | 4:20.92 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | P17 | Ungdom | 1500 m | 6 | Carl Erixon | Mölndals AIK | 4:21.78 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | P17 | Ungdom | 60 m häck | 1 | Markus Moberg | Hammarby IF | 7.88 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | P17 | Ungdom | 60 m häck | 2 | Hannes Egonsson | IFK Växjö | 7.92 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | P17 | Ungdom | 60 m häck | 3 | Malte Fuchs Edberg | Bromma IF | 8.19 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | P17 | Ungdom | 60 m häck | 4 | Elliot Duvert | Turebergs FK | 8.26 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | P17 | Ungdom | 60 m häck | 5 | Oskari Peura | Upsala IF | 8.26 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | P17 | Ungdom | 60 m häck | 6 | Nils Ekström | Trollhättan FIK | 8.43 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | P17 | Ungdom | Höjd | 1 | Elliot Duvert | Turebergs FK | 2.03 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | P17 | Ungdom | Höjd | 2 | Adam Svensson | Malmö AI | 1.96 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | P17 | Ungdom | Höjd | 3 | Jonatan Borg | Hammarby IF | 1.94 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | P17 | Ungdom | Höjd | 4 | Zacharias Parmatow | Malmö AI | 1.83 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | P17 | Ungdom | Höjd | 4 | Malte Fuchs Edberg | Bromma IF | 1.83 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | P17 | Ungdom | Höjd | 6 | Eric Forsberg | Skellefteå AIK | 1.83 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | P17 | Ungdom | Höjd | 6 | Vincent Arousell | Hässelby SK | 1.83 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | P17 | Ungdom | Stav | 1 | Teodor Borgius | Hammarby IF | 4.61 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | P17 | Ungdom | Stav | 2 | Oliver Lundström | KFUM Örebro | 4.51 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | P17 | Ungdom | Stav | 3 | Elliot Duvert | Turebergs FK | 4.39 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | P17 | Ungdom | Stav | 4 | Viktor Rydåker | Alunda SK | 4.39 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | P17 | Ungdom | Stav | 5 | Felix Nyberg | Bromma IF | 4.21 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | P17 | Ungdom | Stav | 5 | Malte Fuchs Edberg | Bromma IF | 4.21 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | P17 | Ungdom | Längd | 1 | Victor Hering | Ullevi FK | 6.96 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | P17 | Ungdom | Längd | 2 | Oliver Ellström | IF Göta Karlstad | 6.93 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | P17 | Ungdom | Längd | 3 | Jimmy Hellström | Ullevi FK | 6.73 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | P17 | Ungdom | Längd | 4 | Niklas Wall | Hammarby IF | 6.67 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | P17 | Ungdom | Längd | 5 | Joakim Hellbratt | Huddinge AIS | 6.56 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | P17 | Ungdom | Längd | 6 | Vincent Arousell | Hässelby SK | 6.46 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | P17 | Ungdom | Tresteg | 1 | Niklas Wall | Hammarby IF | 13.88 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | P17 | Ungdom | Tresteg | 2 | Victor Hering | Ullevi FK | 13.54 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | P17 | Ungdom | Tresteg | 3 | Oliver Ellström | IF Göta Karlstad | 13.26 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | P17 | Ungdom | Tresteg | 4 | Agustin Hilmersson | IK Orient | 12.96 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | P17 | Ungdom | Tresteg | 5 | Noa Skomorowski | Kvarnsvedens GoIF | 12.81 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | P17 | Ungdom | Tresteg | 6 | Maximilian Lennartsson | FIF Gnistan | 12.01 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | P17 | Ungdom | Kula | 1 | Jesper Ahlin | Turebergs FK | 19.63 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | P17 | Ungdom | Kula | 2 | Teo Paganus | Turebergs FK | 15.84 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | P17 | Ungdom | Kula | 3 | Olle Hübert | IK Heros | 15.71 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | P17 | Ungdom | Kula | 4 | Martin Sundberg | Hammarby IF | 15.56 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | P17 | Ungdom | Kula | 5 | Elias Lind | Hässelby SK | 15.23 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | P17 | Ungdom | Kula | 6 | Tushar Nyqvist | Råby-Rekarne FI | 14.74 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | P17 | Ungdom | Vikt | 1 | Leo Bystedt | Västerås FK | 21.12 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | P17 | Ungdom | Vikt | 2 | Fredrik Frunck | Turebergs FK | 20.27 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | P17 | Ungdom | Vikt | 3 | Jesper Ahlin | Turebergs FK | 19.83 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | P17 | Ungdom | Vikt | 4 | Albin Silén | Strands IF | 17.42 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | P17 | Ungdom | Vikt | 5 | Alexander Lindefalk | Hammarby IF | 16.35 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | P17 | Ungdom | Vikt | 6 | Wille Öhman | IF Rigor | 15.22 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | F17 | Ungdom | 60 m | 1 | Katharina Gråman | Tyresö FK | 7.45 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | F17 | Ungdom | 60 m | 2 | Ida Staafgård | Malmö AI | 7.66 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | F17 | Ungdom | 60 m | 3 | Wilma Svenson | Oskarshamns SK | 7.68 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | F17 | Ungdom | 60 m | 4 | Justina Esangbedo | Kvarnsvedens GoIF | 7.76 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | F17 | Ungdom | 60 m | 5 | Ella Axén | Hovslätts IK | 7.93 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | F17 | Ungdom | 60 m | 6 | Daga Indebetou | IFK Lund | 7.94 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | F17 | Ungdom | 400 m | 1 | Lova Perman | IF Göta Karlstad | 56.76 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | F17 | Ungdom | 400 m | 2 | Hanna Karlsson | IF Göta Karlstad | 57.88 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | F17 | Ungdom | 400 m | 3 | Filippa Zäll | Ängelholms IF | 58.52 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | F17 | Ungdom | 400 m | 4 | Filippa Hägglund | Upsala IF | 60.97 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | F17 | Ungdom | 1500 m | 1 | Nora Lundin | Hammarby IF | 4:38.54 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | F17 | Ungdom | 1500 m | 2 | Tilda Knauer | Hälle IF | 4:48.72 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | F17 | Ungdom | 1500 m | 3 | Juni Rugland | Höörs IS | 4:49.60 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | F17 | Ungdom | 1500 m | 4 | Alva Malmsten Nilsson | IF Skade | 4:50.63 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | F17 | Ungdom | 1500 m | 5 | Elvira Bredin | Turebergs FK | 4:52.46 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | F17 | Ungdom | 1500 m | 6 | My Rundgren | Luleå FI | 4:54.80 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | F17 | Ungdom | 60 m häck | 1 | Katharina Gråman | Tyresö FK | 8.44 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | F17 | Ungdom | 60 m häck | 2 | Clara Fallenius | Hässelby SK | 8.93 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | F17 | Ungdom | 60 m häck | 3 | Hanna Karlsson | IF Göta Karlstad | 8.93 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | F17 | Ungdom | 60 m häck | 4 | Julia Håkansson | Spårvägens FK | 9.04 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | F17 | Ungdom | 60 m häck | 5 | Silvia Popa | Mariestads AIF | 9.07 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | F17 | Ungdom | 60 m häck | 6 | Annie Berntsson | Brattås CK | 9.10 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | F17 | Ungdom | Höjd | 1 | Alma Uhlin | Falu IK | 1.72 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | F17 | Ungdom | Höjd | 2 | Klara Frykholm | Glanshammars IF | 1.70 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | F17 | Ungdom | Höjd | 3 | Ebba Hedberg | Kvarnsvedens GoIF | 1.68 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | F17 | Ungdom | Höjd | 4 | Edda Flink | Upsala IF | 1.62 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | F17 | Ungdom | Höjd | 5 | Elvira Jonsson | Västerås FK | 1.62 