Sök i ett eller flera fält nedan. Exempel: Åldersgrupp: Välj "Juniorer" för att få fram ålderskategorin 18-22 år.
Exempel 2: Välj Ullevi FK vid klubb näst längst ner och tryck på "Sök". Då visas först placering, poäng och antal poängplatser följt av de aktiva som tog poäng. Eller sök på "Tävling: ISM Gävle 17-18/2 2018" samt "Klubb: Malmö AI" för att se hur många och vilka topp-6-placeringar MAI tog.
Sammanställd av jonas.hedman@friidrott.se
Plac | Klubb | Poäng | Antal | M | K | M22 | P19 | P17 | K22 | F19 | F17 | P16 | P15 | F16 | F15 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hässelby SK | 68.25 | 23 | 18.75 | 11.25 | 9.5 | 10.5 | 17.25 | 1 | ||||||
2 | Malmö AI | 50.13 | 20 | 16.88 | 3 | 7.5 | 15 | 5.25 | 2.5 | ||||||
3 | Turebergs FK | 49.38 | 20 | 9.38 | 9.75 | 6 | 3.75 | 6 | 14.5 | ||||||
4 | Ullevi FK | 37.75 | 16 | 13.5 | 3 | 6 | 5.25 | 7.5 | 2.5 | ||||||
5 | Örgryte IS | 37.5 | 12 | 13.5 | 12 | 4.5 | 1.5 | 6 | |||||||
6 | Upsala IF | 34.25 | 15 | 16.5 | 0.5 | 3 | 6.75 | 7.5 | |||||||
7 | IF Göta Karlstad | 30.5 | 12 | 0.75 | 4 | 11.25 | 9 | 5.5 | |||||||
8 | Råby-Rekarne FIF | 28.25 | 9 | 3.5 | 15 | 9.75 | |||||||||
9 | Huddinge AIS | 25.5 | 10 | 5.25 | 11.25 | 9 | |||||||||
10 | Hammarby IF | 25.13 | 8 | 19.13 | 3 | 3 | |||||||||
11 | Västerås FK | 24.5 | 7 | 2.25 | 8.25 | 5 | 3.75 | 5.25 | |||||||
12 | IFK Växjö | 20.75 | 7 | 5.25 | 3 | 4.5 | 6 | 2 | |||||||
13 | Danderyds SK | 19.25 | 7 | 5.25 | 14 | ||||||||||
14 | Mölndals AIK | 18.75 | 10 | 8.25 | 4.5 | 1.5 | 4.5 | ||||||||
15 | Täby IS | 18.25 | 8 | 6 | 10 | 2.25 | |||||||||
16 | IFK Helsingborg | 17.5 | 5 | 0.75 | 1 | 15.75 | |||||||||
17 | Kvarnsvedens GoIF | 17.25 | 5 | 3 | 14.25 | ||||||||||
18 | Tyresö FK | 16.5 | 4 | 3.75 | 12.75 | ||||||||||
19 | Kils AIK | 14.25 | 3 | 14.25 | |||||||||||
20 | Bromma IF | 14 | 6 | 7.5 | 6.5 | ||||||||||
Spårvägens FK | 14 | 8 | 4.5 | 3 | 5 | 1.5 | |||||||||
22 | Tjalve FIF | 13.5 | 5 | 6.75 | 6.75 | ||||||||||
23 | Alunda SK | 13.25 | 6 | 3.75 | 7 | 1.5 | 1 | ||||||||
24 | Motala AIF | 12.75 | 5 | 3 | 5.25 | 4.5 | |||||||||
25 | Skellefteå AIK | 12.38 | 5 | 4.5 | 7.88 | ||||||||||
26 | Strands IF | 12 | 3 | 9 | 3 | ||||||||||
Högby IF | 12 | 3 | 12 | ||||||||||||
28 | IFK Lund | 11 | 3 | 9 | 2 | ||||||||||
29 | Hälle IF | 10.5 | 2 | 5.25 | 5.25 | ||||||||||
30 | KFUM Örebro | 8.5 | 5 | 1.5 | 2.25 | 2.5 | 2.25 | ||||||||
31 | IF Rigor | 8.25 | 2 | 3 | 5.25 | ||||||||||
32 | Hanvikens SK | 8 | 5 | 1.5 | 0.5 | 6 | |||||||||
33 | Gefle IF | 7.5 | 5 | 7 | 0.5 | ||||||||||
34 | IK Ymer | 7.25 | 5 | 2 | 5.25 | ||||||||||
35 | IF Hagen | 7 | 3 | 7 | |||||||||||
IFK Göteborg | 7 | 3 | 2.25 | 2.25 | 2.5 | ||||||||||
37 | Klippans FK | 6.5 | 3 | 3 | 3.5 | ||||||||||
Östhammar FI | 6.5 | 2 | 3 | 3.5 | |||||||||||
39 | Glanshammars IF | 6 | 3 | 6 | |||||||||||
Hovslätts IK | 6 | 2 | 6 | ||||||||||||
IFK Halmstad | 6 | 3 | 1.5 | 4.5 | |||||||||||
42 | KA 2 IF | 5.5 | 3 | 5.5 | |||||||||||
Falu IK | 5.5 | 3 | 4.5 | 1 | |||||||||||
44 | Sävedalens AIK | 5.25 | 2 | 5.25 | |||||||||||
Ärla IF | 5.25 | 1 | 5.25 | ||||||||||||
46 | Ljungby FIK | 5 | 2 | 5 | |||||||||||
47 | IK Orient | 4.13 | 2 | 4.13 | |||||||||||
48 | IFK Lidingö | 4 | 2 | 2.5 | 1.5 | ||||||||||
Ransäters AIS | 4 | 2 | 4 | ||||||||||||
50 | Rehns BK | 3.75 | 1 | 3.75 | |||||||||||
51 | Eslövs AI | 3 | 1 | 3 | |||||||||||
Vallentuna FK | 3 | 1 | 3 | ||||||||||||
53 | IKHP Huskvarna | 2.5 | 2 | 1 | 1.5 | ||||||||||
54 | Höörs IS | 2.25 | 1 | 2.25 | |||||||||||
Sundsvalls FI | 2.25 | 3 | 0.75 | 1.5 | |||||||||||
IK Lerum FI | 2.25 | 2 | 1.5 | 0.75 | |||||||||||
57 | IF Udd | 2 | 1 | 2 | |||||||||||
Alingsås IF | 2 | 1 | 2 | ||||||||||||
59 | Brattås CK | 1.5 | 1 | 1.5 | |||||||||||
SK Bore | 1.5 | 1 | 1.5 | ||||||||||||
Umedalens IF | 1.5 | 1 | 1.5 | ||||||||||||
Åhus FIK | 1.5 | 1 | 1.5 | ||||||||||||
IF Kville | 1.5 | 1 | 1.5 | ||||||||||||
64 | IK Wilske | 1.13 | 1 | 1.13 | |||||||||||
65 | Boden FI | 1 | 1 | 1 | |||||||||||
F Bålsta IK | 1 | 1 | 1 | ||||||||||||
67 | Varbergs GIF | 0.75 | 1 | 0.75 | |||||||||||
Haparanda SKT | 0.75 | 1 | 0.75 | ||||||||||||
69 | Ystads IF | 0.5 | 1 | 0.5 | |||||||||||
Trångsvikens IF | 0.5 | 1 | 0.5 |
Tävling | Ute/Inne | Klass | Åldersgr. | Gren | Plac. | name | Klubb | Resultat |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | M22 | Junior | 60 m | 1 | Viktor Thor | Strands IF | 6.79 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | M22 | Junior | 60 m | 2 | William Thor | Strands IF | 6.79 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | M22 | Junior | 60 m | 3 | Tyresse Bobbert | Hovslätts IK | 6.91 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | M22 | Junior | 60 m | 4 | Rafael Tejada De Leon | Ullevi FK | 6.98 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | M22 | Junior | 60 m | 5 | Amir Musa | KFUM Örebro | 6.99 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | M22 | Junior | 60 m | 6 | Omar Chaaban | IFK Helsingborg | 7.01 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | M22 | Junior | 400 m | 1 | Karl Wållgren | Örgryte IS | 47.92 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | M22 | Junior | 400 m | 2 | Simon Martinsson | Malmö AI | 49.39 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | M22 | Junior | 400 m | 3 | Gustav Karlsson | Örgryte IS | 50.36 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | M22 | Junior | 400 m | 4 | Jonathan Johansson | Sävedalens AIK | 53.60 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | M22 | Junior | 1500 m | 1 | Victor Wahlgren | Mölndals AIK | 4:05.84 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | M22 | Junior | 1500 m | 2 | Yohannes Kiflay | Hässelby SK | 4:06.81 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | M22 | Junior | 1500 m | 3 | Melker Tillenius | Sävedalens AIK | 4:15.79 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | M22 | Junior | 60 m häck | 1 | Benjamin Tinglöf | Ärla IF | 8.10 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | M22 | Junior | 60 m häck | 2 | Sidrak Afework | Spårvägens FK | 8.17 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | M22 | Junior | 60 m häck | 3 | Max Rosquist-Larsson | Malmö AI | 8.45 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | M22 | Junior | 60 m häck | 4 | Ludvig All | Täby IS | 8.46 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | M22 | Junior | 60 m häck | 5 | Marcus Blixt | Mölndals AIK | 8.86 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | M22 | Junior | 60 m häck | 6 | Gustaf Vennerholm | Spårvägens FK | 8.95 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | M22 | Junior | Höjd | 1 | Oliver Ericsson-Sotterman | Upsala IF | 2.01 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | M22 | Junior | Höjd | 2 | Emil Petersson | Turebergs FK | 1.98 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | M22 | Junior | Höjd | 3 | Joakim Wadstein | Tjalve FIF | 1.95 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | M22 | Junior | Höjd | =4 | Erik Dahlberg | Turebergs FK | 1.95 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | M22 | Junior | Höjd | =4 | Samuel Fransson | Malmö AI | 1.95 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | M22 | Junior | Höjd | 6 | Isac Åsbrink | Upsala IF | 1.91 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | M22 | Junior | Stav | 1 | Emil Carlsson | IFK Växjö | 4.79 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | M22 | Junior | Stav | 2 | Harald Gemmel | Täby IS | 4.74 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | M22 | Junior | Stav | 3 | Peter Svensson | IF Rigor | 4.28 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | M22 | Junior | Stav | 4 | Tim Svantesson | Upsala IF | 4.14 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | M22 | Junior | Längd | 1 | Erik Johansson | Ullevi FK | 7.36 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | M22 | Junior | Längd | 2 | Caleb Conable | Malmö AI | 7.18 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | M22 | Junior | Längd | 3 | Gustav Magnusson | Tjalve FIF | 7.07 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | M22 | Junior | Längd | 4 | Oliwer Danielsson | Ullevi FK | 7.05 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | M22 | Junior | Längd | 5 | Oskar Weidenholm | Mölndals AIK | 7.03 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | M22 | Junior | Längd | 6 | Melker Gustavsson | IF Göta Karlstad | 6.95 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | M22 | Junior | Tresteg | 1 | Lukas Edqvist | Örgryte IS | 14.87 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | M22 | Junior | Tresteg | 2 | Melker Manne | Ullevi FK | 14.87 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | M22 | Junior | Tresteg | 3 | Alexander Nyman | Hässelby SK | 14.49 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | M22 | Junior | Tresteg | 4 | Tim Svantesson | Upsala IF | 14.24 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | M22 | Junior | Tresteg | 5 | Jacob Tysén Holmberg | Hässelby SK | 13.44 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | M22 | Junior | Tresteg | 6 | Gustav Magnusson | Tjalve FIF | 13.40 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | M22 | Junior | Kula | 1 | Ragnar Carlsson | Hässelby SK | 16.18 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | M22 | Junior | Kula | 2 | Lukas Björninger | Turebergs FK | 15.62 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | M22 | Junior | Kula | 3 | Arvid Mägi Theorin | Malmö AI | 15.45 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | M22 | Junior | Kula | 4 | Tim Svantesson | Upsala IF | 11.49 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | M22 | Junior | Vikt | 1 | Ragnar Carlsson | Hässelby SK | 22.69 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | M22 | Junior | Vikt | 2 | Hugo Sörby | Upsala IF | 18.10 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | M22 | Junior | Vikt | 3 | Hampus Wallin | Hovslätts IK | 15.58 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | M22 | Junior | Vikt | 4 | Alfons Haals | Västerås FK | 15.56 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | M22 | Junior | Vikt | 5 | Arvid Mägi Theorin | Malmö AI | 15.51 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P19 | Junior | 60 m | 1 | Jonatan Borg | Hammarby IF | 6.89 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P19 | Junior | 60 m | 2 | Erik Erlandsson | IFK Lund | 6.96 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P19 | Junior | 60 m | 3 | Alex Apelgrim | Örgryte IS | 6.97 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P19 | Junior | 60 m | 4 | Kristoffer Andersson | Falu IK | 7.01 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P19 | Junior | 60 m | 5 | David Thid | Spårvägens FK | 7.11 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P19 | Junior | 60 m | 6 | Viggo Andersson | Ullevi FK | 7.13 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P19 | Junior | 400 m | 1 | Erik Erlandsson | IFK Lund | 48.45 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P19 | Junior | 400 m | 2 | Alexander Nyström | Rehns BK | 48.61 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P19 | Junior | 400 m | 3 | Viktor Skoglund | Danderyds SK | 49.55 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P19 | Junior | 400 m | 4 | Markus Brodin | Danderyds SK | 49.85 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P19 | Junior | 1500 m | 1 | Jonas Magnusson | Hälle IF | 4:09.34 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P19 | Junior | 1500 m | 2 | Valter Kjellberg | Turebergs FK | 4:09.43 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P19 | Junior | 1500 m | 3 | Albin Wallenius | Västerås FK | 4:10.07 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P19 | Junior | 1500 m | 4 | Henrik Franzén | KFUM Örebro | 4:12.56 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P19 | Junior | 1500 m | 5 | Carl Erixon | Mölndals AIK | 4:14.15 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P19 | Junior | 1500 m | 6 | Lukas Jakobsson | Mölndals AIK | 4:16.05 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P19 | Junior | 60 m häck | 1 | Arvid Wändesjö | Hammarby IF | 7.98 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P19 | Junior | 60 m häck | 2 | Malte Fuchs Edberg | Bromma IF | 8.00 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P19 | Junior | 60 m häck | 3 | Hannes Egonsson | IFK Växjö | 8.05 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P19 | Junior | 60 m häck | 4 | Nils Thorin | Örgryte IS | 8.07 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P19 | Junior | 60 m häck | 5 | David Thid | Spårvägens FK | 8.19 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P19 | Junior | 60 m häck | 6 | Elliot Duvert | Turebergs FK | 8.23 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P19 | Junior | Höjd | 1 | Melwin Lycke Holm | Kils AIK | 2.18 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P19 | Junior | Höjd | 2 | Albin Eriksson | Tyresö FK | 2.06 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P19 | Junior | Höjd | 3 | Adam Svensson | Malmö AI | 2.01 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P19 | Junior | Höjd | 4 | Philip Bayer | Mölndals AIK | 1.98 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P19 | Junior | Höjd | =5 | Jonatan Borg | Hammarby IF | 1.93 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P19 | Junior | Höjd | =5 | Agustin Hilmersson | IK Orient | 1.93 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P19 | Junior | Stav | 1 | Teodor Borgius | Hammarby IF | 4.86 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P19 | Junior | Stav | 2 | Viktor Rydåker | Alunda SK | 4.51 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P19 | Junior | Stav | 3 | Johan Jurander | Motala AIF | 4.51 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P19 | Junior | Stav | 4 | Malte Fuchs Edberg | Bromma IF | 4.38 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P19 | Junior | Stav | 5 | Rikard Throgen-Hedin | SK Bore | 3.92 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P19 | Junior | Stav | =6 | Christof Neib | Sundsvalls FI | 3.72 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P19 | Junior | Stav | =6 | Jesper Unander | Sundsvalls FI | 3.72 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P19 | Junior | Längd | 1 | Joakim Hellbratt | Huddinge AIS | 7.31 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P19 | Junior | Längd | 2 | Melwin Lycke Holm | Kils AIK | 7.26 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P19 | Junior | Längd | 3 | Noa Skomorowski | Kvarnsvedens GoIF | 7.11 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P19 | Junior | Längd | 4 | Vincent Arousell | Hässelby SK | 7.04 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P19 | Junior | Längd | 5 | Isac Svensson | IFK Halmstad | 6.99 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P19 | Junior | Längd | 6 | Oscar Niklasson | Hanvikens SK | 6.91 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P19 | Junior | Tresteg | 1 | Melwin Lycke Holm | Kils AIK | 14.49 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P19 | Junior | Tresteg | 2 | Nils Thorin | Örgryte IS | 14.38 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P19 | Junior | Tresteg | 3 | Agustin Hilmersson | IK Orient | 14.18 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P19 | Junior | Tresteg | 4 | Oden Grahm Goles | IFK Göteborg | 13.90 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P19 | Junior | Tresteg | 5 | Johannes Lundqvist | Ullevi FK | 13.75 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P19 | Junior | Tresteg | 6 | Philip Karlsson | Ullevi FK | 13.53 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P19 | Junior | Kula | 1 | Elias Lind | Hässelby SK | 18.11 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P19 | Junior | Kula | 2 | Jesper Ahlin | Turebergs FK | 17.83 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P19 | Junior | Kula | 3 | Leo Zikovic | Örgryte IS | 17.63 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P19 | Junior | Kula | 4 | Martin Sundberg | Hammarby IF | 15.26 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P19 | Junior | Kula | 5 | Teo Paganus | Turebergs FK | 14.85 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P19 | Junior | Kula | 6 | Oscar Niklasson | Hanvikens SK | 14.47 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P19 | Junior | Vikt | 1 | Leo Bystedt | Västerås FK | 17.27 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P19 | Junior | Vikt | 2 | Elias Lind | Hässelby SK | 16.62 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P19 | Junior | Vikt | 3 | Albin Silén | Strands IF | 16.19 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P19 | Junior | Vikt | 4 | Adam Hellbom | Falu IK | 15.60 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P19 | Junior | Vikt | 5 | Ludvig Wallén | Bromma IF | 14.19 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P19 | Junior | Vikt | 6 | Jakob Johansson | Varbergs GIF | 14.06 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P17 | Ungdom | 60 m | 1 | Noah Karlberg | Malmö AI | 7.00 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P17 | Ungdom | 60 m | 2 | Victor Törnström | Danderyds SK | 7.05 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P17 | Ungdom | 60 m | 3 | Lucas Törnström | Danderyds SK | 7.07 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P17 | Ungdom | 60 m | 4 | Alexander Oliver | IF Göta Karlstad | 7.08 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P17 | Ungdom | 60 m | 5 | Melvin Vala Tefre | Malmö AI | 7.11 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P17 | Ungdom | 60 m | 6 | Måns Bergström | Malmö AI | 7.18 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P17 | Ungdom | 400 m | 1 | Lucas Törnström | Danderyds SK | 49.58 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P17 | Ungdom | 400 m | 2 | Victor Törnström | Danderyds SK | 50.34 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P17 | Ungdom | 400 m | 3 | Jeroen Persson | IFK Lund | 50.76 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P17 | Ungdom | 400 m | 4 | William Lindqvist | Åhus FIK | 51.26 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P17 | Ungdom | 1500 m | 1 | Samuel Berhane | Hässelby SK | 4:10.17 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P17 | Ungdom | 1500 m | 2 | Marcus Asker | Malmö AI | 4:12.98 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P17 | Ungdom | 1500 m | 3 | Elias Ramhult | IK Ymer | 4:14.82 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P17 | Ungdom | 1500 m | 4 | Hugo Nordlander | Sundsvalls FI | 4:17.78 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P17 | Ungdom | 1500 m | 5 | Kalle Öhlund | IKHP Huskvarna | 4:17.98 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P17 | Ungdom | 1500 m | 6 | Oliver Fehrlund Persson | Ystads IF | 4:27.93 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P17 | Ungdom | 60 m häck | 1 | Albin Edgert | Täby IS | 8.05 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P17 | Ungdom | 60 m häck | 2 | Joel Enander | Täby IS | 8.20 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P17 | Ungdom | 60 m häck | 3 | Erik Larripa Taxell | Hässelby SK | 8.22 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P17 | Ungdom | 60 m häck | 4 | Theodor Johner | IK Lerum FI | 8.30 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P17 | Ungdom | 60 m häck | 5 | Viggo Stridh | Täby IS | 8.55 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P17 | Ungdom | 60 m häck | 6 | Ethan Chalon | Upsala IF | 9.10 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P17 | Ungdom | Höjd | 1 | Erik Larripa Taxell | Hässelby SK | 1.88 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P17 | Ungdom | Höjd | 2 | Anton Hellstrand Helleberg | IFK Lidingö | 1.86 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P17 | Ungdom | Höjd | 3 | Rasmus Berg | Gefle IF | 1.86 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P17 | Ungdom | Höjd | 4 | Hugo Tilldal | Ullevi FK | 1.84 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P17 | Ungdom | Höjd | 5 | Ludvig Palmér | IFK Helsingborg | 1.81 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P17 | Ungdom | Höjd | 6 | Albin Edgert | Täby IS | 1.78 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P17 | Ungdom | Stav | 1 | Viktor Rahm | Västerås FK | 4.76 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P17 | Ungdom | Stav | 2 | Viggo Stridh | Täby IS | 4.34 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P17 | Ungdom | Stav | 3 | Alfons Elmgren Hallinger | KFUM Örebro | 4.29 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P17 | Ungdom | Stav | 4 | Gabriel Torgersson | IF Kville | 4.19 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P17 | Ungdom | Stav | 5 | Axel Nilsson | F Bålsta IK | 4.14 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P17 | Ungdom | Stav | 6 | Erik Larripa Taxell | Hässelby SK | 4.05 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P17 | Ungdom | Längd | 1 | Victor Törnström | Danderyds SK | 7.24 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P17 | Ungdom | Längd | 2 | Alexander Oliver | IF Göta Karlstad | 6.77 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P17 | Ungdom | Längd | 3 | Marcus Johansson | Ullevi FK | 6.71 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P17 | Ungdom | Längd | 4 | William