Startlista 120424

Startlista terräng-SM (uppdaterad 24/4)

Lagtävlingen utgår i K22 4000 m och K 8000 m

Meddela eventuella felaktigheter till terrangsm@akele.se

 

Lördag 28 april          
             
Startnr Klass Förnamn Efternamn Födår Klubb Övrigt
1152 F13 Amanda Ivehammar 01 Linköpings GIF  
1150 F13 Emma  Johansson 99 IK Akele  
1151 F13 Kristina Axelsson 99 Skeninge IK  
             
1171 F14 Lova Eveborn 98 IFK Linköping  
1172 F14 Caroline Bark 98 IK Akele  
             
2200 P13 August Mollén 99 IK Norrköping Friidrott  
2201 P13 Loke Östangård 00 Västervik IF  
             
2221 P14 Albin Carlsson 98 IK Akele  
2240 P14 Elias Widmark 98 IK Akele  
2222 P14 Eric Karlsson 98 Skeninge IK  
2223 P14 Pontus Lindblom 98 IFK Linköping  
             
146 K35 Anna Lindh 74 Rånäs 4H  
147 K35 Annika Wallin 73 Öbacka LK  
148 K35 Antje Torstensson 75 KFUM Örebro  
149 K35 Gabriella Ragnerstam 75 IF Start  
150 K35 Helena Zander 75 Björnstorps IF  
151 K35 Helena Gutter 75 Solvikingarna  
152 K35 Lotta  Huselius 74 Björnstorps IF  
153 K35 Paula Gyllemark 75 IK Hakarpspojkarna  
154 K35 Petra Skiöld 75 Ryssbergets IK  
155 K35 Ulrika Flodin 75 Rånäs 4H  
             
241 K40 Anna  Stavlind 70 IFK Linköping  
249 K40 Carolina Andersson 70 Rånäs 4H  
242 K40 Gunilla Ekholm 69 IK Akele  
243 K40 Jennie Sandberg 70 Rånäs 4H  
244 K40 Lotta Lennartsson 69 IF Start  
245 K40 Marie Dasler 68 IF Start  
246 K40 Matilda Lundmark 72 FK Studenterna  
247 K40 Mia Havinder 69 Björnstorps IF  
248 K40 Susanne Reiman 69 IK Akele  
             
300 K45 Anette Kroon 67 Simlångsdalens IF  
301 K45 Ann  Hellgren 67 IF Kville  
302 K45 Anna-Karin Andersson 63 IK Akele  
303 K45 Bodil Mårtensson 64 Björnstorps IF  
304 K45 Carina Lloyd 64 Ystads IF  
305 K45 Caroline Svensson 64 IK Akele  
306 K45 Helene Nilsson 66 IF Start  
307 K45 Kristina Hedberg 65 Ystads IF  
309 K45 Marie Olsson 63 Björnstorps IF  
310 K45 Marie Dellby 64 Bålsta IK  
311 K45 Viveka Lindberg 65 Hemlingby LK  
             
400 K50 Eleonor Öström 59 IF Kville  
401 K50 Eva  Ek 60 Björnstorps IF  
402 K50 Karin Schön 62 IF Kville  
403 K50 Karin Backteman 60 IK Akele  
404 K50 Karin Wåhlstedt 60 Järvsö IF  
405 K50 Lotta Frenander 61 Rånäs 4H  
406 K50 Monica Kingstedt 61 Huddinge AIS  
407 K50 Susanne H-Söderberg 59 Heleneholms IF  
408 K50 Sussi Danielsson 62 IK Norrköping Friidrott  
409 K50 Yvonne Brandberg 59 Rånäs 4H  
             
500 K55 Annette Fischer 56 Örgryte IS  
501 K55 Eva  Wahlberg 55 Uppsala LK  
502 K55 Eva  Lönnqvist 56 Ystads IF  
503 K55 Jaana Jobe 57 Solvikingarna  
504 K55 Katarina Nilsson 56 Högby IF  
505 K55 Kerstin Ekdahl 57 IK Akele  
508 K55 Lubov Pospeshina 53 IFK Skövde  
506 K55 Rose-Marie Enmalm 54 IF Start  
507 K55 Ulla  Karnebäck 53 IFK Tumba  
             
600 K60 Britt Hellmark 50 Lidköpings IS  
601 K60 Gunnel Annebäck 48 Rånäs 4H  
602 K60 Kersti Nordangård 50 IK Akele  
603 K60 Susanne Malmqvist 52 IF Start  
             
700 K65 Bibbi Lind 44 Solvikingarna  
701 K65 Catharina Wahlstedt 44 IF Start  
702 K65 Gunilla Juthback 46 Hemlingby LK  
703 K65 Ingmarie Persson 45 IK Akele  
704 K65 Lilian Brorsson 47 Högby IF  
705 K65 Mia Wänqvist 47 IK Akele  
663 K65 Monica Lorentzon   Gagnef IF  
755 K65 Ulla  Littenheim 47 Uddevalla IS  
             