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | F17 | Ungdom | Höjd | 6 | Frida Andersson | Malmö AI | 1.57 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | F17 | Ungdom | Höjd | 6 | Tindra Redenfors | IFK Halmstad | 1.57 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | F17 | Ungdom | Stav | 1 | Myra Eriksson | Stocksäters IF | 3.41 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | F17 | Ungdom | Stav | 2 | Moa Ivarsson | Huddinge AIS | 3.15 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | F17 | Ungdom | Stav | 3 | Frida Andersson | Malmö AI | 3.15 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | F17 | Ungdom | Stav | 4 | Milla Ekstrand | KA 2 IF | 3.04 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | F17 | Ungdom | Stav | 5 | Ellinor Hannerfors | Haparanda SKT | 3.04 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | F17 | Ungdom | Stav | 6 | Ebba Kristiansson | Huddinge AIS | 3.04 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | F17 | Ungdom | Längd | 1 | Katharina Gråman | Tyresö FK | 5.95 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | F17 | Ungdom | Längd | 2 | Clara Fallenius | Hässelby SK | 5.89 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | F17 | Ungdom | Längd | 3 | Elin Pettersson | IFK Göteborg | 5.52 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | F17 | Ungdom | Längd | 4 | Ebba Hedberg | Kvarnsvedens GoIF | 5.38 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | F17 | Ungdom | Längd | 5 | Lisen Rignell | Bromma IF | 5.31 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | F17 | Ungdom | Längd | 6 | Annie Norström | Alunda SK | 5.22 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | F17 | Ungdom | Tresteg | 1 | Klara Frykholm | Glanshammars IF | 11.93 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | F17 | Ungdom | Tresteg | 2 | Tindra Frykholm | Glanshammars IF | 11.80 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | F17 | Ungdom | Tresteg | 3 | Frida Andersson | Malmö AI | 11.71 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | F17 | Ungdom | Tresteg | 4 | Ebba Niklasson | Sävedalens AIK | 11.00 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | F17 | Ungdom | Tresteg | 5 | Fia Viklund | Skellefteå AIK | 10.95 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | F17 | Ungdom | Tresteg | 6 | Caroline Graveley | Hässelby SK | 10.84 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | F17 | Ungdom | Kula | 1 | Linn Gabrielli Gustafsson | Råby-Rekarne FI | 14.74 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | F17 | Ungdom | Kula | 2 | Thea Löfman | Malmö AI | 14.65 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | F17 | Ungdom | Kula | 3 | Justina Esangbedo | Kvarnsvedens GoIF | 14.54 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | F17 | Ungdom | Kula | 4 | Julia Scharnell | Eslövs AI | 14.51 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | F17 | Ungdom | Kula | 5 | Ninna Lundberg | IFK Växjö | 13.27 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | F17 | Ungdom | Kula | 6 | Victoria Wickman | Alunda SK | 12.57 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | F17 | Ungdom | Vikt | 1 | Thea Löfman | Malmö AI | 17.83 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | F17 | Ungdom | Vikt | 2 | Isabella Wiklund | Västerås FK | 17.78 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | F17 | Ungdom | Vikt | 3 | Molly Skugge | Turebergs FK | 17.11 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | F17 | Ungdom | Vikt | 4 | Linn Harryson | Hammarby IF | 15.07 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | F17 | Ungdom | Vikt | 5 | Linnéa Claesson Fransson | Mölndals AIK | 14.93 |
IJSM-IUSM17 Göteborg 29/2-1/3 2020 | I | F17 | Ungdom | Vikt | 6 | Emelie Malmborg | Hässelby SK | 14.04 |
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020 | I | P17 | Ungdom | Sjukamp | 1 | Oliver Ellström | IF Göta Karlstad | 5.361 |
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020 | I | P17 | Ungdom | Sjukamp | 2 | Malte Fuchs Edberg | Bromma IF | 5.128 |
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020 | I | P17 | Ungdom | Sjukamp | 3 | Elliot Duvert | Turebergs FK | 5.111 |