Brändeborn | Råby-Rekarne FIF | 6.55 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P17 | Ungdom | Längd | 5 | Rasmus Berg | Gefle IF | 6.49 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P17 | Ungdom | Längd | 6 | Albin Gyhlenius | KFUM Örebro | 6.30 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P17 | Ungdom | Tresteg | 1 | Rasmus Berg | Gefle IF | 13.59 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P17 | Ungdom | Tresteg | 2 | Jonas Gustén | Ullevi FK | 12.91 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P17 | Ungdom | Tresteg | 3 | Gabriel Darin | IF Udd | 12.91 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P17 | Ungdom | Tresteg | 4 | Thirachai Schröder | Spårvägens FK | 12.80 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P17 | Ungdom | Tresteg | 5 | Alex Eriksson | Alunda SK | 12.59 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P17 | Ungdom | Tresteg | 6 | Teodor Nyman | Hanvikens SK | 12.57 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P17 | Ungdom | Kula | 1 | Gustav Rydåker | Alunda SK | 17.29 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P17 | Ungdom | Kula | 2 | Fabian Mix | Turebergs FK | 16.46 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P17 | Ungdom | Kula | 3 | Viktor Lögdahl | Råby-Rekarne FIF | 15.75 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P17 | Ungdom | Kula | 4 | Jacob Nilsson | Spårvägens FK | 14.93 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P17 | Ungdom | Kula | 5 | Jesper Lindqvist | Boden FI | 13.92 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P17 | Ungdom | Kula | 6 | Adam Söder | Gefle IF | 12.26 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P17 | Ungdom | Vikt | 1 | Fabian Mix | Turebergs FK | 18.15 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P17 | Ungdom | Vikt | 2 | Gustav Rydåker | Alunda SK | 17.86 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P17 | Ungdom | Vikt | 3 | Jacob Nilsson | Spårvägens FK | 15.52 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | P17 | Ungdom | Vikt | 4 | Mikola Ahlgren | Västerås FK | 12.64 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | K22 | Junior | 60 m | 1 | Julia Henriksson | IFK Helsingborg | 7.41 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | K22 | Junior | 60 m | 2 | Filippa Sivnert | Malmö AI | 7.53 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | K22 | Junior | 60 m | 3 | Alva von Gerber | Huddinge AIS | 7.74 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | K22 | Junior | 60 m | 4 | Maja Åskag | Råby-Rekarne FIF | 7.77 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | K22 | Junior | 60 m | 5 | Cajsa Augustsson | Örgryte IS | 7.83 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | K22 | Junior | 60 m | 6 | Clara Augustsson | IK Ymer | 8.02 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | K22 | Junior | 400 m | 1 | Julia Henriksson | IFK Helsingborg | 56.19 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | K22 | Junior | 400 m | 2 | Tyra Landin | Västerås FK | 56.85 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | K22 | Junior | 400 m | 3 | Lovisa Ellström | IF Göta Karlstad | 57.22 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | K22 | Junior | 400 m | 4 | Maja Åskag | Råby-Rekarne FIF | 58.61 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | K22 | Junior | 60 m häck | 1 | Lovisa Karlsson | Högby IF | 8.39 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | K22 | Junior | 60 m häck | 2 | Freja Andersdotter | Malmö AI | 8.61 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | K22 | Junior | 60 m häck | 3 | Alva von Gerber | Huddinge AIS | 8.61 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | K22 | Junior | 60 m häck | 4 | Ebba Magnusson | Ullevi FK | 8.75 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | K22 | Junior | 60 m häck | 5 | Kajsa Engblom | Huddinge AIS | 8.87 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | K22 | Junior | 60 m häck | 6 | Sophie Reid | IK Ymer | 8.94 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | K22 | Junior | Höjd | 1 | Tuvalisa Rosenquist | Tjalve FIF | 1.76 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | K22 | Junior | Höjd | 2 | Kajsa Engblom | Huddinge AIS | 1.71 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | K22 | Junior | Höjd | 3 | Lovisa Karlsson | Högby IF | 1.68 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | K22 | Junior | Höjd | 4 | Klara Rådbo | Hässelby SK | 1.68 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | K22 | Junior | Höjd | 5 | Pernilla Norgren | Umedalens IF | 1.53 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | K22 | Junior | Stav | 1 | Gabriella Jönsson | IFK Helsingborg | 3.96 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | K22 | Junior | Stav | 2 | Clara Billing | Turebergs FK | 3.91 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | K22 | Junior | Stav | 3 | Sandra Alvero | IFK Växjö | 3.72 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | K22 | Junior | Stav | 4 | Ebba Blomstrand | KFUM Örebro | 3.63 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | K22 | Junior | Stav | 5 | Freja Andersdotter | Malmö AI | 3.50 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | K22 | Junior | Längd | 1 | Maja Åskag | Råby-Rekarne FIF | 6.26 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | K22 | Junior | Längd | 2 | Lovisa Karlsson | Högby IF | 6.01 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | K22 | Junior | Längd | 3 | Cajsa Augustsson | Örgryte IS | 5.81 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | K22 | Junior | Längd | 4 | Emelie Eklund | Täby IS | 5.72 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | K22 | Junior | Längd | 5 | Tuvalisa Rosenquist | Tjalve FIF | 5.65 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | K22 | Junior | Längd | 6 | Clara Augustsson | IK Ymer | 5.40 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | K22 | Junior | Tresteg | 1 | Maja Åskag | Råby-Rekarne FIF | 12.80 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | K22 | Junior | Tresteg | 2 | Cornelia Nilsson | Skellefteå AIK | 12.15 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | K22 | Junior | Tresteg | 3 | Klara Rådbo | Hässelby SK | 11.90 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | K22 | Junior | Tresteg | 4 | Sofia Andersson | Ullevi FK | 11.13 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | K22 | Junior | Tresteg | 5 | Maja Pettersson | IFK Växjö | 10.94 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | K22 | Junior | Tresteg | 6 | Miranda Rosenius | Skellefteå AIK | 10.41 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | K22 | Junior | Kula | 1 | Emilia Malmehed | IF Göta Karlstad | 14.12 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | K22 | Junior | Kula | 2 | Victoria Quainoo | Malmö AI | 14.02 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | K22 | Junior | Kula | 3 | Sophie Reid | IK Ymer | 13.37 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | K22 | Junior | Kula | 4 | Erika Wärff | Malmö AI | 13.29 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | K22 | Junior | Kula | 5 | Hannah Hilding | Spårvägens FK | 13.15 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | K22 | Junior | Kula | 6 | Natalie Nilssen Zappalá | Ullevi FK | 12.39 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | K22 | Junior | Vikt | 1 | Sara Forssell | Motala AIF | 19.95 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | K22 | Junior | Vikt | 2 | Hillevi Carlsson | Hässelby SK | 16.88 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | K22 | Junior | Vikt | 3 | Molly Broback | Upsala IF | 16.17 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | K22 | Junior | Vikt | 4 | Amanda Fridberg | IF Göta Karlstad | 16.00 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | K22 | Junior | Vikt | 5 | Sofia Boman | Hässelby SK | 15.53 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | K22 | Junior | Vikt | 6 | Alexandra Nilsson | IF Göta Karlstad | 15.45 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F19 | Junior | 60 m | 1 | Elvira Tanderud | Ullevi FK | 7.49 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F19 | Junior | 60 m | 2 | Nora Lindahl | Hässelby SK | 7.57 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F19 | Junior | 60 m | 3 | Emilia Franzén | Klippans FK | 7.64 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F19 | Junior | 60 m | 4 | Katharina Gråman | Tyresö FK | 7.67 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F19 | Junior | 60 m | 5 | Ida Staafgård | Malmö AI | 7.68 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F19 | Junior | 60 m | 6 | Moa Gustafsson | Råby-Rekarne FIF | 7.72 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F19 | Junior | 400 m | 1 | Lova Perman | IF Göta Karlstad | 54.74 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F19 | Junior | 400 m | 2 | Hanna Karlsson | IF Göta Karlstad | 54.96 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F19 | Junior | 400 m | 3 | Moa Granat | Vallentuna FK | 55.08 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F19 | Junior | 400 m | 4 | Elin Joabsson | IFK Växjö | 57.18 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F19 | Junior | 1500 m | 1 | Julia Svennblad | Hälle IF | 4:26.46 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F19 | Junior | 1500 m | 2 | Elvira Bredin | Turebergs FK | 4:29.14 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F19 | Junior | 1500 m | 3 | Ida Knutsson | Upsala IF | 4:32.83 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F19 | Junior | 1500 m | 4 | Saga Provci | IFK Göteborg | 4:36.78 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F19 | Junior | 1500 m | 5 | Alma Svantesson | Mölndals AIK | 4:42.17 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F19 | Junior | 1500 m | 6 | Filippa Hägglund | Upsala IF | 4:42.97 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F19 | Junior | 60 m häck | 1 | Katharina Gråman | Tyresö FK | 8.36 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F19 | Junior | 60 m häck | 2 | Nora Lindahl | Hässelby SK | 8.57 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F19 | Junior | 60 m häck | 3 | Clara Fallenius | Hässelby SK | 8.72 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F19 | Junior | 60 m häck | 4 | Justina Esangbedo | Kvarnsvedens GoIF | 8.80 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F19 | Junior | 60 m häck | 5 | Annie Berntsson | Brattås CK | 8.95 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F19 | Junior | 60 m häck | 6 | Laura Fodor | Hässelby SK | 9.08 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F19 | Junior | Höjd | 1 | Ingrid