800 K70 Birgitta Jansson 42 Storådalens SK  
801 K70 Viveka Ruffel 39 LK Nyköpings Runners  
             
545 M60 Alex  Bonn 51 Vallentuna FK  
546 M60 Arne Jacobsson 51 Södra VI IF  
547 M60 Bo Andersson 52 Björnstorps IF  
548 M60 Bo Larsson 51 Järvsö IF  
549 M60 Carl-Gustaf Nilsson 52 Högby IF  
550 M60 Christian Ekblom 51 IK Wilske  
551 M60 Clas Lövenheim 52 Hammarby IF  
552 M60 Hans Södergren 51 Oskarshamns SK  
553 M60 Hans  Eriksson 48 Eksjö Södra IK  
554 M60 Ing  Johansson 48 Kisa SK  
555 M60 Jan-Olov Andersson 51 LK Nyköpings Runners  
560 M60 Jörgen Thorsell 52 Borlänge LK  
561 M60 Kenneth Ohlsson 51 Solvikingarna  
562 M60 Magnus Bergh  49 Heleneholms IF  
563 M60 Robert  Oldén 51 Solvikingarna  
564 M60 Rolf Wallin 50 Solvikingarna  
565 M60 Slimo Safouane 51 Oskarshamns SK  
566 M60 Sten-Olof Mäki 52 FIK Färjestaden  
567 M60 Thomas Tinfors 52 Glanshammars IF  
             
650 M65 Anders Kasselstrand 47 Kisa SK  
651 M65 Folke  Lindqvist 47 Eksjö Södra IK  
652 M65 Gunnar Olsson 46 Solvikingarna  
653 M65 Håkan Andersson 45 Skillingaryds FK  
654 M65 Ingemar Lemel 47 Tibro AIK  
655 M65 Jack Grönroos 46 OK Alehof  
656 M65 Lars-Eric Bränfeldt 47 Täby IS  
657 M65 Stig Jonsson 43 Kisa SK  
658 M65 Sven-Erik Pettersson 44 Telio IoFF  
659 M65 Sven-Åke Persson 44 IK Akele  
660 M65 Tommy Ericsson 47 LK Nyköpings Runners  
661 M65 Ulf karlström 47 Heleneholms IF  
662 M65 Åke Palmqvist 46 IK Akele  
             
770 M70 Arne Lekström 42 Vallentuna FK  
771 M70 Henry Wedin 40 IF Rigor Kungsbacka  
772 M70 Jan Myrtorp 41 Huddinge AIS  
773 M70 Lars Dennevi 42 LK Nyköpings Runners  
774 M70 Miles Fleetwood 41 Uppsala LK  
775 M70 Åke Jonson 42 Heleneholms IF  
776 M70 Åke Leverin 39 Väsby IK  
             
840 M75 Alec Hoatson 35 GoIF Tjalve  
841 M75 Bernt Magnusson 33 IK Akele  
842 M75 Gunnar Nilsson 33 Heleneholms IF  
843 M75 Ulf Samuelsson 36 IFK Linköping  
             
930 M80 Gert-Arne  Åkerberg 31 Laholms IF  
             
511 M35 Anders Soovik 76 Kongahälla AIK  
512 M35 Anders Marcusson 77 Rånäs 4H  
513 M35 Björn Clasén 76 IK Akele  
514 M35 Erik Framme 73 Hälle IF  
515 M35 Fabrice Odille 76 Huddinge AIS  
516 M35 Fredrik Pettersson 77 IK Akele  
517 M35 Fredrik Uhrbom 77 Spårvägens FK  
518 M35 Fritjof Fagerlund 74 Rånäs 4H  
519 M35 Henrik Orre 76 Björnstorps IF  
520 M35 Henrik Östling 75 Enhörna IF  
521 M35 Jan Svensson 75 Trollhättans IF  
522 M35 Janne Holmén 77 Rånäs 4H  
523 M35 Jari Repo 76 Trollhättans IF  
524 M35 Joakim Pihstrand-Trulp 77 IK Akele  
525 M35 Johan  Berggren 73 Järvsö IF  
526 M35 Johan  Gustafsson 76 Kisa SK  
527 M35 Jonas Andersson 77 Högby IF  
528 M35 Jonny Björk 77 IK Akele  
529 M35 Magnus Hamp 74 FK Studenterna  
530 M35 Magnus Gyllemark 76 IK Hakarpspojkarna  
531 M35 Mikael Johansson 77 FK Studenterna  
534 M35 Nicklas  Tollesson 77 Hälle IF  
532 M35 Niclas Tejle 74 IK Akele  
533 M35 Niklas Hansson 77 IK Hakarpspojkarna  
541 M35 Peter Hall 77 IK Akele  
535 M35 Robert Engqvist 75 Enhörna IF  
536 M35 Stefan Flodin 77 Rånäs 4H  
537 M35 Tomas Olsson 77 Högby IF  
538 M35 Tomas Jennerstål 74 Vallentuna FK  
539 M35 Tommy Karlsson 77 Ulrika IK  
540 M35 Ulf Eriksson 74 Huddinge AIS  
             
610 M40 Amir Putrus 71 IK Akele  
612 M40 Anders Magnusson 71 IF Hagen  
613 M40 Anders Grönvall 70 IK Hakarpspojkarna  
614 M40 Andreas  Carlborg 72 Spårvägens FK  
615 M40 Fernando Dinis 71 Hälle IF  
616 M40 Fredrick Karlsson 71 IK Sisu  
617 M40 Fredrik  Eriksson 70 IF Göta Karlstad   
618 M40 Fredrik  Sohlberg 72 Vallentuna FK  
619 M40 Fredrik  Wachsner 70 Vallentuna FK  
620 M40 Jens Persson 70 Ystads IF  
621 M40 John Olsson 72 IS Göta  
622 M40 Jörgen Lindh 69 Rånäs 4H  
623 M40 Kristoffer Österlund 72 IFK Umeå  
624 M40 Kristoffer Sideby 72 Ullevi FK  
625 M40 Magnus Burling 71 Vallentuna FK  
626 M40 Martin  Larsson 71 Huddinge AIS  
627 M40 Memo Abbeholm 71 Flemingsbergs SK  
611 M40 Michael Lundin 69 Mariestads AIF  
628 M40 Michael Tsiparis 69 Oskarshamns SK  
629 M40 Niklas Sjögren 71 Enhörna IF  
630 M40 Richard  Westergren 71 IK Wilske  
631 M40 Staffan Johansson 68 IK Akele  
632 M40 Stefan Asp  70 Motala AIF  
633 M40 Stefan Pettersson 69 Ystads IF  
             