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020 | I | P17 | Ungdom | Sjukamp | 4 | Oliver Nilsson | Linköpings GIF | 4.731 |
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020 | I | P17 | Ungdom | Sjukamp | 5 | Vincent Arousell | Hässelby SK | 4.647 |
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020 | I | P17 | Ungdom | Sjukamp | 6 | Pontus Lindell | Upsala IF | 4.378 |
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020 | I | P16 | Ungdom | Sjukamp | 1 | Linus Jonsson | Hässelby SK | 5.003 |
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020 | I | P16 | Ungdom | Sjukamp | 2 | Oscar Niklasson | Hanvikens SK | 4.519 |
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020 | I | P16 | Ungdom | Sjukamp | 3 | Ludvig Jaasund | Västerås FK | 4.447 |
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020 | I | P16 | Ungdom | Sjukamp | 4 | Isac Svensson | IFK Halmstad | 4.245 |
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020 | I | P16 | Ungdom | Sjukamp | 5 | Elias Boman | Hässelby SK | 4.176 |
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020 | I | P16 | Ungdom | Sjukamp | 6 | Olle Billgren | Hellas FK | 3.915 |
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020 | I | P15 | Ungdom | Sjukamp | 1 | Joel Enander | Täby IS | 4.398 |
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020 | I | P15 | Ungdom | Sjukamp | 2 | Victor Törnström | Danderyds SK | 4.121 |
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020 | I | P15 | Ungdom | Sjukamp | 3 | Julian Ferretti Horst | IFK Umeå | 4.091 |
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020 | I | P15 | Ungdom | Sjukamp | 4 | Albin Edgert | Täby IS | 3.931 |
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020 | I | P15 | Ungdom | Sjukamp | 5 | Mikola Ahlgren | Västerås FK | 3.898 |
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020 | I | P15 | Ungdom | Sjukamp | 6 | Viggo Stridh | Täby IS | 3.877 |
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020 | I | F17 | Ungdom | Femkamp | 1 | Clara Fallenius | Hässelby SK | 3.690 |
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020 | I | F17 | Ungdom | Femkamp | 2 | Alma Flygt | Täby IS | 3.497 |
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020 | I | F17 | Ungdom | Femkamp | 3 | Laura Fodor | Hässelby SK | 3.461 |
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020 | I | F17 | Ungdom | Femkamp | 4 | Alma Uhlin | Falu IK | 3.439 |
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020 | I | F17 | Ungdom | Femkamp | 5 | Madeleine Söderqvist | Huddinge AIS | 3.373 |
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020 | I | F17 | Ungdom | Femkamp | 6 | Hanna Karlsson | IF Göta Karlstad | 3.237 |
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020 | I | F16 | Ungdom | Femkamp | 1 | Sydney Karström | Åhus FIK | 3.702 |
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020 | I | F16 | Ungdom | Femkamp | 2 | Sofia Wallin | Varbergs GIF | 3.662 |
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020 | I | F16 | Ungdom | Femkamp | 3 | Moa Granat | Vallentuna FK | 3.622 |
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020 | I | F16 | Ungdom | Femkamp | 4 | Linnéa Svanhall | Athletics 24Seven SK | 3.595 |
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020 | I | F16 | Ungdom | Femkamp | 5 | Jonna Lundgren | Skruvs IF | 3.439 |
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020 | I | F16 | Ungdom | Femkamp | 6 | Matilda Åkerman | IFK Halmstad | 3.334 |
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020 | I | F15 | Ungdom | Femkamp | 1 | Wilma Nilsson | Klippans FK | 3.482 |
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020 | I | F15 | Ungdom | Femkamp | 2 | Lathifa Afrah | IF Göta Karlstad | 3.352 |
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020 | I | F15 | Ungdom | Femkamp | 3 | Emma Sandin | IK Hakarpspojkarna | 3.180 |
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020 | I | F15 | Ungdom | Femkamp | 4 | Doris Theander | Varbergs GIF | 3.152 |
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020 | I | F15 | Ungdom | Femkamp | 5 | Meja Wolwan | Upsala IF | 3.146 |
ISM mångkamp Sollentuna 1-2/2 2020 | I | F15 | Ungdom | Femkamp | 6 | Malva Axén | Motala AIF | 3.128 |