Ronge | IF Rigor | 1.76 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F19 | Junior | Höjd | 2 | Klara Frykholm | Glanshammars IF | 1.69 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F19 | Junior | Höjd | 3 | Emma Häggblom | Upsala IF | 1.69 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F19 | Junior | Höjd | 4 | Tilde Bjerager | Höörs IS | 1.66 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F19 | Junior | Höjd | =5 | Stina Larsson | IK Wilske | 1.66 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F19 | Junior | Höjd | =5 | Ally Robertsson Holmberg | Skellefteå AIK | 1.66 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F19 | Junior | Stav | 1 | Emelie Beckman | Hässelby SK | 3.68 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F19 | Junior | Stav | 2 | Hilda Wallgren | Skellefteå AIK | 3.63 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F19 | Junior | Stav | 3 | Alannah Hellstadius | Hammarby IF | 3.58 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F19 | Junior | Stav | 4 | Ida Jexe Ek | IFK Halmstad | 3.50 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F19 | Junior | Stav | 5 | Elvira Collvin | Malmö AI | 3.50 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F19 | Junior | Stav | 6 | Ellinor Hannerfors | Haparanda SKT | 3.42 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F19 | Junior | Längd | 1 | Katharina Gråman | Tyresö FK | 6.37 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F19 | Junior | Längd | 2 | Moa Gustafsson | Råby-Rekarne FIF | 6.15 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F19 | Junior | Längd | 3 | Ebba Hedberg | Kvarnsvedens GoIF | 5.98 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F19 | Junior | Längd | 4 | Ida Jexe Ek | IFK Halmstad | 5.83 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F19 | Junior | Längd | 5 | Ellen Hansson | Örgryte IS | 5.74 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F19 | Junior | Längd | 6 | Laura Fodor | Hässelby SK | 5.57 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F19 | Junior | Tresteg | 1 | Justina Esangbedo | Kvarnsvedens GoIF | 12.23 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F19 | Junior | Tresteg | 2 | Elin Joabsson | IFK Växjö | 12.09 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F19 | Junior | Tresteg | 3 | Fia Viklund | Skellefteå AIK | 12.04 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F19 | Junior | Tresteg | 4 | Nora Jolbäck | Ullevi FK | 11.91 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F19 | Junior | Tresteg | 5 | Klara Frykholm | Glanshammars IF | 11.90 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F19 | Junior | Tresteg | 6 | Tindra Frykholm | Glanshammars IF | 11.69 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F19 | Junior | Kula | 1 | Linn Gabrielli Gustafsson | Råby-Rekarne FIF | 13.93 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F19 | Junior | Kula | 2 | Justina Esangbedo | Kvarnsvedens GoIF | 13.34 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F19 | Junior | Kula | 3 | Julia Scharnell | Eslövs AI | 12.87 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F19 | Junior | Kula | 4 | Ebba Lind | Hanvikens SK | 12.81 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F19 | Junior | Kula | 5 | Victoria Wickman | Alunda SK | 12.55 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F19 | Junior | Kula | 6 | Elsa Wållgren | IK Lerum FI | 12.35 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F19 | Junior | Vikt | 1 | Isabella Wiklund | Västerås FK | 16.88 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F19 | Junior | Vikt | 2 | Ebba Lind | Hanvikens SK | 15.88 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F19 | Junior | Vikt | 3 | Saga Berg | Östhammar FI | 15.78 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F19 | Junior | Vikt | 4 | Thea Löfman | Malmö AI | 15.43 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F19 | Junior | Vikt | 5 | Molly Skugge | Turebergs FK | 15.42 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F19 | Junior | Vikt | 6 | Vilma Damberg | Turebergs FK | 15.28 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F17 | Ungdom | 60 m | 1 | Maya Bergström-Weekes | Upsala IF | 7.74 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F17 | Ungdom | 60 m | 2 | Helmi Hjortbäck | Ullevi FK | 7.85 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F17 | Ungdom | 60 m | 3 | Ebba Eklund | IF Hagen | 7.91 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F17 | Ungdom | 60 m | 4 | Chanel Moularé | IF Hagen | 7.93 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F17 | Ungdom | 60 m | 5 | Emma Carlsson | Turebergs FK | 7.96 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F17 | Ungdom | 60 m | 6 | Lina Ånstad | Motala AIF | 7.97 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F17 | Ungdom | 400 m | 1 | Elna Wester | Örgryte IS | 56.96 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F17 | Ungdom | 400 m | 2 | Lathifa Afrah | IF Göta Karlstad | 57.90 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F17 | Ungdom | 400 m | 3 | Elenie Carlsson | IFK Växjö | 58.11 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F17 | Ungdom | 400 m | 4 | Ebba Cronholm | Ljungby FIK | 62.16 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F17 | Ungdom | 1500 m | 1 | Ebba Cronholm | Ljungby