710 M45 Anders Dahl 64 Högbo AIK  
711 M45 Anders Svensk 66 IK Akele  
712 M45 Bernt Otterström 65 Rånäs 4H  
713 M45 Dan  Karlsson 45 IF Göta Karlstad   
714 M45 Gunnar Durén 63 Hässelby SK  
715 M45 Jesper Johansson 67 IK Akele  
716 M45 Lars  Olandersson 65 Ryda SK  
717 M45 Lorenzo Nesi 65 FK Studenterna  
718 M45 Magnus  Almén 65 Ryda SK  
719 M45 Mikael Videfors 66 Fredrikshofs FIF  
720 M45 Mikael Forsling 66 Järvsö IF  
721 M45 Mikael Astrén 63 Ryssbergets IK  
722 M45 Niklas Wikner 64 Tranås AIF   
723 M45 Ola Slättengren 63 Högby IF  
724 M45 Patrick  Broberg 63 Borlänge LK  
725 M45 Sandy Bengtsson 63 Oskarshamns SK  
726 M45 Sonny Karlsson 67 Högby IF  
             
805 M50 Arne Mårtensson 60 Björnstorps IF  
822 M50 Asko Sarja 62 Mariestads AIF  
806 M50 Bjarne Andreasson 59 IK Akele  
807 M50 Christer Freij 58 Oskarshamns SK  
808 M50 Elis Bengtsson 62 Malungs IF  
809 M50 Ingemar Andersson 62 IK Akele  
810 M50 Jan Svensson 60 Skeninge IK  
811 M50 Johan Engholm 62 Hässelby SK  
812 M50 Lars  Olsson 60 IF Hagen  
813 M50 Martti Mustonen 60 Rånäs 4H  
823 M50 Ove Sääf 61 Bålsta IK  
814 M50 Per Svensson 59 IFK Linköping  
815 M50 Per-Anders Ottersten 61 IF Göta Karlstad   
816 M50 Stefan Axelsson 60 Motala AIF  
817 M50 Stefan Hornebrandt 62 Trollhättans IF  
818 M50 Stefano  Testi 61 Boo IF  
819 M50 Torbjörn Andersson 61 Vallentuna FK  
820 M50 Ulf Jonsson 59 Kisa SK  
821 M50 Örjan  Grelsson 62 Upsala IF  
             
905 M55 Allan Torstensson 57 Hultsfreds LK  
906 M55 Anders Ottosson 57 Visingsö AIS  
907 M55 Björn Lindqvist 56 Nyköpings BIS  
908 M55 Bo Melén 57 Sävedalens AIK  
909 M55 Frank Adolfsson 57 Trollhättans IF  
910 M55 Ghazi Putrus 57 IK Akele  
911 M55 Göran Lindqvist 57 Hemlingby LK  
919 M55 Lars Björnfot 56 Mariestads AIF  
912 M55 Lars Hagström 55 Spårvägens FK  
913 M55 Ove  Martinsson 54 Trollhättans IF  
914 M55 Per Strömberg 57 Trollhättans IF  
915 M55 Per  Månsson 56 Björnstorps IF  
916 M55 Peter  Jaktlund 55 Borlänge LK  
917 M55 Tauno Mertala 53 IF Start  
918 M55 Tore  Axelsson 57 SK Bore  
             
1 M4 Abdelhak Fadlouallah 76 Red1 IF  
3 M4 Adil Bouafif 78 Hässelby SK  
4 M4 Albert  Mollén 85 Sävedalens AIK  
5 M4 Alberto Ramos 84 Huddinge AIS  
6 M4 Anders Kleist 80 IK Akele  
7 M4 André Rangelind 91 IF Göta Karlstad   
8 M4 Andreas  Åhwall 89 Hässelby SK  
9 M4 Anton Wåhlin 91 Malmö AI  
10 M4 Björn Hammar 92 Sävedalens AIK  
12 M4 Daniel Berggren 87 Trollhättans IF  
13 M4 Daniel Lundgren 85 Turebergs FK  
14 M4 Daniel Karlsson 84 Ystads IF  
15 M4 Daniel   Woldu 89 Hammarby IF  
16 M4 Daniel   Norberg 78 Spårvägens FK  
2 M4 Elmar Engholm 92 Hässelby SK  
17 M4 Emil   Lerdahl 82 Hammarby IF  
18 M4 Eric Senorski 89 Örgryte IS  
19 M4 Erik Johansson 89 Hässelby SK  
20 M4 Erik Widing 87 Turebergs FK  
21 M4 Erik Svahn 83 Ärla IF  
22 M4 Fredrik  Grimborg 90 IF Linden  
24 M4 Fredrik  Johansson 86 IFK Växjö  
25 M4 Fredrik  Carlén 81 IK NocOut.se  
26 M4 Fredrik   Uhrbom 77 Spårvägens FK  
27 M4 Henrik Jakobsson 88 Spårvägens FK  
28 M4 Hugo Hultqvist 94 Upsala IF  
29 M4 Håkan Runvik 89 Malmö AI  
30 M4 Ismail Muktar Sharif 92 IK Akele  
31 M4 Jan Westerberg 80 IFK Umeå  
32 M4 Joakim Eriksson 92 Estuna IF  
33 M4 Joakim Johansson 88 Örgryte IS  
34 M4 Johan  Hydén 89 IK Akele  
36 M4 Jonas Schedin 80 IK Akele  
37 M4 Jonas Legernes 91 Ullevi FK  
39 M4 Kalle Johansson 89 Hässelby SK  
40 M4 Lars Södergård 83 Vallentuna FK  
41 M4 Martin  Johansson 91 Karlskoga IF U
42 M4 Martin  Nilson 89 Malmö AI  
43 M4 Martin  Stjernlöf 87 Turebergs FK  
44 M4 Mika  Repo 78 Huddinge AIS  
45 M4 Muse Yousef 88 IK Akele  
46 M4 Nacerddine Hallil 88 Hässelby SK  
47 M4 Niklas Björn 90 IK Akele  
48 M4 Olle Walleräng 85 Spårvägens FK  
49 M4 Oskar Danielsson 88 IK Norrköping Friidrott  
50 M4 Oskar   Landin 87 Spårvägens FK  
51 M4 Peter Aronsson 81 IK Akele  
53 M4 Peter  Gross 85 Hässelby SK  
55 M4 Rachid Benjira 74 Hässelby SK  
54 M4 Rasmus  Adolfsson 89 Bollnäs FIK U
56 M4 Richard  Emilsson 89 IK Hakarpspojkarna  
57 M4 Robin Lindgren 90 Örgryte IS  
58 M4 Robin  Leandersson 88 Malmö AI  
59 M4 Sebastian Josefson 90 IFK Halmstad  
60 M4 Simon Toper 89 Sävedalens AIK  
61 M4 Simon Ståhl 93 Tranås AIF   
62 M4 Stefan Wass 87 IK Akele  
63 M4 Tobias Lustig 88 IFK Umeå  
64 M4  Tobias   Lundgren 87 Spårvägens FK  
65 M4  Viktor Ekelund 89 Malmö AI  
             
100 K4 Cecilia Fager 75 Hässelby SK  
101 K4 Cecilia Kleist 82 IK Akele  
102 K4 Cecilia   Norrbom 88 Spårvägens FK  
132 K4 Charlotte Schönbeck 84 IFK Lidingö  
103 K4 Dace Landström 83 Vallentuna FK  
104 K4 Diana Thörnblom 92 Bollnäs FIK U
105 K4 Elina    Johansson 89 Spårvägens FK  
106 K4 Emma  Belforth 85 Ullevi FK  
107 K4 Erika Fyrvall 87 Hässelby SK  
108 K4 Frida Lundén 84 FK Studenterna  
109 K4 Frida Aspnäs 87 GoIF Tjalve  
112 K4 Hanna Keiser 89 Enhörna IF  
110 K4 Hanna Bartholomew 83 Hässelby SK  
111 K4 Hanna Karlsson 79 Malmö AI  
113 K4 Hanna  Palmgren 88 Spårvägens FK  
114 K4 Isabellah Andersson 80 Hässelby SK  
115 K4 Jennifer   Asp 92 Spårvägens FK  
116 K4 Jenny Jansson 75 IFK Umeå  
117 K4 Johanna Bohlin 90 Hässelby SK  
118 K4 Josefine Gerdevåg 81 KFUM Örebro  
119 K4 Kristin Björfelt 91 Edsbyns IF U
120 K4 Lena Örn 88 Spårvägens FK  
121 K4 Lina Alainentalo 92 Hässelby SK  
133 K4 Linn Nilsson 90 Hälle IF  
122 K4 Linnéa Smeds 85 Spårvägens FK  
123 K4 Lisa Forsberg 89 Spårvägens FK  
124 K4 Louise Wiker 79 Hässelby SK  
125 K4 Louise Nilsson 86 Malmö AI  
126 K4 Malin Liljestedt 80 Spårvägens FK  
127 K4 Maria Borglund 91 Sävedalens AIK  
128 K4 Meraf Bahta 89 Hälle IF  
129 K4  Petra Skiöld 75 Ryssbergets IK  
130 K4  Sara Jelvegård 89 Enhörna IF  
131 K4  Sofia Grahm 87 Hälle IF  
             
288 F15 Alexandra Mix 97 IFK Lidingö  
261 F15 Alice Svantesson 97 Sävedalens AIK  
262 F15 Anna Nilsson 97 Öresund FK  
263 F15 Ann-Charlotte Carlsson 97 IF Göta Karlstad   
264 F15 Astrid Rosvall 97 Hässelby SK  
265 F15 Ebba Svantesson 97 Sävedalens AIK  
266 F15 Elin Brink 97 Markaryd FK  
267 F15 Ella Sjödin 97 IF Göta Karlstad   
268 F15 Emeline Schytzer 97 IF Göta Karlstad   
269 F15 Emma  Gustafsson 97 Hässelby SK  
270 F15 Emma  Päivärinta 97 IF Göta Karlstad   
271 F15 Emma  Andersson 97 SK Graal  
272 F15 Frida Johansson 97 IK Akele  
273 F15 Hanna Södergren 97 FIF Gnistan  
274 F15 Hilda Hardell 97 Hässelby SK  
275 F15 Isabella  Andersson 97 Turebergs FK  
276 F15 Jenny Winqvist 97 Hässelby SK  
277 F15 Josefine Fransson 97 IF Göta Karlstad   
278 F15 Julia Ringdahl 97 GoIF Tjalve  
279 F15 Julia Jonsson 97 Sävedalens AIK  
280 F15 Klara Henriksson 97 Hässelby SK  
281 F15 Klara Mellqvist 97 Sävedalens AIK  
290 F15 Linda  Brokmar 97 IFK Lidingö  
282 F15 Linn Bengtsson 97 IFK Växjö  
289 F15 Louse Marmolin 97 IFK Lidingö  
283 F15 Madelene Milered 97 IK Akele  
284 F15 Martha Engström 97 IK Akele  
285 F15 Mathilda Rydin 97 Sävedalens AIK  
286 F15 Salina Kifleyesus 97 Hässelby SK  
287 F15 Sara Christiansson 97 Trollhättans FIK  
             