FIK | 4:34.70 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F17 | Ungdom | 1500 m | 2 | Agnes Thundal | IFK Göteborg | 4:34.78 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F17 | Ungdom | 1500 m | 3 | Paulina Hultberg | Alingsås IF | 4:43.32 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F17 | Ungdom | 1500 m | 4 | Lowa Branth | Upsala IF | 4:45.43 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F17 | Ungdom | 1500 m | 5 | Felicia Jansson | Upsala IF | 4:45.71 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F17 | Ungdom | 1500 m | 6 | Frida Berglin | Mölndals AIK | 4:46.09 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F17 | Ungdom | 60 m häck | 1 | Ebba Eklund | IF Hagen | 8.51 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F17 | Ungdom | 60 m häck | 2 | Izabella Olofsson | KA 2 IF | 8.86 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F17 | Ungdom | 60 m häck | 3 | Lisa Mårtensson | Huddinge AIS | 9.08 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F17 | Ungdom | 60 m häck | 4 | Iris Kihl | Huddinge AIS | 9.11 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F17 | Ungdom | 60 m häck | 5 | Irma Jonhed | IF Göta Karlstad | 9.12 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F17 | Ungdom | 60 m häck | 6 | Agnes Jansson | Hammarby IF | 9.20 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F17 | Ungdom | Höjd | 1 | Lina Bjerkestam | Huddinge AIS | 1.70 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F17 | Ungdom | Höjd | 2 | Engla Nilsson | Örgryte IS | 1.68 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F17 | Ungdom | Höjd | 3 | Alvah Lind | Turebergs FK | 1.68 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F17 | Ungdom | Höjd | 4 | Emma Sandin | IKHP Huskvarna | 1.66 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F17 | Ungdom | Höjd | 5 | Iris Kihl | Huddinge AIS | 1.60 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F17 | Ungdom | Höjd | 6 | Elsa Arnesson | Trångsvikens IF | 1.60 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F17 | Ungdom | Stav | 1 | Alvah Lind | Turebergs FK | 3.72 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F17 | Ungdom | Stav | 2 | Ella Uddenäs | Malmö AI | 3.62 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F17 | Ungdom | Stav | 3 | Ellida Stengård | KA 2 IF | 3.54 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F17 | Ungdom | Stav | 4 | Emma Carlsson | Turebergs FK | 3.22 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F17 | Ungdom | Stav | 5 | Izabella Olofsson | KA 2 IF | 3.10 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F17 | Ungdom | Längd | 1 | Lina Ånstad | Motala AIF | 5.69 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F17 | Ungdom | Längd | 2 | Agnes Jansson | Hammarby IF | 5.59 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F17 | Ungdom | Längd | 3 | Lathifa Afrah | IF Göta Karlstad | 5.56 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F17 | Ungdom | Längd | 4 | Linnéa Säfström | Klippans FK | 5.56 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F17 | Ungdom | Längd | 5 | Lisa Mårtensson | Huddinge AIS | 5.44 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F17 | Ungdom | Längd | 6 | Matilda Halfwordson | Bromma IF | 5.40 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F17 | Ungdom | Tresteg | 1 | Melina Lidberg | Bromma IF | 12.69 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F17 | Ungdom | Tresteg | 2 | Matilda Halfwordson | Bromma IF | 11.93 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F17 | Ungdom | Tresteg | 3 | Linnéa Säfström | Klippans FK | 11.46 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F17 | Ungdom | Tresteg | 4 | Alice Lindgren Engelblom | IFK Lidingö | 11.34 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F17 | Ungdom | Tresteg | 5 | Isabelle Malmborg | Hässelby SK | 11.21 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F17 | Ungdom | Tresteg | 6 | Linnea Villskog | Gefle IF | 10.74 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F17 | Ungdom | Kula | 1 | Beatrice Pettersson | Mölndals AIK | 13.73 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F17 | Ungdom | Kula | 2 | Norah Lind | Turebergs FK | 13.44 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F17 | Ungdom | Kula | 3 | Edvina Norberg | Ransäters AIS | 13.20 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F17 | Ungdom | Kula | 4 | Tindra Dahlberg | Upsala IF | 12.32 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F17 | Ungdom | Kula | 5 | Hanna Andersson | Falu IK | 12.08 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F17 | Ungdom | Kula | 6 | Malva Axén | Motala AIF | 11.73 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F17 | Ungdom | Vikt | 1 | Malin Garbell | Östhammar FI | 20.63 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F17 | Ungdom | Vikt | 2 | Norah Lind | Turebergs FK | 18.09 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F17 | Ungdom | Vikt | 3 | Edvina Norberg | Ransäters AIS | 17.35 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F17 | Ungdom | Vikt | 4 | Alvah Lindh | Turebergs FK | 16.55 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F17 | Ungdom | Vikt | 5 | Ruth Eklöf | Alunda SK | 16.44 |
IJSM-IUSM17 Skellefteå 5–6/3 2022 | I | F17 | Ungdom | Vikt | 6 | Beatrice Pettersson | Mölndals AIK | 16.21 |