668 P15 Andreas  Kramer 97 Sävedalens AIK  
669 P15 Anton Wretström 97 SK Graal  
670 P15 Christoffer Hagman 97 Västerås FK  
671 P15 Daniel Eriksson 97 Mölndals AIK  
672 P15 Dennis Olsson 97 Hellas FK  
673 P15 Edwin Andersson 97 Hässelby SK  
674 P15 Egil Siemens 97 IF Göta Karlstad   
675 P15 Elias Tholén 97 Ununge IF  
676 P15 Emil  Danielsson 97 Huddinge AIS  
696 P15 Erik Lagerlöf 97 IFK Lidingö  
677 P15 Erik Djurberg 97 Upsala IF  
678 P15 Filip Wadman 97 Mölndals AIK  
679 P15 Gustav  Olsson 97 Sävedalens AIK  
680 P15 gustav   Nordling 97 Spårvägens FK  
681 P15 gustav   Löf Hagström 97 Spårvägens FK  
682 P15 Isac Larsson 97 Sävedalens AIK  
683 P15 Jacob Lidman 97 Hälle IF  
684 P15 Lucas Brandt 97 IS Göta  
685 P15 Lukas  Eveborn 97 IFK Linköping  
686 P15 Marcus Nilsson 97 Luleå FF  
687 P15 Martin Wuopio 97 IK Akele  
688 P15 Olof   Nordling 97 Spårvägens FK  
689 P15 Philip  Linde-Maspers 97 IF Göta Karlstad   
690 P15 Pontus Hagman 97 Västerås FK  
691 P15 Simon Wallenlind 97 Mölndals AIK  
692 P15 Tim Yngesjö 97 Nyköpings BIS  
693 P15 Tobias Bjernulf 97 Hässelby SK  
694 P15 Tobias Jonsson 97 IFK Tumba  
695 P15 Valter Hamberger 97 Mölndals AIK  
             
200 F16 Alexandra Andersson 96 Spårvägens FK  
201 F16 Alma Pihlblad 96 Högbo GIF  
202 F16 Andrea Mattsson 96 IFK Lidingö  
203 F16 Anna Dahlsjö 96 Mölndals AIK  
204 F16 Elvira Erixon 96 Mölndals AIK  
205 F16 Emelie Ring 96 IK Akele  
206 F16 Isabelle Brauer 96 Hässelby SK  
207 F16 Johanna Skog 96 Hässelby SK  
208 F16 Johanna Andersson 96 Mölndals AIK  
209 F16 Linn Söderholm 96 Sävedalens AIK  
210 F16 Lovisa Keterlins 96 SK Granan  
211 F16 Malin Jonson 96 Sävedalens AIK  
216 F16 Marika Nilssonne 96 IFK Lidingö  
212 F16 Matilda Andersson 96 Sävedalens AIK  
213 F16 Moa Rothman 96 Västerås FK  
214 F16 Rebecka Nylén 96 Hässelby SK  
215 F16 Tyra Kleijn 96 Enhörna IF  
             
950 P16 Andreas  Jansson 96 SLK Oxelösund  
951 P16 Anton Persson 96 Hässelby SK  
952 P16 Anton Wijk 96 Upsala IF  
953 P16 Archie Casteel 96 Hellas FK  
954 P16 August Palmqvist 96 Mölndals AIK  
955 P16 Axel Ohlson 96 Hässelby SK  
956 P16 Björn Seifert 96 Upsala IF  
957 P16 Carl Valjus 96 Glanshammars IF  
958 P16 Christopher Koos 96 Malmö AI  
959 P16 Daniel Tapia 96 Hässelby SK  
960 P16 Daniel Bucht 96 Sävedalens AIK  
961 P16 Elias  Andersson 96 Spårvägens FK  
962 P16 Erik  Wickström 96 Spårvägens FK  
963 P16 Filip Artursson 96 Hässelby SK  
964 P16 Gabriel Sandör 96 IK Akele  
965 P16 Gabriel  Steffensen 96 Sävedalens AIK  
966 P16 Gustaf  Stensjö 96 Sävedalens AIK  
967 P16 Gustav  Bivstedt 96 Hässelby SK  
968 P16 Isak Hampel-Klang 96 Hässelby SK  
969 P16 Joakim Ekström 96 Ärla IF  
970 P16 Johan  Lindgren 96 Mölndals AIK  
971 P16 Karl Wallén 96 Sävedalens AIK  
972 P16 Martin  Herbert 96 Hässelby SK  
977 P16 Mohammed Loukili 96 IFK Lidingö  
973 P16 Oskar Lindqvist 96 Sävedalens AIK  
974 P16 Sebastian Pearson 96 IFK Halmstad  
975 P16 Sven Engström 96 IK Akele  
976 P16 Vidar Johansson 96 Sävedalens AIK  
978 P16 William Levay 96 Danderyds IF  
             
161 F17 Amanda Trense 95 Östersunds GIF  
162 F17 Emilia Elofsson 95 Sävedalens AIK  
163 F17 Emma Löfqvist 95 IK Akele  
164 F17 Emma   Fogelkvist 95 Spårvägens FK  
165 F17 Erika  Lövqvist 95 Upsala IF  
166 F17 Hanna Karlsson 95 Rånäs 4H  
167 F17 Hanne Gustafsson 95 IF Göta Karlstad   
168 F17 Ida Nilsson 95 Lidköpings IS  
169 F17 Isabell Norstedt 95 IFK Helsingborg  
170 F17 Jenny Biesert 95 SK Graal  
171 F17 Jessica Bengtsson 95 Sävedalens AIK  
172 F17 Lisa Bergdahl 95 Glanshammars IF  
173 F17 Malin Nyström 95 IFK Mora  
174 F17 Ronja de Boer 95 SLK Oxelösund  
175 F17 Sarah  Lahti 95 Klippans FK  
176 F17 Sofia Nilsson 95 Linköpings GIF  
177 F17 Sophia Persson 95 Huddinge AIS  
             
851 P17 Adam Andersson 95 Villstad GIF  
852 P17 Alexander Nilsson 95 Mölndals AIK  
853 P17 Axel James 95 Upsala IF  
854 P17 Daniel Strandberg 95 Malmö AI  
855 P17 Elliot Fransson 95 IF Hagen  
856 P17 Filip Andersson 95 Skillingaryds FK  
857 P17 Gustaf Lidfeldt 95 Hammarby IF  
858 P17 Hampus Balkåsen 95 IF Göta Karlstad   
859 P17 Hugo Lindell 95 Rånäs 4H  
860 P17 Johan Sandsten 95 Oskarshamns SK  
861 P17 Ken Slättengren 95 Högby IF  
862 P17 Kevin   Harrison 95 Spårvägens FK  
863 P17 Ludvig Danielsson 95 IK Norrköping Friidrott  
864 P17 Martin  Hammar 95 Rånäs 4H  
865 P17 Nigusu Solomon 95 Huddinge AIS  
866 P17 Philip Keterlins 95 SK Granan  
867 P17 Samuel Lundell-Vakkuri 95 Enhörna IF  
868 P17 Tobias Andervang 95 IK Ymer  
869 P17 Tobias Karlsson 95 Sävedalens AIK  
870 P17 Yahan Faarax 95 Fredrikshofs FIF  
             
Söndag 29 april          
             
1100 F19 Agnes Sjöström 94 IK Westmannia  
1101 F19 Alice Andersson 94 Sävedalens AIK  
1103 F19 Anna Rydin 93 Ullevi FK  
1104 F19 Anna Rydin 93 Ullevi FK  
1102 F19 Anna Silvander 93 Danderyds SK  
1105 F19 Anne-J Sundberg 94 Hammarby IF  
1106 F19 Ellen Stjerngren 93 Danderyds SK  
1107 F19 Ellen Narfgren 94 Hammarby IF  
1108 F19 Emilia Ohlin 93 UF Contact  
1109 F19 Emma Forss 94 Hammarby IF  
1110 F19 Emma   Löf Hagström 94 Spårvägens FK  
1111 F19 Frida Johnson 93 Ullevi FK  
1112 F19 Ida Holm 93 Ik Lerums Friidrott  
1113 F19 Isabelle Carlsson-Pallin 94 Mosjö FK  
1114 F19 Johanna Nissén-Karlsson 93 Sävedalens AIK  
1115 F19 Johanna  Lindström 93 Spårvägens FK  
1116 F19 Josefine Malmborg 94 Habo FIF-04  
1117 F19 Josefine Soto-Jonsson 93 Hässelby SK  
1118 F19 Julia Forsmark 93 IK Stål  
1119 F19 Julia Blomberg 94 Mosjö FK  
1120 F19 Lovisa Grönros 93 Hammarby IF  
1121 F19 Malin Trollsås 93 Danderyds SK  
1122 F19 Malin Strand 93 Sävedalens AIK  
1123 F19 Maria Larsson 94 Ullevi FK  
1124 F19 Michaela Hallqvist 93 Falu IK  
1125 F19 Rebecka Andersson 93 Strömstad LK  
1126 F19 Sofia Dahl 94 IK Akele  
1127 F19 Sophia Geirup 94 Ullevi FK  
1128 F19 Therese Moberg 93 Sundsvalls IF  
1129 F19 Tova Eurén-Magnusson 94 Göteborgs KIK  
             
2100 P19 Abadir Hawle 94 Mölndals AIK  
2101 P19 Adam Lindström 93 Hässelby SK  
2102 P19 Adam Bills 93 Hässelby SK  
2103 P19 Alex Torgersson 94 Hammarby IF  
2104 P19 Alexander Palm 93 IK Norrköping Friidrott  
2105 P19 Alexander Lötvall 94 Mölndals AIK  
2106 P19 Alexander Holmblad 94 Spårvägens FK  
2107 P19 Alexander Thysell 93 Ärla IF  
2108 P19 Ali  Pirgholizadeh 94 Eskilstuna FI  
2143 P19 Anton Nilsson 95 Kils OK  
2109 P19 Benjamin Ahlbäck 94 IF Göta Karlstad   
2110 P19 Carl Senorski 93 Örgryte IS  
2111 P19 Christoffer Nilsson 94 Ullevi FK  
2112 P19 Daniel   Jonsson 94 Spårvägens FK  
2113 P19 David Fridell 94 Stensjöns IF  
2114 P19 Dennis Lindberg 93 Grytgöls IK  
2115 P19 Emil Särnehed 94 Motala AIF  
2116 P19 Erik Norrbom 93 Turebergs FK  
2117 P19 Erik Tholén 94 Ununge IF  
2118 P19 Filmon Mihreteab 94 Hässelby SK  
2119 P19 Gabriel  Eriksson 94 Ullevi FK  
2120 P19 Gustav  Sandström 94 IF Udd  
2121 P19 Hampus Börjesson 94 Ullevi FK  
2122 P19 Jakob Fogelklou 94 Sävedalens AIK  
2123 P19 Jens Petrusson 94 Ullevi FK  
2124 P19 Jesper Bokefors 94 Upsala IF  
2125 P19 Jonas Johansson 94 Strömstad LK  
2126 P19 Jonathan Järvelä 94 IK Akele  
2127 P19 Jonathan Weichbrodt 94 Mölndals AIK  
2128 P19 Linus Wirén 93 IK Ymer  
2129 P19 Linus Gustafsson 94 Spårvägens FK  
2144 P19 Linus Larsén 93 Spårvägens FK  
2130 P19 Matan Mohamed 93 IK Akele  
2131 P19 Napoleon Solomon 94 Fredrikshofs FIF  
2132 P19 Niklas  Könberg 93 Spårvägens FK  
2133 P19 Noah Berhane 94 Fredrikshofs FIF  
2134 P19 Oliver Lämber 94 Hälle IF  
2135 P19 Otto Kingstedt 94 Huddinge AIS  
2136 P19 Patrick Claesson 94 Hammarby IF  
2137 P19 Philip Lund 94 Eksjö Södra IK  
2138 P19 Rasmus  Söderberg 93 Enhörna IF  
2139 P19 Richard  Carlsson 94 Trollhättans IF  
2140 P19  Sam Salehian 94 Hammarby IF  
2141 P19  Simon Lundell-Vakkuri 93 Enhörna IF  
2142 P19  Thiraphat Jörgensen 93 SLK Oxelösund  
             
1041 K22 Alexandra Forss 91 Örgryte IS  
1042 K22 Alice Andersson 90 Mölndals AIK  
1043 K22 Emma  Dahl 91 Örgryte IS  
1044 K22 Hanna Dickér 92 IK Ymer  
1045 K22 Jennifer   Asp 92 Spårvägens FK  
1046 K22 Jessica   Hedenqvist 90 Spårvägens FK  
1047 K22 Julia Wangenheim 92 Hammarby IF  
1048 K22 Lina Alainentalo 92 Hässelby SK  
1049 K22 Linn Nilsson 90 Hälle IF  
1050 K22 Lovisa Lindh 91 Ullevi FK  
1051 K22 Nathalie   Rohlén 90 Spårvägens FK  
1052 K22 Nina Persson 91 Örgryte IS  
1053 K22 Ylva   Stenström 92 Upsala IF  
             
2066 M22 Albin Olausson 92 KFUM Örebro  
2067 M22 Alexander Holm 92 GoIF Tjalve  
2068 M22 André Rangelind 91 IF Göta Karlstad   
2069 M22 Andreas  Åkesson 90 Örgryte IS  
2070 M22 Anton Danielsson 90 GoIF Tjalve  
2071 M22 Axel Andersson 92 Mölndals AIK  
2072 M22 Björn Hammar 92 Sävedalens AIK  
2073 M22 Christopher Ljung 92 Hammarby IF  
2074 M22 Daniel Skatt 91 Örgryte IS  
2075 M22 David Karlsson 92 IK Akele  
2076 M22 Elmar Engholm 92 Hässelby SK  
2077 M22 Emil Mårtensson 92 Hässelby SK  
2078 M22 Filip  Segerberg 90 Hammarby IF  
2079 M22 Gustav Milesson 92 Högby IF  
2080 M22 Ismail Muktar Sharif 92 IK Akele  
2081 M22 Jimmy Gustavsson-Green 91 IK Ymer  
2082 M22 Joakim Eriksson 92 Estuna IF  
2083 M22 John Kingstedt 92 Hammarby IF  
2084 M22 John Börjesson 92 Hestra IF  
2161 M22 John Foitzek 91 Ludvika FFI  
2085 M22 Jonas Legernes 91 Ullevi FK  
2086 M22 Jonatan   Alvaeus 90 Upsala IF  
2087 M22 Julius Strömberg 92 Hälle IF  
2088 M22 Linus Rosdal 92 KFUM Örebro  
2089 M22 Marcus Carlsson 92 SLK Oxelösund  
2090 M22 Marcus Waerme 90 Ullevi FK  
2091 M22 Martin  Lundqvist 90 IK Sisu  
2092 M22 Michele Alemayoh 92 Hammarby IF  
2093 M22 Mikael Lundqvist 90 Ärla IF  
2094 M22 Mohammed Hassan 92 IK Akele  
2095 M22 Muhiyadin Sharawe 90 IK Hakarpspojkarna  
2096 M22 Niclas Woodbridge 91 Örgryte IS  
2097 M22 Niklas Jonsson 92 Hammarby IF  
2098 M22 Nils Spetz 91 Hammarby IF  
2099 M22 Olle Kalered 90 GoIF Tjalve  
2150 M22 Oscar Karlsson 91 Apladalens LK  
2151 M22 Patrik  Nilsson 91 Hammarby IF  
2152 M22 Patrik  Linder 92 Norbergs OK  
2153 M22 Pontus Karlström 90 Kongahälla AIK  
2154 M22 Pontus Brinkenberg 90 Örgryte IS  
2155 M22 Rickard Gunnarsson 91 Hässelby SK  
2156 M22 Robin Lindgren 90 Örgryte IS  
2157 M22 Staffan Ek 91 Björnstorps IF  
2158 M22 Tomas Hultgren 91 KFUM Örebro  
2159 M22 Victor Hedin 91 Hammarby IF  
2160 M22  Viktor Stenberg 90 Ullevi FK  
             
1001 K8 Anna Ställberg 82 IFK Tumba  
1002 K8 Anna Lindh 74 Rånäs 4H  
1003 K8 Annelie Johansson 78 IK Ymer  
1004 K8 Cecilia Fager  75 Hässelby SK  
1005 K8 Cecilia Kleist 82 IK Akele  
1006 K8 Cecilia   Norrbom 88 Spårvägens FK  
1007 K8 Charlotte Karlsson 84 Hammarby IF  
1033 K8 Charlotte Schönbeck 84 IFK Lidingö  
1008 K8 Elina    Johansson 89 Spårvägens FK  
1009 K8 Emma  Belforth 85 Ullevi FK  
1010 K8 Frida Lundén 84 FK Studenterna  
1011 K8 Frida Aspnäs 87 GoIF Tjalve  
1012 K8 Hanna Lindholm 79 FK Studenterna  
1013 K8 Hanna Bartholomew 83 Hässelby SK  
1014 K8 Hanna Jansson 87 IF Hagen  
1015 K8 Hanna Karlsson 79 Malmö AI  
1016 K8 Helene Malmqvist 83 Spårvägens FK  
1017 K8 Isabellah Andersson 80 Hässelby SK  
1018 K8 Jennie Oscarsson 84 GoIF Tjalve  
1019 K8 Jenny Jansson 75 IFK Umeå  
1020 K8 Johanna Bohlin 90 Hässelby SK  
1021 K8 Johanna Eriksson 81 Motala AIF  
1022 K8 Josefine Gerdevåg 81 KFUM Örebro  
1023 K8 Josephine Ambjörnsson 83 Hässelby SK  
1024 K8 Lilian   Magnussson 68 Spårvägens FK  
1025 K8 Louise Wiker 79 Hässelby SK  
1026 K8 Louse Nilsson 86 Malmö AI  
1027 K8 Madeleine Larsson 81 Hässelby SK  
1028 K8 Malin Liljestedt 80 Spårvägens FK  
1034 K8 Meraf Bahta 89 Hälle IF  
1029 K8 Nathalie   Rohlén 90 Spårvägens FK  
1030 K8 Sandra Södergren 89 FIF Gnistan  
1031 K8 Sofie Barkstedt 86 Spårvägens FK  
1032 K8 Ulrika Flodin 75 Rånäs 4H  
             
2000 M12 Abdelhak Fadlouallah 71 Hässelby SK  
2001 M12 Adil Bouafif 78 Hässelby SK  
2002 M12 Alberto  Ramos 84 Huddinge AIS  
2003 M12 Anders Kleist 80 IK Akele  
2004 M12 Anders Soovik 76 Kongahälla AIK  
2005 M12 Andreas  Åhwall 89 Hässelby SK  
2006 M12 Andreas  Fahlén 81 IFK Umeå  
2007 M12 Björn Torssell 80 Hässelby SK  
2008 M12 Daniel Berggren 87 Trollhättans IF  
2009 M12 Daniel   Woldu 89 Hammarby IF  
2011 M12 Emil   Lerdahl 82 Hammarby IF  
2012 M12 Eric Senorski 89 Örgryte IS  
2013 M12 Erik Martinsson 83 IK Akele  
2015 M12 Fredrik Robertsson 80 FK Studenterna  
2016 M12 Fredrik Johansson 81 IS Göta  
2017 M12 Fredrik  Carlén 81 IK NocOut.se  
2018 M12 Fredrik  Uhrbom 77 Spårvägens FK  
2019 M12 Hans Brolund 81 Enhörna IF  
2020 M12 Hans Edvardsson 74 FK Studenterna  
2021 M12 Jan Westerberg 80 IFK Umeå  
2022 M12 Jari Repo 76 Trollhättans IF  
2023 M12 Joakim Johansson 88 Örgryte IS  
2024 M12 Johan Ställberg 80 IFK Tumba  
2025 M12 Johan Carlsson 87 Örgryte IS  
2026 M12 Johan  Larsson 83 IFK Lund  
2027 M12 Johan  Hydén 89 IK Akele  
2028 M12 John Foitzik 91 Ludvika FFI  
2029 M12 Jonas Olsson 84 IK Akele  
2030 M12 Kalle Johansson 89 Hässelby SK  
2031 M12 Kristoffer Österlund 72 IFK Umeå  
2032 M12 Lars  Södergård 83 Vallentuna FK  
2033 M12 Linus Nilsson 83 Enhörna IF  
2034 M12 Markus Persson 85 Enhörna IF  
2035 M12 Martin Ronnerstedt 85 FK Studenterna  
2036 M12 Mika Repo 78 Huddinge AIS  
2037 M12 Mikael Ekvall 89 Strömstad LK  
2038 M12 Nacerddine Hallil 88 Hässelby SK  
2040 M12 Nicolas Pirot 79 IK Akele  
2041 M12 Nigusu Solomon 95 Huddinge AIS  
2042 M12 Niklas Sydow 80 Fredrikshofs FIF  
2039 M12 Niklas  Andersson 78 Hässelby SK  
2043 M12 Oskar Danielsson 88 IK Norrköping Friidrott  
2044 M12 Oskar   Landin 87 Spårvägens FK  
2045 M12 Patrik  Sällstedt 81 Enhörna IF  
2046 M12 Patrik  Eklund 82 FK Studenterna  
2047 M12 Patrik  Engström 77 FK Studenterna  
2048 M12 Patrik  Andersson 86 Hälle IF  
2049 M12 Paul Krochak 75 FK Studenterna  
2050 M12 Peter Aronsson 81 IK Akele  
2052 M12 Peter  Gross 85 Hässelby SK  
2053 M12 Rachid Benjira 74 Hässelby SK  
2054 M12 Robert Limo 82 IK Ymer  
2055 M12 Tobias Lustig 88 IFK Umeå  
2056 M12 Tobias   Lundgren 87 Spårvägens FK